خانه انجمن همه علایق شما در مورد موبایل!
٩٠٦
٨٥
sherlok

همه علایق شما در مورد موبایل!

همه علایق شما در مورد موبایل!

سلام

گوشیتون چیه؟ گوشی مورد علاقه تون چیه؟ امکاناتش چی باشه؟ دوربینش چند باشه؟  صداش خفن باشه؟ GPS دار باشه؟ 

سیستم عامل android خوبه یا همون جاوا و سیمبین بهتره؟

windows mobile چی؟

ios چطوره؟

٩١/١١/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١١
١
٠
اینجا مال سحره...
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١١
١
٠
:))))))
maryam
maryam
٩١/١١/١١
١
٠
بعله سحر خانوم پارتيتون كلفت شده ديگه!:(
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١١
١
٠
نه مریم جان سحر امپول داره خو...
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١١
١
٠
سحر محبوب دلها
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١١
١
٠
همه بچه ها محبوب دل سحر ! :)
m-nas
m-nas
٩١/١١/١١
٠
٠
گوشیم گلکسی پوپ ار5570.جاواست،لمسی،دوربین 5،تا رم 16ساپورت میکنه،فلاشم داره...تعداد برنامه های جاوا زیاد هستش و رو اکثر گوشی ها نصب میشه ولی ضعیف هستن.اندروید همه رو پشتیبانی نمیکنه ولی بسیار قوی است.
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
٠
ها اینا که گفتی یعنی چَه!
maryam
maryam
٩١/١١/١٢
٠
٠
خو منم برق بهتون وصل ميكنم ها!!:))))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١١
٠
٠
الان5300کشویی دارم.گوشی صفحه لمسی دوس دارم ولی خب اونقدر گرون شده که دیگه هیچی.
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
١
٠
ما که علاقه مون شدید بود ازدواج کردیم دیدیم تفاهم نداریم از نظر مالی به هم نمیایم طلاقم گرفتم راهت شدم :دی خرخرخرررررر
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١١
٠
٠
من خیلی تخصصی نمی تونم را جع به گوشی صحبت کنم .همین قدر میدونم از گوشی الانم خیلی راضیم...دوربینش خوبه ..رزو لوشینشم خوبه ...وقتی ازش کم استفاده کنم هر 6 روز میزنمش به شارژ...به اینترنتم که وصل میشم فقط کوچک بودن فونت ها ازارم میده...بقیه ی مسائلشم سلام مخصوص می رسونن...
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
٠
اینایی که گفتی تو چراغ قوه منم داره کجای کاری بابا تازه یک فروند نور افکن فول آپشنم داره!
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٢
٠
٠
اگه از چراغ قوت صدا هم در میاد بی زخمت بفروش به ما لازم داریم...
s.a
s.a
٩١/١١/١١
٠
٠
htc wildfire مزخرفه به تمام معناااااااااااا........ حیف پول....... منتظر موقعیتی هستم تا عوضش کنم.... البته حالا حالا ها موقعیتش گیر نمیاد....... چوب خطم پر شده :)))))))
t.m
t.m
٩١/١١/١٢
٠
٠
ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﯾﮏ ﮔﻮﺷﯽ ﺟﺪﯾﺪ ﺑﺨﺮﻡ … ﺯﯾﺎﺩ ﺑﺮﺍﻡ ﭘﻮﻝ ﻭ ﻣﺎﺭﮐﺶ ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺲ :| ﻓﻘﻂ ﺭﺍﺣﺖ ﺍﺯ ﺟﯿﺐ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺑﯿﺎﺩ ﺑﺴﻪ ﮐﺴﯽ ﮔﻮﺷﯽ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﻣﯿﺸﻨﺎﺳﻪ؟
admin
admin
٩١/١١/١١
٠
٠
امروز اومدیم جیم دیدیم رئیس اسدی یک گوشی خریده دو میلیون و 100 هزار تومن! HTC بود ... مردم چی پولا دارند!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١١
١
٠
به جان خودم این ادمین رو چیز خور کرده اون کاربر خاصش!!! جنی چیزی شده احتمالن! ... واوبلا! واویلا! واویلا!
s.a
s.a
٩١/١١/١١
٠
٠
مگه چقدر حقوق میگیرین شماهااااااااااا ؟!!!! آبدارچی نمیخواین؟!!! :))))))))
