خانه انجمن همه تفریح می کنند، شما چطور؟
١٤١٧
٣٤٣
mr_khas

همه تفریح می کنند، شما چطور؟

همه تفریح می کنند، شما چطور؟

در اطراف مشهد کدوم مکان رو برای تفریح مناسب می دونید؟این مکان می تونه حومه شهر هم باشه !

٩٢/٠٩/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٦
١
١
سلام ... هرجايي كه دلم خوش باشد فرقي ندارد. و هيچ كدام امكانات خاصب ندارند كه قابل درك باشد
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
جمله دوم هووووووووووم؟؟؟؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
واقعا خسته نباشید جناب روشناوند خخخخخخ :)))))))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
نخیرم ، این همه جای قشنگ *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
خوب شاید تعریف اوشون از جای دیدنی و دنج متفاوت ناکه !!!!!!!!!!! نمیدونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننم به هر حــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال :)))))))))))))))))))))))))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
سلام ... یک جای خاص نام نبردید
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
جای خاص؟؟؟؟؟ حالا میگیم مشهد نه ولی آبشار ارتکند خیلی قشنگه که !!!!!!!!!!!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
من عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاشــــــــــــــــــــــــــق تفریح و کلا پیک نیک هستم اصلا هم برام مهم نیست کجا باشه یا با کی باشم(البته تفریح با خوانواده اونم دسته جمعی یه چیز دیــــــــــــــــــــــــــــگه است :)))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
آره تفریح دست جمعی یه چیز دیگست !!!!!!!!!! هرچی تعداد بیشتر باشه بهتر خخخخخخ....البته الان نود درصد با یه ماشین میریم دیگه جمعیت پیدا نمیکنیم خخخخخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
خخخخخخخ خب ما فــــــــــــــــــــــــرق میکنیم هممون پولــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداریم و همه هم ماشین دارن(الان یعنی ریا شد؟؟؟؟؟؟؟)خخخخخخخخخخخخخخ
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
خخخخ مخصوصا باغ شما..خخخ :دی
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
اگه بده پس چرا همش اونجا میپلکی هاااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٦
١
٠
ما یه بار با 14 نفره که البته 3 نفرش نی نی بودند با یه L90 رفتیم بیرون یعنی یه حالی داد ، من که به شیشه چسبیده بودم و عکس برگردون شده بودم ...*:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
چیییییییییییییییییییش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!بعدا مردم مگن کلاس میذاری !!!!!!!!!!! اصلن من سکوت اختیار میکنم کارشناسان در برنامه نود صوبت کنند :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
14 نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــفر!!!!!!!!!!!! یا خدا !!!! L90? از همین سواری هاش یا جدیدا کامیون زده ؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخ ......... مهم اینه دله آدم خوش بشه بابا !!!!!!!!!!!!!!!!!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
مگه من گفتم بده؟؟ خخخ .. من اونجا تلپم؟؟ شما هم بیکار میشین مارو میکشین اونجا..خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
خخخخخخ .. دعوا شد :))))))))))))))))))))))))))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
نخیرم مستر ما ازون طور خوانوادهاش نیستیم بعله...............اصلا قدم هه کاربران رو تخم چشمای خودم یکی..........:))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
داداش ال 90 گندست:))14 نفر مثل 9 نفره توش............خیلی ماشین جا داریه...............تویصندوقش یه 4 نفر دیگه هم جا میشن
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خخخ مستر نص :))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخ..نه داداش گفتم شاید جدیدا کامیون ال 90 هم اومده ..خخخخخخخخخ...تو صندوقشم کسی میشینه ؟؟خحخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
١
٠
آ ره خداییش تو صندوقش من بودم *:) ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
دیدین صندوقش گندست:)) یکی هم توش بوده
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
ایول به ال 90 پس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخ ... البته استعداد ماست که میدونیم چیی جوری استفاده کنیم :))))))))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
ال 90اگر باربند هم داشته باشه تا 19نفر رو جواب میده:)) موتورش خیلی قویه
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
داداش دیگه خیلی هم پیاز داغشو زیاد نکن خخخخخخخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
نه دیگه اون قدر هم بی رحم نبودیم که از این طفلکی ، اینقدر کار بکشیم ، بعدش هم من مگه چه قدر گنده ام که میگین ، یکی هم توش بوده ؟؟؟*:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
خخخخخخخخخ .. ما مریده ال 90 شدیم خخخخخخ
Z_M
Z_M
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
مشهد که همه جاش مثله همه اما اگه دنبال جای قشنگ می گردین بیاین جوین ما فوق العاده قشنگ و سر سبز یک عالمه دره و کوه و چمن زار طبیعی داره با یه عالمه درختای میوه و مردمش هم بهتون اجازه میدن میوه بر دارین رود خونه و چشمه داره و قشنگ ترین روستا هاش هم بید و بید خور و یوسف اباد و... و صد البته روستای خودم حکم اباده با اینکه زبانمون ترکیه اما مردمش فارسی ،سبزواری، کردی و حتی مشهدی هم بلدن
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
اییییییییییییییییییییششششششششششششش چی از خود راضییییییییی.....................این همه زبون بلدن یه وقت زبون مادری رو فراموش نکنند خخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
واجب شد یه بار بیایم اونور خخخخخخ .. االبته برا موقعی که هوا گرم شد.... دقیقا با مشهد چقدر فاصله داره ؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ما یه مترجمم میبریم بانو برف خخخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
نخیرم ، مشهد هر جاش یه قشنگی داره ولی حالا چون زیاد اصرار میکنین با بروبچ اونورها هم میایم *:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ییلاق طرقبه و غار کارده *:) اصلا حالی میده بدجور *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
بعله!!!!!!!!!!!!! الان بهمن میاد میگه!!!!!!! چون made in torghabe هستش خخخخخخخ ... مرسی از نظرتون.... خخ گو و در ادامه انجمن هم حاضر باشید :))))))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
من هار هااار هاااااار گو هستم *:) تا کامروا شوم ...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
هار هار شامل مصادیق رستگاری نمیشه ها !!!! از ما گفتن بود خخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
غار کارده کجاست؟؟؟چطوریه
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
رستای کارده دیگه مستر نص!!!همون اطراف هس!!
