خانه انجمن وحشتناک ترین کارت چی بوده؟
١٠٣٠
١٦٨
افسانه بانو

وحشتناک ترین کارت چی بوده؟

وحشتناک ترین کارت چی بوده؟

وحشتناک ترین کاری که  از بچگی تا الان انجام دادین چی بوده؟

+خالی هم نبندین که از ماماناتون می پرسیم:|

٩٣/٠٤/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
من کار خاصی یادم نمیاد ولی عمم برام تعریف کرده:یکبار داشته طبقه ی پایین خونشون تو حیاط لباس میشسته عمو بزرگم میاد (خدابیامرز شهید شده)میگه بیا عموکوچیکم بگیر داره ونگ ونگ میکنه عمم هم گفته دستم بنده نمیام عموم هم گفته میندازمش پایین ها عمم هم اومده دستاشو باز گرفته عمو بزرگم عمو کوچیکمو از رو ترتس پرت کرده تو بغل عمم.عمومم الان سر و مر گنده داره زندگیشو میکنه.به جون مامانم داستانش واقعیه راسته راسته
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٣٠
١
٠
الان عمه چیکار کرده ؟؟؟ عمو چیکار کرده ؟؟؟؟ قضیه چیه ؟؟ من کجام؟ اینجا کجاس؟؟؟؟
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
عمو بزرگه عمو کوچیکه رو از رو تراس انداخته عمه هم گرفته
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
وای مینا منم نفهميدم.هنگیدم.
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
آقای پدر بنده هم توسط خواهرشون از پا از پشت بوم آویزون شدن!
Pesare irani
Pesare irani
٩٣/٠٤/٣٠
٢
٠
توی شیراز موبایل یه نفر رو از تو شارژ برداشتم موبایل خودمونو بذارم ...همیکه برداشتم یک خانومی اومد گفت چیکار میکنی و فلان؟؟؟منم گفتم میخواستم گوشیمو بذارم تو شارژ...بعد گفت کو گوشیت ؟//؟؟؟///تو جیبامو گشتم بعد یادم افتاد تو ماشینه... حالا یکی بیاد این خانومو راضی کنه ///اصلا دست بردار نبود تا یک ساعت...
هاچم من!
هاچم من!
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
واقعا آدم از این مشکلا دوست داره موهاشو لاخ لاخ بکنه :دی
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٣٠
١
٠
انصافا وحشتناک بود ، من که گرخیدم ^___^
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
خوب شده ندادتت دست پلیس خخ
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
کلید اسرار ! خخخخخ
Niva
Niva
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
خخخخخخخخ
:دی
٩٣/٠٥/٠٥
٠
٠
نچ نچ نچ با مبایل مردم چیکار داشتی هاااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
یبار میخاستم لباس بدوزم انگشت وسطیه دست چپم رفته تو سوزن و سوزن از اونور انگشتم در اومده..البته مامانم میگن..چون4سالم بوده یادم نمیاد
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
وای چه وحشتناک
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٣٠
٢
٠
4 سالگی لباساشو خودش میدوخته ! به این میگن یه فرد مستقل ^___^
A_K
A_K
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
نبابا...مامانم میخاستن بیان بدوزن منتها خودم فوضولی کردم..مستقل چیه
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
^____^
L.milad
L.milad
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
الان منظور از وحشتناک چیه دقیقا؟؟؟
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
یعنی وحشتناک دیگه:دی
L.milad
L.milad
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
ممنون از این همه راهنمایی...
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
خواهش میکنم قابلی نداشت..میشه 5 تومن:دی
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
من حساب میکنم، چیکار کنیم دیگه خراب رفیقیم خخخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
خب شوما میدید؟ 5 تومان میشه ..کی بیام بگیرم؟:دی
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
یک بار خونه تنها بودم بعد یک سوسک دیدم حشره کشمونم تموم شده بود با هزار بسم ا...موفق شدم سوسکو رو با دمپایی هام بکشم ایش بهش فکر میکنم حالم بد میشه
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
چه جراتی.....بهت تبریک میگم
faeze
faeze
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
واقعا وحشتناکه...خدا نیاره...حالا چه اصراری داشتی که بکشیش؟؟
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا من جیغ بنفش سیاه میکشم بعد در میرم بعد میبینم کسی نیس منو از دس هیولا نجات بده خودم مگس کش برمیدارم ی جوری میزنم خونش پاش پاش بشه خخخخخخخخخخخخخخخ
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
ممنون وطنی جان/خوب فائزه اگه نمیکشتمش شب خوابم نمیبرد/فاطمه خانوم من وقتی کشتمش دمپایی رو دیگه از روش برنداشتم منتظر شدم تا خانواده بیان ورش دارن ولی شما هم ماشا...با جراتین
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
من سوسکارو میندازم تو بخاری برقی یه صدای انفجار باحالی داره!
