خانه انجمن چرا بریم سینما؟!
٩٣٥
١٦٩
mr_khas

چرا بریم سینما؟!

چرا بریم سینما؟!

هدف شما از سینما رفتن چیه ؟ برای دیدن یه فیلم؟تفریح؟دورهمی با دوستان؟خوردن پاپ کورن؟یا..؟اکثرا با کیا می رین سینما؟
معیارتون برای انتخاب و تماشای یک فیلم چه فاکتورهایی هست ؟

٩٢/١٠/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
هم با دوستان هم با خونواده :) دور هم بودن و دیدن فیلم دیگه :) معیارمونم بیشتر کارگردان فیلمه! مثلا هرچی کیمیایی ساخته رفتیم! یا پوران درخشنده ... طنز هم نمیریم اکثرا همین فیلمای به تامل وادار کننده میریم :دی
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
خخخخخ خیلی ممنون واقعا :)) این جمله ی آخرتون ماره گیریفت خخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
می ریم سینما چون فیلم دوستاریم:)!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
١
٠
نه بابا !!! راست میگی بهمن ؟؟؟ من فکر کردم فیلم دوس نداری میری سینما خودتو عذاب بدی گناهات بریزه !!!!
adib_aref
adib_aref
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
معیار من برای انتخاب فیلم:محتوا و ژانر فیلم.هدفم از رفتن به سینما گسترش معلومات سینمایی و بهبود نقد نویسی
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
بابا شما چقد خارجی هستی !!!!! اینا همش با هم شمایی؟؟؟ خخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
فقط طنز! البته من فقط از طرف مدرسه سینما میرم و به طور شخصی نمیرم و اصن وقتشم ندارم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
خخخخخخ بابا مشغول !!!! آره طنز به نظرم خوب میاد چون بعد از یک یا چند هفته یکم می خندی و روحیت عوض میشه هموجور!! از طرف مدرسه ؟؟؟؟ مگه مدرسه ها می برند هنوز؟؟؟ یه اسفنج برا مدرستون دود کنید جدنی چش نخوره !!:)))))))))))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
آره بابا! از طرف مدرسه میریم همش!
khan
khan
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
هدف: 1.خوردن پاپ کورن...2.خندیدن به کسانی که اولین باره میان سینما...3.سر و صدا کردن وسط فیلم...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٢
٠
میگی کسایی که اولین بار میان سینما یاده ترم اولیا دانشگاه میفتم !!!! خخخخخخ یادش بخیر چقدر اینا سوتی می دادن !!!: به استاد میگفتن آقا اجازه ؟ بریم آب بخوریم ؟ خخخخخخ ولی کلن نکن اینکارو کاره بدیه ...پسر خوبی باش :))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
١
٠
مستر خـــان شوما در راستای بینندهِ فیلم آزاری کیلیپش هم میزنین ؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
کیلیپش در دست ساخته خخخخخخ
khan
khan
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
من تهیه کننده کلیپم خواهر... چشم خاص جان چون شوما میگی ...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
آفرین خان :))
Niva
Niva
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
اکثرا با همسر و اگه قراری باچه فامیلی.. هدف خاصی نداریم دیگه پول که ازافه بیاد آدم مجبوره یه جوری خرجچ کنه ..مایم که پولدار قچر مرفه جامعه خخخخخ آخرین فیلم هم هیس دخترا بچه های خوبی هستن بود که رفتیم سینما :)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
به جاش برین سی دی شو بخرین بشینین با خانواده یا اقوام دور همی توی خونه نگاه کنید........باور کنید کیفش بیشتره...........
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
منظورتون حیس بوق ها بوق نمی زنند بود ؟؟؟ منم آخرین فیلمی که رفتم دربند بود... هیس رو هم رفتم خوب بود علی رغم نظر برخی دوستان که اونم قابل احترامه :)) :))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
محمد حسن سینما رفتی اصلا ؟؟؟ خخخخخ اون کیفی که تو دیدن فیلم تو سینما هست مثل دیدن یه بازیه فوتبال از نزدیکه و از تو ورزشگاه هست همی!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
اقا ورزشگاه اصلا با سینما قابل مقایسه نیست....................تو ورزشگاه عقده ادم خالی میشه..................کلی فحش یاد میگیره................حواست به بازی هم که نباشه می فهمی چی شد ولی فیلم چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
تصاویر گویاست محمد حسن من هیچی نمیگم دیگه خخخخخ
Niva
Niva
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخخ دوستان برین جای دیگه دعوا کنین خخخخخ مگه خودتون کامنت ندارین که میاین زیر کامنت مردم نزر میذارین دهععع خخخخ
maede
maede
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
من اصلن از فیلم و سینما خوشم نمیاد!مگه فیلم خاصی باشه و زیاد درباره اش حرف زذه باشن یا خانواده بخوان برن به خاطر بودن با اونا..ترجیح میدم واسه تفریح برم جایی جز سینما.
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
100%موافقم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
درسته .... هر کسی یه نظری داره :)) ممنون
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
من یه 10 ،11 سالی میشه نرفتم سینما :)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
چیزی رو از دست ندادین................چون هم فیلمها خونوکه هم خیلی از مردم شعور و فرهنگ سینما رفتن رو ندارن
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
خانوم قاسمی 10-11 سال پیش ؟؟ خخخ چی فیلمی بود اونموقع ؟ کدوم سینما ؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
اِوا !!!!! چرا آخه ؟؟؟؟؟ بیا خودم ببرمت................ :))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خخخخخ خانوم برف دلسوز می شود:)))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
من همیشه دلسوز بودم بعــله :))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
آخی !!!! خانوم معلم :))) اشک تو چشمام زاویه ی ظلی زد :((
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
بفرما دستمال :)) /// مرررررد که گریه نمیکنه دههههههههه :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
دهه نیست !!! یه قرنه !!! خخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
هوینجوری ... دور همی ...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
با تشکر از این نظر زیبا جادر و مطمئن شوما :))))))))))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
زیبا ، پیشرو ، مطمئن .... شعارش عوض شده ...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
نه خوب !! شما هنوز اصالتتو حفظ کردی !! مثل سابق همونجوری :))
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
خیییلی ساده : یه فیلم خوب که میاد تو سینما ، با دوستام برنامه میریزیم میریم دورهمی خوش میگذرونیم و تفریح میکنیم و پاپ کورن میخوریم!!!یعنی همه اینایی که گفتین!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
به به !!!!! همه موارد به جز هیچکدام :)) نه خسته :))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
خیلی وقته دیگه کسی منو سینما نمی بره...!...ولی خب معیار من برای دیدن فیلم در درجه اول موضوعش هست و بعد هم بازیگرانش!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
بهتر که نمیرین........................حیف پول و وقته که صرف فیلمای خونوک ایرانی بکنید
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
آهان....... درسته هم کارگردان مهمه و هم بازیگران اعتبار میدن به فیلم تا حدودی :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
غصه خوردی ؟؟؟؟تو رو هم خودم میبرم :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
بلیت هاتون تموم نشه خانوم معلم :))))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
نه یه سری جدید گرفتم رو دستم مونده خخخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
سلام ... نيم ساعت خواب راحت و از طرفي رضايت همسر گرامي
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
خخخخخخخخ واقعا ایول داری شما :))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
حالم از سینما به هم میخوره....................فیلم فقط تو خونه...................ولو شی جلو تلویزیون...............بشینی نگاه کنی......................تازه لذت دیدن فیلم های کپی غیر قانونی بیشتره:))به نظرم ادم عوض اینکه بره کلی پول به سینما بده همون پول رو بره بده استخر یا بره دی وی دی یا دایویکس بخره
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
ای فیلم رایت کنه کپی زنه تهاجم فرهنگی کپیونالیسم پپسیولوژیست (معنی اینا رو فهمیدی به منم بگو) : )))))))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخ ایول مستر خاص :))) خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
من فیلم رایت خرم..................یه سه ماهی هست توبه کردم و فیلم رایتی ایرانی نگا نمی کنم..............چون حرومه.................ولی فیلمای خارجی رو نگا میکنم................اخریش فیلم یه مشت دروغ،بی مصرفها 2،سرباز جهانی 4،پسر هیچ کس،ترس از زمین بود
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
آخ آخ کاملا موافقم فیلم تو سینما اصلا نمیچسبه
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
دیگه نمیرم سینما....:| :|
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
چــــــــــــــرا ؟؟؟!! آخرین فیلمب که رفتی چیچی بودس؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
فیلم بسیار هنری و با محتوای بوی گندم!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
١
٠
لطفا به سوال اول مستر خاص نیز جواب دهید.............با تشکر مدیریت فوضولی :)))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
هدف؟؟...دو ساعت دور هم بودن با بچه ها :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
نخیرم :/ اینکه چـــــرا دیگه نمیرین سینما......!؟؟؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
فیلم بوی گندم قشنگ بود جدی ؟؟؟ می خوام برمش :))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
با تشکر از همکار خوبم خانوم برف :)))))))))))))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خواهـــــــــــــــــــش :)))))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
چون ارزش رفتن نداره...بوی گندم؟؟...کارتون نگاه کن بهتره :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه؟؟؟؟ خوب شد گفتی !!! پس داغونه خخخخخ
پری سا
پری سا
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
سینما رو دوس دارم.....با هر کی پای سینما باشه میرم........خیلی برام فرقی نمیکنه........اگرم برم....میرم هویزه..هم باکلاس...هم سالناش زیاده...هم پاپ کورن داره....
