خانه انجمن احضار روح!
٢٢٩٣
٢٣٣
f_etemadi

احضار روح!

احضار روح!

همیشه حرف از جن و ارواح و .. زدن واسم جذابیت داشته،می خوام بدونم در مورد احضار روح چی می دونین؟
کسی تا حالا شاهد احضار روح بوده؟

٩٢/١١/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
سلام ... خيلي دوست دارم ببينم ولي تا حالا شاهد آن نبوده‌ام
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
سلام منم همينطور
A_K
A_K
٩٢/١١/٠٨
٢
٠
اعتقاد دارم...آره بودم از نوع خفنش///ولی اگه بهشون کاری نداشته باشیم،بهمون کاری ندارن:)///هیچوقت نباید ازشون چیزی بخای...
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
روح بودین:))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
واقعا !؟؟؟ چطوري ؟ تعريف كنيد خب
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خخخخخخخخ م-نص!!!!!!!!!!!!!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
اعتقادی ندارم .
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
بعله اينم يه حرفيه
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٠
٠
٠
سپاس :)) چقدر جوابتان طولانی بود:))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٠
٠
٠
پر از معني بود ولي اقاي نص:)))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
احضار روح؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟روح وجود داره ولی ایا احضار کردن روح هم وجود داره را نمی دانم...................اما راههایی هست میشه توی خواب روح رفتگان و اشنایان رو دید
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
ب روح اعتقاد داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...خخخخخخخخخخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
ماهم فقط شنيديم !
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
اصلا میدانستین دین برای اولین بار واژه ای به نام روح رو وارد جهان خاکی کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
نه بابا ! چه استدلالي واقعا!!!:))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
خارج از شوخی ..............برایاولین بار دین واژه رو مطرح کرده است.................منظور دین اسلام نیست منظور اولین دین اسمانی است
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
بعله فرمايش شما متينه
ati
ati
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
یعنی میشه چه جالب.........
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
اره واسه منم خيلي جالبه نميدونم ولي
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٢
٠
٠
کار نشد نداره :دی
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
اره خب هر چيزي ممكنه
maede
maede
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
من تو یه برنامه رادیویی از یه کارشناس مذهبی شنیدم که احضار روح هست و امکان داره ولی در موارد خاص و مهمی که مثلن پای مرگ و زندگی وسطه باید انجام بشه و اونم کار هر کسی نیست کار یه آدمایی هست که به یه سری درجات رسیده باشن!غیر این باشه گناه بزرگیه!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
١
منم چند جا ديدم كه نوشته گناه داره حالا نميدونم
maede
maede
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
و البته تا حالا شاهدش نبودم! :|
t.m
t.m
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
ولی احضار روح واقن وجود داره, اونم با یه شرایط خیلی سخت و محکم... باید دل شیر آدم داشته باشه...
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
هوم بعدش اگه اذيتت كنن :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٢
٠
٠
:(((((((((((((( مو مترسم خخخخ
translator
translator
٩٢/١١/٠٨
١
٠
من وقتی کوچیک بودم باور نداشتم یعنی سنم خب به این چیزا قد نمیداد بعد یه روز تو مدرسه یکی از دوستام گفت روح و جن واقعیت داره و تو قران ذکر شده یادمه خیلی ترسیدم فکر کنم گریه ام کردم خخخخ . خداروشکر خودم تجربه ی برخورد با اجنه رو نداشتم ولی از منبع موثق داستان هایی درموردشون شنیدم که برام خیلی جالب بود... جن و روح رو میشه احضار کرد ولی کار درستی نیست چون اونا برای اینکه بیان پیش شما و احضار بکشن یه جورایی عذاب میکشن و براشون سخته برای همین توصیه نمیشه و اینکه جن ها دو دسته ان یه دسته خوبن که با انسان ها کار ندارن و یه دستشون بدن که اگه پاپیچشون بشیم تو زندگیمون وارد میشن و بعضی اوقات بیرون کردنشون از زندگیمون کار خیلی سختیه.کلا نباید باهشون کار داشته باشیم ...
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
شما جن شناس نبودین احتمالا؟؟؟؟؟؟
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
اره خب سرنوشتمون بعدش نا معلومه!
faride
faride
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
منم خیلی واسم حذابیت داره با اینکه بعدش ترس منو فرا میگیره!:)
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
ترسش گذراست...
saiideh70
saiideh70
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
دقیای فریده منم خیلی برام جذابه ولی بعدش مثل چی میترسم:)
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
منم از بعدش ميترسم :))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
دقيقا مثل چي سعيده؟؟؟؟خخخخ:))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
واقعا دوست دارم ببینم....افرادی هستن که این کارا رو بلدن....ایشالا یه روز بتونم ببینم یکیشو :)
faride
faride
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
اونوقت دیگه ولتون نمیکنن!!!!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
واسه منم فيلم بگيرين بفرستين خخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٢
٠
٠
درد دارررررررررررررررررره احضار رووووووووح خخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
درد نداره ترسسسس داره:))))
faride
faride
٩٢/١١/٠٨
١
٠
اینو استادمون توضیح داد...گفت که احضار روح هست اما چیزی که احضار میشه روح نیست جنه...اونم جنای کافر و بد(نمیدونم میدونین یا نه اما احنه هم مثل ما شیعه و کافر و... دارن).اجنه کافر هم فقط شمارو اذیت میکنن...یعنی هر کی وارد دنیای اونا بشه اذیت میکنن...
t.m
t.m
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
اوهوم...کسی که وارد این کار ینی همین احضار روح میشه, دیگه دست از سرش برنمیدارن...
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
حق تقدم با آن هاست...
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
اره ديگه ريسكه ممكنه تا ابد فرد ارامش نداشته باشه
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
خوبه ی دونه احضار کنم تو درسام بدردم میخوره
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
اگه از اين استفاده ها داشته باشه كه عاليه :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
بله یه بار با چند نفر دیگه از طریق تخته روح گیری و نوشتن بله و خیر و ....این کارو کردیم.البته نه در اون حد که شما برداشتتون از گرفتن روح هست///////وی‌یا (Ouija) یا تخته احضار روح تخته یا کاغذی است که روی آن حروف الفبا نوشته شده. با "وی‌یا" می‌توان با ارواح صحبت و آنها را احضار می‌کنند.روح را به محل موردنظر کشاند و انسان به واقع قادر است با ارواح ارتباط برقرار کند و حتی از آنها اطلاعات بگیرد. "وی‌یا" به معنای "بله" است .وجه تسمیه این وسیله این است که روح اغلب با اشاره به واژه "بله" یا "خیر" که روی تخته نوشته شده، به احضارکننده پاسخ می‌دهد. نظریه‌ها دربارهٔ تخته وی‌یا متفاوت است. برخی می‌گویند این وسیله بی‌نهایت خطرناک است و می‌تواند مدخلی برای ورود ارواح خبیث و ماندگار شدن آنها در خانه ما شود. دسته دیگر از مردم معتقدند "وی‌یا" تنها زمانی خطرناک می‌شود که افراد بی‌تجربه و بی‌اطلاع با آن به احضار روح بپردازند و مدیوم های مجرب می‌توانند از این وسیله استفاده‌های خوبی ببرند و بالاخره دسته سوم می‌گویند وی‌یا هیچ خطری ندارد و ضرری نیز به کسی نمی‌رساند. اصولا اعتقاد بسیاری بر این است که با این شیوه جن احضار می شود نه روح؛ به عبارت دیگر، جن اطلاعاتی درست و نادرست را در اختیار ما قرار می دهد
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
نميدونم والا ! چه جو هيجاني رو تجربه كردين پس!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
دوستان لطفا آهنگی که الان به چند رسانه ای جیم فرستادم رو دانلود کنن و گوش بدن/خیلی ممنون میشم/با تشکر (: (نامهربانی-علیرضا افتخاری)
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
چه ربطي به بحث ما داشت!:)) اگهي بازرگاني ايا؟:))))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
نظر ربط دارو که دادم دیگه/اینم خب برای دل خودم گفتم تو همین قسمت نظر خودم/عیبی نداره خب )):
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
باعشه حالا اشكال نداره :)
javad agha
javad agha
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
منم یه چیزایی شنیدم ولی خوب ندیدم :)))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
منم نديدم :(
javad agha
javad agha
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
مگه دوست دارین ببینین؟؟؟ منکه اصن دوست ندارم ببینم:)))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
اره هيجان انگيزه
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٢
٠
٠
آررررررررررررررررررررررررررره رو هیچ وقت فراموشت نشه !!! سر لوحه ی زندگیت قرار بده جواد جان خخخخ
عاطفه-مزرعی
عاطفه-مزرعی
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
رووووووح :))))))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
ووووووي نگوووووو :)))
sh_shahraieni
sh_shahraieni
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
بله منم شاهد احضار روح بودم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
چه جوری؟! میشه بیشتر توضیح بدیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟ :-O
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
واقعا ؟ چطور بود تعزيف كنين خو
عاطفه-مزرعی
عاطفه-مزرعی
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
دوستان یه نرم افزار هست واسه شناسایی روح و شبح و جمعی از دوستان دیگر:))))) دانلود کنین جالب است بسی:) http://androidkade.com/49101/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d8%b1%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d8%b4%d8%a8%d8%ad-ghost-radar-legacy-v3-5-7.html
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
ما گوشامون مخملیه؟ :| بحث جدیه ها! D: البته بعید نیست که الان ارواح هم با تکنولوژی زندگی کنن D:
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
الان فرمتش چيه اين؟؟؟؟
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
خیلی دوست دارم یه روز شاهد احضار روح باشم
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
من نيز :)
s_a
s_a
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
نه اصلا! به شدت میترسم! به شدت!!!!!!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
دایناسور و این حرفااااا؟!!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
تو ديگه چرا دايني ؟:)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خخخخخخخ دایناسور هم می ترسه ؟؟؟؟ چی جالبناک !!! شاید شما گونه ی از احضار روح ترسنده هستید :)))
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
نع ، من فقط خیلی دیدم بقیه روح خودمو مورد عنایت قرار دادن :)))))))))))))) خیلی هاااع
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
اها ! خيليم خوب :))))))
bahareh22
bahareh22
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
چه انجمن خوفناکی(آیکون قایم شدن زیر میز)...اعتقاد ندارم و میترسم از این کارا!!!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
نترس من اينجام ! :))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
اونقد از روح و جن حرف زدین که الان همش حس میکنم یکی داره تو اتاقم راه میره!!!تازه یاد خرزوخان افتادم...ههههههههه...
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
ووووي اون چيه پشت سرررررت ؟؟!!!! :)))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
هــــــــــــــــــــآع !!!!!!!!!!!! چــــــــی شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یاد یه خاطره افتادم که پدربزرگم تعریف کرده........... ://////// مو به تنم سیخ شد :|||||||
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
هنوز چيزي نشده نترس:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
ت. هم اگه اون خاطره رو میشنیدی الان .................................... :/
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
خب بگو تا منم بدونم:(
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خوب می گفتید دیگه !!!! شوما که خسیس نبودید خانوم معلم خخخ
ghazale
ghazale
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
نــــــــــــچ ... !
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
منم نچ :)
mahshid2
mahshid2
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
من عااااااااااشق این کارم .... راستی یه سایتم سراغ دارم ...بعدا می نویسمش .... میگن توش میشه با آدمای مرده صحبت کرد ..... خیلی وحشتناکه چون من یه بار امتحان کردم :| اگه عکس پروفایل طرفو می دیدین !!!!! 86 سال بود که مرده !!!!!!!!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
جدا! خخخخ بايد جالب باشه اگه ممكنه تو وبم بذار ادرسشو
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
خیلی دوس دارم احضار ارواحو ولی قسمت نشده فعلا خخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
خدا قسمت كنه همگي با هم خخخخ:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
هــــــــــــــــــآع !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :|||||||| جمع نبندین لطفا :///// :|||||||||||
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
تو بيا پيش خودم نترسي:)))
sherlok
sherlok
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
این احضار روحها همه الکی اند. جن میاد بجای روح و مسخره میکنه آدمارو. خودم هزار جور جادو جنبل کردم و دعا نوشتم اما نه روح دیدم،نه جن و نه پری!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
جدا ! ديگه چه ورد ها و جادو هايي داريد؟ سفارشم قبول ميكنيد؟؟؟؟:)))))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
فك كنم بعد اين انجمن ارواح ميان سراغ همه مون !!!! با زندگي و ارامش خدافظي كنين:)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خخخخخخخخ .. با اون دندونای زیباشون یه لبخندی می زنند و ......
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خخخ . به به ازشون بپرسيد چه خمير دندوني استفاده ميكنن!:))))
pesarak
pesarak
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
منم تا حالا تو جلسه ی احضلر روح بودم. روی یه تخته یا کاغذ و.. حروف الفبا و بله و خیر نوشته میشه،بعد که روح احضار شد،با انرژی اون ظرف یا نشانه گر رو حرکت میده روی صفحه و سوالات رو جواب میده.(به این صورت بود،ما که اطراف صفحه نشسته بودیم،نفری یک انگشت رو فقط روی نعلبکی گذاشته بودیم.دور تا دورش،بدون این که فشار وارد کنیم،خودش به طرف های مختلف و حروف حرکت می کرد و...) از حروف برای معرفی و ... استفاده می کنه. جالبه . روح ما متعلق به یه جوونی بود که در تصادف رانندگی مرده بود.
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
اووووف چه هيجاني . خوشبحالتون
p_rashed
p_rashed
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
یه بار این کار رو با بچه ها انجام دادیم هدف اول شوخی بود یه چند تا از بچه ها یه کم ترسو بودن من و چند تا از دوستام از موقعیت سواستفاده کردیم حسابی ترسوندیمشون ولی خب کلی خنده داشت اون شب یکی از وسایل بچه ها هم گم شد و پیدا نشد همه جا رو هم گشتیم این قسمت قضیه مشکوک بود ولی خب دیگه هر چی بود گذشت
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
نچ نچ نچ سو استفاده از موقعيت ! يكيشونو كه فرستادم سراغتون اونوقت متوجه ميشين :))
p_rashed
p_rashed
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
جدی؟ پس همونو بفرستین که یه چیزی رو دزدید بگین برداره بیارش بدم به دوستم!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
نه ديگه اون كلا كاراي شما رو كه ديد دلش شكست ديگه اونطرفا نمياد:))
p_rashed
p_rashed
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
نه بگین بیاد من باهش حرف میزنم از دلش درمیارم
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
حالا يه صحبتهايي باهاش خواهم داشت !:))
p_rashed
p_rashed
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
این شد یه چیزی
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
منم چيز زيادي نميدونم، درحد يه چند تا مقاله و حرف و حديث از اينو اون (-_-) تاحالام روح نديدم....
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
ولي داستان تا بخوايين بلدم تعريف كنم ;)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
اوووووم از اين حركتاي سركاري احضار روح و فال و اينام يه چندتايي از دوران جاهليت(جواني) خاطرم هست، كه اگر بخوايين ميتونم بهتون ياد بدم (^_^)
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
عه! چي جوريه ؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
خب چند تاست! كدومشو ميخوايين بدونين؟؟؟ احضار روح با دمپايي نيكتا؟؟؟ برآورده شدن يا نشدن آرزو با قاشق؟؟ احضار روح و سوال جواب با تخته بله خير؟؟
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
دوتاي اولي لطفا :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
دررابطه با اولي عرضم به خدمتت كافيه يه لنگه دمپايي نيكتارو تا بزني بذاري زير يه كاسه استيل يا قابلمه كه داخلش ديد نداشته باشه، الباقيش بستگي به مهارتت در بازيگري والقاي ترس به طرف مقابلت داره... البته يه همدستم لازم داري كه هي جو بده و اوضاع رو ترسناك كننه.... تاي دمپايي به ظرف فشار مياره و باعث ميشه بلند شه... شما كافيه دستت رو روي ظرف فشار بدي و هرچي دلت خواست بگي..... مثلا.... اوه اوه اين روحش از اون خفناست... دربره حسابمون باكرم الكاتبينه... اوه اوه يه نفر آدم دروغگو بد ذات تو جعمه.... هركي به اينچيزا اعتقاد نداره فورا جعمو ترك كنه.... آقـــــــــــــــــا اين خيلي عصبانيه...بهتره تموموش كنيم تا قدرتش بيشتر نشده.... خسته شدم.... وسط مسطاشم هرچي دلت خواست بلغور ميكني مثلا داري ورد ميخوني.... آهان اولشم بپرسين روح كيو ميخوايين احضار كنين، هي بگين مطمئني... هي بگي هراتفاقي بيافته شما پات گيره... احضار روح دردسر زياد داره... و از اين حرفا تا طرف حسابي بترسه............ يــــــــــــــــــه چيـــــــــــــــــــــــزه خيلـــــــــــــــي مهــــــــــــــــــــــــم: با كسي كه جنبه ي شوخي نداره، از اين كارا نكنيد كه عواقبش دهشتناكه (ة_ة)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
