خانه انجمن موجوداتی به نام شاگرد اول کلاس!
١١٧٩
١٠٦
sjalal

موجوداتی به نام شاگرد اول کلاس!

موجوداتی به نام شاگرد اول کلاس!

تا حالا شاگرد اول شدین؟
نظرتون نسبت به شاگرد اولا چیه؟

٩٢/١١/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١١/١٣
٣
٠
خخخ!تو ابتدایی و راهنمایی بعله...ولی خو تو دبیرستان و یونی نه.دیدیم افت داره///خخخ!ولی خوبه آدم جزو نفرات برتر باشه به شرطی که بقیه رو کف نبینه:)
ghazale
ghazale
٩٢/١١/١٣
٠
٠
هوم خخخ خعلی بچه های خوبین خخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٣
٠
٠
:)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٥
٠
٠
با تشکر از شما خخخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/١١/١٣
٠
٠
ولــی به نظرم از شاگرد سوما باید شیرینی گرف خخخخ
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/١١/١٣
٠
٠
قضاله تو دوسوی من نیگا کن(O_o)... باز شاگرد اول شدی نمیخوای شیرینی بدی؟:/
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٣
١
٠
ایییی بدم میاد از این شاگرد اولااااا #_#
ati
ati
٩٢/١١/١٣
٠
٠
نظری ندار بهشون...خب
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٥
٠
٠
وختشو بیشتر نکنن ینی ؟؟:دی
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٧
٠
٠
ههههه:))))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١١/١٣
٣
٠
تا راهنمايي خوب بودم/ ولي از اول دبيرستان هر سال داره بد تر ميشه/ همون موقع كه در اوج بودم بايد خدافظي ميكردم از ميادين علم و دانش/ ئر مورد شاگرد اول ها هم نظري ندارم/ نوش جانشون درساي پاس شده
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٣
٠
٠
یک دفه...............نظر خاصی ندارم در بارش:))ناراحتم یک کم:))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٣
٠
٠
عب نداره كاريه كه شده:)))
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٤
٠
٠
پیشامده دیگه ....ناراحت نباشین خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٤
٢
٠
باور کنید من خیلی درس نخوندم................همکلاسی هام سنگ تمام گذاشتن از من بیشتر تجدید شدن به همین منظور من شاگرد اول شدم:))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٤
٠
٠
:)))
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/١١/١٤
٠
٠
خدا رو شکر ک دوستاتون راهو برا شما باز کردن خخخخخخخخخخخ
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٤
٠
٠
اینم یه دیدگاهییه که دوستاتون آنقدر فداکار بود خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٥
٠
٠
بنده بالاترین معدل زندیگیم 18 بوده اونم اول دبستان:)) عبرت بگیرین:))خخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٦
٠
٠
محمد حسن !! دیگه به من که نگوووووو دیگه خخخخخ
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/١١/١٣
٠
٠
موجودات خیلی خونوکی هستن:) همونایین که وقتی کل کلاس درس نخوندن پا میشن درس جواب میدن:/اصن مایه سرافکندگی کل مدرسن:دی...تا راهنمایی شاگرد اول بودم بعدش دوم،سوم و شایدم چهارم:/
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/١١/١٤
٠
٠
خخخخخخخخخخ چ دل پری داری ها : ))))))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٧
٠
٠
خييلي قشنگ توصيف كردي خيلي!
سارا
سارا
٩٢/١١/١٣
٠
٠
تو دبستان بودم :) شاگرد اولی که با بچه ها پیش بره و فقط تو نمره هاش اول باشه خوبه :)
p_rashed
p_rashed
٩٢/١١/١٣
٠
٠
آره فک کنم راستش یادم نیست دقیقا سال اول دبستان بود مطمون نیستم البته! آره همون موقع بود بگین آفــــــــــــــــرین
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/١٣
٠
٠
اول تا پنجم ابتدایی همیشه شاگد اول بودم....بعدش گفتم بیخیال :))9....خخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/١٣
١
٠
شاگرد اول خیلی هم خوبه...اصن مــــــــــآآآهه..:)))..از نظر من شاگردایی که آخر میشن باید شام بدن تا دیگ آخر نشن..:))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٣
٠
٠
اگه من اون چند ساله اول زندگیمو که اول بودم در نظر نگیرم می تونم بگم که شاگرد اولها موجوداتی هستند لج درآر که وقتی استاد یه مبحثو طرح می کنه ودرست هنگامی که شما مثل یک بز متشخص استاد رو نگا می کنین این افراد مبحث رو نقد میکنن!این موجودات انقدر شعور ندارند که وقتی یک استاد تاریخ امتحان رو تعیین میکنه حداقل تا سه هفته امکان به تعویق افتادن ان می باشد و در همان هفته اول تمام کتاب را جویده و هنگام چانه زنی شما با استاد برای تعویق امتحان هی پارازیت از خودشان متصاعد می نمایند!البته اینها که گفتیم گوشه ای از کمالات ایشان بود.ان شاا...در فرصتی دیگر سایر خصیصه های این افراد را به سمعتان خواهیم رساند.
