خانه انجمن بنویس برای مادر!
٦٢١
٩٠
m_meisam

بنویس برای مادر!

بنویس برای مادر!

بعضیا دوس دارن به مادراشون واسه اولین بار یه حرفایی رو بگن حالا یا تشکر از مادره یا ابراز عشق یا هر چیز دیگه ای.

شما اگه بخواید واسه اولین بار به مادرتون چیزی بگید چی می گید؟

٩٢/١١/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
سلما
سلما
٩٢/١١/١٢
٠
٠
مامانی خوبم ، مامانی عزیزم ، بعد از تحمل اون همه درد وقتی پسرم بدنیا آمدو تو به دیدنم امدی گریه کردم ...نه برای اینکه درد داشتم ، نه گریه خوشحالی ، گریه برای اینکه تو این درد مرا 5 بار تحمل کرده بودی ...ان هم دور از بابا .... مامانی خوبم ، من مادرم ولی هنوز دختر کوچولوی تو هستم ، دختری که شاید ناغافل گاهی وقتها دلتو شکسته .... مامان خوبم خیلی دوستت دارم ....به نام مقدس مادر دوستت دارم عمرت درازو تنت سلامت ....
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٣
١
٠
الاهــــــــی آمیــــــــــــــــــــــــــــــــن :))
maede
maede
٩٢/١١/١٢
٠
٠
بهش میگم تمام زندگیمو مدیون وجودت و روح بزرگ و دل پاک و فداکاری هات هستم و خواهم بود....
saiideh70
saiideh70
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خب بهش میگم باید افتخار کنه همچین دختری داره (ایکون اعتماد به سقف) ولی جدا بهش میگم منم میخوام اگه مامان شدم مثل تو باشم
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/١٢
٠
٠
منم بهش میگم کاش صبر و تحملم به شما میرفت دوستت دارم:)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/١١/١٢
٠
٠
کاش صبر و تحمل شما رو داشتم تو زندگیم . لحظات خوبت رو نصیبم کردی خداوند لحظات خوبی رو نصیبت کند .
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٢
٠
٠
ایشالا :)
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٢
٢
٢
اقا ولوم کنین.................جان ما ولوم کنین...................مو زن نوموخوام:))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٢
١
٠
اییششش :/
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٣
٠
٠
چرا جو گير مي شين؟!!!!!:))))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٣
١
١
حالا چرا منفی میدین:(((
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٣
١
٠
خخخخ حقتونه :))اول ببینین کسی حاظر میشه با شما زندگی کنه بعد بیاین اینجا............ :/ :)
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٣
١
١
همه از خداشونه:))خخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٣
١
١
الهی هر کی منفی میده راست کلیک موسش بترکه:))
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/١١/١٢
٠
٠
مامان تورو خدا بامن مث آدم رفتار کن آخه منم آمم هااااااااااااااااااااا :-)))))))))))))))))))))))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/١٢
٠
٠
مآمآن جونم ، عزیزم فردا کارنامه ها رو میدن هآآآآآآآآ *:) فک نکنی این ها رو دارم میگم : تا دعوام نکنی *:) باعشه ؟؟؟ قول میدم درس بخونم دیگه *:) ....