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
خخخ ........ خوبه .... هیچ حرفی باقی نموند :)) ممنون
khan
khan
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
دستشویی هاشو بگو .... واااااااااای که چقدر تمیزن...دلت نمی خواد بیای بیرون...
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
هدف : دیدن فیلم و خوردن چیپس فلفلی خخخخ /// با کیا : یه گروه از خوانواده اعم از خاله و دایی و دختر خاله و خودم و خواهر و برادرم........ :)))) /// معیار : خودم که فیلم طنز رو ترجیح میدم ولی چون تعدادمون زیاده به نظر اکثریت بستگی داره :)) /// :))))):)))))):))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
مرسی خانوم معلم که به تک تک سوالا جواب دادید... ممنونم :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
یعــله ما ازینجور خوانواده هاش هستیم :))))
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
بیشتر برای تفریح معمولا با برادرم میرم ...معیارم برای یه فیلم بیشتر بازیگراش و کارگردانشه بیشترهم برای جشنواره فجرمیرم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
خوبه اما برای فیلم فجر انتخاب محدود نیست یکم ؟؟
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
هدف: همه چی جز دیدن فیلم... با همین برف اینا ... معیار خاصی نداریم.. هرچی جمع بگه ... :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
مختصر و مفید :)) مرسی
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
:)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
چون گناباد ارزونه هر سيانس 1000 / بده اگه نرم/ بيشتر با دوستام ميرم/ تازه هرهفته هم فيلماي روز مياره
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
جدن ؟؟؟؟؟1000 تومن ؟؟؟!!! ما هم بلیط اتوبوس بگیریم بیایم گناباد پس !!! خخخخ فکر کنم اینجوری ارزون تر میوفته :))) چیپسا چند ه اونجا؟؟؟؟ : دی
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
جان ما !!؟؟؟؟؟ من اگه جای شما بودم همونجا چادر میزدم :دی
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خخخخخخ !!!! دیگه اینقدام نمی ارزه که چادر بزنید :)))))))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
سعي ميكنم هر فيلم جديدي كه بياد رو بريم/ باورتون ميشه تهران 1500 و رسوايي رو به 2000 تومن ميشه ديد/ اينم از خوش شانسي هاي ماست ديگه
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
قشر بی درد که میگن همی شوما هستید دیگه !!!!!! خخخخخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
اساسا با دوستام میرم سینما...هم برا دور همی بودن خوبه...هم برا فیلم نگا کردن...البت سینماش مهم و همینطور ساعتایی که میری سینما...بعضی وقتا که میرم پشیمون میشم از بس که ماشالله فضا فرهنگیه..:/
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
پاستیلو مگنوم یادتون رفت بگید !!! خخخ ما معمولا سینما سیمرغ میریم فضاش خوبه ... قشنگ میشه خوابید بدون پتو فقط یکم صداش زیاده بعضی وقتا از خواب می پرم خخخخخ :)))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خخخخخخ آره ما نیز سیمرغ.............سالن 5 که خداییش سرده !!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
نه دیگه خانوم برف !!!!! بایستی برید سالن های گرمش تا خوابتون بگیره قشنگ :))))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خخخخخ بله با تشکر از شما........... :))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
آخه منم قبلا این مشکلو داشتم .... فهمیدم کدوم سالنش سرده دیگه اونجا نرفتم همی :))
hamta
hamta
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
همو که شادوختمان گفت نظر مویم هست:))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خخخخخخخ با تشکر از شما :)))))))))
F_SaLar HaSsan
F_SaLar HaSsan
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
من با کسی میرم که شعور فیلم دیدن داشته باشه ! اهل مسخره بازی نباشه .. در طول فیلمم ساکت باشه :| . بیشتر واسه فیلمایی که متفاوتن و جایزه اسکار و این حرفا گرفتن میرم سینما نه فیلمای طنز و خروس قندی .
