خانه انجمن خنده دارترین لطیفه ای که تا حالا شنیدین..
١١٧٧
٢٥٦
مهسـآ

خنده دارترین لطیفه ای که تا حالا شنیدین..

خنده دارترین لطیفه ای که تا حالا شنیدین..

تا حالا دقت کردین همه چی یاد آدم می مونه ،اما وقتی مثلا می خوای جوک بگی هیچی یادت نیست!؟

حالا خوب فکر کنین خنده دارترین جوکی که یادتون میاد رو بگین!

٩٢/١١/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
javad agha
javad agha
٩٢/١١/١٢
٤
٣
دو تا گوجه از خیابون رد میشن یکیش میره زیر ماشین اون یکی میگه بیا بریم رب جان خخخخخ این لطیفه ی کودکی های منه که فقط همین از یادم نمیره خخخخ آررررررررررره:)))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٢
١
٠
اررررررررررررررره
faride
faride
٩٢/١١/١٢
١
٠
خخخخخخ مال بچگیامون بود:))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
!
javad agha
javad agha
٩٢/١١/١٢
٠
٠
آررررررررره دیگه:)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
١
٠
ياد اون جك جوجه ميره تو خيابون داد ميزنه پيششششي بيا منو بخور افتادم :)))))))
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
١
٠
این بامزه ترینش بود؟!
javad agha
javad agha
٩٢/١١/١٣
٠
٠
نخیر فقط این یادم مونده آررررررررررررره:)))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/١٣
٠
٠
قرقرقرقرقرقر....اررررررررررررررررره
neyosha
neyosha
٩٢/١١/١٢
١
١
یک مرده میخوره به نرده برمیگرده:)))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٢
١
٠
از شدت خنده اشکام در اومد
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
ايشششش:)
neyosha
neyosha
٩٢/١١/١٢
٠
٠
:)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
١
٠
من چون تصويري اين جك و بارها ديدم، هرسري بشنومش ميخندم :))))))))))) مرده به نرده.... مرده به تيربرق.... مرده ....
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
١
٠
یه مرده میخوره به نرده برمیگرده میبینه پیرمرده
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٢
١
١
یکی می خواست بره تونس نتونس!:)))))))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٢
٠
٠
یکی من و از رو زمین جم کنه:))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
چه با استعدادين واقعا!:)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٢
٠
٠
ارههههههههههههه کشف نشدم فقط!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
٢
٠
درجريان نيستين انگار!!!! اين مرده كه ميخواست بره تونس نتونس بلاخره تونس :))))))))))))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١١/١٢
٣
١
من اینجوری شنیدم اینو:دو تا مشهدی رفتُن تنیس...یِکیشا تِنیس،یِکی نُتِنیس:))))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٢
٠
٠
:)) جان ما اینقدر مو رو نخندونین:))خخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٢
١
٠
این تنیسه باحال تر بود نشنیده بودم...خراسانی را پاس بداریم!
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
١
٠
کلا خیلی روحیه شوخ طبعی دارین...........!
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١١/١٢
١
٠
دو تا مرد با هم میرن ........... بقیه شو نمیشه گفت! خخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٢
٠
٠
نچ نچ نچ حرف بووووووووووووق دار؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٢
٠
٠
بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوق
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
نچ نچ نچ ! شما هم بعله!:)))
neyosha
neyosha
٩٢/١١/١٢
٠
٠
نچ نچ نچ
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خب دیگه آدم بخواد نخواد ازین جوکای بوووووق دار میشنوه دیگه
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
٠
٠
نچ نچ نچ نچ نچ نچ نچ .............چه قد نچ نچ کنم بسسه؟
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/١٤
٠
٠
نچ نچ نچ شماهم؟؟؟؟؟؟
ati
ati
٩٢/١١/١٢
٠
٠
جک خنده دار این روزا زیاد میاد برام...حالا گوشیم و بیارم می نویسم..
