خانه انجمن دودی هستی؟!
٩٨٧
١٢٥
asghar

دودی هستی؟!

دودی هستی؟!

در طی راه که از تهران مي‌آمدم مشهد، يك بنده خدایی فقط کم مانده بود خود پاکت سیگار را دود کند!
همه شاکی شده بودند، خودش هم لبخند ژکوندی می‌زد و در کمال احترام اصلا به نظر بقیه اهمیت نمی‌داد.
حالا شما سیگاری هستيد؟
قلیونی چطور؟
اگر کسی کنارتان سیگار بکشد چه کار می‌کنید؟

٩١/١١/٠٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٩
٠
٠
سحر بد بیا جا گرفتم.
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٩
٠
٠
سپهری جان بده جا رو به من............ :)))))))
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٩
١
٠
آفرین سحر بدو بیا نیت اول شدن کن که واست جا گرفتن!
asghar
asghar
٩١/١١/٠٩
٠
٠
چه خبره مگه شله مدن؟
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٩
١
٠
سپهری دوستت دارم! :))))) بچه ها حمله! همه بیاین....
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٩
١
٠
آخ جان!!! بچه ها بدویین بیاین!
bye
bye
٩١/١١/٠٩
٢
٠
D:
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٩
٠
٠
منم همینطور سحر جون
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٩
١
٠
چشام درست میبینه این آقایه بای أست؟؟؟
maryam
maryam
٩١/١١/٠٩
٠
٠
سحر خيلي نامردي..:((
maryam
maryam
٩١/١١/٠٩
٠
٠
خوش اومدي اقاي باي
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٠
٠
٠
به راننده تاکسی میگم سیگارتو خاموش کن به دودش حساسیت دارم برمیگرده میگه جوونای سن تو کراک میکشن تو به دود سیگار حساسی !؟
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١٠
٠
٠
مریم چرا فوش میدی خو! خخخخخخخ بیا بشین رو فرق سر من! خخخخخخخ
maryam
maryam
٩١/١١/١٠
٠
٠
اختيار داري سحر جان ..اصن من ميرم ته صف وايميستم
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١٠
٠
٠
نه خواهش میکنم رو سر من باس بشینی أصن حرفشم نزن!
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٠
٠
٠
تعارفهایتان در حلقوممان!
maryam
maryam
٩١/١١/١١
٠
٠
به غرعان سحر اگه جلوي تو واستم بفرما بفرما...! تعارف داريم نه ما تعارف داريم...
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١١
٠
٠
أصن را نداره! دلگیر میشم ازت ... قدم تو جُف تخم شتر مرغ چشای ما بذارین[برو تو عمق ابعاد چشما ! خخخخخ]
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٩
٢
٠
اگه جایی باشم که نزدیکم کسی باشه که سیگار بکشه حتی الامکان اون محل رو تک میکنم.
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٩
١
٠
بو سیگار ک بم میخوره سرم گیج میره! حالت تهوع بم دس میده!
bye
bye
٩١/١١/٠٩
٣
٠
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز ! دقیقا منم میخواستم همینو بگم ! D:
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٩
١
٠
اِه سلام آقای بای کجا بودین؟
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٩
١
٠
آقای بای رسیدن به خیر محو شده بودین اصلا
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٠
٠
٠
معلوم شد مایه داری ها !!کنــــــــــــــــــت!!!!! الان بسته ای چند شده؟!
bye
bye
٩١/١١/١٠
٢
١
بنده رفته بودم از تهرون ( گوش کردی تهرون !D:) یکمی اجناس بخرم ! در هر صورت وقتم خیلی کم شده !
مجید
مجید
٩١/١١/٠٩
١
٣
قیلونی هستم ولی تفریحی...سیگاری نیستم فقط روزی 1 نخ.... اگه کسی کنارم سیگار بکشه منم هوس میکنم و میکشم واگر سیگار نداشتم از اون بنده خدا تقاضا میکنم 1 نخ هم به من بدهد.پایان
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٩
١
٠
کارت اشتباهه برادر من!ی سر برو بیمارستان سرطان ریه بیداد می کنه به فکر مردم نیستی به فکر آینده خودت باش !
