خانه انجمن بزن بریم وی چـت!
١٢٠٤
٨٢
Niva

بزن بریم وی چـت!

بزن بریم وی چـت!

با گسترش هر روزه بازار فناوری ،هم شبکه های اجتماعی و هم نرم افزارهای گوشی ها به روز و به روز تر می شن .
به نظرتون نرم افزار جدید مثل وی چت چه معایب و محاسنی دارند؟به نظر شما هر نرم افزار جدید قابلیت استفاده رو داره؟
استفاده از این نرم افزار برای همه ی سنین مناسبه؟

٩٢/٠٩/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٩
١
٠
فیلتر شد!! :| :| :| دیگه راجبش بحث نکنیم.. هعـــی ..
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
سلام ... کاملا فعال است
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
دوستم چی جوری همش وی چته پس ؟؟ خخخخخخخ
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
با فیلتر..........
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
من که نمی دونم...ولی داداشم داره..رو سیستم..من ازش استفاده نمی کنم..ولی میدونم همه گیر شده این وی چت
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
من که .الا همه جورشو داشتم از نیم باز بگیر تاااا وی چت...نیم باز بد بود چون ملوم نبود با کی میحرفی...واس همین دیگه نرفتم.... اما واتس آپو وی چت چون با کسایی میحرفی که میشناسی خوبه من دارم اما کلا مخاطبام داداشمو خواهرمم... تا الان که بدی ندیدم..... فک نکنم بد باشه همه چی در عین بد بودتن میتونه خوب باشه... و برعکس...بستگی داره ما چجوری ازش استفاده کنیم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
خوب شما مخاطبت داداش و خواهرتون هست..............اونا اگر بد شما رو بخوان نیاز به وی چت ندارند......مسئله بقیه مردم هست اونایی مرض دارن
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٩
١
١
خخخخ...ما که هربار رفقامون رو دیدیم سرشون تو وی-چت بود :))))...ما که نه میدونیم چیه نه استفاده کردیم...بابا فیلترش کنن این دوستای مارو راحت کنن :)))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
فیلتر شده میگن خخخخخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٣٠
١
٠
جدا؟؟...خدا رو شکر خخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
خخخخخ .. خدا باعثو بانیشو به راه راست هدایت کنه خخخخخ
B_gharaie
B_gharaie
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
دقیقا ... اینقد بدم میاد ... دوستای من که میان تا میخوایم ی گپی دور هم بزنیم بگیم بخندیم ... شروع میکنن درمورد وی چت حرف زدن ... من با فلانی چت کردم .. فلان چیزو بم گفت ... قلانی منو ادد کرد ... وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای روانیم میکنن ... بهتر که فیلتر بشه !!! که این آدمای عقده ای ( همه نه ها ، بعضی ها ) به زندگیشون برسن نه به ... استغفرل...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٩/٢٩
١
٠
هرچیزی خوبه ب شرطی ک تکنولوژی از فرهنگ سبقت نگیره و وقتی تکنولوژی مفیدی وارد جامعه شد ، قبل از اون، فرهنگ استفاده اش رو مردم آموزش دیده باشن ....
بابا بزرگ
بابا بزرگ
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
همه اینا بر می گرده به بیکاری جوونا اگه سر جوون به کاری بند باشه که سراغ همچین چیزایی نمیره کار ها مه ازین جینگیلک بازیهای الان . کاری که جوون واسش عرق بریزه نه که فقط فک بزنه بعدشم باید جوون رو زود فرستاد سر خونه زندگی تا خدای نکرده یه وقت ...
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
خدا رو صد هزار مرتبه شکر که از دیروز داره کم کم فیلتر میشه!:)
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
خدارو شکر اما فیلتر شکن از پس فردا میاد :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
اقا ما شنیده بودیم که فیلتر فیس بوکو برمیدارن حالا چی شده وی چتو فیلتر میکنن!! اصلا معلوم هست اون بالاها چه خبره؟
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
ای بابا..........اونم فیلتر شد.......ولی من که میتونم برم با فیلتر شکن......خخخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
ولی زیاد خوشم نمیاد از وی چت!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
خسته نباشی خخخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
فعلا که فیلتر شده و دل من خنک شده همه عمر ...*:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٩
٢
٢
وی چت که به شکر خدا فیلترشده...................نرم افزار خیلی بد بود چون خیلی ها رو داشت به گناه میکشید................بعدشم هر ابزاری باید اول مطالعه شود بعد در اختیار مردم قرار گیرد
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
این افق کجایه من برم محو شم خخخخخخ
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
من چون اصلنننننننننن اهل چت نیستم اونم با گوشی!راستش زیاد راجع بهش اطلاعات ندارم!ولی مثل اینکه فیلتر شده!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
اونکه یاهو مسنجر بود چه گلی به سرمون زد که حالا وی چتش بخواد بزنه/ وی چت رو گوشیم نصب نداشتم اصلا
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
١
٠
اوه یاهو مسنجر که از زمان دایناسورا بود !!!