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
:))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
٠
٠
گفتي گوشي يادم اومد يكي از دوستان پيامك زده بود : رفتم يوگا اسم بنويسم، شك داشتم حوصله م ميشه برم يا نه! يارو گفت ميايي كلاس با خودت ملافه وبالشم بيار ؛ فهميدم همون ورزشيه كه يه عمر دنبالش بودم :))))))))))) بعد چند وقت سر يكي از كلاساش رفتم ..... يه مرحله اي بود خانووم مربيه ميگفت دراز بكش ريلكس باشن احساس كنن رو ابرانو نسيم وفلان واين حرفا..... بعد چند دقيقه گفت حالا بلند شين تا مرحله غرش شيرو انجام بديم.... همه يكي يكي بلند شدن.... يه نفر بلند نشد كه نشد.....طرف خوابش برده بود كه چي :)))))) يعني اون غرش شيره زهره ي مارو تركوند ولي اون طرف از خواب بلند نشد :))))))))))))) ريلكسي بودا :))))))))))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٠
١
از طرف کی؟
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/١٢
٠
٠
آتی جوک منو بنویس:)
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٢
٠
٠
این صحنه رو توی یک فیلم دیدم..............ولی اسمش یادم نمیاد چی بود؟؟
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خخخ بنده خدا خیلی خسته بوده:)))))))))))
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١١/١٣
٠
٠
یوگا ئه جالب بود خخخخ خواب برده بود خخ
ati
ati
٩٢/١١/١٣
٠
٠
زهرا عزیزم اینجا خونه واده رد میشه جک تو رو بنویسم که اقای نادری دو شقم میکنه .خخخخخخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/١٣
٠
٠
:) )
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٢
١
٠
من جوکام منشوریه:))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
بيخيال بابا سايت فيلتر ميشه:))
neyosha
neyosha
٩٢/١١/١٢
٠
٠
نچ نچ نچ
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١١/١٢
٠
٠
م نص یعنی یک جوک سالم و اسلامی بلد نیستی؟!!! خخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٢
٢
٠
برادر من نه که شما بلد بودین!
faride
faride
٩٢/١١/١٢
١
٠
یه مردِ به زنش میگه: دیروز چِت بود؟ _زنش میگه: هیچی! _مرد: امروز چته؟! _زن: هیجی! _مرد: نبینم فردا چِت باشه! ^_^.خخخخخخخخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خخخ :)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٢
٠
٠
!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
٠
٠
:))))))))))))) ياد حرف يه بنده خدايي افتادم..... ميبيني بعضيا ميان حرف بزنن، راه ميرن ؟؟؟ اين بنده خدام مهمون براشون اومده بود... موقع ظرف شستن اومده بود تعارف كنه، گفته بود : شما بشورين من ميشينم :)))))))))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٢
٠
٠
ولوم کنین بذارین رو زمین ولو شم:)
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خخخخخخخخخ..........من میخاستم یه چی در همین راستا بگم ولی نمیگم
B_gharaie
B_gharaie
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
آررررررررررررررررررررررررره ... این خیلی خوبه :))
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١١/١٢
٣
٠
جوک که نمیشه گفت ولی طنز باحالی بود که نظرمو جلب کرد ، قبلا تو پیامکای جیم بود " ماهیمون هی میخواست یه چیزی بگه بهم. تادهنشو باز میکرد اب میرفت تو دهنشو نمیتونست بگه.دست کردم تو اکواریوم درش اوردم، شروع کرد از خوشحالی بالا پایین پریدن؛ دلم نیومد دوباره بندازمش اون تو، اینقد بالا پایین پرید که خسته شد وخوابید. دیدم بهترین موقع تا دوباره بندازمش تو اب.ولی الان چند ساعته بیدار نشده؛ یعنی فکرکنم بیدار شده دیده انداختمش اون تو قهرکرده خودشو زده به خواب
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
١
٠
خخخخ:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٠
هنگام هدیه دادن حیف نون به همسرش: عزیزم! خواستم برات گل بخرم، دیدم خودت گلی واست کود خریدم.