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٩
١
٠
مادر این آقا کجاست؟
asghar
asghar
٩١/١١/٠٩
١
٠
سیگاری نیستی روزی یک نخ میکشی بعد قلیون تفریحی میشه دو تا در روز حتما ،اگر از سیگارم خوشت بیاد فک کنم به یه پاکت برسه:))))
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٩
١
٠
پسرم شما چرا آخه ؟
٩١/١١/٠٩
٠
٠
خسته نباشی..
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٩
١
٠
پسرم شما چرا آخه؟
bye
bye
٩١/١١/٠٩
٣
٠
اول از همه این دوست خوبم همون آقا مجید... ؟! آره ؟!خوب عزیزم شما که دست معتاد رو از پشت بستی یک تو گوشی هم بهش زدی !
مجید
مجید
٩١/١١/٠٩
٠
٠
چه سخت میگذرد این روزا که همراهش هم پاییز باشد ، هم ابر باشد و هم غروب جمعه باشد . . . تمامش را این سیگآر لعنتی میداند و می سوزد . . . اما این زندگی کآر خودش را میکند و این زیر سیگآریی هی پر می شود و هی خالی . . .
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٩
٠
٠
خیلی خوووووب بود !!!
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١١/٠٩
١
٠
چی میکشی............؟....
مجید
مجید
٩١/١١/٠٩
٠
٠
کنت
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/١١
٠
٠
:((
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٩
٧
٠
من قلیون دوس دارم اگه باشه اونم فقط تو جمع خونواده می کشم ولا غیر ..... از سیگار متنفرم اگه کسی کنار سیگار بکشه یا ازش خواهش می کنم بره یه جا دیگه بکشه یا اینکه اینقدر با رفتارم نشون میدم که راضی نیستم..... اگه بازم از رو نرفت مجبورم خودم محیطو ترک کنم.....چون به شدت از سیگار متنفرم......
bye
bye
٩١/١١/٠٩
٢
٠
آفرین دوست خوبم ! کار خوب رو شما انجام میدین !
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٩
٠
٠
متشکرم بای جان.....
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٩
١
٠
واقعا قلیون می کشی!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٠
٠
٠
آری بانو جان (آیکون شرمندگی و خجالت) !!!!!! سال به دوازده ماه اگه بشه یکی یا دو بار گفتم که تو جمع خونواده ینی با پدر و داداشم و خواهرم و البته همسرم...... :))))) نه در جای دیگه اونم تو خونه......
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٩
١
٠
من خوشبختانه تو خونه ای بزرگ شدم که نه قلیون نه سیگارنه هیچ دودی نه برادرام نه پدرم!وتنفر خاصی هم از بوی سیگار دارم،یعنی بوی سیگارو بفهمم تا ناخود آگاه گلاب به روتون حالت تهوع می گیرم و کلا بیشتر وقتا باید ماسک بزنم بیرون!
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٠٩
١
٠
کلا باهات موافقم...
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٠
٠
٠
مرسی
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٠
١
٠
دقیقا عین من!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٩
١
٠
اگه کنارم کسی باشه اهل این حرفا باشه اگه ممکن باشه اونجا رو ترک می کنم وگرنه باید سوخت وساخت گاهی تذکر هم می دم اگه بشه البته!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٠٩
٠
٠
من که دروغ نگم 2-3 بار(البته در خردسالی و کم عقلی) از بس شیطون گولم زد یک لبی به قلیون زدم( امان از دست مادربزرگ پدر بزرگ های قلیونی:) )البته معمولا قلیون هایی که دیگر رو به خاموش شدن بود و ذغالاشم خاکستر شده بود میرسید به من!در رابطه با سیگار که ازش متنفرم ولی بعضی از این سیگارها رو نامردا اینقدر خوشگل و خوش بو میسازن آدم دوس داره بخورش :) ولی اگر کسی نزدیک من سیگار بکشه اگر جای عمومی باشه که بهش گیر میدم ولی اگر عمومی نباشه فورا محل رو ترک می کنم...