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١١
٠
٠
به اینا میگن مرفهین بی درد..البته ببخشید سردبیر جیم جان...
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/١١
٠
٠
خوبه بازم ملت از این گوشیا میخرن بعدشم میگن دبیر و سر دبیر بودن نون و اب نداره عجب ها !!!
maryam
maryam
٩١/١١/١١
٠
٠
واي خوش به حالشون چه دوستايي هم دارين شما!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١١
٠
٠
:))))
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١١
٠
٠
oh la la!!!!!!!! واقعا چه پولدار ملت..... بعد هی مینالن...... :))))))
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
٠
این ادمین اون ادمین نیست ! نه هرچی فکر میکنم نیست!نه! نیست !! فکنم یوزر نیم پسوردش رو هک کردن :دی
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١١
٠
٠
امتیازت تو حلقم ادمین
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
٠
امتیازت تو حلقم ادمین!!!!!!!!!! راست میگه ادمین چند میگیری امتیاز من بکنی مثل خودت (30000)تا نقد میفرستم به شماره کارتت ! اَناَ امتیاز میوم! گِت می پلیز!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/١١
٠
٠
اَاااااااااااااااااا....2 میلیونو صد تومن؟(کلا امتیاز ادمین باید از همه بیشتر باشه!)
bye
bye
٩١/١١/١٢
١
٠
فدات شم امتیاز چیه دیگه ! مهم خوش بودن است
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٣
٠
٠
غصه نخور ادمین!!مرفه بی دردن دیگه!!!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١١
١
٠
به نظر من هیچ گوشی ای مثه NOKIA 1112 نمیشه ! خیلی گوشی خوبی بود واسم ! از سال 83 اون گوشی رو داشتم تا همین امسال که افتاد تو چاه دستشویی !!! ینی اس ام اس مینوشتم تو صدمه ثانیه !!! الانم یه گوشی LG E510 دارم ! راضی ام ازش ، ایشالا چن وقت دیگه یه دونه آیفون میخرم ! چون دیگه حوصله ندارم برم در خونه رو خودم باز کنم !!!!!!! :-)
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/١١
٠
٠
مواظب باش ایفونت نیوفته تو چاه دستشویی همه پشت در میمونن !
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١١
٠
٠
این یکی قابلیت حمل نداره مهدی جان ! وگرنه قول نمیدادم که تو چاه نیفته !!!!!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/١١
٠
٠
دوستم یه بار گوشیش افتاده بود تو چاه دستشویی اومده بود بیرون میگفت گوشیم وقتی داشت میوفتاد تو چاه من با چشمان خویشتن دیدم که جانم میرود ...
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
٠
بزن قدش!!! چراغ قوه رو روشن کن چندتا کلیپ بفرستم حال کنی !
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١١
٠
٠
واقعأ هم همینطوره ! من با اون گوشی بزرگ شده بودم ...!! 8 سال با اون سر کردم ...!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٢
٠
٠
علیرضا اگه کیفیت کلیپا HD هستش برام بفرستا ، mp4 , 3gp نباشه که کلاس گوشیم میاد پایین ! !!!!!!
maryam
maryam
٩١/١١/١٢
٠
٠
ايفون بخرين ما ميايم در خونتون هي در ميزنيم در ميريم :)))
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٣
٠
٠
واسه همیناست که آیفون نمیخرم ! وگرنه پولش مسئله ای نیست !!!!!!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/١١
٠
٠
ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﯾﮏ ﮔﻮﺷﯽ ﺟﺪﯾﺪ ﺑﺨﺮﻡ … ﺯﯾﺎﺩ ﺑﺮﺍﻡ ﭘﻮﻝ ﻭ ﻣﺎﺭﮐﺶ ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺲ :| ﻓﻘﻂ ﺭﺍﺣﺖ ﺍﺯ ﺟﯿﺐ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺑﯿﺎﺩ ﺑﺴﻪ ﮐﺴﯽ ﮔﻮﺷﯽ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﻣﯿﺸﻨﺎﺳﻪ؟
