خانه انجمن دوستی که به دیار باقی خواهد رفت!
٧٤٣
٧٠
م-نص

دوستی که به دیار باقی خواهد رفت!

دوستی که به دیار باقی خواهد رفت!

سلام دوستان

اگر بهتون بگن چند وقت دیگه یکی از نزدیکانتان به رحمت خدا میره یا برای همیشه ترکتون میکنه چکار می کنید؟

٩٢/١٠/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
١
٠
بستگی به این داره که اون نزدیک کی باشه و نقشش تو زندگی من چقد باشه...از طرفی من که نمتونم مرگشو به عفب بندازم پس فقط غصه میخورمو به طور غیرمستقیم بهش میگم این چند روزه باقی مونده رو یه کم کار خیر بکنه!
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
الان گفتم مگی خودم زودتر از موعد جونشو می گیرم... البته اگه از نزدیکها نباشه... جسارت نباشه...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
سلام ... كاري كه اين يك هفته گذشته انجام داده‌ام . يك مراسم در يكي از مسجدها ميگيريم.
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١١
٠
٠
گفتن چند وقت دیگه !!!!شما هنوز که زنده هست میرید براش مسجد میگیرید ؟؟ خخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
نمی دونم چه سوال سختی آروم آروم بهش میگم تا یه فکری بکنه *:) و بعدش خودمم هعیعیی غصه می خورم ...
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
غصه نداره که یه روز اومدی یه روز هم میری ... من که به خدا راضی نیستم وقتی مردم کسی گریه کنه... والا... البته اگه کسی ناراحت بشه... خخخخخخ والا که همه از رفتن ما خوشحال میشن... هععععععععی....
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
زبونت لاااااااال ، این چه حرفیه *:) 120 سال عمر باعزّت *:) ...
khan
khan
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
خیلی ممنونم که زبان ما رو هم مورد عنایت قرار میدید...
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
١
٢
صاف میذارم کف دستش... میگم «دادا! دادا یه چی می خوام بگم بپا نپُکی... دادا این دوشنبه نه چهارشنبه هفته بعد قراره بمیری... اوکی؟» طرف زارت همونجا غزل رو می خونه.....
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١١
٠
٠
... خوب نه دیگه بهش یه پراید بدید خودکار همون کار میشه خخ
khan
khan
٩٢/١٠/١١
٠
٠
آقا این نامرد کیه منفی میده...؟؟؟؟
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٠/٠٨
٢
٠
بهش چیزی نمیگم.طبیعی رفتار میکنم.اگه از نزدیکام باشه.بیشتر بهش عشق می ورزم.سعی میکنم کاری کنم که بهش خوش بگذره و غصه نخوره:)
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
هیچی دیگه گریه می کنم و غصه می خورم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
منم همینکارو میکنم ولی وقتی نیست.
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٠/٠٨
٢
٠
وضعیت الان من همینه.استاد عزیزم که تو کماست و احتمالا... حتی فکرش هم داغونم میکنه.فقط میتونم غصه بخورم و براش دعا کنم:(
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٠/٠٨
٢
٠
چقد روحیه تون خشنه شما :| :| :| این چه سوالیه ه ه ه ه !!! :((((
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
روحیه به این لطیفی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/١٠/٠٨
١
٠
دق!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٠٩
١
٠
خیلی برام سخته ولی تو همین مدت خیلی بیشتر مراقبشم و ازش خبر میگیرم :)
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
باهاش می رم سفر ، تا لحظه های آخر زندگی زیبایی رو داشته باشه!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٠٩
١
٠
واقعا نمیدونم...شاید خودم زودتر از اون بیفتم بمیرم :((
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
افسردگی میگیرم..... داغون میشم.....بیخیال تورو خدا...من سال پیش دو تا عزیزی رو که عاشقشون بودمو از دست دادم...مادر بزرگم که یک سال تو کما بود و جلو چشمون ذره ذره آب شد ...داغونم کرد... بدشم مرگ ناگهانی یکی از دوستان صمیمیم.... این دوتا موضو اینقدر منو داغون کرد که الان که زندم باید خدارو شکر کرد..... دیگه نمیخام به اینطور مسائل فکر کنم :(
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
آره مهدیس من هم هلـــــــیام رفت ، نمی دونی چه حالی بودم ،اینقدر گریه کردم که دیگه اشکی نمیومد ، وااااااااااقعا فقط میشستم یه جا و گریه میکردم ، آخرین روزی که هلیام رو دیدم ، اون روزی که می خواست بره تو یه خونه ی کوچیک و آروم بخوابه ،هر کار کردم نشد که من هم برم پیشش ... هنوزم که هنوزه تو مدرسه فقط و فقط هلیا رو می بینم ...هر موقع تابستون میشه یاد مسخره بازی هامون میفتم ....زندگی ام شده حسرت برای رفتن هلیا و موندن من ...
khan
khan
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
خدا هر دوشونو رحمت کنه و صبرتون بده... داغ عزیز کشیدن خیلی سخته...
khan
khan
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
می دونم مرگ عزیز فوق العاده سخته... ولی اجازه ندید که غم شما تبدیل به عصیان بشه... از خدا صبر بخواین...
ف-گ
ف-گ
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
سلام. اینجاست که فرق بین وابستگی و دلبستگی مشخص می شه! اگه دلبسته اش باشیم، میشه کنار آمد (البته منظورم این نیست که کار ساده ایه!) ؛ولی وقتی وابسته باشیم، خیلی خیلی خیلی سخت میشه قضیه! آدم داغون میشه
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
هيـــــــــــــــــع بوده..... گفتن بهم ايني كه وجودت به وجودش بستست، ايني كه جون ميدي واسه مهربوني كه تو چشاش موج ميزنه، ايني كه دلشون نداري خار به دستاش ببيني، ايني كه اينروزا فقط اخمه كه رو صورتش جا خوش كرده..... خيلــــي زود خيلي زودتر از اونچيزي كه فكر كني ،قراره از پيشت بره.... رفت.... رفتن.... دير باور كردم غصه ي نبودنشون رو.... ديـــــــــر.... هنوزم گاهي اوقات يادم ميره نيستن.... يادم ميره جمله اي كه نهادش اسم اونهاست رو با فعل گذشته تموم كنم....اونموقع تنها كاري كه تونستم انجام بدم غصه خوردن، گريه كردن، التماس كردن بود.... الانم اگر قرار باشه تاريخ تكرار بشه و باز توي اون موقعيت ها قرار بگيرم، بازم غصه ميخورم، گريه ميكنم، التماس ميكنم..... شايد اينبار خدا دلش برام سوخت....
