خانه انجمن موانع حضور دختران در استادیوم چیست؟!
١١٠٠
١٧٩
t.m

موانع حضور دختران در استادیوم چیست؟!

موانع حضور دختران در استادیوم چیست؟!

آخه چرا نمیذارن ما دخترا بریم استادیوم؟

نه واقعا چرا؟ خب اگه مشکل عرفی داره{منظور دخترا پسرا با هم میشن} خُب یک بار هم پسرا رو راه ندن!

مگه برای مسابقات والیبال که خانوم‌ها رفتند ورزشگاه مشکلی پیش اومد؟خب چه فرقیه بین والیبال و فوتبال؟

کسی می تونه به من کمک کنه؟!

٩١/١١/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١٤
٢
١
یعنی انقدر دلم میخواد.....ولی داداشم میگه بی خیال شو چون اصلا فرهنگ سازی نشده ...خیلی اوضاع جویش خرابه.............
faryad.taze2
faryad.taze2
٩١/١١/١٤
٠
٠
حق با داداشته. ولی بهش بگو عوضش ببرتت والیبال یا بسکتبال. اونجا می تونی بری...
t.m
t.m
٩١/١١/١٤
٢
٠
خب فرق این دو تا رشته چیه؟ هوادار که همون هواداره که؟
t.m
t.m
٩١/١١/١٤
١
٠
ینی ذوقمرگ شدم رو سوژم کار شدا......... خعلی لایک ادمین...
faryad.taze2
faryad.taze2
٩١/١١/١٤
٠
٠
نه دیگه. طرفدارای والیبال و بسکتبال بسیار سطح فرهنگی بالاتری دارند. چون اصولا این رشته ها رشته های دانشگاهی است و همین باعث می شه به طور ناخودآگاه طرفدارانش هم متمایز از سایر رشته ها باشن. یک بار برو می فهمی.
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٤
١
٠
زمین تا آسمون فرق دارن!
m-nas
m-nas
٩١/١١/١٤
١
٠
من تو داریم ها ب فوتبال پرداختم،فقط ادمین باید بچاپش تا بفهمی برا چی........فوتبال 180درجه با ورزش های دیگه فرق میکنه
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٤
٢
٠
تازه به جز طرفداران خود ورزشکاران والیبال و بسکتبال هم سطح فرهنگی بالا تری دارند!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٤
٢
٠
دلیلش همونه که دبیر ورزش جیم گفتن.راستی چرا من ناشناس می خورم هی؟!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١٥
١
٠
امتیازت زیاد شده سپهری جان....ناشناس میزننت که ما افسرذه نشیم....
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/١٥
٠
٠
او جا بوووووووووووووووووووق داره ولی والیبال و بسکت نه سالم تره محیطش
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
آخه من میگم مگه طرفدارا همون طرفدارا نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟
s.a
s.a
٩١/١١/١٤
٢
٠
برای اینکه تماشاگرای فوتبال بی تربیتن متاسفانه :(((((((((
t.m
t.m
٩١/١١/١٤
١
١
خ چرا فرهنگ سازی نمیشه... پسرا رو راه ندن.. خخخخخخخخخخخخخخخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٤
١
٠
همه اینطوری نیستن.میدونی به نظر من اگه تو استادیوم فوتبال خانواده ها برن.هیچ مشکلی پیش نمیاد.خب بالاخره ما دخترا هم دل داریم.
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
آره...
s.a
s.a
٩١/١١/١٥
٠
٠
موافقم....... اگه خانواده ها برن، هیچ کس به خودش اجازه نمیده که از لفظ ناشایست استفاده کنه (اوووووه... چی لفظ قلم!).........
smt_200
smt_200
٩١/١١/١٤
٢
٦
خب از قدیم که شما دخترا حجب حیای بیشت!ر داشتین.(نه که الان نداشته باشید ها. جرا دارین اما زیاد و کم داره دیگه) آره اونوقتها خبری از تقاضای تماشای مسابقه و رفتن به استادیومها نبود. اما حالا که ظاهرا این تقاضا داره خواسته عمومی میشه باید کم کم یه فکری به حالتون کرد. هرچند که بنده کلا با رفتن خانوم ها به استادیومها مخالفم حالا نظرات دیگران هم محترم به امید امیدواری
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٤
٢
١
لطفا یه کم تجدید نظر کنین.... نمیشه؟؟؟؟؟ :)))))))
t.m
t.m
٩١/١١/١٤
٠
٠
:(((((((((((
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٤
١
١
من فکر نمی کنم استادیوم رفتن من و امثال من ضربه ای ب حجب وحیا وارد کنه!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٤
٠
٠
خب باید شرایط خاصی قائل شد.:((
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١١/١٤
٣
٤
راست میگه آقا........آخر زمان شده....دختر رو چی به این سبک بازی ها!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/١٥
٠
١
اینجا مگه عربستانه؟؟؟از خارجیا یاد بگیرن...خانوادگی میرن استادیوم.....
smt_200
smt_200
٩١/١١/١٥
١
٠
خب ممنونم از این که به حرف من توجه نمودین اما در خصوص اظهار نظرم باید عرض کنم اولا کشور ما همونطور که در تمام معیار های دیگه قابل مقایسه با کشورهای خارجی نیست در بعد ورزشی و رفتن به استادیوم هم قابل مقایسه نیست . به قول منطقیون این قیاس مع الفارق ه. دوما در خصوص مخالفتم با رفتن خانم های محترم به استادیوم باید عرض کنم که با توجه به عدم وجود فرهنگ (حتی یه درصد) در استادیوم ها و برقراری جو فحش دادن و ناسزا گفتن و به طور کلی تشویق ها هم با هتک حرمت صورت میگیره. (من خودم یادم میاد سالها پیش که تیم پیام خدا بیامرز تو لیگ برتر که اون موقع ها لیگ دسته یک جام آزادگان بود به همراه برادر کوچکتر و پدرم به استادیوم تختی مشهد رفتیم اینقد فحش ها و ناسزاهای جورواجور شنیدیم و یاد گرفتیم که پدر عزیزم دیگه جرأت نکرد ما رو به استادیوم ببره) خب تفریح کردن و البته تماشای مسابقه برای خانوم ها خوب و شاید لازم باشه اما هر کاری راه و روشی داره . خب آقایون که به تماشای مسابقات فوتسال و ورزشهای رزمی بانوان راهی ندارن .. به نظر شما خوبه یا بد؟ در پایان بنده اظهارنظرم رو با این تصور که در باره نوامیس خودم دارم اظهار نظر میکنم عرض کردم و الا بنده نه مسوول امر هستم و نه اینکه علاقه ای به این مسئله ندارم و هر کسی صلاح کار خویش میداند. که بازم از قدیم گفتن صلاح مملکت خویش خسروان (یا سلاطین!) دانند. به امید امیدواری
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
٠
٠
بهمنی بیشین سرجات تا ندادم ترورت کنن!! خخخخخ :))))
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٥
٠
٠
ازتوضیحتون سپاسگزارم..... قانع شدییییییییییییییییییم.....
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
دقیقا... الآن تو کشورای دیگه، همه خانوادگی میرن... بابا بخدا ما هم دل داااااااااااااااااااااااااااااااااریم :((((((((
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١١/١٥
٠
٠
شیعه زاده چندی هست شما خشن شدید!!!.....من آرزوها دارم ترور چی!
m.attari
m.attari
٩١/١١/١٤
٢
٠
من الان پسرم رو نمی ذارم بره ورزشگاه چون خیلی خیلی اوضاع خرابه؛ اگر یکبار استادیوم فوتبال برید می بینید که متأسفانه عده ای بی فرهنگ حتی تشویق کردنشان هم همراه با فحاشی است. یادم نمی رود بعد از بازی گهر و استقلال در جام حذفی همه کادر فنی و بازیکنان استقلال می گفتند این اولین جایی است که فحش نخوردیم. حالا شما حساب کن اوضاع چطوریه!
faryad.taze2
faryad.taze2
٩١/١١/١٤
٠
١
من عذر می خوام جناب پس با این اوصاف نباید بذارید پسرتون تو خیابون هم بره!!! چون اونجا هم وضعیت بهتر از استادیوم ها نیست!!!
t.m
t.m
٩١/١١/١٤
١
١
خخخخخخخخخخخ ایول... :)
faryad.taze2
faryad.taze2
٩١/١١/١٤
٠
١
قابل نداشت :-)
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٤
١
٠
نمیشه که ادمها را زندانی کرد!شهاب مردای یک بار در بین یکی از صحبتهاشون میگفتند!همه جور ادم توی اجتماع هست همه فحش را بلدند همه میدانند چی درست است چی غلط هه هم میتوانند خوب صحبت کنند هم بد!مهم خود افراد هستند که چطور و به واسطه چه کلماتی صحبت کنند! البته با محیط بد ورزشگاه هم موافقم ولی شخص فک نکنم در 90 دقیقه تخریب روحیه فرهنگی و تربیت چندین ساله بشه!
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١١/١٤
٠
٠
مخلصتم حاجی!گردان طرقبه بگو بهمنی،در خدمتگذاری حاضریم.......چاکر هرچی انقلابی در بست هستیم...اصلا بسیجی ریشش مرده!!!!
smt_200
smt_200
٩١/١١/١٥
٠
٠
تفاوت حرف پخته و ناپخته کاملا معلوم و واضحه موافقتم مرد!
bye
bye
٩١/١١/١٥
٠
٠
دوست خوبم ! آدم اگه بخواد کار بدی انجام بده جلوشو هر چقدر بگیری بازم انجام میده ! بهتر نیست دست پسرتون رو بگیرین خودتون ببرین که هواشو هم داشته باشین !
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/١٤
٢
٠
هیییییییییییی داغ دلمو تازه کردی ... به امید روزی که تموم مردم بدون در نظر گرفتن سن و جنسیت حق حضور در تمامی اماکن عمومی و ورزشگاهها رو داشته باشن...
faryad.taze2
faryad.taze2
٩١/١١/١٤
٠
٠
استادیوم های والیبال، بسکتبال و هندبال می تونی بری. :-)
t.m
t.m
٩١/١١/١٤
١
٠
عمرا اون روز برسه :(((((((((((
faryad.taze2
faryad.taze2
٩١/١١/١٤
٠
١
عجب آدمیه تو t.m!!! بابا من دارم می گم برو. بعد می گی عمرا اون روز برسه!!! می تونی بسکت و والیبال رو بری. اونا هم شبیه فوتباله دیگه!!!!!!!!!!!!!!! چه فرقی داره. اونم توپ داره توش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/١٤
١
٠
نچ ... فوتبال هیجانش خیلی بیشتره ...
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٤
٠
٠
یعنی وقتی دبیر ورزش جیم بگه بین والیبال و بسکتبال و فوتبال فرقی نیست!!خدا رحم کنه به بقیه عوامل ورزش جیم!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٤
١
١
خیلی فرق داره جناب.پس شما هم فوتبالو بی خیال شو بچسب به همین دو رشته ورزشی.میتونین؟نمیتونین دیگه!بعدشم منظورt.m،فوتبال بود.
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
جنابِ : faryad.taze2 من اون کامنتو واسه رز سرخ گذاشتما....
faryad.taze2
faryad.taze2
٩١/١١/١٦
٠
٠
قابل توجه خانوم نیک پور: دخترخاله (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) بنده منظورم از فرق نداره این نبود فرق نداره! به هر حال هر آدمی ممکنه موی سرش فرق داشته باشه ولی مهم اینه که فرق نداره موی سرش فرق وسط داشته باشه یا فرق کنار. مهم اینه که فوتبال و بسکتبال و والیبال همه شون فرق دارن ولی با هم فرق ندارن و فرق بین این و اون فرق نداره. گرفتی چی می گم یا توضیح بیشتر بدم؟ :-)
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٤
٢
٠
چون تماشگرای فوتبال بی فرهنگ هستن..... همین......
t.m
t.m
٩١/١١/١٤
١
٠
خب مگه تماشاگرا همونایی نیستن که میرن بسمتبالو والیبال؟
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٤
١
٠
کمال همنشین عزیزم.تو فوتبال یه عده زیادی از تماشاگرا فرهنگ درستی ندارن.ولی برعکس تو والیبال و بسکتبال عده اندکی این حالتو دارن.
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٤
٠
٠
نه همانها نیستند!فوتبال ورزش عامه تری است و بین همه ی قشرها وجود دارد یعنی هر کسی با هر سطح فرهنگی میتواند در ورزشگاه حضور داشته باشد!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٤
٠
٠
نه عزیزم... از قدیمم می گفتن که دو رشته والیبال و بسکتبال جز رشته های دانشگاهی است.... پس افراد با فرهنگ بالاتری اونجا ها میرن..... شده تو اینجور مسابقات فحش های رکیک داده بشه؟؟
bye
bye
٩١/١١/١٥
٠
٠
دوست خوبم هیچ وقت جمع نبند ! این هزار بار ! البته من که اصلا فوتبال نگاه نمیکنم و دوست ندارم و نخواهم داشت ! اییییییییییییییییییش :d
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/١٥
٠
٠
منظورم اکثر قریب به اتفاقشون بود.....
maryam
maryam
٩١/١١/١٤
٢
٠
بهتر خيلي خوشم مياد از فوتبال:))
t.m
t.m
٩١/١١/١٤
١
٠
اِ...چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٤
١
٠
لایک مریم!فوتبال داخلی چیه که دیدنش چی باشه!وقتت حیف و میل میشه!
maryam
maryam
٩١/١١/١٤
١
٠
دوست ندارم ديگه!حال نميكنم با هش..
Milad
Milad
٩١/١١/١٥
٠
٠
دقیقا...فوتبال توی کشور ما یه چیز خیلی مسخرس که باید سال های سال براش برنامه ریزی کنن که درست بشه!هر وقت درست شد خودم اولین نفری هستم که میرم استادیم...شما خانوما هم باید از خوداتون باشه اون جا نمیرین...کلاس شما بالا تر از حرف هاست که برین فحش بشنوین
٩١/١١/١٥
٠
٠
بله اونو كه خودمون ميدونيم اقا ميلاد:)
maryam
maryam
٩١/١١/١٦
٠
٠
من بودم چرا ناشناس خوردم.....
t.m
t.m
٩١/١١/١٤
١
٠
امیدوارم به یه جمع بندی خوب برسیم.... من که دیگه رفت... ولی عمرا بشه جایی رسید...
