خانه انجمن بازی ایرانی یا خارجی؟
٩٥٦
٤٨
علیرضا

بازی ایرانی یا خارجی؟

بازی ایرانی یا خارجی؟

اهل بازی ایرانی هستید یا خارجی؟

اگر بگویند یک بازی ایرانی 3000 تومان و یک بازی خارجی 2000 تومان کدام را می خرید چرا؟

٩١/١١/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
h.naderi
h.naderi
٩١/١١/٠٨
٣
٠
اصلاً مگه بازی ایرانی هم داریم؟
maryam
maryam
٩١/١١/٠٨
٢
٠
والا!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٨
٠
٠
ادمین رخ می نماید!
M-NAS
M-NAS
٩١/١١/٠٨
٠
١
توی ایکس باکس بازی ایرانی نداریم،اگر داشتیم توان رقابت با برترین ها رو نداشت.عمرا بتونه با بازی هایی مثل رزدنت ، کالاف ، بتلفیلد ، دید اسپیس ، ای وی ، اند وار ، توو ، دی داگ و..... رقابت کنه......
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٨
٠
٠
اولَن اول! دومَن اهل بازی نیستم! بازیم بخوام بکنم چند تا از رفیقای پایه مو جَم میکنیم میریم بازی... خیلی خوش میگذره!!!
maryam
maryam
٩١/١١/٠٨
٠
٠
اره سحر من همين طوريم بازي كه همراه دوستانم ميكنيم واليبال عشق من!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٨
٠
٠
والیبال ! ما بیشتر بسکت میزنیم منم ک أصن داغون گُلِر .... خخخخخخخخ :)))))) بازی سرنوشت هم انجام میدیم أصن وضی... !!!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٠٨
٠
٠
من خودم بازی (مبارزه در خلیج عدن) رو بازی کردم واقا ارزش پولی که براش دادم رو داشت... جنس ایرانی یه چیز دیگست...
milad85
milad85
٩١/١١/٠٩
١
٠
بازی ایرانی اصلا داریم همچی چیزی؟؟؟!!!!!!! میشه واقعا داریم؟؟؟؟!!!!! دوربین 4 کلوزآپ تعجب منو بگیرین
m.javadi
m.javadi
٩١/١١/٠٨
٠
٠
هیچ کدام، دانلود می کنیم و هر کدام بهتر بود بازی می کنیم
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٠٨
٠
٠
ایول ایول خوب نظریه اما بازی های ایرانی رو مثل بازی خارجی نمیتونی دانلود کنی رایگان!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٠٨
٠
١
دوستم کلوب داره.از اون کلوب های استکبار ن ها.از کلوب های خودمون.مریم مجانی میگرم.البته خارجی.بازی ایرانی حرفی برای گفتن نداره
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٠٨
٠
٠
کاملا موافق نیستم!!کمی تا قسمتی ابری...
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٨
٠
١
منم دانلود میکنم..... اگه خوشم اومد بازی می کنم... البته خیلی اهل بازی نیستم.....
maryam
maryam
٩١/١١/٠٨
١
٠
من اصلا اهل بازي نيستم
maryam
maryam
٩١/١١/١٠
٠
٠
دومين تفاهممونه!:)
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٨
١
٠
ایران تو بازیا هنوز اون قدر جلو نیفتادن!فعلا بازی خارجی البته دانلود می کنیم!
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/٠٨
١
٠
واقعیتش اینه که بازی ایرانی هنوز خیلی مبتدیه کار داره تا به بازیای خارجی برسه من فقط بازی خارجی میگیرم !
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٨
٠
٠
معلومه بازیه خارجی خب!اسن چنتا بازی ایرانی داریم که حالا بخوایم انتخاب کنیم!! یعنی شما میای جای pes بازی های لیگ برترو بخری؟یا جای call of بیای جنگ رستم و سهراب بخری!! هر وقت ایران تونست بازی حتی در حد tempel run /angri bird/ fruit ninja و... بسازه میخرم ایرانی
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٨
٠
٠
angry birrd را می پرستیم بعـــــــــــــــــــــــله!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٨
٠
٠
بازیای ایرانی اصلا گرافیک ندارن ، خارجیا بهترن ، اما من خیلی وقته از اوضاع بی خبرم ، شاید بهتر شده باشه ...
مجید
مجید
٩١/١١/٠٨
٠
٠
خارجی
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٨
٠
٠
فقط بازی خارجی.واقعا بازی های خارجی قشنگ تر و جذاب تر از بازی های ایرانین.قدیما یک بازی بود خیلی دوسش داشتم یعنی واقعا فوق العاده بود،یک بازی کامل.....ولی الان کلا بازی نمی کنم دیگه به یاری خدا و لطف جیم ترک کردم.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٨
٢
٠
به جاش معتاد جیم شدی!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٠٨
٠
٠
آخه یک مشکلی هست بازیهای خارجی قدیمی رو یادتون رفته شما! خارجی ها هم که از اول بازی کالاف دیوتی 9 نمیسازن!! اول 1رو میسازن بعد میرن 2 بعد.... الانم بازی های ایرانی به نسبت خوبی هستند که اگر بازار رو بگردین حتما اون طوری که میخواید پیدا میکنید...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٩
٠
٠
متاسفانه معتاد شدم بلی///اما کلا بازی نمی کنم دیگه،اون مال قدیما بود ولی خیللللللی دلم برای اون بازیه تنگ شده.یک چیزی بود عین جیم جذاب ینی من چه زجری رو تحمل کردم برای ترکش.
Milad
Milad
٩١/١١/٠٨
٠
٠
تا وقتی که بازی ساز های ایرانی بخوان از بازی های خارجی تقلید کنن من بازی خارجی رو انتخاب میکنم(گرچه زیاد اهل بازی نیستم)!!باید ابتکار به خرج بدن...مگه Angrybirdsگرافیکش چنده؟فقطابتکار
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٩
٠
٠
درسته ابتکار!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٨
٠
٠
تا جایی که من یادمه ، گرافیک بازیای ایرانی زیاد خوب نبود و بازیای خارجی خیلی بهتر بودن ، از شرایط الان بی خبرم و نظری نمیدم ...
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٠٨
٠
٠
الان خیلی فرق کرده گذشته دوره بازی های مثل نجات بندر...
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٩
٠
٠
من در جریان نبودم ، خدارو شکر که بهتر شده ...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٠٨
٠
٠
اخه بازی ایرانی کمه.....قدیمی هم هست.....خریدنی من خارجی رو انتخاب میکنم چون هم جالب ترن هم تنوعش بیشتره...مگه نه حمیددددددددددددددددد
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٠٩
٠
٠
بهترین بازی عمرم هیتمن بود
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١١/٠٩
٠
٠
قارچ خور بازی میکنما...ولی اگه (توجه کنین اگه)بازی ایرانی وجود داشته باشه بازی نمیکنم.......
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٠٩
٠
٠
اهل بازی نیستم هیچ ..گاهی داداشم رو که میاد چند ساعت پای کامپیوتر میشینه رو هم میخوام که ...ولش کن اصلا...
parisa
parisa
٩١/١١/٠٩
٠
٠
هیچ کدوم ......دانلود میکنیم..........
mahshid
mahshid
٩١/١١/٠٩
٠
٠
اهل بازی نیستم .کلا
milad85
milad85
٩١/١١/٠٩
١
٠
در بازی های ایرانی ایده و ابتکار زیادی به خرج نمی دن. تا وقتی که گرافیست ها و انیماتور هامون ضعیف عمل کنن بازی ها هم از نظر گرافیکی پایین هستش ولی حداقل اگر گرافیک پایین دارن باید ابتکار به خرج بدن که همینکارو هم نمی کنن. نمی دونم با چه امیدی باید بریم بازی ایرانی بخریم اما من برای حمایت حتما می خرم.
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٠
١
٠
موافقم.الان بازی ها بیشترشون جنبه تکراری بودن به خودش گرفته و سبک های خیلی از بازی ها دیگه تکراری شده...بازی های خارجی هم دیگه همین طوره...
milad85
milad85
٩١/١١/٠٩
١
٠
در ضمن بهترین بازی هایی که تا حالا انجام دادم هیتمن کال آف دیوتی و گرشاسپ البته در بازی های ایرانی
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/١٠
١
٠
بازی های ایرانی با توجه به بودجه ی ساختش خیلی هم خوب هستند ... اگر ایران هم به اندازه ی کشور های دیگه هزینه میکرد میتونست بهتر هم بشه ... من راضی هستم ... ولی چرا دروغ بگم من خودم خارجی بازی می کنم ...!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٤
٠
٠
آفرین ردی به هدف!
h_khabazi
h_khabazi
٩١/١١/١٠
١
٠
واقعا الان این چه سوالیه ؟؟؟ نه خدایی الان این چه سوالیه ؟؟؟ یه بار تو عمرمون رفتیم لطفعلی خان زند گرفتیم از بازی ایرانی سیر گشتیم ... یعنی الان نسبت به بازی ایرانی یه حسی دارم که اگه بگن ایرانی 2000 تومن ، خارجی 10000 تومن ، خارجی رو میگیرم ... گرافیک که اصلا ، دقت در تشخیص حرکات که عمرا ، معتاد کردن آدمم که اصلا حرفشو نزن... ولی با این وجود سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی مبارک ...
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/١٤
٠
٠
من از طرف شرکت تولید کننده این بازی از شما پوزش می طلبم!
f.haghighat
f.haghighat
٩١/١١/١٩
١
٠
بازی خارجی... چون بازی ایرانی هنوز خیلی ضعیفه متاسفانه... درسته که باید هوای تولید کننده های داخلی رو داشت ولی اونا نباید هوای ما رو داشته باشند؟ من کوهنورد رو بازی نکردم اما فکر می کنم بازی خوبی باشه نسبت به بازی های سه بعدی بی خودی که موجوده.
H@$$@N
H@$$@N
٩١/١١/٢٢
١
٠
بازیای ایرانی هنوز درحد بازیای فلشن.100%خارجی
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٤
١
٠
خارجی.چون که زیرا.