خانه انجمن هفته هجدهم را پیش بینی کنید!
٥٦٩
٤٦
s_jeem

هفته هجدهم را پیش بینی کنید!

هفته هجدهم را پیش بینی کنید!

سه – چهار سال پیش که طرح می‌ریخیتم و در فکرمان به طور جدی ایده سایت جیم می‌چرخید، اگر می‌دانستیم ادمین‌های سایتمان این‌قدر در پیش‌بینی‌ فوتبال مهارت دارند؛ قطعاً بیخیال این ایده می‌شدیم و این عزیزان را می‌فرستادیم که در سایت‌های پیش‌بینی فوتبال ثبت نام کنند. از این‌جا که چیزی در نمی‌آید. لااقل آن‌جا یک چیزی در می‌آوردیم. تازه فکرش را بکنید که آن موقع دلار چقدر بود و الان چقدر! آخر این سایت‌ها دلار می‌دهند به برندگانشان!

راستی این هفته یک چیز دیگر را هم فهمیدیم. این که شاید یک سری از دست‌های پشت پرده فوتبال، پشت همین سایت جیم باشد. این هفته 11 نفر نتیجه بازی تراکتورسازی – گسترش را دقیقا درست پیش‌بینی کردند. این خودش رکوردی است برای خودش، که تا به حال در مسابقه پیش‌بینی سایت سابقه نداشته.

جایزه دور از ذهن ترین پیش‌بینی درست را هم می‌دهیم به آقای بهمنی که بازی (ملوان 3 – 0 داماش) را دقیقا درست پیش‌بینی کردند و سه امتیازش را گرفتند. این جایزه همیشگی نیست. باز هفته دیگر نیایید بگویید جایزه فلانتان کو!

اما مدال‌ها:

مدال طلا: مشترکاً به h-naderi – paeez – neyosha – ghazale (11 امتیاز)

مدال نقره: مشترکاً به م- نص – ati200 – b- bahmani (9 امتیاز)

مدال برنز: مشترکاً به par!sa - sm-mousavi (8 امتیاز)

بازی‌های این هفته:

(سپاهان – گسترش )  ////  (سایپا -  استقلال خوزستان)  //// (مس کرمان  - پرسپولیس  )  /// (نفت تهران -  داماش گیلان )  //// (ملوان – راه آهن)  ///  (تراکتورسازی  -  ذوب‌آهن  ) //// ( فولاد  - صبای قم  ) ///(استقلال -   فجر سپاسی)

این هم جدول نتایج هفته قبلی:

٩٢/٠٩/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
آقای وکیلی عقب موندن.. دست و جیغ و هورااااااااااااا..خخخخ
m-ziya
m-ziya
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
همه باهم!! هوررررررررررررررررا! البته من خودم عقب ترم! خخخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان 2– 1گسترش ) //// (سایپا 1- 1استقلال خوزستان) //// (مس کرمان 0 - 3پرسپولیس ) /// (نفت تهران1 - 0داماش گیلان ) //// (ملوان 1– 1راه آهن) /// (تراکتورسازی 2 -1 ذوب‌آهن ) //// ( فولاد 0- 0صبای قم ) ///(استقلال 1- 0 فجر سپاسی)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
سلام ... لايك
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
پرسپولیس 3 -0 !!!!؟؟؟؟؟؟ پرویز مظلومی فکر نکنم بذاره این نتیجه رقم بخوره
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان 1– 1گسترش ) //// (سایپا1 - 1 استقلال خوزستان) //// (مس کرمان 1 - 1پرسپولیس ) /// (نفت تهران1 - 1داماش گیلان ) //// (ملوان1 – راه آهن1) /// (تراکتورسازی 1- ذوب‌آهن 1) //// ( فولاد 1 - صبای قم 1 ) ///(استقلال1 - 1 فجر سپاسی)
m-ziya
m-ziya
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
همش بک- بک!؟!؟!؟! خوب چی کاریه اینقد عدد وارد کنید؟! میزدید همه بازیها میشه یک - یک
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
بچه ها خیبر دادن ای هفته همه مساوی میشه!
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
:))))))))) آقا مرسی جایزتون خیلی چسبید!
m-ziya
m-ziya
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
نوش جونتون!
admincheh
admincheh
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
یوهووووووووووو:)من طلا گرفتم!اینه!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
من هم نقره گرفتم *:) هار هاار هااار
admincheh
admincheh
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان1 – 1گسترش ) //// (سایپا 1- 1استقلال خوزستان) //// (مس کرمان1 -2 پرسپولیس ) /// (نفت تهران 2- 1داماش گیلان ) //// (ملوان 1– 1راه آهن) /// (تراکتورسازی 2 - 1ذوب‌آهن ) //// ( فولاد2 - 1صبای قم ) ///(استقلال 2- 0 فجر سپاسی)
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
رو یک و دو گیر کردی.خخخخخخخخخخ
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان1 – گسترش0 ) //// (سایپا 1- استقلال خوزستان1) //// (مس کرمان 2 - پرسپولیس 1 ) /// (نفت تهران 1- داماش گیلان1 ) //// (ملوان1 – راه آهن2) /// (تراکتورسازی 1 - ذوب‌آهن2 ) //// ( فولاد 1- صبای قم1 ) ///(استقلال 2- فجر سپاسی0)
m-ziya
m-ziya
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان2 –1 گسترش ) //// (سایپا 1-0 استقلال خوزستان) //// (مس کرمان0 - 2پرسپولیس ) /// (نفت تهران 1- 1داماش گیلان ) //// (ملوان0 –0 راه آهن) /// (تراکتورسازی1 - 1ذوب‌آهن ) //// ( فولاد 2 -0 صبای قم ) ///(استقلال 1- 0فجر سپاسی)
sm-mousavi
sm-mousavi
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان 1–0 گسترش ) //// (سایپا 1-1 استقلال خوزستان) //// (مس کرمان 1- 2 پرسپولیس ) /// (نفت تهران 1- 0 داماش گیلان ) //// (ملوان 0–0 راه آهن) /// (تراکتورسازی 1-1 ذوب‌آهن ) //// ( فولاد 1-0 صبای قم ) ///(استقلال 1-0 فجر سپاسی)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان 1-0 گسترش ) //// (سایپا0 -0 استقلال خوزستان) //// (مس کرمان 0 -2 پرسپولیس ) /// (نفت تهران 0-0 داماش گیلان ) //// (ملوان1 –0 راه آهن) /// (تراکتورسازی0 -0 ذوب‌آهن ) //// ( فولاد1 -1 صبای قم ) ///(استقلال0 - 0 فجر سپاسی)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان – گسترش ) (2-0) //// (سایپا - استقلال خوزستان)(1-1)//// (مس کرمان - پرسپولیس )(0-1) /// (نفت تهران - داماش گیلان )(1-1) //// (ملوان – راه آهن)(1-0) /// (تراکتورسازی - ذوب‌آهن )(2-1) //// ( فولاد - صبای قم )(2-0) ///(استقلال - فجر سپاسی)(1-0)
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
آقا من مدال برنزمو به آقای موسوی نمیدمممممممممممممممممممممممممم...
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
من که نقره گرفتممممممممم *:) پریسا دکتر (چی باکلاس !) باید چشم بصیرت داشته باشی تا ببینیش *:) خخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
خخخخخخخخخخ دوستان من اصلا نظر دادم ؟؟؟ *:) به به به من 15 شدم الان یعنی رو هوااااااام یکی بیاد من رو جمع کنه .... ماااااااماااااان !!! هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا یه عااااااااااااااااااالمه جییییییییییییغ ناااااااارنجی *:) هار هاار هاااار " عینهو عقده ای ها عمل میکنم *:) "
