خانه انجمن بفرمائید به صرف نگهداری بچه!
٧٤٤
٨١
sjalal

بفرمائید به صرف نگهداری بچه!

بفرمائید به صرف نگهداری بچه!

شده بچه ای رو بسپرند دستتون، بعد شما از پسش برنیاین یا بچه خیلی ناسازگار باشه؟ 
با بچه ها خوب ارتباط برقرار می کنین؟بچه دار خوبی هستین؟

٩٢/٠٩/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
سلام ... من از بچه زير 2 سال متنفرم و اين احساس را آنها هم نسبت به من دارند همينكه نزديك آنها ميشوم ميزنند زير گريه ولي از دوسال به بالا يك جوري با من حال هم ميكنند
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
وااااااای نه بچه های کوچولو همشون خخعیعیعیعیعیعیلی جییییییگرن *:)
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
اصصصلا میونه خوبی با بچه و بچه داری ندارم:|....جمعه ها که همه میرن باغ....خونه ما میشه مهدکودک....ولی خب من کلا به هیچکدومشون کاری ندارم...میفرستمشون پیش سارا :) البته...از یکی از بچه های فامیلمون خوشم میاد...نازه :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
بیا بذارشون جای من ، الهییییییییی نی نی های کوچولولو ی فضول *:)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
اصن با بچه ها ( البته فقط زیر 8 سال ) یه جوری برخورد میکنم که دیگه دوس نداشته باشن برن پیش مامان باباشون خخخخ بنظرم دیگه بچه از سن 8 تا 12 یه جور اعصاب خورد کن میشه ... فقط گوگولی مگولیای دو سه ساله خیلی بانمکن ... راحتترم میشه سرشونو گرم کرد یا به قول معروف سرشونو گول مالید اذیت نکنن :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
آره خییییییییییلی جیییییگرن ، آدم دوست داره بخورتشون از بس جذّاب هستند ، مخصوصا وقتایی که احساساتشون رو با صورتشون نشون میدند *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
به به !!!!! اما شوما بیا فیفاهرو بزنیم هههههههه
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
من رابطه ام خیلی خوبه چون بچه ها را دوست میدارم وانها هم همین طور البته در هنگام مراقبت از کودکان همیشه سعی کنید با خود کمی هله و حوله داشته باشید و گرنه موهاییس که توسط کودکان کشیده میشود سعی کنید همیشه دو تا سیلی ابدار به کودکان بزنید تا از شما حساب برده و فکر نکنند شما همیشه ناز انها را میکشید در هنگام امدن کودک به خانه ی شما سعی کنید در کمد هایتان را با طناب محکم گره بدهید تا از باز شدن احتمالی ان جلوگیری شد یک چیز دیگر که یادم رفت این است که هر وقت کودک خود را خراب کرد از قبل چند عدد دستکش یکبار مصرف تهیه کرده باشید ....این بود انشای من :)))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
نع نع نع چرا باید بچه ها رو بزنیم؟؟؟؟ من که دلم نمیاد ... خعیعیعیعیعیلی بچه ها رو دوست دارم *:)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
همه بچه کوچیکای فامیلمون منو خیلی دوست دارن :))...بچه دار خوبی خواهم شد...خخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
آخیییییییییی خیلی خوبه ، بچه ها خییییییلی خوب و شیرین هستند *:)
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
آررره :) بچه دوسم دارن چون مهربونم باهاشون :دی
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
آرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررره
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
خیلی بچه ها معصوم هستند *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
رابطمون با بچه ها بد نیست خخخخخ.... سعی میکنم رابطه ی متعادلی داشته باشیم!
