خانه انجمن من این درسو می افتم!
٧١٥
٧٦
همتا

من این درسو می افتم!

من این درسو می افتم!

نظرتون راجع به افرادی که بعد امتحان آه و ناله می کنن که من می افتم بعد بالا ترین نمره کلاس میشن چیه؟
به نظرتون مستحق طناب دار نیستن؟

٩٢/١٠/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خخخخخ...من خودم همه امتحانارو فک میکنم می اتم ولی نمی افتم :| :|...نمره میدن معلمان عزیز...خخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخخ چی مهربوننن معلماتون ها !!!:دی
hamta
hamta
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٩
١
٠
هــــآع !!!؟؟؟؟؟؟؟؟ خو چون نگران میشم یعنی واقعا حقم طناب دارهههههههههه !!؟؟؟؟؟؟؟؟ :(((((((
hamta
hamta
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خودت چی فکر میکنی وافعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
باید بهم بگم : آفریـــــــــن چه دختر خوووووووب و درسسسس خووووووونیییییییییییییییی :)))) خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٩
١
٠
من خودم جزو اون افرادم خخخخخخ .... آخه می دونید وقتی میگی خوب میشم همه نگاها میره رو تو !!!! بهت فحش میدن میگن درس خون !! منم میگم درسخون خودتی بی ادب خخخخخ .... نه از شوخی گذشته هر وقت گفتم خوب میشم بد میشم وقتی میگم بد میشم خوب میشم !!!! خخخخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٩
٠
١
آخ آخ آخ ... بذار من بگم که از اینجور افراد حسابی حرص خوردم ترم قبل...از امتحان میان شروع میکنن به آه و ناله و بعدشم در کمال پررویی میرن پیش استادا و اشک و ناله و التماس و هزار جور خفت و ذلت(!!!) بعد نمره شون از من بالاتر میشه با اینکه می دونم گند زدن!
hamta
hamta
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
تو خودت ساکت باش که گفتی زبانتو می افتی بعد........
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
از این باحال تر اینه که بعدش طبیعی می کنن میگن خودمون این نمره رو گرفتیم!
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
و از همه بددددتترررر اینه که اصلاااا درس نمی خونن! باور کن تازه می فهمم تقلب یعنی چه ظلم بزرگی!
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خوب دیگه تو که دقیقا میدونی دارم در مورد کی صحبت می کنم....
hamta
hamta
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
بعله می دونم..... وای ما اگه این موردیشو داشتیم که زنده به گورش می کردیم!!!!
fatima_amiri
fatima_amiri
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
من حرفی برا گفتن ندارم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
تو نود همه چیز معلوم میشه ؟؟؟ خخخخخ
fatima_amiri
fatima_amiri
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
یعنی چی اونوقت
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
دورو بري هاي ما اين جور ادمايي نيستن/ اونايي رو هم كه خر خونن همون ترم يك شناسايي ميشن/كسي كه ميگه ميوفته هم دردي ميكنيم باهاش/
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٠/٢٩
١
٠
اونايي هم كه اون جوري ميگن منظورشون اينه كه به جاي بيست 18 ميشن مثلا
نگارا
نگارا
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
من هیچوقت اینجوری نسیتم همیشه وقتی خوب باشه میگم خوبه!!اینایی که مثه چی می خونن بعد می گن هیچی نخوندم فلان..همین دیروز داشتم به دوستم میگفتمک من که اندیشه حوصله ندارم بخونم و فلان اینا اونم گفت آره سختم هست زیاده چه قدرم بده فلان اینا ..بعد آخر گفت من یه دور خوندم دوروز مونده به امتحان...:صااف
maede
maede
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
اصلنننننننننننننن به نظرشون راجع به امتحان کاری ندارم!یعنی وقتی تجربه بهم ثابت میکنه مدلشون اینطوریه دیگه نمیپرسم چیکار کردن امتحانو!!! :|
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
سلام ... بقول شما مستحق طناب نيستند / ولي در آينده ارتباط خودرا با اين افراد كم مي‌كنيد ميگوييد نه صبر كنيد
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخ :)) در آینده هم قابل تشخیصند ؟؟
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
ایییییییییییییییی یعنی طناب دار کمه براشون ... اصلا هم اعتراض وارد نیست حالا من که برام مهم نیست ولی صدف ، دوست داره زنده زنده بسوزونتشون *:) اصلا آدم های چندشی هستند *:) ولی در کلاس ما داریم ؟؟؟واقعا داریم ؟؟؟
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١٠/٢٩
٠
١
کـاری نداره یه کشیده ی نر و ماده حرومشون میکنیم :D
tanha
tanha
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
راستش من خودم جزو همین افرادم و بارها و بارها مورد لطف و عنایت دوستانی مثل شما قرار گرفتم خخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
نچ نچ نچ ! ولیعهدی گفتن ...
hamta
hamta
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
به به به!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خوب تا حالا شده فکر می کردم می افتم ولی دیدم نه بابا نیوفتادم که هیچ نمره خوبی هم گرفتم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
:))
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
امروز ساعت 8تا 10 جشن مجازی جیم برگزار میشود....................اگر تمایل دارید حضور یابید(تخته سیاه)
z_muosavi
z_muosavi
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خوب حالا اینا قابل تحمل تر از اونایی هستن که می گن ما هیچی درس نخوندیم ولی از ثانیه ای که فهمیدن فلان روز امتحان داریم دارن عین چی کتاب می خورن . والا .
ali007
ali007
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
من که همش همین فکرو میکنم بعد امتحان!!!!!!!!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
اینا رو باس بذاری لای در فقط! خخخ
ghazale
ghazale
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
اینا رو فقد باید بگیری بزنی ... !
A_K
A_K
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
منم جز< همین دسته ام...هروقت میگم خوب میشم،گند میزنم و هر وقت میگم بد میشم،خوب میشم!!!!!!////تازه اون موقع واقعا فک میکنم سوالارو اشتباه جواب دادم:)خخخخخخخخخخ