دومي هم نميشه تئوري توضيح داد ، يه كم طولانيه بعدم قلق داره تا با چش خودت نبيني، ياد نميگيري (^_^) ولي كليتش اينه كه 4ورق كاغذو ميپيچي دور 4تا قاشق ميذاري جلو رو طرفت، ميگي آرزوشو كنه و يه قاشق برداره، اگه قاشق داخل كاغذ بود آرزوش براورده نميشه، اگر بيرون كاغذ بود برآورده ميشه.... جاي حساس و هيجاني كارم اونجاست كه شما جلو رو طرف عين 4قاشقو داخل كاغذ ميپيچي، يعني كاغذارو دور قاشقا ميپيچي :))) ترفند زيركانه اين حركتم فقط اينه كه موقع باز كردن كاغذ از دور قاشق يه لايه رو جلوتر از اونيكي باز كني... اينجوري قاشق از كاغذ بيرون مييافته :))))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
مچچكرررر:)))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٨
١
٠
ايـــــــــــــــــــن ماجـــــــــــــــــــرا رو هم خيلـــــــــــــــــي دوست دارم، از قبل تعريف كردنش اينور وانور با صحنه هاي اكشن، بسي ناز ونوازش عايدم شده (0_0) این داستان رو يه بنده خدايي برام تعریف کرده و قسم میخورد که واقعیه: تعریف میکرد که یک شب موقع برگشتن از ده پدری تو شمال ، طرف اردبیل، جای اینکه از جاده اصلی بیاد، یاد باباش افتاده که می‌گفت: جاده قدیمی با صفا تره و از وسط جنگل رد میشه! اینطوری تعریف میکنه: من احمق حرف بابام رو باور کردم و پیچیدم تو خاکی. ۲۰کیلومتر از جاده دور شده بودم که یهو ماشینم خاموش شد و هرکاری کردم روشن نمیشد. وسط جنگل، داره شب میشه، نم بارون هم گرفت. اومدم بیرون یکمی با موتور ور رفتم دیدم نه میبینم، نه از موتور ماشین سر در میارم!! راه افتادم تو دل جنگل، راست جاده خاکی رو کرفتم و مسیرم رو ادامه دادم. دیگه بارون حسابی تند شده بود. با یه صدایی برگشتم، دیدم یه ماشین خیلی آرام وبی صدا بغل دستم وایساد. من هم بی معطلی پریدم توش. اینقدر خیس شده بودم که به فکر اینکه توی ماشینو نیگا کنم هم نبودم. وقتی روی صندلی عقب جا گرفتم، سرم رو آوردم بالا واسه تشکر دیدم هیشکی پشت فرمون و صندلی جلو نیست!! خیلی ترسیدم! داشتم به خودم میومدم که ماشین یهو همونطور بی صدا راه افتاد. هنوز خودم رو جفت و جور نکرده بودم که تو یه نور رعدو برق دیدم یه پیچ جلومونه! تمام تنم یخ کرده بود. نمیتونستم حتی جیغ بکشم، ماشین هم همینطور داشت میرفت طرف دره. تو لحظه‌های آخر خودم رو به خدا اینقدر نزدیک دیدم که بابا بزرگ خدا بیامرزم اومد جلو چشمم. تو لحظه‌های آخر، یه دست از بیرون پنجره، اومد تو و فرمون رو چرخوند به سمت جاده نفهمیدم چه مدت گذشت تا به خودم اومدم.ولی هر دفعه که ماشین به سمت دره یا کوه میرفت، یه دست میومد و فرمون رو میپیچوند. از دور یه نوری رو دیدم و حتی یک ثانیه هم تردید به خودم راه ندادم. در رو باز کردم و خودم رو انداختم بیرون. اینقدر تند میدویدم که هوا کم آورده بودم. دویدم به سمت آبادی که نور ازش میومد رفتم توی قهوه خونه و ولو شدم رو زمین بعد از اینکه به هوش اومدم جریان رو تعریف کردم، وقتی تموم شد، تا چند ثانیه همه ساکت بودند یهو در قهوه خونه باز شد و دو نفر خیس اومدن تو، یکیشون داد زد: ممد نیگا! این همون احمقیه که وقتی ما داشتیم ماشینو هل میدادیم سوار شده بود!!!؟ (+_+)
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخ :)))))))))))))))))))))))))) ايول بسي جالب و هيجاني بود . انگشتات طلا
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
داشت کم کم باورم میشدا ...وای خیلی خندیدم دم شما گرم :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
كلن الان خاطرات جوانيم رو زنده كردين :)) يادم مياد اولين داستاني كه به پيشنهاد دوستانم نوشتم، موضوعش ترس بود :))) يادش بخير هركي دم دستم ميومد، اون نوشتم رو براش ميخوندم يا ميدادم خودشون بخونن... قريب به اتفاق ميگفتن نگارش و املات فوق العاده ضعيف، بعدم دختر مگه تو آزار داري اين چيه نوشتي :))) هيييييييييي جواني كجايي كه يادت بخير :))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
خودتو نارا حت نكن حالا:) خيلي جاااااااااااااااااااااااااالب بوووووووووووووووووود
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
اگه الان بامني؟ منكه ناراحت نشدم... يه كم عرق شرمندگي رو پيشونيم نشست، فقط ;))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
اها پس تحت تاثير قرار گرفتي:))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
نه همون از يادآوري خاطراتم يكم شرمنده شدم :))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخ :)))))))))))))))))))))))))) ايول بسي جالب و هيجاني بود . انگشتات طلا
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
یه زمانی یادم خیلی مد شده بود احضار روح بین خانواده ها البته الان خیلی کمتر شده یا من کمتر میبینم ......من از بعضی از همین آدمای دنیای واقعی آب خوش نمیتونم بخورم و از پسشون بر نمیام با اون بدبختا چیکار دارم که دستشونم کوتاهه ...نکنین گناه دارن خخخخخخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
حق داري درسته
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٢
٠
٠
مد شده بود ؟؟ مگه لباسسسسسسسسسسسسسسسسسسسه ؟
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خخخ:)) مگه فقط لباس مد ميشه!؟
FBT
FBT
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
تو بدون نشون که شکی نیست .چند سال پیش یک فیلم مستند دیدیم در همین مورد بود کار کوچیک این بود که روح بابا بزرگشو احضار کنه .یا اینکه یک عروسک دستش میگرفت سر گربه می برید چندتا چرت پرت میخوند خون گربه تفلی توی یک کاسه مسی می ریخت اسم طرف میخوند سورن به جون این عروسکه می کرد . در نهایتم طرف که قربانی بود پیداش می کردن از تون بدنش جراحها سوزن های به چه بزرگی در میاوردن چندش آور بود .
