خانه انجمن گریه کن گریه قشنگه!
١٣٥٦
١٧٧
mandana

گریه کن گریه قشنگه!

گریه کن گریه قشنگه!

دیشب دیدم مامانم نشسته جلوی تلویزیون و اشک در چشمانش حلقه زده! داشت خلاصه ستایش را نگاه می‌کرد.

گفتم چرا گریه می‌کنی؟! این که هنوز قسمت‌های اولش است!

گفت: یاد قسمت‌های آخرش افتادم!:|

شما چطور؟! تا به حال شده از دیدن یک فیلم یا سریال گریه‌تان بگیرد؟ کدام فیلم، کدام سکانس؟

من خودم از دیدن فیلم من سام هستم، گریه‌ام گرفت. صحنه‌ای که یک پدر عقب مانده ذهنی برای نگهداری دخترش داشت در دادگاه جلوی قاضی تلاش می‌کرد تا خودش را عاقل جلوه دهد.

٩٢/١٠/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
این فیلمی که گفتی احیانا هندی نیست!!؟؟؟؟؟ همین چند وقت پیش تی وی گذاشتش................ اووووووووووووو من کلا هر فیلمی که باشه فرقی واسم نداره اگه صحنه احساسی داشته باشه هموجوووووووور اشکم درمیاد:(((((((
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
اره منم یکمشو دیدم هندی بود اسمشم ی چی دیگ بود.........
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
الن دقیقا شوما کـــــــــی هستی!!؟؟؟؟؟ خخخخخخ چرا ناشناس آخه؟؟؟
khan
khan
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
اون فیلم رو از روی من سام هستم ساختن بابا... من سام هستم یه فیلم فوق العاده اس... اونی که تلیوزیون گذاشت یه فیلم مزخرف هندی بود...
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
آره فیلمش خعیییییییلی قشنگ بود این ماه من رو هم که نشون داد تقلیدی و تقلبی بود *:) ...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٢/١٠/٢٢
١
٠
من هر دفه آژانس شیشه ای رو می بینم گریم می گیره :| !
faeze
faeze
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
موافقم :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
آره *:) البته من مامانم موضوعش رو برام تعریف کرد و بعدا ها خودم دیدمش *:) ...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٢/١٠/٢٢
٣
١
می فهمی یه لشکر بره خط یه گردان برگرده یعنی چی ؟ یا یه گردان بره یه دسته برگرده ؟ یا یه دسته بره خط نفر برگرده ! ........(دینگ دینگ ) صدای افتادن گلوله ها رو زمین !
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
صدای گلوله رو خوب اومدین هااااااااااااااا
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٢/١٠/٢٢
١
٠
وجدانن به این می گن فیلم ! نکه جماعت می رن سریال باران می بینن و زار زار گریه می کنن !:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
اینو شدیدی موافقم مستر بهمنی.من یه فیلم همینجوری دیدم نمیدونم اسمش چی بود.ایرانیا رفته بودن تو خط عراق واسه شناسایی.هر کدومشون یه جور شهید شدن.خیلی ناراحت کننده بود.اینقدر گریه کر،م که شب نخوابیدم از ناراحتی:'(
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
آره گریه کردم ولی یادم نی با کدوم فیلم بود:)))
فرشاد مشیری
فرشاد مشیری
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
The Life of David Gale
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٣
١
٠
اوهوک !! بابا شما از اون باکلاسایی فیلم خارجی نیگا میکنی ؟؟؟ ما که نه بابا همین خاله سوسکه رو هم نگا کنیم گریمون میگیره :))):دی
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
بعله *:) سکوت و دیگر هیچ *:) ...
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/١٠/٢٢
٢
٠
من با ديدن فيلم حوض نقاشي....گريه كه راستش نكردم ولي دلم خيلي گرفت:((((
Niva
Niva
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
آره غم انگیز بود
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/١٠/٢٢
١
٠
بله....فیلم لیلا.....و شیفته....این دوتا فیلم همیشه اشک به چشمام اورده.......
