خانه انجمن آقای مسئول با شما هستم!
٧٧٤
١٢٩
ali007

آقای مسئول با شما هستم!

آقای مسئول با شما هستم!

شما حتما حرفی دارین که با مسئولان اجرایی کشور بزنین اگه یه موقعیتی پیش بیاد که بتونین با مسئولین صحبت کنین چی بهشون می گین؟

٩٢/١١/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali007
ali007
٩٢/١١/١٤
٠
٠
دوستان درش باز شد هر چی دوس دارین بگین!!!!!!!!!!!!!
ati
ati
٩٢/١١/١٤
٢
٠
مسئولی که گوش شنوا داشته باشه داریم اصن؟داریم همچین چیزی رو ؟والا
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/١٤
٠
٠
آخ گل گتین :)...
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
برای مثال میگم حالا اگه گوشای مسئولین باز شد شما چی میگین؟؟؟؟؟؟
javad agha
javad agha
٩٢/١١/١٤
٠
٠
حرف خاصی ندارم بزنم من اصن با مسئولین هیچ حرفی ندارم :))))
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
هیچ حرفی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٤
٢
٠
گوش شنوا کو آخه ...فقط الکی هی میگن رسیدگی میشه ....پیگیری میکنیم .....دست رو دلم نزارین که داغونم داغون ...
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
شما فرض کنین این دولت با دولت های قبلی فرق داره و گوش این دولت خیلی شنواست!!!!!!!!!حالا چی دارین بگین؟؟؟؟؟؟؟؟
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١١/١٤
١
٠
حرف كه زياده/ ولي ميگم اين قدر از كشور پول ميدزن پولاش تموم نميشه:))/ ميگم به فكر قيمتام باشين جوري بشه كه هركي هر قيمتي كه دلش خواست نفروشه
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
درسته پول مارو بعضی از مسئولین سابق دزدیدند و بردند و رئیس جمهور سابق با اینکه دید ولی چیزی نگفت!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٤
٣
٣
می گم خیلی بی تدبیرین..................الکی شعار تدبیر میدین...................چرا با طرح سبد کالا برگشتین به 10سال قبل..............چرا سیاه نمایی میکنید................چرا در توافق ژنو حق ما رو خوردن ولی به روی خودتان نمی اورید.................چرا وقتی افغانستان اب رو روی ما بسته ما سکوت میکنیم..................چرا وقتی امریکا میگه گزینه نظامی سکوت میکنید..........چرا بابا دل دلالها عمل میکنید
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٤
٠
٠
آقای م نص دل پر دردی دارین ها/با این قسمت خیلی موافقم:چرا در توافق ژنو حق ما رو خوردن ولی به روی خودتان نمی اورید.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/١٥
٠
٠
محمد حسن؟س ی ا س ی؟؟بدو بیا پشتم قایم شو کسی نبینت
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٥
٢
٣
داداش اعصاب من و این دولت ریخته به هم.................با یک سری تبلیغات خاص رای مردم و دزدید..............هی من داد میزدم میگفتم این دولت مشکل داره همه میگفتن نه این بهترینه
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٥
٠
٠
دوست عزیز شرایط انتخابات شرایط خاصی بود و بین یک سری گزینه های محدود ما باید انتخاب می کردیم که به نظر من از گزینه های موجود بهترین گزینه انتخاب شد!ضمنا شما خیلی داری تند میری و با این حرفت شعور پنجاه و چند درصد از مردم رو زیر سوال می بری!مطمئنا اگه از بین سایر گزینه ها کسی انتخاب می شد تا حدودی همون راه دولت قبلی را پیش می برد و با این وجود باید منتظر خیلی بدتر از این ها بودیم.ضمنا سیاست قرار نیست تمام وجوهش برای عامه مردم قابل درک و فهم باشه که شما دارین نقد بر این موضوع می کنید!علاوه بر این به نظر شما روند دولت قبلی بهتر از این بود؟روندی که کشور رو رو به پوچی سوق می داد!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٥
١
٢
عزیزم کجا کارهای دولت قبل داشت ما رو به پوچی می برد..............ایا همه طرح هاش مشکل داشت..ایا همه مدیرانش مشکل داشتند................من وجه های ناپیدا سیاست رو متوجه نمیشم ایا رهبر هم متوجه نمیشوند؟؟ایا نمایندگان مجلس که پشت سر هم معترض می شوند هم متوجه نمیشوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایا مسئول دستگاه قضا هم متوجه نمیشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا باز هم دوست داریم چشممون رو روی واقعیتها ببندیم؟؟؟
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٥
٠
٠
برادر گرامی شما بفرمایید که ما در کدام دولت تورم 200 درصدی رو شاهد بودیم؟!تورمی که رسانه ای نشد ولی مردم با پوست و خونشون احساسش کردن.چطور شما می فرمایید که کشور رو به پوچی نمی رفت؟در صورتی که وقتی رئیس جمهور ما در سازمان ملل پشت تریبون می رفت جز چند کشور افریقایی که حتی اونها هم برای سود و منفعت خودشون می موندن بقیه محل روترک می کردند!خود شما بدون کمک دیگران حتی یک ماه هم نمی تونی دوام بیاری حالا چطور انتظار داری که کشوری بتونه این مهم رو انجام بده .بگذریم که برای بدست اوردن حمایت دیگرا باید هزینه هایی هم بپردازیم.عزیزم شما که دم از رهبری می زنید چرا فقط بعضی از حرفها رو شنیدی و اذعان به موضوع نرمش رو نفهمیدی؟همچنین شما بفرمایید که بیشترین مشکلات رو با رهبری چه کسانی داشتند؟غیر از رحیمی ها و مشایی ها و بقایی ها؟شما که دم از مجلس می زنید بفرمایید که بیشترین مشکل رو با مجلس چه کسی داشت؟چه کسی به خاطر تصمیمات اشتباهاتش در مجلس از او سوال شد وتا استیظاح فاصله چندانی نداشت....دوست گلم کمی واقع بین باش.
