خانه انجمن به جای برف بازی چکار کنیم؟!
٩٨٨
٨٧
h_jahanshah

به جای برف بازی چکار کنیم؟!

به جای برف بازی چکار کنیم؟!

پاییز گذشت و برف و بارون نیامد، چیزی به روی خودمان نیاوردیم! حالا زمستان هم نیامده و آسمان اصلا به روی خودش هم نمی‌آورد که باید برف ببارد. داشتم فکر می‌کردم حالا که برف نیامده، به جای برف بازی چه کار می‌شود کرد؟!

مثلا می‌شود برویم برف شادی بخریم، در راه مدرسه یا دانشگاه خالی کنیم در یقه دوست‌مان! البته قطعا به اندازه گلوله برف یخ نخواهد کرد ولی دل ما که خنک می‌شود!

لطفا شما هم پیشنهادات باحال و شدنی‌تان را بنویسید تا دل ما در این زمستان بدون برف، خنک شود!

٩٢/١٠/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٠/١٥
١
٠
ما خودمون با دوستامون برف شادی رو امتحان کردیم...خیلی جواب داد..خیلی هم خوش گذشت...ی کار دیگه هم میتونید بکنید ک مث برف بشه...اونم اینه که مسابقه پفک بازی ترتیب بدین..به این صورت ک هر نفر پفک پرتاب کنه به طرف دیگه...یا مثلا پفکا رو به لباس همدیگه بکشید...هم لباساتون پر از پفک میشه(مث برف:دی)هم از بیکاری بهتره...:دی
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
پفک آخه؟ حالا ماستی چیزی میگفتین یه چیزی!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
پفک گرونه یه چیز ارزون سراغ ندارین؟؟:))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
چرا...از آب میوه و رانی هم میتونید استفاده کنید...یا حتی تخم مرغ...فقط تخم مرغ بوی خیلی بدی میده..عواقبش پا خودتون...منو ک مامانم خونه راه نداد...
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
ميدوني تخم مرغ دونه اي چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
i.forouzan
i.forouzan
٩٢/١٠/١٥
٣
٠
خوب برف نباشه؛ آجر که هست! آجر بازی کنید. کیفش از برف بازی هم بیشتره، دست آدم هم یخ نمیزنه!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٥
٣
٠
فکر بسیار خوبیه..........یه اجر بدین بزنم به اقا ایمان..........بازیه دیگه صبر کن.........کجا میری.........بازیه داداش
ف-گ
ف-گ
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
قبلش اورژانس رو هم خبر می کنین دیگه؟! :)))
ghazale
ghazale
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
خخ کلا با اورژانس قرارداد بستینا :دی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٢/١٠/١٦
٠
١
یک بازی سنتی اینجه هست به نام کُلخ بَزی! سبکش تو همین مایه های آجر بازی آقای فروزانه! فقط تلفاتش کمتره:)))
faeze
faeze
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
:))
i.forouzan
i.forouzan
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
آقا من پایه ام. نفری یک آجر، دوئل کنیم!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
بهمن کلی خندیدم...دمت گرم :)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
قبوله..................کجا بیاییم:)) من کلاه موتورم رو میارم ها
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
چه جوابای با مزه ای :|||||||||||||||||||||||
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/١٥
١
٠
هیچی همون برف بازی نمیشه....باز میخوام یکی از رفیقامو زیر برف دفن کنیم...چرا نیماد :((((((((((
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٥
١
٠
خیلی کارا میشه...........گلوله دودی درد کنیم..........یا با تور گرد و غبار موجود در هوا رو دنبال کنیم.........بریم سر کوچه تعداد خودروهای تک سرنشین رو بشماریم........
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ......شماشروع كنيدماهم پشت سرتون انجام ميديم......
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
به جای لیز خوردن رو برف و یخ میشه رویسرامیک اسپزخانه اب ریخت و با دمپایی ابری اجرای حرکات نمایشی کرد.........برای طبیعی تر شدن هم میشه در یخچال باز کرد تا هوا سرد شود.........برای گرم کردن خودتون می تونید گاز رو هم روشن کنید و کنارش خودتون رو گرم کنید
i.forouzan
i.forouzan
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
لایک داری
maede
maede
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
ایول!خیلی خوب بود:))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
چاکر اقا ایمان هم هستم:))
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
واس ما که برف اومد!!!!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
اصن ابتکاراتون تو حلقم خخخ
ف-گ
ف-گ
٩٢/١٠/١٥
١
٠
گِل بازی کنین! مواد لازم: باغچه ی خونه یکی از رفقای بینوا! دو تا سطل آب جوب!!! مقادیر لازم جیغ و داد و نعره و ژانگولر بازی! :)))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٠/١٥
٢
٠
خدارو صدهـــــــــزار مرتبه شـــــــکر !!! که هیچ برفی نیومد :دی تا آخرِ زمستونم انشالله به دعاهایِ من برفی نمیاد :))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
نـــــــــــــگو دوستم...برف به این خوبی...من دست به دعا برداشتم هفته ی اول بهمن برف بیاد...:)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
