خانه انجمن سربالایی یا سرازیری اقتصادی؟!
٧٣٨
٩٣
ali007

سربالایی یا سرازیری اقتصادی؟!

سربالایی یا سرازیری اقتصادی؟!

چند وقتی بود همه قیمت ها سربالا بود ، چند وقتی هم سرپایینی شد اما هنوز تورم باقیست!
وضع اقتصادو چه طور ارزیابی می کنین با توجه به نزدیکی سال نو؟

٩٢/١٠/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
blue girl
blue girl
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
اول اوووووووووول اول اول اول اول اول اوله اول بابا خود اوله اول ايــــــــــــــــــــــــــــــــــول اوله ........
s_gonah
s_gonah
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
خوب یعنی چی؟
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
خخخخخخخخ....باشه شما اول!!!!!!!!!!!!
s_gonah
s_gonah
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
اولش که باید بگم لطفا کودتا نکنید علیه من دوما تورم یعنی اینکه همه اجناس باهم گرون بشه این تعریف طبق کتاب دانشگاهی هاست و اینکه این طوری که تو بازش کردی منم می تونم جمعش کنم ولی در کل باید بگم قیمت ها خوبه دولت خوبه و........ اما باتمام اینا م.م.ت
blue girl
blue girl
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
بشين بينم باوا يه چي ميگمااااااااااا من چند ماه ازت بزرگترم .........نكن
khan
khan
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
برادر گناه! طبق کتاب دانشگاهی ها!!!!! شما کدوم کتاب دانشگاهی ها(آیکون giggling) رو خوندید؟ چند ترم اقتصاد پاس کردید؟ اگه نظر خاصی دارید نظرتون رو بگید نه اینکه اونو به زور به کتابا بچسبونید...
khan
khan
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
شمام خواهر دیگه قضیه رو زیاد منشوری نکن دیگه...
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
شما برو بابا اب دادت رو بخون
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
قیمت ها خوبه؟؟....خرید کردی تا حالا؟؟...اصلا تورم همون تعریفی که از کتاب های دانشگاه کردی...بنظرت همه اجناس گرون نشده؟؟...یه جنس نام ببر که قیمتش مثل هشت سال پیش باشه...
khan
khan
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
خواهر نگین با کی بودید؟ من که جسارتی نکردم...
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
سیب زمینی شده کیلویی 5 هزار تومن
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
نه برادار با برادر گناه بودم
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
اقا دعوا نکگنین..........من با اس گناه مخالفم........با محمد حسین موافق!!!!!!!!!!!
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
تورم....شیب ...........شیب دار............
khan
khan
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
الان جا داره که در ادامه صحبتهای دوست گران میاه بگویم:...پیـــــــــــاز چقدر گرون شده...
khan
khan
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
گران مایه
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
پیاز مگه شما به پیازم پولم میدید؟؟؟؟
khan
khan
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
چیز دیگری نمی توان داد
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
خخخخخ!!!
blue girl
blue girl
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
من باز يه چي بگم سانسورم ميكنن چون دست به سانسوريم خوبه ماشالا پس نميحرفم
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
بله........
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
گفتن که خوب میشه ولی فک نکنم تا عید تغییر زیادی بکنه
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
بهتر...........
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
تغیر زیادی با همون مدت سربالایی نکرده....هنوز راه طولانی ای مونده تا بگیم تورم از بین رفته!...امیدوارم آقای روحانی تلاش خودشونو بکنن :)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
روحانی هر کاری هم بکنه نمیتونه تورم رو بیاره پایین چون فروشنده ها منصف نیستن
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
دیگه این اقتصاد ما ،اقتصاد نمیشه !!!!
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
بله .....
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
بله ایشون تمام تلاش خودشون رو میکنن!!!!!!!!!!!!!!!
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
ینی دیگه اون قدر تورم بالا رفته که شما نمیتونی یک کیک شکلاتی 15 تومانی بخری؟
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
بابا وضع خرابه خراب!!خخخخخخ
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
یکم دست و دلباز باشین
ali007
ali007
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
خخخخخخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/١٧
٦
١
گـنـدی کــه تــوی اون هــشت ســال بــه اقــتصــاد زده شــد.....هــشتــاد ســال فــقط طــول میــکشه تــا پــاکش کـــرد!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٧
٠
١
چرت و پرت نگو.................
