خانه انجمن من توی جیم چاپ شدم!!
٧٦٢
٧١
م-نص

من توی جیم چاپ شدم!!

من توی جیم چاپ شدم!!

با سلام خدمت دوستان عزیز

همان طور که میدانید از این هفته قرار است در جیم جدید مطلب یکی از کاربران به طور کامل چاپ شود و یکی از نویسندگان جیم درباره ان مطلب نظر بدهد.

حالا شما بگویید دوست دارید کدام مطلبتان چاپ شود و  کدام نویسنده برای شما نظر بدهد؟!

روزی که مطلب شما در جیم چاپ شود چکار میکنید؟ اگر در آن روز نظر آن نویسنده انتقادی بود چکار می کردید؟!

٩٢/١٠/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
A_K
A_K
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
خب من کلا ی مطلب گذاشتم که اصنم ازش راضی نیسم چون خودم ننوشتم،همون چاپ نشه بهتره:)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
متشکرم از صداقت شما
A_K
A_K
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
:))))))))خواهش
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
:))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
خب دوس دارم مطلب"من خودخواهم فرزندم" یا اون " ای کاش مجازی بودی اما حقیقی" چاپ بشه :)))) نمدونم چرا ولی خودم دوسشون دارم نظر لطفمه خخ روزیم که چاپ بشه به بابام نشونش میدم :) منتظر انتقادم هستم چون باعث پیشرفت میشه :) با تشکر
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
خوب من دوستارم مطلب سلطان ماه ها بهمن ! تو بهمن ماه چاپ بشه و آقای نادری نظر بده:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
:)) خوندمش الان :)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
من تا حالا سه تا از مطلبام چاپ شدن/ نميدونمهر كي نظر داد خوبه مهم اينه كه جيمي باشه/ اگه انتقادي باشه خوشحال تر ميشم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
اون مطلبايي رو هم كه دوست دار چاپ بشه( من و تو ) و مطلب (مخوان اي خروس) هست
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
هنوز كه مطلبي ننوشتم.........
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
خو اصا واسه شما ی صفحه اختصاصی گذاشتن ک فعلن خالیه
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
خب نمیدونم...مطلبی که خیلی خیلی آنچنانی باشه فکر کرنم نداشته باشم...دارم سعی میکنم قلمم رو تقویت کنم واسه همین..:)...بشه که یه روزی قلممون خوب بشه متنای قشنگ بنویسیم..:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢١
١
٠
من مطلب هام در حد چاپ شدن نیست مطلب های بقیه از من قشنگتره ولی اگه معجزه ای شد و چاپ شد دوست دارم سلام زمستان باشه و اینکه دوست دارم کاپیتان مریمم *:) و امیر سعید صبا و سانازالسادات *:) برام نظر بذارن *:) ...
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
یکی رو انتخاب کنید................تعارف نکنین یهو بگین همه نظر بذارن دیگه:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
بعله همه ی همه ی همه *:) هار هاار هاااااااااار
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
ها ؟؟؟ مطلبمان چاپ شود؟؟؟ خب بشه چی کار کنم ! :)))/آرزو بر جوانان عیب نیست مستر :دی
F_SaLar HaSsan
F_SaLar HaSsan
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
کار خوبیه و جالبیش همون قسمت نقد کردنِ :) من آماده ام .. اما مطمئنا انتخاب من برای مطلب با انتخاب جیم فرق داره ! هرکدوم صلاح دیدن :)
F_SaLar HaSsan
F_SaLar HaSsan
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
آها راستی مطلب منم این هفته چاپ شد .. همون حس شادی رو داشتم که تو بقیه روزنامه ها مطلبم چاپ میشد :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
:))))))))
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
" ترجیح میدهم" عاشق این متنمم.... ینی پر حسه این متنم.... اگر چاپ بشه که یه بارم شده (قبل از این قانون چاپ شد)اگر کسی انتقاد بکنه اصلا نارحت نمیشم چون من نویسنده نیستم و میدونم کسی که داره انتقاد میکنه از رو شناخته
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
حـسـش بـاشه شـعـر.. دلنـوشـتـه ی دل خـسـتـه:) مـینویسـم جیم میذاره .. مـحـمـد امـیـن شـرکــت اول
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
خخخخخخخخ...................چه نویسنده قهاری رو انتخاب کردین
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
خو من که در حد این حرفا نیستم !!! یکی باس بیاد مطلبای خودمو از سر تا پاشون رو در تمام زمینه ها نقد کنه !!!!! :)
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
پ مـن چـکارم؟؟؟ خـودم نـقدت مـیکنـم:P
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
هی بابا...من حرفی ندارم...
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
بنده خدا افسرده شد:))
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
هعععععععع...من چاپ موخام...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
تو نودت همه چیز معلوم میشه ؟؟ خخخخخخخ
m-nik110
m-nik110
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
مال من که چاپ شد!!!و نویسنده ای که بیشتر از همه نویسنده های جیم دوست دارم و نویسنده تر تر میدانمشون برام نظر نوشتند!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
خخخ کی؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
حالا هی فخر بفروشین..............
m-nik110
m-nik110
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
ولی اگه بازم از من چیزی در این ستون چاپ بشه...دوست دارم خانم یوسفی برام نظر بنویسند!یا سعید برند!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
امیدواریم:)
Niva
Niva
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
من که یه بار یه مطلب ازم چاپ چد از اون به بعد انگیزه نوچتن درونم از بین رفت .. نمیدونم چرا .. هنوز محققان در حال تحقیق هستند :)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
دقیقا...............مثل مو:((
maede
maede
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
