خانه انجمن داربی را داغ کنید...
٧٩٨
١٤١
عاشق فسنجان

داربی را داغ کنید...

داربی را داغ کنید...

داريم نزديك به يك پرهیجان‌ترین بازی ليگ ميشيم....

فردا داربی معروف بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال هست.

شما طرفدار كدام تيم پايتختي هستي؟! كدام تيم در روز 27دي پيروز مستطيل سبز خواهد شد؟

٩٢/١٠/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٦
٨
٨
فقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــط استقلال !!!!! استقلال می بره! البته اگر استقلال ببره که صد در صد می بره !!! اونا میگن داور غش کرده، سرش گیج رفته و تبانی کرده ، پول گرفته و همچین چیزایی اما اگه یک هزارم درصد پیروزی ببره : داور در حد جهانی قضاوت کرد، ما تیم داوری امروز رو در حد داوران جام جهانی دیدیم! داور در حد بوندس لیگا بود، امروز روز پاک فوتبال بود !!!! و از این حرفا از مربی قرمزا به گوش می رسه !!!! خخخخخخخ یعنی ما با همچین تیمه بچه ای طرفیم !!!
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٦
٥
٦
لايككككككككككك.....صدرصد استقلال ميبره...........فك نمي كردم استقلالي باشيد!!!!!!!!!!!.....باهاتون درمورد غش كردن داورموافقم........يه همچين تيميه پ ر س پ ل ي س
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٦
٥
٦
به به !!!!! پرچم استقلال بالایه !!!!!! همینجا هم اول شدیم خخخخخخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٢٦
٥
٧
مصطفی...دیگه هیچ حرفی بین من و تو نموند :| :|
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٢٦
٥
٦
حداقل مربی ما وقتی دو تا واقعیت از نود میشنوه نمیاد زمین و زمان رو به هم بدوزه....اخلاق بچه گانه همه میدونن مال کیه....
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٢/١٠/٢٦
٣
٦
ما استقلالیا هرچی که باشیم قلیونی نیسیتم !
Niva
Niva
٩٢/١٠/٢٦
٣
٥
آقا لایککککککککککککککککککککککککککککک استقلال عچقه :)))) به به
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٢٦
٣
٢
وخزن جم کنن شمام خدی تیم شما
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٠/٢٦
٣
٢
عمرا اگه ببره.......یا مساوی یا قــــــــــــــــــــــــــرمـــــــــــــــــــــــــــز
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٠/٢٦
٣
٣
آررررررررره.............استقلال عچقه ولی پرسپولیسو عشششششششششششششششششششششقه...................
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٦
٣
٢
دوستانه لنگی 24 بار باختین بستون نیست ؟؟؟؟؟ حالا 18 بار از ما بردن !!!! بازم ما چییییییی داداش ؟ سریم !!!! دیگه بردن پرسپولیس جذابیتی نداره آخه !!!!! :))))
tanha
tanha
٩٢/١٠/٢٦
٤
٢
استقلال سروره هرچی لنگیــــــــــــــــــــــــــــه!! بزن زنگووووووووووووووو
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٦
٢
١
آقا من هستم................. فقط استقـــــــــــــــــــــــــــــــــلال :)))))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخ یه کامیون کامنته ماشالاه خخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٢٦
١
٣
اقا من طرفدار هیچ کدوم نیستم........فقط ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــپاهان:))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٦
٠
٠
زردك برو .........اخريه چيزيت ميشه زودتر برو
mahshid2
mahshid2
٩٢/١٠/٢٦
٦
٣
آقا من اصلا از فوتبال هیچی سر نمیارم .... ولی چون از کوچیکیم وقتی ازم می پرسیدن آبی یا قرمز می گفتم قرمز , پس طرفدار پرسپولیسم :)))))))))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٢٦
٢
١
همینم خوبه :)
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٢٦
٢
٠
لایک
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٦
٢
٦
پرسپولیس قهرمان میشه خدا می دونه که حقشه " اگر که جدول برعکس بشه " پرسپولیس قهرمان می شه...پرسپولیس قهرمان میشه!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخ مــــــــــــــــــــــــــــرسی خیلی قشنگ :)
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٦
٥
٤
فقط استقلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٦
٤
٤
فقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــط استقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلال
Niva
Niva
٩٢/١٠/٢٦
٣
٣
به به پسندیدیم :)))
m_famous
m_famous
٩٢/١٠/٢٦
١
٢
موافق×2000
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٦
٠
٠
لايككككككككككككك
ghazale
ghazale
٩٢/١٠/٢٦
٤
١
فقط ابومسلم خخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/٢٧
٠
٠
فعلا ک پدیده :دی
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
پدیدههههههههههههههههههههههههه
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٢٦
١١
٣
فـقط میـگم زنـده بـاد پـر طـرافـدارتـرین تـیم آسیـا....زتـده بـاد پـرسپـولیسمـون :)
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٢٦
٤
٢
ششمین لایک رو هم من زدم خخخخ
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٢٦
٢
٢
پدیده شاندیز اصن :|
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٠/٢٦
٠
٠
سیاه جامگان بوشهر..خخخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٢/١٠/٢٦
٢
٣
میگن بچه های پرسپولیس تو کار صادرات تنبالو هستن ! جماعت تنباکو :)))))) قلیونیا !
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١٠/٢٦
٠
٤
چه بامزه :|
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٠/٢٦
٢
١
ما که میگیم شماها از هر چیزی کوه میسازین هی میگین نه.....اون از تیمتون که اونطوری بزرگش کردین اینم که از این.........باز به قرمز ما میگن بچه......پاشین حودتونو از تو دست و پا جمع کنین که له نشین............
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٠/٢٦
٦
٣
والا ما پرسپولیسی هستیم / خدا کنه مساوی نشه! اونم از نوع صفر-صفر اش
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٢٦
٢
١
لایک
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٢٧
٠
٠
خدا کنه :)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/١٠/٢٦
٥
٣
قطعا و حتما پرسپولیس میبره شک نکنین!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١٠/٢٦
٢
٣
تکبیر :)))
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٦
٠
٣
آخی از خواب بیدار شو دوست من!
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٢٦
١
١
لایک
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٠/٢٦
٢
١
شاهدختم! گلم! اون قرص آبیه رو باید نصفش می کردی بعد می خوردیش
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٦
١
١
قطعا و حتما اشتباه می کنید !!!! ببینید فردا گوشی دستتون میاد خخخخخخخخ
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٦
٠
٠
ماميبرررررررررررررريم......شك نكن تو
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٠/٢٦
٠
٢
برام آبـــــــــــــــــــــــی و قرمز که مهم نیس...بگو چه رنگی دوس داری بپوشم..:)))...اصن این آهنگهه مارو گیریفته..خخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
فقد آبببببببببببببببببببی خخ
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١٠/٢٦
٥
٣
تیمی که بهترین گلزنش حنیف عمران زاده باشه و 98 درصد گلاش رو سانتر خب .... چیزی ندارم بگم :)) قطعا پرسپولیس میبره یا نهایتا مساوی میشه
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٦
٢
١
دارین از الان خودتونو برای تساوی دلداری می دین؟؟؟نخیر از این خبرا نیس ما می بریم قطعا حتی به تساوی هم رضایت نمی دیم...
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٢٦
٢
١
لایک فقط برد
Niva
Niva
٩٢/١٠/٢٦
٣
٥
مایم که از رنگ خوچ رنگ اواتارمون مچخصه کدوم وری هستیم.... فقط استقلال رو عچقه .... با اینکه خیلی از مهره های اصلی درست دم بازی رفتن ولی خب ایچاالله میبریم :)
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٦
٧
٢
جمعه میبررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررریم :)))))))))))))))) قرمزته :))))) استقلال که روحیه اش رو داد بر باد دیگه ! نکونام و منتظری و چهار تا مصدوم و محروم ها و اینا دیگه چجوری میخواد بیاد ما رو ببره !!!!!!! حالتونو میگیررررررررررررررررررررررررررررریم :))))) جمعه میبریم ببین کِی گفتم :))
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٢٦
٣
١
لایک
یه آدم
یه آدم
٩٢/١٠/٢٦
٣
٥
فقط استقلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال.میگن ی روز ی گروه پرسپولیسی با ی گروه استقلالی و ی دانشمند تو ی بیابون گیر میکنن باد میاد استقلالیا رو میبره پرسپولیسیا با غرور میگن باد ما رو نبرد استقلالیا رو برد دانشمنده میگه زیاد خوشحال نباشین شما سوراخ بودین باز ازتون رد شده برا همین نبردتون.استقلالیا بزنین لایکووووووووو آبیتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
یه آدم
یه آدم
٩٢/١٠/٢٦
٣
٤
اصلاح میکنم باد ازتون ردشده
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
اس اس آسیایی
یه آدم
یه آدم
٩٢/١٠/٢٦
٥
٤
فقط استقلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال.میگن ی روز ی گروه پرسپولیسی با ی گروه استقلالی و ی دانشمند تو ی بیابون گیر میکنن باد میاد استقلالیا رو میبره پرسپولیسیا با غرور میگن باد ما رو نبرد استقلالیا رو برد دانشمنده میگه زیاد خوشحال نباشین شما سوراخ بودین باز ازتون رد شده برا همین نبردتون.استقلالیا بزنین لایکووووووووو آبیتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٦
٢
٢
عالی بود!