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
نه آقای نص...من کاملا با ایشون موافقم.... اون همه خرابکاریو نمیشه یه ساله جمع کرد چه برسه به 6 ماه..... همین کاراییم کردن باید خداتونو شکر کنید
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
حرف قشنگي نبود (o_0) زيرو رو كشيدن كار بديه.... بیخودی پرسه زدیم ،صبحمان شب بشود/بیخودی حرص زدیم ، سهممان کم نشود/ما خدا را با خود ، سر دعوا بردیم/و قسم ها خوردیم/ما به هم بد کردیم ،ما به هم بد گفتیم/ما حقیقتها را ، زیر پا له کردیم/و چقدر حظ بردیم ، که زرنگی کردیم/روی هر حادثه ای ، حرفی از عشق زدیم/از شما میپرسم ، ما که را گول زدیم ؟؟؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/١٧
٢
٠
محمد حسن چرت و پرت نیست....دولت قبلی ثروتمند ترین دولت ایران بود....اندازه ای که احمدی نژاد توی اون هشت سال نفت فروخت ایران تو تاریخ نفروخته بود....چند سال با مسخره بازی و امروز فردا کردن مذاکرات رو راه برد...به کجا میخواست برسه؟؟...قط تحریم رو به وجود آورد...همین تحریمایی که هنوز داره داغون میکنه کشورو همش تقصیر دولت قبلیه...زحمت کشید ،اما عرضه نداشت...
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٧
١
١
زمانی که دولت دست یک سری افراد بود با پول مردم یه عده ی خاص رو سرمایه دار کردن................ریشه گرانی الان تقسیر اونهاست..........همون افراد مشکل دار الان پولدار و سرمایه داره کشورن..........زمان اقای احمدی نژاد به خاطر افشاگری هایی که شد انها سر لج افتادن و شروع به ایجاد اختلال کردند و تا امروز هم اختلال انها ادامه دارد.............با یک طرح اقای روحانی ان افراد اختلال بیشتری وارد می کنند،ان طرح چیزی نیست جز برداشته شدن مالیات صادرات!!!!!!!!!!!!!!دیگه الان دلال راحت می تواند پسته را صادر کنه،میوه را صادر کنه و سود بیشتری کند...................بعد کمبود داخل کشور میشود،بعد میرن واردات می کنند و گرانی بدتری بوجود می اید..................چشمانتان را باز کنید............
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٧
٢
١
تحریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تحریم چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟گرانی ماشین، گرانی مواد شوینده ،گرانی مواد الکترونی مال تحریمه مایم قبول داریم..................ایا گرانی ارزاق مردم هم تقصیر مردمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ما ارزاقمون و که خودمون تولید می کنیم..............حتی بعضی هاشون رو صادر هم می کنیم،گرانی اینها یکم مشکوکه................یه مشت انسان پول پرست دارن کشور رو به گند میکشن..................هر دولتی که جلوی انها نه ایسته انها باهاش راه میان ولی اگر نیان تمامه،گرانی بی داد می کند
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/١٨
١
٠
سانسور شدم....
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
١
٠
ایول باهات موافقم!!!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٧
١
٠
شماها نمی دونیدگوشت هزار تومن ارزون شد..................به گفته مسئولان ما گوشت وارد نکردیم...........اما خیلی شیک و مجلسی گوسفند زنده وارد می کنیم میبریم اذربایجان ذبح می کنیم....................بعد دامدار اذربایجان ورشکست میشه....................با افتخار میگیم امسال گندممون خودکفا شده...............اما نمی گیم به اندازه نیاز دو سال کشور گندم وارد کردیم.................به چین نفت و مواد خام میفروشیم بعد به جای پولش می گیم بیا برامون ساختمان بساز..................ساختمان با مصالح خودمون....................بعد می گیم چرا تحصیل کرده ها بی کارن...........................اقای ظریف میره مذاکره میکنه........امریکا میگه توافق کردیم ،ایران میگه توافق کردیم همه میگن توافق بعد امریکا میگیره ایران و تحریم میکنه بعد اقایون اجازه میدن اونا راحت بیان از تاسیسات حساس کشور بازدید کنند.............................اقای ظریف میاد میگه امریکا با یک موشک کل کشور رو فلج می کنه...................
