خانه انجمن تو جشن جیم چی می گذره؟!
١١٠٨
١٢٥
a_ganjian

تو جشن جیم چی می گذره؟!

تو جشن جیم چی می گذره؟!

حالا که بعد از چند وقت خون دل خوردن جشن جیم قراره راه بیفته ، بیاین حدس بزنیم!
به نظرتون جشن جیم کجاست؟پذیرایی شون چیه؟سورپرایزی دارن؟خوش می گذره بهمون؟

٩٢/١٠/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١٠/٣٠
٢
٠
مشقلزمبه است هرکی شام نده :))))
٩٢/١١/٠١
٠
٠
با شام همه موافقن شششدید
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/٠١
٠
٠
سلام ... مگر شام نميخواهند بدهند
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخ سره صبح شام میدن مگه ؟؟؟ خخخخخخ
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
سالن همايش صدا سيما....چه سواليه خب..ي چيزي ميدن ديگه....فكر كنم كه داشته باشن...صد در صد
کاربر فلک زده !
کاربر فلک زده !
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
<< جشن جیم ،جشنی است هیجان انگیز که در هر لحظه آرزو می کنید کاش زود تر به پایان برسد و هرگز تکرار نشود !>>
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
فکر کنم فلک زده تو سرتون:)
maede
maede
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
!!!!! کاربر فلک زده! D:
پری سا
پری سا
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
اووووووووووووووووووووووووووووووه....حوصله داری..........دو-سه هفته صب کنی میفهمی......
mahshid2
mahshid2
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
فقط می دونم در حد مرررررررررگ ذوق مرگ میشم و بهم خوش می گذره ... خیلی دوست دارم جیمی ها رو ببینم...!!!!
maede
maede
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
جشن که سالن صدا و سیماست!پذیرایی هم آقای صبا گفتن کیس و ساندیس!!!!آره خوش میگذره..هر جـا جـمـع جـیـمـیـا جـمـع باشه خوش میگذره! :))
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
مائده توهم ثبت نام کردی؟
ati200
ati200
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
خوبه خوش میگذره دفعات قبل میگن خوش گذشته...فقط بی نظمی شدید بوده که انگار این دفعه بانظم و ترتیب دسته به دسته ..ام ببخشین اشتباه شد..منظمه این دفعه...اقای وکیلی شام میدن..اقای نادری ایستک..خوبه؟
melika
melika
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
بی نظمی و بانظمی به کنار فقط بروبچ و حضار نظافت رو رعایت کنن که آدم مث جشن قبلی پاش نره رو پوست موز پخش زمین شه جلو ملت :| ینی تو اون جشن به اون عظمت من خودم یک تنه موجبات خنده و شادی 500 نفرو فراهم کردم =))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
مکان...مشهد...سالن همایش های صدا و سیما...زمان...18 بهمن...چی بگم والا...من اومدم رو هواس...ولی صد در صد خوش میگذره...اوممممم...خوراکی هم بعضی جاها شایعه اس کیس و نوشابه...ب نقل از خبرگزاری رسمی..گفتن کیس و ساندیس...حالا معلوم نیس بودجه دارن ی لیوان آب بدن یا نع...همین دیگه...:)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
سالن صباست.......................مجریش مویوم ولی احسان علی خانی میاد مو رو نگا موکونه.....................کیس ساندیس میدن با تبلیغات سایت و یه ویجه نامه..............شاید یه برگه بدن که روش شماره باشه و با اون شماره قرعه کشیمون کنن.........................ها راستی خودکارم مدن...........ها سی دیم مدن تا توش فایلایی رو که از سایت دانلود میکنیم رو بریزیم:))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
ها سویپرایز یادوم رف بوگوم......................مخوان از بچه های بالایی که از چین وارد کردیم پرده برداری کنن................مگن این بچه های بالا گیر نمدن..................بچه خوبین
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٣٠
١
٠
سالن صدا وسیما دیگه....اگه شانسه منه که کلا اسمم در نمیاد ...اگرم دربیاد همون روز ازمون ارشده نمیتونم بیام ....شانسه ماست دیههه ...ولی خوش میگذره دیگه
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
مکان: سالن صبا 18 بهمن خوبه خوووش میگذره در کنار جیمیا گه اسممون در شه.:))اگر هم در نشد ایشاالله ب بقیه خوش بگذره..........ما که حسوووود نیستیم:)))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
اگه شام ندن من نمیام :| :|....ولی خوبه خوش میگذره :)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٠/٣٠
٢
٠
زیاد برام مهم نیست که چه اتفاقی قراره بیافته ... راستش اصلا فکر نمی کنم به پذیرایی و ایناش...فقط چون مربوط به جیمه مطمئنم خوش میگذره:)))
mahshid2
mahshid2
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
دققققیییییییقققققققااااا !