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
ایشون هم مال همون موقع اند......
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
دوستای دوروبرم زیاد دارن ولی من با دیدن اونا و تلف کردن وقتشون فهمیدم اینم به درد نمی خوره
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
تابحال ازش استفاده ای نکردم چون اصلا نرم افزارش رو ندارم....دوستان زیادی دارم که بهش موتاد شدن یکجورایی....واقعا مسخره شده که بخوای با یک سری آدمی که معلوم نیست کجان کی هستن چکار میکنند و البته اینکه چه فایده ای داره حرف زدن با اونها .....!!!!!!!!!!!!!همه که آشنا نیستن باهاتون خب...... چرا بایدAdd کنیم ....!!؟هعععععععی خب خداروشکر فیلتر شد:))
سهره
سهره
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
وی چت فیلتره اینم مدرک!http://www.zoomit.ir/it-news/8345-wechat-messenger-filter-iran
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
١
٠
خوده این سایته هم فیلتر شده خخخخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
وی چــت دقیقا چیه ؟ :|
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠١
٠
٠
یه نوع شکلاته:))خخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
خوردنی ِ تو جیب بریزی ماستی میشه *:)
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
خو جواب درس بدیین...عهههههههه...نوعی مسنجر...از آخرش معلومه دیگه چت داره
m_ali
m_ali
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
خخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٢
به قول غزاله وی چت چی هست اصلا آیا خوردنی است؟ آیا پوشیدنی است؟!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ میدونم چیه ولی ازش استفاده نمیکنم چون چیزای خوبی دربارش نشنیدم...............اصن همین جیمو عشقه :))))))))))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
بلیا تا جـــــــــــــــــــــــــــــــیـــم هست ، همه چی فراموش میشود *:) ....
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/٣٠
٠
١
دقیقا نمیدونم چی هس :|
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
من که همشونو ترک کردم خداروشکر!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
واااااااااااااااااااااااای شُلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه!!!!
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
ن دارم ن راجع بهش اطلاعات دارم...به نظر من فقط وقت تلف کردنه با یه عده که نمیدونی کی هستن بحرفی...دوست من که معتاد شده : )))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
ما که کاری باهاشون نداریم اونا هم طرف ما نمیان :) ولی خب این که حداقل تو ایران بخواد سودی داشته باشه نمیدونم آیا امکان داره یا نه !!؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
واقعا داریم یه همچین چیزی؟؟؟ داریم ؟؟ داریم ؟؟ خخخ تعجب منو بگیرید خخخخ
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
بله م خوبه. ب کار من ک خیلی میاد. خودم بجنوردم خواهرم تهران مامانم مشهد یکی دیگه از خواهرام گرگان. ما اگه قرار باشه فقط با تل با هم رابطه داشته باشیم ک فقط باید پول قبض بدیم......
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
خوب به نظرم مث یه چاقویه ! تــــــــــــــــــــــــــــــیزه ، هم میتونی باهاش سیب زمینی پوست کنی و یه آشپز ماهر شی و هم میشه باهاش یه آدم کشت و دنیاتو خراب کنی!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠١
٠
٠
چی کارشناسانه بودندی.......... :)))))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
بلیا بنده سکوت و باز هم سکوت اختیار میکنم فقط نمیشه به روغن تشبیه بشه تا سیب زمینی ِ سرخ هم بشه ؟؟؟ *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
اهم اهم.... نهههههههههههههههههه نمیشه !! همین که گفتم خخخخخخخخخخ
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/١٠/٠١
٠
٠
اي بابا حالا كه تقريبا فياتر شد ديگه...اگه ازشون خوب استفاده كني معملومه كه ضرري ندارن....برا بعضي مواقع خيلي خوبه
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٠/٠١
١
٠
تو روزنامه خوندم فیلتر شده / معتقدم خیلی از فناوری ها در ایران قبل از اینکه فرهنگش بیاد خودش اومد. درحالی که اول باید فرهنگ استفاده اش بیاد بعد خودش. اما ما وارونه عمل کردیم. اول خودشون رو میاریم بعد می بینیم ای وای فرهنگ کاربردش رو جا ننداختیم! بعد می شینیم به فکر راه چاره برای فرهنگ سازی در مورد چیز که حالا از اومدنش مدتی میگذره...