برف خوبه من با تلافاتش مشکل دارم :دی هفته ی اولِ بهمن خوبه کلاس ندارم بگو بیاد :)
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
خخخ تو هم مث منی ک امکان نداره برف بیاد و سُر نخورم؟؟ خخخ
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
هیچیکار فعلا بریم درس بخونیم درسا پاس شه بعدا یه فکری میکنیم اصن بعد امتحانا فکرا خودش میاد:)))
Paeez
Paeez
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
فریزر قدیمی هم که نیست پر برفک باشه !پیشنهاد می دم تو چایی یخ بریزیم!:)مثلا تو کفش بی خبر قالب یخ بریزیم طوری که دیده نشه خخخ:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
تو کفش ؟؟ واو ! ایده خوبیه ! طرف شوکه میشه :دی
Paeez
Paeez
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
به باردار شدن ابرها هم میشه فکر کرد حتی خخ!یا پاشیدن یه پارچ آب یخ صبح رو صورت یکی !!!
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
عااااااااااااااااااااااااااليه
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
میتونیم هر روز عصر (به غیر جمعه ها البته) بریم دفتر، وارد اتاق سایت بشویم و با پیشنهاد مبارزه به آقای فروزان خود را به یک میت (هموناییه که بهش مشت میزنن) برای ایشان تبدیل کنیم!!!! خیلی هم کیف میده هاع!!!!! اگه باور ندارین از سید مصطفی و جناب آقای عامل سوال فرمایید !!!!!! به جان اون بخاری تو دفتر سایت که الهی خراب شه که اونجا رو به سنا بخار تبدیل کرده :| :| :|
ghazale
ghazale
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
خخخخخ :)))))))))))) خوشم میاد ینی (^_^)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
آقای فروزان کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هاااااااااااااااا........................بیاد ببینم چی میگه:))خخخخخخخخخخخخ
i.forouzan
i.forouzan
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
من که دستم باز به شماها میرسه. دیر و زود داره، سوخت و سوز نداره :|
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
الان امیدوارم که منظورتون من نباشم:))خخخخخخخخخخخخخ
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/١٠/١٦
١
٠
یک کار دیگه هم میتونه این باشه که به وسیله ی یک عدد قیچی به سراغ درخت درون حیاط جلویی دفتر مجله رفته و با به خوبی حرص کردن آن در جهت بیشتر شدن بارده این درخت در فصل تابستان قدمی بزرگ و موثر برداریم!!!! تا کشوی فایل بعضی دوستان بیشتر پرشود !!!! :| :| :| چیه؟!!؟!؟ چرا اینجوری به من نگاه میکنین ؟!؟!!؟ :|:|:| دهه
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/١٠/١٦
١
٠
یک کار دیگه ای هم که میشه انجام داد اینه که(البته این امر مخصوص نسوان گرام سایت می باشد همه عمر!!!) برن یه مرکز آموزش راهکارهای زنده موندن و در کلاس آموزش آشپزی در مقطع حداقل یه چیزی یاد داشته باشی که بپزی و بخوری تا نمیری ثبت نام کرده تا در جهت جلو گیری از انقراض مـــــــــــردهای دلیر و با افتخار آینده کاری بس عظیم انجام داه باشند!!!!
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
این صرفاً یک پیشنهاد است!!!!!! کتاب بخونن !!! :| :| :| :| :|
khan
khan
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
چه جسارتا... برادر خجالت نمی کشی ازین پیشنهادت؟ واقعا که؟ خیلی بی تربیتی...
ghazale
ghazale
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
کتاب ندارم :(
i.forouzan
i.forouzan
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
وای بر تو. حیا کن اخوی. حیف اسم جیمی برای تو با این پیشنهادت :|
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
:| :| :| :| خانم شما همون کتابای درسیتون رو درست بخونین که درسی رو نیوفتین؛ کتاب غیر درسی پیشکشتون :| والا به غرعان !!!!!
ghazale
ghazale
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
عـــــــــــاقـــــــــــــای فـــروزاااااااااااااان ... ایشون هنو گزارششونو ننوشتن هااااااااا .. خاستم یاداوری کنم خخ
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/١٠/١٦
١
٠
بازی کامپیوتری !!!!! وژن جدید کال اومده !!!! اساسینز کرید جدید هم اومده !!!! pes هم که همیشه عالیه !!!!
khan
khan
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
آفرین...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
بازی کامپیوتری؟؟؟موقع امتحانا؟؟؟ آخه .... !!!!!
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/١٠/١٦
١
٠
میتونن به وسیله ی یک جفت کفش مقام و یک قلم و یک کاغذ و ایضا یک اعصاب آرام، راه بیوفتن تو شهر و تفاوت قیمت سیب زمینی رو در تمامی نقاط شهر بدست بیاورند!!!
ghazale
ghazale
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
:) بیکااااریم مگه .. !
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/١٠/١٦
١
٠
میتونن به وسیله ی تمام وسایلی که در بالا گفته شد(البته به غیر کفش مقاوم!!!) در یه گوشه خانه نشسته و شروع کند به نوشتن اعداد طبیعی به ترتیب از یک تا عددی که مساوی با میزان داراییه آقای .... است !!!! خود این کار یه فصل زمستون آدمو پرمیکنه ها!!!!!
