خانه انجمن این روزا کجاها میرید؟
٥٣٨
٣٨
آرش قلی زاده

این روزا کجاها میرید؟

این روزا کجاها میرید؟

شما هم اين روزا  براي تماشاي دسته هاي عزاداري اطراف حرم ميريد؟
خاطره چي، خاطره از اين روز نداريد؟ بعدش دلتون نمي گيره که حيف شد محرّم وصفر تموم شد؟

٩٢/١٠/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/١١
٠
٠
دلم میگیره ک تموم میشه...خیلی :(//فک نکنم بتونم برم
admin
admin
٩٢/١٠/١١
١
٦
به شدت از این کار پرهیز می کنم. با خودم عهد کردم اینطور روزهایی فقط از دور به امام رضا سلام بدم. این روزها مال زائرهاست نه مال مجاورها
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/١٠/١١
٠
٠
من دیروز تا فلکه بسیج رفتم ، نزدیک بود تو سیل جمعیت خفه شم ! اصلا تصور این همه جمعیت سخته!
faride
faride
٩٢/١٠/١٢
٠
٠
اره خب ولی ما هم دوست داریم همچین روزایی بریم حرم!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
ساعتهایی که خلوته که خوبه مثلا نیمه شب تا صبح نمیدونین چه حالی میده
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
این حرف رو اصلا قبول ندارم.......زائر ها توی یک ساعتهای خاص میان حرم ........شما توی ساعتهای دیگه برین........چون اکثرا هیاتی میان سر ظهر میرن ناهار حرم خلوته
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
درسته منم دقیقا با دوستان موافقم ... شما نیمه شب برید هم حالو هواش خیلی خاص و خوبه هم خلوته و هم اختلالی با زائران نخواهید داشت :))
پری سا
پری سا
٩٢/١٠/١١
٠
٠
من عاشورا تاسوعا امسال قم بودم.......واقعا مراسم عزاداریشون عالی بود........خیلی کیف کردم......من فقط میرفتم نزدیک حرم وایمیستادم دسته ها رو نگاه میکردم.....
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/١١
٠
٠
هیجا شهر خودمون بودیم....
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
مشهدی هستی شما دیگه ؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١١
٠
٠
خب معلومه که دلگیر میشم....! آره اطراف حرم میریم اما داخل حرم نه چون خعـــــــــــــــــلی شلوغِ و پُر از زائر.............. خاطره از محرم و صفر که زیاده آخیییییییی یاد دسته زنجیر زنی محله قدیمیمون افتادم که پدربزرگم متولیش بود از وقتی یادم میاد اون دسته وجود داره اما متاسفانه 18 ساله دیگه پدربزرگ من نیست که اول دسته بایسته و................. :(((((((((((((((((((
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
داخل صحن ها بین ساعت 3تا 4خلوته
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
:))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٠/١١
٠
٠
ما سعادت نداریم تو خونه از تلویزیون عزاداری ها رو نگاه میکنیم...اگه درست از ماه های عزیز استفاده کرده باشیم چرا حسرت بخوریم؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
ادم حسرت می خوره که چرا بهتر استفاده نکرده....................حسرت می خوره که تا سال دیگه شله گیرش نمیاد:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
خخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
م- نص!!!!!!!!!! خخ
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
چیه مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه دروغ میگم
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/١١
٠
٠
خاطره که زیااااااااااااااده اما عذاداری های مردم تو یزد {باز لشکر نکشین یزدی نیستم !} یه چیز دیگه است ...چرا دلم خعیعیععیلی میگیره و هعییععیی حسرت می خوره یادم بچه که بودم هعییییی تو حرم برای این خانم های عرب پیر آب می بردم ...هیعییییییی *:(
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
من که این روزا همش حرم بودم..............از اینکه محرم و صفر داره تموم میشه ناراحت نیستم خوشحالم هم نیستم!!!!!!!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
از سال دیگه بیا بریم هیات ما...جای حرمه خیلی هیات خوبیه
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
خوش بهه حالت علی جان که تو حرم بودی همش :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/١٢
٠
٠
جايي نداريم بريم... راهمون دور.... خرما برنخيل و... تاحالا كه فقط تصاويري رو كه صدا سيما پوشش ميده ديديم از اون بيشتر نه....اگرم فرصتي پيش اومده باشه كه به پابوس امام رضا بيام توي فصلي بوده كه زياد شلوغ نبوده و تعطيلاتي دركار نبوده.... حسرت يه بار بودن توي همچين جمع و شورو هيجاني تا به حال كه رو دلمون مونده تا ببينيم خدا چي ميخواد....
قضاله
قضاله
٩٢/١٠/١٢
٠
٠
نه ما میریم هیئت خودمون ... دور حرم اینقد شولوغه .. چرا عاشورا تاسوعا دلم تنگ میشه ..
faride
faride
٩٢/١٠/١٢
٠
٠
نه من تاحالا نرفتم!:(((
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
انشاا... سال دیگه میرین
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
من که دلم خیلی تنگ میشه واسه محرم و صفر ...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
منم همینطور دقیقا :(((
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
من متاسفانه مشهد نبودم..ولی اون جایی هم که رفتم سینه زنی داشتن..و هیئت....بله...
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
عزاداریهاتون قبول باشه
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٣
١
٠
واقعا غم انگیزه ... نمیدونم چی بگم واسه تموم شدن این ماه ها هــــــــــــــــــــــــعی... راستش منم این دسته هارو نگام میکنم واقعا خیلی شور دارن.... و البته سعیم اینه خودم هم عزاداری کنم تا اینکه بیننده ی صرف باشم ..ممنون
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٣
٠
٠
من که برای تماشا نمیرفتم........میرفتم هیات جای طبرسی
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
هیئتای اونجا معمولا فوق العاده بزرگند :))
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
دقیقا....................شب میزبانی هیات ما فقط 17علم بودش................نزدیک 30تا دم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
سلام ... يادش بخير خاطراتم بوق است
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
سلام... خخخخخخخخخ خوب باشه بگین همه خودیَن :))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
خخخخخخخخخخ!!! تو این روزا بوق میزدید؟؟؟ مگه بوق ممنوع نیستش؟؟ خخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
نه اقا اینا تو گروه موزیک بودن شیپور میزدن:))