ف-گ
ف-گ
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
اینها کار اجنه است! نه روح!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
نميدونم والا
جادوگر
جادوگر
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
... وقتی یه عملی رو می خوای انجام بدی باید هدفت رو مشخص کنی و تمام جوانب کارو بسنجی برای افراد مبتدی اینکار بدون حضور استاد عواقب ناخوشایندی دارد. حتی برای شوخی هم که شده از اینکار پرهیز کنید چون به جای ارواح ممکن اجنه ای بیان که در اطراف زندگی می کنن و منتظر ندای متافیزیکی از جنس بشر هستند. اما اگر افرادی واقعا تمایل به این کار دارند تو همان کامنت اعلام کنند .
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
درسته .
melika
melika
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
وای من عاااااشق هیجانم... عاشق اینجور چیزای ماورایی و مرموز ^_^ مخصوصا از وقتی یه ماجرای عجیب برای یکی از آشناهامون اتفاق افتاد، گوش بدین خیلی هیجانیه! : این خانوم آشنامون که جوونه و تنها زندگی میکنه تعریف میکرد یه وقتایی توی خونه اش یه چیزی به طرز عجیبی ناپدید میشه و آب میشه زیر زمین و بهد یهو خیلی الکی پیدا میشه، مثلا یه بار روسریش رو هرچی تو اتاقش گشته پیدا نکرده بعد رفته بیرون و نیمساعت بعد که برگشته تو اتاق دیده به طرز تابلویی افتاده روی تختش! درصورتی که قبلش همونجا رو زیرورو کرده بوده و چیزی ندیده! یا یه لباسی که تازگی ام تنش کرده بوده یهو گم میشه همه جا رو دنبالش میگرده بعد چندروز بعد یه جای پرت و پورت لابلای رختخوابای توی کمد پیداش کرده درحالیکه محاله خودش اونو اونجا توی کمدی که ماه به ماه درش وا نمیشه انداخته باشه! یا یه بار بهمون یه جفت ساق دست نشون داد و گفت چندروزه اینا توی خونش پیدا شده و ازهرکی ام پرسیده گفته مال ما نیست!!!! ( و همه اینا درحالیه که توی اون چندروز اصلا کسی خونش نیومده بوده و کلن هم چون تنها زندگی میکنه احتمال اینکه کس دیگه ای وسایلو جابجا کنه منتفیه و ازاونجایی که جوونم هست نمیشه گفت مثلا اختلال حواس داره و خودش یادش نمیاد لباساشو کجا گذاشته!!!.... بنظرمن که: پای یک جن درمیان است!!!! :|||| شما چی میگین؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١١/٠٩
١
٠
جن است دیگر.... گاهی دلش شیطنت می خواهد! :دی
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
١
٠
چند سال پيش تو خونه قبليمون يه اتفاق عجيب اينچنيني افتاد و دليلشم هر گز مشخص نشد!
m_meisam
m_meisam
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
من اصلا به توانایی احضار روح اعتقاد ندارم...
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
خب حتما تواناييشو نداري !:))
ف-گ
ف-گ
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
سلام. مگه الکیه؟!! ارواح از خودشون اختیاری ندارن که هر جا بخوان برن! به فرمان خداوند هستند. احضار ارواح دروغی بیش نیست! (البته توسط اولیای خدا و ائمه منظورم نبود). این جلسات احضار ارواح بیشترش شیادی هست. و در برخی هایش هم احضار جن هست. خلاصه در عصر حاضر و در کل ، دروغی بیش نیست!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
اره خب اينم حرفيه
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
البته یه چیزی بگم... توی یکی از شهرستان های اطراف مشهد یک مردی هست که با ارتباط با روح ها یا جن ها(دقیق نمیدونم) میتونه وسایل گمشده ی مردم رو پیدا کنه! فکر کنم مجاز نباشم اینجا اسمشو شهرشو بگم! دو مورد توی آشناهامون داشتیم که پیدا شده واسشون! یکی که ماشینشو دزدیده بودن. اون مرده بهش گفته برو فلان شهر توی فلان خیابون ماشینت پارکه! طرف رفته دیده آره واقعا ماشینه خودشه! یکی دیگه هم که موتورش گم شده بود اون مرده بهش گفته توی مرز افغانستانه! راستش منتظرم یه چیزی ازم گم بشه برم پیشش ببینم راسته واقعا؟!؟!؟!؟! 0_0
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
نه اقا خالی بندیه..............اونا تیلیغات دروغیه................این حرفا رو شایعه میکنن تا بازار کارشون داغ بشه
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
اين ارتباط با جنه نه روح ! بعضيا هستن كه اينطوري با جنا در ارتباطن
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
ااااااااااااااا ماشینی چیزی نداری گم کنییییییی ؟؟؟؟؟ما هم به یه نوایی برسیم!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
یک خونه توی مشهد هست جن داره...................اونی که توی کوهسنگی هست منظورم نیست................یک خانه قدیمی.................تا حالا صدها نفر توی ان خانه روح و جن دیدن..........خانه بسیار عجیبیاست.................توی دیوارهای اصلی خانه تو خالی است...............بعد از چند وقت که اون خانه خالی از سکنه بوده یک چیز عجیب توش مشاهده شده............بعد از چندین وقت خالیاز سکنه بودن توی حیاطش پر از بوته گرجه فرنگی بوده................حتی از لای موزاییک های خانه گرجه سبز شده بود
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
عه! كجاست ؟ نشنيده بودم
fahime-sh
fahime-sh
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
پس بگين كجاست يه روز با بچه هاي جيم دسته جمعي قرار بذاريم بريم مهموني روح هاي عزيز ... اگه همچين قراري بذاريم كيا ميان ؟ يه شب جمعه هم بايد باشه !!!
