خانه انجمن تب کره ای ها و ترک ها
٨٩٥
١١٢
ali007

تب کره ای ها و ترک ها

تب کره ای ها و ترک ها

سلام دوستان

همونطور که میدونید تب سریال های خارجی تو کشور ما داغه مثل این سریال های کره ای و ترکیه ای از نظر شما این سریال ها برای فرهنگ و کشور ما تهدید و تهاجم به حساب میان؟؟؟؟؟چرا؟؟؟

٩٢/١٠/٠٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/٠٦
١
٠
راستشو بخای من اصا تی وی نمیبینم...کلا یه فیلم تو این مدت دیدم که اونم جومونگ بود تازه جومونگم نصفه نیمه میدیدم ینی یه روز میدیدم یه روز نه ...کلا با تی وی میونه خوبی ندارم .... این فیلما هم بد نیستا چون تغریبا فرهنگامون یکیه ولی اینایی که ماهواره میذاره خوب نیس...خیلی مسائل بدیو بیان میکنه که برا فرهنگ ما ضرر داره...ولی اگه از تلویزیون ایران ببینیم .... نه بد نیست
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٦
٠
١
بله............سریال های ماهواره همش بد نیست ولی بیشتریاش داره چیزهای بدی رو به نمایش میذاره!!!!!!!!!!!!!مرسی
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
من عاشق سریال های کره ای هستم چه تلویزیون چه ماهواره فرق نمیکنه اونا رو نمیبینم و دوست ندارم سریالی دوست دارم که زبون اصلی باشه با زیر نویس فارسی :) کره ای ها اصلا تهاجم فرهنگی ندارن ..... از سریالهای ترکی متنفرم اصلا نگاه نمیکنم وخبرم ندارم چطورین :)
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٦
٠
١
بله سریال های کره ای خیلی خوبن ولی بد هم دارن...............ترکیه هم سریالاش همه بد نیست!!!!!!!!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
تقریبا دو سالی میشه که پای تلوزیون ننشستم...مگه برای فوتبال یا نود.....به نظر من که علافیه فقط :)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
برنامه فوتبال 120 رو ببین خیلی قشنگه...................شبکه ورزش ساعت 22:15 جمعه ها
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
١
دو سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
١
تبلیغ میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
٠
١
من آخرین باری که نشستم هنوز تلویزیون اختراع نشده بود هرچی بود از این سه بعدیا بود میشستیم با عینک میدیدم .خخ چه دورانی بودش ...
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
١
خخخخخخخخ!!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٦
٠
١
حالم از سریالهای کره ای به هم می خوره....................بعضی از فیلم های ترکی خیلی قشنگه...............بعدشم تمام محصولات فرهنگی تمام کشورها نوعی تهاجم فرهنگیه.......
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
١
منم ترکی دوس دارم.....................من کلا سریال خیلی دوس دارم!!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٦
٤
٠
من کلن حوصله سریال دیدن ندارم ... چرا فیلم سینمایی میبینم ... اما سریال همش کشکه خخخخ.... کلن میگم ها !! سریال ایرانی خارجی فرق نداره !! من حوصله ندارم ببینم ....چرا سریال اون خانومه رو میدیدم ، کره ای بودش تو قصر آشپزی میکردندی ، اسم دختره نمدونم جومونگ بود فکر کنم ... همش تو غذا ها اشقه میخورند !!! صبحانه نون و پنیر و اشقه با مربا ، ظهر برنج و اشقه شبم اشقه خالی خخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ آخ آخ دل درد شدم بسکه بخندیدم..........ایول اصلا معلومه که اهل سریال نیستی شما :)))))))
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
فرار از زندان حتی؟!؟!؟!