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
طرح سبد کالا درسته منم موافقم اشتباهای درش هست ولی قصد دوبت با این کمار این بود مکه تورم رو کمی پایین بیاره.....در توافقنامه ژنو حق ما اصلا هم خورده نشده ماغنی سازی بیست تدرصدمون رو به پنج درصد کاهش دادیم و اون 21 کیلوگرم اورانیوم 20 درصد رو اکسید کردیم و قول دادیم سانتریفیوژ جدید نصب نکنیم.....در مقابل اونا تحریم طلا_تحریم نفت_تحریم خودور_تحریم صنعت هواپیمایی_تحریم دارو_تحریم مواد غذایی و مقداری زیادی از پول ایران در امریکا رو به ما دادند!!!!!!!!!!قبول کن که تحریم اقتصاد ما رو فلج کرد ما باید هر طور که شده بود از تحریمم بیرون میومدیم تو انتظار داری ما کوتاه نیایم و به اونا که ابر قدرت های دنیا هستن بگیم کوتاه بیان ما هم باید کمی کوتاه میومدیم تا اونا هم کمی کوتاه بیان دکتر ظریف عرض کردنتد که ما میخوایم نتیجه مذاکرات نتیجه بد برد باشه!!!!از نظر من مسئولای ما اصلا بی تدبیر نیستن بلکه خیلی هم با تدبیرن و اون اقای قبلی بود کمه از اون اول بی تدبیری کرد تا اون اخر!!!!!در مورد ایالات متحده هم باید بگم اونا از اول انقلاب میگفتن همه ی گزینه های ما روی میزه خب به اونا چی بگیم بگیم که شما غلط کردین که گزینه هاتون روی میزه!!!!رئیس مجلس/رئیس قوه قضائیه/وزیر خارجه/سخنگوی وزارت امور خارجه/فرمانده کل ساه پاسداران و ...به این حرف امریکا در این یه هفته ی پیش واکنش تندی نشون دادند کی گفته ما وقتی امریکا حرفغ میزنه سکوت میکنیم؟؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٦
١
١
اول از همه تورم تقصیر نبود نظارته.................تورم رو دلالها دارن ایجاد میکنند و هیچ کس هم نیست جلوش رو بگیره چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون توی دستگاههای نظارتی هم فساد و دلالی و رشوه نفوذ کرده.........یکی از نشانه های صحت حرف من گران شدن ناگهانی محصولاتی است که هیچ رابطه ای با ارز ندارن.............در سازمان ملل هم چون حرف حق میزدیم کشورهای استعمارگر جلسه را ترک میکردن...در دولت اقای خاتمی انها این رفتار رو نمیکردن؟؟چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون به انها باج دادیم........اما با اینکه به انها باج دادیم و انرژی هسته ایرا دو سال تعلیق کردیم باز هم تحریممان کردن...............در زمان دولت اقای احمدی نژاد انها مثل بچه های کوچک با حالت قهر جلسه را ترک کردند............این قهر کردن نشانه ضعف انهاست،نشانه ترس انهاست......دولت اقای احمدی نژاد در قسمتی از زمان دچار غرور و سرکشی شد که همین عامل باعث ضعف کشور شد،باعث لج و لجبازی ها
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٦
١
١
در توافق نامه ژنو حق ما خرده شده..............برخلاف اظهارات مسئولان ما هیچ جا در توافق نامه حرفی از دارا بودن حق انرژی بر ما وجود ندارد.................در این توافق نامه کلمات غیر قطعی زیادی وجود داره،یعنی هر کس می تواند از این کلمات برداشت خاص خود را انجام دهد و کشورهای مقابل هر کجا که دوست داشتن به تفسیر خاص خود می توانند توافق نامه را بشکنند................در توافق نامه حتی حق تعمیر تاسیس و تعویض قطعات به طور غیر مستقیم از ایران گرفته شده که همین می تواند باعث بوجود امدن مشکل شود................در بحث سبد کالا دولت میتوانست به بعضی از محصولات یارانه بدهد نه اینکه خودش مستقیم جنس به دست مردم بدهد...............اگر دولت دنبال کاهش تورم است باید دستگاههای خودش را جایگزین دلال ها بکند...............الان دلال 5% قیمت اجناسی را که ما داریم مصرف می کنیم را به دست کشاورز میدهد بعد خودش این وصط95%درصد سود میکند..............خوب همین چیزها باعث تورم میشود
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٦
٠
٠
چرا دارین مقلطه میکنین برادر گرام به نظر شما نبود نظارت کافی و وجود دلالان به چه کسی بر میگرده.مثل اینه که ریاست یک شرکت رو به شما بدن و بعد از اینکه ورشکست شدین دلیلش رو کار نکردن درست کارمندان بدونین نه عزیزم مشکل از بی تدبیری و بی کفایتی اون مدیر بوده.علاوه بر این شما اقتصادهای بزرگ دنیا رو استعمار کر و سودجو می دونین؟؟؟؟خوب اگه همین کشورهای استعمارگر نباشن ،بدون محصولات اونا که شما نمی تونین حتی امور خونه خودتون رو حتی اداره کنید!به نظر شما از دوستی با کشور های افریقایی،سوریه،افغانستان،چین،روسیه و...چه سودی به ما میرسه؟؟؟جز اینکه روسیه بعد از سی سال و گرفتن چند برابر قرارداد اولیه برای درست کردن یک نیروگاه باز هم پشت به ما کرد!!!!چینی که هر چه جنس به درد نخور و بی استفاده داره به جای طلب های ایران به ما قالب می کنه!!!دیگه از بقیه کشور ها هم نگم بهتره!!!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٦
