خانه انجمن قطار لیگ پیش‌بینی به ایستگاه بیست و چهارم رسید
٧٦٧
٨٣
s_jeem

قطار لیگ پیش‌بینی به ایستگاه بیست و چهارم رسید

قطار لیگ پیش‌بینی به ایستگاه بیست و چهارم رسید

در هفته گذشته که پیش‌بینی می‌شد به خاطر دربی انجمن پیش‌بینی پربار تری داشته باشیم‌، استقبال از همیشه کمتر بود، که یکی از دلایلش می‌تواند امتحان مدرسه و دانشگاه باشد.

در این هفته علاوه بر استقبال کم، میانگین امتیازات هم به شدت پایین آمد و در اتفاقی عجیب، 16 نفر هیچ امتیازی نگرفتند! البته ایجاد نتایج غیر قابل پیش‌بینی هم در این اتفاق تاثیرگذار بود. بردهای قاطع سه بر یک فجر و استقلال خوزستان ته جدولی از جمله این نتایج غیر قابل پیش‌بینی بود.

دربی‌ را هم فقط 4 نفر مساوی پیش‌بینی کردند و دو نفر از آن‌ها مساوی صفر – صفر را انتخاب کردند.

در ضمن؛ امتیاز بازی نفت – مس هم که همزمان با تعدادی از بازی‌های هفته بیست و چهارم، یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود؛ هفته آینده به امتیازات جدول اضافه خواهد شد.

مدال‌ها:

مدال طلا: par!sa – 7 امتیاز

مدال نقره: م-نص – 6 امتیاز

مدال برنز: نگارا – javad agha  – 5 امتیاز

و بازی‌های این هفته:

(گسترش فولاد  -  پرسپولیس) //// (نفت تهران  -  سایپا) //// (فولاد  -  مس) //// (ملوان  -  تراکتورسازی) //// (صبای قم  -  داماش) //// (فجر  -  راه‌آهن) //// (سپاهان  -  استقلال خوزستان) //// (استقلال  -  ذوب‌آهن)

جدول لیگ پیشبینی تا به این لحظه:

٩٢/١٠/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١١/٠١
٠
٠
جالا ک این طور شد: (نفت تهران1-0سایپا)////(فولاد1-1مس)////(ملوان0-2تراختورسازی)////(صبای قم1-2داماش)////(فجر1-0راه آهن)////(سپاهان1-1استقلال خوزستان)////(استقلال2-1ذوب آهن)
m_sajjadi
m_sajjadi
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
ببخشید من جدید عضو شدم و راستش زیاد نگرفتم که منظورتون از این پیش بینی ها چیه!باید چکار کنم؟
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
چند دقيقه ديگه متوجه ميشين
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد0 - 1 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1 - 1سایپا) //// (فولاد 2- 1 مس) //// (ملوان0 - 2 تراکتورسازی) //// (صبای قم 1 - 0داماش) //// (فجر 0 - 0راه‌آهن) //// (سپاهان 1 - 0استقلال خوزستان) //// (استقلال 0- 0ذوب‌آهن)
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد 0 - 2 پرسپولیس) //// (نفت تهران1 -1 سایپا) //// (فولاد 1 -1 مس) //// (ملوان 1 -1 تراکتورسازی) //// (صبای قم1 - 0 داماش) //// (فجر 1-2 راه‌آهن) //// (سپاهان 1 - 0 استقلال خوزستان) //// (استقلال0 -1 ذوب‌آهن)
m_sajjadi
m_sajjadi
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
اوکی فهمیدم.(گسترش فولاد 1 - 2 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1- 0سایپا) //// (فولاد 0 - 0مس) //// (ملوان 1 - 2 تراکتورسازی) //// (صبای قم0 - 0 داماش) //// (فجر 1 -1 راه‌آهن) //// (سپاهان 2 - 1 استقلال خوزستان) //// (استقلال 1 - 1 ذوب‌آهن)
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١١/٠١
٠
٠
آورین...
mhv
mhv
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
نو این دو هفته اخیر یک امتیاز فقط گرفتم! خخخخخخخخخخ
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
موقع امتحانا بوده....اشكال نداره :))))
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
استعداد اینم ندارین.. خخخ :p
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
مبارکت:)
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١١/٠١
٠
٠
نصف نصف...
Niva
Niva
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
ما که همونم نگرفتیم... بس که این لیگ داغونه اچکال از ما نیست خخخخخ
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
بله بله... این بالا هوا چقد خوووووبه :)) از قله بهتون سلام میکنم خخخخ
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
منم از همون پایین کوه جواب سلامتو میدم خخخ
sm-mousavi
sm-mousavi
٩٢/١٠/٣٠
٠
١
این قله ها به هیچکی وفا نکرده/بعدشم اوج نامردیه من هفته پیش شرکت نکردم.../به زودی دوباره میاین پایین...خخخخخ
قضاله
قضاله
٩٢/١١/٠١
٠
٠
اینههههههه خخ
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١١/٠١
٠
٠
سلام...سلام...سلام...(اکو بود خو عه)
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد0 - 2 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1 - 0سایپا) //// (فولاد 2- 0مس) //// (ملوان1 - 1 تراکتورسازی) //// (صبای قم 1 - 0داماش) //// (فجر 0 - 1راه‌آهن) //// (سپاهان 2 - 0استقلال خوزستان) //// (استقلال 0- 0ذوب‌آهن)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد 0 - 1پرسپولیس) //// (نفت تهران 2 - 1 سایپا) //// (فولاد 2 - 1مس) //// (ملوان 1- 1تراکتورسازی) //// (صبای قم 2 - 1 داماش) //// (فجر 2 - 1 راه‌آهن) //// (سپاهان 1 - 0استقلال خوزستان) //// (استقلال 1 - 1 ذوب‌آهن)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
