خانه انجمن این بچّه ی مردم که می گن کی هست؟!
٦٣٠
٣٥
m_nasrabadi

این بچّه ی مردم که می گن کی هست؟!

این بچّه ی مردم که می گن کی هست؟!

بچه های مردم چه نمره هایی دارن !بچه های مردم چه قدر کمک می کنن به خانواده شون !بچه های مردمو ببین ،حالا تو؟

اینا بخشی از مقایسه پدرومادرا بوده و هست.تا حالا با بچه ی مردم مقایسه شدین؟سرچی؟اون بچه ی مردم کی بوده؟

٩٢/٠٩/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
اگه فهميديم بچه هاي مردم كي هستن به ما هم خبر بديد لطفا
ghazale
ghazale
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
بــچــه های مردم گونه های متفاوتی از انسان ها هستند که به صورت خود جوش درس میخونن نت نمدونن چیه بعدشم خیلی دخدرای خوبین در کار های خونه هم کمک می کنن ! رسما برن لای در بچه های مردم :))))))))))
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
اگه بدونم کی یه ..که باهمین دستام خفه ش میکنم..همه عمر سرکوفتش و شنیدم..بچه مردم فلان بچه مردم بهمان .خخخخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
خدا لغتش کنه که این قدر ما رو اذیت می کنه:))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
قبلنا میگفتن مامان بابا...ولی خوب کم کم خودشونم بیخیال میشن :)
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
من اگه حتی توو خونه بیکار هم نشسته باشم باز میگن بچه های مردم از تو بهتر بیکار میشینن :)) !!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
:)) همین بچه های مردم کین واقعا؟؟؟
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٥
١
٠
اوف سر همه چی...................بچه های مردم درس می خونن تو چی..................بچه های مردم انضباطشون بیسته تو چی...................بچه های مردم تجدید نمیارن تو چی(یه دو تا دیگه از بچه مردما بگم ابرو برام نمی مونه :)) )
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
آخ آخ انظباط باز من دلم خون شد ...
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
١
٠
مگه آبروییم مونده؟؟؟ خخخخخخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
آخ آخ زیر تریلی بره این بچه مردم ، مو خو میدونم دختر همساده *:) من بچه ها المپیاد زیست شناسی جهان هم اول بشم این دخمل همساده از من بهتر تره ...*:)
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
هععععععععععععععععععی:)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
آرررررررررررررررررررررررره که شده سر همین چیزای الکی درس و اینا ولی من زیاد توجه نمی کردم و کار خودمو می کردم
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بچه های مردم چی شدن؟؟؟شما چی شدی؟؟؟خخخ
sm-mousavi
sm-mousavi
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
من که هروقت با بچه مردم های که پدر و مادرم می گن مقایسه می شم، منم از دوستان خودم در دفاع از خودم نام می برم و می گم اینا هم بچه مردم هستن خب...
m_famous
m_famous
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
باهاتون موافقم.......
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
سلام ... پدرم یکبار گفت لیوان اب را بده من متوجه نشدم . ناراحت شد و گفت بچه مردم دست پدرش را میگیرند تو یک لیوان اب هم نمیدهی . برای من خوب شد از انروز هروقت حال نداشتم میگفتم بگو بچه مردم بیاد برایتون انجام بده / خلاصه میانش با من خوب بود
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ کلا بچه های مردم آفریده شدن واسه اینکه مامان باباها واسه بچه هاشون الگو داشته باشن دیگه وگر نه کلاهشون پس معرکست
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ موافقم 100 در 100 خخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخخ .. خوشبختانه هیچ پسر یا فردی نیست که با من مقایسش کنند خخخخخ خدا رو شکر بازم :))))))))))))))))))))))))) مادرم میگن این کار نتیجه سوء داره و از راهه خودت باز میدارت !
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
واز بگین من کلاس نمیذارم...................................اییییییییییییییییییییییییییییییییشششششششششششششششششششششش
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
این کجاش کلاسه خوووووووووووووووووووووب!!!!!!!!!!!! خدایا مارا نجات بده خخخخخخخخ
m_famous
m_famous
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ثانیه ای نشده که من این حرف رو نشنوم.....
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بــــــــــــــــــــــــــرو بچه جان برو:)خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ما خودمون روسر بچه ي مردم جا داريم :))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
بهــــــــــــــــــــــله :)))))))))
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
چجوری جا شدین!!!؟؟؟:)خخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
كلي خانومي كردم نگفتم رو تخم چشاش (^_^)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
اره همه همین رو میگن.........
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
سر همه چی همیشه با بچه های مردم مقایسه میشم :) دوس دارم این بچه های مردمو ببینم یه جفت لقد میام تو صورتش خخخخ
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بچه هاراستش اصلن مامان وبابام بجه هاي مردم رو مثل تيشه سرم نكوبندن!!!!!!!!!ولي شناختين به منم بگيد....منم ميخام توي خفه كردنشون شريك باشم....اخه اسم هممون توي روزنامه باهم باشه.......باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اخركلاسسسسسسه ديگه.......
سهره
سهره
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
چه می دونم ......کسایی که همیشه (در بچگی) طبق گفته ی پدرو مادرمان الگوی مان باید باشند.!!!!خخخخ