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
خیلی کارخوبی میکنی انتقاممونو میگیری ازشون
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
من اینو چند بار اعلام کردم..........من از سوسک نمیترسم به جز بالدارش!!!!!!اونم گنده!!!!!!!!!!من سوسک های جندش رو میگرفتمشون میبستمشون به بسته ی کبریت بعد اونا هم مثل اسب گاری رو میکشیدن...........نمیدونی چه حالی داره.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
ااااایییییییییی رویا میگرفتی تو دستت عععععققققق.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
سلام:یک روز با بچه ها مشغول بازی بودیم.گذرمان افتادبه پشت بام.برای پائین آمدن باید به آنطرف بام میرفتم،نگاهی به پائین کردم دیدم مقداری خاک هست گفتم میپرم روی خاک نرم کاریم نمیشه.پریدم تا رسیدم به زمین وروی خاکها تمام بدنم شروع به سوختن کرد.30سانت پاهام درخاکستر داغ بود وتا مچ پاهام پوست انداخت.یکی از اهالی آنجا که تنور داشتندخاکسترهای آن را آورده بودریخته بودآن جای پرت روی آنرا هم مقداری خاک ریخته بودتاباد اینطرف و آنطرف نبرد.
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
یا خوده خــــــــــداااااا ^____^
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
الان سالمین زنده این؟؟؟وااای چ ترسناک.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
سلام: خیلی ممنون الهی شکر.فقط کمی از آثارش مانده.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
سلامی دوباره:سالها قبل درکارگاه جوراب بافی در بازار رضاسه راه برق خراب شددوشاخه رااز برق(سه فاز) کشیدم تا درستش کنم.قاب راباز کردم گذاشتم کنار هنوز 20 سانت دستم باسه راهی فاصله داشت که دستم را کشیدسمت خودش،دوسه لرزش شدیدوبعد پرت شدم عقب وبه دیوارخوردم وبیحال افتادم.بیمارستان امدادی و..... بعدکه آمدیم دیدم سه راهی دیگه را از برق کشیده بودم .هنوز از برق وحشت دارم.ممنون
م-نص
م-نص
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
وحشتناک خیلی داشتم...........
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
آره ! مویم همی طور ! آخرین بار خندم گرفته بود ، رفتم سر خروس رو ببرم دیدم چاقو کنده ! هر چی فشار دادم ، نمی برید ! هیچی دیگه به مکافاتش مونده بودم ! خروس سگ جونی بود ! :)
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
ماهم یه بار یه گوسفندو پوستشو میکندیم بیچاره هنوز جون داشت همش پاشو تکون میداد!
hossein_raoof
hossein_raoof
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
با موتور تصادف کردم :|
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
حسین جان اون ک ب شما زده کاره بدی کرده
هاچم من!
هاچم من!
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
0_0
هاچم من!
هاچم من!
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
تو چهار سالگی لباس می دوختی؟! 0_0
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٣٠
٢
٠
وحشتناک که چه عرض کنم فقط یه بار از فرط تشنگی ، تانکر نفت رو با تانکر آب اشتباه گرفتم و کلی نفت خوردم !! یه شبم بیمارستان بستری شدم ^____^ وحشتناک نبود ، بود؟؟؟؟؟
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
خداییش خیلی وحشتناکه
ف-گ
ف-گ
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
اوه اوه :|
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
وای خدای من .....مردم چه خاطراتی دارن
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
طبق گزارشات من میخاستم کرم خاکی بخورم جلومو گرفتن ولی کسی از اتفاقات قبلش خبر نداره حتما دو سه تا سوسک قبلش تناول کردم... این وحشتناک تر نیست عایا؟
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
چرا خیلی وحشتناکه ووووووووووی
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
^______^
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
آقا عماد الان شما مطمئنین که سالمید؟ ـــ لوشی چقدر بهت خندیدم خخخخخ
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
آره ، خوبم ^______________^
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
خنده داره؟؟؟ حتما شما به اون کلیپا که یه خانومه عنکبوت میخوره بهش ماشین میدن هم خندیدین...راستش خودمم خندیدما
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
^__^
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
اوه...