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
عجب دل پري (-_-)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/١٧
١
١
ینی الآن این امثال این اتفاقاتی که گفتی توی دولت نیفتاده بود؟؟؟؟؟....اگه بخوای اشتباهات دولت قبلی رو نام ببری که باید 10 صفحه مطلب بنویسی براش....فک کردی ایران توی اون 8سال به چین باج نمیداد؟؟...نفتشو مجانی میداد به چین از اونور جنسای بنجلشونو وارد میکرد...نفتشو مجانی میداد به چین تا وقتی تحریم دارو بودیم از چین داروی بیهوشی وارد کنه...همون دارو بیهوشی ای که چندین نفرو به کشتن داد....
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٧
١
٠
ادم دارو و جنس وارد کنه بهتر از اینه که پروژه بده دست اونا....................اگر اونا بیان کارخونه بسازن یه چیزی......بعدشم کشور تحریمه هر کشوری به ایران دلار بده اونم تحریم میشه اگر همون جنسای چینی وارداتی نبود الان کشور کاملا فلج بود
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
شما فقط اینا رو نبین..............اون اقای قبل از دکتر روحانی اومد کشور رو خراب کرد رفت!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
کشور اگر خراب شده بود امریکا دست و پاش نمی لرزید نمیومد سر مذاکره....اگر خراب بود سعی نمی کردن سال 88 کشور رو از هم بپاشونن
ali007
ali007
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
من چی بگم به تو محمد حسن...........اخه چرا چشماتو باز نمیمکنی واقعیات رو نمیبینی!!!!!!!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
من خبر ندارم از قیمتا متاسفانه
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
:)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
حالا ما بیام و این جا بحث کنیم کی میاد اینا رو بخونه ؟<روحانی>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به هیچ هدفی هم نمیرسیم
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
شاید خوندن جناب دکتر!!!!!!!!
نگارا
نگارا
٩٢/١٠/١٧
٢
٠
همین که گرون نشده خیلی نسبت به پارسال و ماه های قبل خوبه!!پارسال که شب می خابیدی صبح معلوم نبود وضعت چه جوریه..همه چی در لحظه بود.. الان اکثر چیزا از خورد و خوراک و پوشاک نسبتا ثابت مونده.
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
اما قیمت ها رو به بهبوده!!!!!!!!!!!!
maede
maede
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
سر پایینی هم بوده؟!وضع اقتصاد افتضاااااااح!
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
اونم درسته......اما داره بهتر میشه!!!!!!!!!
adib_aref
adib_aref
٩٢/١٠/١٧
٠
٠
واقعا می توان پیش بینی کرد؟!!
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
هر کی نظرشو میگه جلال جان!!!!!!!
پری سا
پری سا
٩٢/١٠/١٨
٠
٠
ای باوا......چ چیزا؟؟؟؟؟!!!من ک فک نمیکنم امسال عید داشته باشم..چون از صب تا شب مدرسه ام......
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
خخخخخخخخ!!!!!!!!
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/١٨
٠
٠
ما از اقتصاد چیزی نمیفهمیم!!!!!!!!!!! قیمت وسایل ها هم از چند وقته خبر نداریم!!!!!!!!
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
بله......
aisan_m
aisan_m
٩٢/١٠/١٨
٠
٠
نمیدونم!!!!!!!!!! متاسفانه از قیمت ها خبری نداریم
ali007
ali007
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
بله......
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/١٨
٠
٠
من كه از اقتصاد چيزي نمي فهمم......خخخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/١٨
٠
٠
بععله تو نگفتی؟؟؟؟؟؟؟؟
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/١٨
٠
٠
چي رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
بعععععععععله
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
خخخ!!!!!!