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
خدایی ته طنزی ایول
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/١٣
٠
٠
کلا از اول دبستان آخر کلاس میشتم و همون دو سه سال اول دبستان فقط معدلم بیست شد که اونارم دیگه فک میکنم همه بیست بشن خخخ بقیه سالارو هم که خدا بزرگ بود.موقع امتحان یه راهی پیدا میشد برای قبول شدن.ولی هیچوقتتتتتتتتتت شاگرد اخرم نشدم خخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٤
٠
٠
خخخخخخ همینم خوبه :))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٧
٠
٠
خيلي پشتكارتون بالا بوده ! باعثه افتخاره:))
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/١٣
٠
٠
تو ابتدایی و راهنمایی بلیا :) خخخ ولی این شاگرد اولا بچه های خوبین مخصوصا اگه سر جلسه امتحان کنارت باشن خخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٤
٠
٠
نچ نچ نچ زیرمیزی آبمیوه آیا !!؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٥
٠
٠
خخخخخخخخ !!! آب شلغم باید بدی به شاگرد اولا !!عه !! :))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٧
٠
٠
سو استفاده!!!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/١١/١٣
٠
٠
اره تا اول دبیرستان جزو شاگرد اول تا سوم کلاس بودم...نظری ندارم راجبه شون!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/١٣
٠
٠
عاره خب تو راهنمایی میشدم خخخ ولی دیگه فک نمیکردم تو دانشگاهم کسی معدلش 20 بشه :| :| از 50 نفر کلاسمون؛ به جرات میشه گف 40 نفر معدل الفم نه و 20 شدن !! :| زشته خب خجالت داره والا ... :| :|
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/١٤
٠
٠
دانشگااااه!!! معدل!!! بیست!!!!!چه معنی داره آخه!!! زشته واقعا!!شکفته جان شما که جز این دوستان نیستین!!!!؟
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/١٤
٠
٠
اگه بودم خودمو خفه میکردم خخ
par!sa
par!sa
٩٢/١١/١٥
٠
٠
شووووووووووخی؟؟ :| : |: |
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٣
٠
٠
اره تا دوم دبيرستان شاگر اول كلاس كه هيچي شاگرد اول مدرسه بودم ولي الان...! ياد باد ان روزگاران يا باد! شنيدين گربه دستش به گوشت نميرسه ميگه بو ميده ! حكايت ماست الان كه نميتونم شاگرد اول بشم حس خوبي به شاگرد اولا ندارم:)))
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/١٤
٠
٠
نگو نمیتونیم! بگو خودمون نخواستیم!! اینم یه جور از خودگذشتگیه که اجازه بدی یکی دیگه شاگرد اول شه!!! باریکلا به خودمو خودت!!!!!خخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٤
٠
٠
بعلـــــــــــــه ما اهل ايثــــــــــــاريم:)))))
MILAD
MILAD
٩٢/١١/١٣
٠
٠
شاگرد اول بودن خوبه ها اما همه مسخرت میکنن. اوجش زمانیکه توی دانشگاه یک درست رو 20 بگیری و اونجاست که بچه ها میگیرن میزننت:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٣
٠
٠
ياد باد آن روزگاران ياد باد :))) حقيقتا خاطرم نيست اول شدم يا نه.... ولي ريا نباشه ،چندتايي از اين لوح تقديراي شاگرد ممتازي دارم ;) بستگي داره رابطم باهاشون چي باشه، اگه رفيق جينگ باشيم، ميزنمش :))) اگه يه كم صميمي باشيم، حتما بااس خرج بده :))) اگه از اين خودشيفته ها باشه، عمرا تو روش نگا كنم :))) اگه از اين بچه لارجايي كه تقلب ميرسوندن باشه، مريدش ميشم :)))) ميگم بستگي داره طرف چ جور آدمي باشه :)))))))))
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/١٤
٠
٠
شک نکن که ریا شد!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/١٣
٠
٠
سلام ... در خر تنبلی همیشه اول بودم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٥
٠
٠
صداقتتون بیسته ولی :))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٧
٠
٠
وااااي اين چه حرفيه !
saiideh70
saiideh70
٩٢/١١/١٣
٠
٠
من هیچ وقت شاگرد اول نشدم حتی تو دبستان همیشه از دیکته نیم نمره کم داشتم و هیچ وقت معدلم 20 نشده ولی پیش دانشگاهی شاگرد سوم شدم
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/١٤
٠
٠
اینم رکوردیه واسه خودش بانو!
