خانه انجمن خود شیرینی؛خوب یا بد؟!
٨٣٨
١٠٦
tanha

خود شیرینی؛خوب یا بد؟!

خود شیرینی؛خوب یا بد؟!

تا به حال با آدماي به اصلاح خودشيرين برخورد كردين يا نه؟ اصلا خودشيريني خوبه يا بد؟

به نظرتون خودشيريني همون چاپلوسيه؟

با يه آدم خودشيرين كه خودش اين اخلاق رو بد نمي دونه چه جوري باید برخورد كرد؟

٩٢/١١/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
باید زد لهش کرد.....................یکی از بچه های دانشگاه ما خیلی خودشیرینه...................همه دلشون می خواد این بشر رو بگیرن له کنن.....................اصلا ادمای خودشیرین رو اعصابن
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
امیر حسین برو ببین چکار خوبی کردی تو این هفته.................برو ببین چکار کردی که سعادت نصیبت شده مو اولین نظر انجمنتوم:))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٧
٢
٠
اوه! يك انجمنم بايد واسه خود شيفتگان بذارن ! اونجا شما خوب ميتونيد خود نمايي كنيد:))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
نظر لطف شماست:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٠
٠
٠
خخخخخ !!! م-نص در آسمان اعتماد به سقف می درخشد :)))))))))))))))
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
اصن خوشم نمیاد ازشون ، یعنی جزو ادما حساب نمیشن واسه من :) چیه این کارا ؟ والا :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
سلام ... حالا آدم نيستيم
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
ادمهای خود شیرین را باید ابتدا درون یک پتو پیچیده وبایک چوب مناسب ازخجالتشان در امد،سپس هر دو پای ایشان را با طناب بسته و سرو ته از یک درخت اویزان کرده به مدت سه روز اب و غذا ندهید!بعد از انجام این مراحل که فرد مذکور کاملا گرسنه می باشد یک عدد تخم مرغ را با مقدار کمی فلفل(حدودا پنج قاشق غذا خوری!!!)درست کرده به ایشان تعارف کنید و سپس منظره را به تماشا بنشینید!پس از طی این مراحل کفش های فرد مذکور را در اورده و اجازه فرار به او بدهید!به این ترتیب میتوان ایشان را سر به راه کرد!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
خخخخ:)))
javad agha
javad agha
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
منم با ایشون خیلی موافقم آررررررررررررره:)))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
سلام ... خشن ، با من حرف نزن
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
بچه های خودشیرین کلاس ما با این کارا از رو نمیرند *:) ....
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
واااي كه دوست دارم اين ادماي خود شيرينو خفشون كنم ! همچين بدجوري رو اعصابن ايشششش
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
سلام ... خدا را شكر جلوي شما ظاهر نشده‌ام / خخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٠
٠
٠
خخخخخخخخخ
p_rashed
p_rashed
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
خود شیرینی! :|||||||||||||||||||||| واقعا همه جوره بدم میاد یادش به خیر یه بار سر یکی از بچه های خودشیرین کلاسمونو چنان بلایی آوردم تا یه ماه مدرسه نیومد ولی خب خوبیش این بود دیگه خودشیرینی یادش رفت
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
آفرین آفرین *:) بی زحمت این راهکار بسیار موثرتون رو به من بگین من راندمانش رو میبرم بالا تا 5 ماه نیاد مدرسه *:) ...
t.m
t.m
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
:| درصد خشونتتون خعلی بالاس:دی خوف کردم:)
javad agha
javad agha
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
از این آدمای خودشیرین دورو بر دانشگاه ما زیاده با این آدما رابطه ی خوبی ندارم و کمتر باهاشون می گردم که بهم سرایت نکنه خدایی نکرده آررررررررره:)))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
هارررررررر هااااااااااااار هاااااااااار *:)
javad agha
javad agha
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
ای که بدوم میه از ای خنده های تو دوباره جلو مو ایجوری نخندی اه اه اه
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/١٠
٠
٠
عاقا دیگه داداش جلال (هار هاار هاااااااار {آیکون لج در آوردن داداش جواد !} ) *:) بُر چی ؟؟؟ خو باشه جاهایی که شما هستین من به طرز ه ه ه می خندم *:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
سلام ... خوشبختانه خودم به اندازه كافي خودشيرين هستم
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
:||||||||||||||
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
واقعا متاسفم اگه باهاتون بد حرف زدم!!!نمی دونستم مخاطبم شمایید...خخخخخخخخخ:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٢/١١/٠٧
٠
١
:) آقای روشناوند اگه می بینید کسی اخم می کنه بزارید رو حساب تازه واردیش ! کم کم با محیط آشنا می شن :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
حالا چون شمایید استثنا : خدا حفظتون کنه *:)
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
اینجانب عضو ارشد همین خودشیرینا هستم مخصوصا تو دانشگاه...واقعا فک نمی کنی که من درس می خونم تا نمره بگیرم که نه؟راه های ساده تری هست:))
p_rashed
p_rashed
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
حاضرم شب امتحان بخونم ولی خود شیرینی نکنم هر چند تا الان کار خدا بوده و بس!