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
خیلی وحشتناک بودا چجور دووم آوردین؟؟!!!
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
مشیت خدا بود دیگه ^___^
m.coldboy
m.coldboy
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
پرده اتاقمو آتیش زدم...دوم دبستان بودن فک کنم...خدا رحم کرد :)
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
چه پسر شری نچ نچ نچ
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
حالا من نمیخام آبروی این بلو گرلو ببرم اما یه بار با بچه همسایشون فرش اتاقو آتیش زده!نتیجشم نمیدونم خودش بیاد بگه!!!!
aaasaeid
aaasaeid
٩٣/٠٤/٣٠
٢
٠
چند ماه پیش آخر شب پنج شنبه یکی از بچه ها روی صندوق عقب ماشینم نشست منم گاز رو گرفتم و رفتم بنده خدا از پشت با سر رفت تو آسفالت بعدشم خون اومد رفتیم بیمارستان امام رضا .متاسفانه هنوز زندست.البته جا داره بگم که بنده خدا یکی از ادمین های سایته
ghazale
ghazale
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
ازونجا ک گفدین متاسفانه .... عاقای وکیلی ؟! خخ
faeze
faeze
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
ای وای...:)
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
غزاله حتما ایشون بودن دیگه خخخ
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٣١
١
٠
منم یکبار پشت ماشین بابام نشستم بابام هم حرکت کرد البته به اسرار خودم بعدش افتادم داقون شدم
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
خخخ متاسفانه :))) آقای وکیلی چی کار کردین با ایشون خخخ
aaasaeid
aaasaeid
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
حالا چرا همه ذهن ها رفت طرف وکیلی بنده خدا؟
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
چون گفتین متاسفانه /خخخ
ghazale
ghazale
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
من افکار رو منحرف کردم ! خیلی تمیز ! خخ
Niva
Niva
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
:)) چون اینکارا از ایشون بر میاد :دی
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٤/٣٠
٠
١
کلا کرم زیاد میریختم در همه موارد ترینشو یادم نیس ولی یه بار قرص خون ساز خوردم تو بازی وسطنا خودمو انداختم زمین.....!!و دیگر هیچ!!
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
من از وسطی خاطره بد دارم! همش میباختم
blue girl
blue girl
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
شرمنده نمیشه بگم..........
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
باریکلا!
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/٣٠
٠
٠
وحشتناک ترین خاطره زندگیم همین چند روز پیش بود که با یه عالمه مورچه از اینایی که گاز می گیرن رو به رو شدم .......بعد با جارو همشون رو نابود کردم ......خیلی وحشتناک بود ........یه چند تا از روی سر و بدنم بالا رفتن و گازم گرفتن..........وایییییییییییییییییییییییییی
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
من که خیلی تحت تاثیر وحشتش قرار گرفتم!!!
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
آره خیلی وحشتناک بودن........من اونقدری که از مورچه می ترسم از دایناسور نمیترسم.........