من هی یه پله یه پله صعود میکنم :)))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد 1 - پرسپولیس0) //// (نفت تهران 1 - سایپا1) //// (فولاد 1 - مس1) //// (ملوان0 - تراکتورسازی0//// (صبای قم 1 - داماش1) //// (فجر1 - راه‌آهن1) //// (سپاهان 1 - استقلال خوزستان1) //// (استقلال 1- ذوب‌آهن1)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد 1 -2 پرسپولیس) //// (نفت تهران 2 -1 سایپا) //// (فولاد0 - 1 مس) //// (ملوان 0 - 3تراکتورسازی) //// (صبای قم1 - 2 داماش) //// (فجر0 - 1 راه‌آهن) //// (سپاهان 1 - 2استقلال خوزستان) //// (استقلال 2 - 1 ذوب‌آهن)
پری سا
پری سا
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
:)
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/١١/٠١
٠
٠
ای جاااااان عاشق لبخندای ملیحتم:)
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
هفته پیش غیر از دربی که اصلا حرفش هم نزنیم بیتره ولی بقیه بازی ها اصلا قابل پیشبینی نبود !! البته هر هفته همینجوریه :خخخخخ
ati200
ati200
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
.(گسترش فولاد 1 - 1 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1- 0سایپا) //// (فولاد 0 - 0مس) //// (ملوان 1 - 2 تراکتورسازی) //// (صبای قم0 - 0 داماش) //// (فجر 1 -1 راه‌آهن) //// (سپاهان 2 - 1 استقلال خوزستان) //// (استقلال 1 - 0 ذوب‌آهن)
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد 0 -1 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1 - 1 سایپا) //// (فولاد 1-0 مس) //// (ملوان 1- 1 تراکتورسازی) //// (صبای قم 2- 1 داماش) //// (فجر 2-0 راه‌آهن) //// (سپاهان 0- 0 استقلال خوزستان) //// (استقلال 1- 0 ذوب‌آهن)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد 1 - 2 پرسپولیس) //// (نفت تهران 2 - 1 سایپا) //// (فولاد 2 -1 مس) //// (ملوان1 - 1 تراکتورسازی) //// (صبای قم 0 - 1 داماش) //// (فجر0 -0 راه‌آهن) //// (سپاهان 1 - 1استقلال خوزستان) //// (استقلال0 -1 ذوب‌آهن)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد 0 - 1 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1- 0سایپا) //// (فولاد 0- 0مس) //// (ملوان 0- 1تراکتورسازی) //// (صبای قم 2 - 1 داماش) //// (فجر 0- 0راه‌آهن) //// (سپاهان2 -1 استقلال خوزستان) //// (استقلال 1 - 0ذوب‌آهن)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد 0 - پرسپولیس 1 ) //// (نفت تهران 1 - سایپا 0 ) //// (فولاد 2 - مس 0 ) //// (ملوان 1 - تراکتورسازی 2 ) //// (صبای قم 1 - داماش 1 ) //// (فجر 0 - راه‌آهن 0 ) //// (سپاهان 2 - استقلال خوزستان 0 ) //// (استقلال 1 - ذوب‌آهن 1 )
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
منم بگم؟ خخ باعشه! (گسترش فولاد 1- پرسپولیس 1)/// ( نفت تهران 1- سایپا 0) /// ( فولاد 1- مس 0) /// (ملوان 1- تراکتور سازی 1 )/// (صبای قم 1- داماش 0) /// ( فجر 0- راه اهن0 ) /// (سپاهان 2 - خوزستان 0 ) /// ( استقلال 1- ذوب آهن 0 )
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد 0 - 1 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1 - 0 سایپا) //// (فولاد 1 - 0 مس) //// (ملوان 0 - 1 تراکتورسازی) //// (صبای قم 1 - 1 داماش) //// (فجر 0 - 0 راه‌آهن) //// (سپاهان 2 - 1 استقلال خوزستان) //// (استقلال 1 - 0 ذوب‌آهن)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