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
اونم یه روشه بالاخره:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
نه تو رو خدا *:) ... تقلب کنین اما خودشیرینی نه *:) از شما بعیده نچ نچ نچ نچ *:)
t.m
t.m
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
هومممم بنظرم راه ساده تر واسه گرفتن نمره ، به قول مهلا جان,همین تقلبه ها :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٠
٠
٠
نچ نچ نچ !! واقعا که خخخخخخ
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
خودشیرین نبودم..نیستم...و نخواهم بود :|
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
لایـــــــــــک :)))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
تحسین میکنمت سحـــــــــــ*:)ـــر جونم *:)
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
:))
saiideh70
saiideh70
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
خودشیرینی ملایم اشکال نداره ولی دیده شده طرف تبدیل به شکر شده خب اینجوری باید باهاش یه برخورد قاطع داشت :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
آخه سعیده طفلی شکر ، بچه شکرک هم زده *:) ...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
خودشیرینی...به نظرم واقعا اخلاق بدیه...اتفاقا دوست خودم خودشیرینه تا حدی...حیف که دوستمه وگرنه همون وسط کلاس دارش میزدم!!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
معصومه رو من میتونی بحسابی *:) من که رفیقش نیستم *:) باور کن یه کلاس رو از دستش راحت میکنی و تا عمر داری ، دعای خیر پشت سرت خواهد بود *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٠
٠
٠
خخخخخ ازش بپرسید خود شیرینی درد داره یا نه ؟؟؟ :دی
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٧
١
٠
:|||||| ازشون بـــــــــدممممممممممم میــــــــــآد :|||||||
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
می فهمم چی میگی برفــــــــــ*:)ـــم ... من که اصلا چندش هم میشه حاضرم سوسک رو زنده زنده بخورم ولی از کنار یکی شون رد نشم *:) تو دیگه تنفرم رو درک کن ...
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٠
٠
٠
هووووووم!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
خودشیرینی خیییییییییییییییلی بده و هیچ کس دوست نداره همچین آدمایی رو ولی آدمای خودشیرین اصن به این فکر نمیکنن که دیگران ازشون بدشون میاد و به کارخودشون ادامه میدن و جلو دیگران(کسایی که براشون خودشیرینی میکنن) خودشونو خوب جلوه میدن و خود شیرینان را دبیرا دوست دارن! هههههیییییییی
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
نه بابا مونا اتفاقا معلم ها هم بدشون میاد *:) ... این هم مادر ریاضی تدریس کن ِ من ، شاهد *:) ...
t.m
t.m
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
تو کلاسه ما؛ یه همچین آدمایی تجزیه ی عنصری میشن:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
خوش به حالت تیام تو کلاس ما از بس همشون خودشیرینن ، با هم من رو تجزیه میکنن *:)
t.m
t.m
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
اوم آره, دقیقن خودشیرینی= چاپلوسی :|
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٠
٠
٠
:))))))))))))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
سوالی داشتم:در محیط دانشگا خودشیرینی برای استاد بیشتر در بین دختران رواج دارد یا پسران؟
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
اختیار دارین، اخه اساتید محترم وایضا محترمه کی پسرا رو جزو ادم محسوب نمودند که این موجودات فلک زده بخوان خودشیرینی هم بکنن؟؟؟؟؟
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
فک کنم دخترا چون لوس ترن ...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
خودشیرینی؟؟؟هوممممم....با کمال تاسف باید اعلام کنم یه زمامی خیلی چابلوس و خودشیرین بودم..(دوران راهنمایی)...ولی الآن حالم از چابلوسی و خودشیرینی بهم میخوره...:/
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
آفرین آفرین که ترک کردی *:) اصلا بد دردی ِ این خودشیرینی *:) مایه ی افتخاری *:)
mohadese.v
mohadese.v
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
رو اعصابن....ما یکی دریم تو کلاسمون....دیه حرفی ندارم...میتونید باقیش رو حدس بزنید دیگه
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
محدثه ؟؟؟ خوش به حالتون ما هر 21 نفر کلاسمون غیر از خودم ایییییییییییییییییی شکرک هستند *:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٢/١١/٠٧
٠
٢
می گن اگه می خوای یکی رو بشناسی باهاش همسفر شو ! حالا اگه می خوای خودشیرین رو بشناسی باهاش همکلاسی شو !
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
آخ آخ زیر تریلی برن این همکلاسی ها *:) هعییییییییییی
tanha
tanha
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
لایک!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٠
٠
٠
خخخخخخ !! چی مثل هایی می سازن ملت !!!:دی
s_a
s_a
٩٢/١١/٠٧
١
٠
خودشیرینی کار بدی است.
par!sa
par!sa
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
خیلی لایک خخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
اصلا از صد تا قتل هم بدتره ، داینی *:)
t.m
t.m
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
بیگ لایک:)
tanha
tanha
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
:|
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
آخ آخ آخ خودشیرین کسی است که از ورود معلم درود و ستایش بر او را شروع میکند و تا لحظه ای که کامل از مدرسه خارج میشود هنوز ادامه دارد ، این موجود نام برده شده همیشه حال بهم زن ترین فرد کلاس نامیده میشود و جالبتر از همه ی این ها این است که بعضی وقت ها از شیرین بازی ، قند خون معلم را تا حدی بالا میبرند که معلم عزرائیل را جلوی خود میبیند و این ها دیگر خودشیرین نیستند این ها شکرک هستند و از بس به مانتوی معلم آویزان میشوند ، مانتوی معلم را پاره پاره میکنند *:) ...کلا اینجور افراد را حتی اگر زنده زنده سوزاند، باز هم معلم و قندک و قند عسل بازی را بدرود نمی گویند *:)
t.m
t.m
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
اینا رو باید از پلک آویزونشون کرد:)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
حال شما بگویید که اگر معلم مانتو نداشت چه؟انوقت این موجودات چه میکنند؟؟؟؟
tanha
tanha
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
عاره گمونم تو دخترا این وضع شدید تره :)
ati
ati
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
من که خودشیرین نبودم اصن ..دوستان از دور اشاره می کن ن توکه راست میگی
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
خوب خود شیرینی با چاپلوسی فرق میکنه.... ینی اگر خودشیرینی برای رسیدن به منفعتی باشه مبشه چاپلوسی...اما متاسفانه الان مردم یه جوری شدن که یکم میبینن یک نفر به کسی محبت میکنه اسمشو میذارن خودشیرینی....این درست نیست.....
j_mousavi
j_mousavi
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
نسبت به متملقین بی اعتنا هستم.متملق یک رنگ و صادق نیست هر روز رنگ عوض می کند و اصطلاحا جناح باد است
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
لایک
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
اوضاع خودشيرينا اينجا اسفباره ها (0_0)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٠
٠
٠
خخخخخخ آره دقیقا :)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
اگر در كتلت كردن من كمي تعلل به خرج ميدين بايد بگم، خودشيرين خووووب هم داريم ها....
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
همينطور اگر خودشيرين ها جملگي مثل جومو نگ اهداف والا داشته باشن، كلي هم انسانهاي تو دل برو و پرطرفداري ميشن (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
حالا اينكه از خودشيرينها تعريف ميكنم دال بر اين نيست كه من خدايي نكرده خودشيرين باشم ها(ه_ه) نه من همچيــــــــــــــــن يه كم فقط يه كـــــــــم قند عسل ميزنم (+_+)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
دررابطه با سوال اول بايد عرض كنم : بله :) البته خودشيرين داريم تا خودشيرين هـــــــــــــــــــا!! از خودشيرين هاي جلف كه اصلا خوشم نمياد!!! از اوناييم كه با غرض جلو ميان هم خوشم نمياد!! ازايناييم كه برا نشون دادن ومطرح كردن خودشون هركاري ميكنن از اينام خوشم نمياد :)) درعوض از خودشيريني بچه جماعت بي نههايت لذت ميبرم :))) همين قينقيلي كه عكسش آواتارمان را مزين كرده ، يــــــــــــــك بچه خودشيرين وجذابيه كه چـــــــــــــــي؟؟ يعني حاضرم همه وقتمو بدم اين بچه يه ساعت برا من خودشيريني كنه، اينقدر كه زبون بازو شيرينه :)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
دررابطه با سوال دوم------> هم آره ، هم نه!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
سوال آخرتون كه ، شكل وشمايلش مثل نتيجه گيري ميمونه!!!! اگر منظورتون خودشيريني از نوع داغونش باشه، به نظرم هيچي نميشه به طرف گفت!! يعني كسي هست كه از سر ناآگاهي اينكارو كنه؟!! فكر نميكنم..... خب اونيم كه با آگاهي دست به هركاري ميزنه، عمرا نصيحت پذير باشه!!! من زمان دانشگاه يه همكلاسي داشتم، بچه ها ميگفتن خيلي خودشيرينه و برا نمره هركاري ميكنه!! منم ميگفتم نه بابا، ديگه يه 6 كه ارزش اين كارارو نداره..... تــــــــــــا با چشم خودم ديدم... يكي دوباري گفتم فلاني اين حركتا شايسته شما نيست، بيخيال.... اما ديدم نه...اوضاش خراب تر از اين حرفاست... اينه كه كلا سعي كردم ناديده بگيرمش...
maede
maede
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
خودشیرینی خیلیییی بده:| آره دیگه خودشیرینی و چاپلوسی لازم و ملزوم همدیگه هستن! :)) تا دلتون بخواد آدم خودشیرین دیدم مخصوصن دوران دبیرستان!باید محلش ندیم و بذاریم با چاپلوسی خودش خوش باشه!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
منم يه كوچولو برا پدر بزرگ، مادر بزرگ ، خان داييم، خاله خانووومام ، دوستاي باوفام ، عمه جونام .... يه كوچولو خودشيريني ميكنم (^_^) از اين حيث دشمن هم دارم.... مطمئنا بقيه بچه ها مادامي كه ريختن خونم حلال اعلام بشه ،نزديكترينشون به من، جاي واستاده حلق آويزم ميكنه (^_^) با تمام اين اوصاف من برا تك تك كسايي كه دوسشون دارم، بيش از اينها هزينه ميكنم :)))) تا تونستم با اين كاراي دستي ومثلا هنري همه رو نمك گير خودم كردم :)))))))
e_najm
e_najm
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
عه عه بدم میاد از این آدمای خودشرین ...من اگه باشم اصلا با هاش صحبت نمی کنم بعد یه کاری می کنم به دستو پام بیوفته
tanha
tanha
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
مثلا چکار میکنی؟!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٠
٠
٠
خخخخخخخ چی خشــــــــــــــــــــــــن !!! ملت اصاب ندارن ها !!!!:دی
mahshid2
mahshid2
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
اه اه اه ..... از آدمای چاپلوس و خودشیرین متنفرم ... چون همشون مغرور خل وضع و خود بینن !!!!!!!!!!!!!!! اگه خود اون نفرم این کارو بد بدونه ولی انجام بده بر می گرده به همون مشکل دومیه !!!!!!!!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
خخخخ...چه دل پری دوستم
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
:((((((((
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
رو اعصابن ! من ک بهشون بی محلی میکنم.دیگه خودش میدونه و خدای خودش ! :)
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
بی محلی هم بهترین راحه به نظره منم
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
*راهه
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٠
٠
٠
بزنینش خخخخخخ :)))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
اه اه اه ینی باید همچین زد این موجوداتو که بچسبن زمین عکس برگردون بشن.فقطم راهش همینه.بزنیشون.یادت نره محمدحسین هاا.فقط بزنیشون
tanha
tanha
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
باز گف محمدحسین :| کاظم گرفتی مارو تو خخ
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
کلا یه حسه بدی بهت میدن دیگه نمیدونم من تا به حال خودشیرینی نکردم ...یعنی اگه تو بدترین موقعیت زندگیمم قرار بگیرم که شاید با خود شیرینی حل بشه نمیکنم این کارو ....(شده که میگم )
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
خیلی بدم میاد از خود شیرینی.....خیلی کار زشتیه!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٠
٠
٠
آفرین منم هم
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
خيلي بدم مياد ازخودشيريني......
پری سا
پری سا
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
خود شیرین را باید کشت یا با لگد یا با مشت.........:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/١٠
٠
٠
( چه ) با لگد چه با مشت :دی
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٠
٠
٠
اصلا خوشم نمیاد ! هیچ وقت چیزی که با خود شیرینی به دست بیادو دوس ندارم !:(((