p_rashed
p_rashed
٩٢/١١/١٢
٠
٠
نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرتم :)
javad agha
javad agha
٩٢/١١/١٢
١
٠
اوهم اوهم میگم مامان جون فردا ظهر برام قرمه سبزی درست کن :)))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٢
٠
٠
:|
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/١٣
٠
٠
خخخخخخخ ایول
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/١١/١٣
٠
٠
داداش منم تنها خواستش از مامانم شکمشه! البته تقصیر خودتون نیستا یک خصلته بین همه پسرا:/
javad agha
javad agha
٩٢/١١/١٤
٠
٠
باز نه اینکه شما دخترا تو فکر شکمتون اصن نیستین آرررررررررررررره:)))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٢
١
٠
حرفی که این روزها این غرور احمقانه اجازه جاری شدنش بر زبانم را نمی دهد!!مادرم.........دوستت دارم....(ایشالا مامانم نخونه!!!!)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٢
٠
٠
!!!!!! چرا !!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٢
١
٠
همین غرور احمقانه!!!!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٣
٠
٠
:((
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١١/١٢
٠
٠
روم نمیشه بهش بگم ولش کن به شمام نمیگم
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٢
٠
٠
مشکل ما پسرا همین کمرو بودنمونه...والاااااااااااا
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٣
٠
٠
وااا! مگه چي ميخواي بگي!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/١٢
١
١
اصن به خودم ، نهایتا هم به مامانم ربط داره
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٢
١
٠
............................................................. ( خصوصیه ) :/
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٣
٠
٠
بعله:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٣
٠
٠
:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٢
٠
٠
الاهـــی آمیــــــــــــن :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٣
٠
٠
این واسه اینجا نبود که !! :/
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/١١/١٢
٠
٠
یگانه تندیس زندگی ام....دوستت دارم:)
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/١٢
١
٠
سلامتیت برام خیلی مهمه بیشتر از قبل مراقب خودت باش.. ببخشم که گاهی ناراحتت میکنم..خیلی دووووووووست دارم.. و اینکه گلدون مامانبزرگ را من شکوندم!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
٠
٠
اولين بار ؟؟؟ اوووووووووووووم ميگم عاشقتم، دوستت دارم، ميميرم برات، عزيز دلمي، تاج سرمي، عمرمي ، همه ي زندگيمي، چندتا ميم داره (^_^)
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/١١/١٤
٠
٠
خخخخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
٠
٠
شايدم : من به طرز وحشتناکی عصبانیم و دیگه نمیتونم این حالت و تحمل کنم.....تو نمیتونی واقعیت را حس کنی.....میخواهم تنها بمانم .....اين ديالوگها برا كدوم فيلمه؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
١
٠
تشكرا ودوستت دارما رو كه همه ميگن.... اوووووووووم فك كنم من تا حالا برا مامانم شعر نخونده باشم.... اوم براش اين شعرو ميخونم : مادر، ای پــرواز نــــرم قـــاصدک/مادر، ای معنای عشق شاپرک/ای تـمام نـاله هـــایت بی صدا/مـــادر ای زیباترین شــعر خــدا...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
١
٠
اين شعر رو هم خيلي دوست دارم... تو فكرم يه پوستر طراحي كنم براش اين شعرا و توش بنويسم (^_^) شعراش خيلي قشنگه و واقعا در وصف مادرا گفته شده :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
١
٠
آسمان/را گفتم/می توانی آیا/بهر یک لحظه ی خیلی کوتاه/روح مادر گردی/صاحب رفعت دیگر گردی/گفت نی نی هرگز/من برای این کار/کهکشان کم دارم/نوریان کم دارم/مه وخورشید به پهنای زمان کم دارم....
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
١
٠
البته قبلا اين شعرا رو پاي مطلب يكي از دوستان گذاشته بودما ولي چون خيلي قشنگن، اينجام ميذارمشون :) خاک /را پرسیدم/می توانی آیا/دل مادر گردی/آسمانی شوی وخرمن اخترگردی/گفت نی نی هرگز/من برای این کار/بوستان کم دارم/در دلم گنج نهان کم دارم......
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
١
٠
اينو بيشتر تر دوست دارم (^_^) این جهان را گفتم/هستی کون ومکان را گفتم/می توانی آیا/لفظ مادر گردی/همه ی رفعت را/همه ی عزت را/همه ی شوکت را/بهر یک ثانیه بستر گردی/گفت نی نی هرگز/من برای این کار/آسمان کم دارم/اختران کم دارم/رفعت وشوکت وشان کم دارم/عزت ونام ونشان کم دارم...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
١
٠
آنجهان راگفتم/می توانی آیا/لحظه یی دامن مادر باشی/مهد رحمت شوی وسخت معطر باشی/گفت نی نی هرگز/من برای این کار/باغ رنگین جنان کم دارم/آنچه در سینه ی مادر بود آن کم دارم..... (^_^) انصافا شعرش قشنگ نيست؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
١
٠
روی کردم با بحر/گفتم اورا آیا/می شود اینکه به یک لحظه ی خیلی کوتاه/پای تا سر همه مادر گردی/عشق را موج شوی/مهر را مهر درخشان شده در اوج شوی/گفت نی نی هرگز من برای این کار/بیکران بودن را/بیکران کم دارم/ناقص ومحدودم/بهر این کار بزرگ/قطره یی بیش نیم/طاقت وتاب وتوان کم دارم...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
١
٠
صبحدم را گفتم/می توانی آیا//لب مادر گردی/عسل وقند بریزد از تو/لحظه ی حرف زدن/جان شوی عشق شوی مهر شوی زرگردی/گفت نی نی هرگز/گل لبخند که روید زلبان مادر/ به بهار دگری نتوان یافت/دربهشت دگری نتوان جست/من ازان آب حیات/من ازان لذت جان/که بود خنده ی اوچشمه ی آن/من ازان محرومم/خنده ی من خالیست/زان سپیده که دمد از /افق خنده ی او/خنده ی او روح است/خنده ی او جان است/جان روزم من اگر,لذت جان کم دارم/روح نورم من اگر, روح وروان کم دارم....(^_^)خيلي لطيف وقشنگ...
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٣
٢
٠
گلاب به روتون.....اگر می گفتن کتاب واسه مادرتان بنویسید چکار میکردین
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٣
٠
٠
خخخخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٣
٠
٠
والا شما دنیا دیده که چه عرض کنم کهکشان دیده اید!من موندم اینقد شعرو از کجا میارین؟؟؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٣
٠
٠
:)))))))))) ميگفتم ديگه تصوير داره جاي واژه رو ميگيره مادر، بيا يكي بوست كنم :))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٣
٠
٠
:))))) صنعت كپي پيست ، دوست عزيز ;)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٢
١
٠
کردم از علم سوال/می توانی آیا/معنی مادر را/بهر من شرح دهی/گفت نی نی هرگز/من برای این کار/منطق وفلسفه وعقل وزبان کم دارم/قدرت شرح وبیان کم دارم/ /////درپی عشق شدم/تا درآئینه ی او چهره ی مادر بینم/دیدم او مادر بود/دیدم او در دل عطر/دیدم او در تن گل/دیدم او در دم جانپرور مشکین نسیم/دیدم او درپرش نبض سحر/دیدم او درتپش قلب چمن/ دیدم او لحظه ی روئیدن باغ/از دل سبزترین فصل بهار/لحظه ی پر زدن پروانه/در چمنزار دل انگیزترین زیبایی/بلکه او درهمه ی زیبایی/بلکه او درهمه ی عالم خوبی, همه ی رعنایی/همه جا پیدا بود/همه جا پیدا بود....مادرا همشون يه دنيا عاطفه ن (^_^) هرچي در مدح وستايششون گفته شه بازم كمه :)
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/١٣
٠
٠
عالی بود این شعر.. واقعا مادرا همینطورن.. ممنون که نوشتین این شعرو.. منم واسه مامانم میخونمش.
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/١١/١٣
٠
٠
راستی شاعر این شعر کیه؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٣
٠
٠
متاسفانه نميدونم... هربار اين شعرو ميخونم برا سلامتيش و ذوق سرشارش دعا ميكنم :))
Paeez
Paeez
٩٢/١١/١٢
٠
٠
مخلصـــــــــــــــــــــــتم در بست مای مادر گرامی خودم:)خــــــــــآک پاتیم:)دوســـــــــــــــــِت می دارم!مامان خودمی:)
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٣
٠
٠
خصوصيه بين من ومامانم نميشه همه چيزو به اشتراك كذاشت كه!:))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٣
٠
٠
یعنی چی میتونه باشه:))خخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٣
٠
٠
اییییییییی من اینقد حرصم میگیره از این کارا!اخه اگه خصوصیه دیگه چرا میگین خوب ؟؟؟مردم از کنجکاویییییییییی...
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٣
٠
٠
قصدم همين بود:))))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٤
٠
٠
خیلی ممنون!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/١٣
١
٠
میگم مامان تو خدایی :))).....
e_najm
e_najm
٩٢/١١/١٣
٠
٠
تورو خدا عصبانی نشی هااااااااااااا کارنامه هارو دادن ...نوب دوم قول می دم درس بخونم
t.m
t.m
٩٢/١١/١٣
٠
٠
:دی
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/١١/١٣
٠
٠
:دی
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٤
٠
٠
:دی وی دی!!!
F_SaLar HaSsan
F_SaLar HaSsan
٩٢/١١/١٣
٠
٠
شرمندتم مامان ! این همون دنیایی بود که به خاطرش 9ماه بهت لگد میزدم !!!..
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٣
٠
٠
:|
neyosha
neyosha
٩٢/١١/١٣
٠
٠
خـــــــــــــــــــــــیلی دوســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت دارم:)
t.m
t.m
٩٢/١١/١٣
٠
٠
اوممممم یه جمله ؟ نمیشه! خعلی زیاده :)
MILAD
MILAD
٩٢/١١/١٣
٠
٠
مامان جورابامو کجا گذاشتی؟ :)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٣
٠
٠
منو جَم کنین...........
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٣
٠
٠
انصافا اين حرفه امروزتونه يا هرروزتون ;)
٩٢/١١/١٣
٠
٠
فقط میگم هیچ وقت تنهام نذار بااینکه نمیشه ولی یک لحظه نبودنت فکر نمیکنم
f_gonabadi
f_gonabadi
٩٢/١١/١٣
٠
٠
فقط میگم تنهام نذار چون یک لحظه به نبودنت فکر نمیکنم.دوسسسسسسسسسستتتتتت دارممممممممممم
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١١/١٣
٠
٠
تا الان قدرتو ندونستم...امیدوارم بد از این قدرتو بدونم...خیلی دوست دارم...... منو ببخشششششششششششششششششششششششششششش :(((
r_vesal
r_vesal
٩٢/١١/١٣
٠
٠
یه دونه باشی :*
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/١١/١٣
٠
٠
مادر ها یدونه بودند و هستند و خواهند بود:)
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/١١/١٣
٠
٠
هیچ وقت تنهام نذار من بدون تو خیلی خیلی تنها میشم:(...و بقیش خصوصیه:)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/١٣
٠
٠
از همه زحماتت ممنونم ... از همه زحماتی که برات درست کردم پشیمونم ... واقعا دوستت دارم :)))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/١٤
٠
٠
سلام ... جمعه گذشته وقتی از کوه برگشتم رفتم خانه مادرم اینقدر درد داشت که وقتی زنگ زدم در را باز نکرد و وقتی که کلید انداختم رفتم داخل خانه بجای جواب سلام گفت اینبار خودت چایی درست کن. به بهانه اینکه سرما خورده ام رفتم زیر پتویی که رویش انداخته بود و شروع به گریه کردن و معلوم بود خیلی فش فش کردم که گفت این دسمال رو بگیر دماغت را با پتو تمیز نکنی. بعد از آرام شدنم از زیر پتو در آمدم و بعد از نیم ساعت در حال رفتن به خانه بودم که تلفنم زنگ زد و خواهرم پشت خط خواهرم بود که گفت : برای هیچ مادری شستن پتو که بچش کثیف کرده سخت تر از دیدن گریه کردن بچه اش نیست. و من هم گفتم سختر از اون شنیدن این است که مادرت بگوید اینبار خودت چایی درست کن نیست. اینبار هردو یمان گریه کردیم ولی به برکت سرد بودن هوای کوه همسرم پیگیر قرمز بودن چشمم نشد
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٤
٠
٠
اااااااااااا چه غمگیـــــــــــــــــن...
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٤
٠
٠
حالا چرا مگه چی شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :((((
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/١٤
٠
٠
خـــــــــــــــــــــــــيلي دوســــــــــــــتتت دارم..........حالا كه من دوستت دارم بزار برم جـــــــــــشن..(ايكن خاهش ازمامان جونم)
a_naik
a_naik
٩٢/١١/١٤
٠
٠
سلام بر کسی که این همه سال از من مراقبت کردی سلامبر توکه..................ببخشید اگه بعضی وقت ها نگرانت می کنمممممممم
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/١١/١٤
٠
٠
بهش میگم خیییییلی دوسش دارم و عاشقشم و اینکه هیچ وقت تنهام نذاره چون بدون اون نمیتونم زندگی کنم واین حرفم واقعا حقیقته و بهش ثابت شده.
m_meisam
m_meisam
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
ممنون از نظرات همگیتون:) ان شاء الله همیشه سایه والیدینتون رو سرتون باشه