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/٠٩
٠
٠
نه زیاد اهل دود نیستم ! من خیلی از دود سیگار بدم میاد نمیتونم کنار یارو وایستم میرم یه جا دیگه !
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٩
٠
٠
اونوقت فلسفه این دودی که تو این عکس هست چیست؟؟؟؟
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٩
٠
٠
از عکست کاملا مشخصه!!!:))))
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/٠٩
٠
٠
ای بابا مگه تو همین انجمنا یاد نگرفتیم که نباید از رو ظاهر قضاوت کنیم ؟خخخخخخخ خوب اینم واسه قشنگیشه هویجوری , اخه عکس بهتر نداشتم !
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٩
٠
٠
والا این عکس یه آدم سیگار می کشه رو نشون میده خب دیگه بگیم نه نمیکشه؟خب میکشه دیگه
s.a
s.a
٩١/١١/٠٩
١
٠
جااااااااااااان؟!!! کوتاه بیاین... من دودی باشم؟!!!! ولی اگه مثلا سوار تاکسی بشم، طرف سیگار بکشه، جلوی بینیمو میگیرم تا خودش بفهمه..... البته مامانم تو این جور مواقع به طرف راحت میگه سیگار نکش..... من روم نمیشه اینقدر رک باشم...... از قلیون هم بیزارم..... متاسفانه میبینیم جوونا چه دختر و چه پسر برای تفریح قلیون میکشن.... یه مدت که یه نوع "کلاس" محسوب میشد قلیون کشیدن!
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٠٩
١
٠
باهات موافقم صد در صد...من هم جلوی مماغم رو میگیرم تا طرف بفهمه...
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/١١
٠
٠
باز خوبه مخاطبهای شما با این حرکت حالیشون میشه..من که هفته پیش داشتم با اتوبوس میرفتم تهران مسافرای پشت سرمون سیگارکشی راه انداخته بودن منم هرچی بلند ب مامانم گفتم اااه ه ه ه چ بوی سیگاری میاد حالم بهم خورد.اونا از رو نرفتن...دیگه شانسشون تمومش کردن وگرنه به راننده میگفتم!!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/٠٩
١
٠
از بوی دود حالم بد میشه اگه جایی باشم که کسی سیگار یا قلیون بکشه از اونجا دور میشم...
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٠
١
٠
مثله من!
milad85
milad85
٩١/١١/٠٩
١
٠
من نه سیگار می کشم و نه قلیون چون به نظرم کار خیلی بی خودیه نه تنها به خودت ضررمی رسونه بلکه اونایی رو هم که دورورت هستن اذیت می کنه در جای عمومی مثل اتوبوس یا مترو یا هر جای عمومی دیگه با طرف برخورد می کنم
Milad
Milad
٩١/١١/٠٩
٠
٠
نه سیگاری نیستم.قلیون هم سالی 3 4 بار اونم با رفیقا.کسی هم اگه دور برم سیگار بکشه محلش نمیدم انگار نه انگار(البته این که یکی تو اتوبوس یا ماشین سیگار بکشه و به بقیه احترام نذاره خیلی نادره...اول گوشزد میکنی محل نداد دهنشو سرویس میکنی....اونقد بدم میاد از اینایی که به حقوق مردم احترام نمیذارن...هوای پاک حق همس...)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٩
١
٠
اگه اونجایی که هستم یکی سیگار بکشه،اون محل رو ترک میکنم.حوصله حرف زدن با افراد معتاد راهم ندارم.
mr.majdator
mr.majdator
٩١/١١/٠٩
١
٠
از دود و دم بسیار متنفرم چون واقعا یک مرگ تدریجیه.حالا اگه کسی کنارم سیگار بکشه سعی میکنم اونو از مضراتش آگاه کنم یا اونجا رو ترک میکنم.