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
رالستی یادم اومد..آژانس شیشه ای و میم مثل مادرم...هست جزوش.....بلهههههههههههه
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
فیلم ؟!!؟! خیلی بوه !!!! از هندیش بگیر که باغبان در اوجش است تا بقیه !!!! a walk to remember - the pursuit of happyness - طلا و مس - حوض نقاشی - اینجا بدون من - بوسیدن روی ماه - آقا یوسف - دهلیز و خیلی فیلم دیه که اگه یادم اومد میام بقیه اش رو هم مینویسم !!!!!
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
مچکر از شکوفه بانو !!!! دو فیلم آزانس شیشه ای و میم مثل مادر رو هم اضافه کنید !!!! در ضمن هیس دخترها هم همین طور !!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
('^_^) باغبان.... نميدونم چند سال پيش بود از تلويزيون ضبطش كردم هرازچند گاهي ميذاريم خانوادگي نگاه ميكنيم...هربارم قايمكي اشك ميريزيم :)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
a walk to remember گریه داشت؟! :|
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
:| :| :| خیلی احساسی بود دیه !!!!!!
Niva
Niva
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
هیس کجاچ گریه داچت؟؟؟؟؟
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
هیس ؟!!؟!؟ کلی من پای این فیلم تو سینما گریه کردم !!!!!!! :|:| :|:|:| هم فقط یه صحنه اونجایی که میخواستن اعدامش کنند و مامان و باباش و اون آقای .... اومدن پیشش !!!! احساس ندارینا !!!!!!
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
عایا واقعا هیس گریه نداشت؟!؟عایا؟!
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
بابا احساسسسسس، خوبه آدم دل نازک باشه. هیس، دختران فریاد نمی زنند چی؟ هیس که هر دختری رو به گریه میندازه
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
بعله *:) ... فیلم دیگری نبود عایا ؟؟؟*:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
سلام ... سوته دلان سكانس آخر بالاي تپه امام زاده داوود
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
فیلمایی که منو گریه انداخته خیلی زیادن...ولی تا حالا نشده با یه سریال ایرانی!!! گریه بیفتم...تایتانیک ،مسیر سبز ،قسمت آخر فرار از زندان و کلی فیلم دیگه......
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
مسیر سبز منم گریه انداخت...عالی بود
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
ارههههههههههه !!! فیلم 8 دقیقه تا پاییز اون سکانسی که با ماشین تصادف میکنن بچشون تو ماشین گیر میوفته میسوزه :((((( اینقد گریه کردم که دیگه اخرش صورتم کپک زد !!!! :|| چقد مامان بابای بچه هه داد میزنن :(((((
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
واااااااقعا ؟؟؟*:/ بچه سوخت ؟؟؟*:/ صورتتون جلبک میزده حق داشته ...
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
بيشتر فيلم هندي (ه_ه) فيلم ايارني هم سريال آسمان هميشه ابري نيست، اون صحنه اي كه دختره بعد مرگ مادرش باچادر نمازش، نماز ميخوندو دردو دل ميكرد داداشه هم وقتي ديد چادر مادرش رو توي مشتش گرفت گريه كرد... اصلن دلم ميخواست بتركه... همچي اشك ميريختم .....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
حوض نقاشی از اول تا آخرش اشک تو چشمام حلقه زده بود.بعضی قسمتای سریال دایره جنایی هم همینطور....قسمت آخر شوق پروازم هم. دیگه یادم نمیاد !
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
آره شوق پرواز *:/ ...
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
بیشتر ازهمه با آزانس شیشه ای ،حوض نقاشی هم همین طور ، هیس دخترها فریاد نمیزنند،دهلیز ،...کلا زیاد ه الان یادم نمیاد اسم فیلما
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
(0_0) اشک مثکه خیلی داری هاا !!!! اقا اگه اضاف داری یکم به ما هم بده !! من چششام خشکه اصن !! (0_0)
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
اشک تا دلت بخواد دارم
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
منم گريه ام گرفته ولي نميدونم كدوم فيلم بودش...خاهر منم واسه موهيول(سرزمين بادها)وقتي كه ميفهمه پدرش يوريه
دانه ی برف
دانه ی برف
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
سر زمین باد ها ؟گریه ؟
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
تکتم ؟؟؟*:) هار هاار هااار
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
فقط با میم مثل مادر گریه کردم. فیلم هایی هم بوده که بغض کردم باهاش اما گریه، نه.