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
گلدون كنار شومينه شكسته!!!!^___^
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
پس برای همین بود از گلدون کنار شومینه میترسیدی! هاچ درست گفت خخخخ
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
یه بار وقتی 4-3ساله بودم چند صفه از دفتر ریاضی برادر گرام رو خوردم!هیچی دیگه نه تنها مشقاش رو خوردم و بدون مشق رف مدرسه بلکه مامانم دونه دونه کاغذا رو از تو دهنم در میوردن و کنار هم میذاشتن که ببینن یه وخ چیزی قورت نداده باشم!یه بار دیگه هم 5ساله بودم بعد یه عدد سنگ خیلی بزرگ خورد به کله م!دیگه کلن تو بچگی از اینا زیاد پیش میاد!:|
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
بیچاره داداشت/دی
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
وقی کوچیک بودم رفته بودیم باغ دایی مامانم و طی بازی کردن با بچه ها افتادم و یک میخ رفت تو پام،تا وقتی خون ندیده بودم فقط آه و ناله میکردم به محظ اینکه خون دیدم گریه کردم...وقتی از درمنگاه آمدم فهمیدم بازیشونو قطع کردن و خیلی ها برای من گریه میکردند خخخ
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
خخخ بله چه قدرم خواهر من گریه کرده بوده واست
ghazale
ghazale
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
از رو اپن پریدم پایین دستم مویه برداشته ! چـیـه ؟! بچه آرومی بودم خوب ... معلوم نیس ؟! خخ
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
مگ اپنتون چند متره؟
javad agha
javad agha
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
زدم کل شیشه خونه رو اووردم پایین ولی این وحشت ناکش نبود خخخخ آرررررررره
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
!!!!
javad agha
javad agha
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
؟؟؟
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
ههههههههه.....یعنی اگه تا حالا کاریم کرده بودم دیگه تا آخر عمر فراموشش کردم.....:|
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
یه بار با سرویس مدرسه بودیم که تصادف کردیم و من با سر رفتم تو شیشه / یه بار دیگه
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
یه بار با سرویس مدرسه بودیم که تصادف کردیم و من با سر رفتم تو شیشه / یه بار دیگه هم بچه بودم و داشتم میدویدم که سرم به تیزی شومینه خورد و کلی خون اومد و سرانجام کلی بخیه خورد خخخخ
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
منم مسواک میزدم چهارپایه از زیر پام در رفت زیر چونم خورد به تیزی کابینت.هنوزم جاش هست ....یه بارم گوشه در آلومینیومی رفت تو پام.
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
میگن یکی دو که بوده مامان رفته بود ابجی مو تا دم در همراهی کنه بره مدرسه منم کف دستمو چسبونده بودم زیر بخاری . البته خداروشکر الان ردش نیست
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
*یکی دو سالم که بوده
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
خود آزاری!؟؟؟!؟!؟!؟!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
بچه که نمیفهمه خود ازاری چیه .... ما بچه های قدیمیم نه مثث بچه های الان که همه چیو میدونن خخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
13 بدر چند سال پیش رفته بودیم یه کوهی. کوهه بد جور شیب داشت یکی دو بار مرگو تو چشام دیدم یعنی اگه میفتادم پایین امبولانس تا میومد تموم کرده بودم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
اها این کار وحشتناک که گفتین یعنی اینکه خطرناک ترین کار زندگی...............خب . . . . . . میشه این و بگم که با پراید تو جاده قوچان مشهد 165 تا سرعت داشتم!!!
Mamali
Mamali
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
عجب
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
اون پراید بوده، مطمئنی؟ خخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
همین که پراید بوده وحشتناک بوده دیگه خخخخخ
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
میخاستم گازو تمیز کنم...یکی از شعله هارو چند دقیقه قبل روشن کرده بودن و داغ بوده..منم نمیدونستم اومدم برش دارم نوک هر پنجتا انگشتم سوخت!
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٣١
٠
١
آره منم موهامو سوزوندم
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٠٤
٠
٠
منم یکی دو سال پیش یکی از ناخونام آتیش گرفت البته انگشتم چیزیش نشد آخه ناخونم خیلی بلند بود
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
روایت شده در طفولیت یک بار تلویزیون رو از پشت هل دادم خورده زمین داغون شده!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٤/٣١
٢
١
چند شب پیش یه لیوان چایی پر رنگ خوردم!!!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
نبات هم بوده داخلش ایا؟ خخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ عجب اگه نبات داشته اون چایی من بودی اشتباهی خوردی خخخخخخخخخ
میم
میم
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
یا خدا...چجوری سالم موندید؟؟؟؟خوبید؟؟؟؟؟هشیارید؟؟؟؟؟ این چنتاست؟؟؟؟؟نفس عمیق بکشید......الان میگم آمبولانس بیارن!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
اره میلاد جان دیگه بعد افطار با نبات بهتره...خخخخخخخخ. میبینم رو به موت شدم پس چایی شما بود سمیرا خانوم خب چرا نفرین میکنید . حواسم نبود...