٠
٠
ضمنا درباره توافقنامه ژنو هم شما همون نظرات دولت قبلی رو دارین!نه عزیزم سر درون برف کردن و هیچکس رو ندیدن اشتباهه!همچنین قرار نیست که اگه قراره کشورهای خارجی تحریم ها رو لغو کنن ما هیچ حرکت متقابلی انجام ندیم و باز هم به لطف دولت قبلی که اشاعه ذهنیت بی اعتمادی و دروغ گویی نسبت به ایران بود ما نباید انتظار داشته باشیم که اونا خیلی سریع تمام تحریم ها رو بردارن!چرا که دولت قبلی هربار در مذاکرات وعده های پوچ و بی اساسی می دادند و به نوعی برای خودشون وقت می خریدن!همچنین شما باز هم دوست دارین که این دولت هم بادادن پول به دست مردم و افزایش نقدینگی باعث ایجاد تورم بشه؟؟؟؟اینها همه راهکارهایی بود که در دولت قبلی به بن بست رسید!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٧
٠
٠
چرا ما تحت استعمار باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا خودمون مستعمره نداشته باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باور کن قدرتش و داریم فقط یکم ترس داریم............ما بدون کشورهای بزرگ سالها زندگی کردیم،اگر جنس های کیفیت پایین می خریم به خاطر جو حاکمه................اگر جنس خوب و گران در بازار باشه مردم معترضن چرا این قدر گرونه.نمیگن چرا جنسش خوبه......ناچاریم جنس بی کیفیت وارد کنیم..................الان اکثر کشورهای بزرگ و مهم صنایعشون و متمرکز روی چیزهای کوچک نمی کنند بلکه اجناس چینی کیفیت بالا وراد میکنند(همین الان کشورهای مطرح جهان یخچال و تلویزیون و ماشین از چین وارد میکنندفالبته اجناس درجه یک نه درجه سه)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/١٤
١
٠
روحـــــــــــــانی مچــــــــــــکریم :))) خخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٤
٠
٠
خخخخخخخخ
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/١٥
١
٠
بابته...!!!!!!؟؟؟؟؟؟
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
دکتر خیلی مچکریم:))))))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٤
٣
٠
چرا گفتین داس نداریم اما با داس یکی یکی مسئولای خوب رو بر کنار کردیم...............چرا وقتی نماینده های مجلس میگفتن سران فتنه بی خود می گفتین کجا اینا سران فتنه بودن(همونایی که بحث سر سران فتنشون بود یا کارت زرد گرفتن یا در اینده کارت زرد میگیرن)....................مگر نگفتین جوان،جوان..............پس چرا وزیران همه پیر هستند................مگر نمی گویید حرف رهبر پس چرا ناراحتی رهبر برایتان مهم نیست
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
همه ی مسئولین عوض نشدند طبق اطلاع....اون مسئولین سابق خوب نبودند اگه خوب بودند الان وضع کشور این نبود.....محمدحسن تو دردت الان اینه که چرا فعالان در اعتراضات سال88 (یا به قئل خودت سران فتنه)سر کارن...اونا درسه انجام دادن و وقتی مقام معظه رهبری در بیاناتشون فرمودند که من همه ی طرف ها رو به خویشتن داری دعوت میکنم اون ها کشیدن کنار....من میدونم منظور تو از سران فتنه دکتر نعمت زده وزیر صنعت_دکتر ظریف وزیر امور خارجه_دکتر ربیعی وزیر رفاه و کا ره!!!!!!!!!!!!اونها افرادی کاردان و لایق هستند در کشور ما درست نیست که با اونه اینگونه رفتار بشه!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٤
٣
٠
چرا وقتی عربستان بر ضد ایرانه و دیپلمات های ایرانی رو ترور میکنه میریم با لبخند باهاشون ملاقات میکنیم..............چرا وقتی اذربایجان تمدن ما رو به نام خودش داره میکنه فقط لبخند میزنیم و به طور نامفهوم شعر میگوییم...................چرا بودجه دولتی رو حرام میکنیم..................چرا کارهای دولتهای قبلی را به نام خود میکنیم
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/١٤
٠
٠
سلام آقاي م نص به نظر من شما کلا در مورد سياست هيچي نميدوني پس کلا از مسئولين سياسي کار ما هيچي نخواه...!!!