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/١١/١٤
٠
٠
من از اول تا پنجم ابتدایی همیشه 20 بودم....ینی 19/99 هم نداشتم:))))))ولی خو دیگه بعدش گفتم درس کیلوووو چنده:)خخخخ
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٤
٠
٠
نه بابا بجز دبستان که همه تو دبستان بچه های درس خونو خوبی هستن ...بقیه سالهای درسیم خیلی ریلکس و راحت میبودم ...البته گاهی هم از دستم در میرفت یه نمره های متاسفانه خوبی رو میگرفتم که الان که فکر میکنم مایه سر افکندگیه خخخخ مثلا فلسفه و منطق وتاریخ نهایی رو 20شدم ...اینا رو محض مثال گفتم نگین حسودم
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٤
٠
٠
نه بابا بجز دبستان که همه تو دبستان بچه های درس خونو خوبی هستن ...بقیه سالهای درسیم خیلی ریلکس و راحت میبودم ...البته گاهی هم از دستم در میرفت یه نمره های متاسفانه خوبی رو میگرفتم که الان که فکر میکنم مایه سر افکندگیه خخخخ مثلا فلسفه و منطق وتاریخ نهایی رو 20شدم ...اینا رو محض مثال گفتم نگین حسودم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٥
٠
٠
:دی
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٧
٠
٠
اصن افت داره !
Vania
Vania
٩٢/١١/١٤
٠
٠
شاگرد اولی خووبهههههه ...منم خیلی شاگرد اول نشدم فقط از اول دبستان تا آخر دبیرستان شاگرد اول شدم.همین خیلیم بچه های ماهین این شاگرد اولا.بعله
javad agha
javad agha
٩٢/١١/١٤
٠
٠
خوب تو دوران ابتدایی کلا بیست بوده تو دوران راهنمایی فقط دومش شاگرد اول شدم و از دبیرستان به بعد صحبت نمی کنم ینی حرفی ندارم که بزنم آررررررررره:)))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٧
٠
٠
باز اررررره! خخخخ:))
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/١٤
١
٠
من از دوران مدرسه نمیگم که ممکنه چندتا گوجه بیاد سمتم!!!!!! تو دانشگاه چشمم باز شد و آگاه شدم به این موضوع که شاگرد اولی خیلی هم افت داره!!!!ولی انصافا شاگرد اولی جنبه میخواد! نمیدونم مگه چی داره که بعضیا خودشونو میییگییییییرن!!اییییش
r_vesal
r_vesal
٩٢/١١/١٤
٠
٠
تا اول دبیرستان شاگرد اول بودم . ولی الآن نظرم در مورد شاگرد اولا ؟؟؟؟ من سکوت میکنم :)))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٤
١
٠
ما اینجا سکوت مکوت نداریم هر چی هست بای بریزین رو دایره :)
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٧
٠
٠
قابل دركه:))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٤
١
٠
بلیا :)) خب دوست میداریم دیگه اصن یه حس خعــــــــلی خوبی داره :))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٥
٠
٠
دررررررررررررررد داره نه ؟؟؟ :))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٧
٠
٠
اقاي خاص شما چرا فك ميكنيد همه چيز درد داره؟:)))
neyosha
neyosha
٩٢/١١/١٤
٠
٠
اره 5 سال ابتدایی و سال سوم راهنمایی:)) نظر خاصی بهشون ندارم:)
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/١٤
٠
٠
ارررررررره شاگرد اول خيلي خوبه........من خيلي دوستشون دارم
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٧
٠
٠
ايشششش:)
a_naik
a_naik
٩٢/١١/١٤
٠
٠
بله /دیگران بایک چشم دیگه بهت نگاه می کنن
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/١١/١٤
٠
٠
خب اینجا ک همه طعم شاگرد اولی رو چشیدن،من فک کنم سکوت کنم بهتر باشه : )))))))))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٧
٠
٠
:))
ali007
ali007
٩٢/١١/١٤
٠
٠
من تا حالا 3 یا 4 باری شاگرد اول شدم خیلی حس با حالی داره!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٥
٠
٠
درد داره ؟؟
ali007
ali007
٩٢/١١/١٦
٠
٠
حس برتر بودن به ادم دست میده....خیلی حس باحالیه!!!!!!!!ولی حیف که دیگه فقط مخصوص دوران ایتدایی و راهنمایی بود:((((((((
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١١/١٤
٠
٠
اوهوم....دبستان و راهنمایی.بچه های خوبین اگه شیرینیشو بدن :)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/١٤
٠
٠
خدایا من اگه این سازنده ی آبمیوه رو پیدا نکنم خخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٤
١
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ چرا اینجا جواب دادین ؟؟؟ ای آواتار آبمیوه ، ای تنها آبمیوه خور ، ای زیرمیزی آبمیوه دهنده ، ای.................... خخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/١٥
٠
٠
شاگرد اول بودن خو بعله اول کشور هم شدم *:) ولی کلا از شاگرد اول ها حتی اگه خودم باشم هم بدم میاد *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٥
٠
٠
خخخخخخخخخ خود زنی ؟؟ چرا عاخه ؟؟؟ :))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٧
٠
٠
افرين من كشته مرده عزت نفست هستم:))
par!sa
par!sa
٩٢/١١/١٥
٠
٠
فقط دبستان :| :|
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٥
٠
٠
خخخ !! معلومه !! :))
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١١/١٦
٠
٠
آره آره.تو که راست میگی دکی :)))))
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
از کسایی ک دری میخوندن میگن نخوندیم.................