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٣٠
١
٠
شله مدن فک کنم!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٣
٠
١
نه نه کله پاچه است غذا :))
کاربر فلک زده !
کاربر فلک زده !
٩٢/١٠/٣٠
١
٠
حتما مراسم ماست خوری، فوتبال دستی میان اهالی پنج (پسران نویسنده جیم) و جیم خوانان وبرگزاری کشتی پهلوانی میان آقایان اخوان و عسگری (!) از سورپرایزهای این جشن است و در انتها به برندگان یک فروند توپ دو جلده اعلا و یک سطل شله رایگان اعطا می گردد!!...
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
میگن که مجریش علیخانیه ولی من شک دارم احسان بیاد ...امیدوارم بیاد :) کیسو ساندس میدن دیگه....سورپرایزم؟؟؟؟ شاید به یه عده جایزه بدن :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
نع دیگه گفته شده مجری م -نص بیده *:)
melika
melika
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
جشن قبلیشون که خیلی باحال بود 4-5سال پیش بود فک کنم.. رضا رشیدپور محری بود... منم که با 5-6 دسته گل رز تزیین شده (یادش بخیر اونزمان همش باهم 10 تومن نشد حالا الان بخام بگیرم پول توجیبی یک ماهمو باید بدم!!!) با خودشیرینی چندنفر از جیمیای محبوبمو مورد لطف قراردادم و همچنین تو لابی رضا رشیدپورو :))) فقط امیدوارم امسال بروبچ و حضار نظافت رو رعایت کنن که تو جشن قبلی من پام رفت رو پوست موز جلو ملت پخش زمین شدم و خودم یک تنه موجبات خنده و شادی 800نفر فراهم کردم :)) :|
melika
melika
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
اون کاربر ناشناس منم !!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
فکر کنم خوش بگذره!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
١
٠
انشالله که خوش بگذره :)
ghazale
ghazale
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
ها چرا خوش نگذره ! جایی ک من باشم مگه میشه بد بگذره خخ
m_mohaddes
m_mohaddes
٩٢/١١/٠٤
١
٠
واي کپسول اعتماد به نفس!!!
ghazale
ghazale
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
حالا شام چی میدن ؟! :) ... شام ندادن میریم اتصاب خخخ
Niva
Niva
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
آره چیچه های مانیتورامون رو بچکنیم.. من که کیبورد ندارم اینم روچ خخخخخخخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٠/٣٠
١
٠
شام شله مدن ... پذیرای هم که کیک و ساندیسه ... برای سورپرایز هم با بارسلونا مذاکره کردن یه بازی دوستانه با محمد حسین وکیلی تو pes بذارن ...