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/٠٩
١
٠
ازش خواهش می کنم که بره یه جای دیگه اگه نرفت خودم می رم...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٠٩
٣
٠
اصلا سیگاری نیستم..اگرم کسی کنارم بکشه نمیتونم تحمل کنم چون نفسم میگیره...ولی برعکس قلییون دوست دارم ولی کم میکشم.....چون سرفم میگیره
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٠
٠
٠
قلیون از سیگار بدتره می دونستی؟
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١١
٠
٠
آره میدونم ولی حال میده...قل قل قل.......لطفا با طعم نسکافه یا قلو
bye
bye
٩١/١١/٠٩
٥
٠
قلیون رو هر موقع فرصتش پیش بیاد میــــــــــــــــــــــــــــــــکــــــــــــــــــــــــــــــشم مثل این حرفم ! ولی سیگار رو نه ! ( خیلی کوتاه و جامع توضیح دادم )
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٩
١
٠
شما کجایی برادر؟ستاره سهیل شدی!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٩
١
٠
قلیون میکشی ک چش و چالت اینجوریه [عکستونو میگم!]!معتاد! خخخخخخخخ
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٩
٠
٠
آفرین.....
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٩
٠
٠
همونم نذار فرصتش پیش بیاد
maryam
maryam
٩١/١١/٠٩
٠
٠
من شنيدم ضرر قليون از سيگار بيشتره..
bye
bye
٩١/١١/١٠
٠
٠
خواهرم رفته بودم تهرون جنس بیارم ! واسه شما هم سوغاتی اوردم !
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١٠
٠
٠
از کدوم جنسا ؟ وایییییییییییییییییی واییییییییییییییییییییییییییییییییی
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٠
٠
٠
جنس چیییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ O-o
٩١/١١/٠٩
٠
٠
سیگار نمیگشم ، به بوی سیگار آلرژی دارم ، سرم درد میگیره ، اما گه گاهی ، شاید مثلا 2.3 ماهی یک بار اگه با دوستان جمع بشم ، یه چند پک قلیون بکشم ، وگرنه وابستگی ای به دود و دم ندارم ...
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٩
٠
٠
این منم ! کاربر ناشناس شدم ...!!!
maryam
maryam
٩١/١١/١٠
١
١
اورين
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١١
٠
٠
چاکلزتیم ...!!!
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٩
٠
٠
کمی تا قسمتی!من خب مامان.ب قلیون میکشیدن منم از بچگی دیدم کشیدم!الانم خیلی کم اما باشه پایه ام!با دود سیگارم مشکل ندارم!! من اعتراف میکنم یه رگ کرمونی دارم دیگه خوتون بگیرین قضیه رو!!!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٩
٠
٠
کرمونیا که اصیل میکشن ...! بنده خدا میره کرمان ، کرمونیا شعار میدن : دلاور هسته ای ... دودی بگیر خسته ای ...!!!!!!
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٩
٠
٠
بله!!اصیل اصیل:))))) واقعا خیلی جالبه که اینقدر طبیعیه بینشون!!
مجید
مجید
٩١/١١/٠٩
٠
٠
به من عشق تعارف نکنید . قبلا صرف شده است ! به دستانم فندکی ٬ کبریتی ٬ سنگ آتش زنه ای برسانید تا برای هضم عشقم ، سیگاری ٬ دلی ، جانی ، خاطره ای را آتش بزنم . . . هی روزگار..هاوالا
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٩
٠
٠
واجب شد از شعرا دودی بگم منم!!البته شعرا من همش دودیه!!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٩
٠
٠
کُلن جمیعاً زدین تو خط سوسول بازی!
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٩
٠
٠
دیگر این سیگار است معتاد انگشتانم و بدنم حیران از روحی کهه سرگردان است در من!!کاش می دانستم درد این روح کجاست!!
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١١/٠٩
٠
٠
مامان و بابام رفته بودن مکه،دو پک قلیون کشیدم،تو جمع پیرمردها!البته چاق کردم!.....هفته ی بعد من رو بردن بیمارستان،دکتر رو به پدرم:آقا ببین پسرت آسم داره.....،یادمه دو سال بعدش وقتی رفتم مکه به دکترم نگفتم مشکلم رو.....تو مدینه بخاطر هواش بستری شدم،تو مکه ...خدا شفام داد!ما شفایافتگانیم!آسم بی آسم!.....خاطرش طولانیه ولی اگه دوستاشته باشین براتون تعریف می کنم.!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٩
١
٠
خدا بهتون رحم کرده.