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٤
٠
٠
دقیقا اب در هاون کوبیدنه!
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
ولی خب باید یه فکری واسه ما هم بکنن بخدا دق میکنیم، مسیر زندگیمون شده: دبیرستان، نت، خواب.... خب ما هم تفریح میخوایم....
مجید
مجید
٩١/١١/١٤
٠
١
چون جنبه ندارن.......
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٤
٢
٠
لا اله الا الله ... .بقیشو خودتون بفهمین...:((
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٤
١
٠
خشم سپهری!!!!!!!!!!!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
٠
٠
نع! شما پسرا دارین ... { خخخخخ :)))) } آلان ک شماها میرین و جو استادیومو گلستان می کنین کاملا مشخصه کی جنبه داره و کی نداره ...
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
لایک دریا... بخدا همین بعضی پسرا رفتن که اینقد افتضاح شده جو ورزشگاه ها... :(((((((
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٤
٠
٠
جو استادیوم فوتبال اصلا مناسب نیس . بچه بودم چند باری با پسرهای فامیل رفتم . بعضی اوقات گوشای منو می گرفتن!!! ک نشنوم چی میگن! همین جوری هم پای تلویزیون مجری بدبخت هوار میکشه تا صدای فحش دادن تماشاچی ها نیاد . اگ فرهنگش باشه ب نظر من مشکل دیگه ای نیس!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٤
١
٠
مشکل فقط همون فرهنگه است!
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
خوشبحالت چندبار رفتی... من میگم، این همه خرج اسپایدر کمپ میکنن، 4تا دوربین مدار بسته بذارن، چمیدنم صندلیا شماره گزاری شه ، خب اونایی که جنبشو ندارنو فحش میدن رو شناسایی کنن راشون ندن... ینی فانتزی در حد لالیگاستا....خخخخخخخخخ اصن پسرا رو راه ندن ما دخترا بریم، باور کنین ورزشگاها پر میشه....
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
٠
٠
آخرین بار سال 87 بود ک قاچاقی رفتم تو استادیوم ثامن! یه سنگ یادگاری از اونجا دارم چون می دونستم دیگه عمرا بتونم برم ... می خای نصفش کنم؟؟؟ خخخخخخخ :))))
t.m
t.m
٩١/١١/١٦
٠
٠
آره، مرسی... زیارتش کنم، دستمال سبز ببندم، نذر کنم، شاید فرجی شه.. :*
a-abolfazli
a-abolfazli
٩١/١١/١٤
١
٤
آخه دخترا بی جنبه اند، همون دفعه هم که مسابقه والیبال راتون دادند انقدر بی جنبه بازی در آوردیند که مسئولین پشیمون شدند.
٩١/١١/١٤
١
١
بهتر نیست اول رو حرفی که می خوای بزنی فکر کنی.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٤
١
١
مشکل جنبه نیست.مشکل اینه که شماها اونقدر رفتین که براتون عادی شده.شما رو هم یه بار بیارن والیبال بانوان رو که پوشیده هستن نگا کنین به قول خودتون بی جنبه بازی در میارین.
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٤
٢
٠
دخترا بی جنبن یا پسرا؟پسران که ... استغفرالله
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
٠
٠
اینم می ذارم تو لیست سیاه!! .... با اون نظرش!!
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
جنبه و با ادبی و نزاکت شما تو حلقم... ببخشید، خورزو خانو بچه محلاشن که اونجوری تو ورزشگاه شعار میدن اشک بازیکنا و سرمربی و داورو در میارن....
A.hosseiny
A.hosseiny
٩١/١١/١٤
١
٠
دقیقا دوستانی که میگن برخی بی فرهنگن درست میگن،وگرنه چه فرقی بین فوتبال ایرانی با فوتبالهای خارج از کشور هست؟ فوتبال همون فوتبال و بازی همون بازیه فقط میمونه تماشاگرا که متاسفانه ایرانی جماعت کلا تو همه چی بی فرهنگه، مثلا چون میدونن ایرانیا بی فرهنگن صندلی یا نمیذارن یا وقتی میذارن پلاستیکی میذارن که اگه کندن زیاد ضرر نکنن البت حقم دارن، صندلیای خارجی که صندلی نیست مبله... ایرانیای بی فرهنگ تا میبینن گل خوردن یا نتونستن گل کنن به تیم مقابل و حتی به تیم خودشون فحش اول و آخر رو میدن اونجا هم که حالیشون نیست دخترا کنارشونن که، همینطور...
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/١٤
٠
٠
منم توصيم همون واليبال و بسكتبال و مسابقات رزمي و ايروبيك و شطرنج و پاركور و تنيس و ايناست ! اما فوتبال واستاديوم نه !! اصلا تا بيان همين دروديوارش رو از نوشته ها پاك كنن تا محيط فرهنگي ومناسب حال بانوان باشه. اندازه پروژه قطار شهري مشد طول ميكشه كه؟! اصلا بلن شين بياين بجنورد مسابقه كشتي با چوخه رو نگاه كنين يا مسابقات اسب سواري؟! هيجانشم بيشتره؟! واللا :)
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
بخدا اینجا واسه تفریح ما هیچی نیس، همون والیبالو بسکتبالو هم ازمون گرفتن....
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٤
٠
١
واقعا چرا؟ولی من فکر میکنم اتفاقا خانوما که برن مردام دیگه روشون نمیشه فحش ببدن!میشه؟ من یعنی آرزومه چرا خب خیلی هال میده خب
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٤
٠
٠
ای بابا لین منم!!من دلم میخوااد برم ورزشگاه ولی نمیدونم تو یه فیلمی بود میگفت فک کن اگه 100 هزار تا دختر اسمتو صدا بزنن اسن میتونی فوتبال بازی کنی!! ولی والیبالم خیلی حال داره مخصوصا سال دیگه لیگ جهانی.
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٤
٠
٠
مردا اینقدر ماخوذبه حیا نیستنا!
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٥
٠
٠
من خودم با گوش خودم حرفهایی از بعضی (نا)مردها شنیدم که توی یه جو خصوصی خصوصی هم به طرفشون نمی گن (اون هم توی یه جمع عمومی..)بعد توقع داری جلوی شما فحاشی نکنن..
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
فیلم گشت ارشاد بود... باز خوش به حالتون شماها رفتین، من که این آرزو رو با خودم به گور میبرم.. :(((((((((
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٤
٠
٠
آخه استادیوم ها رو ندیدی مگه! تو بعضی از بازی ها که تو تلوزیون میذاره که یک کمی صدای تماشاچی ها میاد مگر نمی بیند و نمی شنوید چه خبره!! اینور یه چیزی میگه اونور 2 تا مییذاره روش پس میده! اینجا که جای دخترا نیست که! اصلا فوتبال ورزش به این کثیفی حیف نیست عمرت رو بذاری بری استادیوم 50 ساعت الاف شی، فهش بشنوی، بعدشم 2 تا بــــــکس نوش جان کنی! بیای بیرون اتبوس بترکونی! بعد پلیس بگیرنت بری زندان !معتاد شی و... !!! به خاطر ایناست که میگن نرید :))
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٤
٠
٠
بابا وقتی دخترا برن دیگه نمیگن این حرفارو میگن؟شما به شخصه میگی؟نمیگی دیگه!اسن فک کنم لال بشن همه دخترا برن آخه اینهمه دختر یه جا ببینن...
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٤
٠
٠
بعد دیگه خوب کسی فوتبال رو نگاه نمیکنه :دی حواسا جای دیگست در اونجـــــــــور مواقع :)
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٤
٠
٠
اره دقیقا!!!
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
ایول علیرضا =)) خُ من چی میگم؟ یه بار پسرارو راه ندن، تا آدم شن... خخخخخخخخخخخخ
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٤
١
٠
من خیلی دوست دارم برم ورزشگاه،اما نه تو ایران چون اینجا هتاکی وبی فرهنگی موج میزنه،تنها چیزی که پیدا نمیشه اخلاق ورزشیه تو سالن واستادیومهای ایران!
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٤
٠
٠
بلعه!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
٠
٠
لایک دخترم ... لایک!
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
موافقم....
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١١/١٤
١
٠
من اجازه نمی دم دخترای جیم از این سبکبازی ها در بیارن....دم در ورزشگاه وامیستم...هر دختری خواست بره... با ی فشنگ می فرستمش افق!نه ببخشید محوش می کنم!اصلا به من چه!برید......!برید....شماهم حال کنید!
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٤
٠
٠
الان حالت خوبه!!!یک چیزی میگی بعد خودت متناقضشو میگی!!میبینید قدرت خانمها که میگن همینه!!!
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٤
٠
٠
شما بیا واستا هرکی نذاشت ما بریم بزنش بره تو افق
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
لایک نگارا... خخخخخخخخخ
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٤
٠
٠
ای ادمین یه نظر منو سانسور کردی!!!
نگارا
نگارا
٩١/١١/١٤
٠
٠
ببخشید ادمین نه نکردی سانسور!!الان دیدمش
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/١٤
٠
٠
موضوع جنبه برمیگرده به همون فرنگ پائینمون!فرهنگ باشه بی جنبه بازی در نمیاریم!نه زن نه مرد!حالا خانمارم تنها راه بدن توی استادیوم و آقایون نرن بازم نمیشه!!!میدونین چرا؟؟چون خود فوتبالیستامون اینقدر بی جنبه هستن که خودشون بازی رو ول میکنن و بدو بدو میرن تو رختکن و سروقت کاغذای تو جیبشون و خودکار و شماره و ...!ولی جو سالن واقعا بهتره!من مخالف رفتن خانما به استادیوم نیستم!ولی به نظرم فعلا زوده!باید یه مقدار رو فرهنگمون کار بشه!به نظرم برای نوه های ما بشه این طرحو پیاده کرد:)))))
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
کـِــــــــــــــی قراره این فرهنگ سازی انجام بشه اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/١٥
٠
٠
گفتم دیگه!زمان نوه های ما :)))))
t.m
t.m
٩١/١١/١٦
٠
٠
مرسی... اونموقع هم عملی شه من راضیم..
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٥
١
٠
بالفرض که گفتند ورزشگاه رفتن خانوم ها ازاد..شما حاضرید برید ورزشگاه بااین جوی که الان وجود داره..تازه میدونید که تازه اون موقع ورزشگاه ها می شه مامنی برای دوست دختر دوست پسر بازی بعضی ها و جای بازی باید شاهد کل کل حانوما وافایون باشیم ..می دونید چه مزاحمت هایی که براتون ایحاد میشه..با این فرهتگی که الان در ورزشگاه ها حاکم است من یکی که حاضر نیستم برم ...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٥
٠
٠
واسه همین من میگم خانواده ها برن.
smt_200
smt_200
٩١/١١/١٥
٠
٠
باریکلا یکی هم پیدا شد مارو درک کنه بابا حرف منم همینه ممنونم
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
ایول، خانودگی خوبه... الآن تو لیگای اروپایی همینه...
h - razavi
h - razavi
٩١/١١/١٥
٠
٢
عزیزم بزرگترین مشکل اینکه دختریم . خلاص
a_davoodi
a_davoodi
٩١/١١/١٥
١
٠
الان از اینکه پسرم ذوق مرگ شدم!!!!!!!
bye
bye
٩١/١١/١٥
٠
٠
با سر برو توی دیوار! منم پشت بندت میام ناامید نشی D:
h - razavi
h - razavi
٩١/١١/١٥
٠
٠
زیادم ذوق مرگ نشین . تنها خوبی پسر بودن همون استادیوم رفتنه . وگرنه پسرا چی هستن کلا .
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
هیـــــــــــــــــــــــــــــــــــی... همینه دیگه... کلا آزادن پسرا تو جامعه... به خاطر همین آق پسراس نمیتونیم بریم استادیوم دیگه....
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٦
٠
٠
اتفاقا من از این خوشحالم که پسرنیستم!جایگاه زن خیلی والاتره!!یک نگاه بندازید در تاریخ در مذهب همیشه زنها در ناز و نعمت بودند اما همه کارهای سخت بردوش مردها بوده!اصلا باید از خدایت هم باشه که به فکر دخترخانمها هستند که مهمه برایشان در یک محیط بد قدم نگذارند!که مبادا مشکلی پیش اید ولی پسرا ها چی!!!!والا اینقد خودتان را نیارید پایین ازادی این نیست که هرجایی دوست داری بروی هر کاری دوست داری بکنی یا....ازادی یعنی اینکه جایگاه و منزلتت را بدانی و متناسب با ان نیازهایت را خودت تشخیص بدهی!ا
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١٥
٠
٢
همیشه یه عده باید باشن ک واسمون. تصمیم بگیرن.ما نمفهمم
smt_200
smt_200
٩١/١١/١٥
٠
٠
اون که شصت درصد!!!
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
اصن نفهمیدم منظورتو....
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/١٥
٠
٠
منم فوتبال دستی رو خیلی دوست دارم ...!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
٠
٠
خوشم میاد همیشه تخصصی ترین نظراتو میده!!! خخخخ :))))
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
مرسی واقعا... الآن کاملا جوابمو رفتم... خخخخخخخخخخخ
bye
bye
٩١/١١/١٥
١
٠
به نظر من باید استادیوم رو نصفش کنن ! یک نصفش برای دخترا و اون یکی برای پسرا ! ولی چون تماشاچیه دختر کمه میتونن 30 ٪ از استادیوم رو به دخترا واگذار کنن !( چقدر زود نظرم از 50٪ استادیوم به 30٪ رسید D: )
saraj
saraj
٩١/١١/١٥
١
٠
خیلی خوبه اگه این کارو بکنن ما به 10%راضی هستیم
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
بابا بذارن ما بریم، من حاضرم برم توپ جمع کن بشم... فقط بزارن بریم دیگه....
m_kashiyan
m_kashiyan
٩١/١١/١٥
٠
٠
باید منطقی باشیم و واقع بینانه نگاه کنیم و تعصب به خرج ندیم!تو کشور ما بله بهتره دخترا نرن استادیوم..البته یه سری دخترا هستن که واقعا جنبه اشو دارن اما خب طبق این جمله مسخره تر و خشک به پای هم میسوزن دیگه!
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
آخ گفتی....
saraj
saraj
٩١/١١/١٥
٠
٠
هنوز کشورمون اونقدر پیشرفته نشده که بفهمن بین جایگاه خانم و اقا نباید هیچ فرقی داشته باشه وهنوز توی ایران مردسالاریه .اگه خیلی مشکله خب زنونه مردونش کنن!!!!!!!!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٥
٠
٠
سلام.خوش اومدی به سایت.چه عکس نازی داری!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٥
١
٠
شما دقیقا کجای ایران زندگی میکنی؟! بگو مایم بیام اونجا؟!:)
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ لایک.. منم ورودتو به جمع جیمیا میتبریکم.. البته اگه دوستان منو جیمی میدوننن...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/١٥
١
٠
مگه صف حمومه که زنونه مردونش کنن؟؟؟والا الان مردان که از زناشون میترسن!مرده میگه بالا چشت ابروئه خانم جان یا بیا برات بردارم یا برو تتو خانمش میگه مهریمو بده!والللللااااا
mahshid
mahshid
٩١/١١/١٥
٠
٠
منم خیلی دوست دارم برم البته یه بار وقتی بچه بودم رفتم......ورزشگاه فولاد شهر...بازی ذوب اهن و سپاهان بود....ذوبم یک صفر برد
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
خــــــــــــــــــــ+ـــــــــــــــــــــــــوش بهـــ حآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت منم ورزشگاه میخواآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآم =((
mahshid
mahshid
٩١/١١/١٥
٠
٠
جای شما خالی .خیلی خوشید
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/١٥
١
١
وقتی بعضی از دختران سرزمین من خودشون میان تو این بحث و خودشون رو محروم میکنن از ورزشگاه.دیگه از بالایی ها چ انتظاری میله.زن هم حق داره کنار شوهرش.پدرش برادرش دوستش بیاد ورزشگاه.ما چرا نقش وکیل وصی میخایم بازی کنیم.چرا زن نباید حضور پیدا کنه.مطمئن باشین مردان سرزمین اونقدر غیرت دارن ک در حضور خواهرانشون از حرف های ناسزا پرهیز کنن.
ناشناس
ناشناس
٩١/١١/١٥
٠
٠
فرهنگ سازی یک نفره نمیشه !
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/١٥
٠
٠
خدا خیرت بده.منم همینو میگم.اگه هر دختری با خونواده اش یا برادرش بره هیچوقت مشکلی پیش نمیاد.
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
آره...لایک سپهری...
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٥
٠
٠
من خیلی فوتبال دوست دارم ..باور کنید دوست دارم برم ورزشگاه..ولی جو خوبی حاکم نیست..امنیت نداره...هر وقت فرهنگ سازی شد و جو ورزشگاه ها سالم شد...من اولین مشتاق ورزشگاه رفتنم..به عنوان یک تفریح سالم...پس به امید ان روز..
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
دقیقا موافقم، فرهنگ سازی یکنفره نمیشه....
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
عمرا اون روز برسه....
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/١٥
٠
٠
من خیلی فوتبال دوست دارم ..باور کنید دوست دارم برم ورزشگاه..ولی جو خوبی حاکم نیست..امنیت نداره...هر وقت فرهنگ سازی شد و جو ورزشگاه ها سالم شد...من اولین مشتاق ورزشگاه رفتنم..به عنوان یک تفریح سالم...پس به امید ان روز..
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
عمرا اون روز برسه...................
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/١٥
٠
٠
ما دلمان می خواهد بریم ورزشگاه اما فرهنگ واخلاق ورزشی داشته باشه وقتی تیممون گل می زنه جیغ بنفش بکشیم خب:دی
سام آریایی
سام آریایی
٩١/١١/١٥
٠
٠
یه سر به اون بخش فیلم گشت ارشاد بزنید : یاد دیالوگ زیبای حمید فرخ نژاد می افتم : یعنی همه مشکلات مملکت حل شده مونده فوتبال رفتن خانوما !!!!
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
١
٠
آخ گفتی گشت ارشاد خعلی باحال بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود...
سام آریایی
سام آریایی
٩١/١١/١٥
٠
٠
تازه والیبال سقف داشته مشکل بیشتر بوده ، این استادیم که سقفم ندارههههههههههههههه دیگه بدتر نمیشه :دی حرف هامون کارهامون بیشتر شبیه جوکککککههههه آخه دختر جووون راه بی افته بره استادیم بگه چی بشه اصلا فوتبال چیه که تماشاچی داشته باشه شاید به هوای رفتن شما راه آسفالت نشده و دزدان اون منتطقه بازار سیاه میوه فروشی و گرونی تاکسی ها و.... هم حل بشه ! :( به نظر من که کارهای دولتی ها خیلی خنده داره ! و اما گریه دار نمیدونم !
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/١٥
٠
٠
عه! اومدی ک ... فِک کردم جدی جدی رفتی!
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
ینی چی الآن؟ ما هم حق داریم.. نمیشه که همش مرد سالاری باشه که....