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٥
٠
٠
حروم شدن بودجه دولتی رو موافقم شدید
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٥
٠
٠
عزیزم.........شهردار یکی از شهرها اون قدر جرعت داشت واسه خلیج فارس رفت کتاب درست کرد داد دست سازمان ملل تا حق ایران و پس بگیره در ان زمان سکوت کردن...............برای بحث چوگان(چیزیه اصلا خودمم ازش خوشم نمیاد ولی حق کشورمه)افرادی که حرفشون به جایی نمیرسه دارن همایش میذارن تا شاید حق و برگردوندن ،ولی مسولای سیاسی ما سکوت کردن
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
اون فقط چوگان اذر بایجانی بود که در فهرست غیر ملموس ثبت شد.... تا الان دولت هیچ کاری رو به نام خودش ثبت نکرده اون اقا این کارا رو شروع کرده ولی تموم نکرد دولت کنون اون کار ها رو به پایان رسونده و افتتاح کرده....در مسئله عربستان هم منم موافقم که باید با عریستان قطع رابطه کنیم ولی الان صلاح نیست که این کار هارو بکنیم این اسمش میشه سیاست....دکتر روحانی و دکتر ظریف عرض کردند که ما به دنبال رابطه ی جدیدی با دنیا هستیم!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٦
٠
٠
عزیزم رابطه جدید باید رابطه زوری باشه..............مثل غرب..............اینقدر همه شل گرفتن که تا افغانستان پیزوری واسه ما داره شاخ و شونه میکشه................یکم جدیت بد نیست به خدا...............یکم برخورد...................شاخ یکی دو تا کشور کوچولو مثل اذربایجان و افغانستان و امارات و بچینین بعد ببینن کسی جرعت داره نفس بکشه
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٤
٢
٠
چرا در توافق تامه ژنو انرژی اتمی و غنی سازی ما به رسمیت شناخته نشده است.................چرا وقتی کشورهای غربی اجازه نمیدهند دیپلماتهای ما وارد کشورشان شوند ما میگذاریم انها به کشورمان بیاییند و حتی از تاسیسات مهم ما بازدید کنند یا با سران فتنه دیدار کنند...............
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/١٤
٠
٠
سلام ... متشکرم که مسولان پاسخ نمیدهمد
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
در توافقنامه ژنو غنی سازی ما به رسمیت شناخته شده...شما برو بند های توافقنامه رو بخون!!!!کدوم دیپلمات مارو به کشورشون راه ندانند.....و اون کسایی که اومدن ایران فقط نماینده یک کشور نبودن نماینده کل مردم اروپا بودن ما با همه ی کشور های اروپایی که مشکل نداریم....و اونها که اومدن ایران با اقای جعفر پناهی فیلمساز و با خانم نسرین ستوده وکیل دادگستری ملاقاتی داشتند در سفارتخانه یونان این دو هموطن در طی این 4 سال مجازات خودشون رو کشیدن و دادگاه مشخص کرد که این دو نفر بی گناه بوده و ازاد شدند البته این رو هم بگم که درسته در حوادث بعد از انتخابات سال 88 فعالیت هایی داشتند ولی دلیل نمیشه که ما هر کس که فعالیت داشته رو فتنه گر بدونیم...!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٦
٠
٠
چرا با اون دو نفر دیدار کردن.............چرا با چار نفر مسئول بدون حاشیه دیدار نکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا با نماینده های مجلس دیدار نکردن................وقتی میرن با همچن ادمایی دیدار میکنن یعنی می خوان اتو بگیرن ایران و تحت فشار بذارن..................با اونا میرن بحث میکنن تا سال 88دیگری بسازند..میگین نه نگاه کنین..................بعدشم چرا همون نماینده ها جلو پای اونا بلند شدن ولی جلوی اقای لاریجانی نه؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٦
٠
٠
من کتاب نقد توافقنامه ژنو رو خودم...................توی همون کتاب نوشته به طور رسمی حق انرژی اتمی یاران به رسمیت شناخته نمیشود که همین یکی از ضعف های توافق نامه است
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٤
٢
١
ترجیح میدم سنگینی خودمو حفظ کنم تا اینکه با یه وعده الکی خام شم!!!!!
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
هر جور میلته :))))))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٤
١
٠
ترجیح میدم سنگینی خودمو حفظ کنم و هیچی نگم تا اینکه با یه حرف پوچ خام شم!!!
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
:))))))ولی انتقاد خوبه ها!!!
korosh
korosh
٩٢/١١/١٤
٤
١
اگه اجازه بدن من برم یکی بزنم تو گوش یکی از رئیس جمهورای سابقمون :))) خیلی خوبه :)) اصنم رئیس جمهور قبلی ایران نیستا ! :)))))))))
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
از طرف من چند تا محکم بزن تو گوشش!!!!!!!!بگو فقط اومدی مردم رو بدبخت کردی و رفتی!!!!!!!!!!!
korosh
korosh
٩٢/١١/١٧
٠
٠
پس از طرف تو 2تا محکم هاع !! اقا من دارم میرم کس دیگه نبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود !
F_SaLar HaSsan
F_SaLar HaSsan
٩٢/١١/١٤
٠
٠
واقعن مسئولین چرا رسیدگی نمیکنن ؟؟ نه واقعن ؟!؟!
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
مسئولین ما الان تمام تلاش خودشون رو دارن میبکنن و شما خودتون شاهد هستید که اوضاع خیلی بهتر شده ولی هشت سال خرابی به این زودی پاک نمیشه!!!!!!!!!!!!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٤
٠
٠
حرف زدن باهاشون هيچ فايده اي نداره !