والیبال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به خدا من مردم بس که هردفعه گفتم برا والیبال هم پیش بینی بذارین و هیچ کس اهمیت نداد! واقعا که!
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
آخه والیبال رو همه دنبال نمی کنن ... یا حداقل کسایی که دنبالش می کنن خیلی کمن ...
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٠١
٠
٠
نه! خیلی هم زیادن اتفاقا! شاید اینجا کم باشن
m-ziya
m-ziya
٩٢/١١/٠١
٠
٠
خانوم محترم؛ اگه خودتون میخواین بدونید، این دفه سومیه که میگید چرا برای والیبال نمیذاریم. منم هر دو دفه قبلی جواب کامنتتون رو دادم. ولی خوب شما برنگشتید دوباره به انجمن تا جوابتونو ببینید. الان دوباره هم جواب میدم. پیشنهاد خوبی دادید ولی الان دیگه زمانش نیست. چون لیگ والیبال تقریبا آخراشه! اگه بخوایم شروع کنیم باید اولاش باشه. برای لیگ بعد با مسئولان سایت در مورد پیشنهادتون فکر میکنیم! دست شما مرسی بابت ابراز نظرتون!
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١١/٠١
٠
٠
حالا چرا می زنی محمدرضا ی حامد نما ...؟؟؟ بنده خدا یه نظری داد دیگه ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١١/٠١
٠
٠
مونا جان من این پیشنهاد رو به آقای نادری برای سال دیگه دادم....دیگه این ک قبول کنن یا نه خدا میدونه :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٠١
٠
٠
آقای محترم اتفاقا من هردفعه جواب های شما رو نگاه کردم! و جوابتونو هم دادم! باشه چشم! من فقط یه پیشنهاد دادم :(((((
m-ziya
m-ziya
٩٢/١١/٠١
٠
٠
من که چیزی نگفتم که! آخرشم که ازتون تشکر کردم. چرا آیکون ناراحتی گذاشتین!؟ دوباره هم ازتون تشکر میکنیم بابت نظرتون!
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١١/٠١
١
٠
آخجون دعوا...خخخخخخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
والا اونطوری که شما گفتین من خیلی ترسیدم!!!!!!!!!! الان دیگه ناراحت نیستم ! :))))
sm-mousavi
sm-mousavi
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد 0- 1 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1-0 سایپا) //// (فولاد 0-0 مس) //// (ملوان 1- 2 تراکتورسازی) //// (صبای قم 1- 1 داماش) //// (فجر 1- 1 راه‌آهن) //// (سپاهان 1- 1 استقلال خوزستان) //// (استقلال 2-1 ذوب‌آهن)
یه آدم
یه آدم
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد 1 - 1پرسپولیس) //// (نفت تهران 1- 0سایپا) //// (فولاد 0- 0مس) //// (ملوان 1 - 2 تراکتورسازی) //// (صبای قم 1- 1داماش) //// (فجر 0 - 1راه‌آهن) //// (سپاهان 2- 1استقلال خوزستان) //// (استقلال 1- 0ذوب‌آهن)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد 0 - 1 پرسپولیس) //// (نفت تهران 2 - 1 سایپا) //// (فولاد 2 - 0 مس) //// (ملوان 1 - 1 تراکتورسازی) //// (صبای قم 0 - 0 داماش) //// (فجر 2 - 2 راه‌آهن) //// (سپاهان 2 - 1 استقلال خوزستان) //// (استقلال 1 - 0 ذوب‌آهن)
tanha
tanha
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد 0-1 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1-1 سایپا) //// (فولاد 1-0 مس) //// (ملوان 1-2 تراکتورسازی) //// (صبای قم 1-1 داماش) //// (فجر 0-0 راه‌آهن) //// (سپاهان 2-1 استقلال خوزستان) //// (استقلال 2-0 ذوب‌آهن)
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد 0- 1 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1-0 سایپا) //// (فولاد 0-0 مس) //// (ملوان 1- 2 تراکتورسازی) //// (صبای قم 1- 1 داماش) //// (فجر 1- 1 راه‌آهن) //// (سپاهان 1- 1 استقلال خوزستان) //// (استقلال 2-1 ذوب‌آهن)
m-ziya
m-ziya
٩٢/١١/٠٧
٠
٠