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
*روستا
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
من کارده رفتم اما غار کارده نشنیدم :((((((((((((((
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
کارده تو طرقبه نیست! :|!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
مگه کسی گفت تو طرقبه ی؟؟؟ هوووووووم؟؟؟ اگرم گفته کسی من ندیدم !!!!!!!!!! اما جاده هاش کلن با هم فرق داره !!!!!!!! کارده جاده کلاته !!!!! ولی طرقبه از وکیل آباد !!!!!!!! اینو همه میدونن دیگه خخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اقا غار موغون کسی رفته..................هوا یکم گرم بشه قراره با بچه های دانشگاه بریم:))
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
وااااااااااااااااااااااااااااااای آره یادش بخیر دوره دانشگاه با هم گروهیامون رفتیم به ما که خیلیییییییییییییییییییییییییییی خوووووووووش گذشت :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
غار موغووووووووووووووووووووووووووووووووووون!!!!!!!! این کجاست الان؟؟؟ اینارو جدید میسازند فکر کنم خخخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خانوم برف!!!!!!!!! کجایی جوانی که یادت بخیر... سن زیاد همینه دیگه !!!! خاطرات تداعی میشه خخخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
غار موغون نه غار مغان نرسیده به فریمان فکر میکنم(آخه ما که بیرونو نگاه نمیکردیم داشتیم.......................خخخخخخخخ)
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آرررررررررررره! پیر شی جوون همین سبد مارو تا سر همون کوچه میبری؟؟؟؟خخخخخخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
داداش م-نص : تو روستاي «کارده» است که شمال مشهده !دو تا غار هم هست . غار دست راست غار اسكلت و غار چپی ِ غار كارده است. پرتگاه های وحشتناک و خطرناک و باحالی داره که من از این نظر عاشقشم ... *:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
نخیرم من یه تار موی گندیده ی هار هاار هاااار رو با هیچ خخخخخ یا واج آرایی دیگه ای عوض نمی کنم حتی شپش وسط اون موی گندیده رو هم ...*:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خانوم برف!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اشک تو چشام پنج ضلعی منتظم زد !!!!!!!!! یعنی خانومی پیدا کردم که قبول کرد 18 سالو 845212 ماهشه خخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
وقتی رستگار نشدید به من نگید چرا نشدم هااااااااااااااااااااااااااع!!! گفته باشم !!!!!!! اما مرسی مهلا بانو بابت همیاری در این انجمن خخخ .. سپاس
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
من نرفتم ولی بچه ها میگن اخر جاده خلجه نه فریمان
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بچه های بالا گفتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
آره مستر نص منم که گفتم دقیق یادم نمیاد................اردویی که ما رفتیم به نام : غار مغان - دریاچه بزنگان بود
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
آقای خاص من همیشه با همه روراستم :)))) {ریا خخخخخ}
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
کاملا ریا مشهوده خخخخخخخخخخخخخ !!!!!!!!!!!! ای خانوم برف !!! شوما دعا کنید اسمتون بباره بقیشو بیخیال خخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
الاهــــــــــــــــــــــی آمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
دریاچه بزنگان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بزنگان توی جاده قدیمه سرخسه شما چطوری رفتین؟؟؟؟(ایا می دانستین بزنگان پره فسیله؟؟)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
پر فسیله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!! فسیله چی هست اون وقت ؟؟؟؟
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
رد هایی که پرندگان میذارن ، فسیله دیگه ...*:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
یا خدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟رد های پرندگان چیه؟؟؟؟ به طور کلی میشه گفت رد و نقوش اثار زستی برروی رسوبات را فسیل می گویند...................که باز فسیل ها از نظر اثاری که میذارن به چند دسته تقسیم میشن(مثل تریس فسیل)..............از نظر محیط زندگی هم به چند دسته تقسیم میشن(مثل فسیل های بنتیک)..........خلاصش و بگم فسیل هااز خیلی لحاظ ها تقسیم بندی میشن .............و یک نوع فسیل می تونه پرنده باشه..............ما کلی جنس و گونه داریم که فسیل میشن ( مثل:امونیت،گاستروپودا،دو کفه ای ها،خارپوستان و...)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
خخخخخخخخخخ .. محمد حسن فسیل دایناسورم داره ؟؟؟؟ خخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
خیر نداره................برای اولین باردر ایران دکتر علی اصغر اریایی که استاد بنده هم هستند قسمت کوچکی ازفسیل دایناسور رو در حوضه رسوبی کپه داغ پیدا کردند
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
یا خدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ایول به استادت !!!!!!!!!!! آفرین دایناسورررررررر!!!!!!!!!!!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
اطراف مشد هيچ جا (ة_ة) ولي طرفاي ما متر به مترش جووون ميده واسه تفريح :)
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
یعنی کوجا؟؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
متر به مترش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!یا خدا !!!!!!!!!! روستای آنتالیا آیا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!خخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
مشهد ما که سانت به سانت باکلاس تره و جای دیدنی داره *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
مهلا بانو آفرین خخخخخخخ.. شما نماینده ی خوبی هستی 100 درصد .. جوابای خوبیه خخخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اينكه گفتم هيچ جا، نه كه مشد جاي ديدني نداشته باشه ها، نــــــــــــه! مــــــــن بلد نيستم!! جاييم كه من هستم بجنورده، متربه مترشم جاذبه ديدني داره وجوون ميده واسه تفريح، اونايي كه عكساي ارساليم رو ديدن ميدونن چي ميگم :) شهر من فقط دريا نداره، غير از اون هرچي بخوايين داره :)))) دشت ودمن، كوه وچمن، چشمه ورود....تعريف من فايده نداره بايد خودتون بيايين ببينين :))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اما مشهدم زیاد داره خخخخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بجنورد همه چی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟غیر از بش قارداش خوداییش چه جایی واسه تفریح داره؟؟؟(بابا امان رو نگی که خیلی کثیفه تازه هیچیم نداره..........)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
هیچ جا مشهد نمیییییییییییییییییییییییییییییییشه ، از حرمش گرفته تا آبشار ارتکندش(خعیععیلی قشنگه !) ... ممنون داداش مصطفی از حمایت گرمتون *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خخخخخخخ ... امان از بابا امان !!!!!!!!!!!!! مشهد به نسبت بجنورد خیییییییییییلی جا زیاد داره واسه تفریح : شرشر ، هندل آباد، معین آباد ، کارده ؛ طرقبه شاندیز؛ زشک ، جاغرق خخخ، اخلمد ، ارتکند ، کارده،ازغدو ابرده و ....
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
نشد دیگه!!!!!!!!!!!این چه حرفیه!!!!!! برا رهگذرا آره فقط بش قارداشو باباامان. اما برا تفریح بخوایی، هنوزم میگم خیلی خیلی جای دیدنی داره :))))))))) چناران.اسفیدان.پیغو.ایوب پیغمبر. بیار. کشانک. مهمانک. آخری. آخر داغ...............اوووووووووووووووووووو اینقد زیاده که بخوام اسم ببرم کم کمش باید اسم 100جارو لیست کنم. باس بیایی از نردیک ببینی.... اصلا بهم برخورد عجیب. حالا که فصلش نیست. به موقعش عکسای این جاهای دیدنی رو براتون میذارم. تاکیفشو ببرین :))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
دیگه نبینم بگی طرفای ما جای دینی ندارا(#_#) من همه ی عشقم همین خاک وخل شهرمه :)))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
منتظریم !:))))))))))
آبان
آبان
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ما هیچ جا :|
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ینی چی ؟؟؟؟؟ کلا تفریح نمیرید جایی ینی یا تفریحتون یه جنس دیگه هست؟؟؟؟ عجب !