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/١٤
٠
٠
سلام ... الان از بالا تا اينجا كه شما نظر داده است چند سوال مطرح شده كه قطره فطره جمع شود و به انها برسد
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٥
٠
٠
کار از حرف گذشته.باید بصورت فیزیکی رفتار کنیم
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
ممکنه همین حرفای ما به گوش مسئولین برسه!!!!!!!!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٧
٠
٠
اقاي روشنا وند نظر شما محترمه ولي من معتقدم بي فاده ست. آقاي نص درست ميگيد كار ازين چيزا گذشته! علي اقا فايده نداره باور كن
MILAD
MILAD
٩٢/١١/١٤
٠
٠
این پول نفت چرا نمیاد سر سفره مااااااااااااااااااااااااااااا :)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/١٥
٠
٠
خخخخ مگه فیلم هندیه
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٥
٠
٠
عزیزم بذار مردم سفره دار بشن بعد:)))ملت با این تدبیر نون ندارن بخورن
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
کشور های خارجی پول نفت رو به مردم میدن ولی مردم دستشویی هم که بخوان برن باید پول بدن تو خیابون اب بخوری باید پول بدی در کشور ما از ابتدای انقلاب پول نفت به مردم داده نمیشد ولی مردم تحصیل میکردن به رایگان و ...خیلی از کارها رو به رایگان انجام میدادن!!!!!!!!!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/١٤
٠
٠
سلام ... چرا با استفاده از رسانه ها هر روز یک توقع جدید را ایجاد میکنید و مردم را بیکار میدانید که هر روز بشینند پای رسانه های شما و یک موضوع را تا روزی که عملی میکنید هزار با تغییر میدهید/ امروز این بن دولتی را تقسیم میکردیم خدایش ملت را تحت فشار قرار داده اید
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
صدا و سیما مشکل بزرگیه توی جامعه ما که باید مدیران جدید بیان و کار رو شروع کنند که متاسفانه دست دولت نیست سازمان صدا و سیما!!!!!!!!!!!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/١٤
٠
٠
سلام به من باشه ميگم تو رو خدا دست از سر ملت بدبخت بردارين...!!!
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
با عرض پوزش منظورتون رو نفهمیدم!!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٦
٠
٠
اتفاقا من منظورشون و متوجه شدم................اما اگر جوابشون و بدم ممکنه مشکل پیش بیاد
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٤
١
٠
من که عمرا اگه حرفی داشته باشم فقط میتونم بگیم »»»» بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووق :|||||||||||||
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٥
٠
٠
خخخخخ همین بوووووووووووووووووووووووقت از صدتا حرف بدترههههههههههههههههههههه خخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٥
٠
٠
هدف منم همین بود شنونده و بیننده باید عاقل باشن :))
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
:))))))بوق ینی همه چیز!!!!!!!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٤
٠
٠
آخ گفتـــــــــي ؟؟ ببينيد كي ه من برم با مسئولين بايگاني دانشگاهمون دعوا كنم....هرسري ميريم يكي رو كاشتن اونجا آيكيو در حد جلبك.... يعني هيچكي نيست درست وحسابي جوابمونو بده ها... حالا توجيهشون چيه؟؟؟ استاندار عوض ميشه... مدير عوض ميشه پرسنل عوض ميشن كارمند فلك زده تا قلق كار دستش بياد باز استاندار عوض ميشه ... مدير عوض ميشه ... وروز از نو روزي از نو...........نميدونم كار مردم دقيقا تا كي بايد رو زمين بمونه :(((((((((
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
درسته....اینا ضعف جامعه ما از دوران گذشته تا الانه که باید اصلاح بشه!!!!!!!!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٤
٠
٠
انصافا كم كم دارم عصباني ميشم.... يه روز ميري يكي ميگه مدارك ناقصه فلان چيز وبيار.... فرداش ميري ميبيني يكي ديگه اومد جاش ميگه اينا اضافيه برا خودت.... پس فرداش يكي ديگه مياد ميگه اصلا شما چرا مياي اينجا بايد بري فلان قسمت.... پس اونفرداش يكي ديگست ميگه شما اصلن دانشجويي (0_0) اخيرا هم كه يكي رو گذاشتن اونجا طرف راننده سرويس دانشگاه بوده... هربار سوال ميپرسي بعد يه قرن جواب ميده... اونم چي ميگه؟؟ ميگه منكه الان نميدونم چي به چيه برو 3چار روز ديگه بيا (ه_ه) بدتر از اون يه خانوووم ست بي اعصاب... هرچيزي رو هم ده بار تكرار ميكنه...نامه مياد معلوم نيست به خيرشون ميدن چكار ميكنن با مدارك دانشجوهاي فلك زده.... اوووف....
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٥
٠
٠
اصلا گاهی با دیوار حرف بزنی یه جوابی میگیری اما ......اصلا تو دانشگاهها که وضعی شده بوخوداااااااااا باهاتون کاملا موافقم ....خیلی خیلی موافقم
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
متاسفانه توی کشور ما از پست ها سو استفاده میشه که امیدوارم دکتر روحانی تدبیری بیاندیشن تا این مشکل حل بشه....من واقعا باهاتون موافقم و این ضعف جامعه ما از قبل انقلاب تا الانه که هنوز اصلاح نشده!!!!!!!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٤
٠
٠
فعلا كه دغدغه م همينه باز فكر كنم ببينم چي ميشه :/
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
ممنون:))
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/١٤
٢
٠
لطفاً کــارِ خودتان را درســت انجام دهید و به چگونگی کــار دیگران کاری نداشته باشید...