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٢
٠
١
لایک
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٠
خانمه سر قبر شوهرش با گریه می گفت: بچه ها لباس ندارن، کفش ندارن، کیف ندارن... حیف نون رد می شده، می گه: می گما... این بابا مرده یا رفته دوبی جنس بیاره؟
neyosha
neyosha
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خخخخخخخخخخ
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
٠
٠
:)))))))))
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١١/١٤
٠
٠
خدا نکشدت ... خیییییلی باحال بود...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٣
شادترین داستان کوتاه: روزی مردی به دختری گفت: با من ازدواج می کنی؟ دختر گفت نه... و آن مرد یک عمر به خوبی و خوشی زندگی کرد!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٢
٠
٢
لاااااااااااااااااااااااااااایک
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
١
زن به شوهرش: عزیزم! نظرت راجع به عشقمون چیه؟ شوهر: سعی کن ستاره ها رو بشماری، خودت می فهمی! زن: وای عزیزم! یعنی بی نهایت؟ شوهر: نه عزیزم! یعنی تلف کردن وقته!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٢
٠
پلیس: گواهینامه داری؟ حیف نون: بذار توی داشبورد رو نگاه کنم، شانست بزنه داشته باشم کارت راه بیافته!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٠
قبض آب حیف نون میاد. به بچه هاش می گه: فردا كه رفتم پرینت آب رو گرفتم معلوم می شه كی هی می ره دستشویی...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٢
٠
حیف نون رو می فرستند دنبال نخود سیاه، پیداش می کنه!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٠
٠
مناجات حیف نون: خدایا! تو که با 50 تومان، 70 نوع بلا رو رفع می کنی، چه قدر می گیری کلا بی خیال ما بشی؟!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٢
٠
تا حالا دقت کردین ما به بانک اعتماد می کنیم و پولامونو می ذاریم اونجا، ولی بانک به ما اعتماد نداره حتی خودکارها رو هم زنجیر کرده!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٢
٠
ملت ما ملتیست که وقتی توی خیابون زل زل نگات می کنن نمی تونی تشخیص بدی خوشگلی یا احیانا زیپت بازه!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٣
٠
مردم دنیا زمان رو 3 حالت می بینن، اما ما ایرانیا 4 حالت: زمان گذشته، زمان حال، زمان آینده، زمان شاہ!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٢
٠
طرف رفته خواستگاری، بهش گفتن آدرس پروفایل فیسبوكت رو بده بیاییم تحقیق
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٠
٠
حیف نون ساعت نه شب که می شه سطل آشغال ویندوزش رو خالی می کنه!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
اوووووووووووو چي خبره!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٠
آقاهه می ره ثبت احوال می گه یه شناسنامه واسه بچه ام می خوام. می گن اسمش چیه؟ می گه "شورلت". می گن این که اسم ماشینه! یه اسمی بذار که به نام پدر و مادر بیاد. می گه خوب به اسم ما میاد دیگه... من "بیوک" آقا هستم، همسرم هم "خاور" خانم!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
٠
٠
اينو من خونه ي يكي از اقوام شنيدم.... مهماني داشتن اسمشون خاور بود.... بعد يكي از نمكدوناي جمع اين جكو تعريف كرد از همه بيشترم اون خانوممي كه اسمشون خاور بود خنديد :/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٠
بدشانسی برای من یعنی: اونی که خوشگله، پولدار نیست. اونی که پولداره، خوشگل نیست. اونی که خوشگل و پولداره، متاهله. اونی که خوشگل و پولدار و مجرده هیچ دلیلی نداره به من محل بذاره!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٠
اگر پیاده روی و دوچرخه سواری برای سلامتی مفیده پستچی باید همیشه زنده باشه! یه نهنگ تمام روز رو شنا می کنه، ماهی و آب می خوره ولی باز هم چاقه! یه خرگوش بیشتر وقتا در حال دویدنه و جنب و جوش داره و گیاه خواره ولی فقط ۱٫۵ سال عمر می کنه! یه لاک پشت جنب و جوش نداره، به آرامی حرکت می کنه و هیچ کاری نمی کنه ولی ۴۵۰ سال عمر می کنه! خودتون قضاوت کنید، باز هم می گید ورزش کنم؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٢
٠
زن: عزیزم، دنبال چی می گردی ۴ ساعته زل زدی به اون قباله ازدواجمون؟! شوهر: دنبال تاریخ انقضاشم!
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/١١/١٤
١
٠
خخخخخخخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٠
٠
توی رستوران، لیوان رو بر عکس گذاشته بودند روی میز... حیف نون می ره می نشینه سر میز، می گه: "این چه لیوانیه که سر نداره؟!" بر عکسش می کنه، می گه: "چه جالب! ته هم نداره!"