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخ.........مصطفی؟؟؟؟؟؟یانگوم رو میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
١
٠
تنها سریالی که نشستم نگاه کردم تو سریالا خارجی همین سریال فرار از زندان بود !!! یعنی میشستم در حد مرگ نگاه میکردم خخ!!! دوبله هم بود رااااااااحت از صبح ساعت 8 میذاشتم دیگه تا معلوم نبود عصر یا شب خخخخخخ.....ولی واقعا خییلی جذاب بودش آدمی را به تماشا وا میداشت همه عمر :)))))))))))
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخ!!!!!!!!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
من همه جور سریال با زیر نویس دوست دارم دوبله اصلا قشنگ نیست
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
ایــــــــــــــــــــــــول فرار از زندان خعـــــــــــــــــــــــلی توپ بود :)))))))))))))
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
من دوبار دیدمش... :))
s_gonah
s_gonah
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
کلا با هات مواقم
M_sanati
M_sanati
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
:))
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
همین فرار از زندان رو من هنوز ندیدم!!!!!!!!!!!!!!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
سلام ... به بركت عمو ضرغامي فرهنگ مهم نيست فقط اينكه دنيا خراب است و همه باهم دشمن هستن مهم است
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخ!!!!!!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٠٦
٠
١
اصن کلا از هیچگونه سریال کره ای خوشم نمیاد مخصوصا اون کره ای آبگوشتیاش خخخخ حالا میشه ترکی رو تحمل کرد اونم بعضیاشو :)
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
من سریال های ترکی رو بعضیاش رو دوس دارم...........کره ای هم هم بعضیاشون خوبن!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
آره درسته حرفت اما بیا بریم فیفا بزنیم یه روز انقدم حرص نده خودتو .. خخخخ...
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
نچ نچ نچ نچ!!!!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخ.............منم میام ها !!!!!!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
هم تهدید هستاند و هم تهاجم ... متاسفانه هیچ جور هم نمیشه جلوش رو گرفت مگر این که خود مردم بخوان که دیگه نگاه نکنند...
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
اره .........درسته!!!!!!!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
نخوان نگاه کنن باید سریالی باشه ک مردم سرگرم بشن و تکراری نباشه دیگه ! ک تو ایران ک خیلی کم داریم ! سریال های کشورهای دیگه هم به زور پخش میشن !
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
حرف شما هم منطقی و متین!!!!!!!!!!!!!مرسی
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
تهاجم كه فكرنكنم...نه زياد...منكه به شخصه فقط براي پر كردن اوقات فراغت نگاه مي كنم...به نظرم درست نيست انقدر همه چيزو بذاريم زير ذره بين...اگه بخوايم اينجوري به همه قضايا نگاه كنيم كه خيلي چيزها بايد منع بشه...اتفاقا من راجع به يكي از اين سريالها مطلبي در اينترنت خوندم خيلي هم جالب بود برام :اينم لينكشه: http://arshia0092.blogfa.com/post/483/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%88%D9%86%DA%AF
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
مرسی خانوم قربانی..............البته شاید هم تهاجم باشه چون فرهنگ اونا رو جامعه ما داره اثر میذاره!!!!!!!!!!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
من آره سریالهای دو کشور رو تا حالا دیدم (نه همشو ها) بنظرم واسه تفریح خوبه :)
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
اره برا تفریح بسیار هم عالیه!!!!!!!!!!!!!
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
نه خیلی هم خوبه جذابه به خصوص فیلمای کره ای
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
سریال های کره ای هم خوبه!!!!!!!!!!!!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
حتما جومونگ خیلی باحاله آرررررررررررررررررررررررررررره؟
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
جومونگ اون اولا خوب بود برا اولین بار!!!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
١
٠
من کره ای زیاد دوس ندارم .. نارگیلی بذارید بیزمت .. یا هم باقلوا استانبول باشه خخ
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
آررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررره جومونگ خیلی هم عالیه:)))
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
جومونگ!!!!!!!خخخخخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخ فقط عمر گل لاله :)))))))))))))) مجله مد و تبلیغ همه چی با هم بود
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
اون دیگه خیلی طولانی شده!!!!!!خخخخخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
هر وقت میرم خونه کسی میبینم ترکی نگاه میکنه میگم قسمت چندم شد هنو تموم نشده میگن قسمت 2000000 نه بابا هنو نصفم نشده خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
اره خیلی دیگه طولانی شده!!!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
چی اسما !!! قبلا کلید اسرار بودش خخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
اون تو تلویزیونه این تو...
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
من که زیاد تلویزیون نیگا نمیکنم... اخرین فیلمی که دیدم پژمان بود!! این فیلمای کره ای {البته نه جومونگو اینا.. } یادمه پارسال خیلی تو مدرسمون زیاد شده بودن... یعنی همه در حال رد و بدل کردن فیلم کره ای بودن ... اصن یه وعضی بود! سریالای ترکم راستش نمیبینم ولی چیزایی که شنیدم میگه خیلی داغونن..
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
بله..........مرسی بابات نظر..........سریال های ترکی اونقد هم داغون نیست!!!!!!!!!!!
maede
maede
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
تی وی که بیشتر سریالای کره ای میذاره!تهاجم فرهنگی که نمیدونم.......ولی قطعن تاثیراتی داره!مثلن دوستی میگفت به فلان مدل موی دخترا میگن مدل یشیمی!