Niva
Niva
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخخ چامچ خوبه
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
:))))))))))))))))))
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
یکی از برنامه ها رو من لو میدم:) : قراره ادمین های پسر اون بالا روی سن به صورت کاملا هماهنگ حرکات موزون انجام بدن و سایرین دو انگشتی بزنن:))
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
گروه سرود ادمینهای پسر جیم تقدیم میکند خخخخخخ:)))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠١
٠
٠
نچ نچ نچ نچ خخخخخخخخخخخخخخخخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١١/٠١
٠
٠
منم راه میدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٠١
٠
٠
دیگه اینا رو که لو دادی....................خواهشان نوع حرکات و لو نده:)
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
چمیدنم:)))آرررررررررررررررررره:)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
اره ه ه ه ه ه ه الان ینی چی دقیقا ؟؟ خخخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/٣٠
١
٠
هيــــــــــــع داغ دلمو تازه كردين ،من كه آزمون دارم نميتونم بيام :( ولي يه كار خوبي كه ميتونن بكنن اينه كه مثل جشن چند سال پيش حتما CD جشن منتشر كنن :)‌ اگه بصورت خريد اينترنتي رو خود سايت باشه كه چه بهتر :) درضمن مثل چند سال پيش CD خالي ندن دست ملت :( من خودم 3بار مجبور شدم همون CD رو بخرم (-_-)
٩٢/١١/٠١
٠
٠
سالن صبا از نظر وسعت عالیه.مطمئنن خوش میگذره.کلا خبرنگار جماعت هرجا باشه خوش میگذره.اینجا که پر از خبرنگاره دیگه.مرسی بچه ها از نظراتتون
a_ganjian
a_ganjian
٩٢/١١/٠١
٠
٠
کاربر ناشناس خودمم :))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠١
٠
٠
!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a_ganjian
a_ganjian
٩٢/١١/٠١
١
٠
چرا این همه علامت سوال و تعجب
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠١
٠
٠
چون نمیـــــــــــدونم اصلا هستم یا نه...................................................
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
١
٠
دنیا فانی است ..معلوم نیست بنده نیز باشم یا خیر .. باید دید علی القاعده چه پیش خواهد آمد همه عمر :))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
بلیــــــا موافقم..........
khan
khan
٩٢/١١/٠١
٠
٠
می برن چاهشک برگزار می کنن...
Niva
Niva
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ
ف.ش
ف.ش
٩٢/١١/٠١
٠
١
لابد بازم سالن صباست! که بنظرم واقعا واسه این جمعیت زیاد، کوچیکه... یادتونه که جشن قبلی؟! تو محوطه بیرونی و اونهمه بی نظمی و ناهماهنگی و نارضایتی. / مجری هم شاید مثل سابق رضا رشیدپور! / فقط امیدوارم این بار ده نمکی نباشه! / من اگه جای مسئولین بودم نویسنده های سابق جیم رو حتما دعوت میکردم و روی سن میاوردم خصوصا اون محبوب هارو. / پذیرایی؟! به چه چیزهایی شما فکرمی کنید ها!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١١/٠١
٠
٠
بذارین سوپرایز شیم خخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/٠١
٠
٠
سلام ... سوپرازش داغ نباشه بسوزيم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
سوپرایز چیه باز ؟؟؟ درد داره ؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
نه فقط جاش میسوزه......... خخخخخ
Niva
Niva
٩٢/١١/٠١
١
٠
والا سالن که مچخصه.. پذیرایی هم قرار چده هر کسی از خونه با خودچ ببره... به همسر هم گفتم اگه اینا چام ندن باید ما رو ببری پیتزا.. خلاصه ما که فقط میایم دوستا رو ببینیم.. راستی میگن هر کسی هم که چیرین کاری بلده آماده باچه آخه مسابقه محله هم برگذار میکنن :))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١١/٠١
٠
٠
نمدونم ! هرجا باشه خوبه..هر چی هم بدن خوبه..شامم نمخوایم!ما قانعیم.فقط ما بذارین ما بیایم خودش بسه ! :)))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/٠١
٠
٠
سلام ... الهي من اگر بجاي رئيس بودم دوتا كارت ميدادم خدمت شما
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١١/٠١
١
٠
دلم کباب شد...اوهو اوهو
t.m
t.m
٩٢/١١/٠١
٠
٠
من فقد دعا میکنم بتونم بیام :|
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/٠١
٠
٠
سلام ... ها دعا خوبه
korosh
korosh
٩٢/١١/٠١
٠
٠
هیچی میریم اونجا دور هم میشینیم یه قُل دو قُل بازی میکنیم !!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/٠١
٠
٠
سلام ... خطرناك است سنگ ميخوره توي چشم ادمين خيلي بد ميشود
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
١
٠
نع نع نع !!! گفتن به صورت تحت شبکه توشله بازی می کنیم :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
گرگم به هوا چی ؟؟؟؟؟؟ :))
korosh
korosh
٩٢/١١/٠٣
١
٠
خخخخخخخخخخخخ توشله رو خوب اومدی :))))))
korosh
korosh
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
برف خانوم : نه من نمیتونم بپرم !!! دزد و پلیس بازی می کنیم :))) !
