خانه انجمن بارفتن فرهاد مجیدی تماشا گران رفتند...؟!
٥٣٠
٥٢
جارچی

بارفتن فرهاد مجیدی تماشا گران رفتند...؟!

بارفتن فرهاد مجیدی تماشا گران رفتند...؟!

ب نظر من از زمان رفتن فر هاد مجیدی تماشاگران استقلال هم رفتن اینو قبول دارید ؟

٩٢/١٠/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٠٧
١
٠
من یه پرسپولیسیم یچ نظری نمیدم فقط اومدم واسه امتیازش خخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
هیچ!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
دمت گرم...............فدای هر چی قرمزه:))
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
همچنین:)))
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
ایول .........قرمزته!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١١
٠
٠
نه نه نه .. اصلنشم من تکذیب میکنم ..آبییییییییییییییییته خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
اولا من پرسپولیسی هستم.......................بعدشم اگریه نگاهی به قیمت بلیت ورزشگاه ازادی بکنین بد نیست
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
اورین به انتخابت!!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
١
٠
نه قیمتا زیاد مهم نیس اگه بازی قشنگ باشه این پولا تو این زمونه پولی نیست.اما اگر بازی ها سرد باشه و هوا هم هم، تماشاگر اگه بلیط 1000 تومنم باشه نمیره ورزشگاه
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
قيمت ها بليت از بازي امروز استقلال كم ميشه/ گويا حاجي صحبت هاشو كردن
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
نع
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
مرسی رویا جونم موافقم :)
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
من پرسپولیسیم استقلال برام مهم نیست!!!!!!!!!!خخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
دل به دل تحت شبکه ی خخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
تا حدودی آره ... یکی از جذابیت های بازی های استقلال برای تماشگران وجود بازیکنایی هست که براشون احترام خاص و ارزش قائلند. اما برخی بازیکنان مطرح هم هستند که از تیم می روند در تراکتور سازی بازی می کنند و هوارداران آن تیم هنوز هم به آن فرد مورد نظر افتخار میکنند ( تیم پیر ورزی) !!!! خوبه واللا آدم به بازیکن تراکتور افتخار کنه خخخخخ
جارچی
جارچی
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
البته بافحاشی به اون
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١١
٠
٠
فحاشی به کی؟؟؟ کجا؟؟؟ چرا ؟؟؟ چگونه ؟
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
کمی تا حدودی بلیا ولی بالاخره طرفدارای استقلالن دیگه چشمشون به یه بازیکنه فقط ... حالا پرسپولیسو ببینین مگه اینجوریه ؟ خخخ والا
نوشا
نوشا
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
اره موافقم ......استقلال سروره هر چی تیمه..... دوستان همراهی کنید. خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
رزرو هتل تو آســـــــــــــــــــــــــــــیا ..... حسرت پرسپولیساااااااااااا خخخخخخخخخخ .... فعلا امسالم که آسیا نیستن ... کاش میذاشتن پیروزی جا استقلال بره آسیا .. نه که استقلال همه بازیکناش ملی پوشه واس همین .. این پرسپولیسا هم بعد از چن سال برن بیرون از ایرانم ببینند خخخخخخخخ
جارچی
جارچی
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
اصلا برای من مهم نیست که شما پرسپولیسی هستین پرسپولیسیا فصل پیش دیدم که چه جوری با هن ومن خودتونو تولیگ نگه داشتین امسالم قهرمانی مال ماست دلتونو خوش نکنید
M_sanati
M_sanati
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
:)
جارچی
جارچی
٩٢/١٠/٠٧
٠
١
مهم اینه که خدا هم رنگش ابی و طرفدار استقلال درسته تماشاگر کم داریم اما یه تماشاگر بزرگ مثل خدا داریم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/٠٧
١
٠
درسته ! فرهاد مجیدی ک رفت تماشاگر ها هم رفتن.چون الان تو استقلال بازی کن هایی هستن ک قبلن پرسپولیسی بودن ! و این رو مطمئنا هیچ استقلالی ای خوشش نمیاد! موقعی ک فرهاد مجیدی بود لااقل یه استقلالی اصیل بود !
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
دمت گرم حرف دلمو گفتی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