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
بیا خودم ببرمت بیرون *:)
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ای ماکه هیج جا نمی ریم یادش به خیر قدیما...اخلمد و خیلی دوسش داشتم می رفتیم.......شاندیز جاغرق..چالی درم میگن خوبه..من نرفتم....جدیدا.......رودخونه گلمکانم خوب بود..
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
همش خوبه چالیدره هم عیییییییییی بدک نیست :))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
همه جا خوبه ... کلا ما میریم رو کره زمین تفریح... !!! جای دیگم یادتون رفته یا از دوستانتون میخواین تشکر کنید با دوربین چهار با مردم بحرفید ..مدیونید تعارف کنید خخخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
کره زمین.......خخخخخخخخخخخ الاهی نمیری مستر بسی خندیدیم............دوربین4 خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
هیچ جا طرقبه نمی شود *:) ولی اخلمد هم خوبه ، دوسش می دارم *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
خانوم بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرف!!!!!!!!!!!!!!! تعارف نکنید شومام !!!!!!!!!!!!!! البته یه برنامه ویژه برای شوما میذاریم قشنگو مجلسی از همه تشکر کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ما اهل کلاس ملاس هم نیستیم !!!!!!!!!!!!!! ما از اون گروه بودیم میگفتیم ژل چییییییییییه؟؟؟؟ خخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
طرقبه هیچ جا نمیشود؟؟؟؟؟؟ یا اون مغازه ترشک فروشیه ؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخخ .. ما میرفتیم تهش تو برفا بستنی میخوردیم خخخخخخخخخ .... امسالم برف بیاد واز رهسپار میشویم خخخخخخخخخخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بله باتشکر از دست اندرکاران این برنامه وزین.......و تشکر ازپدرو مادر و خانوادم.......ابشار اتوکن م میگن خوبه نمی دونم کجاس......کلاتم خوبه......زشک و نغندرم بدنیست..خخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
هم طرقبه هم مغازه ی ترشک فروشی ِ هم برفاش و هم لواشک های اون مغازه ی ترشک فروشی ِ *:) ....
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
آتنا بانو خخخخخخخخخخخخخخخخ ایبل خوشمان امد از این بی تعارفی خخخخخخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
هوووووووووووووووووووووووووووووم !!!!!!!! حدسو داشتید مهلا بانو !!!!!!!! اصلا من خودم یه پا اختاپوس حداس هستم ( حدس زننده ی )
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
بلانسبت خودتون *:) ولی حالا چون خودتون اصرار دارین اگه زو.دتر معدل من رو هم حدس بزنین ، دیگه همه چی عالیه ...*:)
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
هرچی برف جان بگههه... ما فقط با اینا میریم بیرون خو...!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
بعــــــــــــــــــــــــله چون ما بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاغ داریم خخخ،اصلا همه دوست دارن با ما برن تفریح یه وضعیه خخخخخخخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
برف جان هم چون کلا براش مهم نیست کجا بره پس هر چی شما بگین پریسا دکتر *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ای بابا !!!!!!!!!! بابای ریا بسوزه خخخخخخخ..... خانومه برف نمیگین این اختلاف طبقاتی کمرمو بشکنه ؟؟؟ خخخخخخخخخ .. ما فقط منکارتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ و بس!!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخ ....
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
و مــــــــــــــــــــــــــــــــــــا:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
مستر شما که همش توی کوچه پس کوچه های آفریقا میچرخین بعد به ما میگین طبقه بالایی؟؟؟؟وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای................خخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
دهع !!!!!!!!!! بابا اون کوچه پس کوچه های آفریقا ماله بچه های فقیرشه !!!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
جایی که غم نباشه....فرقی نمیکنه کجا :)))))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
چی باکلاس *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
بابا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چی خارجی!!!!!!!!!!!! جاهای زیادی هست که غم نیست ها !!!!!!!!!! تو خونرو نگاه !!!!!!!! جا زیاد داره واسه به شادی رسیدن خخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
پس میری گلاب به روتون:))خخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
خخخخخ :)...تو جمع ما غم نباشه ینی یه چیز دیگه :))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
محمد حسین دمت گرم داداش.. ایشالا همیشه ی همیشه حالت بهترینه بهترین باشه ...
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
فدات مصطی جان :)....ایشالا همه خوب خوب باشن :)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ماکه همیشه میریم طرقبه یا شاندیز زشک هم قشنگه آخر نغندر جای روستاش هم خیلی قشنگه مخصوصا فصل بهارش
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
آره دقیقا !!!!!!!!!!!!!!! البته هر فصلی یه زیبایی خاص خودشو داره ! اما به نظرم بهار کلا طبیعت با آدم حرف میزنه و تو زمستون برف!
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
بــــــــــــــــــــــــــــــــعـــــــــــــــــــــــــله برفــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ همیشه خوب بیده هست و خواهد بود:))) (مرسی از نظرتون)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اوهوی اوهوی دوستان پس پاییز من چی ؟؟؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
پیچ پیچی خخخخخخخخ/////// پادشاه فصلها پاییز خوب بییییییییییییییییییییید؟ :))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آره برفم راضی شدم یک کم بیشتر ...*:)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
هروقت ماشینا بنزین داشته باشه با بروبکس میریم طرقبه اگه بنزین نداشت میریم جاهای دیگه :)))
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
یعنی اگه بنزین نداشت با بروبکس میرین پمپ بــــــــــــــــــــــــــزین!!!خخخ
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
*بنزین
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
به صرف دوغ آبعلی خخخخ
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
من و دوستان امروز با ناهار نوش جان کردیم:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
.... ایول دوغ آبعلی شیشه ای لایک !!!!!!!!!! هم موقع ای درش خواستم باز کنم یه اتفاقی میوفته !!!!!!!! به این پایه میز از آخر من از راهه همین دره دوغ آبعلی میمیرم خخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ای بابا !!!!!!!!!! الان که هوا سرده کسی از تو خونه در نمیاد خخخخخ..... ولی دلم واسه دوغ آبعلی تنگولیده !!!! ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه روزه نخوردم :(
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ممنونم مستر مهدی هر جا میرین خوووووووووووووش باشین:))
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
مستر خاص زبونت لال...............یعنی دلیل و راه بهتر برای مردن نبود؟؟؟؟؟ خوبه حالا فقط ســـــــــــــــــــــــــــــــــــه روزه.....................خخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
مستر خاص زبونت لال...............یعنی دلیل و راه بهتر برای مردن نبود؟؟؟؟؟ خوبه حالا فقط ســـــــــــــــــــــــــــــــــــه روزه.....................خخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
سه روز یه عمر گذشت !!!!!! استخونام درد میکنه !!! اونم نه درد !!!!! درررررررررررررررررررررررد !!!! مو دوغ آبعلی مار کدار اصلیه اورجینال مخوااااااااااام :))))))))))))))))))
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
مستر خاص خـــــــــــــب شما ما دانشجویان طالب علم و درس رو که نمیشناسین!!!!هععععععععععی ما همش تو این هوای ســــــــــــــــــــــــــرد در حال کسب دانشیم:) در کنارش به ناهار و دوغ آبعلی هم میرسیم......:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
رشتتون نرم افزار؟؟؟؟ خوب چرا تو هوای سرد آخه!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ نرم افزار که نیاز به هوای آزاد نیست مث ما عمرانیا نقشه برداری و .... داریم که اگه بارونم بیاد باید با چتر بریم عملیاتو انجام بدیم بهله !!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اولش که چرا اینقدر تبلیغ ولی خداییش دوغ آبعلی یه چیز دیگه است ؟؟؟ *:) بعدش هم بارون بیاد و آدم چتر دستش باشه ؟؟؟ نُچ نُچ نُچ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
کدوم بارون کدوم چتر!!!!!!!!!!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
12 مین پاشخ رو بخون برفم *:) ...
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آهان آهان :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اگه عاشقانه بریم زیره بارون قدم بزنیم و نقشه برداری کنیم باید 10 تا 20 میلیون پول دوربین تئودولیت خراب شده تو بارونو بدیم خخخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
عیبی نداره ، بارون به همه چی می ارزه بعدش هم آخه چرا حرص مال ِ دنیا رو می خوریم وقتی دوربین داداش علیرضا هست *:) هار هااار هااااااار
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
د ن د !!!!!!!!!! اونا دوربین عکس برداری که نیست !!! خخخخخخ دوربین نقشه برداریه!
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
منم فقط بــــــــــــــــــــــــــاغمون رو تــــــــــــــــــــــــــــــرجیح میدم به هر جای دیگه ای...................آخه به همه جا دسترسی داره!!!!خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ای بابا ما رو با باغتون کشتین................مرفه بی دردین دیگه:))
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
غصه نداره که مستر نص یک گوشه از اونم میدیم دست شما باهاش خــــــــــــــــــــــــــــــــوش باشین:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ای وااااااااااااااااااااااااااااااااااااای کوچه پس کوچه های آفریقاااا......خخخخخخخخخ ینی این شاخص فلاکت کمر ماره شیکس خخخخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
آره مستر نص پهلوان قدم شوما رو چشم ما....................خخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
بعضیا هم برن تو همون کوچه پس کوچه های خودشون بگردن تا رستگار شوند.....خخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ما میریم با بچه های آفریقا ... در غمه اونا خودمونو شریک مینماییم!!!!! چــــــــــــــــــــــــــــــون میخوام بهشون کمک کنم شدم آدم بد ؟ خخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
من رو هم ببرین به اون باغ که هم جا روو زیر نظر داره ...*:) من غیر از فرانسه و هلند که نااارنجی ِ جای دیگه ای ندارم برم ...
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
قدم شما هم روی چشم باران جان :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
*:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
هیچ جا......همش تکراری شده:(
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
از آبشار پشت سرتون معلومه که اصلا اهل تفریح نیستین!!!خخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
تو که اصلن .. میشناسمت دیگه ..... یکی تو اهل تفریح نیستی یکی ناپلئون .....
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
مستر نص من هم فکر نمیکنم که شما اهل تفریح نباشین......!!!یکم بگردین پیدا میشه :))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
نه بابا خانوم برف!!!!!!!!!!! ای محمد حسن هر جا وجود داره رو خودش کشف کرده !!!!!!!!!! باورررررررررر کنید !!! ای منظورش اینه انقد همه جا رفته دیگه براش تکراری شده خخخخخخ... باید بره جاها ی جدیدکشف کنه ....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
دور رو بره مشهد تکراری شده..................دلم می خواد برم طبس رو بگردم..................خیلی لیتولوژی باحالی داره
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آره طبس قشنگه منم شهرشو دوست دارم................مخصوصا امام زادش :))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
طبس رفتم پارک گلشن !!!!!!!!!!! خیلی باحال بود اما مناطق طبیعیشو نرفتم خخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
چی باکلاس الان این یعنی دیگه هیچ جایی نیست که نرفته باشین ؟؟؟ *:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
من چند ساله دلم می خواد برم طبس ولی قسمتم نمیشه
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
فاصلش زیادم نیس ها نسبت به مشهد.. برو دیگه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
یه جا بهتون ادرس میدم .....................برای یک بار دیدنش خیلی خوبه......................گراب.....................انتها اتوبان باغچه سمت راست ده سرخه و رو به روش گراب............یه جاده خاکیه ..اگر اون و برین تو روی تپه هاش می تونین چشمه های تراورن ساز رو ببینین...................فقط مواظب باشید................توش نیوفتین یا شنا نکنین،چون واقعا خطرناک و مرگباره
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ها!!!
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
من گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم شدم:((
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ولی واقعا راست میگین......همچین جایی وجود داره میدانم:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
الو صدا قطو وصل میشه .... الوو . محمد حسن من الان تو جاده خاکی هستم ..... عه چشمه هاش هنوز بیدارن دارن کار میکنن... عه چی تراورتنای مامانی تپلی میسازن.. آخــــــــــــی .... کو ببینم... بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووف ( آیکن کتلت شدن)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
اون آبشاره کوجا میباشد؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
مرسی از آدرس دقیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــقتون،بـــــــــــــــــــاوشه حتما یه سر میریم ممنون:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
محمد حسن !!!!!!!! این کارا ... حرفا .. رفتارا.... میفــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــهمی چی میگم ؟؟؟؟ خخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
ازش عکس دارم براتون شاید تا فردا بذارم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
مرسی محمد جان ... لطف میکنی!!!!!!!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٤
٠
من خودم رو میندازم توش ببینم واقعا مرگباره یا نه بعد به شماها هم خیبر میدم *:) ....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
تا حالا خیلی ها توش کشته شدند..............فکر هم نکنم زمین شناسی برسیش کرده باشه چون عمقش بالای 30متره ................زیر دیواره هاش هم خالیه و توش اب جریان داره و ممکنه بکشت زیر دیواره و ادم رو خفه کنه(سه روز قبل از گرفتن این عکس یک نفر توی این چشمه کشته شده)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
یا خدا !!!!!!!!!!!!!!!! مهلا خانوم من موندم تو اون دو تا لایکی که خوردید خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
محمد حســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن !!!!!!!!!!!!!!! بپا تو رو نکشه تو خودش نامرد :)))))))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
دوستان اصرار دارن از دست من زودتر راحت شن ، هعییییییییی همینجوری لایک میزنن ، انگیزه ام رو بیشتر کنن *:) ...ولی خعیعیعلی کیف میده !
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
نه شوما جدی نگیر !!!!!!!!!!! ایشالا 100 سال زنده باشید :)))
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
البته دیگه فک نکنم تا چند وقت اون طرفا بریم اخرین بار جمعه قبل رفتیم جاتون خالی تصادف کردیم 600 تومن خرج ماشین رفیقم شد خخخ اصن یه وضعی بود نزدیک بود کشته شیم خخخ
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
:|شما نرین جایی بهتره ................ جنبـــــــــــــــــــــــــه ندارین که !!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــهدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مثل اینکه خوش گذشته ها !!!!!!!!!!!خخخخخخ همچین با آبو تابم میحرفه آدم هوس تصادف میکنه خخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
جامون خــــــــــــــــــــــالییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دست شما درد نکنه دیگهههه ما هنوز آرزو داریم خو......
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
جنبه داریم این رانندمون یکم رو اهنگ حساسه وقتی اهنگ میذاره فک میکنه سوار هلیکوپتر شده همش از وسط ماشینا لایی میکشه :))) هر چی بهش میگین گوش نمیده خدا نکنه با این بخوایم بریم جاده های شمال خخخخ
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
رانندتـــــــــــــــــــــــــــــــون کیه!!!واویلا شما رو به کشتن نده خودش خعلیه...:)پیشنهاد میکنم آهنگ های ماشینتون رو عوض کنید اگر نمیشه راننده رو عوض کــــــــــــرد!!هووووووم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
١
شور میگیرش ؟؟ خخخخخخ ...نمیدونم چرا تو سن و ساله ما خیلی اینجوری وجود داره خخخخخخخ...... آقا آهنگ آروم بذار خوب خخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
من بهت اهنگ بدم ، راننده میشینه گریه میکنه طفلک دیگه آرتیس بازی هم در نمیاره، آها این ناری ناری رو هم میتونین بذارین فقط طفلک روده و معده اش رو شستشو میده با این آهنگ *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
نه بابا من شنیدم رفیقش با آهنگ رادیو هم جو گیر میشه خخخخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
١
٠
نه پس اینجور که داداش مصطفی میگه : راننده تون دیگه کارش از کار گذشته ...*:)
neyosha
neyosha
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ما که مشهدی نیستیم!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
خوب شما از جاهای دیدینی منطقه خودتون بگید :))) شاید گذر ماهم افتاد !!!!!!!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
نمی خوای ما رو دعوت کنی به شهرتون بییام دیدنی ها رو ببینیم ؟؟؟*:)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
رو کوه های شاندیز،ابرده و مخصوصا زشک البته بهار و تابستون خیلی میچسبه :))))) تو شهر هم که جای تفریحی ها همه مصنوعیه...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
ایشالله همشو با هم بریم غمامونو پرپر کنیم برگردیم خخخخخخ.......... وااااااااااااااااااااااای کوچه پس کوچه های آفریقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
فقط زشک ! ! ! !:))) علیرضا جاش عالی!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بهمن تو هم میای؟؟؟ باشه توهم می بریم خخخخخخخ
سهره
سهره
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
دیگه غیر مشهدی ها هم .....هستند دیگه
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
خوب دیگه !!!!!!!! هر کسی از شهر خودش بگه !!!! اما جای زیبا و دیدنیش!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بعله بعله شرکت برای عموم آزاده *:) ....
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
عاغا راستی یه جا دیگه هم خععععلی حال میده از صبح زود بری جاغرق تا بعد از ظهر بساط ناهارم هماهنگ کنی ... جوجه ها رو به سیخ بکشی ... آخ آخ هوس کردم حیف هوا سرده :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
١
٠
اووووووووووم !!!!!!!!!!!!!! هم مرغ خوبه هم پاچین !!!!!!! هم کوبیده خخخخخخخ..... اما باید ببری اینارو جاهای بکر تر تر تر
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
هعععععععععععععععی:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خخخخخخخ ... این هعیییییی ماله چیه دیگه خخخخخخخ .. بوی کبابه دیگه ...خخخخخخخخخ
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بوی کباب راه انداختین تو تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــخنه!!!!نمیگین یکی حوس میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:|
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اقا کباب دردسر داره................هر بار کباب درست کردیم اشکمون در اومد
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اشک!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
محمد حسن چرا اشکت در بیاد خخخخخخخخخخخ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
حتما بهتون نمی رسیده گریه میکردین ؟؟؟ ولی واقعا اشک چرا ؟؟؟*:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
یا کبابه وا میرفت میوفتاد تو اتش کلا زغال میشد....................یا نمی پخت...........یعنی شاید 20تا سیخ زدیم کلا نصف سیخش بهمون چسبید..اما جوجه؟؟؟؟اصلا راحت............پختنش،خوردنش،بردنش:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ .. محمد حسن الهی بگردم خخخخخخخ... خوب پیازو نون خشکش کم بوده خخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
گنابادم اطراف مشهد حساب میشه آیا؟؟؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
سلام ... کاخک
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
سلام اربعین هیئت ها اونجا جمع میشن کاخ گناباد؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آره دیگه اطرافشه خخخخخ ........تو میتونی جاهای دیدنی کشورهای دیگرو بگی خخخخخ مهم اینه هممون رو کره زمین هستیم دیگه ؟؟ هووم؟؟؟ خخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آررررررره کاخکشم خیلی خوبه
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
کاخک کجاش قشنگه دقیق بگید؟ بگید دقیق !!!!!! خوب همه جا قشنگه اما نمیگید که چی داره دقیقا !!!!!!!!!!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آبشار کاخک *:) عالیه ...
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
آره آبشارش خیلی معروفه
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اطراف مشهد اخلمد خیلی قشنگ و طرقبه هم خوبه.ولی چون اکثرا اینطور جاها دورن و رفتن یه کم سخته به عنوان تفریح جاهای نزدیک پارک ملت-الماس شرق-کوهسنگی و اینا خوبن:))
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
عــــــــــزیزم چقدر دوره به شما؟میخوای دعوتت کنم به باغ خودمون؟اونجا به همه جا دسترسی داره:)دووووووووووووووووور هم نیست:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خانوم مائده الان این الماس شرق جزء مناطق بکرو دست نخورده است دیگه نه ؟؟خخخخخخخخ .. شوخی کردم ... اما اخلمد خیلی خوبه و خوب تر هم شده جدیدا... البته جدای از این که فوق العاده شلوغه !!!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
من از اسم الماس شرق خوشم نمیاد واسه همین تا حالا نرفتم:))
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
الماس غـــــــــــــــــــــــــــــــــــرب چی؟؟خخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
الماس غرب فکر کنم تو الهیه است خخخخخ
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خب شما که تو سوال نگفتین محیط بکر و دست نخورده!!!!بلههههههههههه:))))))
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آره محدثه!آدرس بده میام!:)
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آخه چه ربطی داره آقا محمد حسن؟!!D: پاساژخوبیه..برین حتمن!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خانوم مائده شوخی کردی همی .... مرسی شرکت کردید در انجمن :)))
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بله میدونم!منم شوخیدم همی!!!پس این چی بود:)))))))))خواهش.
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
طرقبه رو عشقه و اون مغازه ی لواشک فروشیش *:) ...هار هااار هااااااااار
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اقا الماس شرق کلاه برداریه............هر جایی که اسم در کرد میشه جایی برای کلاه برداری....یکی از اقوام رفته پیرهن 25تومنی رو 80تومن اونجا خریده:(!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بله محمد حسن !!!!!!!!!!!!! همه جا کاسب خوبو بد هست اما یه جاهایی تجمع اوناست خخخخخخخخ
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
جنساش خوشگلن!قیمتاشونم بد نیست!حالا این پیرهنه و چند مورد مثل این ممکنه باشه ولی کلن خوبه!بعدشم اون پیرهن با این همه تفاوت قیمت حتمن جنسش بهتر بوده!وگرنه دیگه چه خبره این همه تفاوت!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
آره خوب البته میگن هرچی پول بدی آش میخوری !!!!! البته باید دقت کنیم پول کرایه مغازشو از ما نگیره خخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
نه اقا جنسشم یکیه............من کافشنم رو رو 145 خریدم................همون کافشن توی خیابون راهنمایی 220تومنه...................گردنبند نقره توی راهنمایی 120تومنه بعد رفیقم همون و برام 35از در مغازش میاره(اما عطر رو ادکلن هاش خوبه قیمتش)
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
نمیدونم والا!چه جالب خدا بده از این رفیقا!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
من دوستم یه بوتیک داره !!!! شلواری که 50 میده خودش 20 خریده مثلا و خیلی چیزا دیگه
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بعداون وقت اگه منم مشهدي نبودم چييييي؟؟ها/؟؟؟؟؟؟؟؟
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خب شما هم از مکان های تفریحی بگین که تا الان رفتین.....هووووووووووووووم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خووووب دیگه !!!!!!!!! خخخخخخخ صد بار گفتم شومام از شهر خوتون بگین !!!!!!!!شاید ما هم اومدیم یه روزی اون منطقه !! چهارتا جاشو بلد باشیم !
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خوبشما هم از شهرتون بگین تا وقتی اومدیم شهرتان بریم یک شهرتان رو بگردیم
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
الان شما باید ما رو به شهرتون دعوت کنین *:) و از جاهای دیدنی اش بگین ...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
تو شهر باشم پارک خورشید هاشمیه.بیرون شهرم اصولا با هیچجاش حال نمیکنم :|
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آی گــــــــــــــــــــــــــــل گفتی خیلی جای قشنگی هست .... مخصوصا زمانی که برف بیاد و همه میرن برف بازی ................. یاد بـــــــــــــــــــــــــرف پارسال افتادم...هععععی:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خورشیدو واقعا خوب ساختن. . . هر هفته ها میرن کوه نوردی و خیلی عالیو خوبه !!!!بعدشم جمعه ها دعای ندبه برگزار میکردند ....و واقعا خوب بود .... بیرون شهرم جای بکرو دست نخورده زیاد داریم ها !!؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خورشید نزدیک مایه.................به نظرم امنیتش خیلی خوب نیست..........کوه های جنوب مشهد اکثرا تو فصل بهار اب توشون جاری میشه که خیلی با صفا وقشنگه.................جون میده جوجه درست کنی:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آره !!!!!! اما کنترلشونم خوبه ها محمد حسن ؟؟!!! دست سپاه هست فکر میکنم !!!!!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اطراف مشهد هم جای قشنگی داره کلا مشهد یه چیز دیگه است ...*:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
نه مال قوه قضاییه است.................نظارتشم خیلی ضعیفه،امنیت هم نداره مخصوصا در شب(یه چیزایی شنیدم که شبا به خاطر یک اتفاقی که افتاده می بندنش)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
یا خدا !!!!!!!!!!!!!! مگه شبا که ما میخوابیم اونجارم درشو میبندن ؟؟؟؟ خخخخخخخ یاده شمال افتادم!!! تو محمود آباد یه متل رفته بودیم شبا دره دریاشو میبستن خخخخخخخخخخ... 12 تا 6 صیح در دریا بسته بود :))))))))))))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
وااااااااااااااااااااااااااااااز کلـــــــــــــــــــــــــاس......:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
کلاس ما در نزد شما همانند کلاس های مهد کودک نزد دانشگاست خخخخخخخخخخخخخ .. وااااااااااااااالللللللللللللللا!!!!!!!!!!!!!!!!!! خخخ
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ای ه ناس! فقط زقی! ! ! ! ! ! تازه نمازتون هم شکستست! سر رودخانه زقی ! :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخخ.... خوب یه آدرسی چیزی بده عزیز دل برادر ....خخخخخخخخ..... هم سر خیابون واستم بگم زقی ؟؟ خخخخ
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
طرقبه- پمبنزین!زقی!(ازغد) :))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
ادرس بده داداش..................اگر بیام بد باشه می کشمت:)
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اووووووووف یره تهدید می کنی ما رو ! یه دفه یکی گفت مو کوشومت! گفتم کی ، کوجا، مشخص کن برم جا قربم مشخص کنم! خخخخخخخخ!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آهان !!!!!!! ازغد !!!!!!! عجب!!!!!!! اذغد شنیدم ولی زقی نه خخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بهمن آدرس بده بینیم بابا خخخخخخ /////// میایم بد باشه دیگه ///// خخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
کلا طرقبه قشنگگگگگگگه *:)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بوژان ..نزدیک نیشابوره..خخخخخخخخخخخ..اخلمد...زشک....