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
چرا آقا کوروش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
korosh
korosh
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
دیگه همون جریان موتور و دست شیکستن و اینا دیگه :)) دکترم گف تا 5_6 ماه شیطونی نکن :)))))
e_najm
e_najm
٩٢/١١/٠١
٠
٠
من دعا می کنم بتونم بیام بقیش پیش کش
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١١/٠١
٠
٠
سلام ... شما دعا كنيد دعوت بشويد
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
ایشالا دعوت شی ایمان جان :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
من که نمی تونم بیام *:/ هعیییییییییی
translator
translator
٩٢/١١/٠١
٠
٠
فکر میکنم سالنی بهتر از همایشهای صدا سیما نباشه که بخوان بگن. بعدم طبق جشن گذشته به هر مهمان یه پک شامل ویژه نامه ی جیم و پذیرایی شامل کیک و ابمیوه و شکلات و یحتمل موز هست و سی دی هایی در مورد جیم و همینطور کاغذ نظر سنجی و شماره ی قرعه کشی و پرچم با برند جیم جهت موج مکزیکی
s_a
s_a
٩٢/١١/٠١
٠
٠
بی پذیرایی که اصلا نمیشههههههههههههههههههههههههه.......... :)))))))))) حتما حوش میگذره دیگه! فقط ده نمکی نهههههههههههههههههه.........
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١١/٠١
١
٠
جشن در برج میلاد است...و قرار است ب صورت سلف سرویس پذیرایی بشیم...بهله...
Niva
Niva
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
جدی؟ پس ما بیایم خخخخخخخخخخخخخخ وسیله ایاب و ذهاب هم مهیا میباچد؟؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
١
٠
الهی بگردم .... چی فانتزیایی داره امین محمد :))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٢
١
٠
اسمشون محمد امین هستش نه امین محمد خخخخخخ
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
آره ایاب ذهاب چجورشم...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٣
١
٠
میدونم اسمشو بابا خخخخخخ
sin germany
sin germany
٩٢/١١/٠٢
١
٠
من که نمیتونم بیام..دوستان جای منو خالی کنید...همممممممممممممممم
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٢
١
٠
چرا عزیزم ؟؟؟؟؟؟؟؟
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٠٢
١
٠
شله بدن فك كنم...........خوش بگذره
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٢
١
٠
آخه کله صبح میخوان شله بدن !!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
اررررررررره مگه چي ميشه...تازه جديدم هس وتنوعه....