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
من میگم چایی پر رنگ خوردم شما حالمو میپرسی؟!!! خخخخ. امبولانسو بگو بیاد...
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
دیگه از دست رفتین بیخیال امبولانس شدیم زنگیذیم بهشت رضا خخخخخخخخخخخ
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
یکی از دوستام یه بار چنتا ماهیرو میندازه تو سینک و روشون آب داغ میریزه تا بعدن تمیزشون کنه...چن دقه بعد میبینه صداهای شالاپ شولوپ میاد میره میبینه ماهیای بیچاره هنوز زنده بودن!کلی عذاب وجدان گرفت
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
طفلک ماهی ها :(
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
وحشتناک ترین صحنه ی زندگیم صحنه یه تصادف بود که دیدم طرف سرش از بدنش جدا شده بود!
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
واقعا؟؟چه قدر وحشتناک
میم
میم
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
یه بارم با توپ جیرجیرک زدم دندون یه بنده خداییرو شکستم!
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
یک بارم یادمه اشتباهی مسواکه مامانمو زدم :|بعدشم نزدیک بود گریم بگیره:(
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
نمیتونم الان وقت نیست بعد افطار مزاحمتون میشیم.
faride
faride
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
یه بار تو دوران طفولیت تایدو به جای شکر خوردم!!! الان که فک میکنم حالم بد میشه @_@...کف میومد بیرون از دهنم!خخ
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
خخخخ منم بکبار پسرعموم تو کوچبکبش صابون خورده
afssaneh
afssaneh
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
فیلتر شکنهای دکتر-و.پ.ن http://net.afzai.net/
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
کله پزی به به چه چه با ارائه زبون اشانتیون
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
چرا نظرات ثبت نمیشن؟؟؟؟؟؟؟؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
زیاده بابا!مثلا میفتم زیر فرش صابون میزاشتم بعد هر کس می رفت تققققققققققق میخورد زمین بعد ادامه داشت وقتی زمین میخورد کنترل تلویزیون رو میزاشتم. بعد میخوردن بهش بعد رو بلند ترین ترین صدا بعد طرف کر میشد.............
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
من که هنوزم مگس ها رو میسوزونم.............میزارمشون تو آفتاب داغ بعد با ذره بین می سوزونمشون..........
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٠١
١
٠
بی رحمید دیگه... حداقل زجر کششون نکنید... گناه دارن اونام افریده های خدان
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٠١
٠
١
حال داره..............قاه قاه قاه........انقدر اذیتم کردن حقشونه بچ مگسا ی پرووووووووووووو
میم
میم
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
بوی کباب نمیدن اون لحظه!؟!؟!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
نه بو اسفند میده.......عاشق بوی سوختنشونم.:))))))))))))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
پس من دیگه دور و بر شما نپلکم خطرناکید خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٠٥
٠
٠
خخخخخ........جدیدا تو کار آدمم میرم!!!!!!!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٤/٣١
٠
٠
ها من داشتم یک میوه رو میخوردم 16 تا کرم توش بود بعد یک دفعه سر همشونو خوردم..........بعد دیدم کرم توشه بدون سر فهمیدم جریان چیه............هیچی به مدت1 سال افسرده بودم و هی آبلیمو میخوردم.
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
عوق...