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٠/٢٦
٢
٤
فقط از مغز پوکیده ی یک آبی میتونه یه همچین تراوشاتی خارج بشه...............والا
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٦
٢
٢
خانوم آسمانی از این بازیا میاد و میره اما یکم با احترام هم صحبت کنیم خوبه ها !!! قرار شد کل کل باشه نه دعوا :((
یه آدم
یه آدم
٩٢/١٠/٢٦
٢
١
دختر اسمانی به نظرم اونقدر بزرگ شدی که بفهمی توهین به دیگران خیلی کار زشتی و احتیاج به گفتن نیست
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٦
٠
١
ابيته حال كردم...........دمت گرم
maede
maede
٩٢/١٠/٢٦
٢
٣
من طرفدار هیشکدوم نیستم! :|
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٦
٢
٣
آبی آبی آبی آبی آبی آبی....... جاست آبی.....
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/١٠/٢٦
٤
١
خیلی پر هیجانه:/ اصن هیجان از سر و کله این بازی میباره:/ آخه لیگ داخلی هم جذابیت و هیجان داره؟آخه مورچه چیه که کله پاچش باشه؟...خود لیگ داخلی دیدن نداره چه برسه به بازی مزخرف این دو تیم که همش براساس سود و منفعت تموم میشه بگن بباز میبازن بگن مساوی کن مساوی میکنن مثل ال کلاسیکو نیست که واقعا برد یا باخت رو بخوان هرچی بهشون بگن همون کار رو میکنن امسالم مثل پارسال مساوی میشه:/والااااااااا...ولی خو با این حال اگه بخوام طرفدار یکیشون باشم پرسپولیس:)
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٢٦
٢
٠
لایک
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٢٧
١
٠
کاملا موافق
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٢٦
٥
٤
ببیییییییییییییییییین تیم فقط پرسپولیییییییییییییییییییییس بوگو خوب ... فردا یه جوری این 6 تایی رو کتلت میکنیم که دیگه حرف نزنن :)))) فردا پرسپولیس نمیذاره استقلال نفس بکشه خخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٢٦
٢
٣
لایک
m_famous
m_famous
٩٢/١٠/٢٦
٣
٢
آقا توهم دارین هااااااااااا...خخخ
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٦
٢
٣
جمعه میبرررررریم :)))) حرف هم روش نیس :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٦
٢
١
خخخخخخخ... مهدی تو خواب ببرید !!!!!!!! :)))) یوهاها هاها ...!!!! تو پی اس هم حتی از من 6-7 تاشیرین میخوری!!! خخخخخ
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٦
١
٢
هيــــــــــــــــس!لنگي هااز برد حرف نزنند!!!!!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٢٦
١
٣
به تک تکتون فردا سلام میکنم خخخ وقت گریه هاتونم میشه بععععععععععععععععععله ... این یه واقعیته الان وضعیت پرسپولیس بهتر از استقلاله پس فقط امشب باید کابوس ببینین و حرف نزنین خخخخخخخ والا :))))
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٧
٠
٤
هیس ! 6 تایی ها فریاد نمیزنند :)) مخصوص خانوم فسنجون :)
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٧
١
٢
مستر خاص جون برو بخواب خوابای خوب ببینی :))) اره داداشم برو بخواب :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٧
١
٠
وقتی مث تو 13-14 ساله بودیم 9 شب خواب بودیم نه که ساعت 2 شب بیایم کامنت بذاریم خخخخخخ
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٧
٠
٢
الانا مث اون موقع ها نیس دوران عوض شده عزیزکم :))))) مثکه خیلی خوابیدی ار دنیا عقب موندی ! :)))) :دیییییییییییییییییییییییییییییییی
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٢٦
٣
٢
من طرفدار تیم پرسولیسم خیلی هم عاشقشم و حتم دارم که می بره آرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررره:)))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٦
٠
٢
نميبره اررررررررررررررررررررررررررررررررره
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٦
٥
٢
بابا اینقدر بازی جمعه رو حساس نکنید... آخرش یا پرسپولیس میبره یا استقلال میبازه... :))))) جمعه میررررررررررررررررررررررررررررررریم :))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٦
٠
٣
فك كنم برعكس گفتين........