زیاد فرقی نداره کدوم مطلبم باشه!ولی"اگر من صاحب تکنولوژی بودم"باشه بد نیست!دوست دارم آقای صبا واسم نظر بذارن!!!
maede
maede
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
راستی با نقد به شدت موافقم!دوست دارم چه تو سایت چه جیم کاغذی کسی که نظرشو میگه نظر واقعیشو بگه و اگه انتقاد کنه قطعن و حتمن استقبال میکنم!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
پس منتظر انتقادات بنده باشید
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
من که از 5 تا مطلبم 2 تاش حذف شد :((( یکی هم که تو راهه :))))) فکر نکنم ازین شانس ها داشته باشم ولی حالا 1 در تیلیارد اگــــــــــــه بشه شعرامو دوست دارم چاپ شه.... :)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
مگه شعر میگین شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بابا هنرمند................بابا ورزشکار:)) بابا پروین اعتصامی
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
بعـــــــــــــــــله که شعر میگم به پروفایل مراجعه کنید خوو....... :))) { من شهین اعتصامی هستم خخخخخخخخخخ }
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
خخخخخخخخ...مطالب ما منشوریه فک نکنم تو جیم چاپ بشه...خخخخخ...ولی اگه بشه دوست دارم جشن تنهایی چاپ بشه . آقای برند عزیـــــــــز نظر بدن :)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
نظری ندارم ......
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
ما ک یهو چشمه ی غلی زد ی چیزایی گفتیم...ولییی...ولییی...هعی...حذفش کردن
adib_aref
adib_aref
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
مطالب من هیچند چون من در نوشتن هیچم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
با اين سوالتون يه سر رفتم پرفايلم مطالب ارساليم رو چك كردم ديدم اي دل غافل هيچ اثر چشمگيري مشاهده نميشود (0_0) حالا انشاالله مطالب بعدي :) همه كه نبايد نويسنده باشن... پيرو سوال دومتون هم خيلي قبل تر از اينكه سايت شروع به كار كنه يك عدد نوشته ي مان در روزمره آنلاين چاپ شد، از شدت ذوق يك جيغ كوچولو كشيديم، منتها انگار لولش از كوچولو يه كوچولو بيشتر بود، باعث شد بقيه(كه الان مهم نيست كيا بودن ) يكم زل زل مارو نگاه كنن(از همين مدلاي عاقل اندر سفيي)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
خخخخخخ من شوما رو یک نظر بده واقعی میشناسم چون همیشه کامل و جامع نظر میدین :)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
('^_^)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
داستان واقعی که از زندگی خانوادگیم گذاشته بودم به نام "پاپوش و قضاوت نادرست" تا مردم همه بدونن چه نا عدالتیها و جفا های در حق بعضی از آدما میشه توی این مملکت / هیعی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
سلام ... اشكمهر عزيز ماجراي مطرح نموده شما داراي مشكلات فرآواني است كه منجر به محكوميت شده . به نظر من اين مطلب منتشر نشود بهتر است .
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
نمیدونم ولی دوس دارم چاب بشه مطلبی ازم اون وقتم یه انتقاد خیلی سازنده هم زیرش باشه :)
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
هیچی اگه زیاد انتقاد کرد همینجوری وامیستم نیگاش میکنم تا از رو بره ! اگه خیلی انتقاد کرد واز وامیستم نیگاش میکنم تا پودر شه !!!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخ دَم شوما گرم :)))
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
:دی
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
:))
پری سا
پری سا
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
نمیدونم....سوال سختیه.....ولی خیلی دوس دارم ببینم چی میگن؟!!!!!
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
نمیدونم ولی فک کنم که مطلب دلم برایتان تنگ میشود استاد و یا دشواری های یک روز در کتابخانه .....هر کدوم از دوستان هم نقد کنند خیلی خوشحال میشم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
:))))))))))))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
سلام ... هيچ يك از مطالبم را اجازه انتشار نميدهم چون تعداد زيادي از انها خاطرات زندگي من است و پاي كساني ديگر را هم به ميان مي‌كشد
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
نچ نچ نچ خخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
:)))))))))))))))))))))) چی جالب !
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
منظورتونو نمیفهمم به هر حال یک آدم کاملا بی گناه گناه کار شناخته شد و تمام زندگیش از بین رفت و تمام اموالش مصادره شد /اگه منظورتون اینه گناه کار نبوده و این چیرا ...والا نمیدونم چی بگم!به شما! من اونقدر بزرگ شدم که بدون اخساسات وطرفداری از نزدیکانم بدونم واقعیت چیه و تخت تاثییر چیزای دیگه قرار نگیرم
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
مطلبتون کجایه تا من برم بخونمش
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
http://jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=1&id=9954
saiideh70
saiideh70
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
وسوسه تابسان (خودم این مطلبو خیلی دوس دارم)
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
كلي ذوق زده ميشممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم. دوست دارم مطلب اولين خاطره عمرم چاپ بشه:)
دانه ی برف
دانه ی برف
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
کاش می شد داستانم یا شعر بابام چاپ بشه یا حتی اگر چاپ نشد نقدش کنن تا حد اقل بتونم درستش کنم
دانه ی برف
دانه ی برف
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
کاش می شد داستانم یا شعر بابام چاپ بشه یا حتی اگر چاپ نشد نقدش کنن تا حد اقل بتونم درستش کنم
mahshid2
mahshid2
٩٢/١٠/٢٣
٠
٠
شعر حافظ درباره ی سایت جیم خخخخخخ خیلی با مزه س
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
:دی
ali007
ali007
٩٢/١٠/٢٤
٠
٠
همین که بابا نان ندارد.......هر کسی نظر بده دستش درد نکنه!!!!!!!!!!!!