خانه انجمن آشپزی ات را قورت بده!
٨٠٩
٤٩
هونام

آشپزی ات را قورت بده!

آشپزی ات را قورت بده!

به آشپزیت از یک تا ده چه نمره ای میدی؟
خوشمزه ترین غذایی که بلدی درست کنی چیه؟!
سخت ترین غذایی که همیشه خرابش می کنی و نمی تونی درست کنی چیه؟

٩٣/٠٢/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
ما مردیم دست به آشپزی نمیزنیم ولی حالا اگه کسی نباشه همه چیرو قاطی میکنیم یک چیز جدید درست میکنیم که بهش 20 میدم (اعتماد به سقف)
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
بابای منم این غذا رو درست میکنن..بنام:پوز مامان زنی!!!!!!!!!!!!همشم تیز و تنده..پره فلفل:|||
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
دقیقا منم همین طوری درست میکم پر از فلفل
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
پس حتما باید باباتون حرف بزنم خخخخخخخخخخخ
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٦
١
٠
خـــــــــــــــــدایا..خخخخ..چرا همه مردا اینطورین؟
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
9075//پیتزا و پیراشکیم تو فامیل معروفه!!!خخخخ///بگم آبروم میره بیخیال!!!!!!....
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
9.75
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
من که خوووووووب .... کلا تو سوزوندن غذا مهارت عجیبی دارم که پدر گرام رو مجاب به تحسین فراوان این بنده حقیر میکنه .....خخخخ ...ولی یه مدل پیتزا ( پیزا )درست میکنم که خودم زیاد دوس ندارم ولی بقیه انگشتاشونم میخورن .... برنجم فک میکنم اونجور که باید بشه در نمیاد .... ولی بدک نیست ....
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
ااااا نمرم یادم رفت ...100 میدم ...خوبه دیگه ...تازه کمم هست ....
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٥
١
٠
ماکارونی رو خوب درست میکنم، نمره هم ۱۰ میدم از ۱۰ ، اخه یه مرد که نباید اشپزی کنه،فقط باید بخوره خخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
کلام شما متینه !
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
ماکارانی:|..کلا پسرا هیچی بلد نباشن ماکارانی رو بلدن:).داداش منم اگه بخواد غذا درست کنه فقط ماکارنی:| :)
FereShtehHh
FereShtehHh
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
:‏)‏‏)‏
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
البته که باید از برنجشون فاکتور بگیرین که فقط میشه توپ قلقلی میچسبه به سقف .....خخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٩
٠
٠
ا جانبرکف، امارمو تابلو نکن دیگه حححححححح
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٦
١
٠
من قبلا به این نکته اشاره کردم که من از بچگی آشپزی کردم به خاطر همین حرفه ایم ! همه غذایی بلدم درست کنم ولی قورمه سبزی و قیمه رو خوشمزه درست میکنم!به خودمم 20 ! بیست احسنت (دست نزنید راضی نیستم)
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
فکر کنم 7 بدم.... غذای خوچمزه: معمولا ماکارونی و استانبولی........... غذایی هم که خوب نمیچه : کوفته تبریزی :((( همچ وا میره.... فسنجونم یاد ندارم :((
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
پنیر پیتزا بزن به کوفته تبریزی، عمرا اگه وا بره! با تشکر؛ ستاد آشپزی مغزهای فعال!
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
من که خودم اشتباهی اومدم اینجا.........اما این انجمن برای خانم جودی ساخته شده......منتظر کامنت گهربار ایشون میمونیم!!!!!!!!!!!!!!!!
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢٧
١
٠
کامنت گهر بار من اون پایینه... در ضمن شما ب درس کردن مرغ خود بپردازید!... من اگه غذاهامو خراب میکنم پشت هر کدومش ی حکمتیه!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
خخخخخخ افرین جودی
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
زیاد غذا نپختم ولی همون هایی رو هم که میپزم معمولا همه دوس دارند و میخورن ماکارونی و پیراشکر رو خوب درست میکنم اما دیریوز اومدم دلمه برگ درست کنم نتونستم پیچیدنشون سخت بود:( همون 7 به خودم میدم
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
من برای اینکه در آینده اگر تحریم غذایی شدم از گرسنگی نمیرم به اندازه ی مورد نیاز یاد گرفتم... !خخخخخخ .. نه از شوخی گذشته قبلنا فراقت با داییم میرفتم مسافرت با هم که بودیم غذا میپختن بعد به من میگفتن درست کنم !خخ خلاصه الان این فردی که در مقابله شماست استاد پخت برنج و ماکارانی و.. می باشد ! حوووووووووووواستان بشه ها !خخخخ ..فک کن یه درصد از 20 به خودم 20 ندم !:دی .....
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
شما همونی هستین که ماکارونی رو سرخ میکنه و میخوره!
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
9.5ميدم به خودم چون تقريبا همه غذا ها رو بلدم :) قرمه سبزي رو از همه غذاها بهتر درست موكنم ، كوكو كه درست ميكنم فقط يكم دچار مشكل ميشم :)))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
مو امشب بِــرِ شام میام خانتان!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
۹/۷۵ بدین هم قبوله :-)
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
ديگه اعتماد بنفسم تا 9.75 بالا نبود خخخخخخ :))
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
10 میدهیم :) قرمه سبزی،آبگوشت،قیمه و... هرچی که بخواین :) فقط دلمه رو یه بار درست کردم پیچیدنش سخت بود همین :)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
شما پس یک پا اشپزی:)
sorme
sorme
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
من انواع سالاد ماکارانی و لازانیا و پیراشکی و از این چیزا رو درست میکنم.البته ته چینم بلدم :) که بهترین غذایی که بلدم :)
N_kiarad
N_kiarad
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
من به مامانم از ده بيست ميدم ( چون خودم نگم بهتره!)
faeze
faeze
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
نمره که نمی دونم چی بدم :) ولی ماکارانی با اینکه خودم اصلا دوسش ندارم :)
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
من 9 میدم .....قرمه سبزی رو همیشه خراب میکنم....ولی دست پخت مامانم حرف نداره...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
20 میدم !!!!!قبلا هم از اشپزیم گفتم!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
سلام...من که دیگه به خودم نمره ندم بهتره...ولی ماکارونی رو خوب بلد درست کنم...این قدر به بچه هام ماکارونی دادم که استاد شدم و صاحب سبک...خخخخخخخ
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
از اون جایی ک شیفت مدرسم با مادر گرام برعکسه اکثر اوقات نصف غذا رو صب ک میره درس میکنه نصفه دیگه رو من درس میکنم... نمرمم میشه20 تقسیم بر 2...همه غذاهامم خوش مزس غذای بدم ندارم... خخخخخخ.... امان از بوی سوخته!!
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
معمولا غذاهام خوبن ولی برنج رو اصلن نمیتونم خوب دربیارم +آش رشته خیلی سخته با این حساب به خودم 17میدم:| :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
برنج که غذای اصلی ما ایرانیاست اگه نمیتونی خوب در بیاری که ..... بهتره تو نمره تجدید نظر کنی خخخخخخخخ مثلا 7 خوبه
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
این همه غذاهای خوشمزه یاد دارم:)بعدشم برنج آدمو چاق میکنه واسه همین یاد نگرفتم:دیییی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
بهش 22 میدم اصن...سخت ترین غذا نیمروئه...یه بار نشده مثه آدم خوب سرخ شه رو اعصابم رژه نره...بهترین غذا هم لآزآنیآس..:)))
سایه
سایه
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
قبولى با تك ماده!!! تنها منفعتى كه در آشپزى من وجود داره اينه كه آدم بخوره كه از گشنگى نميره ،به كيفيتش نبايد فكر كرد!
amin20
amin20
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
من که 10 میدم !! سیبزمینی سرخ کرده !! خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
نمره سیب زمینی سرخ کرده 2 هستش
amin20
amin20
٩٣/٠٢/٣٠
٠
٠
نه خوب باهاش مرغ هم سرخ میکنم خخخ
javad agha
javad agha
٩٣/٠٢/٢٨
٠
٠
از ده ده میدم خوشمزه ترین غذا تخم مرغه و غذایی رو که همش خراب می کنم تخم مرغ آرررررررررره
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٢٩
٠
٠
9 - قيمه بادمجون - دشواري نداريم.همه چي بلدم درست كنم :))
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٩
٠
٠
افرین به شما من به داشتن چنین هم سایتی افتخار میکنم! (میخواستم بگم دوست گفتم شاید تایید نشه خخ)