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٠
١
٠
خب خدا رو شکر...... سرباز وطنی دیگه.....
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١١/٠٩
١
٠
.من بابابزرگم کشید،مثل مرد 86 سال عمر کرد!تازه آقا ،خادم مسجد میگه:سیگار عمر رو زیاد میکنه!ولی خوب من چون حساسیت دارم کلا از دود فراریم!
parisa
parisa
٩١/١١/٠٩
٠
٠
سیگاری نه.........ولی تاحالا اونم یه بار قلیون کشیدم.............خیلی عصبانی میشم کسی جلوم سیگار بکشه.........مخصوصا اگه لباسام بو بگیره........بیا و درستش کن.......
m-nas
m-nas
٩١/١١/٠٩
١
٠
دود فقط دود منقل......سیخ و زغال و.........کباب ، جوج هم خیلی حال میده.....از سیگار، قلیون و.... بدم میاد عاشق تخمه کانادایی هستم....توصیه میکنم سیگاری های عزیز ب جای سیگار تخمه بخورن
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٠
١
٠
آفرین برادر من!
چرا ناشناس مهشیدم
چرا ناشناس مهشیدم
٩١/١١/٠٩
١
٠
سیگار که هیچی ..........کلا اهل قلیونم نیستم ....محترمانه بهش میگم اینجا جای سیگار کشیدن نیست ......تا حالام دو بار این کارو کردم
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٠٩
٠
٠
پرسیدن اینکه سیگار میکشی؟ از فحش بدتره برام...
s.a
s.a
٩١/١١/٠٩
١
٠
برای معاینات پزشکی گواهینامه رفته بودم، یهو دکتر برگشت گفت سیگاری، قلیونی چیزی میکشی؟!!!! یعنی منو میگی زبونم بند اومده بود! یه لحظه به خودم شک کردم! دکتره: هر هر هر... شوخی کردم!
caspian
caspian
٩١/١١/٠٩
٠
٠
با کمال احترام کیزنم لهش میکنم .... !!!!؟!!!!!
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٠
٠
٠
احترامت در حلقوممان!!
maryam
maryam
٩١/١١/٠٩
٠
٠
اگه بوي اون سيگار اذيتم كنه از كنارش ميرم اگه بوي خوبي بده كه هيچي همون جا ميمونم:))
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١١
٠
٠
خسته نباشین واقعأ ...
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/١٠
١
١
سیگاری نیستم ... ولی سیگار رو دوست دارم ... براش احترام قائل میشم ... نسبت بهش حس خوبی دارم ... کلا خیلی بچه ی محترمی هستم ...1 من خیلی خوبم ... من میرم بهشت ...!
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/١٠
٠
٠
آقا بیاین یه کاری کنیم ... من حاضرم کل بندازم ... من روزی یه پاکت سیگار میکشم ... شما هم روزی یه نوشابه ی خانواده کوکا بخورین ... بیبینیم کی زودتر دارفانی رو وداع خواهد گفت ... !
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١٠
٠
١
ما اما سیگار برگ رو ترجیح می دم.اونم کوبایی اصل مجید میدونه
مجید
مجید
٩١/١١/١٠
٠
١
دارمت
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/١١
٠
٠
نچ نچ نچ
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١٠
٠
١
iو اینک تنها از ابری که از سیگارم بلندمی شودامید باران دارم...!!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/١٠
١
٠
یه انجمن هم برای عاشقان بزنیم تو جیم! خخخخخخخخخخخ
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/١٠
٠
٠
من دوستاي سيگاري قليوني و مصرف كننده مواد مايعات وخلاصه همه فن حريف دارم تا الان كه چنتاشونو به راه راست هدايت كردم چند تارو رسوندم بيمارستان و دوستي من بااونا به اين خاطر است كه هم خودم اب ديده بشم و با اين مواد اشنا هم اگه شد اونارو نجات بدم خدا شاهده تا الان لبم به اين دخانيات نخورده چند بارم خانواده گير دادن كه چرا لبسات بو ميده ولي رد شد
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٠
١
٠
خدا خیرتون بده...
