خانه انجمن غذای مورد علاقتون چیه؟
١٢٤٦
١٤٩
شکوفه گیلاس

غذای مورد علاقتون چیه؟

غذای مورد علاقتون چیه؟

وقتی از خونه میرید بیرون دوست دارید چه غذایی سفارش بدید؟ یا وقتی جمعه ها با خانواده دورهم هستید دوست دارید مامنتون چه غذایی درست کنه؟؟...درکل بهترین غذایی که بهتون میچسبه چیه؟

٩١/١١/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١١
٢
٠
بستگی داره.هرموقعیتی غذای خاص خودشو می خواد.ولی در کل ماکارونی رو دوس دارم.
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١١
٠
٠
موافقم
m-nas
m-nas
٩١/١١/١١
١
١
دوباره بحث یار میاد وسط....هر غذایی ک یار برام بپزه رو میخورم حتی اگه دوست نداشته باشم
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١١
٠
٠
هر موقعیتی غذای خاص خودشو داره موافقم اما قرمه سبزی ودیگر هیچ
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/١١
٠
٠
گل گفتین
maryam
maryam
٩١/١١/١١
١
٠
بعله!خوشابه حال يار شما m-nas..البته مااينقددست پختمون خوبه كه غذاي بد جلوي يار نميذاريم ،ميترسم يارم خدايي نكرده به دون انگشت بمونه :))
bye
bye
٩١/١١/١١
٧
٠
فقط ماکارونی !
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١١
١
٠
بین کلامتون : اوووووووووووووولللللللللللللللللل
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
٠
تخم مرغ!!!!!!!!!!!!! (بنده دیدم در حق این پدر صلواتی داره جفا میشه گفتم یک اسمی ازش ببرم خدا خیر مرغ بده شک نکن جون ملیارد ها نفر بهش بنده):))))))))
m-nas
m-nas
٩١/١١/١١
١
٠
بله ما هوای یار و خیلی داریم البته اگه بهش برسیم...اصلا ولوم کنین بذارین جوگیر بشم اقا ما ب یار برسیم اصن خودمان اشپزی میکنیم
maryam
maryam
٩١/١١/١٢
١
٠
اگه اين حرفتون به گوش يار برسه حتما خودش مياد:))
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/١٢
٠
٠
اخ گفتي ولي از موقعي كه ماكاروني هاي دانشگاه رو خوردم نظرم عوض شده و تنها ماكاروني مامانمو با هيچي عوض نميكنم
مجید
مجید
٩١/١١/١١
١
٠
بهترین غذای بیرون جیگر خیلی دوست دارم توخونه همه غذاهارو میخورم به جز کشک بادمجون... بهترین غذایی که دوست دارم جیگره
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١١
٠
٠
آهنِ بدنت کمه! خخخخخخ
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/١١
١
٠
آخی جیگر!
مجید
مجید
٩١/١١/١١
١
١
لوس
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١١
٠
٠
اصلا اسم بادمجونو نیار که...!
maryam
maryam
٩١/١١/١١
٠
٠
كشك بادمجون خيلي خوشمزه درست ميكنه مامانم كه بيا و ببين..
bye
bye
٩١/١١/١١
١
٠
تا حالا بادمجون نخوردم !
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١١
٠
٠
من به بادمجون الرزی دارم کهیر می زنه بدنم!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
٠
جگر مرغ منظورته :دی افرادی که به بادمجون حساسند عذابی بزدگ بعد از نخوردن بادمجان منتظر معده آنها ست!
maryam
maryam
٩١/١١/١٢
٠
٠
منم دهنم ميريزه بيرون اماهرچند وقت يكبار كشك بادمجان ميخوريم ولذتش را ميبريم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١٢
١
٠
بادمجون که خیلی خوشمزه است مخصوصا با گوجه ...نونم بزنی تنگش ..گوجشم ترش باشه....وای دنیایه
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/١١
٠
٠
من عاشق غذاي مامان پز هستم :) غذاي بيرون رو هم اصلا دوست ندارم:/ غذاي محبوبم هم باقالي پلو هست! توي طببيعتم كه فقط كباب ميچسبه. اووووووم قرمه سبزي هم كه گفتن نداره :)))) اوه اوه خوراك قارچ هم خيلي دوست دارم :))) سنبوسه وقطاب و غذاهاي سرخ كردني هم كه تخصص خودم هست :))) اووووم ديگه آآآآآآآآآشششش! آش گندم وآش رشته هم دوست دارم! آخ آخ دلمه رو يادم رفت! دلمه هم خيلي دوست دارم مخصوصا وقتي توش ماش ميريزيم :) اي واااااااااااااااي كشك بادمجون يادم رفت! فك كنم غذاي محبوبم كشك بادمجون بود!!! اصلا من فقط كله پاچه و ايران قزدران دوست ندارم :/
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١١
٠
٠
میگم بد نگذره همرو دوست داشتین...ولی با کباب موافقم...من عاشق کبابم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١١
٠
٠
ايران قزدران چیه؟میشه توضیح بدی؟
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/١١
٠
٠
آره چرا نشه‌ :) اَيران كه ميشه دوغ! قِزدِران م ميشه گرم!!! يه غذاي (فكر كنم) محلي هست!! با دوغ و شيرين بيان و گردو و اينا درست ميشه. بهش دَفكِ هم ميگن! من يكي كه بوشم بيهوشم ميكنه!!! اصلا الان دارم بهش فكر هم ميكنم حالم بد ميشه! ولي خب خيلي ها دوسش دارن! همين بابام كه عاشقشه!
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/١١
٠
٠
آخ من ماهي رو نگفتم! از ماهي هم اصلا خوشم نمياد؟! ماهي سوخاري هايي كه درست ميكنم ردخور ندارا ولي خودم اصلا دوس ندارم. تن ماهي رو ترجيح ميدم؟!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١١
٠
٠
ممنون از توضیحتون
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
٠
عزیزانی که عاشق (کباب،قرمه سبزی،قیمه،استانبولی و چلو مرغ) هستند کافیست یک بار به سلف دانشگاه {برای مشاهده لطفا عضو شوید} مراجعه کنند تا دیگر تا آخر عمر اسم این غذا ها رو هم نیاورند. با تشکر از شما !
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٣
٠
٠
ننه بزرگ جان!!!دیگه چی دوست داری!!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١١
١
٠
همه نوع غذا دوست دارم جز آلو و اسفناج .... کشک و بادمجون و حلیم بادمجون که عاشقشم..... البته ماکارونی هم خیلی دوست دارم و باز آش رشته مامانم که حرف نداره.....
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/١١
١
٠
چلو کباب،چلو مرغ،چلو شیشلیک و کلا بیشتر غذاهایی که با پلو درست شن رو دوست دارم.همچنین عاشق دلمه،دوشواره،کوفته و کوکو سبزی هستم.
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/١١
١
٠
معی جون شما هم چلویی شدی؟بر عکس تو من زیاد از برنج خوشم نمیاد کالریش زیاده!برنج می خورم ها...ولی اون جوری نیست که عاشقش باشم
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/١١
٠
٠
ایششششش....بابا لاغر،بابا سیخ،بابا رژیم بگیر...ایشششش
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/١١
١
٠
معی نداشتیم ها ....ناراحت شدم
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/١١
٠
٠
وااااااااااااااااااای مهی جون نقهر.اشتباه کردم....قدیما داشتیم...ببخشیییییییییییییییییییییییییید!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١١
٠
٠
لیکن قرمه سبزی و دیگر هیچ
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/١١
٠
٠
لایک
maryam
maryam
٩١/١١/١١
٠
٠
چرا قرمه سبزي غذاي مورد علاقه همست به جز من؟؟!!!!
bye
bye
٩١/١١/١١
٠
٠
مریم خانم این بر میگرده به خانواده شما ! شاید زیاد قرمه سبزی درست نکردن شما هم خوشتون نمیاد !
maryam
maryam
٩١/١١/١١
٠
٠
نه من فقط تو خونوادمون علاقه به قرمه سبزي ندارم.
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١١
٠
٠
همه غذاها رو دوست دارم ولی ماکارونی و ته دیگ سیب زمینی که أصن ... داغونشم! آبگوشت دوس ندارم ولی مامانم به زور میکنه تو حلقم ک بزرگ شم! :((((
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١١
١
٠
وای ماکارونی با ته دیگ سیب زمینی لیکن بعد قرمه سبزی بهترین است ای شاگردین ملاعین
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١١
٠
٠
منم غذاهایی که دوس ندارم مامانم همین کارو میکنه.میگه فکر کن دارویه!
مجید
مجید
٩١/١١/١١
٠
١
جیگر بخوری زودتر بزرگ میشی منو ببین چقدر بزرگم...مگه نه آرشام؟؟؟
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١١
١
٠
شما که هرکولی هستی واسه خودت!
maryam
maryam
٩١/١١/١١
٠
٠
منم ابگوشت زياد دوست ندارم ولي اينقد كه مامان بابام ميگن ميخورم.
bye
bye
٩١/١١/١١
٠
٠
این حرف ها رو خواهرم به بچه اش میگه !
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١١
١
٠
نه دیگه هم تیپ و قواره شمام خیلی ضایه س! خخخخخ :))))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١١
١
٠
خخخخخخ :)))
t.m
t.m
٩١/١١/١٢
٠
٠
آخی ایول منم عاشق ماکارونیم...
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/١١
٠
٠
آب گوشت و مقداری گوشت کوبیده ... پیاز هم که دیگه باید باشه کنارش .... یه دوغ هم باشه که دیگه اصلا یعنی میخوام دنیا نباشه ... ولی کلا من میخورم همه رو ... یعنی همه ی غذاها رو می خورم ...
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/١١
١
٠
وای نگو که دهنم آب افتاد...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١١
٠
٠
آبگوشت و... رو خیلی خوب گفتی.
s.a
s.a
٩١/١١/١١
٠
٢
قورمه سبزی - جوجو کباب - لازانیا -------- کلا از غذاهای شیرین هم بدم میاد شدید! درضمن تو عمرم هم کله پاچه و سیرابی و ازین چیزا نخوردم خوشبختانه!
٩١/١١/١١
٠
٠
چقدر سوسول..................
s.a
s.a
٩١/١١/١١
٠
٠
خو حداقل ناشناس انتقاد نمیکردی......
نگارا
نگارا
٩١/١١/١١
٠
٠
وااای من عاشق غذاهای شیرینم!فسنجون سیب آلو به آلو!!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
٢
آخه لازانیا هم شد غذا! آبروی ما رو بردی دایناسور ! نا سلامتی دایناسوری گفتن! دایناسورم دایناسورای قدیم!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١١
٠
٠
من آشپزیم خیلی خوبه وقرمه سبزی وکوفته هام معروفه اصلا!
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/١١
١
٠
آورین استادیوووو
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١١
١
٠
آفرین کدبانو!دیگه وقتشه بانو!
bye
bye
٩١/١١/١١
٠
٠
D: sepehri خانم
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١١
٠
٠
سپهری علاقه دارم وگرنه شما مقدم ترین!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١١
٢
٠
یعنی مثل منی...مامانم کوفته بلد نیست ولی من کوفته هام عالیه......همینطور مرغ و ماهی . و استانبولی
sahar
sahar
٩١/١١/١١
١
٠
عاشق قرمه سبزی ام اونم دستپخت مامان جونم....به به
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/١١
٠
٠
من خیلی از غذ اها را دوست دارم ولی متاسفانه از خورش کرفس و هر چی که توش کرفس باشه بدم میاد چون بهش حساسیت دارم!!!!!!!!!جدیدا می تونم کمی ماست اسفناج بخورم وگر نه اونم قبلا نمی خوردم.از بادوم زمینی اصلا خوشم نمیاد نه از خودش نه از بوش!!!! عاشق قرمه سبزی ام یک جورایی دیوونه اش هستم.از آلبالو پلو و ماهی و میگو و لازانیا و غذا های آبکی(!) و کوفته هم خوشم میاد!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/١١
٠
٠
اوف مگه میشه ماهی یادم بره....از همه غذا ها بیشتر ماهی دوست دارم.
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/١١
١
٠
مخصوصا از نوعی که بزاریم تو فر ....وای محشره
sahar
sahar
٩١/١١/١١
١
١
از کله پاچه و آبگوشت هم متنفرم...اییییش
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١١
١
١
پس نصفه عمرت به فناست ! صبح جمعه یه کله بگیر با نون سنگک ، بیا بشین تو خونه ، دوره هم ، اون دیس کله پاچه وسط ، دوتا چشم یه گوشش ، یه زبون وسطش ، سیرابی و شیردونشم که تو کل دیس پخش شدن ...!! از بنا گوش و مغز که دیگه نمیگم ...!!! آبگوشتم فوق العادست ... ! چرا تمیخوری آخه ؟؟؟
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١١
١
٠
نگو کله پاچه ...وای صبح ....چه فازی داره..............
sahar
sahar
٩١/١١/١١
٠
٠
.آخه چطور دلتون میاد چشم موجودی رو ببلعین که باهاش دنیا رو میدیده....به نظرم فکرشم آدمو اذیت میکنه....البته نظر من کاملا شخصیه و شما میتونی قبول نکنی...من یه مدت حتی گوشت هم نمیخوردم...گیاهخوار بودم...ولی بنا به دلایلی نتونستم ادامه بدم
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١١
٠
٠
پس چرخه طبیعت چجوری میخواد کامل بشه ؟ چوپان و قصاب چجوری میخوان پول در بیارن ؟ اصلأ رسالت گوسفند ، قربونی شدنه ...!
sahar
sahar
٩١/١١/١١
٠
٠
نظر شما کاملا قابل احترامه اما من اینو رسالت گوسفند و مرغ و ماهی و ....نمیدونم...ولی یه سری چیزا هست که نمیشه اینجا مطرح کرد....شما میتونید برای هر سوالی که داشتین به کتاب فواید گیاهخواری صادق هدایت رجوع کنید. من خیلی درمورد گیاهخواری مطالعه داشتم و کاملا از روی آگاهی انتخابش کردم. هر سوالی هم میتونم جواب بدم اما اینجا جاش نیست و نمیخوام اینجا از موضوع اصلیش خارج بشه برای همین توصیه میکنم این کتاب رو مطالعه کنید چون تو کتاب هایی که در مورد گیاهخواری خوندم این از همه جامع تر بود.
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٣
٠
٠
منم به نظر شما احترام میذارم اما اگه قرار بود فقط گیاهخواری باشه که دیگه گوشت رو خدا بوجود نمی آورد . به نظرم آدم باید سعی کنه بهترین غذاهارو بخوره ...
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/١١
١
١
سلام پلو ماش !
maryam
maryam
٩١/١١/١١
١
٠
يني حال ميده .بعله!!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١١
٠
٠
البته با گوشت چرخ کرده وماست وخیار
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
٠
آخ با یک فروند بادمجون شکم پر که مدت 3 ماه در سرکه خوابیده بوده چی میشه دیکه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من دیگه نمیتونم ادامه بدم
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١١
١
٠
دو سیخ کوبیده + ریحون و نون سنگک داغ + دوغ پادراتوس ! اونم تو هوای آزاد ... ! ینی معرکست ...
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١١/١١
٠
١
حالا نمیشه پادراتوس نباشه ؟! D:
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١١
١
٠
از معرکه هم یه چیزی اونورتر!
maryam
maryam
٩١/١١/١١
٠
٠
بعله....
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١١
١
٠
نه ، فقط پادراتوس ...!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١١
٠
٠
ینی غیر قابل توصیفه ...! بـــــــــــــلــــــــــــــــــــــــــــه !
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١١
٠
٠
+ییلاق زیبای مامانو بابام ابرده علیا
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١١
٠
٠
آخ آخ گل گفتی...من کباب میخوام............
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١١
١
٠
خیلی خوبه باور کنین !! جزء عمر آدم حساب نمیشه اون لحظه ها ...!!
maryam
maryam
٩١/١١/١٢
٠
٠
يني حال ميده بععله!
maryam
maryam
٩١/١١/١٢
٠
٠
منظور يني خيلي حال ميده .بعععععله!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٣
٠
٠
ینی خیلی خیلی حال میده ...
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/١١
١
٠
ماکارونی،فسنجون،قورمه سبزی،سالاد الویه
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١١
١
٠
دوست میدارم....
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١١/١١
١
٠
همه چی دوس دارم ! اما قرمه سبزی و قیمه رو بیشتر از همه !
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/١١
٠
٠
تنها خورشت هایی که به جز گوشت میتونم خورشتشم بخورم.
maryam
maryam
٩١/١١/١١
٠
٠
من عاشق فسنجون ترشم يني عاشقشمممممممممممم ها!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١١
٠
٠
پس هر وقت تونستی فسنجون رو با یه نفر تقسیم کنی ، بدون اینکه ناراحت بشی ، بدون که شدید عاشق شدی ...!!!!
maryam
maryam
٩١/١١/١٢
٠
٠
نه نه فسنجونو از من نخواين باكسي تقسيم كنم!خواهش ميكنم... تو رو خدا با احساسات من بازي نكنين:)))
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٣
٠
٠
عاشق شدن به این سادگیا نیست که ! همین فسنجون تقسیم کردن خودش کلی معنی میده !! پس هنوز عاشق نشدی ...!!!
maryam
maryam
٩١/١١/١١
٠
٠
بچه ها يكي از دوستامم مرغ خيلي دوست داره
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١١
٠
٠
نگو ...یک همکار داشتم وقتی اسم مرغ و می آوردم اشک تو چشماش حلقه میزد
maryam
maryam
٩١/١١/١٢
٠
٠
اين دوست منم هر وعده غذايي بهش مرغ بدين ميخوره..
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١١
٠
٠
لیکن مجید دویست دازیم
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١١
٢
٠
مجید آبپز یا سرخ کرده؟خخخخخ
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
١
٠
اینو خیلی خوب امدی بزن لایک رو!
زهره
زهره
٩١/١١/١١
٠
٠
ماکارونی و قیمهرو خیلی دوست دارم . و شدیدا از غذاهای شیرین بدم میاد .
bye
bye
٩١/١١/١١
١
٠
والا ما که صبح تا شب مغازه ایم ! یا باید ساندویچ بخوریم یا کوبیده ! ولی شاید در هفته یکی دو بار مادرمون دلش واسه ما سوخت و غذا گذاشت
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/١١
١
٠
پس با این حساب تا حالا زخم معده گرفتین....!!!!!!!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
٠
اصلا معده داری !؟ یک سره نشده الان !؟
bye
bye
٩١/١١/١٢
٠
٠
نه بابا معده مون کجا بود !
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٢
٠
٠
سحر بیا عملش کنیم ایشونو :دی
bye
bye
٩١/١١/١٢
٠
٠
یک معده تازه بهمون میدین ؟! در ضمن کاسب جماعت سرش کلاه نمیره !
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١١/١١
٠
٠
تا حالا شده نظرتون درباره ی یک غذا عوض شه !!!!جای شما دوستان خالی مابا بچه ها بعد از گزراندن یک شب تاصبح بیدار برای تکمیل پروژه صبح ساعت 9 بوده پروژه هامون رو تحویل دادیم دست جمع قرار بود بریم صبحانه بخوریم من که گفتم بریم کبابی که کباب میچسبه رفقاکفتن ول کن مارو سر صبح کله پاچه ی اصغر آقا حال میده توی عمرم که لب به کله پاچه نزده بودم نسبت به این غذا احساس تنفر کردم بچه هاسر این حساسیت من ، بل اجبار رفتیم کله پزی کله گوسفندهای بدبخت روی دیگ انگار زول زده بودن به من ،من بگو بو به مشام رسید جای شما خالی گلابروتون میخواستم بالا بیارم دوستان دیدن نه،!! جدی بهشون گفته بودم گفتن ولشکن بریم من نخواستم بزنم توذوق جمع گفتم اومدیم تاتهش هم میخوریم. یک کاسه آب کله گذاشتن جلومون من ببین حال اینهو گلاب به روتون خراب رفقا گفتن بهنام جدن حالت خوب نیست گفتم نه والا اما اینم آش خالست پامونه دیگه نون جای شما خالی توش تیریت کردیم قاشق اول برداشتم من بگو قاشق بگو دستم همیجور داشت میلرزید.رفقا هم اینوهو قسمت های اکشن سریال کبری یازده رو نگامیکردن !!،گفتیم :یاحق ایی معده رو سپردیم به شما،، قاشق اول توی دهان گذاشتیم لقمه به کام!!!، دوستان گفتن که الان میزی بهنام کثیف میکنه ام نبودین این لقمه چه عشق بازی کرد با من اینگار که آب رو آتیش ریختن دوستان که همین طور نگاه میکردن دیدن نه حالش بهتر شد!! که گفتم عجب غذایی خدایشش چه قدر خوش مزه است باهم آب گوشت کله رو خوردیم بار اولی جای شما خالی البته فک دوستان که کف مغازه رو جارو میکشید به خاطر سفارش ما که مشمول بود به:بنا گوش ، زبان، یک عدد پاچه ،ویک عدد چشم .اما بعد ازاین صبحانه دل چسب تاشب روزه گرفتیم.!!!!!! درکل من درحال حاضر کل پاچه رودوست دارم.شما چه طور این تجربه ی اول من بود که دریک ماه پیش رخ داد..!!!!
نگارا
نگارا
٩١/١١/١١
٠
٠
کلپچ منم خیلی دوس دارم!!اما گرونه!صبحا قبل کلاسم میرم گاااااهی!1
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١١/١١
٠
٠
آقااااااااااااا یکی از کاربری من سو استفاده کرده! آی ملت این من نیستم!!!!!کاربریم آن بوده یکی اومده نوشته!آی ی ی ی این من نیستم!!!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
٠
چقدرم زیاد نوشته یکی فایل صوتیش رو بزاره واسه دانلود!!
mahshid
mahshid
٩١/١١/١١
١
٠
قورمه سبزی
نگارا
نگارا
٩١/١١/١١
١
٠
فسنجووووووووووووووووووووووووووووووووون
maryam
maryam
٩١/١١/١١
١
٠
اخ جون يكي هم مثل من فسنجون دوست داشت.
m-roohangiz
m-roohangiz
٩١/١١/١١
١
٠
قرمه سبزي و فسنجون....
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/١١
٠
٠
مرغ - جیگر - قرمه سبزی - قیمه خیلی دوست دارم ودیگر هیچ....
mashhadiboy
mashhadiboy
٩١/١١/١١
٠
٠
آب گوشت یا همون دیزی ! میدونستین توریستها اولین غذایی که میخورن دیزی یه !!!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
٠
نه نه اشتباه نکن من خودم شاهدم اول میگن شله :دی
parisa
parisa
٩١/١١/١١
١
٠
مــــــــــــــــــاکــــــــــــــــارونی.........
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٢
١
٠
منم به نظر شما احترام میذارم اما اگه قرار بود فقط گیاهخواری باشه که دیگه گوشت رو خدا بوجود نمی آورد . به نظرم آدم باید سعی کنه بهترین غذاهارو بخوره ...
t.m
t.m
٩١/١١/١٢
٠
٠
من عاشق همه غذاهام ولی فعلا دارن بهم فرنی میدن بخورم،بزرگ شم.... :((((((((((((((
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/١٢
١
٠
فسنجون
maryam
maryam
٩١/١١/١٢
٠
٠
ايبل..:))
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٢
٠
٠
از آواتارت معلومه دیگه !!!:خنده!
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١١/١٢
٢
٠
من جیگروشله وپیتزارودوس دارم
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٢
٠
٠
اجب!!! نمی شد این 3 تا که گفتی یه کم به هم نزدیک باشه! از هر زاویه ای نگاه کنی به هم نمیان!
A.hosseiny
A.hosseiny
٩١/١١/٢٥
٠
٠
دمتون داغ منم این 3 تا رو خیــــــــــــــــــــــــلی دوس دارم
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٣
٠
٠
فسنجون!!
A.hosseiny
A.hosseiny
٩١/١١/٢٥
٠
٠
رستوران: دوس دارم هرچی تو منوشون هست سفارش بدم کلا آدم پرخوریم ولی اونجا از هرکدوم ی قاشق خونه: همه چی به جز آبگوشت
persian-girl
persian-girl
٩١/١١/٢٦
٠
٠
از بین خورشتا : قیمه از بین کبابا : برگ از بین ساندویچا چیز برگر از بین پیتزاها پپرونی همین...
فائزه
فائزه
٩١/١٢/٢٥
١
٠
همه ی غذاها رو دوس دارم به جز خورشت کرفس...
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٤
٠
٠
غذایی که سیر کنه.