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
١
حیف نون می ره کربلا، بهش می گن سر قبر مختار هم رفتی؟ کجا بود؟ می گه آره، قطعه هنرمندا!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٠
حیف نون از دوستش می پرسه: توک چشم کجاست؟ دوستش می گه چشم که توک نداره! می گه: پس چرا خواننده می گه: توکه چشمات خیلی قشنگه؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٤
٠
دقت کردین ما ایرانیا وقتی بچه هستیم، می گن بچه است، نمی فهمه! وقتی نوجوان هستیم، می گن نوجوونه، نمی فهمه! وقتی جوان هستیم می گن جوون و خامه، نمی فهمه! وقتی بزرگ می شیم، می گن داره پیر می شه، نمی فهمه! وقتی هم پیر هستیم می گن پیره، حالیش نیست! نمی فهمه! فقط موقعی که می میریم میان سر قبرمون و می گن عجب انسان فهمیده ای بود!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٠
٠
حیف نون می ره یخ بخره، پول کم میاره، به یخ دست می زنه می گه از این سردتر نداری؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٠
سوال کنکور حیف نون اینا: اسب سفید رستم چه رنگی بود؟ مال کی بود؟ جواب حیف نون: مشکی بود، مال زورو بود!
Z_M
Z_M
٩٢/١١/١٣
٠
٠
اینو گفتی چند تا سوال تو ذهنم ایجاد شد به نظرتون رو میز ناهار خوری میشه شام خورد ؟ و یا به نظرتون ماهی قرمز چه رنگیه ؟ و در اخر فکر می کنید دفتر رسیدگی به امور شهری چند برگ دارد؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٢
٠
به بابام می گم: تیغ اصلاح داری؟ می گه: نه، برو بیرون بخر. نون هم بخر. یه سر برو تا اون داروخانه شبانه روزیه یه قرص معده هم بخر. میوه هم بگیر که عصر مهمون داریم. گفتم: نه، احساس می کنم ته ریش بهم میاد!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٠
٠
حیف نون می گه: ما آخر نفهمیدیم این حقوق بشر رو کی به حسابمون می ریزند؟!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٢
٠
حیف نون تو اتوبوس کبریت می خواسته، به بغل دستیش می گه: - اسمت چیه؟ - همایون. - به به، شغلت چیه؟ - زنبوردار. - به به، کجا می ری؟ - اهواز. - عجب جایی! کبریت داری؟ - نه. - نه و نکمه! با اون اسمت، مردک پشه باز، تو این گرما سگ می ره اهواز که تو می رى؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٠
مادر پسره براش می ره خواستگاری، پدر دختر می پرسه: خوب پسرتون چه کاره هست؟ مادره می گه: پسرم دیپلماته. پدر دختر می گه: اوه چه عالی! یعنی چه کار می کنه؟ مادره می گه: یعنی از وقتی پسرم دیپلمش رو گرفته، همین طوری ماته!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
٠
٠
جك؟!! واللا منكه خيلي وقته جك نشنيدم! اينروزا اكثر جكا يا شوخي با اقليت ها خاصيه يا هموطناي شهراي مختلف....اينه كه دنبالش نبودم.....اووووووووووووم حالا بذارين فكر كنم ببينم چيزي از جوونيام يادم اومد ميام ميگم :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
٠
٠
از اون موقع دارم فكر ميكنم حداقل يكي از اين جكايي كه تو شبكه نسيم پخش ميكنه يادم بياد... فقط قيافه اون دختره بلوز قرمز جلو چشمه كه ميگه .....مسافرا توي ترس ووحشت به سر ميبرن :))))))))))) مخصوصا خندش :))))))))))) آيي من هرربار ميبينمش ميخندم :)))))))))))))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٠
٠
حیف نون پاش خواب می ره، کفشاشو می دزدن!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٢
٠
حیف نون تو قسمت کامپیوتر استخدام می شه. در پایان روز اول، رئیس ازش می پرسه: خوب، امروز چه کار کردی؟ حیف نون می گه: هیچی، کلیدهای کیبورد نامرتب بودن، به ترتیب الفبا مرتبشون کردم!
MILAD
MILAD
٩٢/١١/١٢
١
١
توی یک شهری... به مناسبت میلاد امام رضا(ع) به 8 نفر که اسمشون میلاد بوده جایزه میدن :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٣
٠
خشم حیف نون از خدا: حالا که ابر می فرستی، بارون و برف نمیاد، من هم وضو می گیرم نماز نمی خونم!
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/١٢
٤
٠
اشکمهرخان! جمعا خسته نباشید! بعضیاش مارو به فیض رسوند!! : )))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/١٢
٢
٠
سلام ... البته در مقابل اشكمهر من كاسه كوزه‌ام را جمع كردم اما/// مردي خواست گرفتاريهايش را به دريا بسپارد. اما هركاري كرد همسرش سوار قايق نشد.