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
در آخر هم توصیه من به جوانان عزیز این مرز و بوم خواب است!!!! به بهترین روش ممکن تمام وقت های خالی خود را میتوانید با آن پر نمایید !!!!
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
بععععععععععععععععععععععععععععله...
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/١٦
١
٠
یکم نفس بگیرین خو...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
ایششششششششششش ! خواب کیلو چنده !!
ghazale
ghazale
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
این خوبههه !
khan
khan
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
برف نبارید اما چشمه جوشان قریحه مردم آزاری ما که نخشکیده... می شود به جای گلوله برفی از کلوخ استفاده کنیم...بله کلوخ... فقط دوستان جوگیر نشوید کلوخ بزرگ برندارید که شل می کند هاا...
khan
khan
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
اگر با کلوخ حال نکردید شمما می توانید دوست خود را چند نفری مهار کنید و او را درون جوی خیابان بخوابانید... توجه کنید که درون جوب آشغال(همون لشه لوشه) زیاد باشد...
khan
khan
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
و یه عمل فوق العاده هیجان انگیز برای خواهران... سر کلاس مداد نفر جلویی را بردارید... خواهران در دلشان الان می گویند وای چه هیجان انگیزناک!!!!!
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
اينجاكه برفففففففففففففففففففف اومد........
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
:))
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
خوش به حالتان:((
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
واقعا خوش به حالت !
سهره
سهره
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
تازه تا آخر این هفته هم برف نمیاد...هواشناسی گفت!..(خخخخ !!!)
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/١٦
١
٠
با پلخمون سنگ پرتاپ کنیم...یوها ها ها
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
اينجانب كه زياد اهل برف بازي نبودم ونيستم(جون عزيزيم كه چي) هميشه توي فصل سرما با برف، بي برف، بي مقدمه، آتيش روشن ميكنيم، از گرماش فيض ميبريم توي اين يخبندانها، گاهي هم شايد سيبزميني جزغاله كرديم و خورديم :)
ati200
ati200
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
می تونین مث ما برین جایی که برف اومده...ما دیدیم مشهد برف نیومد..خودمون رفتیم پیشش..تو جاده هراز و جاده کیاسر پر برف بود..با زن داداشم رفتیم یه دل سیر برف بازی کردیم...عکسشم موجوده ..خخخخ..
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
برین درس بخونین پایان ترمه ... من که ریاضی 1 افتادم ...
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
ما اینقد درگیریم که دیگه به برف بازی فکر میکنیم! البته اگه برف بیاد خیلی خوب میشه نه فقط به خاطر برف بازی بلکه به خاطر اینکه آلودگی هوا کم بشه!
ارغنون
ارغنون
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
قدم زدن !!!
sherlok
sherlok
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
خانوما برن خاله بازی! ما آقایون هم میریم تشله بازی.
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
:((((((((( نوموخوام مو فقط بـــــــــــــــــــــرف موخوام :(((((((((((((((((
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
ابتدا روغن خودرو رو به مقدار زیاد روی اسفالت کوچه،خیابان و یا میلان خود بریزید...........................سپس دوربین خود را برداشته و در گوشه ای از تصادف خودروها،زمین خوردن عابران،دوچرخه سوراران و موتور سوران فیلم گرفته.....................در اخر کاربرید به اونایی که تصادف کردن و زمین خوردن بگین شما در مقابل دوربین مخفی بودین:)))
M_sanati
M_sanati
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــص نکنی از این کارااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا........یک درصد هم زنده نمیمونی !!!!!!!!!!!!! خخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
خخخخخخخخخ که اوناهم با هر چی که دم دستشونه بیوفتن دنبالت خخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
در نیمه های شب با دوستان خود در میلان های محل بچرخید و فریاد بزنید ای دزد ای دزد و فرار کنید
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
خدااااااااااااااااااااااااا وقتی میگم نومونه ای نگو نه.............خخ
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
ما این و ساعت 2نصف شب اجرایی کردیم
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١٨
٠
٠
:/
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/١٨
٠
٠
سلام ... از پشت سر كلاهاي همديگر را بقاپيم
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٠
٠
٠
!!!!!!!!!!
m_famous
m_famous
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
درستــه...برف نمیاد ولی هوا سرده///من که میگم بریم همون شله مونو بوخوریم...