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
بچه داری رو که دوست دارم اما بعضی از بچه ها (ببخشیدا) ولی واقعا اسبن.....زبون آدمیزاد حالیشون نمیشه....میزنن کل زمینو زمانو به هم میریزن
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
همینجوری قشنگه که *:) بچه های شیطون ِ فضول ِ نفس ِ جیگر *:)
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
نه تاحالا بچه نگه نداشتمووووو بذارید اینطوری بگم ما کلا بیشتر با خونواده بابامون ارتباط داریم تو این خونواده هم من کوچیک ترین دختر کل فامیل و برادرم کوچیک ترین پسر فامیله...واس همین بچه از خودمون کوچیک تر ندیدیم خونواده مامانمم که سالی یه بار میبینیم خیلی نی نی دارن اما من تاحالا بهشون دستم نزدم.....اصا بلد نیستم...... اصا از بچه هم خوشم نمیاد مگر اینکه پسر باشه...ازین پسر نازای...شیطونو... با نمک
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
برای چی ؟؟؟ خیییییلی حال میده ، حتما امتحان کن ... دختر یا پسر فرقی نداره ، همه ی بچه ها بامزه اند *:)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
بچه بهم سپردن خیلی هم خوب از پسش براومدم الان هم بازم بچه بهم میسپارن بازم خیلی خوب از عهدش برمیام . من خیلی خوب با بچه ها ارتباط برقرار میکنم و واقعا نمیدونم چیه که بچه ها با یه نگاه بهم میخندن و خیلی هم با هم رابطه ی خوبی داریم . کلا من بچه ها رو خیلی دوست دارم . امیدوارم خداوند یه مهد کودکش رو نصیبمون کند :)))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
ایشا.... خیییییییییلی افسانه خوبی *:)"هویجوری تو دلم مونده بود ، گفتم بگم !"
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
بعله تا حالا جند مورد بوده،هم خودم دوست دارم هم بچه ها منو دوست دارن.................اصلا یه جورایی شغلم همینه:))))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
من هم بهم میگن : برم تو مهدکودک کار کنم ، موفق ترم *:)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
من عاااااااااااااااااااااشق بچه هام (لحن داد ماستی:))) ) شما شر ترین بچه رو بدین دست من ، من از پسش بر میام فوقش اینه که یا بد نگاش میکنم یا فحش می دم بهش یا هم موهاشو میکشم:)))) در آخر هم اگه آدم نشد انقد میزنمش تا آروم بشه:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
چه رمانتیک............:||||||||||||||||||||||آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟اعصاب ندارین هااااااااااااااااااا
ghazale
ghazale
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
خخ ! ریلکس بابا !
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
با تشکر توصیه های خوبی بود اما بچه های شر که خییییییییییییییییییلی جیگرن *:) بعدش هم چی خشن ، گناه دارن طفلکی ها *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
واقعا به خودت ظلم بزرگی کردی تا حالا کتاب ننوشتی !!!!! خوب چرا دنیا رو از تجربیاته ارزشمندت بهره مند نمیکنی ؟؟؟؟!!!!!! خخخخ .. من واقع به دوستیه با تو رو بیخیال خودت چه طوری؟؟؟؟ :))))))))))
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
موافقم میس مهلا:))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
بااینکه از بچه ها خوشم نمیاد !! اما شدیـــــــــــــدا بچه دارِ خوبی هستم :)) بدجور بچه ها با من ارتباط برقرار میکنن :) تا جاییکه میخوان برن گریه میکنن :|
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
آخی طفلی بچه ها ، عشقشون یه طرفه است "یاد جاده یک طرفه پاشایی افتادم " ... *:)
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
حوصله ی بچه جماعت رو ندارم! دی: ولی به طرز شگفت آوری بچه ها عاشقم میشن! کلا خوب می تونم اداره شون کنم!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
بچه جماعت که خعیعیعیعیلی خوبه *:)
ghazale
ghazale
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
ارتباطم با بچه ها خیلی خوبه ! ینی بچه های فامیل همینجور از من آویزونن :| ولی چشمتون روز بد نبینه یه پسر عمویی دارم ینی اصن میاد خونمون در اتاقمو قفل می کنم :| ینی این یه اعجوبه ایه که دومی نداره ! یبار خونشونو آتیش زده یبارم به صورت خودجوش رفده زیر ماشین ! ینی .. !