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
آدمین؟ هستی؟ نیستی؟ کجایی؟ بیا دیگه تا من عصبانی نشدم... من فردا امتحان ریاضی دارم... بیا دیگه... مرسی....
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
آدمین؟ تایید کن دیگه... باور کن امتحان log دارما....
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
ادمین نیست؟
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
ادمین من برم؟ :(
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
خعلی خب، ما که رفتیم... ولی ادمین یادت باشه نیومدی....
٩١/١١/١٥
٠
٠
حرف جعفر پناهی هم همین بود ولی حقش این ... ! خیلی از حرف ها رو باید خورد ! متاسفم
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
ایول بچه ها...همینجوری ادامه بدین...دمتون گرم... قلمتون رووووووون....
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
خب مرسی که چشم اینقد شوووووووووووره.... چغکم دیگه پر نمیزنه اینجا.... :(
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/١٥
٠
٠
نبودن فرهنگ ! جمعیت وقتی زیاد میشه ، نمیشه ب راحتی کنترلشون کرد ! باید اول فرهنگش بین مردم جا بیفته ، بعد این کار عملی بشه . استانمونم که فک نکنم تیم فوتبال بانوان داشته باشه ، وگرنه میتونین اون بازیا رو برین از نزدیک ببینین . فوتبال ما ، 10 سال عقبتر از کل دنیاست ! دوتا بلیط نمیتونن بفروشن ، آبخوریا همیشه کثیفو خرابه ، فحشم که تا دلت بخواد ! اونوقت انتظار داری این کار عملی بشه ؟؟
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
آخه من که مشدی نیستم بخوام برم استادیوم که...یا سالن ورزشی.... بابا اینجا یه سینما نیس، 4 تا موزه نیس... هیچی نیس...
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٥
٠
٠
پس اصلا این مطلب از پایه مشکل داره :))) شما که اینطور میگی پس چرا این مطلب رو قرار دادی به دردت نمیخوره که!! الکی مارو به فکر واداشتی !!! چقدر فسفر سوزاندیم ای بابا...:)))
t.m
t.m
٩١/١١/١٦
٠
٠
آزادی که میتونم برم..اگه اجرا بشه...
MIsskcx
MIsskcx
٩١/١١/١٥
٠
٠
| | |
t.m
t.m
٩١/١١/١٥
٠
٠
ینی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/١٥
٠
٠
هنوز جا نیوفتاده این موضوع خیلیم درد سر داره تا جا بیوفته همون بهتر که راه ندن
٩١/١١/١٦
٠
٠
خوب تماشاگرنما زیاد هستش اونجا..........بعدشم.حالا فک کنین رفتین استادیوم..فکر بازیکنای بدبختو نکردین خجالت بکشن از شما؟؟؟شادی پس از گلشم من دیدم...زیاد جالب نیست
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/١٦
٠
٠
همینه که میگم سطح فرهنگ بازیکنان هم پایینه!!
سارا
سارا
٩١/١١/١٦
٠
٠
منم میخوام برم ورزشگاه به خدا شرط میبندم 100تا پسر باهم اندازه من یکی نه علاقه به فوتبال ندارن نه اطلاعات دربارش دارن
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/١٦
٠
٠
بارکلا به شوما!خب بگن بیبینوم شماره پای مسی چنده؟ :)
t.m
t.m
٩١/١١/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ لایک...
e_ramazani
e_ramazani
٩١/١١/٢١
٠
٠
be nazare man sare harfetoon vaysin , har chizi bayad ye avvalin bari dashte bashe . shayad be uomne hozore khanomha adabiyate tamashagarhamoon avaz beshe
بدجنس
بدجنس
٩١/١١/٢٢
٠
٠
خوبه دیگه . همین مونده که شما دخترا رو هم راه بدن ورزشگاه تا فساد اجتماعی سر به فلک بزاره . دختر باید بشینه خونه مشقاشو بنویسه و سفره رو پاک کنه
as-shahabi
as-shahabi
٩١/١١/٢٣
٠
٠
دلیلش انیکه اگه تو را تمام دخترا صدات کنند توپ توی دروازه خودتون نمی زنید؟؟؟؟
radyab0
radyab0
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
خب شما دخترا که برین اونجا که دیگه زنده بر نمیگردید.من خودم یه فیلم دیدیم که دو تا دختر رفته بودن بازی پرسپولیس استقلالو ببیند پشت ورزشگاه آزادی شاید700 تا پسر ریخته بودن سرشون.اگه فیلمشو ببینید دیگه فکر اینکه برید استادیو از سرتون میپره.بعدشم اینجا اروپا که نیست ایرانه
t.m
t.m
٩١/١٢/١٠
٠
٠
من فک کردم اروپاس... خب میخوای کجا باشه؟
t.m
t.m
٩١/١٢/١٠
٠
٠
همچنان خوشالم که این موضوعم هنو هس...
blue girl
blue girl
٩٢/٠٥/٠٦
٠
٠
کاش میشد