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٤/٣١
١
٠
قبلا یه مدتی نقاشی کار میکردم ....... تو سالن خیام نمایشگاه بن المللی که تشریف ببرید دیوار هاش پنل هست .. ما رفتیم این پنل ها رو نقاشی کنیم ! هیچی دیگه رفتم رو بالابر رفت بالای بالا ! دیدم دستمو که میزنم به این پنلا جرقه میزنه ! دستم بوی سوختنی گرفت ! چند بار این کارو کردم ..به کسی که اونجا بود گفتم قضیرو گفت چیزی نیست بدنت برق داره حتما :دی رفتم پایین ! دیدم ترمینال برق سه فاز زیر بالا بر که بالا پایین میرفتیم پرس شده و کل دستگاه برق دار بوده ! خخخخخخ هیچی دیگه خدا رحم کرد در کل خودمو برق نگرفت :دی:دی ...... باز یه بار دیگه تو نقاشی تو یه جایی تو سجادیه 8 در منطقه ی الهیه کابل سه فاز رو با چسب به هم وصل کرده بودند..چون تو مسیر رفت و آمد بود لخت شده بود و شروع کرد به اتصال و آتیش گرفتن و صدایی مثل ترقه! یعنی همه اومدن پایین ! این اتفاق درست پشت پام افتاد ! سطل رنگو و قلم و اینارو که دیدن اونجا ازمن میپرسیدن کی اونجا کار میکرده ؟! کجاست الان !؟ فکر نمیکردن من اونجا بوده باشم از بس بی تفاوت بودم خخخخ... هیچی دیگه دفعه ی بعدی بی شک برق منو میگیره و تمام و هوالحق! :دی
ghazale
ghazale
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
یا خدا ! :|
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
احیانا با ادیسون رفیق نیستی؟ خخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
شما مهندس برقین...............
Niva
Niva
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
مثکه برق وقتی شما رو میبینی فرار میکنه تا شما رو بگیره :دی خدا رحم کرده
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
ریختن نفت در لیوان آب پسر داییم... سه هفته بیمارستان بستری بود... ولی من اون موقع خیلی بچه بودم... تازه دیپلم گرفته بودم!
میم
میم
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
ماشالله الان واس خودتون بابابزرگی شدید!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
بچه بودی!!!!!!!!!!!!الان داری واسه نتیجه هات تعریف میکنی!!!!!جد بزرگوار خخخخخخخخخ
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
به هر حال همیشه که نمیشه گفت مامان بزرگم مریض بود... یه وقتهایی باید تو سرپوش هامون ابتکار به خرج بدیم... می بینید که چقدر ابتکار ریخت و پاش کردم...خخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
بستگی داره...............یک چیزی هم هس من نفت رو ریختم تو لیوان عمم که ازش متنفرم بعد عمم نامرد فهمید حالا اون فنت کجا ریخت رو آتیش گاز (چون بغل گاز گذاشت لیوانو که بیاد کتکم بزنه)بعد هیچی خودش سیاه شد از دود ما هم بسی فرار کردیم..............من خیلی کوچیک بودم همیشه فکر میکردم که عمه من آدم بدیه که میوه ها رو میخوره و میره........هیچ وقت واسه من سوغاتی نمی آورد در حالی که من همیشه ظرف میشستممممممممممم:((((((((((
میم
میم
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
آخی یاد کوزت و اینا افتادم!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
این جوریاس.........هی..........ولی الان بنده خدا2ساله فوت کرده.........
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
یکبار داشتم با پسر داییم ها و داداشم قایم باشک بازی میکردم بعد وقتی میخاستم سک سک کنم با کله میرم تو دیوار هنوز فرو رفتگی دیوار رو دیوار خونه مامانبزرگم هست.
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
یکبار داشتم با پسر داییم ها و داداشم قایم باشک بازی میکردم بعد وقتی میخاستم سک سک کنم با کله میرم تو دیوار هنوز فرو رفتگی دیوار رو دیوار خونه مامانبزرگم هست.
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
مگه چه دیواری بوده؟ مگه خمیره کله بره توش جاش بمونه؟؟؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
گج بوده دیگه .... چقدر قوه تخیلتون ضعیفه خانوم لوسی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
سلام
يكبار كه ميخواستم با سنگ گنجشك بزنم نميدانم چطوري شد 45 درجه اشتباه پرتاب كردم سنگ مستقيم به سر معلمم خورد و ايشان هم سنگ تمام گذاشت و حسابي با شلاق تلافي كرد به هر دستم 25 شلاق زد غير از لگدهايي كه زده بود و ميزد.