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
الهییییییییییی چه قدر بامزه است ، خیلی فضول و شیطون و بامزه است *:)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
نوزاد باشه زیر 9 ماه آره.اما بزرگترش نه.کلا حوصله بچه ندارم.ح.صله خودمم ندارم چه برسه به بچه
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
رویا خعیعیعیلی بامزه اند ، امتحان کن *:)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
میونه ی من که خوبه ولی نمی دونم چرا میونه ی اونا با من بده خخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
یه کوچولو صمیمی تر باهشون باشین یا مثلا بچگانه تر باهشون رفتار کنین ، احتمالا موضوع حل میشه *:)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
من حوصله بچه هم دارم هم ندارم..بستگی به روزم داره.......................ولی خوب بچه ای که همش گریه کنه نمیتونم نگه دارم
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
کلا بچه ها خعیعیعیعیعیعیلی بامزه اند ، حتی اگه رو اعصاب باشند شدید *:)
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٣
١
٠
من بچه داریم. خوبه..نمی دونم چرا بچه میدن بهم بعد بچه حاضر نیست ازمن جدابشه..خخخخخخخخخ/همین الانم خواهرزادم و من نگه میدارم..عاشقشششم..اونم عاشقمه...یعنی دوست داره بامن باشه تا بامامانش..خخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
آخعییییییییی دقیقا من و پسرخاله ام "مبین" یعنی زنگ میزنه گریه میکنه تا با من حرف بزنه ...عاااااااااشقشم ، یعنی اون تب کرده بود ، من هم تب کردم !
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
خوب نيست
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
برای چی ؟؟؟ چی خوب نیست ؟؟؟ بچه آیا ؟؟؟ رابطه ی بچه ها با شما ایا ؟؟؟ یا موضوع انجمن آیا ؟؟؟ یا بچه نگداری شما ایا ؟؟؟
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
لطفا به تمامی سوالات پاسخ دهید!!! :|
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
رژ لب حاوی مقدار زیادی سرب هست ...پنکیک ها از چربی های حرام خو ک ودیگر حیوونا ساخت همیشه و ضرر داره ... همشون مواد شیمیاییه و خیلی ضرر داره ...اینا همه رو تو اینترنت خوندم ... اگه ارایش هم باشه بای ددر حد اعتدال باشه ماشالله بعضی ها جوری ارایش میکنن م اعروسی ه مبریم ای نقدر ارایش نمیکنیم ....ها والله
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
سلما اشتباه اومدب عزیزم..اینجا بحث نگه داری کوک هست..خخخخخخخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
سلما از الان داره میگه بچه ها ، فهمیده بار بیایند *:) سلما که از عکسش معلومه چه جوری بچه ها رو دوست داره الهیییییییی *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
عه !!!! کامنتتون افتاد خونه ما !!!!!!! یه بار دیگه کامنتتون تو حیاط ما بیوفته پنچر میکنیمش خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخ : ) پنچرش کن تا دیگه حواسش جمع شه
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
اگه ساکت باشه منم کاریش ندارم......................اما اگه شلوغ کنه چپو راس و دیگه صدای گریه.....!!!خخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
وااااااقعا ؟؟؟ گناه داره طفلی ؟؟؟ چه جوری دلت میاد ؟؟؟بچه شیطونش خوبه *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
بعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــله !!!!!! بچه زیر دسته تو معتاد نشه خوبه علی جون خخخخخخخخخخ... تو و حامد میتونید یه کتاب بنویسید در این زمینه خخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
گناه نداره............من میزمنش حسابی........