نگارا
نگارا
٩١/١١/١١
٠
٠
واااااای یعنی وجود داره همچین گوشی؟؟؟خدای من بگو خریدی منم بخرم!!فکم الان کف خیابونه!!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
٠
انجاست که باید گفت آفرین که از تولیدات داخلی استفاده میکنید!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١١
١
٠
این مطلب جون میده ک آرشام ایرانی بیاد گوشیشو بکنه تو چشممون!!!خخخخخخ
parisa
parisa
٩١/١١/١١
١
٠
چیز خاصی دوس ندارم....فقط گوشی باشه.......
نگارا
نگارا
٩١/١١/١١
٠
١
من؟خب ریا میشه که!!ا دادشم یه کربنه اسمش فک کنم فعلا دزدیدم!میگن 3 میلیون اینا قیمتشه!اما جاوا Iphon5 رو می پسندم!!!میخوااااام:((((
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/١١
١
٠
من گوشی قبلیمو خیلی دوس میداشتم نوکیا 6220 بود ولی الان به دلایلی یه گوشی ساده دارم { حتی ساده تر از glx } احتمالا چند وقت دیگه یه گوشی htc میگیریم و کنارشم یه ipod واسه بازی و اینترنت ...
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
٠
آقا GLX مگه سادست!؟ مکه نشنیدی !؟ دارای باتری،صفحه نمایش و هزاران امکانات دیگر...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١١
١
١
گوشی قبلیم آیفون بود.الان سونی دارم.سیستم عامل اندروید4.4 ب همراه آخرین نرم افزار کبابی های HD .ب نظرم واقعا اندروید انقلاب بزرگی در صنعت موبایل ایجاد کرده.موبایل واسم شده کامپیوتر دوم.خدا بیشتر اوقات کاربردی تره واسه من
نگارا
نگارا
٩١/١١/١١
٠
١
آندرویید خیلی تکراری شده دیگه!Ios بهتر هرچیم باشه اپل یه دیگست!!
مجید
مجید
٩١/١١/١٢
٠
٠
به به آیفون به به آندروید
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١١
٠
١
بازی رو نوشت کبابی گوشیم.تازه فارسی ساز ریختم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١١
٠
١
خدا= خدایی
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١١
١
٠
لیکن در افق محو شو الان!
h_khabazi
h_khabazi
٩١/١١/١٢
٠
٠
آبرومونو بردی ... اَه
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/١١
٠
٠
الان LG KP500 هست! قبلشم يه sony كشويي داشتم! سونيم رو بيشتر دوست داشتم؟! همون جاوا رو پشتيباني كنه ,صداشم خفن باشه كافيه :) اهل اس ام اس واينا كه نيستم! بيشتر كتاب و رمان وماهنامه و داستانهاي كوتاه و ميني مال ميخونم! موزيك و راديوشم رديف باشه, كافيه :) از بقيه مواردي هم كه گفتيد سردرنميارم :/
kavir
kavir
٩١/١١/١١
٠
٠
اهم هیچ گوشی مثل نوکیا 0011 که چراغ خواب داره نمیشه
kavir
kavir
٩١/١١/١١
٠
٠
باز ارشام شروع به کلاس گذاشتن کرد بنده گوشیم آیفون 5 با نرم افزاری کاملا محسوس عکس در حد اچ دی دارای تمامی بازی انگری برد >>>>>> خدماتی نوین از بانک اقتصاد پز
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١١
٠
٠
من یه تاشو ال جی دارم که صورتیه!اما چند وقت پیش خواستم سونی ارییکسون مدل لایو بگیرم که لمسیه واندروید داره ودوربیشHDنامردا زدن تو برجکم قیمتش دوبرابر شده بود خیلی گوشی باحالیه آخرش می خرم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١١
٠
٠
ios در مقابل اندروید حرفی واسه گفتن نداره. متن باز بودن و گستردگی و رایگان بودن نام افزار های اندروید رو نمیشه چشم پوشی كرد.اپل یه زمانی کلاس داشت.من امکانات رو ب کلاس ترجیح میدم
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٢
٠
٠
چرا الکی بحث رو سیاسی میکنی!؟!؟همین کارارو میکنید سایت ها و وبلاگارو فیل ترررر میکنن :)))
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١١
١
٠
من از گوشیم راضیم ..... و همینم کافیه دیگه..... :)))))
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١١
٠
١
اینجور که بوش میاد شما اصلا گوشی نداری ! خرخرخررر
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١١
٠
٠
ما گوشی اندرویددار می خوایم ای خدااااااااااااااااااااااااا
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/١١
٠
٠
گوشی باید امکانات داشته باشه و زیبا باشه همین.مال خودمم خوبه بد نیست نسبتا راضیم.اسمش چیز بود...یادم نمیاد
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/١١
٠
٠
هیییییییییییی ... برای بار هزارم .... من که گوشی ندارم ... ! از چی بگم برات ... انتظار داری چه چیزی از جیبم درآد ... به جز یه کارت تلفن که توش هزار تومان داره ... آره رفیق ما همیشه شلوارمون پاره ... ( اوووووووووف خداییش قافیه رو داشتی ...)
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٢
٠
٠
کسی نگفت اینجا رپ بخون که اینجوری می کنی خو....
bye
bye
٩١/١١/١٢
١
٠
حالا اگه میخواستی بخری چی میخریدی ؟! D:
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١٢
٠
٠
شما خیلی باکلاسی...
h_khabazi
h_khabazi
٩١/١١/١٢
٠
٠
شما مثل آرشام جان از جیبت GLX در نمیاد ؟؟؟؟؟ عجبا !!!! ما فکر کردیم بچه های مشهد همه GLX هاشون لب جیبشونه .....
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/١٢
٠
٠
الان ال جی KP500 دارم که دلم میخواد عوضش کنم:)))) ولی با این وضع گرونی گوشی ها کی پول داره گوشی خوب بخره..لیکن همینو نگه میداریم! خب اگه بخوام گوششی بخرم باید اندروید باشه..صفحش بزرگ باشه!..و کلا چیز باحالی باشهD:
t.m
t.m
٩١/١١/١٢
٠
٠
این خارجیه رفتن گوشی درس کردن ضد آب... هه هه هه برو بابا برو....ما گوشی درس کردیم راحت از جیب در میاد.. برو از خدا بترس.........
h_khabazi
h_khabazi
٩١/١١/١٢
٠
٠
من خودم سونی اریکسون دارم از نوع W910i ولی آرزومه یه گلکسی دستم بگیرم....... آرشام....... موبایلتو میدی باهاش بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/١٢
٠
٠
دوست دارم گوشي بادوربين 8 لمسي باصفحه بزرگ ماركش مهم نيست ولي پولشم نيست
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٣
٠
٠
یه NOKIA N8 بخر ، همین مشخصات رو داره ...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١٢
٠
٠
لیکن میدادم یه بوق بزنی
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٣
٠
٠
تقریبا دو سال پیش یک گلگسی اس پدر برایمان خرید اون موقع هنوز اس2و اس3 نیامده بود!!اینقد کیف میکردم با گوشیم اخرین مدل گلگسی بود ولی الان جلوی اس3 لنگ میندازه!!
sherlok
sherlok
٩١/١١/١٣
٠
٠
من متشکرم از همتون
sadeq
sadeq
٩١/١٢/١٦
٠
٠
سلام من گوشیم optimus black هست .دوربین عالی صفحه نماش عای وای فای و gps و هر چی بخوای داره فیلم های hd رو هم پخش میکنه
h_hamayeli
h_hamayeli
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
الان optimus one ال جی دارم، نسخه آندرویدش پایینه ولی مشکلی باهاش ندارم اماااااااااااااااا گوشی مورد علاقه ام سری گالاکسی سامسونگه که میمیرم براش ولی قیمتاش خیلی بالاست
afshin
afshin
٩٢/٠٢/٠٣
٠
٠
سلام گوشی من سونیpاکس پریا هستش نسخه اندروید4.4بهترین گوشی هستش خیلی ازش راضیم.دوربین هشت.حافظه داخلی16 هست.میخوام بگم که امکاناتش خیلی بالاس
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٤
٠
٠
آیفون فایو اس.خخخخخخخخخخخخخ!