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
٠
٠
:)))) فكر كنم اون آقا رو بشناسم :))))) منو اگه بكشن هم، سوار قايق نميشم ;)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٢
٠
٠
با ابن تیپ جکا خیلی حال می کنم دم شما گرم.
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١١/١٢
٠
٠
:|
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٠
٠
چرا هنگ کردین؟
neyosha
neyosha
٩٢/١١/١٢
٠
٠
اقای اشک مهر خسته نباشید:))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خواهش/فکر کنم توی مدت یک ماه همه نظراتم توی انجمنها و مطالب جیم رو جمع کنی به اندازه نظرهام توی همین یه دونه انجمن نشه!!خودش یه جکه!!
Z_M
Z_M
٩٢/١١/١٢
٠
٠
حقیقتا
a_tayebii
a_tayebii
٩٢/١١/١٢
٠
٠
بعضیاشو خوندم گشنگ بود باریکلا
a_tayebii
a_tayebii
٩٢/١١/١٢
١
٠
من فقط خنده های لطیفه ها رو یادم می مونه خخخخخخخخخخخخخخخخ
Z_M
Z_M
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خسته نباشی
a_tayebii
a_tayebii
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خواستم بگم ترسیدم فیلتر بشه نگفتم خخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٢
٠
بر اثر قطع برق در شهر حیف نون اینا، ده ها تن از هم شهری های حیف نون، ساعت ها روی پله های برقی گیر کردن!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٠
٠
از حیف نون می پرسند تا حالا مربا بالنگ خوردی؟ می گه من که همیشه با دست می خورم!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٣
٠
آقای دست و دلباز آب معدنی می خره، به زنش می گه حاج خانم آب بریز توش، این خیلی غلیظه!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٠
حیف نون می ره بانک چک نقد کنه، مسئول بانک ازش می پرسه چک سیباس؟ حیف نون می گه نه، مال گردوهای پارساله!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٤
٠
حیف نون می ره مسجد موقع برگشت می بینه کفشاش نیست با خودش میگه 4 تا حالت داره: 1- من نیومدم. 2- اومدم رفتم. 3- بدون کفش اومدم. 4- بعدا میام!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٢
٠
روزهایی پر از امید، سلامتی و شادابی، زیبایی و قشنگی، مهربونی و دوستی از طرف شما برای خودم خواستارم!
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
١
٠
خخخخخ:))
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/١٢
٣
٠
یه شب خونه نرفتم، فرداش مامانم پرسید کجا بودی؟ گفتم پیش دوستم! مامانم به 10تا از دوستام زنگ زد 8تاشون گفتن اینجا بوده، 2تاشونم گفتن هنوز اینجاس خوابه بیدار شد میگم زنگ بزنه!!!
maede
maede
٩٢/١١/١٢
٠
٠
ایول!خیلی باحال بود :)))))))))
Z_M
Z_M
٩٢/١١/١٢
٠
٠
چه دوستای بامرامی
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/١٢
٠
٠
طنز بودا!! وگرنه که ما از اون آدماش نیستیم!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٢
١
٠
:))خخخخخخخخ
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
١
٠
خخخخ:)دوست ان باشد که گیرد دست دوست .................. پشت بیسیم و صدای مادری!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٠
تعارف که نداريم، هميشه در هر فداى سرت يه خاک بر سرت به صورت مستتر و بالقوه وجود داره!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٤
٠
هر کس به طریقی دل ما می شکند... ... ... ... خدا را شکر تنوع زیاده حوصله مون سر نمی ره!
m_sajjadi
m_sajjadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
ی...........ه..................ر................و.................ز.....................خطا.........خرابه.............نمیاد.............
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٠
٠
روی شیشه دوغ نوشته: دوغِ گازدارِ کربناته تزریقی گرما ندیده همگن شده با طعم نعناع و بدون چربی… ما نفهمیدیم این دوغه یا اورانیوم؟!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١١/١٢
٠
٠
حالا ميفهمم چقد با دوستام راحتم/ يه جوك مناسب جمع بلد نيستم:(
javad agha
javad agha
٩٢/١١/١٣
٠
٠
خخخخ
سلما
سلما
٩٢/١١/١٢
٠
٠
ماشالله به آقای آتشروان ...با وجود ایشون دیگه من ترجیح میدم سکوت کنم
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/١٢
٠
٠
دقیقا الان اون حالتی شدم که هرچی فک میکنم جکای خنده داری که شنیدم یادم نمیاد..