پری سا
پری سا
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
حوض نقاشی......تیکه ی اخر اخراجی 1.....م مثل مادر....دیگه یادم نیس..فعلا همینارو داشته باش تا بعد......
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٢٢
١
٠
همین پریشب دهلیزو ساعت دو نصف شب نگا کردم.. اون صحنه اخرش... هعــــــــی... البته فقط در صورتی این اتفاق میفته ک فیلمو تهنایی ببینماااا
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/٢٢
٠
١
آقا اون قسمتي كه همه فك ميكردن جومونگ مرده سوسانو هم هي خودشوم ميزد ;) هم كم گريه دار نبودا ;)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
هار هااااااار هاااااااااااار *:)
نگارا
نگارا
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
آخرین بار با حوضه نقاشی از وسطاش دیگه...اولین بار فک کنم با سام و نرگس..:) دیگه با هیس دختران هم یکم...8 دقیقه تا پاییز..کلا دست به گریم خوبه واسه فیلما
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
دمت گرررررررررررررررم نگارا جون ....خوشم میاد سلیقه فوتبالیت عالییییییییییییییه......دلم برا بازی های فرهاد تنگ شده..........!!!!!!!!!!:-(((((((((
Niva
Niva
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
یاد تی ام افتادم :(
reyhaneh_arghiani
reyhaneh_arghiani
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
منم با سام و نرگس اشک ریختم و هنوزم وقتی نگاه میکنم سکانسی که میخوان اعدامش کنن سامو دختره التماس میکنه دلم خون میشه وبغضم میترکه
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
هیس دخترها فریاد نمیزنند، هردفعه if only رو دیدم گریه کردم! انتهای خیابان هشتمم یه قطره اشک ریختم! بیشترم با the broken circle breakdown ...
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
با تشکر از اون یک قطره اشک محترم *:)
Ghazal_parsa
Ghazal_parsa
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
زمانه...سکانسی که بهزاد ابزداج کرده بود و ارغوان رفته بود عروسیش...(میدونم خزه!) و یه عالم فیلم دیگه...تقریبا همه فیلما!!!یه جاییش هست که اشکتو دربیاره
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
وااااای اره اونم غمناک بود
دانه ی برف
دانه ی برف
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
خوبه اعتراف می کنی خیلی خزه
غزال
غزال
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
از حوض نقاشی متنفرم بخاطر نگار جواهریان...):
دانه ی برف
دانه ی برف
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
چرا ؟خوب بازی می کرد که
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
بر چی ؟؟؟*:)
رادمهر
رادمهر
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
خیلی خیلی زیاد بودن فیلمایی که باهاش گریه کردم ینی خیلی زیادا برای اینکه ب عمق فاجعه پی ببرین مثلا با avengers هم گریه کردم ولی فیلمی ک حتی یاد سکانسش میفتم گریم میگیره فیلم سینما پارادیزوئه اون سکانس ک سینما رو خراب میکنن و اون سکانسی ک برای اخرین بار تیتو و الفردو حرف میزنن
adib_aref
adib_aref
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
نه.هیچ وقت
A_K
A_K
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
قسمت آخر فرار از زندان،تایتانیک،ی قسمت از نابرده رنج!!!!!!!!،و خیلی دیگه که یادم نمیاد...
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
آخ نابرده رنج *:)
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٢/١٠/٢٢
٢
٠
هعی بابا...یکی میخواد به حال ما گریه کنه!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
میم مثل مادر...هیس دختران فریاد نمیزنند..... perfome عاااالی بود...ینی بد یه سال که گذشته هنوزم فکرم درگیرشه...
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
اره شده/ مثلا فیلم دونگی /و یک فیلمی بود پسره معلول بود.........یادم نمیاد اسم فیلمشو!!!!!!!!!
دانه ی برف
دانه ی برف
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
دونگی که خنده دار بود
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
دونگی کدوم بود ؟؟؟ آشپزه ؟؟؟دکتره ؟؟؟
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
جدایی نادر از سیمین....
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
یاد جدایی امیرسعید صبا از سانازالسادات جونم که رفت هنودوستان{!} افتادم *:) هار هااار هاااااااار
Paeez
Paeez
٩٢/١٠/٢٢
١
٠
طلا ومس گاهی بغضمو تا سرحد گریه برد ..
Paeez
Paeez
٩٢/١٠/٢٢
١
٠
یه حبه قند
fahime72
fahime72
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
با طلا و مس موافقم
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
اون قسمتی که دختره برگشت و رفت تو خونه وقتی مامانش رو رو ولیچر دید *:) ...
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
با تچکر از عاطفه!! قسمت آخر فرار از زندان ... عی خداااااااااااااااااااااااااااااااااا ... هنوزم باورم نمیشه اون واقعه تلخو ... :||
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
با تشکر از عاطفه و پریسا منم هم ! خیلی داغون شدم قسمت آخرشو دیدم :(((
A_K
A_K
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
:)البته فک کنم بعدش زنده بود...ولی خیلی بد بود با خواهرم نشستیم گریه کردن...خخخخخخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
هاااااااااااااع!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعدش زنده بود!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلا یه فیلم دیگه رو با این اشتباه گرفتی شوما... :/
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
هعیییییییییییییی *:/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٠/٢٢
٠
١
لایک
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٠/٢٢
١
٢
فیلم واقعی زندگی خودم انقدر سرشار از غم هست و انقدر براش اشک ریختم که دیگه فیلمها و شخصیتهای سینمای تاثییری روم نمی زارن
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
این برای نظر آقای روشناوند بوذ
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
من احساسی نیستم تا این حد
Niva
Niva
٩٢/١٠/٢٣
١
٠
چما فقط برای سالاد گریه میکنین نه؟
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٢٣
١
٠
اگه بهتون شله نرسه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
اتفاقا برایسالاد هم روش نوینی کشف کردم که گریم نگیره.........................1.زدن عینک شنا 2. بستن دماغ و دهن با حوله:)))یک بار امتحان کنید
دانه ی برف
دانه ی برف
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
خفه نشین اقای م-نص
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
مرســـــــــی نیوا :)))) //// خخخخخخ نص :)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
ادم خفه بشه بهتر از اینه که گریه کنه:))
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
عاقا چند نفر به یک نفر ، م نص مون رو تنها گیر آوردین؟؟؟! :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
به قول نیوشا اگه شله نرسه ؟؟؟*:) هار هاار هااااااار
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١٠/٢٢
٠
١
افـلاطون همـیشه مـقابـل احـساس بـود ..مـعـتقد بـود گـریه ای کـه در تـراژدی واسـه هـر آدمـی پـیـش میـاد حـاصـل احـساس پـوچـی هـست بـرای چیـزی کـه هـرگز اتـفاق نیـفـتـاده .. برعـکـس شـاگردش (ارسطو) میگه اتـفـاقـا هـمـین گـریه خـودش بـاعـث سبک شدن و تـسـکیـن هست... تـسکـین پـیدا نکـردم جـز واسـه شـاهـکـارهـای ادبــیــات...
mah_mahdizadeh
mah_mahdizadeh
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
من سر فیام خداحافظ رفیق که سه قسمت داشت خیلی گریه کردم مخصوصا قسمت اولش و سومش که اون دختر بچه یخ زد و مرد ...هنوز هم اون فیلم خیلی دوست دارم...
f_dehghan
f_dehghan
٩٢/١٠/٢٢
١
٠
اووووووو منم گریه زیاد کردم ....ولی اخریاش "من مادر هستم " و " هیس دختر ها فریاد نمیزنند" بود........
Niva
Niva
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
من هر دوچو دیدم ولی گریم نگرفته... ولی هر دوچ تاسف برانگیز بود و همچ هم سهل انگاری والدین بود
m_razmi
m_razmi
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
موقع دیدن میم مثل مادر خیلی گریه کردم.دهلیز رو هم که دیدم خیلی دلم گرفت.
Mostafa
Mostafa
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
خیلی فیلمها بوده اما الان فیلم میم مثل مادر و به نام پدر تو خاطرمه.. البته تنها نگاه کردن فیلم هم یکی از شرایطشه.. !!! به کسی نگین ها!!