m_famous
m_famous
٩٢/١٠/٢٦
٤
٣
توی ایران مردم دو دسته اند...دسته اول برای خودشون کسی میشن........دسته دوم پرسپولیسی میشن:(خخخخخخخ
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٦
٤
٢
آهنگ جدید یاس برای دوستان استقلالی: از چی بگم برات انتظار داری چه چیزی از ذهن من دراد به جز هتریک ایمون زاید آره رفیق حرف توشه ولی با خودکار سفید من کسی نیستم که با این باختا دردم بگیرم ولی این نتیجه رو کی میخواد گردن بگیره خخخخ :)) جمعه میبرررررررررررررررررررررررررریم :)
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٦
٢
٣
جمعه نميبررررررررررررررررررررررررررررررين........قرقرقرقرقرقرقر
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٠/٢٦
٥
٢
من که معلومه استقلالیم...و خواهم بود.ولی میدونم بازم ضدحال میزنن و بازی هم مساوی میشه.
tanha
tanha
٩٢/١٠/٢٦
٢
٤
مهم اینه که استقلال سرور پرس پولیسه:))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٦
١
٢
مرسی امیر حسین خان :))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٠/٢٧
٠
١
مهم همونه...ولی امیدوارم شاهد یه بازی خوب باشیم:)
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٧
٠
٠
جمعه میبررررررررررررررررررررررررررررریم :)
پری سا
پری سا
٩٢/١٠/٢٦
٢
٣
اینکه کاملا مشخصه پرسپولیس........
tanha
tanha
٩٢/١٠/٢٦
٢
٣
اول عینکتونو بزنین بعد بگین مشخصه:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
اس اسه آسیایی فقط :))
A_K
A_K
٩٢/١٠/٢٦
٢
٠
پرسپولیس عشقـــــــــــــــــــــــــــــه..آررررررررررررررررررررررررررررررررره:)
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٦
٠
٢
استقلال رو عشقه اررررررررررررررررررررررررررررره)))
ati200
ati200
٩٢/١٠/٢٦
٠
٢
اسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستقلال سروره
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٦
٠
٢
ارررررررررررررره سرورپرسپليسه
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/١٠/٢٦
٠
٢
استقــــــــــــــلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٦
٠
١
ايـــــــــــــــــــــــول)))))))
A_K
A_K
٩٢/١٠/٢٦
٢
١
دوستان عزیز و محترم پرسپولیسی و استقلالی:این فقط ی بازی بین دو تیم پر طرفداره..قرار نیس به خاطر علایق و خواسته های خودمون به علایق دیگران بی احترامی کنیم و همدیگرو ناراحت کنیم..این بازی ها میرن ولی مهم دوستیهای ماست که شاید از بین بره...پس لطفا به هم احترام بگذاریم و از کلمات لنگی و سوراخ و مخصوصا مغز پوکیده و ....استفاده نکنیم..با تشکر...مدیریت بووووووووووووووووووووووق:)خخخخخخخخخخخخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٦
٠
٣
4444444444444444444444444444444444444444444
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٦
٠
٣
ايول.......4444444444444444444
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٦
٢
٣
استقلااااااااااااااااااااااال قهرمان....
Niva
Niva
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
100%
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٦
٠
١
حالا خودمونیم هرکدوم ببره به ما چی می رسه؟
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٠/٢٧
١
١
هیچی! فقط بستن دهن یه عده آدم که مدام هر اتفاقی واسه تیمت بیفته میندازن گردن تو!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٦
٢
٣
فقط اســـــــــــــــــــــــــــــتقلـــــــــــال :)))))))))))))))))))))))))))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٦
١
٢
لاييييييييييييك
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١٠/٢٦
٤
٠
پرسپوليس... ميبره....