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
خی من از اونجایی که نوه اول خونواده هستم همیشه مجبور به نگهداریه نوه های کوچیک تر بودم....کسری رو که دیگه هیچی!!!کلا پیش خودم بود!:|
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
حالا چرا این علامت":|" ؟؟؟ خوبه که ، من یعنی به معنای واقعی میمیرم برای بچه ها *:)
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
این فاجعه بود خب:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
بچه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من زندگی ام بچه ها هستند .... یعنی یه بچه بدین دستم ، دیگه تحویلش نگیرین ازم ، آخه خودش نمیاد ، یعنی نه بچه ها زا من جدا میشن و نه من از بچه ها !... یعنی به معنای واقعی عاشق بچه ها هستم ، بچه ها میگن :خودتم بچه ای ولی من می میرم برای بچه ها . مخصوصا پسرخاله ام "مبین" نفسمهههههههههه ! زنگ میزنه به خنونه مون تا فقط با من حرف بزنه همیشه هم میگه : مَلا دَر دَر *:) اصلا بچه ها خعیعیعیعیعیعیعلی شیرین هستند ، در حدّ گیلاس *:) خعیعیعیعیلی جیگر هستند در حد نارنجی و خعیعیعیعیلی هم معصوم هستند مثل بارون *:) فدای همه ی بچه های شیرین مخصوصا شیطوون هاشون *:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
این من هم *:)
A_K
A_K
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
ینی من عاشق نی نیه زیر 2 سالم
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
نی نی ها همشوووووون نفس هستن *:)
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
من عاشق بچه ها هستم ...چند روز پیش خواهرزادم که سه سالشه دوازده ساعت نگهش داشتم تو دوازده ساعت دوازده بار گفت دستشویی دارم منم می بردمش 9بارشو گفت ندارم!!!! هی میگفت خوابم میاد منو بزار رو پات بخوابم...6 بار گذاشتم رو پام فقط دوبارشو خوابید!!! همش هم که در حال خوردن بود...ماشاا...18 کیلوشده بزنم به تخته :)
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
خدا صبرت بده عزیزم:))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
بچه :)))) اطرافيان من تا مجبور نباشن بچه وخونه زندگيشونو دست من نميسپرن، چون در عرض 2ساعت هردورو داغون ميكنم :))))) ولي نميدونم چه سري داره بچه ها از من جدا نميشن. هرجا ميرم اونجا تبديل به ميدون جنگ ميشه!! اصلا اسمم بد دررفته هرجا ميرم ميگن باز اين ايل خان مغول آمد ;)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
عیبی نداره با بچه ها هر دوتاتون خونه رو بهم بریزین خیییییییلی حال میده در حد ّ یه سونامی یا زلزله ای *:)
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
منم بدم نمیاد از بچه دوسشون دارم: )
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
دل به دل لوله کشی اون هم ضدّ زنگ *:)
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٤
١
٠
از بچه ها خوشم میاد اونا هم با من باشن بهشون خوش میگذره ... حتی واسه خوشحالی اونا هم که شده میشینم و باهاشون یکمی بازی میکنم :))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
من فعلا یه فیلم هایی ازم گرفته شده که آبروی هر چی 14 ساله است رو می برم از بس که با "مبین کوچولوم" مسخره بازی میکنم ، آخه داشتیم ماست با هم می خوردیم ، نمی دونستم دخترخاله ام ، بیدار شده ، هیچی دیگه اون هم از من و مبین و کارهامون فیلم گرفته و هعییییییی سوئ استفاده میکنه تا دهنم رو ببنده و ازم کار بکشه *:) خییییییییییلی خوبه هویجوری ادمه بده *:)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
با هم میریم مینویسیم.............خخخخخخخخ
Niva
Niva
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
بچه :)
میشناسیم!
میشناسیم!
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
نمیدونم چرا پسر بچه ها باهام خوبن ولی دختر بچه ها نه!!!دخترعمع مو انقده دعوا کردم که ازم میترسه!!!خخخخخ راستش بخاطر رودروایسی با مامان باباشون نمیزنمشون وگرنه دست بزن خوبی دارم خخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
ازت بدم اومد خو................. :|||||
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
تو یا ارشامی یا پسر بهشتی
میشناسیم!
میشناسیم!
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ارشام کدومه؟؟پسرجهنمی کیه؟؟؟؟من دخترم اقا!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
نه خوشبختانه.............همه می دونن اگر بچه بد بدن دست من جنازشو تحویل می گیرن:))
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
اتفاقا من فکر میکردم شما والبته بچه ها همدیگر را دوست میدارید!!!!!!!!!!
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٠١
٠
٠
نه من عااااااااااااااااااااااااشق بچه ی خوبم:)