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٠١
١
٠
به نظر من بعضی از امکانات تو ایران ازش استفاده ی درستی نمیشه ... واقعیتش اینه که خیلیا جنبه ی استفاده ی اونو ندارن ... وی چت هم یکی از این امکانات بود ... حالا جدا از اینکه وقت آدمو میگیره ، فقط وسیله ای شده بود برای دوست یابی و نابود شدن ارزش انسان ها و مخصوصا پسرها ... کافی بود فقط با یه اسم دختر واردش بشین و اونوقت میدیدین که چه تعداد زیادی از پسرا حاضرن شخصیت خودشونو خورد کنن تا به هدفشون برسن ... این یه فاجعه ی بزرگه ... این فقط یه مشکلش بود ... من چیزایی دیدم که واقعا تاسف خوردم به فرهنگ خیلیا ... همون بهتر که فیلتر شه ...
tina_m
tina_m
٩٢/١٢/٢٧
٠
٠
البته برعکسش هم هست ها
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٠١
٠
٠
نظر خاصي ندارم........خخخخخخخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
این هم نظری بود برای خودش*:) تو واقعا فسنجون دوست داری ؟؟؟ من متنفرم *:( ...
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
:|
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
من سه فنجون دوس دارم اما فسنجون فقط اگه ملس باشه دوس دارم خخخخخخ
khan
khan
٩٢/١٠/٠١
٠
٠
گوشی ما که گوشتکوب است و اهل این قرتی بازی ها نیست... اما آنچنان که دوستان نزدیک و مایه دار ما می فرمایند چیز جالب و مفرحی است...
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
نفرمایید ، به گوشی تون بر میخوره دیگه نقش گوشتکوب رو هم بازی نمیکنه هااااااااا*:) هار هااا رهااااااااااار
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٠١
٠
٠
خب ما باوی چت کار نداریم ولی دیدیم که فیلتر شده!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
اگه کاری نداری پس چه جوری دیدی فیلتر شده ؟؟؟{آیکون عمیق فک کردن و آخرش گیج زدن } *:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
خخخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
دیدم دیگه........
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
هر چیزی محاسنی داره و معایبی همین وی چت ب نظر من اگه از خوب استفاده بشود خیلی محاسنش زیاده و فیلترشم نمیکردند ولی دیگه چ میشه کرد
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
شوما کارشناسی آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخ
seyedahmad_n
seyedahmad_n
٩٢/١٠/٠٢
٢
٠
همین طور که دوستان جان ! عرض کردند هرچیزی هم میتونه خوب باشه و هم بد.... وسایل ارتباط جمعی نیاز به فرهنگ استفاده داره . هیچ موقع نمیشه بدی های یک وسیله رو از بین برد . اما با فرهنگ سازی میشه جلوی خیلی از ضررها رو گرفت . به نظر من چون بر روی نرم افزارهای چت نمیشه فیلتر درستی اعمال کرد بهتره اصلا نباشه!چون بالاخره شیطون در هرحالت آماده باشه!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
مــــــــــــــرســــــــــــــــــــــــــــــی کاملا موافقم :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٣
٠
٠
:)
minoo_N
minoo_N
٩٢/١٠/٠٥
٠
١
وی چت نگو بلا بگو :) به نزر من واسه امنیت کچور هم که چده نریم بهتره :) من که نمیرم :) اصن گوچیم بلوتوس نداره چه برسه به وی چت :دی
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
بله !!!! خخخخخخخخ .. از دست بچه های این دورو زمونه خخخخخخخ
Niva
Niva
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
مستر به دختر مردم چی کار داری دهههههههه :))))))))))))
z.m
z.m
٩٢/١٠/٠٦
١
٠
ما ک وی چت نمیریممممممممممممم ولی میگن باحاله.
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
B_gharaie
B_gharaie
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
نه بابا چی سر امتحان ... میخوای بگی سوال 2 ، اشتباه 9 میرسونه ... تازه نیم ساعت بهش ایما و اشاره میکنی فلان سوال ... تازه بعد امتحان واسش توضیح میدی کدوم سوالو گفتی ... در اینگونه مواقع باید طرف زود بگیره ... :)
B_gharaie
B_gharaie
٩٢/١١/٢٣
٠
٠
:)) نظرمو اشتباه ارسال کردم ... مال یه بحث دیگه بود :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))