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
هــــــاع !!؟؟؟؟ بیایید به سلیقه دیگران احترام بگذاریم :))) /// خب چه کاریه شوما تنهایی برو فیلم ببین دیگه..............!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
با تشکر از شما !!!!!!!!!! اما رلکس رلکس رلکس تر !!!!! بعدشم فیلمی که اسکار بگیره که تو سینمای ایران نمیارنش !!! چون همش تهاجم فرهنگیه :دی
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
میرم آب بخورم خخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
آبمیوه رو یادتون نره............ خخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
آب خوردی بیا بریم پی اس 7 تا بهت بزنم سیرم بشی خخخخ :))))
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
مصطفی همون جا یه ساندویچم میگیرم تو زحمت نیوفتی خخخ :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
هی وای ی ی ی !!!! قشر مرفه ها رو نگا!!!! :دی ی ی ی
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
سينما چيه ديگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا كيفش اينجاست كه بشيني توي خونه ويه قابلمه تخمه وپفك اونم به همراه خانواده ودوستان فيلم ببيني
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
نع !!!!!!!! اونجا یَک صفای دیگه ای داره :)))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
اصن سينمانرفتم نميخامم برم........بعععععععععععععععله
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
ای کسانی که اصلا سینما نرفتین پس بی زحمت راجع به آن هم نظر ندهید ...........با تشکر :))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
یه بار برید مشتری میشیدها !!!!!! :))))
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
مگه مشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ها راستی توی شهر شما شاید سینما نیست؟؟؟درسته.....................باور کنید سینما اش دهن سوزی نیست پس ناراحت نباشید که نرفتید
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خخخخخخ محمد حسن باید تو رو به برنامه ی هفت معرفی کنیم اعدامت کنند قشر هنری جامعه خُنُک بشن :))))))))))))))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
باشه ازاين ببد نظرهم نميدم خوب شد........سينمانداره شهرمون......اره زياد ازسينما خوشم نمياد.......اقاي م-نص مراقب خودتون باشيد
باران
باران
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
اوه چی همه سوال پرسیدین معمولا با دوستام میرم بعد سینما هویزه هم میرم معمولا چون پاپ کورناش خیلی خوشمزه اس خخ ولی جدا از شوخی فیلمای سینمایی ایران یا زیادی مسخره ان یا زیادی تلخن
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
یه جورایی موافقم............تازه آخر همشونم از همون اول معلومه :/ :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
آره !!!! فیلما رو من قبل رفتن به سینما تیزرشو می بینم همرو و بعد انتخاب می کنم و تاحالا بد نبوده :))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
آخرین باری که رفتم سینما 6 سال پیش بود... مگه فیلم خوبم هم هنوز هست روی پرده سینما! فوقش دیدم خیلی از فیلمی تعریف میکنن از کلوپ میگیرم و تو خونه نگاه میکنم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
اینم خوبه !!!!!! اما هر چند ماه یه فیلم قشنگم میاد واقعا :))
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١٠/٢٩
٠
١
بیـشتـر با دوستـام میـرم.. فـیلم های سینـما هـمش شـده "فیـلـمـای چیـپـس و پـفـکـی" .. کم پیش میاد فیلم خوب بذاره - آخرینش "Amour " رفتم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
آمور دیگه چیه واز ؟؟؟ :دی
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٠١
٠
٠
مگه فیلم خارجی هم هست تو سینماها؟
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
اين اخري هم تنهاي تنهاي رو رفتم/ خيلي قشنگ بود / اصلا عالي بود مخصوصا آخرش
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
جدی قشنگه ؟؟؟؟ بوی گندم چه جوریاس؟؟
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
خيلي قشنگه مخصوصا نامه اي كه آخرش ميخونه براي رئيس جمهور/ بوي گندمو اين هفته قراره بريم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
به سلامتی :)) اما بوی گندمو گفتن بده دوستان :))
نگارا
نگارا
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
با دوستام میرم جدیدا خیلی میرم از وقتی هویزه بازسازی شده اسن فیلم دیدن خیلی حال میده اکثر فیلمای 2 ماه اخیر رو دیدم دیگه یه زمانی مونده بودم فیلم رو عوض نمیکردن..معیارهامم موضوش و موضوعی ک آدم رو درگیر کنه!!اما اول که بخوام برم سینما بخوام بفهمم خوبه فیلم یا نه از تو سایت سینماتیکت نظرای مردم رو می خونم...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خیییییییییییییلی راهه خوبیه !! دقیقا منم همین کارو می کنم و تیزر فیلمو می بینم وتا حالا از رفتن به سینما روی فیلمی پشیمون نشدم :))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
با دوستان و اکثرا با بابام و گاهی هم که مامانم راضی میشه از خیر دانش آموز هاش بگذره با مادرم *:) ولی در کل برای داشتن خوابی راحت و تخمه شکستنی بی دردسر *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خخخخخ ..... نه خسته جدن :))
tanha
tanha
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
سینما زیاد دوست ندارم و آدم پایه هم کسی نیست! آخرین باری که سینما رفتم اخراجی های 2 بود اونم به زور رفیقام :/
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
معلومه پایه نیست !!!!!! منظورت از پایه اینه که با جرثقیل بیاد دمه خونتون بکنت ببرت جلو سینما نصبت کنه ؟؟ خخخخخ بنده خدا رفیقات :دیییییی
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٩
١
٠
جشن مجازی جیم.......................امروز ساعت 8تا 10 در تخته سیاه
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
برو بابا تو 10000000000000 تا چاقو بسازی یکیش دسته نداره خخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
جشن و گرفتیم......................اقای نادری لطف کردن به برنده های جشن امتیاز هدیه دادن
وصال
وصال
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
من از وقتی سینما هویزه درست حسابی شد به طور جدی میرم سینما .اونم سه شنبه ها :))) با داداشم :))) بقیه سوالا هم تخصصی میشه جواب ندم ؟؟؟؟؟؟:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
تخصصیارو هم جواب بدید دیگه ...اصلش اوناس :دییی
ali007
ali007
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
من برا دیدن فیلم خوب و تفریح اغلب هم با دوستام میرم!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خیلی هم خوب .. اخرین بار کی رفتی ؟؟؟فیلم چی ؟
ali007
ali007
٩٢/١١/٠١
٠
٠
فیلم پل چوبی بود!!!!!!!!!!!یک ماه پیش تقریبا!!!
A_K
A_K
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خب من کلا تو خونوادمون آدم پایه نداریم که برم...تنها هم که نمیشه و اصن حال نمیده...کلا 2بار رفتم سینما...یکی رسوایی و اون یکی هم فک کنم زن ها قرشته اند:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خوبه ..انشالله پایه پیدا بشه با خانواده تشریف ببرید :))
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
با ونواده میرم...بیشتر برای سرگرمی و تفریح ...کلا خیلی میریم سینما.... دیشبم رفتیم این جیب بر خیابان جنوبی...ینی مسخره ترین فیلم عمرم بود......واسم بازیگر خیلی مهمه.... مثلا از مصطفی زمانی بدم میاد و برا همین فیلم دیشب برام بدترین بود...... :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خخخخ .... مرسی تو سینما سیمرغ که اصن این فیلمه نیستش !!شاید به خاطر همین خنک بودنشه :دی
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
هویزه بود.... دارین با سینماتون کلاس میاین؟؟؟؟ ازاین ببد میریم سیمرغ :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
نه بابا کلاس نداره که !!!! فقط 5 تا سالن داره :دی
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
من یه بار رفتم سینما سیمرغ انقدر سالونش سرد بود تا چند وقت مریض بودم یعنی خیلی سرد بود هاااااا خدایی الان بهش فکر میکنم استخونام یخ میزنه ؟!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠١
٠
٠
دیدید مهدیس بانو ؟؟؟ خانوم اسد زاده هم تائید کردن چقدر سینمای خوبیه :دی ..... احتمالا یادشون رفته اون مرده که از اول تا آخر هااااااااااااع می کنه سالن گرم شه رو بیارن :)))))))))))))
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
وا چه سوالیه خو ؟؟؟!!! میریم همه این کارا رو بکونیم ؟؟؟ تازه من بعضی وقتا میرفتم واسه مردم ازاری ؟؟؟؟ چه حالی میداد :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