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/١٢
١
٠
وای اقای اتشروان خیلی وقته از ته دل نخندیده بودم :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خواهش/قابل نداشت
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خب الان مشکل همونه دیگه.من هیچ جکی یادم نمیاد که بگم
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٢
٠
٠
الزایمر داداش خیلی مریضیه خطر ناکیه........بیا پیش خودم درمانت کنم:)
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
١
٠
خخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/١٢
٠
٠
شرمنده همشون منشوری و بوق دار هستند کلا سایت فلیتر میشه *:) ... ولی من کارهای ِ خودم یه پا جک ِ ...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١١/١٢
٢
٠
در پارک:مادر تهرانی:پارسا جان به سرسره دست نزن،آلودست عزیزم.../مادر کاشمری:مُشتَبا!اوقذِر خُوتِر مَکِش وَر خاکا!تُمبونِت پِره مِره! (آقا بابام کاشمریه واسه همین تمسخر شهری نیس)
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خوب بود گفتی چون من رو شهرمون خیلی تعصب دارم میومدم دم خونتون.:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٢
١
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ خیلی باحال بود میترا :))))
p_rashed
p_rashed
٩٢/١١/١٢
٤
٠
خنده دار ترین نیست ولی خب جالبه:ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﺩﻭ ﺗﺎﺟﯿﮑﺴﺘﺎﻧﯽ : ﺷﻨﺒﻪ : ﺟﻤﻌﻪ ! ﺷﻨﺒﻪ ﺑﺎ ﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ ﺑﺮﯾﻢ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ؟ ﺟﻤﻌﻪ : ﻧﻪ ﺷﻨﺒﻪ ! ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﺑﺎ ﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ ﺑﺮﯾﻢ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ؛ ﺗﺎ ﺳﻪ ﺷﻨﺒﻪ ﺑﺮﮔﺮﺩﯾﻢ
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١١/١٣
٠
٠
خیییییییییییییییلی باحال بود:)
p_rashed
p_rashed
٩٢/١١/١٢
٠
٠
سیب زمینی بخریم، ماشین دربست بگیریم تا شهرک صنعتی ساوه ببریم، بدیم کارخونه مزمز برامون چیپسش کنه، بریزه تو دستمون بیاریم … خیلی ارزون تر درمیاد از اینی که میفروشه تازه هواشم کمتره
p_rashed
p_rashed
٩٢/١١/١٢
٠
٠
به حرف هیچکدوم از دانشمندا معتقد نباشم به اون حرف دکتر حسابی که گفته ۱ساعت بعد از غذا خوردن درس نخونین اعتقاد قلبی دارم ! تا ۲۴ساعت درس نمیخونم
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
١
٠
مثه من:)))خخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٤
٠
نیروی انتظامی می ریزه خونه حیف نون. حیف نون با منقل می پره تو استخر، می گه از این جا به بعدش به شما ربطی نداره، به نیروی دریایی ربط داره.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٠
٠
حیف نون می ره کولر بخره، یارو می گه: کولر آبی می خوای؟ حیف نون میگه: فرقی نمی کنه، قرمز بده!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٢
٠
به حیف نون می گن: توی شهرتون آثار باستانی هست؟ می گه نه، ولی دارن می سازن!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٠
از حیف نون می‌پرسن: تولدت چه روزیه؟ جواب می ده: 5 آذر. می‌پرسن: چه سالی؟ می گه: هر سال!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٠
یک منبع ناشناس که نخواست نامش فاش شود، خبری را اعلام کرد که نخواست پخش شود!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٥
٠
گفتم: خواهر حجابت! چیزی نگفت… دوباره گفتم: خواهرم حجابت! برگشت گفت: چی؟ گفتم: اِوا خاک بر سرم! تو پسری که!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٠
آیا دلتان از مردم دنیا گرفته؟ آیا هر روز شما مثل روزهای دیگر است؟ آیا هیچ پیشرفتی ندارید؟ ... ... ما هیچ پیشنهادی برای شما نداریم! خدا شاهده ما هم مثل شماییم!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
٢
٠
با این گرونی گوشت، تا چند وقت دیگه جلوی پای عروس و داماد مجبورن تن ماهی باز کنن!