سلام ... در مورد فوتبال پيرو آقاي قوام هستم هرچه ايشان بفرمايند
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٠٧
١
٠
من فقط میدونم گه پرسپولیس رو عشقه :)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
دمت گرم:))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
بنده پرسپولیسی بیدم ولی به نظرم هیچ ربطی نداره به تعداد تماشاگرها ، چون کسی که فوتبال رو دوست داره با رفتن یه شخص جا نمیزنه *:) ...
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
تماشا گرای شمام فقط به عشق دایی میان .اگه حرف میزنی اول بسنج بد بگو
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
خب دوست گلم چرا اینقدر خشن ؟؟؟ من فقط گفتم کسی که فوتبال رو دوست داره ، نمیره ! خب معلومه کسی که فرهاد مجیدی دوست داره (بیشتر استقلالی ها ) با رفتن اون میره *:) دوست گلم من وااااقعا از ته ته ته دلم عذر می خوام اگه نارحتت کردم از این به بعد هم سعی می کنم جوری نظرم رو بگم که سو تفاهم پیش نیاد *:) ...ببخشید *:) ...
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
نننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننه........اصلن اينطور نيست............بعععععععععععععععععععععله
Niva
Niva
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
ما که همیچه از تی وی نگاه میکنیم :) در جریان ورزچگاه نیستم :) جای تی ام خالی :(
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
نمیدونم......نظر خاص دیگه ای ندارم:)
٩٢/١٠/٠٧
١
٠
یکی نیست به پرسپولیسیا بگه کی تیمو برد جام جهانی .یا اصلا چند تا ملی پوش داری تو تیم ملی یا چند سال شده پا تون به توپ اسیا نخورده یا چند بار قهرمان اسیا شدین یا تو رنکینگ فیفا چندمین اگه میگین طناب بندازیم بیا ریمتون بالا. خخخخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
خخخخخخخ ..حالا امسال بعد از سال ها اومدن صدر جدول !! سال های پیش که بازی پرسپولیسو میدیدی میگفتی تا حالا از 5 کیلومتری راکت پینگ پنگم رد نشدن چه رسد به فوتبال !!! ولی اون خط اون یکی بقلیشم نشون پرسپولیس امسال قهرمان بشو نیست !!
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
لايكككككككككككككك
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
١
باید فوتبال را از اساس دوباره پی ریزی کنند... این فوتبال کثیف است... این فوتبال مافیاست... فدراسیون، کمیته انضباطی، سازمان لیگ، تیم ملی و.... همگی جریانهای هدایت شده ای هستند... حتی هرسال قهرمان هم معلوم است... همه چیز معلوم است...
F-jafari
F-jafari
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
شاید، ولی من فکر می کنم بخاطر بی کیفیت بودن بازی ها، زمان نامناسب برگزاری بازی ها و سردی هواست.
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
به نظرم همین بی کیفیت بودن بازیا مهمه ! اینقدر بازیهای لیگ های معتبرو دیدیم که دیگه این بازی های سرد و کسل کننده خواسته روحمونو بر آورده نمیکنه !
M_sanati
M_sanati
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
آبـــــــــــــــــــــــــــیه ت :))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١١
٠
٠
به به ....اییییییییییییییول
یه آدم
یه آدم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
شاید ولی قیمته بلیطم خیلی بالایه خدایییییییییی آبیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــته فقط استقلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١١
٠
٠
لـــــــــــــــــــــــــــــایک :)))))
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
فدای سرت که رفت! طرف داره اونور آب کیفش رو می کنه، ما اینجا بحث!
khan
khan
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
نمی دانم چرا خیلی با شما موافقم... حرف این دل مارو زدی...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١١
٠
٠
نمیدونم چرا اینقدر با این حرفت مخالفم بهمن خخخخ .. ببینمت یه عباسی مجلسی بهت میزنم خخ:)))))
a_sharifi
a_sharifi
٩٢/١٠/١٢
٠
٠
اصلاهم اینطورنیست
a_arabpour
a_arabpour
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
فقط آبی خداسسسسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتتتت