خانه انجمن فسفر بسوزانید و اختراع کنید.
٨١٤
٨١
ati

فسفر بسوزانید و اختراع کنید.

فسفر بسوزانید و اختراع کنید.

آگهی های  تلویزیون رو دیدین حتما،توتال کور شده تن تاک.ماهی تابه چفل و هپی کال بایه تغیر کوچولو شده اگرین،کفش پرفکت استپ شده تن تاک..وهمشونم  به عنوان اختراع در ایران ثبت شدن،بااین وجود ماهم می تونیم به زودی مخترع بشیم.کافی یه به دوروبرمون نگاه کنیم و ببینیم درلوازم اطرافمون چه تغییری بدیم و چه اسمی روش بذاریم.تا ثبتش کنیم.
پس فسفر بسوزونید و اختراع کنید .وسیله های اطرافتونو تغییر بدین و بگین تو این انجمن!

٩٢/٠٩/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
تبریک برای انجمنتون که منتظرش بودین چاپ شد/برای طرح اختراع هم راستش ایده ساخت یخچالهای با دربهای شیشه ای میدادم که از همون بیرون دیگه توش معلوم باشه و آدم هی مجبور نشه هی درشو بازو بست کنی و قغافلگیر بشی با خالی بودنش!!و همونجا از بیرون راحت ببینی توش چی هست و چی نیست!!!
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
شما زیاد به یخچالتون سر میزنین...!!؟خب بیارین نزدیک خودتون ... اختراعم نکنید دیگه...این که راحت تره!!!خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
شما بهتر نیست با کلاس کار کنید یه دوربین بذارین تو یخچال بعد توسط یک ال سی دی تصویر توی یخچال و پخش کنی:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
محمد حسن !!!!! چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور؟؟؟
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
دستگاه ترک سیگار . نمیدونم چه جوری کار میکنه اما حتما میساختمش :)))
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
دقت کنین مثل تلویزیون..درلوازم تغیری ایجاد کنین یااسمشو عوض کنین ..........بشه اختراع جدید...مثل کفش پرفکت استپ که شده تن تاک...اورین
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اوم فك كنم پژو مدل 501 براي شروع بد نباشه (ه_ه)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
پرايدوانت شنيدين؟؟ از مدل پيكان وانت تبعيت ميكنيم (^_^)
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
ناخن گیر برقی:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠١
١
٠
چییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟ ناخن گیر برقی؟؟؟؟؟ مورچه چیه که فشار خونش باشه؟
neyosha
neyosha
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
مداد جادویی...............قشنگ متن کتابو حفظ کنه بعد هم بیاره رو برگه امتحان:)
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
اورین
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
خسته نباشید همه عمر بی بدیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل
سهره
سهره
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
سوالش آسون به نظر میاد ولی خیلی سخته!
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
فکر کن ... فکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر کن و بگو :))
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
یه دستگاهی که به راحتی مطالب کتاب های درسی رو وارد سلول های مغزی بکنه که لازم نباشه این همه برای یادگیری وقت بزاریم!!
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
چقدر وقت میزاری؟؟؟
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
یه چیزی که بشه راحت برگه ی خرخون کلاس رو با برگه ی خودم عوض کنم بدون هیچ تغییر خط و این جور چیزها ...*:)
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
همون ساعت برنارد هم کارتو راه میندازه عزیزم:)
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
خو بش بگو بت بده!! چرا خودتو اذیت میکنی؟؟ :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
نه بابا پریسا دلت خوشه ، ما قبلا بچه های کلاسمون در حد اتحادهای ریاضی پایه بودند یعنی اونقدر که معلم ریاضی مون برای کلاسمون اتحاد ساخته بود و همه کلاس ما رو میشناختن ، یعنی جونمون رو هم برا همدیگه میدادیم ، اما امسال همه چی خراب شد ، مزخرف ترین ادمای دنیا تو کلاس ما هستند ....یادش به خیر من اسطوره ی تقلب و سردسته ی فتنه لقب گرفته بودم ، هعییییییی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
کلاه ایمنی موتور با قابلیت دید در شب و سیستم گرمایشی
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
پس دستگاهی برای شله درست کردن در 1 ثانیه رو کی درست کنه ؟؟؟ *:)
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
اونو ساختن ولی نگفتن ریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــآ نشه....خخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
مهلا جون راست میگه نوع پیشرفته آفتابه چی؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
اقا رازهای ما رو لو ندین...................افتابه و دستگاه شله رو هنوز علنی نکردم تا یهو مردم و غافلگیر کنم
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
قبلش به مردم یه اطلاعی بدین ، ذوق مرگ میشن هاااااااا *:) میشه من 2 تا سطل بیارم آخه من میمیرم برای شله ؟؟؟ پارتی بازی هست ایا ؟؟؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
بابا آیکیو !!!!!!!!!! تو منو کشتی با این اختراعاتت خخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
ایربگ برای گوشی
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
لایک :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
یک موتور سیکلت که بدون بنزین کار کنه بخاری و کولر داشته باشه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
زنجیر چرخ که به طور اتومات وصل بشه و وسط برف و یخ نیای پایین دو ساعت ببندیش
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
مستر خوب چه کاریه برین ماشین بخرین دیگه......................موتور خیلی بده ترسناکه وحشتناکه قـــــــــــــــــــــــــــــــاتــــــــــــــــــــله............ازش بدم میاد اصلا خاطره خوبی ازش ندارم :(( اونو بفروشینش یه ماشین بگیرین آفرین :)))))
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
مستر نص خانوم معلم درست میفرمایند:)ای وای از اون خـــــــــــــــــــــــــــــــــــاطره ی بد!!!نچ نچ نچ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
یعنی پروردگارا همین الان من و بکش از دست اینا:))موتور چه ربطی داره به زنجیر چرخ؟؟؟کدوم موتوری رو تا حالا دیدین زنجیر ببنده؟؟؟من برا ماشین میگم..........خانمان سربالایی داره موقع برف ماشینا گیر میکنن برا اون می گم:))موتور که تو برف گیر نمیکنه،موتور سالاره،وحشیه برف و می خوره
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
عههههههههههههههه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ نه نه خودتونو نکشید(آه راجو............... خخخخخخخخخ)اشتباه شده این مال قسمت بالایی بوده خخخخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
محمد حسن اینو اختراعیدی یه اس بده بیام برا منم نصب کنی مفته خخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٤
٠
نه دقت نکردید .... فرمودن مث تنتاکو اینا !! یعنی اسمشو عوض کنیم فقط زیاد فسفور نمیخواد بسوزونیم ..خخخخخ منم چند تا پیشنهاد ویژه ناک دارم : شُله با نام تجاری ایزی تو کار .... تبلیغ محصولمم دیالوگاش اینه ....ابتدا نمایی باز .. بعد یه جوونی میگه : دیگه از این همه غذای خارجی خسته شدم ، دیگه جوجه کبابو ، ماهیو ، سوشیو ، مرجانه دریایی و...هم نمیخوام نمیدونم چیکار کنم.... کارد بخوره تو شیکمم ..... روی صورت خانوم خونه میره میگه : با ایزی تو کار زندگیم از این رو به اون روی دیگه شده .. در محل کار روزایی که ایزی تو کار میبرم 756 تا عضله در حین خوردن منقبض میشه .. خیلی ماهه ... ... وای چقد خوش حالم وای وای وای ( آیکونه خوش بختی یعنی اینکه تو دس تو دسته من میذاری ) همسرم هم ایزی تو کار رو خیلی دوس داره .. . مرد خانه :از وقتی ایزی تو کار تو خونمون اومد خوشبختی رو در تک تک مولکولهای بدنم لمس کردم .. راحت پخته میشه و دیگه وقتی میخوام ظرفارو بشورم راحت با یه آب پاک میشه ! تازه پوشک بچه هم زیاد کثیف نمیشه چون دوباره به چرخه بر میگرده .... ایزی تو کار دارای شماره ی اختراع 1254811/ پ *&^%^%% .... ایزی تو کار رو میشه در آشپزخانه ی تنگو تارکو بسته حتی بدون آتیشم پخت .... خخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــول مستر :))))))))))))))))))))))))
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٨
١
٠
خخخ مرسی :))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٢٨
١
٠
تا حالا شما اولی میتونی بری واسه ثبت اختراع :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
١
٠
آخعییییییییییی خوشبختی یعنی این که تو دست تو دست من میذاری دنیا رو بی تو نمی خوام بگو تو هم از دنیا بدون من بیزاری ....این چه آهنگ هایی که می خواین تو رسانه ملی پخش کنید آیا ؟؟؟ نمیگین بعضی ها عین من جو میگیرتشون آیا ؟؟؟ بعله بعله شما برو ثبت اختراع کارتون رو رو هوا میزنن *:) موفق باشین برای اختراعات بعدی*:) ...
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
خوب می فروشه
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
من برم ثبتش کنم تا کسی نرفته خخخخخخ
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
یک دستگاه که دماغو خوش فرم کنه...خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
اونکه با یه ماهیتابه حل میشه..........خخخخخخخ
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
بیچاره جراحان پلاستیک!!از الان باید برن دنبال یک شغله دیگه:)خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
ایا دماغتان گندست؟؟؟؟ایا مدام دماغتان به در رو دیفال گیر می کند......................نگران نباشید.......................دماغ خود را به مابسپارید..................ما با اخرین تکنولوژی روز دنیا(دریل،سنگ فرز،سمباده،سوهان،چکش،قلم و...) دماغ شما را عمل می کنیم:)) البته شما نیایین که برای شما هیچ کاری نمیشه کرد چکش وقتی بخوره به دماغ شما میشکنه:))خخخخخخخ
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
مهدیس تو نگران دماغ بقیه هستی؟؟:)آخه مال خودت که مشکلی نداره:)
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
یک دستگاهی که وقتی من کارت میزنی و میگه خالیه...........اون راننده ای که همش داد میزنه رو خشــــــــــــــــــــــــــــک کنه!!!:|ای بابا این اتوبوس های خصوصیم شدن مایه ی عذاب ما...
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
در این حد دعا برای رانندگان اتوبوس ؟؟؟ *:)
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
مخصوصا اتوبوس های ...... خط 98 و98/1.....هععععععععععععععععععی:(واقعا شورشو در آوردن دیگه!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠١
٠
٠
خط 98 و 98.1که خوبه..................اتوبوسای قاره سرافرازان...افتخار کره مشهدن کلا:))
M_sanati
M_sanati
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
خععععععععععععععععععععععععععععلیم هم داغون هستن!!!:| من دیگه با شما حرفی ندارم!!!
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
یه ساعت زمان با قابلیت تنظیم از بازگشت به گذشته و رفتن به آینده ..
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
گذشته رو موافقم اما آینده رو نه چون خعیعیعیلی هیجان انگیز وقتی ندونی چی می خواد بشه ؟؟؟*:)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
عاغا من تو پنج شیش سال پیش خیلی فعال بودم ، اصن کلا دنبال اختراع بودم ... یه روز یه طرح تو ذهنم اومد رو کاغذ پیادش کردم بعد بردم به خانواده نشونش دادم گفتن خوبه ولی هزینش زیاده نمیشه ... ولی عاورین ... هیچی دیگه من که کلا زده شدم ... چند وقت بعدشم بابام گفت تو روزنامه خوندم یکی مث طرحتو اختراع کرده ... دیگه کلا فکر اختراعو از کلم انداختم بیرون ... البته بعدش فهمیدم واقعا کسی هنوز همچین چیزیو اختراع نکرده بود فقط بابام واسه اینکه من از فکرش بیام بیرون اونجوری گفته بود خخخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
من توی کارگاه برق از این اخترا ها زیاد کردم :)))))....خخخخ...با موتور آبمیوه گیری پنکه درست کردم :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
این که چیزی نیست من موتور تراکتور رو تبریل به کولر کردم:))خخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
اصلا هر دو ذهن خلاّق *:) ....
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
خلاقیت یعنی این
Niva
Niva
٩٢/٠٩/٢٨
١
٠
کیبورد نیوا .... مخترع کننده زبان نیوایی :)) از همین امروز نیوایی بحرفین :)) >>>>> کیبورد نیوا .... هم اکنون در فروچگاه های سراسر کچور.... نمایندگی فعال میپذیرد :)).. میتونید عدد 1021879630185204185652014475 23656321646303419604644474846265566سیر45664ذ9ی56 .... رو به 20090 ارسال کنید که به سرعت کیبورد نیوا دم در منزلتون باچه :) به به عجب کیبوردیه به به
r_ariats
r_ariats
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ///خدا مردم از خنده...من که رفتم سفارش بدم!!!!:)))))))))))))))))))))
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
خخخخخخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
یه دونم واسه ما بی زحمت عجب چیزیه این کیبرد :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
ارسال رایگانش دم در خانه ها رو یادت رفت *:) هار هاااااار هااااااااار
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
دستت دردنکنه..مرسی
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
والا نمیدونم..........
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
من مطمئنم شما یکی از بزرگترین مخترعان جهان میشین :)))))))))
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
والللللللللللللللللللللللللللللللاااا :))
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
چه خوب!!!!!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
:))))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
کیبورد حسی یا لمسی اینو حتتما باید اختراع کنم
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
که مثلا حس کنه بانو غذاش در حال سوختن هست....بره سمت گاز...؟ واست پیغام بیاد .....؟خخخ :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
چه ربطی داشت؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠١
٠
٠
اصلا مهم نیست ربط داشته باشه فقط مهم امتیاز کامنته که باید بگیرن:)
M_sanati
M_sanati
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
:|
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
خخخ