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/١١/١٤
١
٠
خخخخخخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٢
١
٠
بزرگی می گفت: اگر پدرت ثروتمند نباشه تو مقصر نیستی! اما اگر پدرزنت ثروتمند نباشه خودت مقصری!
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
٢
٠
اﺳﺘﺎﺩ بهم گقت ﭼﺮﺍ ﻧﯿﻮﻣﺪﯼ ﺳﺮ ﮐﻼﺱ ؟ گفتم ﺍﺳﺘﺎﺩ ﻛﻼﺳﺘﻮﻥ ﺑﺎ ﺧﻮﺍﺑﻢ ﺗﺪﺍﺧﻞ ﺩﺍﺷﺖ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻢ ﺑﯿﺎﻡ …
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
مهسااااا !!!! چقدرررراخه!!!!
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١١/١٣
٠
٠
این جالب بود خخخخ
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٣
٢
٠
خو چیکار کنم وقت و بی وقت که نمیشه رف مدرسه!
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
٥
٠
یه سوال … تو تبلیغات یخچال فریزر همیشه یه کیک دست نخورده تو یخچاله اصلا مگه همچین چیزی ممکنه ؟
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
٠
٠
تو شهر حیف نون اینا برای اولین بار چرخ فلک نصب می کنن. حیف نون به شهرداری زنگ می زنه می گه دستتون درد نکنه، از وقتی پنکه بزرگه رو نصب کردین هوا خیلی خنک شده!
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
٠
٠
به بزه می گن چرا زنگولت صدا نمی کنه؟ می گه گذاشتمش رو ویبره!
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
٢
٠
تومراسم ختم بلندگو می گه: مرحوم وصیت کرده سیاه نپوشین. حیف نون داد میزنه: مرحوم غلط کرده! ما به احترامش می پوشیم!
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٢
٢
٠
ضرب المثلهای به روز شده:1-سرش بو پیتزا سبزیجات میده .2- آنتی بیوتیک بعد از مرگ سهراب.3-پرادو سواری دولا دولا نمیشه .4-پاتو از پارکتت درازتر نکن. 5- هری پاتر آخرش خوشه
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/١٢
١
٠
در حالت الآنم هیشی جوک یادم نی...:/
B_gharaie
B_gharaie
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
me too :)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/١٢
١
٠
خیلیییی خاک بر سریه :))) امکانش نیس
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/١٢
٠
٠
:خخخخخ نچ نچ نچ که لازم نداره دیگه :دی
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
:)))))
neyosha
neyosha
٩٢/١١/١٤
٠
٠
شما هم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نچ نچ نچ
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/١٢
٠
٠
ایول مستر اشکمهر :))))))))))))))))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٢
٠
٤
زن چیست؟سلاحی انفرادی با قابلیت کشتار جمعی،اتوماتیک،پرصدا،قابل استفاده در جنگ های خانگی،با حرف مصلح می شود،صدا خفه کن بر روی ان قابل نصب نیست،برد مفید ان روی مرد تا بیمارستان،برد مؤثر تا تیمارستان،برد نهایی تا سینه قبرستان است.....
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١١/١٤
٣
٠
احیانا زنم دارید که ایییییییییییینقدر دلتون از زن پره ! بااااااباااااا چه خبره .... مگه بدبختا چه کردن ؟ اصن تواین دنیا با محبت تر ،بامعرفت تر ، با مرام تر ، مهربانتر از یه زن که در آخرم مادر میشه و بهشتم زیر پای مادران است .... پیدا میشه ؟؟؟؟ زن داری بچسب ،ولش نکن ، نداری سریعا برو بگیر چرا که پشت هر مرد موفقی یه زن موفقتریه ... شک نکن !
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/١١/١٤
٢
٠
بععععععععععععله همینه : ))) زن نباشه مردا نمیتون زندگی کنن
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٢
٠
٠
من حرفی واسه گفتن ندارم........