Niva
Niva
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
چه نشونه گیری ضعیفی.. احتمالا بعد از اون ماجرا دقتتون 45 درجه تغییر کرده ودرست شده :)
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
شما تو مدرسه ی شائولین شاگرد بروسلی نبودین !؟ :( زمان قدیم چی خشن ناک انگیز بودن ! الان که معلما جرات ندارن به داشن آموز بگن بالا معدت نای هست ! :|
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ خداییش بهتون نمیاد ازین بچه تخس آ بوده باشین. 45 درجه!!!!خخخخخخخخخخخخخخخ
Niva
Niva
٩٣/٠٥/٠١
٠
٠
فکر کنم اول یا دوم راهنمایی بودم... یه گلدون گل خشک داشتیم که خیلی بهم بزرک و بلند بود.. وکل هاش تا نزدیک سقف رسیده بود.... نمیدونم با چه عقلی یه کبریت انداختم توش یهو همه گلا با هم آتیش گرفت.. منو خواهرم تنها بودیم .. اصن رنگ از رخم پرید.. آتیش رفت بالا و پرده هم دقیقا کنارش... نمیدونم چی شد که یهو باز خودش اومد پایین.. فقط خدا رحم کرد.. خیلی وحشتناک بود
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
خخخخ افسانه تو خودت که در جریانی ، از چی بگم برات ؟! *:) خخخخخخ
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٥/٠٢
٠
٠
کی من......وا!!!!!!!!!!...............ازمامانم نپرسی ها
maede
maede
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
تو بازی وایتکس خوردم!یادمه همسایمون شیر آورد واسم تا اثرش خنثی بشه!
Fatemeh_M
Fatemeh_M
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
یادمه یه شب دیر وقت بود خیلی خوابم می اومد رفتم آشپزخونه آب بخورم .چشمتون روز بد نبینه یه دفعه حس کردم یه چیزی روی پام وول می خوره..!دیدن سوسک روی پام همانا و پرش تا ارتفاع 10000 متری همان!!!وقتی داشتم از اون بالا فرود میومدم صدای نابهنجار زیبایی به گوشم رسید!!! نگو سوسکه وقتی داشتم رکورد جهانی پرش از ارتفاع رو میشکوندم (!) از پام به زمین افتاده و دقیقا زیر پاهام له شده....!!! اصلا اون موقع قیافم دیدنی بوده!!!تا یه هفته اون صدا توی گوشم می پیچید!!!...
Pesare irani
Pesare irani
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای...اومایگاد///
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
من ی کار وحشتناک کردم پارسال نمیتونم بگممممممممممممم ولی میگم یادمه پسر خالم 5یا6سالش بود اومد دم در(گلاب به روتون)دسشویی منتظر بود من بیام بیرون بترسونم که االبته موفق هم شد(باعث تاسف)من عصبی بودم که چرا ی گودزیلا منو تونست بترسونه(چشتون روز بد نبینه)تو فکر انتقام بودم هوا تاریک بود تقریبا ساعت1شب بود پسر خالم رفت دسشویی منم تو اتاق از دسشویی که اومد بیرون برقو که خواموش کرد یکم رفت جلو از پشت پریدم گفم پخخخخخخخخخخخخخخخخخخ پسر خالم پپرید بدبخت فک کرد گودزیلایه انقدر گریه کرد یکم که فک کردم فهمیدم خطر سکته کردنش بود و به این نتیجه رسیدم چون منم دهه80هستم یک گودزیلا هستم و از پسر خالم بد تر(ولی از من به شما نصیحت هیچ وقت این کارو نکنید اونم با بچه من واقعا بعدش ترسیدم واستادم یکم بزرگتر بشه ازش حلالیت بطلبم)////////////:دی
s_towhidi
s_towhidi
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
ساعت 3 شب بود داشتیم با یکی از دوستام فیلم وحشتناک نگاه میکردیم تو خونه دانشجویی یه دفعه یکی از دوستام که خر و پف میکرد خر و پف کرد قسمت ترسناک فیلم دوستم رفت هوا منو بگو مردم از خنده و بعد رفت خوابید.اسم فیلم هم اویل بود جای سگای ادم خورش.
s_towhidi
s_towhidi
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
البته تا الان 2 بار هزار پا نصف شب تو یه قسمت از بدنم گرفتم که چشم بسته پرتش کردم کنار حالا جالبش اینه داداشمو بیدار کردم میگم پاشو یه چیزی گرفتم پرت کردم کنار از همون رو تخت پایین نیومده فقط حشره کشو خالی میکرد میگفت کشتیش بگو بیام پایین.میگفتم بابا من با دست گرفتمش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!