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
اورین....لایک:))))))
fahime-sh
fahime-sh
٩٢/١١/١٧
٠
٠
لایک :))) منم بسیار موافقم ... فقط از حوونی که رد شدیم و دغدغه زندگی پیدا کردیم یادمون نشه !!! آخه خیلی ها مثل من و شما تو جوونی همچین طرز فکری داشتن اما بعد فشار زندگی ...
seyedahmad_n
seyedahmad_n
٩٢/١١/١٥
١
٠
به هرکی برسم میگم : منکه از روحانی مچکرم!!!!
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
من خیلی مچکرم چون راهی که بعضی ها تو هشت سال نتونستن تمومش کنن ایشون تو سه ماه تموم کردن!!!!!!!!!!!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/١٥
١
٠
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مسئول محترم و دوست داشتنی.ما و بقیه شما را خیلی دوست میداریم.شما همه کارهاتان را به بهترین نحو انجام میدهید و خیلی از شما سپاس گذاریم.اگر ممکن است لطفی بنومائبد و برای همین وام بنده یک عدد پارتی بازی نه نه ببقشید مساعدتی بفرمائید تا همین وام را بکشیم به سیبیلهامان.با تچکر.خودم و اهالی مشهد.
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٥
٠
٠
و اهالی همه جا به جز پولدارا
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
خخخخخخخ.....فقط همین وام مشکل توئه!!!!؟؟؟؟؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/١٥
١
٠
اوه اوه ببقشید جناب اقای مسئول محترم.یک بار هم بنده را در اداره ثبت بدبخت نمودن انقدر که از این اتاق به آن اتاق فرستادند.مرحمتی بفرمائید گوششان را بتابانید که دیگر چنین خبطی مرتکب نشوند.البته اسیر اشتباه نشوید که فکر کنید بنده انسانی هستم اهل چوقولی اما چون در دیگر ادارات این چنین اتفاقی را شاهد و نظاره گر نیستیم بنده از زور تعجب بسیار به شما که کاردان میباشید گفتم تا مثل مومی در مشت و مثل همیشه کارها را بر وفق مراد دل ملت بچرخانید.از وام ما هم یادتان نرود.خودم و مردم مشهد.بوس
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/١٥
١
٠
اوه اوه آقای جناب مسئول عزیز بنده میخواستم از اینجا به خانه ام بروم پولی ندارم.اگر میشود هزار تومان مرحمت بفرمائید همین من کارت را شارژ بنومائم و بعدا برایتان کارت به کارت بنومائم.البته در صورتی که کاری درست و حسابی گیرمان بیاید و پولی ته جیبمان بماند و شرمنده شما نشویم.دیگر عرضی نیست جز همان وام.و باز هم خودم و مردم مشهد.
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
:))))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/١٥
٠
٠
سعی میکنم فقط سکوت کنم و تحقیر آمیز نگاشون کنم *:) حرف بزنم باهشون که بعد یه مشت شعار تحویلم بدن ؟؟؟*:)
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
ینی هیچ حرفی ندارین؟؟؟؟؟؟ اگر هم الان در جامعه خرابی هست تقصیر دولت تدبیر و امید نیست!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٥
٠
٢
اقا اخرین کارشون................چرا جلوی ظریف دیپلمات کشور مقابل دوربین در میاره عکس میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه عکاسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه خبرنگاره؟؟؟؟؟؟؟؟/چرا توی کشور خودمون وزیرمون انگلسی مصاحبه میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگر ایران وقتی میره کشورای دیگه اونا فارسی صحبت می کنن؟؟
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
خوب مگه عکس گرفتن چه اشکالی داره گناه کبیره است....دکتر ظریف وقتی تو ایران انگلسی مصاحبه میکنه که طرف مقابل خارجی باشه مثلا به شما بگن با یک عرب ایرانی صحبت کن در حالی که بلدی عربی صحبت کنی !!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٥
١
٣
اقا سبد کالا چرا به قشر متوسط تعلق گرفته ولی به قشر نیازمند نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حتی دیده شده به افراد میلیاردر دارن سبد کالا میدن.................مردم از صبح زود میرن تو صف سبد کالا...........صف طولانی................توی همین صف ها دزدی میشه،توی همین صف ها دعوا میشه و توی همین صف ها خیلی چیزهای دیگر...............اصلا همه ی کارهای دولت قبلی بد دیگه الترونیکی کردن کارها هم بد بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
خب اخه تو صف دعوا میشه چه ربطی به دولت داره!!!!!!!!!سبد کالا به همه ی مردم داده میشه به کسانی که الان داده نشده در نیمه ی اسفند بهشون داده میشه!!!!!!!!!!!مردم مگه بهشون زور کردن که از صبح برید بگیرید تا اخر سال وقت دارن ولی از بستی حریص اند از کله صبح میرن زنبیل میزارن!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٦
٠
٠
ربطش.دولت صف رو راه انداخته.......کی گفته به همه داده میشه،گفتن به قشر مرفه نمیدیم اما دارن میدن اما قشر ضعیف خیلی هاشون نگرفتن
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٥
١
٣
اقای مسئول چرا اسم مسکن مهر رو عوض کردی...............چرا با تغییر این اسم کارهای دولت قبلی رو به نام خود میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد ساختمانهای مسکن مهر را با اسم مسکن نمی دونم چی چیک افتتاح میکنید بعد فردا روز تو امارهاتون میارین ما فلان تا مسکن ساختیم.............خوب چرا نمی گین فلان تا مسکن چند تاش مال دولت قبلیبوده
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
مسکن مهر فقط اسمش عوض نشده تمامی قانون هاش عوض شده چون که اقای اخوندی وزیر مسکن اعلام کردن که سیاست های دولت قبلی برای مسکن مهر اشتباه بوده ایشون برنامه های خیلی متنوع و خوبی ارئه کردند که من پیشنهاد میکنم تمامی اونا رو بخونی!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٦
٠
٠
کدوم ادمه عقده ای همش منفی میده.حرفی داری بیا رو در رو بزن..........چرا مثل ترسوها منفی میدی؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٥
٠
٢
طرف اجنوی از ظریف میپرسه چرا فیس بوک فیلتره،تا کی این محدودیتها................بعد اقا اومده واسه طرف توضیح میده.................شما باید مثل احمدی نژاد بگی امور مردم مربوط به خودشونه مگر ما میاییم بگیم چرا فلان در صد مردمتون فلانن ،فلان چیزتون چرا فلانه..................اقا اصلا به خارجی ها چه ربطی ما تو کشورمون چه خبره.........
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
اخه شما اینو کجا اوردی کی اینو به شما گفته؟؟؟؟؟ دکتر ظریف من مطمئنم مسائل داخلی کشور رو به خارجی ها توضیح نمیدهند!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٦
٠
٠
همین دیروز.................توی سخنرانی ای که از پرس تی وی پخش شد دیدم...............اون بحث عکس گرفتن هم توی همون جلسه اتفاق افتاد................
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/١٥
١
٠
وزیر آموزش پرورش==> صحبت خاصی با ایشون ندارم؛فقط استیضااااااااااااااااااااااحشون کنید !!!!!فقط قبلش لطفا تو دمای -19 بفرستیدشون تو یک اتاقی که سرتاسر پنجره ست:| یک سرمای حسابی بخورن من حال کنم!!!!..../خب صحبت سیاسی نمی کنم...جیم برخلاف ظاهرش ابدا امن نیست...فردا میبرن ترورم می کنن...من مشکلی با مرگ ندارم...منتها نفرین مادرم پشت سرم میمونه!!:| :| :|
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
خخخخخخخخ..............به وزیر اموزش و پرورش ارتباطی نداره ایشون تو تهران هستن شما باید با رئیس اموزش و پرورش ناحیه یا استان صحبت کنید خانووم قربانی نترسید با این حرفا کسی رو ترور نمیکنن!!!!!!!!!
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٦
٠
٠
وزیر اموزش پروش قبلی خیلی کارهای دیگری هم کردند که دودش فقط رف تو چش یه سری دانش اموزا.....البته کارهای مفیدی هم کردند اما این کلاس شیشم و هفتم و اینا چی بود دیگه:(((
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/١٦
٠
٠
بله مهسا خانوم...منم موافقم که ایشون"خیلی کارها" انجام دادند ولی کلا نمیگم وزیر دولت قبلی بهتر بود یا این دولت.کلا به نظرم همشون یکطور هستن.منتها همیشه بهضی ها هستن که "زیباتر" صحبت می کنند.منکه میگم تقریبا تغییری در وضع ما ایجاد نشده./بله آقای یعقوبی اشتباه کردم به ایشون ربطی نداره.ولی باور کنید من ذره ای از حرف زدن نمی ترسم.مطمئنا به موقعش هرچی رو که بخوام میگم....خب حالا چون حرف شمام رو زمین نمونه:مسئولان گرامی و محترم...بیزحمت رسیدگی کنید!!!!!!!به معنای واقعی کلمه!!!!!با تشکر
a_mardesade
a_mardesade
٩٢/١١/١٥
٠
٠
آقایی که مسئول هستی با یک تصویب قانون شما عد ه ایی به خاک سیاه کشیده میشن چرا کارگران این قدر مظلومن وقتی قانو کار 480 هزار تومن باشه اون کارگرای بدبخت که نون خوردن ندارن یا اون کارگرای..... بخش های دولتی که 2میلیون حقوق میگیرن . خدا وکیلی این همه شرکتها حق کارگران را میخورن یا حقوق عقب افتاده دارن اما هیچکس نمی بیند چرا؟
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٥
٠
٢
سیاست الان باب دل پولدارها و دلال هاست
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
حرف شما درست ولی این همش دست ریاست محترم جمهوری دکتر روحانی نیستش بخش عمده ایش دست مجلس شورای اسلامیه بعدش هم دکتر روحانی در همین چند هفته پیش به اقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ابلاغ کردند که با مفاسد اقتصادی و ویژه خواری برخورد بشه!!!!!و شما این رو انتظار نداشته باشید از دولت این دولت هنوز نو پاست دولت قبلی هزار و یک وعده و وعید داد اما هیچکدوم عملی نشد تو هشت سال!!!! بعد شما انتظار دارید تو 5 ماه ریاست جمهوری دکتر روحانی همه چیز تغییر کنه!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٥
٠
١
اخرین کار مسولای با تدبیر...................در صف سبد کالا دو نفر بر اثر ازدحام جمعیت کشته شدن؟؟؟؟؟؟
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
خب این اول درسته منم مواقم دولت هم سهم داشتنه در مرگ این دو هموطن اما خود مردم هم مقصرن وزارت صنعت ،دکتر نعمت زاده اعلام کردن قبلش گفتن تا پایان سال شما مهلت دارید که بگیرید !!!!!!!!خب چرا مردم ما اینطوری حمله ور میشن!!!؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٦
٠
٠
چون در تمام دولتها نظارت بر کار نبوده و در همان روزهای اول کالاهای مورد نیاز تمام میشده
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٦
٠
٠
بله دوست عزیز این از کرامات دولت قبلیه!دولتی که امروز یه چیزی رو اعلام می کرد و فرداش اونو لغو می کرد در نتیجه مردم به این نتیجه رسیده بودند که اگه نگرفتند دیگه از دستشون رفته پس همه می ریختند تو صف ها !این صف ایستادن هم از بقایای دولت قبلیه که هنوز به جا مونده !اخه اگه انتقاد می کنیم تمام جوانب رو در نظر بگیریم کور کورانه انتقاد نکنیم!درسته خیلی نقدها بر کار این دولت هم هست ولی به نظر شما چند درصد این دولت مقصره؟واقعا کمی فکر کنیم
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٦
٠
٠
شما چرا فکر میکنید تمام مشکلات از دولت قبله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا نمیگین ریشه مشکلات دولت قبلی از دولت قبلترش بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دولت اقای احمدی نژاد تا توانست سعی کرد این صف ها رو جمع کند.............مگر در دولتهای قبلی اقای احمدی نژاد سبد کالا نمیدادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟اونا هم میدادن،همین مشکلات سر صف های اونا هم بود.................ازموده را ازمودن خطاست.........دیگه چرا دوباره اون طرح فسیل شده رو روی کار اوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تمامش برای بسته نگهداشتن دهن مردمه
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٦
٠
٠
جوابتون رو در بالا دادم و باز هم می دم،روشهای دولت قبلی اکثرش به بن بست رسید روشهایی بود که تمامی تورم زا بود!طرح هایی بود که اصلا فکر شده نبود.همین پولها در بین مردم ریخته شد که باعث دلال گری و امثالهم شد،توجه افراطی به بسته نگه داشتن دهن مردم و بی توجهی به صنایع و کارخانه جات!اخر اگر طرح ها فکر شده بود چرا عمر مفید هر طرح دو یا سه ماه بود ؟؟؟چرا بعضی که زودتر می جنبیدند بهره مند می شدن و بعضی که دیر میجنبیدن خبری براشون نبود؟؟؟؟دادن زمین،پول برای نوزادان،سهام عدالت و..... دادن اینها فقط جنبه تبلیغاتی داشت وبس...هیچکدام دردی از مردم دوا نمی کرد!
e_najm
e_najm
٩٢/١١/١٦
٠
٠
نه بابا منو چه به این چیزا
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٦
٠
٠
آقای وزیر آموزش و پروش آزمایش هایتان را روی ما(بچه های سال79)انجام ندهید.اگه ممکنه
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٦
٠
٠
اقا این یارانه هایی رو که میدن بگیرن قیمتا برگرده به قبلش.چی بود اینا مملکتو بهم ریخت؟ما حاضریم یه چیزی بذاریم رو این یارانه ها بدیم بهشون ولی قیمتا برگرده به قبلش
m_sajjadi
m_sajjadi
٩٢/١١/١٦
٠
٠
نه نه هیچ حرفی ندارم.اصلا خوشمم نمیاد حرف بزنم
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/١٦
٠
٠
خو چه فایده داره وقتی گوش نمیدن ؟
پری سا
پری سا
٩٢/١١/١٦
٠
٠
سلامممممممم......
a_tayebii
a_tayebii
٩٢/١١/١٦
٠
٠
میگم واقعا واقعا خشته نباشید :((
fahime-sh
fahime-sh
٩٢/١١/١٧
٠
٠
كلن راه هاي نادرست پول درآوردن تو ادارات و كلن تمام ارگان هاي كشورمون شديده ... علتش اينه كه اون كسي هم كه خودش بالاتر نشسته نه اينكه نبينه ، بخاطر اينكه اشتباهات خودش "رو" نشه به پايين تراش كه اونا هم باز كلي پايين تر از خودشون دارند ، هيچي نمي گه . / اينو به عينه ديدم و دارم ميبينم . صحبت من اينه : آقاي مسئول ، خانم مسئول ، اگر شما از خودتون شروع كنين و خطايي مرتكب نشين ، اون موقع مي تونين از همه ي افراد سازمانتون توقع رعايت داشته باشين . بارها در پاسخ اين حرفم شنيدم كه ميگن : ما نخوريم يكي ديگه ميخوره . خوب بخوره !!! مهم اينه كه مال شما حلال باشه ... ولي يه چيزي هم هست اينه كه كسي كه داخل گوده واقعا خيلي سخته كه تحت فشار ساير اطرافيانش قرار نگيره ... يعني الان خوب بودن سخت تر از بد بودن شده !!!!
A_K
A_K
٩٢/١١/١٧
٠
٠
قای م-نص این همه دلار اومده پایین،طلا ارزون شده و مهمتر از همه قیمتا تثبیت شده نمیبینید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟8سال گند زدن تو ایران در عرض چن ماه ک نمیشه مشکلو حل کرد ،میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ali007
ali007
٩٢/١١/١٧
٠
٠
واقعا....من کاملا با شما موافقم!!!!!!!!!
A_K
A_K
٩٢/١١/١٧
٠
٠
روحـــــــــــــــــانی واقعا مچکریـــــم:)))))))))))))))))))))
ali007
ali007
٩٢/١١/١٧
٠
٠
خیلی مچکریم:))))))
fahime-sh
fahime-sh
٩٢/١١/١٧
٠
٠
من یه نظر طویل نوشته بودم یعنی سانسور شده ؟؟ باورم نمی شه یعنی بد بود ؟؟!!!!؟؟
j_mousavi
j_mousavi
٩٢/١١/١٩
٠
٠
مردم هم وجود دارند همين