خیلی ممنون که خودتون فکر کردین و پیش بینی کردین! فقط نمیدونم چرا فکراتون انقده شبیه آقای موسویه!!!
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
(گسترش فولاد0 -2 پرسپولیس) //// (نفت تهران 0 - 0سایپا) //// (فولاد2 - 1مس) //// (ملوان0 - 0 تراکتورسازی) //// (صبای قم 2 -1 داماش) //// (فجر 1- 0راه‌آهن) //// (سپاهان 2 - 1 استقلال خوزستان) //// (استقلال1 - 0 ذوب‌آهن)
mhv
mhv
٩٢/١١/٠١
٠
٠
(گسترش فولاد 0- 2 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1 -0 سایپا) //// (فولاد 1 -0 مس) //// (ملوان 0-1 تراکتورسازی) //// (صبای قم 0 -1 داماش) //// (فجر 0-1 راه‌آهن) //// (سپاهان 1 -0 استقلال خوزستان) //// (استقلال 0-0 ذوب‌آهن)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠١
٠
٠
(گسترش فولاد 0-1 پرسپولیس) //// ( نفت تهران 1 - 0 سایپا ) //// (فولاد2 - 1مس) //// (ملوان1 -0 تراکتورسازی) //// (صبای قم 2- 1داماش) //// (فجر 1 - 1راه‌آهن) //// (سپاهان2 -1 استقلال خوزستان) //// (استقلال 1 -0 ذوب‌آهن)
نیوا
نیوا
٩٢/١١/٠١
٠
٠
گسترش فولاد 0- 1پرسپولیس) //// (نفت تهران 2 - 0 سایپا) //// (فولاد 1- 0مس) //// (ملوان 0 - 1تراکتورسازی) //// (صبای قم 0 - 0 داماش) //// (فجر 1 - 1راه‌آهن) //// (سپاهان 1 - 0 استقلال خوزستان) //// (استقلال1 - 0 ذوب‌آهن)
Niva
Niva
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
وقتی گسترچ پیروزی رو بزنه دیگه از بقیه لیگ چه انتزاری دارین خب؟ باز دم استقلال گرم که حداقل صدر نچینه :)
h.naderi
h.naderi
٩٢/١١/٠١
٠
٠
(گسترش فولاد 0 - پرسپولیس 1) //// (نفت تهران 1 - سایپا 0) //// (فولاد 2 - مس 0) //// (ملوان 1 - تراکتورسازی 1) //// (صبای قم 0 - داماش 0) //// (فجر 1 - راه‌آهن 0) //// (سپاهان 2 - استقلال خوزستان 1) //// (استقلال 1 - ذوب‌آهن 0)
Paeez
Paeez
٩٢/١١/٠١
٠
٠
(گسترش فولاد 0 - 1 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1- 1سایپا) //// (فولاد 1 - 0مس) //// (ملوان1 -1 تراکتورسازی) //// (صبای قم 0-0 داماش) //// (فجر0 - 0 راه‌آهن) //// (سپاهان1 - 0 استقلال خوزستان) //// (استقلال 1 - 0 ذوب‌آهن)
hossein_raoof
hossein_raoof
٩٢/١١/٠١
٠
٠
(گسترش فولاد 1 - 1 پرسپولیس) //// (نفت تهران 2 - 0 سایپا) //// (فولاد2 - 1 مس) //// (ملوان 2 - 2 تراکتورسازی) //// (صبای قم 1 - 1 داماش) //// (فجر1 - 1 راه‌آهن) //// (سپاهان 3 - 0 استقلال خوزستان) //// (استقلال 1 - 0 ذوب‌آهن)
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/١١/٠١
٠
٠
(گسترش فولاد 0- 1 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1-0 سایپا) //// (فولاد 1-0 مس) //// (ملوان 0- 1تراکتورسازی) //// (صبای قم 0 - 0 داماش) //// (فجر 1- 1 راه‌آهن) //// (سپاهان 1- 0 استقلال خوزستان) //// (استقلال 2-1 ذوب‌آهن)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/٠١
٠
٠
چرا من هفته پیش هیچ امتیازی نگرفتم مسئولین رسیدگی کنن خخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/٠١
٠
٠
منم همین ک مستر سیب موز میگن..خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٠١
٠
٠
لابد اشتباه پیشبینی کردین دیگه خخخخخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/٠١
٠
٠
(گسترش فولاد 0 - 1 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1 - 1 سایپا) //// (فولاد 2 - 1 مس) //// (ملوان 1 - 2 تراکتورسازی) //// (صبای قم 0 - 1 داماش) //// (فجر 1 - 1 راه‌آهن) //// (سپاهان 1 - 0 استقلال خوزستان) //// (استقلال 0 - 0 ذوب‌آهن)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١١/٠١