faride
faride
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
اون خونه تو 3راه خیامو میگین؟!اونو استادمونم میگفت:).نمیدونم راسته یا نه!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
یعنی کجا میتونه باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :///
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
سه راه خيام؟ همينه ايا؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
توی محله های قدیمی مشهد هست...................محله نوغان..............خدا کنه توی طرح بافت فرسوده خراب شده باشه......................خیلی ازش میترسیدم................هیچکس حاضر نبود شب تنها توی اون خانه واسته
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
یادمه یه مدت میدادن به زائرین..............هیچکس بیشتر از دو شب اونجا نتونسته بود دووم بیاره.............خیلی ها وقتی شب اونجا رو دیدن وسایلشون و جمع کرده بودن و رفته بودن.........
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
چه جالب ميشه ادرس دقيق بدين لطفا؟
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٠
٠
٠
چه بدجنسیم ما بخدا خونه مشکل دارو میدیم به زائرا واقعا هر کی این کارو میکرده لای در همون خونه بمون ....
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٠
٠
٠
ولی من از اون خونه کوهسنگی هم میترسم خیلی یه بارم میخواستیم بریم ببینیم توشو ولی من فرار کردم .....نخندین خوب وحشتناکه خوب ای بابا
reyhaneh_arghiani
reyhaneh_arghiani
٩٢/١١/١٠
٠
٠
میشه ادرس خونه کوهسنگی رو بدید؟اعتمادی بیا بریم باهم..
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٠
٠
٠
ادرس بذارين من مييام
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٠
٠
٠
عمرا ادرس بدم پیداش کنید..................توی کوچه پس کوچه هاست.................الانم فکر کنم یا خراب شده..............یا متروکست یا دادنش واسه زائرا(فکر کنم تعمیرش کردن و سوئیتش کردن)
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٠
٠
٠
عاقا ديگه :((( خب شما بگو ما ميريم پيداش ميكنيم :(
m_sana
m_sana
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
ما یک مدل احضار روح تو خوابگاه اختراع کرده بودیم چقدر فاز میداد کل بچه های خوابگاه رفته بودن سرکار به نظرمن همش الکیه نه که خودمون الکیشو اختراع کردیم واسه همین میگم تا سال آخرم هیچ کس نفهمید که ما 6نفر چقدر 200 نفرو سرکار گذاشتیم
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
نچ نچ نچ همينكارارو ميكنين كه هيچكس اين موضوعو باور نداره:))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
من چون این کار رو گناه بزرگی میدونم،حدالامکان راجع بهش فکرم نمی کنم!!!!!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
خودش شايد گناه باشه ولي دربارش دونستن كه گناه نيست!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
روح که نه والا ولی در مورد احضار جن اطلاعات دارم و 10-12تایی کتاب خطی درموردش خوندم و یبارم تو خدمت احضار کردیم که باعث شد یکی از خدمت فراری بشه خخخ خیلی وقته میخوام مطلبشو بذارم تو سایت قسمت نمیشه
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
جدي ! چه هيجان انگيز . چطوري؟
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٠
٠
٠
خوب بذارین دیگه ....لفطا
faeze
faeze
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
دوستان فیلم حریم و که احتمالا دیدین!!! پس بیخیال این بحث شین :)))) خخخخ :))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
نع
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
بعله اعتقاد دارم و انجامش هم دادیم با دوستام خخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
واقعا! سر كاريييي باز!
ali007
ali007
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
من اعتقاد نداشتم ولی یه بار تو تهران انجام دادیم کل خانواده بعد دیدم حقیقت دارن بهش اعتقاد پیدا کردم!!!!!!!ولی خیلی ترسناک بود:)))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
چي جورييييييييييي؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٢
٠
٠
تعریف می کردی خوب خسیییییییس خخخخخ
seyedahmad_n
seyedahmad_n
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
سلام . چیزی به نام احضار ارواح وجود نداره . روح رو نمیشه احضار کرد . اما میشه داخل خواب دید . اما جن رو میشه احضار کرد . دو نوع جن داریم . جن کافر و جن مومن . هر دو نوع جن رو میشه احضار کرد . این بحث خیلی گستردس . ولی در کل اینو بدونین که الان ارتش امریکا یکی از سلاحاش همین احضار اجنس!از اجنه برای خبر آوردن استفاده میکنن . در رابطه با اجنه مومن هم باید بگم که ممکنه همین الان کنار شما نشسته باشن!!!!خخخخ (بدون شوخی گفتم ها!) احتمال وجود اجنه مومن در اماکن متبرکه 99درصده!!ولی هیچ کاری به انسان ندارن . حتی خیلی هاشون سر درس علمای بزرگ میشینن. خاطرات بسیار فراوانی از طلبه ها وجود داره که هنگام درس دادن استادشون ، ناگهان حرفشون رو قطع میکردن و جواب یک سوال رو میدادن!! و نگاهشون به یک طرف دیگه بر میگشته! حتی من اینو از خیلی ها شنیدم که آیت الله بروجردی برای جفر جن (فرمانده لشکر جنیان در روز عاشورا که میخواستند به کمک امام حسین بیان) مراسم ختم برگزار کرده بودن.!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
بله حرفاتون كاملا درسته و مداركش موجود. مرسي
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
به نظر من که همش توهمه ( احضار روحو میگم) اما استاد اندیشه مون میگفت احضار روح واقعیت داره اما حرامه !! چون وقتی روحی رو احضار میکنی انگار داری با خنجر به جسدش توی قبر ضربه وارد میگنی تا روحش بیاد پیش شما!!! :| البته همونطور که گفتم کاملا غیر منطقیه و به نظرم هیچکس نمیتونه روحی احضار کنه!! اما خوب این واضحه که روح وجود داره!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
در وجودش كه شكي نيست
پری سا
پری سا
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخ....احضار روح.....یکی از روش های من برای ترسوندن بچه های کوچیک فامیل......ی بار ی مقوا درس کردیم.....بچه هارم جمع کردیم دور خودمون.....چراغارو خاموش کردیم........نعلبکی برداشتیم رو مقوا میچرخوندیم....خخخخخخخخخ....دورانی بود ها......