مردم آزاری ؟؟؟؟ چی کار می کردی مگه ؟؟؟ خخخخ
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
خوب درسته پول بدي بري سينما مردم آزاري كني؟:)) خوب بيرون از سينما اين كارو بكن برادر من:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
جدنم ها !!!!!!!اینقدر پول می دی می ری داخل !!!! چی مردم آزار مرفه بی دردی هست این دوست عزیز !!!! خخخخخ
korosh
korosh
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
امتحان کن بعدش نمیگی این حرفو :))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠١
٠
٠
:))
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
چونکه ؟!!!!!!اخه چه سوالیه من از شما انتظار نداشتم دیگه خوووو میریم کهفیلم دشنگ ببینیم دیگه خووووو ای بابا ؟!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
ملت اعصاب ندارن ها !!!!!! من فکر کردم می رید فیلم زشت ببینید خودتونو عذاب بدید مث بهمنی گناهاتون بریزه خخخخخخ
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
نه دیگه وضعم اونقدرا هم بد نیست دیههههههههههههههههههههه خخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠١
٠
٠
:)))))))))))))))))))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
میشه اسم چند تا فیلم خوب رو بگین من که تعریف دختر ها فریاد نمیزنن رو شنیده بودم بعد مدتها گفتم فیلم ایرانی ببینم اما حالم بد شد از دقیقه های اول میشد تا ته فیلم رو حدس زد منم نگاه نکردم :( یعنی آدم فیلم آمریکایی میبینه دیگه نمیتونه این فیلمها با این صحنه های کش دار و مسخره رو نگاه کنه
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
خخخخخ ..... یعنی اینکه اسم چندتا فیلم خوب ایرانی رو می پرسید سخت ترین سوال دنیاس !!!! خوب چرا منو تو این شرایط قرار میدید ؟؟؟ خخخ
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
ولی داریم هااااااافقط یه چند سالی باید فکر کرد تا بتونیم راهنماییتون کنیم خخخخخخخ(بی انصافی نکنم داریم فیلم خوب خدایی)
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/٠١
٠
٠
یه حبه قند و طلاو مس رو دوست داشتم :)
m_sajjadi
m_sajjadi
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
سینما رفتن نداره.فقط درصورتی که مثل قدیما فیلمای خارجی هم بذارن.
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
عه !!!! نزنین این حرفو !! حالا داخلیا هم هر 12211151125154122511 تا یکیش خوب در میاد که !!خخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
والا مدرسه میبره یه فیلم افتضاح رو نشون میده برمون میگردونه و گرنه ما ک انگیزه ای نداریم و کلا نمیریم ! :))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
اینم میشه خخخخخخ!!!!! مرسی :))
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
با دوستام برای خوش گذرانی آرررررررررررررررررررررررره:)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
خسته نباشی.... با آقا پور یوسف میری دیگه ؟؟؟ خخخ
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
شهر ما سینما نداره:((((((((((((((((((
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
انشاالله بسازند :((
mahshid2
mahshid2
٩٢/١٠/٣٠
١
٠
تا ه حال با خانواده فقط یه بار رفتم سینما بقیه مواقع تو اردو بودم و فقط برای خوردن ساندویچ سرد به آنجا می روم و دیگر هیچ....!!!!!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/٠١
٠
٠
فقط سریال کره ای حال میده خخخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠١
٠
٠
بسیار هم خوب..مرسی
Niva
Niva
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
بچه ها سینما نرین خیلی چیپساچ گرونه خخخخخخخ
fatima_amiri
fatima_amiri
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
بهترین جابرای یه چرت درستوحسابی برای پدر خانواده ، فیلم های طنزو دوس دارم، هدف اینه که حداقل60مین از قصه های زندگیت دور باشی، با خانوادده
h - razavi
h - razavi
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
من چون رشته ی تخصصیمه هیچ دلیلی نمی تونم داشته باشم غیر از فیلم دیدن و تحلیل بعدش. تنها رفتن رو ترجیح می دم چون با آرامش و سکوت می تونم فیلم تماشا کنم ولی اکثرا با دوستام می رم. معمولا اکثر فیلمارو می رم و تعداد کمی از فیلما که واقعا چرت و مبتذل و مزخرفه رو نمی رم .