٠
٠
(گسترش فولاد - پرسپولیس) (1-0)//// (نفت تهران - سایپا) (1-1)//// (فولاد - مس)(2-0) //// (ملوان - تراکتورسازی) (1-2)//// (صبای قم - داماش) (1-1)//// (فجر - راه‌آهن) (1-0)//// (سپاهان - استقلال خوزستان) (1-0)//// (استقلال - ذوب‌آهن)(1-0)//بازی هایی رو ک شروع شدن بی زحمت خودتون حذفشون کنین....:)))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/٠١
٠
٠
(گسترش فولاد 1 -2 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1 -1 سایپا) //// (فولاد 2 - 0مس) //// (ملوان 1 - 2 تراکتورسازی) //// (صبای قم 0 - 0داماش) //// (فجر 1 - 2 راه‌آهن) //// (سپاهان 2- 0استقلال خوزستان) //// (استقلال 1 - 0ذوب‌آهن)
نگارا
نگارا
٩٢/١١/٠١
٠
٠
(گسترش فولاد 1- 1 پرسپولیس) //// (نفت تهران 2- 0سایپا) //// (فولاد 2 - 0مس) //// (ملوان 1- 2 تراکتورسازی) //// (صبای قم 3 - 1 داماش) //// (فجر 0- 2 راه‌آهن) //// (سپاهان 2 - 0 استقلال خوزستان) //// (استقلال2 - 0ذوب‌آهن)
t.m
t.m
٩٢/١١/٠١
٠
٠
اوممممممم رتبه ی 21؟ :|
korosh
korosh
٩٢/١١/٠١
٠
٠
(گسترش فولاد 0-1 پرسپولیس) //// (نفت تهران0 - 1 سایپا) //// (فولاد 2 - 0 مس) //// (ملوان 1 - 2 تراکتورسازی) //// (صبای قم 2 - 1 داماش) //// (فجر 1 - 1 راه‌آهن) //// (سپاهان 2 - 1استقلال خوزستان) //// (استقلال 1 - 1 ذوب‌آهن)
t.m
t.m
٩٢/١١/٠١
٠
٠
تو رو خدا اسم منو بردارین , من نصف مسابقات رو نبودم ... ای بابا :)
t.m
t.m
٩٢/١١/٠١
٠
٠
الان جام حذفی هم است ؟ عایا ؟ ؟ ؟
Niva
Niva
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خوبی تی ام؟ دلمان برات تنگ چده :)
t.m
t.m
٩٢/١١/٠١
٠
٠
الان نیمه ی دومه بازی پرسپلیس میخاد شورو شه, نمیدونم میتونم شرکت کنم یا نع...(گسترش فولاد - پرسپولیس میبره) //// (نفت تهران - سایپا مساویه) //// (فولاد میبره - مس) //// (ملوان - تراکتورسازی میبره) //// (صبای قم - داماش مساویه) //// (فجر - راه‌آهن مساویه) //// (سپاهان میبره - استقلال خوزستان) //// (استقلال میبره - ذوب‌آهن)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/٠١
٠
٠
خخخخخ...پرس پولیس واقعنی واقعنی از گسترش باخت..خخخخ
t.m
t.m
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخ
h-hidarpoor
h-hidarpoor
٩٢/١١/٠١
٠
٠
سلام خداییش به غیر از نتیجه پرسپولیش و نفت (اون هم تا دقیقه 70) بقیه رو نمی دونم... //// (فولاد 2- 1 مس) //// (ملوان 2- 1تراکتورسازی) //// (صبای قم 2 - 2داماش) //// (فجر 1 - 1 راه‌آهن) //// (سپاهان 2 - 1 استقلال خوزستان) //// (استقلال 2 - 1 ذوب‌آهن)
قضاله
قضاله
٩٢/١١/٠١
٠
٠
(نفت تهران1 - 1 سایپا) //// (فولاد 2 - 1 مس) //// (ملوان 1- 2 تراکتورسازی) //// (صبای قم 2 -1 داماش) //// (فجر 1- 1 راه‌آهن) //// (سپاهان2 -1 استقلال خوزستان) //// (استقلال 2- 1 ذوب‌آهن)
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١١/٠١
٠
٠
من دیگه شرکت نمینمایم:(
Niva
Niva
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
در اعتراز به دربی؟ یا محکوم کردن حمله راحبه ها به اهالی تبت؟
m_famous
m_famous
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
(گسترش فولاد 1 - 2 پرسپولیس) //// (نفت تهران 1- 0سایپا) //// (فولاد 1 - 0مس) //// (ملوان 2- 2 تراکتورسازی) //// (صبای قم1 - 1 داماش) //// (فجر 1 -1 راه‌آهن) //// (سپاهان 2 - 1 استقلال خوزستان) //// (استقلال 2 - 0 ذوب‌آهن) انشا ا... درسته
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
چرا ماله من نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