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/١٠/١٨
٠
٠
ینی الان منظورت اینه ک اقتصاد شالاپس افتاده تو سر پایینی...؟
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
نه ینی اوضاع رو به بهبوده!!!!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/١٨
٠
٠
سلام ... اينقدر خوب است كه يك هفته است با كسي دعوا نكرده ام . حسن جان دوست دارم
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
متن عاشقشم.........دکتر مچکریم!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٨
٠
٠
به وزیر نفت اقایروحانی میگن................اقا بنزین وارداتی ایران از چینه؟؟؟؟ اقا میگه: من نمی دونم از کجا بنزین وارد می کنیم.............خبرنگار:واقعا جناب وزیر نمی دانید؟؟؟وزیر: چی ،ما بنزین اکتان بالا وارد می کنیم بنزین بی کیفیت وارد نمی کنیم
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
خب حضور ذهن نداشته..نگفنت نمیدونم گفت از هنین کشور های اظراف!!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
مسولی که برا همچین موضوعی حضور نداشته باشه به چه درد می خوره......................ایشون از اون ادمای بی علم هستند..........الکی دفاع نکن داداش
ali007
ali007
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
دفاع نمیکنم ادمی که 16 سال وزیر نفت بوده بی علم نیست!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
دربرنامه دیشب ثریا اقای اکبر اعتمادی را اوردند....................اقای اعتمادی اولین رئیس سازمان اتمی ایران است که بعد از انقلاب از ایران خارج شد................این فرد با اینکه با حکومت ایران مشکل دارد ولی فردی ملی گراست................در برنامه دیشب ثریا همچین فردی از سر دلسوزی داره میگه اقا توافق با امریکا برا کشور ضرر داره،شما حتی باید از سازمان اتمی بیاین بیرون تا حقتون خرده نشه..............همچین فردی داره میگه غرب دشمن ماست، و این توافق نامه به ضرر ایرانه..................بعد مسئولان ما همش دنبال ایجاد رابطه هستند...............ایشون گفتند ایران 10% سهام یک شرکت اتمی المانی را خرید تا سوخت مورد نیاز کشور فراهم شود،اما ان شرکت زیر وعده هاش زد و گفت ما سوخت به شما نمی دیم، الان هم امریکا زیر توافق میزنه میگه توافقی نبوده.................................کاش مسئولای کورمان چشماهایشان را باز کنند
ali007
ali007
٩٢/١٠/١٩
٠
٠
مسئلان چشماون خیلی هم بازه!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
اگر چشماشون باز بود دوباره قبول نمی کردن که دشمنان کشور به ایران سفر کنند و مثل سری قبل با عوامل فتنه ملاقات کنند
ali007
ali007
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
دشمنان نبودن هیئت پارلمانی اروپا بودن دوما اونا عوامل فتنه نبودن اونا از زندان اراد شده بودن ینی بی گناه بودن!!!!!!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٢٠
٠
٠
ای بابا این حرفا چه فایده ای داره کــــــــــــــــــــــو گـــــــــــــــــــوش شنوا؟؟؟؟؟؟؟ /// مرسی علی آقا
ali007
ali007
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
خواهش میشه!!!!!!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
اون قدر از اين حرفا بدم اومده كه سرم صدا ميكنه
ali007
ali007
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
خخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
هااااااااااااااع باز من هنگیدم *:) عاقا در این موارد من نظر نمیدم *:) ....
ali007
ali007
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
:)
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٢١
٠
٠
الان چند ماهی است که یک ماهواره جدید ایران اماده پرتاب است و منتظر مجوز اقایون دولتی.................اقایون دولتی اجازه پرتاب ماهواره رو نمی دن؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون می خوان بگن نگاه کنین ماهواره در دولت ما ساخته شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی این کارها درسته
ali007
ali007
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
اخه شما از کجا میدونی برادر من!!!!!!!!!دکتر روحانی مثه اقای... نیست!!!!!!
korosh
korosh
٩٢/١٠/٢٢
٠
٠
تا اخر دولت تدبیرو امید همش همینجری تورم ولی هعی روز به روز کاهش پیدا میکنه :)) حال کردی اصن :)