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
دیگه قضیه جدی شد نههههههههههههههه ایجا همه جنیـــــــــــــــــــــــــــِن!!!
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
ازاين شيطنتا همه انجام داديم اما من ميخوام واقعيشو ببينم :))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/١٠
٠
٠
عاقا بلیا بسیار اعتقاد دارم و یه بار با بچه ها خواستیم احضار کنیم نعلبکی که چرخید و الهام هم یک کم از روی زمین بلند شده بود ولی حالا نمی دونم سرکار بودیم یا واقعا جن ها تشریف فرما شده بودند *:) ... ولی خعیییییییییلی باحال بود اصلا مهرانه یه جوری جیغ میزد ....هاااااااار هااااار هااااار {دور از چشم داداش جواد !} *:)...
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٠
٠
٠
کسی که نعلبکی رو تکون میداده می خواسته سرکارتون بذاره................چون شما خانم ها زود باورین سریع میترسین و اعتقاد پیدا میکنید
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٠
٠
٠
شما خودتون بخوايد بقيه رو سر كار بذاريد اخرش خودتون وحشت زده ميشيد و باورتون ميشه! نكنيد اينكارارو خخخخ:))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/١١
٠
٠
نع بابا همه دور از نعلبکی بودیم *:) من که خنده ام گرفته بود ولی مهرانه خعیییییلی باحال جیغ میزد *:)
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
:)))))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٠
٠
٠
یه دفه توی یک جایی با بچه ها اومدیم روح احضار کنیم..............(می خواستیم بچه کوچیکا رو بترسونیم) همین جور که شروع کردیم یه دفه جغد سفید از بالا سرمون رد شد...........همین طور ادامه دادیم..........یه دفه گربه ها شروع کردن زوزه کشیدن.............ادامه دادیم بعد کم کم صدای سگها هم بلند شد............داشت ترس تو دل خودمون که واسه مسخره بازی روح اجضار میکردیم رخنه میکرد.................وقتی دیدیم همه جا رو داره مه میگیره دیگه دست از کار کشیدیم و فرار کردیم(این کار رو توی پارک 45انجام دادیم)
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٠
٠
٠
خخخخ خودتون بيشتر از اون بچه ها ترسيدين:)))))
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١١/١١
٠
٠
خالی می بندی مثل واقعیت ، ایول داداش :)
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٢
٠
٠
این یکی 8تا شاهد داره................این اتفاق خودم تجربه کردم...............زمانی که دوم دبیرستان بودم
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
اون 8تا شاهدم مث خودتونن:))))
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٠
٠
٠
خوب یکم براتون خاطرات روح و جنی بگم کیف کنید...............یک نفر در جاده ای کویری با موتور در حال رفتن بوده..................نا گهان شخصی رو کنار جاده میبینه که داره دست تکون میده..........راننده موتور میترسه و گاز و می گیره و دور میشه..............چند دقیقه بعد یک دفه میبینه یک چیزی از اون ور جاده با سرعت میاد می خوره به لاستیک موتور و پنچر میشه.............وقتی میاد پایین و لاستیک موتور رو نگاه میکنه می بینه لاستیکش پاره شده.........میره دنبال چیزی که رفته توی لاستیک................می بینه یک چاقوی بزرگ بوده...............چاقو رو برمیداره و هنوز اون چاقوهه هست(چاقویی که به گفته خوش مال جنهاست)
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٠
٠
٠
اوهو! ازين داستانا خوشمون مياد مارو از تجربياتتون بي بهره نذاريد تعريف كنيد البته سر كاري نباشه !:)
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١١/١١
٠
٠
بعد یه دفه ای از خواب بلن میشه!!! خخخ اینو یادت رفته بنویسی داداش، بابا اینطوری جدی میگی دخترا طفلیا می ترسن :)
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١١
٠
٠
مث اينكه شما بيشتر ترسيدين اقاي قلي زاده ! چرا رك نميگي دخترا رو قاطي ميكني؟:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٢
٠
٠
چه چیییییییییییییییییزا !!!! :دی
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١١/١١
٠
٠
منکه ندیدم ولی بزرگترا میگن. پسرعموم 16 سالشه یکی از دوستاش یه قابلمه زیر یه پارچه میذاره بعد نمیدونم چیکار میکنه قابلمه میاد بالا ، پسره عجیبه
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١١
٠
٠
ههههههههههه :)))))))))) خيلي جالب گفتيد!