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
هعییییییییی بمیرم نگو اینجوری اشکم رو در آوردی کله ی صبحی *:( ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/١١
٠
٠
شرمندتم :/ يه لحظه يه خاطره سخت اومد تو ذهنم... دست من نيست وگرنه پاكش ميكردم... عادت ندارم تلخ باشم.... ببخشيد (-_-)
admincheh
admincheh
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
:(((
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
:|
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
بستگي به ادمش داره ولي در همه مواقع چو از ديده رود از ياد هم كمك كم خواهد رفت
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١١
٠
٠
بهله !!!! به همین راحتی به همین خوشمزگی :))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
غصه میخورم گریه میکنم شایدم بیشتر وقتم رو با اون بگزرونم :(
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
چه انجمن بدی گذاشتم ها:(( همه افسرده شدن
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
:|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
کلا میخوام بدونم هدفتون از این انجمن چی بود خب ؟؟؟!! افسرده ک چه عرض کنم.... :(
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
هدف سیبل مقابل بود:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/١١
٠
٠
برای دیدن سیبل باید چشم بصیرت داشت حتما !
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١١
٠
٠
خوبه خودتم عمق فاجعرو دیدی محمد حسن خخخخخخخ
Niva
Niva
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
یه عالمه غصه میخورم .. ناراحت میچم .. گریه میکنم :(((((( سعی میکنم اگه کاری از دستم بر میاد براچ انجام بدم :((((( خدا نکنه .. جناب م_نص زبونتو گاز بگیر ایچچچچچچچ
korosh
korosh
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
وامیستم نیگاش میکنم بعد 3_4 دقیقه میگم : خب بره !! به جهندم !! :)) با مشکلات درست برخورد کنید تا زندگی باهاتون درست برخورد کنه :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١١
٠
٠
خخ ... بهله اینم میشه :)
khan
khan
٩٢/١٠/١١
٠
٠
ایول به این نگاه پست مدرن به مشکلات...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
نمیدونم...نمیدونم....نمیدونم....نمیدونم...نمیدونم....نمیدونم....نمیدونم...نمیدونم....نمیدونم!:((
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
اگر می دانستین تعجب بود
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/١١
٠
٠
ن بابا !افتخار ندادم عرض بنمایم ! :دی
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
آقا دیگه ای چه سوالیه :((((((((((((((((( خب معلومه گریه میکنم گریه میکنم گریه میکنم........................دق میکنم! از خدا میخوام اول منو ببره تا اصلا یه همچین روزو شبایی رو نبینم :(((((((((((((((((((
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
فکر کنم الان زدین زیر گریه؟؟؟؟؟؟؟؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
دقیقا :((((((((((((((
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١١
٠
٠
اما من جای شما بودم به همه ... به همه به همه به همه ، همه عمر بیست می دادم :((( ...اشکم در اومد :((
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/١١
٠
٠
مستر خآص :)
khan
khan
٩٢/١٠/١١
٠
٠
عججججججججججب رسمیه هههههه رسم زمونههه.... قصه ی برگو ووووو باد خزونههههه...
faeze
faeze
٩٢/١٠/٠٩
١
٠
گریه میکنم:((آحیییی اصلا خدا نکنه:)
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
.........................................................
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١١
٠
٠
عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه ؟؟؟؟ کلن تو کاره پاسخ های سنگینو کمر شکن هستید پس خخخ
khan
khan
٩٢/١٠/١١
٠
٠
نیوشا خانم فلسفی و آوانگارد پاسخ میده... واسه من و شما خاص جان یه خورده سنگینه...
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/١٥
٠
٠
:))))))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
گریه می کنم...دعا می کنم(شاید گشایش بشه)...انقدر غصه میخورم تا قبل اون خودم بمیرم :| ... خدانکنه...خدانکنه...خدانکنه :(
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
دعا بهترین کاره.................خدا برای هیچ کس نیاره
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٠/١٠
١
٠
محمد حسن بیا پیش خودم بابا از این فکرا نکن :)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
یک شنبه ادم دانشگاتان..................جلو دانشگاتان پول یه بنده خدایی رو دزدا زدن:((دانشگاهتان ناامنه،دیگه نمیام بانک دانشگاهتان
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١١
٠
٠
عه !!! من که موشکافی کردم محمد حسن !!!! تو وسط فیلم برداری یه فیلم رفتی خخخ ... وگرنه دانشگاه ما دوشواری نداره که !!! علیرضا شاهده .. دوشواری داریم ؟؟؟
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
الان این انجمنه؟مسخره کردی مارو؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١١
٠
٠
:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
شما چرا عصبانی میشی؟؟؟؟؟؟؟؟
پری سا
پری سا
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
همه ی حرفای دلمو بهش میگم.....کلی نگاش میکنم......گریه میکنم.............هعععععععععععععی
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
میرم کنارش میشینم از کنارش تکون نمیخورم!!!!!!!!!!!!!!!!