Niva
Niva
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
خانوم خوبن؟ سلام برسونین :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
hoorieh
hoorieh
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
فیلم خداحافظ رفیق تو اکثر سکانس هاش گریه ات میگیره
maede
maede
٩٢/١٠/٢٣
٠
١
من پای فیلما گریه نکردم!اما بغض چرا!البته همین تازگیا پای تیتراژ سریال آوای باران گریه کردم چون یکی از حقایق تلخ جامعه رو نشون میده...
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٢٣
١
٠
من خیلی احساساتیم هر صحنه کوچیک گریه ار باشه گریه میکنم :)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٣
٠
١
اینا خصوصیت سنین بالاست:))خخخخخخخخ خدایا توبه
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
شما هم پیر میشی این شتریه که همه جا هست .....به قول جواد آقا آررررررررررررررررررررررررررررررررررررره
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
تايتانيك خيلي غم انگيز ناك بود برام :( ديگه سام و نرگس -ميم مثل مادر -نه تو ميدوني نه من- كلا اين روزا هم انقد دلم گرفته ست به محض ديدن يك صحنه احساسي اشكم در مياد :(
Niva
Niva
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
من اهل گریه سر فیلم نیستم.. مگه فیلمی از زمان جنگ و چهیدا باچه .. یا حرم اماما چاید گریه کنم وگرنه اصلا
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١٠/٢٣
١
٠
از آنجایی ک مرد گریه نمیکنه...ولی خو من برای اولین بار در فیلم حوض نقاشی اشک از چشمانم روانه شد...دی
F_SaLar HaSsan
F_SaLar HaSsan
٩٢/١٠/٢٣
٢
٠
بعضی وقتا باید اون قدر مــــرد باشی تا بتونی گریه کنی :) ..
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
باهاتون موافقم...ولی ن گریه ای ک همه خبردار شن گریه در خفا
F_SaLar HaSsan
F_SaLar HaSsan
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
یادش بخیر .. سام و نرگس .. زیاد گریه کردم براش !
zahra1994
zahra1994
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
فيلم زن دوم به كارگرداني سيروس الوند و فيلم فارست گامپ فرقي نميكنه چند بار ببينم هر بار گريه ميكنم :((
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/١٠/٢٣
١
٠
هیس دخترها فریاد نمیزنند . زن دوم . سام و نرگس از سریالها هم : مدار صفر درجه ، پس از باران ، جدیدا هم یادآوری .
negin
negin
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
فیلم جومونگ
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٣
١
٠
!!!!!!!!!!!!!!!!اگر شما فیلم هندی ببینین چکار میکنین
N.zizi
N.zizi
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
ینی تو اصلا جومونگ رو نگاه نکردی؟من مطمینم که تو از اونایی بودی که برچسب هاشم میخریدی
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٣
٢
٠
من کلا حوصله و وقت فیلم ندارم !! چه ایرانی چه خارجی !! خارجی فقط یه فرار از زندان رو دیدم ، پزشک دهکده هم تیتراژش قشنگ بود :)))))))))))))!!!!! میام پای نت میشینم گاهی 555 تا کار در حال انجام دارم اما وقتی فیلم می بینم فقط فیلم میبینم دیگه خخخخ.... اما خوب اگر کسی با دیدن سریال پژمان ، قهوه تلخ و شب های برره گریه کرده من باید بگم نع نشد بگریم همه عمر خخخخ ..البته واز گارد نگیرید !!! من نظراتمو یکم خنده ناک انگیز می دم وگرنه اینجور نیست که از یک کیلومتری تلویزیون ردم نشده باشم گفته باشم !!! مناظره در باره ی تک تک فیلم ها هم در این مکان انجام می شود خخخخ :))). ممنون ...
دانه ی برف
دانه ی برف
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
کی با قهوه ی تلخ گریش گرفته؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٣
٤
٠
چی جالب !!!! کامنتا رو میخوندم فقط تا حالا کسی برای تیتراژ ویتامین 3 گریه نکرده !!!! برای هر فیلم حد اقل یک اهو اهو ای مرهمت فرمودند خخخ
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
خخخخخخخ
morteza_t.kh
morteza_t.kh
٩٢/١٠/٢٣
١
٠
سینماییه کلاه قرمزی و پسرخاله اون قسمت که آقای مجری با کلاه قرمزی دعوا میکنه
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
گریه کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
هاع؟!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
شما از این دسته افراد هستین که با اهنگ ناری ناری هم گریه میکنید:)
mahshid2
mahshid2
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخ عالی بود
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
اینجا بدون من...کلا من با اکثر فیلما اگه دپرسشن باشه گریه میکنم.یا کم کمش دلم میگیره.///با برنامه ماه عسل خیلی گریه کردم.
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
تو هم مگه گریه میکنی دوست خونی؟! :(
mahshid
mahshid
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
با خیلی فیلم بوده ولی یادم نمیاد الان یکیش میم مثل مادر ...........درباره ی الی رم خیلی دوست دارم
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٣
١
٠
راستی فیلم ماه من و وقتی دیدم خیلی دلم گرفت:(( ولی گریه زشته بده:))
دانه ی برف
دانه ی برف
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
(من مادر هستم) من از فیلمای گریه دار و اینا بدم میاد اما این فیلم واقعا ارزش دیدن و گریه کردن رو داره فیلم خیلی با ارزش و قشنگه و برای اولین بار اشکم رو در اورد
دانه ی برف
دانه ی برف
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
با فیلم (دو فرشته هم) دمق شدم
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
من فیلم کلا کم میبینم ولی یکی بود که البته اسمش یادم نیست و با دیدنش تا مرز گریه پیش رفتم فقط...طبق عقاید خودم اصلا دوست ندارم با دیدن فیلمی که واقعی نیست گریه کنم!
-2_mahsa
-2_mahsa
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
من داشتم هوش سیا نیگا میکردم گریه ام میگرف....اون سکانسش که کامران اون پلیسه رو میکشه یه عالم گریه کردم.........
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
دوسش نداشتم........
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
من چند شب پیش یه فیلم تو تلویزیون دیدم خیلی غم انگیزناک بود :) اسمش یادم رفته :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
خخخ /// آبمیوه خوش مزه بود؟؟ :/ :)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
نععععععععععع به هیچ وجه خخخخ اصن آبمیوه چیه ؟؟؟؟ هااااااااع ؟؟؟؟ خخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
تنهـــــــــــــــا خورااااااااااااااااااا :|| خخ
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
خخخ منو بسته شده بود دیگه خخخ
ati200
ati200
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
یادم نمیاد..اسماشون...واقعا
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
خیلی خوش اومدین بفرمایین بالا دم در خوب نیست............ :)))
s_khan
s_khan
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
میم مثل مادر منو له کرد. داغونم کرد. تا چند روز حال درستی نداشتم و حتی با شنیدن ج هم میخواستم گریه کنم
s_khan
s_khan
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
در ضمن حوض نقاشی رو هم اصلا طرفش نرفتم چون با تبلیغ و نقدش تو هفت گریه کردم چه برسه به نگاه کردنش
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
سريال تي وي نبوده كه واسش گريه كنم ...فقط ي فيلم بوده اونم تايتانيك.. اما برنامه هاي ماه عسل بعضي ها واقعا اشك ادمو در مياره...
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
من هر دفه فیلم خداحافظ رفیق رو می بینم گریم می گیره.
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٣
١
٠
یک کلیپه بود موترو سواره خورد به ماشین داغون شد..................خیلی دلم واسه موتورش سوخت.................الان تو بازار 17،18تومن قیمتشه:((((((((( نننننننننننننهههههههههه
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
:/
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
دمت گرم داش، طنز یعنی خودت
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
مخلص ارشم هستم:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
م - نص پایین ها تو نظر شرلوک شله مشاهده شده *:) فهمیدین کجا میدن به ما هم بگین *:) ....
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
این بخش از فیلم دختران فریاد نمیزنند داغونم کرد :دفاعیه پایانی فریماه تولایی (مریلا زارعی) در دادگاه از شیرین (طناز طباطبایی): بسم الله الرحمن الرحیم آقای رییس٬ قضات محترم٬ جناب دادستان٬ شما خودتون مستحضر هستید در دنیا قتل هایی هست به عنوان قتل های زنجیره ای٬ این قتل ها به جز موارد نادر عمدتا توسط پلیس کشف میشن و قاتلین و مجرمین به مجازات عملشون می رسن، چرا؟ چون جسدی وجود داره، چون جنازه ای هست٬ رد و سرنخی هست اما مجازات قاتل آدمایی مثل موکل من چی میشه؟ متاسفانه این جنایت ها اغلب سالها طول می شه تا کشف بشن، نمونه اش چند روز پیش توی روزنامه ای که مطالعه میکردم یک زن بیچاره ای مورد تهاجم دو مرد دیو صفت قرار گرفته بود که الحمدلله تونسته بود فرار کنه و مستقیما به پلیس شکایت کنه و پلیس ما کمتر از 4 ساعت مجرمین رو دستگیر میکنه و کمتر از 2 ساعت اون دو نفر اقرار میکنن به جرم. اما کاش همین یک جرم بود، 35 مورد تعرض به زنان این مملکت 35 مورد بدون شکایت چطور ممکنه ما در این مملکت 35 مورد تعرض داشته باشیم و یک زن حاضر نباشه شکایت کنه، دلیلش چیه؟ دلیلش چیه جناب دادستان؟ دلیلش اینه که قربانی٬ خانواده قربانی به دلیل حفظ آبرو٬ حفظ آبروی خودشون در خانواده و محیط زندگی بر جنایت جنایتکار سرپوش میزارن و با اون در واقع همدست میشن. چه چیزی باعث میشه زنی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته سال های سال تهدید و تحقیر و توهین رو با خودش به دوش بکشه و جایی شکایت نکنه. چه چیزی باعث میشه؟ فکر نمیکنید ریشه در اون اصل همیشگی داره که در گوش ما زنها از اول تا الآن زمزمه کردن که هیس! ساکت٬ آرام٬ دختر فریاد نمیزنه٬ دختر داد نمیزنه. و در پایان به عنوان آخرین دفاع حرفی ندارم به جز...به جز گریه برای متهم.
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
:((((((((((((((((((((((((((((
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
:(|
mahshid2
mahshid2
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
:‘(((((((
sherlok
sherlok
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
آخر فیلم شعله، اونجایی که "ویجی" تو بغل "ویرو" جون میده .
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
خخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
هار هاااار هااااااار *:) شله کوجا ؟؟؟سطلی هم هست ؟؟؟
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
مرد که گریه شو نباید کسی بدونه و ببینه، ولی خب به کسی نگین ( رویای خیس، سام و نرگس، دختران هم هم
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
شرمنده من نمیتونم قول بدم که به کسی نگم باور ندارین از دوستان بپرسین !!!!! خخخخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
پویا میگه....................گریه کن گریه قشنگه،گریه مال دل تنگه..........................نه.................کی میگه گریه قشنگه.........حیف تو چشات بباره
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
کُشتی مارو.........../// خوش پویا باشی خخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
عاقا پویا بیاتی *:) هعییییییییی
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
همه ی ما انسان هستیم .. احساس و عواطف مخصوص همه ی ما آدماست .. نه فقط زن یا مرد... "مرد که گریه نمیکنه" و ... بریزین دور این حرفارو
mahshid2
mahshid2
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
من با فیلمی که واقعا گریه کردم( یک سریال 20 قسمتی !!!!!!!!) سریال وارثان بود و تو زیبایی !!!!!! برای جومونگ هم که هر قسمتش باید بهم سرم وصل می کردن !!!!!!!!!!! آهان جامیونگ گو هم قشنگ بود امپراطور باد ها هم همین طور!!!!!! خب دیگه بسه ادامه نمیدم =))))))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
نه نشده
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
من اشکم دیر در میاد با اینکه خعیعیعیلی احساسی بیدم {کلا عجایب خلقتم !} اما جلوی کسی گریه نکردم در خفا میرفتم هعیییییی گریه میکردم ولی با قسمت آخر فرار از زندان و میم مثل مادر *:/
mahshid2
mahshid2
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
عاورین !
mahshid2
mahshid2
٩٢/١٠/٢٦
٠
٠
مال معی بود!