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
یشیم............اره................درسته الان فرهنگ اونا داره جامعه ما رو به سمت خودش میبره!!!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
آره اتفاقا یکی از دوستامم یه ماشین گرفته گفتم این دیگه چه رنگیه ؟؟ گفت یشیمیه دیگه .... خخ
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخخ!!!!!!!!!!!!یشیمی:)
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
آخه یشیم کره ای نیست ترکیه :)
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
راس میگن ترکی هست!!!!!!!!!!!!چی کتابی!!!!!!خخخخخخخخخ
faeze
faeze
٩٢/١٠/٠٧
٠
١
صد در صد هم تهاجمه هم تهدید همین فیلم جومونگ نمونه ی کامل از یه فیلم صهیونیستی!!فقط میترسم چند سال دیگه نگه داشتن سی دی های جومونگ جرم محسوب بشه!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
:|
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
با عرض پوزش من به شدت مخالفم!!!!!!!!!!!!!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
سریال کره ای و ترک؟؟؟ایشششششش....اصن یه قسمت میبینمشون حالم بد میشه!جومونگ و... هم به زور تحمل کردم !//تهدید؟هرچی باشه از سریال های خودمون بهتره ک !
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
سریال های ما هم بد نیستا.............ولی سریال های ترکی قشنگ هم هست!!!!!!!!!!
s_gonah
s_gonah
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
سلام من کار بر جدیدم به هر حال تمام سریال های کره ای و ترکی ای که از ماهواره پخش میشیه یه نوع تهاجم فرهنگیه راستی علی من تورو می شناسم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!راستی اینو بگم که اونا بعضیهاشون حتی برای کشور خودشون هم ممنوعن
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٨
١
٠
سلام خوش اومدین :)))) /////حلیم سلطان رو میگین؟؟؟؟خخخخخخخ
s_gonah
s_gonah
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
من ماهواره ندارم کلا از این ماهواره ها متنفرم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
خانوم معلمممممممممممممممممم!!!! :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|::|:|
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
جناب تازه وارد اگه ندارین از کجا میدونی تو کشور خودشونم نشون نمیده هااااااااااااااااااااااااا خخخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاص ؟؟؟
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
حلیم یا حریم!!!!!!خخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
بله.......ماهواره چیز خوب هم داره!!!!!!!!!!!!!!
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
بله راس میگن...............خانووم معلم کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
هم تهدید می تونه باشه و هم تهاجم اما وقتی سریال های ایرانی این قدر آبکی باید به مردم هم حق داد *:) فیلم کره ای را تقریبا دوست میداریم *:) ....
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
ایول اینو راس گفتی!!!!!!!!!!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٧
٠
١
بچه ها اللان معلوم شد نصف بیشترمون ماهواره داریم *:) هار هااار هااااااااااااااار
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
مهلا ماكه ماهواره ندددددددددددددددددداريم.....
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
ما داریم اما همیشه خاموشه کلا تی وی خاموشه همیشه :)
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
نه کی گفته؟؟؟؟؟:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
بوخودا ما نداریم :((
s_gonah
s_gonah
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
75%مردم الان ماهواره دارن می دونستی اکثر این ماهواره ها به نظر من البته باید بگم کلا به نظر من نگاه کردنشون اشتباهه مخصوصا شبکه من و تو
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
نه ما نداریم !!! در قابلممانم همیشه رو قابلمه ی باور کنن خخخخخ....به نظرم ماهوار جالب نیست ..خدا رو شکر نداریم
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
خب بچه ها حالا که فک میکنم میبینم نصف بیشترمون ماهواره نداریم هار هااار هااااااار *:) .... عــــاقا خو دیگه - ندین *:) ....
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
اصن ما داریم..........مگه چیه؟؟؟؟؟؟؟
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
دوستان رو کنین دیگه معلومه همتون دارین!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخ
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
من بيشترفيلم كره اي ميبينم.............عاشششششششششق فيلم كره ايم.........نميدونم تهاجم فرهنگي حساب ميشه نميشه؟....حالاحساب ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تكليفم روروشن كنيددددددددددددددددددددد!!!!!!!!!!!!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
سریال های کره ای میگم وارثان رو نگاه کن یا این پسر خوشگل جدیده جدید داغ از تنور حال کن خیلی قشنگن
s_gonah
s_gonah
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
به نظر من که حساب میشه مثلا همین جومونگ برو تحقیق کن ببین چه چیزایی هست توش که همش در مورد یه دینه
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
طکطم بانو هم کره ای خوبه هم ترکی فقط بعضی از این ترکی ها خیلی چیزای بدی دارن!!!!!!!!!خخخخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
یا مختار!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخ
Niva
Niva
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
من که سریال های ایرانی رو به زور میبینیم چه برسه به ترکی و کره ایی... حتی جومونگ رو هم نگاه نکردم :) البته جواهری در قصر رو دوست داچتم چون توچ اچپزی داچت :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
چچچ......................خخخخخخ
s_gonah
s_gonah
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
کلا همه سریال های کره یا ترکی یا...غیر از ایرانی ها اکثرا پشتشون یه سری راز هست که برای ضد اسلامه حتی یانگوم
ali007
ali007
٩٢/١١/١٤
٠
٠
خخخخخخخخ!!!!!!!!!!!!!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
فك كنم كشور سازنده زياد مهم نيست، مهم هدفيه كه پشت سر اون فيلما باشه!! نميشه جز رو به كل تعميم داد.... اوم جواب سوال شمارو نميدونم ولي ميدونم وسائل ارتباط جمعي (منظور تلفن تلويزيون راديو سينماها) به دودسته گرم وسرد تقسيم ميشن كه قسمت سردش همون خطهاي تصويري تلفن ها و تلويزيون ها هستن ودسته گرمش: عكس راديو وسينما هستش، كه از قضا همين رسانه ها شاه كليد غرب ،براي تغيير سبك زندگي ما هست :(( ميدونم بودجه برخي از پورژه هاي هاليوودي معادل بودجه يك سال دولت هاي غربي هستش كه اونو به راحتي گاها رايگان در اختيار كشور هاي ديگه قرار ميدن... كه اين خودش نشون دهنده ي اينه كه هدف از ساخت فيلم نفوذ در عقايد وايدئولوژي هاي فردي وجمعي و به زير سوال بردن تمدن ها (وجمعا يك جنگ نرم زير پوستي) هست.
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
حرفای شما متین اما ما باید سریال های خودمون رو تقویت کنیم!!!!!!!!!!!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
درضمن بدي اين جور فيلمها(منظورم به كامنت قبليه خودمه ها) اينه كه بدون اينكه بفهميم مارو سرباز ارتش دشمن ميكنه :(( يعني بادست خودمون گور خودمون رو ميكنيم(به همين شدت ها)
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
بله..............مرسی
M_sanati
M_sanati
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
نمیدونم
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!خخخخخخخخخ........... به خاطر همون که اومدین مرسی!!!!!!!!!!
??????????????????!اشنای قبلی
??????????????????!اشنای قبلی
٩٢/١٠/٠٨
١
٠
برید یاداوری رو تو تی وی و ای فیلم ببینید...خیلیم قشنگ......وا الله
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
لایک :))
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
من ندیدم!!!!!!!!!!
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
ولی فک کنم میس برف نگاه میکنن!!!!!!!!!
s_gonah
s_gonah
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
من که کلا با همه برنامه های ماهواره مشکل دارم چون از اون قصده خبر دارم راستی 007 من قبلا گفتم تو رو می شناسم ولی این 3 روز تو رو تو تخته ندیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن اول اسم من س هستش
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
با اینکه به من مربوط نیس{آیکون نخود آش شدن} اما خب برادر راهنمایی بهتری نبود ، این اول اسمتون که از اسم کاربری تون هم معلومه *:) هار هاار هااااااااار *:)
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
من که شما رو نمیشناسم!!!!!!!!!!!!
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
خخخخخخخ......راس میگن مهلا بانو خو!!!!!!!!!!!!!!!!با تشکر از مهلا بانو:)
دانه ی برف
دانه ی برف
٩٢/١٠/١١
٠
٠
تو تیتر نوشته بودی ترک ها اومدم غیرتی شم (چون خودم ترکم) دیدم منظورت ترکیه اس اروم شدم وگرنه رگ ترکیم می گیرفت دیگه دیگه دیگه ... در مورد فیلما هم با ید بگم از هر چی فیلم کره ایه بدم میاد اما صدا سیما همین که پول کم میاد از کره کمک می گیره
ali007
ali007
٩٢/١٠/١١
٠
٠
ما چاکر ترک های خودمون هم هستیم.....................بله منظورم ترکیه بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!
٩٤/١٠/١٢
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم