خانه انجمن این همه آرایش چرا؟!
١٥٧٥
٢٨٩
mandana

این همه آرایش چرا؟!

این همه آرایش چرا؟!

سلام به همه جیمی‌ها عزیز

فکر کنم حتما می‌دانید که ایران جزو ده کشور اول در استفاده از لوازم آرایش است و در منطقه خاورمیانه، بعد از ژاپن دومین رتبه را در میزان مصرف لوازم آرایشی دارد

به نظر شما چرا زن‌ها و دخترهای ایرانی این همه آرایش می کنند؟

٩٢/٠٩/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٩
٥
خخخخ...یه جوک هست که میگه: چند روز لوازم آرایش وارد ایران نمیشه ،فرادا یارو میره تو خیابون میبینه همه زامبی شدن...خخخخخخخخ
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٢
١
الان با این حرفتون ثابت کردین که مردا هم ارایش میکنن :)))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
دوستان بیاین یکم به این جوک ما بخندید لطفا...خخخخخ :))
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٤
١
داریم کم کم نزدیک میشیم به روزی که یه پسر از خودش عکس بزاره و زیرش بنویسه - “اینم من بدون آرایش :|:|:|:|
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٤
عزیزم خنده نداره................گریه داره.................فک کن چه همه زامبی تو سایت داریم!!
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
خیلی بدین اقای م نص
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
١
خخخخخخخخخخخ :)))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
١
تازه فک کن یکیشون هم خودشو لو داد:)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٣
١
٠
محمد حسین واقعا داریم ؟؟؟؟ خخخخخخخخ .. این تعجب منو دوریبین 4 بگیره :)))))))))))))) داریییییییییییییم؟؟؟ مردم داریم ؟؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
بفرما شما خودت با نقل اين جك بي مزه يه قدم سازنده براي رواج چهره هاي مصنوعي برداشتي (ه_ه) روزي كه هيچ لوازم آرايشي وارد كشور نشه، ميشه گفت كه ايراني جماعت به يك خودباوري عميق وريشه دار رسيده.... ولي خب تا اون موقع بايد به اين قبيل جك ها خنديد :((((
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
بانو دنیا دیده من غذز خواهی میکنم :)...
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
مطمئنین فقط خانوم ها هستن که استفاده میکنن؟!! خخخ چون زیاد اهلش نیستم نمیدونم والا چرا استفاده میکنن :| فک کنم به اعتماد به نفس پایین و ظاهری شدنِ خیلی چیزا بستگی داره ...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
سلام ... نظر آنها هم در مرد كساني كه استفاده نميكنند شنيدني است
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
اون پایین جواب دادم !!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
متاسفانه درست ميگيد. جاي ارزشها وضد ارزش ها توي كشور ما داره عوض ميشه :/ غافل از اينكه يه روزي ندا مياد مابرون را ننگريم وقال را /ما درون را بنگريم وحال را ......
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٢٢
٥
٢
من فقط برای گرم کردن تنور این جمله رو میگم: "" در کشورهای خارجی خانم ها با کمی آرایش از خونه هاشون خارج میشن، اما در ایران در مواری دیده شده آرایش با کمی خانم از خونه خارج میشه!! "" البته جدیدا بعضی از آقآیون نماها هم مثل این که به این بلا گرفتار شدن...!!
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
اندکی خانوم با مقدار زیادی آرایش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
دمت گرم نویسنده:))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
چي ميشه گفت :(( باعث تاسفه.... هيـــــــــــــع....
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
هــــــــــــــــــــــــــــــعــــــــــــــــعـــــــــــــعــــــــــــــــی .... متاسفانه بد دوره و زمونه ای شده آقا بد:((
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
خوب ! اون دسته از خانوما دوستارن زیباییشون رو به مردم عرضه کنن! (چه میشه کرد!)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
سلام ... اگر فقط آنها را در نظر بگيريم كه آنها هر روز نيم كيلو مواد به خود مي‌مالند ولي اينگونه نيست
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
نیم کیلو؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٣
١
سلام ... خانمهاي ايراني زيبا هستند و زيبايي را دوست دارند زيبايي حق آنهاست و در دين هم سفارش شده
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
درسته..حق دارن زیبا باشن و به خودشون برسن....ولی لازم نیست واسه یه بازار رفتن 10 لایه سایه زیر چشمشون بزنن :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٢
٠
سلام ... يك نفر زيبايي را د يك برگ گلبرگ مي‌بينه و هزاران نفر در تجمع چند گلبرگ زيبايي را مي‌بينند
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٤
١
آهان در دین سفارش شده آره ؟؟؟؟؟؟ اون دینی که ما میشناسیم بانوی دینمون جلوی یه نابینا حتی صورتشو میپوشوند !!!! نه که زیبایی واسه مرد های نامحرم !!!!!!!!!!!!!!واقعا از شما انتظار این نظرو نداشتم !!!!!!!
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٢
١
اغا شما تو این انجمن 11 بار سلام کردین به همه بسه دیگه
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
اوووووووووووووو حالا شما یک جوری میگین که انگار همه ارایش میکنن الان همه که ارایش غلیظ نمیکنن شما جمع میبندین
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/٢٢
٣
٠
جناب روشناوند مگه دین گفته واسه مرد نامحرم زیت کن؟؟........فقط برای همسر........
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
آقای روشناوند ، همونجور که داداش مصطفی گفتن حضرت فاطمه(ع) صورتشون رو از یه نابینا هم پوشوندند ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
حرفتون متين، ولي اين رو هم در نظر بگيرين كه عصمتيان را به مقام جلال/ جلوه حرام است مگر باحلال..... با اين اوصاف اوني كه تو خيابون جلوه گري ميكنه لابد همه رو محرم خودش ميدونه (ه_ه)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
خوب هدف اصلیشون که فقط واسه زیبا شدنه ولی من فک میکنم میتونن با یه ارایش خیلی معمولی هم به چیزی که میخوان برسن و زیبا تر به نظر بیان ... اخه یارو میاد تو خیابون فقط 10 سانت ارایش و انواع کرم رو صورتشه ... خو این یعنی چی ؟؟؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
سلام ... 10 قلم را كمي زياد نبريده‌ايد و شما هم بيكاري مي‌نشيني ميشماري
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
اقای روشناوند عزیز من گفتم 10 سانت نه 10 قلم بعدشم خو مگه خوبه همیشه با این مقدار ارایش تو خیابون راه برن مگه ؟؟؟ حالا خواستن در یه حد خیلی معمولی نه اینقد فجیع ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
10 سانت 10 قلم كلي هم زمان پاي اين آرا ويرا كردنشون صرف ميكنن :/
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
دوستان مگه ژاپن جزو خاورمیانست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
جدیدا جزو خاورمیانه شده
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
نخیر خودشون نه..ولی خاورهاشون که مواد ارایشی میارن اره
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
د ن د !!!!!!! گمونم پایتخته چینه خخخخخخ
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
هر زنی حق زیبا بودن داره البته درسته که خانما خیلی خوشگل هستن اما با لوازمی که استفاده میکنن خوشگل تر هم میشن دلتون بسوزه ای مردا
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
١
٣
هه هه هه !!! ظاهرا شما در این مورد هم اعتماد به سقف دارید!!!!!! خوشم میاد کلا خودتونو گول میزنید با این حرفا !!!! خانوم ها آرایش کنند یا نکنند به ما چی میرسه مثلا؟؟؟ آقایون زیباییشون اگر وجود داره خدادادیه اما خانوما در بیشتر موارد با آرایش هست زیباییشون .
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٢
٣
یه ضرب المثل هست که میگه: آقایون خشگل تر از خانومان...چون اگه خانوما مثل آقایون هیچ آرایشی نکنن خیلی داغونن...خخخخخخ :))))
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٢
٠
فعلا همین مردا هستن که دارن ابرو هاشون رو برمیدارن تا خوشگل بشن
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٢
٠
به هیچ وجه خودم رو گول نمیزنم شما میتونین زیبایی یک زن رو با خودتون مقایسه کنین؟
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
اره دیگه اقایون خشگل هستن باز خوبه چیز دیگه ای نگفتین
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
چیز دیگه ای لازم نبود خوب :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
مگه دیگه میخواستین چی بگم ؟؟؟ کاملا کافی بود همینقدر خخخخخخخ !!!!
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
نه منظورم رو نفهمیدید
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/٢٢
٢
٠
وای وای...بلا به دور....مرد خوشگل؟؟؟؟؟؟؟؟؟اییییییییی
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
مصطفی بزن قدش :)...
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
میگه اقایون خشگل هستن نمیگه خوشگلن امید وارم متوجه شده باشین
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
ای چندشوم شد
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
اما فک میکنن خوشگلتر میشن ، حال آدم رو بهم میزنند *:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
١
٠
اينكه نشد جواب (ه_ه) هركسي حق زيبا بودن رو داره ربطي هم به مرد يا زن بودن نداره!! اون چيزي كه اين وسط از قلم افتاده اينه كه اصلا اون زيبايي ظاهري ملاك نيست!!! جاي صورت زيبا دنبال سيرت زيبا بگرد!! وقتي ظاهر برات در اولويت باشه، اولويت هات هم زياد ميشه!!!زيبايي ظاهري موقت يك نفر تا آخر عمرش نميتونه زيبا بمونه، اما اگه سيرتش پاك وزيبا باشه تاابد ماندگاره :) همين ملاك قرار دادن زيبايي ظاهري هستش كه آمار استفاده از لوازم آرايشي رو بالا برده.....
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٩/٢٢
٣
٢
حالا ما میگیم این مورد بلاخره یکی از حقوقیه که خانوما توو اجتماع دارن حالا یکی زیاده روی میکنه یکی نه ! شما بگو دلیل روی اوردن اقایون به این لوازم ارایشی ها چیه ؟!؟!؟!؟!؟!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٠
١
سلام ... چون حقوقمون كم است اضافه كاري هم جواب نميدهد و از طرفي شنيده‌ايم و شما هم فرموديد براي خودش حقوقي است
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٠
١
نه اینها بهانه است !!!! و گرنه اگر از هر 100 خانوم 99 تا آرایش میکنند از هر 100 پسر 1 نفر از این مواد استفاده میکنند !!! که تازه واقعا من ندیدم پسری که مواد آرایشی مصرف کنه!!!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
اصلا مگه داریم؟؟...بابا خلاف سنگین پسرا اونم بعضیاشون استفاده از کرم مرطوب کنندس :)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
بابا این حرفا رو جلو من نگین اگر 45 تا رو در نظر بگیرین 43 تا شون ارایش میکنند
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
از خانوما بعله :)))...تازه از 45 تا 45 تا :)))))
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
نه فکر نمیکنم
قضاله
قضاله
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
من با حرف مستر خاص مبافقم تعداشون خیلی کمتر از خانوماس دیگه خدایی !
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
تعدادشون کمتره ولی همون تعداد کم خیلی بیشتر از خانومای ارایش کرده تو چشمن...
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
دوستان خانم ها باید تو آرایش کردن حد رو رعایت کنند و آقایون هم (که تعدادشون خیییلی کمه ، خداییش از خانما که کمتره .) که اصلا نباید آرایش کنند *:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
الگو ونماد شدن شخصيت هاي رذل وكثيفي از جامعه غرب باعنوان رپر ها!!!! عامل اصلي روي آوردن آقا پسرا به آرايش و لباسها وفرمهاي زنانه هستش...... خلق را تقليدشان برباد داد/ اي دوصدلعنت براين تقليد باد....
s_a
s_a
٩٢/٠٩/٢٢
٠
١
فکر کنم از کمبود اعتماد به نفسه دیگه...... البته زیبایی هم خوبه...... ولی بعضیا خداییش ازون سمت بوم افتادن!!!!!!!!!! :| ///////// هنوز نمیتونم باور کنم پسرا هم لوازم آرایش استفاده میکنن.... :|
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
سلام ... كرم هم لوازم آرايش محسوب مي‌شود كرمهايش را ما مصرف ميكنيم رژ را شما در مجموع مصرف بالا مي‌رود
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
در صد خیلی کمی هستند !!!! مردانی که زحمت کشند یعنی قشر کارگران و کارمندان درصد زیادی از مردان را تشکیل میدهند که اینها سال به سال یه کرم مرطوب کننده هم نمیزنند!!!! آنها که آرایش میکنند( که من تاحالا ندیدم ) یه تعداد انگشت شماره !!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
خخخخ :) راس میگن...کرم هاشو م...رژ هاشو شما :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
سلام ... درست است ولي اين قشر زحمت كش وازلين ميزنند و يا يواشكي از كرم دخترشان استفاده مي‌كنند
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
خخخخ...وازلین رو خوب اومدین....کی پول کرم داره الآن :)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
بعد اگه دختر نداشتن چی؟اون وقت از کرم کی استفاده میکنن؟
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
بابای من مهندسن....کرمم میزنن...خیلی هم لذت میبرن.....منم باهاشون سر این موضوع خیلی شوخی می کنم
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
خودتونم میگین...کرم....خیلی هم خوبه...ولی اینکه میگن پسرا آرایش میکنن حرف خیلی بدیه :|
s_a
s_a
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
کرم که ایرادی نداره! ضد آفتاب هم همینطور! من شنیدم رژ و ریمل و سایه اینا! :| :| :|
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
راست میگم که ارایش میکنن شما فکر میکنین به ادم بر نمیخوره که میگین زنا ارایش غلیظ میکنن؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
حقیقت تلخه؟؟؟ :)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
اره خوب در مورد شما حقیقت تلخه
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
آقا من دیدم پسر با آرایش!! ریمل !! رژ !! جدن!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
همنجور که بعضی از خانم ها حد رو رعایت نمی کنند ، بعضی از پسرها هم که تعدادشون کمه هم از لوازم آرایشی استفاده میکنند ولی خداییش نه در حدّ خانم ها *:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
خب اين زشته ديگه!! شعور آدم با اين حركات زير سوال ميره!! آقا پسرا م آرايش ميكنن عجيب نيست، تعدادشون هم كم نيست!! علتش هم تقليد كوركورانه وجاعلانه از خواننده اي رپ و الگوهاي پوشالي دروغين وغرب زده هستش(ه_ه)
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
اهل آرایش هستم اما نه اونقدر غلیظ.چون اصلا به هم نمیاد.... خیلی کم..... اونقدر که شاید حتی دیده هم نشه...آرایش برای یکم زیابی لازمه اما خیلی استفاده ی زیادشم نشون دهنده ی کمبود اعتماد به نفسه
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٣
نتیجه گیری : 90% خانوم ها کمبود اعتماد به نفس دارن :))))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٠
١
سلام ... چه دلايل محكمي براي اعتماد به نفس آورديد
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
90%چیه 99.9%
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
اوهوم تازه 9 هم هیییی دوره گردش داره *:)
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/٠٩/٢٢
٢
١
خب دلیلشو نمیدونم واقعا...ولی به شخصه با آرایش معمولی و خیلی ساده موافقم...واقعا آرایش زننده اصلا جالب نیست...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٠
١
سلام ... لايك
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
و من هم...لایک
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٢
١
١
اصلا ارایش چیه......عامل سرطانه عامل مریضی های پوستی
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
توی خارج خانم های پیر از آرایش استفاده می کنند اما اینجا دخترای جوون دست پیرها رو از پشت که چه عرض کنم از جلو با قفل و زنجیر بستند ....*:(
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٢
١
به نام خدا .من به یه خاطره اکتفا میکنم که توی اتوبوس شرکت واحد یک آقا باخانومش تو بخش آقایون نشسته بودن. یکی از مسافران آقا به خانومه گفت این رنگ رژ لبت به لاک ناخونات نمیاد !!! اگر فلان کارو میکردی بهتر بود!!!! شوهرش گفت : چی میگه مردک !!!!!! به توچه مربوطه !!!؟؟؟ گفت : وقتی که تو خانومتو اینجوری تو خیابون میفرستی یعنی دوس داری بقیه نگاهش کنند دیگه و در واقع واسه دیگران به نمایش در میاریش!! خوب منم یه بیننده بودم نظرمو گفتم !!!! یعنی شوهره زنه مونده بود چی بگه از خجالت !!!!! بعله !!!!! خانومی که خودشو در حد غلیظ آرایش میکنه در حقیقت از اعتماد به نفس کم شاید رنج میبره !!! نمیدونم دقیق .. اما در یه حده معمولی و کم قابل قبوله به نظرم.. اما چه جالب خانومی با بی حجابی و آرایش کاملا شدید و تند تو خیابون میره و وقتی بهش تیکه میندازن یه کوچولو ناراحتم میشه !!! خوب به هر شکل فکر نکنم غیر طبیعی باشه !! نه که بگم کار کسی که تیکه انداخته خوبه! نه!! اما وقتی یه موش رو با گربه تو یه قفس میندازی خوب معلومه نتیجش چیه دیگه !! وقتی خانوم جوری بیرون نیاد که جلب توجه نکنه مسلما این مورد کمتر خواهد شد.
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
جان ما مرده همچین حرفی زد؟؟؟....دمش گرم به خدا!!!!!! :)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
اره بعی از خانوما این طورین اما من هنوز سر حرفم هستم
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
بعععععله.....دقیقا درسته........
s_a
s_a
٩٢/٠٩/٢٢
٤
٠
تیکه انداختن که مربوط به این انجمن نیس......ولی خب به نظر من نمیشه بگیم چون خانومه قیافش اینا اونجوریه، پس پسره حق داره تیکه بندازه.... /////// داستان جالبی بود..... واللا.... یعنی شوهره تا اون موقع به این جنبه دقت نکرده؟ :|
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
١
اسم اونارو به نظر من شوهر نمیشه گذاشت...!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
لایک دقیقا همینه ارایش در حد معمول خوبه
قضاله
قضاله
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
عاره خوب واقعا هم !
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
این شد نظری کاملا منطقی *:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
باعث تاسفه :(( الان ديگه خيابون ها محل عرض اندام ، وجلوه گري شده (ه_ه) بايد يه حاشا به غيرت مردان ايراني گفت :/
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٢
٢
١
بسکه اعتماد به نفس ندارن..................بسکه زشتن:))
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٢
١
خودتون رو میگین
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
١
خخخخخخ :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
خخخخخخخخخخخخخ
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
١
١
رو اب بخندین
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
نه شایدم منظورم یکی دیگه باشه ها:))
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
کلد بوی؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
هه هه هه هه...بخندین بچه هااااا
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
ببخشینا ولی اگه یکی مث شما نباشه که بگه زشتن.. اعتماد بنفسشونم پایین نمیاد آرایشم نمیکنن!! هوم؟؟ :|
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
خوب وقتی زشتن چرا الکی بهشون اعتماد به نفس بدیم:))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
پسرا حرف نزنن نمیگن لالَن *:) البته وقتی آرایششون در حد مرگ ِ حق دارن هر چی بگن ... این مال پسرایی بود که کخ دارن ، بچه های جیم که خوبن و + اند *:)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
:D محمد حسن خوشم میاد رُک حرفت رو میزنی :خخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
بسكه نظرات امثال شما رو نشنيده ميگيرن :)))))
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
خودتون زشتین....ایش
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٢
١
٣
حالا هرچم ارایش می کنن خوشگلم نمی شن:))خخخخخخخ
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٢
١
اره دیگه کلا مردا زشتن
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
١
١
م-نص دمت گرم :))) خخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٢
٠
١
اتفاقا منظورم خانما بود
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
منم منظورم اقایون بود
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
من تو اینجور دعواهای خفن دخالت نمیکنم ...*:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
امكانش هم وجود نداره :))) مگه ميشه گنجشك رو با رنگ زدن به قناري تبديل كرد؟؟؟ بايد يك پروسه خودسازي قوي روي اين اشخاص كاربشه (ه_ه)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ :))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
هار هااار هاااااااااااار *:) چه بچه ها جدّی هم گرفتند ، خداییش الان کشت و کشتار میشه ...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٢
ادمین محترم من این انجمن رو همین امروز فرستادم...متوجه نمیشم چرا به اسم یکی دیگه منتشرش کردین؟ یعنی چی آخه؟؟ لطفا توضیح بدین ؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
١
یکی از انجمن های منم دقیقا با نام همین کاربر منتشر شد !!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٢
٠
١
عزیزم از این موارد زیاده ناراحت نشو
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
خور جوش مده *:) یک کم به این نظرای بچه ها نگاه کن ، فقط بخند *:) هار هااااار هااااااااار
Paeez
Paeez
٩٢/٠٩/٢٢
٢
١
گاهی این قدر این آرایش برای بعضیا مداومت داره که تبدیل به عادت میشه!گاهی تقلید !گاهی ضعف اعتماد به نفس و جلب توجه !گاهی خانواده هامسبب هستند!گم کردن ارزشها و با ارزش شدن ضد ارزش ها!به همین سادگی!آقایون هم که جدیدا به جای عروس خانوم باید برن سالن آرایش میکاپ و آرایش صورت!!
admincheh
admincheh
٩٢/٠٩/٢٢
٢
٠
و این که میشه آقایون بگن چرا بعضا از طرز پوشش و آرایش خواهر و مادر و حتی خانومشون ایراد که هیچ ، استقبال می کنن؟با کلاسیه یا غیرت کمرنگ شده؟!
قضاله
قضاله
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
این تقلیده رو شدید موافقم ! جدیدا عاقایونم خیلی بد شدن من کم دیدم ولی زیاد شنیدم !
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
خوشم میاد ، پاییز همیشه به حق نظر میده *:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
كامل جامع وصحيح (^_^) بسيار بسيار تشكر بابت نظرتون :)))
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
خوب حالا که چی به چی رسیدین ای مردان؟عایا شما با این انجمن مثلا ما را تکان دادید؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
کسی از اول امیدی به تکان دادن شما نداشت :)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
من اصلا ارایش نمیکنم منظورم دیگران بودن
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
الان دو طرف باید خجالت بکشند ، بحث تکان دادن کسی نیست *:) بعضی از پسرا که آرایش میکنند و بعضی از دخترا که خیییییییییییلی آرایش میکنند *:) هر دو طرف باید خجالت بکشند .
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
اگه كل كل كردن رو كنار بذاري و با ديد باز ودور انديشي به كامنتا يه نگاه مجدد بندازي قاعدتا متوجه طرز تفكر ها وبرداشتهاي مختلف ميشي، خب اين طرز تفكر آدمهاست كه شخصيت وبرخورد اونها رو شكل ميده. قدر مسلم رفتار شما ومتقابلا رفتار ديگران روي شما تاثير ميذاره :)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
این خانم های محترم گجان؟من دیگه دهنم خشک شد یکی بیاد کمک
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
این بچه اینجا چکار میکنه:))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
خخخخخخ :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
ماهمين جا هستيم داريم شديدا از حقمون دفاع ميكينم! وقاطعانه ميگيم هيچ كس لياقت وحق سواستفاده ولذت بردن از زيبايي هاي مارو نداره!!! استفاده ي افراطي در لوازم آرايشي رو هم محكوم ميكنيم (^_^)
s_a
s_a
٩٢/٠٩/٢٢
٢
٠
هان یه چیز دیگه....... الان سن استفاده از لوازم آرایشم اومده پایین....... فکر کنم دختربچه ها اینجوری احساس بزرگ شدن میکنن....
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
این هم....لایک :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
ارایش بچه بازی شده:))
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
اره خوب یک بنده خدایی هس که الان 8 سالشه ارایش میکنه
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
متاسفانه درست ميگي! حرف اصلي من توي پوستري كه خيلي ها از روش بي تفاوت رد شدن!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٤
این انجمن من بوده و من فرستادمش چرا به اسم یکی دیگه چاپ شده؟؟ ادمین مسول لطفا جواب بدین
admincheh
admincheh
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
شما این مبحثو امروز ساعت 15:48 پیشنهاد انجمن کردین و این انجمن حدود سه روز پیش پیشنهاد شده بود، طبق صف انتشار انجمنی که زودتر فرستاده شده منتشر میشه!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٢٢
٠
١
و چه عجییب که به همون نامی که من برای انجمنم انتخاب کرده بودم (این همه آرایش چرال؟!) و با همون نام هم چاپ شده!!!
admincheh
admincheh
٩٢/٠٩/٢٢
٢
٠
شاید تیتر مناسبی که به هر ذهنی میاد همینه !پوستر این انجمن امروز صبح آماده بود! شما این انجمنو عصر پیشنهاد کردین!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
سخت نگیر *:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٢٣
٠
١
و توی ذهنش مثل ذهن من دقیقا این بوده که یک عدد علامت سوال و یک عدد علامت تعجب هم بزاره!!!!!!! (مهلا خانوم برای من عصبانیت داره/برای من مهمه/شاید مسخره بیاد ولی من برای من چیزای خیلی کم ارزش خیلی ارزش داره و چیزای با ارزش بی ارزشن/ من اینجوریم)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
دیگه خیلی به ادم بی احترامی میکنین من بچه نیستم اقای م نص من الان 15 سال سن دارم لطفا این حرف رو دیگه تکرار نکنین که خیلی از دستتون ناراحت شدم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
ببخشید:)) فک می کردم با جنبه تر باشین
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
نگین ؟؟؟ نگین ؟؟؟ نگین ؟؟؟ بخند به خدا شوخی میکرده *:)
A_K
A_K
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
اگه همه آرایش نکنن خوبه ولی وقتی چن نفر آرایش کنن همه از روی حسادت و کم نیاوردن(چه دختر و چه پسر)آرایش میکنن!الآن که دیه پسرا زدن رو دس دخترا!!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
بی لطفی نکنین خواهشا....حرف حق رو بگین...خداییش از 100 تا پسر چندتا آرایش میکنن؟؟؟
A_K
A_K
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
بهر حال منی که دخترم ن ابرو برمیدارم و ن آرایش میکنم ولی بعضی(به این بعضی توجه کنید)از پسرا که شاید همسن من باشن هم ابرو برمیدارن و هم آرایش میکنن
s_a
s_a
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
شاید تعداد پسرا کمتر باشه، ولی زشتیه کارشون خیلی بیشتره!!!!
A_K
A_K
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
موافقم اژدها (آقا/خانوم)
s_a
s_a
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
منو نمیشناسی؟ :| دخترم دیگه!!!!
A_K
A_K
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
خو نمیشناسم چیرادعوا میکنین؟؟؟؟؟گلت کلدم
sm-mousavi
sm-mousavi
٩٢/٠٩/٢٢
٥
٠
پیامبر فرمودند روزی می آید که پسرها خود را شبیه دخترا می کنن،پناه می بریم از این روز، خدا عاقبتمون رو بخیر کنه...
A_K
A_K
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
چه عجب یکی از پسرا واقعیت رو گفتن واقعا راست گفتن و آفرین به شوما!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
:(((
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
اوهوم ولی بعضی خانم ها از حد گذروندند *:) و همینطور بعضی پسرها هم که ارایش میکنند ...
A_K
A_K
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
من نمیگم که الآن تعداد پسرایی که آرایش میکنن بیشتر از دختران ولی پسر به همون آرایش نکردنش میشه مرد وگرنه که چرا بهشون میگن مرررررررررررررررررررد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دختراهم اگه آرایششون کم باشه خیلی عب نداره ولی ی وقتایی از حد میگذرن.
A_K
A_K
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
خخخخخخخ..چی جدی حرف میزنما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٢٢
١
٢
قبول کنید پسرا هم خیلی تازگی بد شدن... ا صد تا دختر بدترن...آدم باید مدل ابرو ورداشتنو ازونا بپرسه...گوشواره میندازن...لاک مشکی میزنن.... موهاشونو بلند میکنن... برق لب میزنن.... دمااااغ عمل میکنن.... ضد آفتاب میزنن...خخخخخخخخخخخ...موهاشونو رنگ میکنن...مش میکنن... موهای دستشونو میزنن.... واقا اینا چه معنی داره...حالا خانوما میگیم رو حساب خانوم بودنشون...مردا که باید مرد باشن...من میگم مردی به همون موهای کوتاشه...ریش سیبیلشه...ناخونای کوتاشه.... ابروهای پرشه...مرد باید مرد باشه نره دنبال آرایشو اینا ...لطفا آقایون از خانوما بد نگن که اگه بخام تعداد پسرایی رو که ارایش میکنن واستون اسم ببرم..... خودتون خجالت میکشید
s_a
s_a
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
آخ آره......... یه سری آقایون اصلا آخرشن دیگههههه........... مرد باید "مَرد" باشهههههههههههههههه!!!!!!!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٩/٢٢
٠
١
من قبول می کنم:))))تعداد پسرایی که آرایش می کنن رو بگین تا من خجالت بکشم:))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
برو اقا دو تا پسر سمت شما ارایش می کنن بعد اینا رو به همه نسبت میدین....ایش:((
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
دوستان اینجا بحث این نیست که کی آرایش میکنه ... مهم اینه که اکثر خانم ها بیش از حد غلیظ آرایش میکنن و کمتر از یک چهارم آقایون هم آرایش میکنند که نباید این اتفاق بیفته *:)
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
همه انگار باید خودشون رو یکجوری درست کنن که بیشتر بهشون توجه بشه ولی چرا اینجوری!!!!
sm-mousavi
sm-mousavi
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
ولی خداییش آرایش بعضی از خانم ها هم از حد گذرونده...
sm-mousavi
sm-mousavi
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
ای خانم آرایشی که باعث زیبا کردن و جلب توجه شود حرام و گناه است...
A_K
A_K
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
آقای موسوی من کاملا با آرایش کردن مخالفم...بعععععععععععععععععععله!فوق فوق فوقش ی کرم
قضاله
قضاله
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
هوم عاره ! اصن بعضیا خودشونو تو آرایش غرق می کنن !
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
١
٠
بله..................حق با اقای موسوی است....................ارایش فقط برای همسر است و بس نه برای مردای توی خیابان
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
غرق شدن تو آرایش.آرایش بعضیا رو کشیده تو خودش جوری که بیرون و بدون اون براشون تعریف نشده اس...
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
به صورت بعضی از اینا تیغه که بمالی ، میشه باهاش 10 نفر رو آرایش کرد:))))منم نظر کارشناسیمو نمی گم چون فضا رو در اون حد نمی بینم:)))))خخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
هار هاااار هاااااااار *:) خوشحالم که آدم منطقی " رو صورت بعضی از اینا تیغه که بمالی ... " هم هنوز داریم تو جیم *:) خسته شدم از بس اون یکی از این بد گفت ، این یکی از اون ...
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
حالا از اینا گذشته اون روز تو مترو یک پسر رو دیدم علاوه بر این که ابروهاشو برداشته بود بلکم رو به بالا تــــــــــــــــَتو هم کرده بود:||| یعنی واقن یک روسری فقط کم داشت:)))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
شما به این افراد نگاه نکنی ها واسه سنت بده:))
قضاله
قضاله
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
نمدونم والا ! بعضیا کمبود اتماد ب نفسه ولی خیلیا هم از رو چشم و هم چشمی ! دکتر پوست بود می گفت خانومه اومده .... گفته بهش حد اقل آرایشتو پاک کن ببینم چته گفده بعد چه طوری برم بیرون :| من ک اصن حوصلشو ندارم ! چقد بیکارنا !
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
!!!!!!!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
هار هااااااااااار هاااااااااار *:) خعععععععلی باحال بود ...
قضاله
قضاله
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
دوستان بجا اینکه هی پاس بدین آرایشو به هم دیگه ( دخترا و پسرا ) در مورد کلیت آرایش بحث کنین خو خخ :)))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
چشم..:))خخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
ینی منتظر تذکر تو بودیم !
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
ایووووووول قضاله *:)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
من اطلاعی ندارم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
خیلی متشکر ازشما...................ولی مایم اطلاعی نداریم برای همین داریم حدس می زنیم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
والا آرایش زیادو نمیدونم چرا اما آرایش کم در حدی که آراسته و مرتب بشه به نظر من بد نیس.بضیا گندشو در میارن دیگه. صورتشون مثه نقاشیای بچه های 5 ساله جای خالی نداره همش رنگی رنگیه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
گاهی حال ادم بهم می خوره از طرف..............ازبس که بوی مواد ارایشی میده..................یکم تعادلم خوبه ها
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
آره رویا تازه با یه اعتماد به نفسی هم جلوت راه میرن که حد نداره *:)
admin
admin
٩٢/٠٩/٢٣
٢
١
من فکر کنم دوستان به شدت از موضوع اصلی بحث منحرف شدند. سؤال در مورد دخترها و زنها بود نه در مورد پسرها. اینکه چرا پسرها آرایش می کنند یک بحث جداست. سؤال اینجاست که حتی اگر پدیده آرایش کردن در محیط عمومی رو یک موضوع وارداتی غربی هم بدونیم، هرگز اون ها این همه افراط نکردند. البته برخی از زن های بدکاره غربی از آرایش های غلیظ استفاده می کنند که تکلیف اون ها مشخصه..
admin
admin
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
تناقض اینجاست که زن های ایرانی نه زشت هستند و نه بی رنگ؛ پس برای چی این همه آرایش؟ گاهی شنیده ام طرف در ماه حدود 350 هزار تومان فقط خرج لوازم آرایشی می کنه... جالبه بدونید حتی اگر فقیر هم باشند بازم خرج می کنند و چون پول خرید مارک های معروف رو ندارند لوازم آرایش درجه دو می خرند.... چرا اینطوری شدند دخترها و زن ها ی ما که از شکمشون می زنند برای خرید لوزام ارایشی؟
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/٠٩/٢٣
١
٠
به نظر من تنها دلیلش میتونه تهاجم فرهنگی باشه...تقلید کورکورانه از خواننده ها و بازیگران خارجی...و یا چیزی که در ماهواره از اون ها می بینیم...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
١
عقده حقارت دارند....دوست دارن دیده بشن....................وقتی حس می کنن کسی بهشون توجه نمی کنه سعی می کنند تا با ارایش توجه بخرند
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
١
٠
1- اعتماد به نفس پایین 2-جلب توجه و کمبود محبت 3-تقلید از بقیه
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/٢٣
١
٠
وقتی الگوی خیلی از جوونای ما همین بازیگرای ایرانیِ خودمونه ... دیگه ببینین چی میشه ...!!!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
چرا دعوا میکنین با هم؟؟ اینجا سوال اینه که اصن چرا..نه اینکه آقایون بیشتر یا خانوما... عه!! :|
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
دقیقا..................دعوا خیلی زشته:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
شما نارحت نشو پریسا دکتر *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
اینارو ولش کنید کجا شله مدن ؟؟؟؟خخخخخخخ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/٢٣
٣
٢
آرایش تا حدودش لازمه...توی همه جوامع زنان آرایش میکنن..حالا یکی بیشتر یکی کمتر..مهم اینه بدونی کجا و چه زمان چجور آرایش داشته باشی....آرایش نمیشه نباشه..چون بهرحال چره رو کمی ملایم تر و خانم تر نشون میده...........این یک حقیقته..چون از گذشته ها هم وجود داشته..........مهم نحوه استفادشه
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
عجــــــــــب (ه_ه) دوست عزيز عصمتيان را به مقام جلال/ جلوه حرام است مگر با حلال...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
اقا من فکر کنم توی مواد ارایشی مواد مخدر میریزن که طرف معتادش میشه
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/٢٣
٣
٠
منم فکر میکنم توی سیگارا حس مردونگی ریختن که پسرا معتادش میشن
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
١
حس مردونگی نریختن از دست شما ها به سیگار پناه میبرن:)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٢٣
٢
١
قابل توجه دخترایی که تو این روزای سرد با ساپورت و شال نازک میان بیرون - - . - - . - - . - - . - - خواهر من اگه کسی میخواست شماره بده تا الان داده بود - سرما میخوری ها! :)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
شما کجا دیدی این خموقع ساپورت بپوشن؟؟من که ندیدم..احتمالا اون ساپورت نبوده.....حالا.....خود دانید.....
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
وااااااای آره من پالتو تنم ِ ، یخ میزنم حالا اون ها ... دیروز یه خانم ِ ای با کت کوتاه و دامن کوتاه با ساپورت نازک اومده بود بیرون ، یعنی من به جای اون عین بُز می لرزیدم *:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
دمت گرم زدی تو خال داداش:))
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٣
١
٠
من که متعادل ارایش می کنم...حیلی کم..بقیه رو نمی دونم..شاید چهره شون و اینی که هستن و قبول ندارن ..و یااینطوری اعتماد به نفسشون و بالا می برن..فکر میکن زیباترن..ولی به نظرم بعضی ها ارایششون اینقدر زیاده که به جا زیبا شدن ..ترسناک میشن
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
خوش به حال خودمان که اندازه ده هزارتومان هم خرج لوازم ارایش نمیکنیم ... فقط کرم مرطوب کننده و کرم پودر! برای بیرون هم خیلی خیلی کم ...جوری ک اصلا دیده نمیشه ....
zza
zza
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
چون میخوان شوهر خوب گیرشون بیاد و رقابتی است بر سر شوهر
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
:| الان رقابت سر اقایونه؟؟ ههههه
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
یه وقت خوشی نزنه زیر دل آقایون از خودشون باور کنند *:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
دقیقا حق با توییه تو این بی شوهری اینا دست به هر کاری میزنن که نترشن:))
Niva
Niva
٩٢/٠٩/٢٤
١
٠
البته نبود مرد یا پسر مناسب رو میچه در جامعه مد نزر گرفت.. واقعا واسه پیدا کردن پسر خوب باید به هر دری زد :)
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
:|:|:| چرا واقعن!!!
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
واقعن نمیدونم دلیلش چیه؟!حتمن اعتماد به نفسشون کمه و میخوان خوشگل بشن دیگه و خب البته اعتقاداتشون هم میشه گفت قوی نیست!ولی اینکه بعضیا زیاد از حد آرایش میکنن و قیافشون کاملن مصنوعی میشه اصلن خوب نیست :|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
اعتماد به نفسشون کمه.درسته ولی گاهی هم اعتماد به نفسشون چون سر به فلک گذاشته این کار رو می کنن!
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
نمیدونم....................حتما کمبود اعتماد به نفس دارن!!!!!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
و کمبود محبت و تلاش برای جلب توجه *:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
فقط اعتماد به نفس كه نيست! كمبود آگاهي، ايمان واعتقاد.... متاسفانه اين دوستان متوجه ضررهاي كه به خودشون وجامعه وارد ميكنن نيستن. مشكل هميشه بشر از جهالتش هست. مشكل اينه كه گاهي اوقات واقعا نميدنيم داريم چكار ميكنيم :((
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
بله درستته........
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٢
١
واااااای بچه ها یعنی بعضی از این خانم ها یه روزه کل رژ رو تموم میکنند ، آدم حالش بهم می خوره نگاشون میکنه... کلا دخترا به چند دسته تقسیم میشن : بی نیاز : خداوند این دختران را زیبا آفریده . لامصب هرچی بیشتر نیگاشون می کنی ، کمتر عیب و نقص درشون پیدا می کنی !! این ها دیگه اگه دست نزنن به خودشون سنگین ترن و اگه دست بزنن ، به نظر من در کار و هنر خدا دخالت کردن …(مثلا خودم و چشای درشتم و مژه های بلندم ، اعتماد به نفسم !) ۲) کم نیاز : دختر هایی با چهره ی معمولی که اگه مقداری به خودشون برسن ، خیلی خیلی تو اجتماع تحویل گرفته میشن ! ۳) پر نیاز : کسایی هستن که … خب ، چطو بگم … چیزه ، اینطور میگم : عزیزانِ من ، مهم اینه که دل آدم پاک باشه ( از بقیه ی این قسمت صرف نظر شد ) ۴) پر کارها! : از اسمشون معلومه … دیدین گریمور ها برا گریم یه بازیگر بعضی اوقات یکی – دو ساعت وقت میزارن ؟ حالا این قبیل از خانوم ها ، اینجوری رفتار می کنن . طوری که وقتی از جلو میز آرایش پا میشن ، لایه ای به ضخامت یک سانتیمتر روی پوست صورتشون رو پوشونده ! البته اسم دیگه ی این قشر ، افراطیون و اغراقیون نیز می باشد ! ( گفته شده کسانی در جامعه بوده اند که از همین شیوه ی پُرکار به شدت به نفع خودشون استفاده نموده و به مدت چندین ماه سر دوست پسرشان را شیره مالونده و با او هم ازدواج نموده اند … در حالی که فردای روز عروسی ، شادوماد به لایه ی زیرین آرایش پی برده و مجاب به هزینه ی هنگفت عمل جراحی روی پوست صورت عروس خانوم گردیده ! ) و اما میرسیم به آرایش عروسا … همیشه یه چیز برام سوآل بوده . چرا تا این اندازه افراط میشه سر آرایش عروس ؟؟؟ طفلک داماده قبل عروسی با یه نگاه عاشق دختره شده ، ولی کسی که از آرایشگاه میاد بیرون اصلاً یکی دیگس !!! ( که گاهی اوقات عواقب ظاهریش تا بعد از عروسی هم باقی میمونه ) گاهی اوقات عروس فامیلمونه هااا ، ولی شک می کنم که خودشه یا نه ! این جمله ایه که بعضی اوقات بکار میره : ” اینقد خوشگل بود و نمیدونستیم ؟!! “
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
این من هستم *:)
mahnaz_ai
mahnaz_ai
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
با اون لایه بندیه موافقم من که خودم ضد افتاب میزنم ولی یکی از دوستام میگف من 4تا کردم میزنم حالا بقیش بماند....:))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
سقف جیم اومد پایین:))
Niva
Niva
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
به به بابا طبقه بندی :))) الان ما جیمی ها که همه جزو دسته 1 هستیم به لطف خدا :دی
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
بحث افراط وتفريطه ديگه. چي ميشه گفت :(
mahnaz_ai
mahnaz_ai
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
دخترا دلشون به همه چیزا خوشه من حمایت نمیکنم چون بعضیا شورشو در اوردن وقتی تو جامعه ای که همه چی واسه ما دخترا محدود کنندس خوب بعضیا دلشون میخاد اینطوری باشن
Niva
Niva
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
الان خط چچم میکچن تا فرق سرچون به خاطر رفع محدودیته؟ والا قچنگ که نمیچن زچت هم میچن
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
كدوم محدوديت دوست عزيز :) ب اعتقاد بنده وضع كنوني هم به واسطه آزادي بيش از حد جوونا هست!! قدرت تحليل واستدلال از جووناي ما گرفته شده اونا از يك آناليزور محض به يك پذيرنده مطلق ومنفعل تبديل كرده؟!!! خيل كثيري از جونا فقط تحت تاثير تلقيناهاي شبكه هاي خارجي، دم از نبود آزادي ميزنن!! باديد باز ودقت بيشتر روي مسائل مربوط به جوونا اظهار نظر كنيد (ه_ه) امثال ما پايه هاي قدرت جامعه هستن. ماتاثير بسزايي رو كيفيت زندگي نسل بعد از خودمون ميذاريم. بايد بيشتر روي اين مسائل دقت كنيم.
m-ziya
m-ziya
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
به نظر من یه حس ذاتی میل به تحسین شدن پشت این ماجراست. واقعا نگاه صرف این که خانوما آرایش میکنن که پسرا بیشتر بهشون نگاه کنن، به صورت مطلق درست نیست، هر چند که میتونه انگیزه بعضی ها باشه! عامل اصلی ترش تحسین شدن بین خود جمع زنانه است. قشنگ به نظر رسیدن تو جمعهای زنانه است. دوستان دقت کنید. من به خوبی و بدی این قضیه نپرداختم. چون خوبی و بدیش واضحه! و خوب بسته با اعتقادات آدمها داره. من فقط به سوال انجمن جواب دادم! من فقط علت رو گفتم از دید خودم!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
١
٠
حالا چرا گریه می کنی ضیا:))
Niva
Niva
٩٢/٠٩/٢٤
١
٠
خب حالا مایم که چیزی نگفتیم چرا خود زنی میکنین؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
١
٠
بله احتياط شرط عقله! هيچ وقت نبايد قاطعانه درمورد چيزي اظهار نظر كرد. به قول معروف تنها چيز ثابت تغيير هست . تغيير هميشه رخ ميده :) به هرحال نبايد چيزي گفت كه بعدا براي آدم دردسر بشه :)))) نظرتون درسته :)) وعلتش هم ارزش شدن چيزهاي بي ارزش هست!!!يك واقعيت تلخ كه داره باسرعت زيادي توي جامعه ما اصل ميشه :((
پسر جهنمی
پسر جهنمی
٩٢/٠٩/٢٣
١
١
اولا آیا ژاپن در خاور میانه است ؟ دوما موقعی که دختر باشی برای این که ترشی نندازی به هر روشی متوسل میشی از جمله همین مواد آرایش و موقعی که که این قشر از خطر ترشی بیرون اومدن وارد خطر هوو میشن که بازم برای رفع این مشکل دست به دامان مواد آرایشی می برن
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
عجب نظری!!!!!!!!! اینم میشه !!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
پسر جهنمی کم پیدایی کجایی؟؟
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
واقعن برای این طرز حرف زدنتون متاسفم آقای پسر جهنمی....
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
نه اتفاقا درست مييگن :) خيلي ها رو حساب اين مورد وچشم هم چشمي دست به اين كارا ميزنن :) يادگيري 75درصد از طريق بينايي هستش ومتاسفانه درصد زيادي از افراد جامعه ما عقلشون به چشمشونه!!!! نشنيدين حكايت اون دانايي رو كه براي افزايش قوه تعقل سفارش كرده بود همه هويج بخورن. وهمه بهش خنديده بودن. غافل از اينكه عقل همه به چشمشونه :(((((
هموطن
هموطن
٩٢/٠٩/٢٣
٢
٠
زنان بی حجاب نگاه مردان بی غیرت را گدایی می کنند.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
خیلی جمله پر معنی ای بود...........ممنون
Niva
Niva
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
واقعا
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
بله يه حقيقت تاسف آوره :(
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
درسته:((((((((
sherlok
sherlok
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
کمبود دارن داداش.
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
اين جواب قانع كننده اي نيست!! يكي 2نفر كمبود داشته باشن بقيه چي؟؟ تاحالا درمورد نقش تبليغات تجاري در مورد اين معضل فكر كردين؟؟ اين تبليغات محيط زندگي همه ي مارو محصور كرده :(( مصرف گرايي، اشراف زادگي، برندگرايي رو داري براي نسل جديد نهادينه ميكنه!!! باديد باز تري به اين مسائل نگاه كنيد. تك تك ماها در قبال خودمون وجامعه مسئوليم (ه_ه)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٢
خیلی در مورد بحث این انجمن حرف داشتم وبرای کامنت تک تک شماها جواب داشتم ولی به خاطر اینکه این انجمن من به اسم یکی دیگه منتشر شد/ترجیح دادم اصلا وارد این انجمن نشم و هیچ سوال و جوابی در مورد نکنم / :
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٢٤
٢
٠
این شاید به قولی اشتباه لپی بوده ، شما جواب بدید این دلیل قانع کننده ای نیست خب بلاخره باید تبادل نظر کنیم.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٢٤
٠
١
آیا اصلا با عقل جور در میاد یک کاربر خانوم بیاد و این بحث و انجمن رو در مورد آرایش کردن خانومها بده؟!(mandana) / ای کاربر کجاست؟چرا من ندیدمش تا حالا /چرا یک سر به انجمنش نزده؟
admin
admin
٩٢/٠٩/٢٤
١
٠
من فکر می کنم باید یک موضوع رو در موردش یکبار صحبت کنیم. در غیر این صورت احساس می کنم دارید لج بازی می کنید. این موضوع از روز چهارشنبه ایجاد شده بود. حتی پنج شنبه هم پوسترش آماده بود. تیتر و تاریخ آپ شدن پوستر مشخصه. شما روز جمعه این رو پیشنهاد کردید. از این ها گذشته الان چه فرقی داره به نام کی باشه؟
admin
admin
٩٢/٠٩/٢٤
١
٠
این بهانه گیری های الکی از یک نفری که مثلن سن و سالی داره و باید الگوی بقیه باشه خیلی عجیه... لطفا در رفتارتون تجدید نظر کنید.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
اقا اینا کجا ازشون سن و سالی گذشته...................جوانه به این رعنایی:))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
لطف بفرماييد به سنجش وارزيابي سخن بپردازين نه سخنران!! چه اهميتي داره كه كي مطرحش كرده! چيز عجيبي هم نيست! خودممن كه از قشر نسوان جامعه ام بيش از هركسي با اين مسئله مشكل دارم!! آمار استفاده از لوازم آرايش در كشو ما واقعا سرسام آوره!!!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
این مقوله آرایش و اینا تبدیل به یک بحران عجیبی شده ! اصلا یک چیزی میگیم یک چیزی میشنویم! هرچقدر هم که روی این که "چرا باید مردم سرزمین ما این رفتار رو از خودشون نشون بدن" فکر میکنیم از آخرش به این میرسیم که همش زیر سر تهاجم فرهنگی و ازدست دادن داشتهای با ارزشمونه در همین راستا یه این پست یک نگاهی بندازید و ببنید که نظر خود تولید کننده های این لوازم آرایشی در مورد بعضی از هموطن ها ما چیه !! http://www.azariha.org/?lang=fa&muid=53&item=796
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
بله به اعتقاد همين سران جنگ نرم(نمونش مايكل روبين) تنها جنگي كه در شرايط صلح هم بين كشور ها به صورت غير رسمي وجود داره همين جنگ نرم هستش. خيلي آروم بدون اينكه ديده بشن دارن ساختار ماهوي جامعه فرهنگ وتمدن مارو داغوون ميكنن. بدبختانه خود مردم سربازان اين جنگ خاموش هستن!! هيــــــــــــــــع...
Niva
Niva
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
واقعا اصلا جالب نیست.. به نزرم اونهایی که به چدت آرایچ میکنن مچکل روانی دارن ..مثلا دوست دارن جلب توجه کنن.... یا اعتماد به نفسچون پایینه یا زچتن دوست دارن خوچگل به نزر بیان... آرایچ در حد کم و خیلی ملایم چاید بد نباچه ولی اون هم یه سنی داره نه اینکه یه ریزه بچه رو میبینی 5 من آرایچ کرده... جدیدا که تو مجالس عروسی آرایچ بچه ها از ماماناچون بیچتره واقعا خودمون داریم فرهنگ غلط رو به خورد بچه هامون میدیم.. یعنی هر کی آرایچ نکنه خوچگل نیست.... در مورد آقایونی هم که آرایچ میکنن دیگه نیاز به گفتن نداره اونا هم مچکل روانی دارن... یه بنده خدایی میگفت پسرم لاک میزنه میره مغازه... خب این یعنی سالمه؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
١
٠
اگه مشكل رواني داشتن كه غصه نداشتيم. آدمي كه تعادل رواني نداره عذرش موجهه !!! مشكل اينه كه خيلي ها از سر آگاهي اين كارارو ميكنن :( آرايش زنهاي ايراني از زنهاي روسپي دركشور هاي خارجي هم بيشتره :(((
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
تهاجم فرهنگي!!! برنامه هاي ماهواره!!! تغيير سبك زندگي !!!! علت كه زياد داره!!! به نظرم مهمترينش هم بي توجهي و كم مسئوليتي خود مردم ومسئولين به اين قضيه هست!!!
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
من نمیدونم این افراد مثلا زیبا.... کی وقت میکنن اینهمه آرایش کنن!!!بعدش بیان بیرون و یا هر مکان عمومی دیگه ای!!! واقعا چقدر از وقتشون رو صرف این آرایش کردن میکنن!!! خب شایدم اصلن آرایششون رو کاملا تمیز نمیکنن و تمام روز و شب رو همونطور هستن!!!!!!!!!!!!