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آخ خ خ خ خ خ خ خ خ!!!! یه روز رفتیم نیشابور خیلی خوووووووووب بود !!!!! گلشن و نیشابور و .... بوژان جای دیدنیش مناطق طبیعیه ؟؟؟ کوهه ؟ چشمه است یا چیزه دیگست خانوم شکوفه گیلاس ؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بچه ها کسی رادکان رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/یه رودخونه توپی توی بهار و تابستان داره که نگو:))
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
کجاست!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اون میل رادکان مال همونجاست !!!!!!!!!!!!>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
دو تا رادکان داریم یکیش تو گلستان ِ یکیش تو غرب مشهده ...*:) کدوم یکیش ؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
رادکان بعد از بجنورده فک کنم...............20کیلومتریش...........از بجنورد که بری بیرون دست راست می افته...................یک برجی هم اونجا وجود دارد که جزو اثار باستانی است که فکر کنم سازندش خواجه نصیرالدین طوسی است.................اسم برجه ،برج رادکان است که کاربرد نجومی و تقویمی داره................فکر کنم سه روز در سال برای بازدید عموم بازه و برنامه هایی از طرف انجمن های نجوم داره(فکر کنم یکی از این سه روزش شب یلدا باشه)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
مرسی محمد حسن ... آقایــــــــــــــــــــــــــــــــــی :)))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اگر کسی به نقاشی های زمان باستان علاقه داره بره جای ده نو..............(پل هوایی عابر پیاده)رو به روی ده نو یه جاده است که میره جای باغ تالار ها..........برین توی اون جاده همون اول که یکی دو متر میرین تو یه راه خاکی سمت راستتون هست اون راه رو پنج متر برید تو بعد برین سمت چپ..........الان سمت راتتون یک تپه میبینید......مستقیم برید جلو..........حدود 50متر......روی همون تپه یکی سری سنگهای سنگ سیاه سخت توده ای وجود داره...............روی اون تخته سنگها اثار نقاشی وجود داره که مال بیش از1500سال پیشه
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
شما الن اونجا بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخ آدرسات اینقد دقیقه!!!خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخخخ .. گرا میدادی دیگه !!!!!!!!!! مرسی با این آدرسای دقیقت!!!!!!!!!!!! خیلی خوبه !!!!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
١
٠
اون نقاشی ها که همه کار دست خودمه ...*:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
یک زمین شناس اگر نتونه مسیر یابی کنه باید بره بمیره و در حقیقت هم اگر بره بیابون میمیره
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بابا زمین شنااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااس!!!!!!!!!!!! خخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اقا من برای عکس کاربریم عکس اون چشمه ها رو گذاشتم
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
عاقا چقد قشنگه:((
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اگه شد این عکسارو لینک کن داداش !!!!!!!!! مرررررررررسی ...
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
به به به بسی لذت بردیم ، هویجور *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
بسی رنج بردم در این چند سال خخخ
m_sana
m_sana
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
هرجا که بهم خوش بگذره میشه بهترین جا...
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
امیدوارم همیشه بهت خوش بگذره:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیار هم جالبو جذاب!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخ.. اینم یه ایده است دیگه !
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
همه جا کلا باحال ِ اگه آدم با خانواده اش یا با دوستاش باشه *:) همیشه بهت خوش بگذره عزیز *:) ...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
دقیقا لایک :))))))))))))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بگم؟؟؟بگم؟؟؟؟بگم؟؟ مدرسه :دی
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اینقدر بدم میاد از بچه درسخونا که حتی روزهای تعطیلم میرن مدرسه :||| اییییییییییییییییییششششششششششششششششش
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
؟؟؟؟؟؟؟؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
مدرسه دارالفنون ؟؟؟؟ خخخخخخ گفتم شاید جاذبه ی گردشگری مدرستون ..
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
١
٠
من یازم بگم .. خرخوان ها به بهشت نمیروند !!!! خیلی نفرین پشت سرشونه خخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
اه اه اه حالم بهم خورد یعنی معده ام قشنگ شستشو داد خودش رو .... اییییییی نگو که تو هم از این خرخون هایی هستی که به خاطر نمره گریه میکنن ؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
من مصموم شدم:)) یکی من وببره بیمارستان:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخخخ .. ایول ایول پاسخ های دندان شکنی بود خخخخخخخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
خخخخخ...گریه که نمیکنم ولی خدایی تو مدرسه مون می خندیم فقط ! اصن خداییش مکان تفریحه...:)//مستر نص رو به هیچ وجه به بیمارستان و دکتر نرسونین ! تشکر :))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
مدرسه که چیزی نداره جز تسمه و نواره دوره زود پزو خودکار لای انگشت خخخخخخ
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خب بیرجند هم ک جای دیدنی نداره...البته آبشار چارده بد نیس...یک بار رفتم...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آبشاد چارده !!!باشه پس بچه ها آبشار چارده برید اگه سمت بیرجند رفتید
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بند دره ی ،آبشار گیوک ،ارگ بهرستان ،يخچال بهلگرد ، سنگ نگاره ی مزار کوچ ،بند عمر شاه ،مسجد چهار درخت ،سنگ نگاره کال جنگال، غار چنشت ، آب انبار حاج ملك ، حمام چهار درخت، امام زاده زيد بن موسي، مسجدجامع ، سنگ نگاره لاخ مزار، آرامگاه سلطان ابراهيم رضا ، ارگ حاجي آباد ، حسينيه بهرمان ، حسينيه حاجيه آمنه‌، خانه پردلي، مسجد جامع هندوان ، حسينيه آراسته ، حمام شوکتيه، قلعه نهبندان ، باغ کوشک امير آباد، يخچال شوکت آباد ، رباط آصف ، قلعه پايين شهر ، ارگ کلاه فرنگي، خانه آراسته ، قلعه فورگ، بافت تاريخي روستاي خور، حسينيه و مدرسه نواب ،مجموعه باغ و عمارات اکبريه ، باغ و عمارت رحيم آباد ، ارگ بهارستان (قلعه خشتي) ، مصلاي بيرجند، مدرسه شوکتيه (حسينيه شوکتيه) ، آرامگاه ابن حسام خوسفي ، آرامگاه حسام الدوله و خواجه خضر ... هنوز هم بگم ؟؟*:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
این دخملی که این همه اطلاعات داره ، من هم *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
مهلا بانو چرا ناراحت میشید خو!!!!!! کی چیزی گفته ؟؟ خخخخخخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
من ؟؟؟ نارحتی ؟؟؟ نه بابا هویجوری گفتم اطلاعات به رخ بکشم ...هار هااا رهااااااار *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
مییییییییییییییییدونم !!!!!!! مزاح کردیم خخخخخخخخخ
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
اوووووووووووووه چ همه جا...من از این همه بند دره رفتم و بند عمرشاه که الان اسمش شده بند امیرشاه...همین و بس...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
ماشالله اطلاعاتشون بالا بود خخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
بزنین به تخته چشم نخورم {آیکون غرور الکی} ، الان همه فهمیدن اطلاعات دارم یا باز به رخ بکشم ؟؟؟ *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
مهلا بانو در انجمنها همکار من باشید خخخخخخخ ... کلن جوابای خوبی میدید :))))))))))))))))))))))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
روستای کنگ تو پاییز محشره:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آدرس بدید خوب؟!!!!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
کجاست ؟؟؟ اون ور دنیا هم باشه چون تو پااااااااییز قشنگه من میرم *:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
بعد طرقبه باید برین سمت جاده نغندر:)))////بهش میگن ماسوله خراسان:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووم !!!!!!!!!!!! مرسی خانوم سپهری
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
من تهران رو دوس دارم برم دیدن اقوام......................بعد اخلمد و دره ال و کنگ وم ..........//////////تو ی شهر هم پارک ملت و کوهسنگی و سینما هویزه:)))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
سینما هویزه واسه پیک نیکم خوبه ؟؟؟ خخخخخخخخخخخخ .... دمه شما گرم
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخ..........
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
برا تخمه شکستن و خوابیدن اصلا سینما هویزه یه چیزه دیگه است ...*:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
برای داشتن خواب راحت.. خوردن چیپس و پفک در خفا .. در فیلم هایی که در هویزه میبینید 456 عضله به صورت همزمان فعاله خیلی عالیه ///// همه و همه در سیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنما هویزه خخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
آره محمد حسن موافقم خخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
موافق چی:)) پس من مخالفم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
این مال کامنته اون بالا ها هست خخخخخ ..گفتم اگه توام موافقی یه سله ی مشتی بهت بدم خخخخخخخخ... پس هیچی دیگه !!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
یک جای دیگه توی جاده قدیم طبس..................روستایی به نام تپه تاق(طاق)...........خیلی طبیعت محشری داره............بد نیست ادم یک بار به جای اینکه بره جنگل بره بیابون خدا رو ببینه..........(البته هیچ وقت تک ماشین نرین)تپه تاق پر از معادن متروکه زیرزمینی،هر کس دنبال هیجان خطرناکه می تونه بره توی این معادن (چند صد متر زیر زمینه)هر لحظه ممکنه زیر پاتون خالی بشه یا معدن رو سرتون خراب بشه(حتی محلی ها هم به این معادن نمیرن)..................یک غار مشهور به نام غار شیطان به گفته افراد محلی غاری است بی انتها و هیچ کس تا حالا تهش رو ندیده و کسی هم جرعت رفتن رو نداره.............توی این منطقه می تونید نمک زار ها رو ببینید(شاید قابل باور نباشه ولی حدود 30کیلومتری ان منطقه در روستای درونه ابشار وجود دارد)......هر کس گسل ندیده توی عمرش می تونه توی این منطقه صدها گسل و چین خوردگی نزدیک به هم رو ببینه...................در ضمن یک چیز مهم رو فراموش کردم،اگر سکوت محض رو می خواهید می تونید توی 40کیلومتری جاده ی تپه تاق پشت کوه هاش تجربه کنید...........سکوت محضنه صدایبادی نه صدای پرنده ای نه صدای ماشینی هیچ صدایی حتی مگس هم اونجا وجود ندارد
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
واقعا مرسی محمد حسن جااااااااااااااااااااااااااااااان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!عاشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق اینجور جاهام !!!!!!!!!!!! ایولللللللللللللللللللللللللللللللللللللل !!!!!!!!!!!!!!!!! شرایط پیش بیاد چند سال دیگه مجردی میرم خخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
چه جای باحالی ، خدا قسمت همه بکنه ...*:)
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
اکثر تفریحاتمون با فامیل پدرم هست...خیلییییی اهل تفریحو گردش میباشیم ینی خلییییییییییییا...تا حالا خیلی جاها رفتیم. که متاسفانه من هیچ وقت اسم مکان هارو یادم نمیمونه...حافظه در حد ماهی قرمز...خخخخخخ البته از وقتی بابام باغ درس کرده جمعه با فامیل اونجا جم میشیم.... و خیلی وقته نرفتیم جاهای دیگه...روستای هاشم آباد که نزدیک باغ...خیلیییییی خوشگله.... مخصوصا طرفای عصرش.....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
الان شما هم داشتین می گفتین که باغ دارین:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
خوبه !!! خیلی خوش میگذره با فامیل تفریح رفتن!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
اقا یکم استخر توپ هم معرفی کنم..................استخرش حرفه ای هست قیمتشم ازونه (5500مجتمع فرهیختگان می فروشه)...استخر ابی هشتم:)یعنی میری توش هر چی شنا می کنی تموم نمیشه..............زیر پاتم کمتر از 2متر نیست...............هر کس شیرجه می خواد بزنه بره اونجا(دایو کوتاه داره) فقط مواظب باشین خرکی شیرجه نزنین که مثل من می خورن کف استخر له میشین...توی استخر حرفه ایش چون کمتر کسی جرعت شنا داره خلوته................(ادرس بلوار حجاب مجتمع هشتم)استخر دوم:استخر راد نوفلوشاتو(میدان تلویزیون)قیمتش فکر کنم الان 11تومنه امکانات فول تمیز ولی حرفه ای نیست به درد کسایی می خوره که می خوان شنا یاد بگیرن از محاسنش خلوتی هستش(برعکس استخر ارمغان)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
عه !!!!!!!!! این استخر هشتم نزدیکا خونه ماست فک کنم خخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
آره آره مستر نص راست میگن کاملا موافقم
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
بله مستر خاص دقیقا میوفته اول حجاب روبروی خیابان راضی :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
هوم گرفتم خانوم برفففففففففففففففففففففففف
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
آخ آخ من یه بار شیرجه زدم ، قشنگ عکس برگردون شدم ...*:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
عکس برگردون ؟؟؟؟؟ خخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
کسی عباس اباد رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی قشنگه.................هم اثار باستانی داره هم برکه هم جنگل ..................خیلی توپه
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
آثار باستانی؟؟؟!!!!!!!! آقا اگه این جاها معروفه چرا ما نشنیدیم پس ؟؟:((((
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
راست میگه منم نشنیدم حالا کوجا هست؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٨
٠
٠
عباس اباد توی شهرهای شمالی است..................یک قله ی تخریب شده مال شاه عباساونجا وجود داره که الان شده مکان تفریحی...................می تونید وسط برکه قسمتهایی از بنای کاخ رو مشاهده کنید یا دژه ها نگهبانی که اول ورودیش هست(توی رالی ایرانی مرحله خوابیدن توی جنگلش رو برگزار کردن)
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
ایول ایوله ایول داش م.نص یله ایول :))))))))))) باز هم ممنونم مستر
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
شنیدم ولی تا حالا نرفتم *:) اما چون مال شاه عباس دوست نمی دارم ...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
نه بابا محمد حسن بیخیال ..خخخخخخ .... شمال فقط دریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
:)))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
دوستان باز طبق روال انجمن های پیشین همین جا از همه ی دوستایی که کامنت گذاشتن و خوندند و در بحث شرکت کردن متشکرم و بازم منتظر حضورتون تو انجمنهای آینده هم هستم که با نظراتون انجمنو زینت بدید .. .سپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاس
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
مایم طبق روال گذشته می گیم داداش قابل نداره پولشو بریز به حساب:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
چی ؟؟؟ الو الو.... صدات قطعو وصل میشه ... ( آیکون خش خش ) خخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
نه محمد حسن این کار با مادیات غیر قابل سنجشه :)) ارزش این کار واقعا خیلی بالاتره خخخخخخخ ( آیکونه مُنَم خارجی بَلَدُم کا ) خخخخخخخخ
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٠/٠١
٠
٠
مصطفی باید به تو دیپلم افتخار داد واقعا :))) یعنی ایول بابا :))))))))))))) اصلا ید طولایی داری تو آبادسازی و اینا :))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
خخخخخ .... منم دوست دارم علیرضا خخخخخ