A_K
A_K
٩٢/١١/١٥
٠
٠
شاگرد اول بودم و هستم....ولی هیچوقت درسو جلوتر نمیخوندم....بره امتحانا درس نمیخوندم و خودم کنسل کننده ی امتحانا بودم....اصلنم خود شیرین نیسم و نبودم...فقط سر کلاس خوب ب حرفای معلم گوش میدم....همین
bahareh22
bahareh22
٩٢/١١/١٥
٠
٠
دبستان و راهنمایی...الانم به دوستم گفتم اگه شاگرد ابل بشم بهش شوکولات تک تک بدم :دی
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٥
٠
٠
متسفانه تا همین چند وقت پیش شاگرد اول می شدم ! در گمراهی محض به سر می بردم !!! من از همین تریبون از همه عذر خواهی می کنم ... ببخشید منو دیگه درس نمیخونم :)))))))))))))))) خخخخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٧
٠
٠
شما باعث شرمندگي بودين پس! عب نداره جلو ضرر رو از هر جا بگيري منفعته:)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٥
٠
٠
نظرم اینه که بی زحمت وقتشو بیشتر کنن مسئولین خخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/١١/١٥
٠
٠
خخخخخخخخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٧
٠
٠
خب يك كم خلاقيت داشته باشين:))
e_najm
e_najm
٩٢/١١/١٦
٠
٠
وقتی که خودت باشی خیلی حال می دیدوو وقتی کسه دیگه باشه دلم می خواد بکشمش
ف.ش
ف.ش
٩٢/١١/١٦
١
٠
والا تو دبیرستان اوضاع درسیم اصلا جالب نبود. اصلا دوست نداشتم درس بخونم. اما از وقتی رفتم دانشگاه، تو لیسانس همش شاگرد اول میشدم و گاهی شاگرد دوم. ولی در نهایت شاگرد اول ورودی مون شدم. و با همون شاگرد اولی، ارشد قبول شدم. / ولی به خدا اصلا در طول ترم درس نمیخوندم. فقط فرجه ها و شب امتحان. اصلا کتابهامونو آخر ترم میرفتم میخریدم از مهتاب / ولی تو ارشد اگه از آخر، اول نشم خوبه
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/١٦
٠
٠
این مدلی دیگه ندیده بودم!!
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١١/١٦
٠
٠
تو خیییییییییییلی از موارد خیییییلی خوب اول بودم همیشه......ولی تو درس.....هیچوقت :|
mahshid2
mahshid2
٩٢/١١/١٧
٠
٠
عااااااااااااااااااااااره تا دلتون بخواد شاگرد اول شدم ..... نظر زیاد خوبی نسبت به شاگردان اول ندارم !
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/١١/١٧
٠
٠
بچه های خیلی خوبی هستند
s_haghighi
s_haghighi
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
من تا راهنمایی اکثرا شاگرد اول بودم اما تو دبیرستان یک بار کارم به تجدیدی رسید. اما الان تو دانشگاه معدل الف کلاس و رشته خودم شدم حس بدی نیست
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٢/١٢/٢٠
٠
٠
سلام: عالیند.ممنون
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
منم شاگرد اول بودم اما همیشه معاون های محترم ازم گله داشتن میگفتن شره راست نیست ها......خخخخخخخخخخخخخ