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
نه نه نه !!! کله پاچه مدن... بیزمت واسه ما زبون بذارن :)))))))))))))خخخ
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
كله پاچه!!!!!!!!!!اقاي وكيلي زبون وواسه مسترخاص بزاريد كنار...قرقرقرقرقر
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخ چشن
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخخ !!! خخخ
m_mohades
m_mohades
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
چي فکرکرديد قراره 2 ساعت تموم خوش بگذرونيم يعني از انواع تفريحات سالم وناسالم ،انواع خوراکيها ونوشيرنيهاي مجاز ،غذاهاي ايراني و فرنگي وسرگرميهاي سرگرم کننده خبري نيست مثل بچه آدم ميريم سيخ روي صندليها ميشينيم وسخنراني دبير ،سردبير ،پادبير و ديگر اعضاي جيم رو ميشنويم و البته کيس وسانديسمونو ميخوريم و ور ميگرديم خونه هامون!!!مگه نه؟؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
نیکدل
نیکدل
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
تو ای هوای سرد ندی به مو شله زرد شله بدی یا عدسی مثل تابستون که بزت می چسبه تیل مگسی
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
ما فقط بریم ن پذیرایی میخوایم ن سورپرایز : )))))))))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
ایشا... محدثه *:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
عاقا *:/ بچه ها من هم می خوام بیام ... هیعییییییییییی همین سه شنبه اومدیم مشهد و باز برگشتیم ... بچه ها تو رو خدا کل جشن رو یکی فیلم بگیره ... عاقا یکی جای من رو هم خالی کنه ...اصلا بدون من چه جوری دلتون میاد ؟؟؟ ... قبلش چند تا وصیت که عمل به وصیت هم لازم و ضروری ِ اصلا هر کی انجام نده موهاش بریزه :1- نیوشا کیک ِ داداش علی رو کِش برو بعد جلوی خودش قلپ قلپ بخور {به جای من هم نوش جان کن !} تا تلافی کیک ندادنش بشه*:) 2-قضاله به جای من لوستر سقف سالن رو بیار پایین تا رنگی از من هم باشه *:) 3- داداش مستر خاص به جای من پشت ِ میکروفون هار هاار هااااااااار بگین تا من در آرامش باشم *:)4-افسانه به جای من سانازالسادات جونم رو بوس ِ تُفی کن *:) و عاقا دیگه .... واقعا اولین باریه که اشکم داره جلوی کسی {دخترخاله ام اینجاست!} در میاد ...هعییییییییی خوش بگذره بچه ها *:) کنارتون نیستم اما همه ی همه ی همه ی همتون رو واااااااااااااااااااااااااااقعـــــــــا وااااااااااااااااااااقعـــــــــا واااااااااااااااااااااااقعـــــــــا واااااااااااااااااااااااااااقعـــــــــا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا اندازه ی دنیـــــــــــــــــا دوست دارم *:)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/٠٥
٠
٠
ااااااااااااااااااااا میومدین خوووووووووووووب
neyosha
neyosha
٩٢/١١/٠٥
٠
٠
نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه مهلا من بی تو نمیتونمممممممممممممممممممممممممممممم
افسانه
افسانه
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
اوووو چه خبره ما مامیخایم بریم جشن نمیخایم ک اونجارو تخریب کنیم ک!
m_fazeli
m_fazeli
٩٢/١١/٠٥
٠
٠
توروخدا نگین که قرعه کشیه!!!! من دق میکنم اگه اسمم در نیاد!! اهه اهه اهه ااااااااااا
milad_s
milad_s
٩٢/١١/٠٨
٠
٠
شما بیاین جشن هم شام میدن هم جایزه
٩٢/١١/٠٩
٠
١
عاقا نظر من فک کنم اشتباهی بعنوان پاسخ به یکی از کامنتای دیگه ثبت شد! نمیشه جداگانه این پایین بیاد؟ :|
melika
melika
٩٢/١١/٠٩
١
٠
فقط خداروشکرمیکنم که جشن درست فردای کنکور ارشد منه! ینی چه داغی رو دلم میموند اگه کنکور من جمعه بود :| و چه لذتی داره بعد ماهها درس خوندن و خستگی و استرس، اولین روز تعطیلت با جشن جیم شرو شه
افسانه
افسانه
٩٢/١١/٠٩
٠
٠
سلاموچه جوری میتونم واسه شرکت توجشن ثبتنام کنم؟
دایی علی
دایی علی
٩٢/١١/١٥
٠
٠
مو مگم نرم تا ضد حال بخورن بعد ساعت 11 برم ببینیم در چه حالند بعد از ساعت 11 شروع بشه بهمان شله بدن چی گفتن هان دم خودم گرم که چه فکری کردم یه دست برم بزنن
دایی علی
دایی علی
٩٢/١١/١٥
٠
٠
قرعه کشی میکنن به هر کی افتاد یه سا ل رایگان از امکانات سایت جیم