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/١٠
١
٠
راستي اگه كنارم كسي دود كنه اگه اشنا باشه تحمل اگه قربه باشه ميزنم تو پرش
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/١٠
٠
٠
در ضمن با پول دادنشم مشكل دارم چون حس ميكني پولت دداره دود ميشه ميره هو مخصوصا الان كه اين سيگارا اين قدر گرون شده
٩١/١١/١٠
٢
٠
عزيزان سيگاري به بهشت نمي روند من اين دردو كسيدم اول از سيگار شروع ميشه دوست من در 21 سالگي شش و كبد رو به.... داداه الانم تو خانه افتاده عزيزان من نكنيد اين كارارو
kavir
kavir
٩١/١١/١٠
٠
٠
من قلیون دوست دارم اما اکثر اوقات بابام اجازه نمیده
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/١١
٠
٠
تورو به جان هر كي دوست داري نكش براي تفريح راهاي ديگه اييم هست برو مترو سوار شو از اين ور شهر برو اون ورش
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/١٠
١
٠
جامو عوض میکنم
sahar
sahar
٩١/١١/١٠
٣
٠
سیگار که اصن حرفشو نزن..از دودشم متنفرم...ولی قلیون فقط تو جمع های خانوادگی و فامیلی شاید سالی یکی دو بار برای خالی نبودن عریضه میکشم...
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٠
٠
٠
مثه خودمی سحر جان.....
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/١١
٠
٠
خير :) خير :) من شماره خرزو خانو ميگيرم . ميگم فلاني يه نفر بغل دست ما نشسته از اون سگارايي كه تو ميگفتي توش مواد سمي و كشنده داره !! باعث خرابي كبد واز كار افتادن كليه و كم سويي چشما وو گرفتگي رگهاي قلبي و شب ادراي و . . . . اينا ميشه.(خلاصه تقلبيه و جنس قاچاقه و اصل نيست و از امريكا وارد شده جوونا رو جوون مرگ كنه و . . .) داره از اونا ميكشه!؟ نميدونم بهش بگم از اين سيگارا نكشه يا نگم!!! ولش كنه به من چه اين ميخواد بميره. بذار بميره ! اصلا چرا من دارم اين چيزا رو به تو ميگم! اي بابا شارژمم همش رفت! اه اصلا اعصابم خرد شد! ببين كار نداري . اعصاب تو رم خرد كردم! خدافظ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (همه ي اينا رو بلند بلند بگي جواب ميده) بعدم آروم صحنه رو ترك ميكني :))))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/١١
٠
٠
ای بابا!این همه اگزوز ماشینا دود میکنه به حلق این مردم دیگه تو ریه ها جایی برای دود سیگار و قلیون و مواد بی ادبی مخدر و در معده مایعاتی همچون مایعات داخل قوطی و ... نمیمونه!خدارو شکر تاحالا حتی لبم به قلیون نخورده ولی بچه ها هرکی هرچی خواست بگه اطرافم بچه های بالا هستن براشون بگیرم(هاهاهاها)ولی واقعا از فاز این چیزا بیاین بیرون اونایی که تو خطشین!!!از ما گفتن!آخرشو هممون دیدیم و میدونیم
زهره
زهره
٩١/١١/١١
٠
٠
تا تعریف تون از دودی چی باشه ... ولی من اصلا اهلش نیستم و شدیدا از تاکسی که سر صبح سوارشم و راننده اش سیگار بکشه حالم بد میشه ... وای خدای من ..
H@$$@N
H@$$@N
٩١/١١/٢٢
١
٠
کی از دود صحبت کرد عاشقتم مجید
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢٢
٠
٠
من بوی سیگارو دوس دارم.می خوای چه کار کنم؟