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خوشم نمیاد ازین جور افراد.... ویا این مدل آدما که میگن هیچییی نخوندن و بد بهترین نمره رو مگیرن...کلا آدمای لوسین.... اصن نمره ارزش دروغ گفتن نداره.....
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
موافقــــــم!! :))
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
با این حرفتون که نمره ارزش دروغ نداره بسیار بسیار موافقم ....نمیدونم بعضی ها دروغ گفتن درباره نمره رو با کلاسی میدونند
khan
khan
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
بی شخصیت ترین...بی تربیت ترین...بی ظرفیت ترین...بی حیثیت ترین...بی کیفیت ترین...بی هویت ترین... و بوووووق ترین افراد اینگونه افرادند...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
یکی از این آدمآآآآ میشناسم...یعنی دوس دارم نمرش رو بالا بگیره....هفته دیگه میتونید بیاید مراسم ترحیمش...با بالش میرم خفش میکنم..:||||
hamta
hamta
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
نخ قرقره رو یکی از دوستان پیشنهاد داد می تونی اینم امتحان کنی!!
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
اتفاقا ما یه گزینه داشتیم ... بهش گفتیم یا میافتی یا دیگه با ما حرف نمی زنی ... بنده خدا می خواست بره به استاد بگه بندازتش !!!!!
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
عالی بود !!
hamta
hamta
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
باریکلا مرام !!!
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
چرا من خودم خیلی مستحق طناب دارم :))))) :دی
hamta
hamta
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
آفرین!!!!
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
دوست بیچاره من یع بار خیلی آه وناله کرد ولی 14 شد....دفه بعد هر وقت آه و ناله میگرد بهش میگفتیم ساکت باش تو دیگه شدی چوپان دروغگو.....اونم میگفت :این دفه خودمو بهتون ثابت می کنم...هیچی دیگه امتحان بعدی رو شد 6
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
خخخخ ایبل دوستت .. بنده خدارو نابوود کردین :))
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
بیچاره دوستتون و کلا منهدمش کردین
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ ... چقدر من به این 6 دوستتون احساس نزدیکی می کنم ... احساس می کنم منم یه 6 گرفتم ... خخخخخ
hamta
hamta
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
کدوم طفلکی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قشنگ خودشو اثبات کرده خوشم اومد!!!!
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
من خیلی تا حالا شده که فکر کردم درسم و می افتم اما بهترین نمره رو هم گرفتم ...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
آفرین به شما !!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخ !! من بر عکسشم گاهی
hamta
hamta
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
من خیلی تا حالا شده که فکر کردم درسم و می افتم اما بهترین نمره رو هم گرفتم ...
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
باید این جور افراد رو از وسط به دو نیمه ی مساوی تقسیم کرد بعد یه نصفه رو سوزوند یه نصفه رو هم بذاریم باشه واسه عبرت بقیه خخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
باید جفت پا بری تو حلقش ک دیگه از این کارا نکنه.... ایشششششششش !
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخ ملت اصاب مصاب ندارن :))))))))))
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
واااااااي ...دوست داريم خفشون كنم.....
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
خیییییییییییییییییییییییلی متنفرم و باید با نخ قر قر اعدامش کرد:)))
hamta
hamta
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
نخ قرقره!!!!!!!!!!!1خخخخخخخخخخخ :)))))))))))))))
پری سا
پری سا
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
واااااااای ک من چقد حرص میخورم از دست اینجور ادما....................
ati200
ati200
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
باگیوتینم کار راه می یوفته
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٣٠
١
٠
باید همچی بزنی تا بفهمنن........با هر چی که دوست داری:))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
خب من خودم از همینام و ماشالا دوستان محترم به حسابمان میرسن خووووب ...ولی دلیل داره...آنقدر این بنده خدا ها رو اذیت نکنید:دی
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
:دییییییییییییی
mahshid2
mahshid2
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
عههههههههه منو میگین ؟؟؟؟؟ متاسفانه من هر دفعه میگم گند زدم و متاسفانه هر دفعه بالاترین نمره کلاس میشم و خعلی متاسفانه بچه ها بدبختم میکنن .....;))))))
hamta
hamta
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
آخ آخ آخ آخ..... این دهن منه جر بدم چیزی نگم....!!!!!!!!!!!!!!!
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
بايد دار كه هيچي همچي بزنينشون تاديگه يادشون بره اين جمله روبگن............منم امسال كه اينطوري نبودم.......نيوشارواذيت كردم بدجور يه سال رو بهش گفتم 3تادرست بود1غلط..................داشت سكته ميكرد كلي دليل ومدرك اورد كه نه من درست نوشتم اما مابچه ها اينقدر گفتيم كه طوري شدقبول كرد........رنگ به صورت نداشت بايد ميديدينش بعدش 2و3تاازش خوردم ولي چسبيد
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/٣٠
٠
٠
من هميشه برا حفظ ظاهر ميگم بد نبود :)))) و صد البته براي اينكه متعاقبا بعدها مورد لطف دوستان واقع نشم از اين فعل سياستمدارانه استفاده ميكنم :))
sin germany
sin germany
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خب شاید طفلی واقعا فکر میکنه بد داده امتحانشو..بعد اتفاقی خوب میشه..این اتفاق واسه خود من چند بار افتاده...شاید راست میگه خوب زود قضاوت نکنید..
hamta
hamta
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
اگه کار همیشه اشون باشه چی؟؟؟:))
Niva
Niva
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
نه مستحق تیر باروننن خخخخخ