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
:)))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٤
٠
٠
:)
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١١/١٣
٣
٠
خخخ خندم میگیره نمیتونم بگم یادم میاد دوران مدرسه معلم یه فیلم گذاشته بود بس علمی، آخر فیلمه که شد یکی از بچه ها خوابش برده بود،معلممون ناراحت شده بود داغ کرده بود بیا و ببین خخخ
ati
ati
٩٢/١١/١٣
١
٠
یه گاز از دماغت میدی؟(از عاشقانه های خرگوش و ادم برفی) اینم جک زهرا
ati
ati
٩٢/١١/١٣
١
٠
سلام خوبی دلم خیلی برات تنگ شده..اینقدر که میخوام گریه کنم..اما وقتی قیافه ت یادم میاد از خنده دلم درد می گیره..از طرف دوستم
ati
ati
٩٢/١١/١٣
١
٠
رفته بودم قصابی ، خیلی هم شلوغ بود … قصابه گوشت هر کی آماده میشد اینجوری صداش میزد: گوساله کی بود ؟ گوسفند بیا اینجا به من گفت: تو گوسفندی ؟ مونده بودم چی بگم با لکنت گفتم : نَــ….نَــــ…نَــه مــــن گاووووم ! گفت : اینجا ما گاو نداریم همه یا گوسفندن یا گوساله !!
e_najm
e_najm
٩٢/١١/١٣
٠
٠
مرده میره تو غار دیگه بیرون نمی یاد
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٤
٠
٠
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٣
١
٠
من هر چی فکر میکنم می بینم اکثر جوکام یک طرفش به منشور متصل میشه:))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/١٤
٠
٠
نچ نچ نچ نچ
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٣
٣
٠
به مشدیه میگن:از زنت می ترسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مشدیه مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مـــــــــــــــــــــــــو...........................مــــــــــــــــــــــــو..................مــــــــــــــــــو.....................مث سگ ازش مترسوم
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٣
٠
٠
اصغر رفت دستشویی عمومی...............وقتی اومد بیرون نفری که تو صف بود بهش گفت:بوق چرا افتابه رو لت و پار کردی.....................اصغر گفت:پدر بوق واسه ما قیافه گرفته بود:))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/١٤
٠
٠
بعععععععععله بووووووووووق!!!!!!!!
z_y
z_y
٩٢/١١/١٣
١
٠
بنده خدا خسیس قله اورست رو فتح می‌کنه، ازش می‌پرسن: انگیزه‌ات چی بود؟ میگه: خدا خفه‌اش کنه اونی رو که گفت: اون بالا نذری میدن !!
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/١٣
١
٠
قرقرقرقرقرقر
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١١/١٣
١
٠
ما همیشه وقتی با فامیلی جایی جم میشیم شوهر دختر عمم کلی جکای باحال میخونه که آدم از خنده ریسه میره.... اکثر جکاش منفی18 واس همین چندتا خوبم که میگه یادم میره...خخخخخخخخخ....
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٤
٠
٠
جوک می خونه؟؟؟؟؟؟مگه شعره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه کتابه:))
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/١٣
٠
٠
منشوری می باشد :)))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٤
٠
٠
نچ نچ نچ نچ نچ نچ نچ....................
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/١٤
٠
٠
نچ نچ نچ نچ
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١١/١٤
٢
٠
دختر چیست ؟ به فاصله میان لبه کیلیپس تا لبه پوتین دختر میگویند !
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٤
٠
٠
:|
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/١٤
٠
٠
مهسا_
مهسا_
٩٢/١١/١٥
٠
٠
خخخخخخخخخ:)) بامزه بود میسی:)))))))))))))))))))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/١٤
٠
٠
من ديگه باوجود اقاي اتشروان جوكي واسه گفتن ندارم..
a_naik
a_naik
٩٢/١١/١٤
١
٠
همکار داشته رو صفحه گوشیش ها می کرده تاتمیزش کنه همکار می گه می خوای صفحشو تمیز کنی می گه:پ ن پدارم پبرای یک نفر پیام صوتی بدون متن می فرستم.
r_vesal
r_vesal
٩٢/١١/١٥
٠
٠
خب من از همین تریبون به جناب آتشروان تبریک عرض میکنم :)))) آقا استعدادهاتون شکوفا شد ... :) کلی خندیدم :) دمتون گرم ;)
khan
khan
٩٢/١١/١٥
٠
٠
به یکی میگن با کشاورز جمله بساز... بقیه شو نمیشه گفت دیگه...
khan
khan
٩٢/١١/١٥
٠
٠
یکی میره دستهای الاغشو از زانو قطع می کنه بعد میگه: اسکیپی! گَل بِرا...
m_aminfar
m_aminfar
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
یک روز یک پلنگ و شیر باهم ازدواج می کنن بچه شون می شه شیلنگ!!!