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١١
٠
٠
یکی از رانندگان قدیمی کامیون میگفت....................سالها قبل(حدود سه دهه پیش زمانی که جاده های مرکزی ایران یعنی مناطق کویری اسفالت نبودن و کامیونها برای رفتن به بعضی شهرها باید از مسیرهای خاکی میرفتن که خیلی از راننده در این مسیر ها گم میشدن و گاهی در گرمای کویر از گشنگی و تشنگی و اتمام سوخت جان میدادن)وقتی با کامیون در حال بردن بار بودن در یکی از این جاده ها گم میشوند................همین طور که چند ساعتی بی هدف در جاده ها میگشتن چند عدد گوسفند می بینند..................هر چی نگاه میکنند چوپانی پیدا نمیکنند..............از کامیون با کمک رانندش میاد پایین..............یکی از گوسفندها رو میگیرن...........چاقو رو برمیدارن تا سر گوسفند رو ببرن..........تا بسم ا... میگن گوسفنده نا پدید میشه...............اونجاست که می فهمن اون گوسفند نبوده و جن بوده
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١١
٠
٠
ممنون ازتون عالييييييي
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١١
٠
٠
در یک شب .............وقتی یکی از سربازان وظیفه در نزدیک مرز در حال نگهبانی بوده صدای اهنگ و بزن برقص میشنوه..............از اونجایی که تا کیلومترها ان طرف تر هیچ ابادی ای نبوده مشکوک میشود..زمانی که خودروی سرکشی برای بازدید می اید به انها قضیه را میگوید...................یک تیم گشتی برای فهمیندن موضوع اعزام میشود اما هیچ چیز پیدا نمیکند و بر میگردد.....سرباز با رفتن تیم های گشتی کنجکاو میشود...........و پست خود را ترک میکند و به دل بیابان میزند...............ناگهان صحنه ای مشاهده میکند.............صحنه ای که باعث فراموشی و لال شدندش میشود...............صبح روز بعد جسم بیهوشش را پیدا میکنند......................تا به امروز این شخص ازترس ان شب لال هست و چیزی از ان شب یادش نمیاد
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١١
٠
٠
طفلي! چقد ولي ترسناكه وقتي فكرشو ميكني كه تو همچين شرايطي باشي . قبلا ميگفتن تو جاهاي دور افتاده و متروكه از اين اتفاقات ميفته اما الان از خيليا ميشنوم حتي از اقوام نزديك كه تو ساختموناي پر چمعيت هم از اين چيزا پيش مياد!
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١١/١١
٠
٠
بیا دیدی ترسید، دختره حق داره خب!خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/١٢
٠
٠
عجــــــــــــــب !!!! یا خدااااااا خخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
اقاي قلي زاده شرط ميبندم اگه چنين شرايطي باشه شما زودتر از بنده فرار ميكنيد از محل!:)
فاطمه
فاطمه
٩٢/١١/١١
٠
٠
هه...من تا حالا کردم ولی به خدا از عمد نبوده نیم ساعت با او حرف زدم البته تو خواب و بیداری بودم.با پدر بزرگم.ولی دعا نکنید مثل من بشوید چون خیلی می ترسید......
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١١
٠
٠
جدا!! چطوري؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٢
٠
٠
من تجربه ترسش و دارم
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
اوه چه كوله بار تجربه اي اقاي نص!
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١١/١١
٠
٠
م نص هم که انگار میگی 70 سالشه، همچین خاطره و داستان تعریف میکنه که مادربزرگ ها باید لنگ بندازن خخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١١/١٢
٠
٠
:))))توی پرانتز به کسی نگی ها..............خودم با جنا سر کار دارم اونا خاطراتشون و میگن:))خخخخخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خخخخخخ:)))))
neyosha
neyosha
٩٢/١١/١٢
٠
٠
نـــــــچ:)
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
مرسي:)
s_nayeb
s_nayeb
٩٢/١١/١٢
٠
٠
جون من یک موضوع بهتر انتخاب کن fخانم. چه دردی رواحضار روح دوا میکنه.! ها!!
a_tayebii
a_tayebii
٩٢/١١/١٢
٠
٠
خوشم اومد آفرین
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
مگه من انجمن گذاشتم واسه درداتون! خب خودم اين موضوعو دوست داشتم ظاهرا دوستانم ناراضي نبودن . اين همه انجمن هر كدوم يه مدلشه ديگه!
s_nayeb
s_nayeb
٩٢/١١/١٤
٠
٠
تقصیر شما نیست. تقصیر اونایی که نشستن و هر موضوعی رو به راحتی و بدون اینکه کمی فکر کنن فرت میچاپن.!! چندتا موضوع پیشنهادی دیگه : 1) پشه ها روزها کجا میرن. یا مثلا :اسم پدر پسر شجاع چیه. یا این یکی خیلی قابل تامله : اول مرغ آفریده شد یا تخم مرغ.!!!!
a_tayebii
a_tayebii
٩٢/١١/١٢
٠
٠
همیشه کارای دیگه ای هم هست به اونا چیکا داری آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
من كار دارم بهشون شما ميترسيد كار نگيريد:))))
m_sajjadi
m_sajjadi
٩٢/١١/١٢
٠
٠
ما خودمونم روحیم دیگه باز چه کاریه اونایی که رفتن و راحت شدنو باز احضار کنیم.بذارین بدبختا زندگیشونو بکنن.
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٢
١
٠
روح زندگي ميكند آيا!!!:)))))
MILAD
MILAD
٩٢/١١/١٥
٠
٠
من به جسم اعتقاد ندارم چه برسه به روح:))))
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٨
٠
٠
چه عرض كنم:))))
hadiseh
hadiseh
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
دوست دارم احضار کنم ولي ميترسم دردسر بشه واسم