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٢٦
٤
٠
میخواین باز فردا رحمتیتون از اون گلای 40 متری بوخوره اینقد کل کل میکنین یا حوس گل با چاشنی لایی کردین ؟ خخخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٢٦
٤
٠
فردا آبی ها خون گریه می کنند ! نکن ای صبح طلوع ! نکن ای صبح طلوع! خخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٢٦
٣
٢
از نکونام مي پرسن، واسه پول رفتي استقلال ؟ ميگه:پ ن پ واسه عشق خخخ
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/١٠/٢٧
٠
٢
شایعه شده قلعه نویی گفته ما بازیکن نداریم....دایی هم گفته ده نفره با دوتا گل فرجه بازی میکنیم باهاتون D:
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/٢٧
١
٣
عاقا معلومه دیگه :))) استــــــــــقلــــــــــآل .... هر چند هیش کدومشون شایشته بردن نیستن ولی خب آبیته دیگه :)))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٠/٢٧
٢
٣
تا استقلال هست چرا آدم بره طرفدار پرسپولیس بشه؟؟؟!!!!!!!!! استقلال فردا برندس :)))))))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٧
٢
٢
صد در صددددددددددد استقلال برنده استتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت !!!!!!!!!!!!اس اس آسیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــایی
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٧
١
٠
جمعه میبرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررریم :))) خخخ
n_zaker
n_zaker
٩٢/١٠/٢٧
١
٣
just BLUE
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
مــــــــــــــــرسی!!!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٢٧
٣
٢
:) قرمزته هرچند مساوی میشه
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٢٧
٢
٢
من واقعا به این دوستان پرسپولیسی افتخار می کنم .. آخه اینها به من یاد میدن چه جوری از بی افتخاری ، افتخار درست کنم و در حالی که قهرمانی آسیا رو ندیدن خودشونو با یه تیمی که دو بار قهرمان آسیا شده مقایسه کنه !!! در حالی که استقلال 67 دنیاست پرسپولیس دیوست و خورده ای بیاد خودشو با ما مقایسه کنه !!! واقعا خیلی خوبه از این بی افتخاری افتخار می تراشید...یادتون باشه یه دانش آموز هر چقدر تو کلاس طرفدار داشته باشه اما درساشو پاس نکنه و شاگرد اول نباشه به درد نمیخوره !!! چون هدف رفتن به مقاطع بالاست نه داشتن طرفدار !!! :))) یوها ها ها ها
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٠/٢٧
٢
٠
اصن هیچ چیز نمیشه گفت دیگه...ایول دارین..:)
A_K
A_K
٩٢/١٠/٢٧
١
١
خوب شد اون بالا یک ساعت داشتم مینوشتم که به علایق یکدیگر احترام بگذاریم...آقا مصطفی اره استقلال قهرمان آسیا شده و ما پرسپولیسی ها هم هر وقت که بحثه مسابقات آسیایی بود طرفدار استقلال میشدیم..دیگه این کاراتون و حرفاتون چیه؟!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٠/٢٧
٠
١
آهرین دوست جدید جیمی:)
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/١٠/٢٧
٠
٠
به به.تا سپهری جونم با ماست ما از چیزی نمی ترسیم!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٠/٢٧
٠
٠
خب همونطور که حدس زده بودم مساوی شدن باز و همه کر کری خوندن و استرسهاتون باز الکی شد/کلا هر موقع این بازی میشه احتمال 90 درصد بدین که مسافی میشن و بازی بدون گل تموم میشه/خ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٢٧
٠
٠
خب مساوی شود تمام:////
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢٧
٠
٠
شد
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خیلی راحتو مجلسی :))
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
این چه بازی ای بود!! همش مساوی مساوی مساوی.......... :(
m_sajjadi
m_sajjadi
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
وای کع چه بازی داغی بود.سوختم از بس داغ بود. ....با این بازی کردنشون
Niva
Niva
٩٢/١٠/٢٨
٠
٠
خب ما که بازی رو ندیدیم ولی مساوی چد .. چه بهتر که ندیدیم خخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خوش به حالتون :((
M_sanati
M_sanati
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٩
٠
٠
دلم خنک شد همتون ضایع شدین *:) فقط والیبـــــــــــــــــــــــ*:)ـال
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
نخیرم !!! اصلنشم
e_najm
e_najm
٩٢/١١/٠١
٠
٠
از فوتبال ایران چیزی در نمی یاد....همش دعوا خوب یکمم بازی کنید..فوتبال خارجیش....وووووو والیبال
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
مساوی شدن تو جام حذفی خنده داره !! میخوان برن پنالت هنگ می کنند خخخخخ