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان1 – 0گسترش ) **** (سایپا 1- 1استقلال خوزستان) ****(مس کرمان0 -1 پرسپولیس ) **** (نفت تهران 1- 1داماش گیلان ) ****(ملوان 1– 0راه آهن) (تراکتورسازی 2 - 1ذوب‌آهن ) **** ( فولاد 1 - 1صبای قم ) ****(استقلال 2- 1 فجر سپاسی) به وااااالیبال ِ عزیزتر از جاااانم خیانت کردم *:) هار هاار هااااااار
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان 2– 1گسترش ) //// (سایپا1 - 1 استقلال خوزستان) //// (مس کرمان - پرسپولیس ميبره ديگه......) /// (نفت تهران 1- 0داماش گیلان ) //// (ملوان2 – راه آهن1) /// (تراکتورسازی 2- ذوب‌آهن 1) //// ( فولاد 1 - صبای قم 2 ) ///(استقلال1 - 1 فجر سپاسی)
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان 1–01 گسترش ) //// (سایپا 1-1 استقلال خوزستان) //// (مس کرمان 1- 2 پرسپولیس ) /// (نفت تهران 1- 0 داماش گیلان ) //// (ملوان 0–0 راه آهن) /// (تراکتورسازی 1-1 ذوب‌آهن ) //// ( فولاد 1-0 صبای قم ) ///(استقلال 1-0 فجر سپاسی)
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
مثل برنامه نویسی 01 زدم.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ..منظورم 1بوده
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان – گسترش ) (2-0) //// (سایپا - استقلال خوزستان)(1-1)//// (مس کرمان - پرسپولیس )(2-1) /// (نفت تهران - داماش گیلان )(0-1) //// (ملوان – راه آهن)(1-0) /// (تراکتورسازی - ذوب‌آهن )(2-1) //// ( فولاد - صبای قم )(2-0) ///(استقلال - فجر سپاسی)(1-0) :))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان2 – 1گسترش ) //// (سایپا 1- 1 استقلال خوزستان) //// (مس کرمان0 -2 پرسپولیس ) /// (نفت تهران2 - 2 داماش گیلان ) //// (ملوان0 – 0راه آهن) /// (تراکتورسازی2 - 1ذوب‌آهن ) //// ( فولاد0 - 0صبای قم ) ///(استقلال 1-0 فجر سپاسی)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
سپاهان1 – 1 گسترش ) //// (سایپا 1- 1استقلال خوزستان) //// (مس کرمان0 -2 پرسپولیس ) /// (نفت تهران 1- 0داماش گیلان ) //// (ملوان 2– 1راه آهن) /// (تراکتورسازی 1 - 0ذوب‌آهن ) //// ( فولاد2 - 1صبای قم ) ///(استقلال 1- 0 فجر سپاسی)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان 2– 1گسترش ) //// (سایپا 1- 1 استقلال خوزستان) //// (مس کرمان 0 - 1پرسپولیس ) /// (نفت تهران 2- 1داماش گیلان ) //// (ملوان1– 1راه آهن) /// (تراکتورسازی1 - 0 ذوب‌آهن ) //// ( فولاد 0- 1صبای قم ) ///(استقلال 2- 0فجر سپاسی)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان 2– گسترش 0) //// (سایپا1 - استقلال خوزستان1) //// (مس کرمان0 - پرسپولیس 2 ) /// (نفت تهران1 - داماش گیلان 2 ) //// (ملوان2 – راه آهن0) /// (تراکتورسازی2 - ذوب‌آهن0 ) //// ( فولاد 1 - صبای قم0 ) ///(استقلال1 - فجر سپاسی0)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
(سپاهان2 – 1گسترش ) //// (سایپا 1- 1استقلال خوزستان) //// (مس کرمان1 -2 پرسپولیس ) /// (نفت تهران2 - 0داماش گیلان ) //// (ملوان2 – 1راه آهن) /// (تراکتورسازی 1- 0ذوب‌آهن ) //// ( فولاد 1-0 صبای قم ) ///(استقلال2 - 0 فجر سپاسی)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
(سپاهان 2 – 1 گسترش ) //// (سایپا 2 - 2 استقلال خوزستان) //// (مس کرمان 1 - 2 پرسپولیس ) /// (نفت تهران 3 - 1 داماش گیلان ) //// (ملوان 0 – 2 راه آهن) /// (تراکتورسازی 3 - 1 ذوب‌آهن ) //// ( فولاد 2 - 1 صبای قم ) ///(استقلال 1 - 1 فجر سپاسی)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
سپاهان2 گسترش1......سایپا0 استقلال خ0.......مس0 پرسپولیس2..........نفت2 داماش1..........ملوان1 راه لاهن1..........تراکتور 2 ذوب اهن 1..............فولاد 2 صبا2......استقلال2فجر0..........
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
(سپاهان 1–0 گسترش ) //// (سایپا 1-1 استقلال خوزستان) //// (مس کرمان 1- 2 پرسپولیس ) /// (نفت تهران2 - 0داماش گیلان ) //// (ملوان2 – 1راه آهن) /// (تراکتورسازی 1- 0ذوب‌آهن ) //// ( فولاد2 - 1صبای قم ) ///(استقلال 2- 0 فجر سپاسی)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
(سپاهان 2– 0گسترش ) //// (سایپا 1- 0 استقلال خوزستان) //// (مس کرمان0 - 1پرسپولیس ) /// (نفت تهران 2- 2 داماش گیلان ) //// (ملوان 2– 1راه آهن) /// (تراکتورسازی2 - 0ذوب‌آهن ) //// ( فولاد 2 -1 صبای قم ) ///(استقلال 1- 1 فجر سپاسی)
t.m
t.m
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
(سپاهان – گسترش ) //// (سایپا - استقلال خوزستان) //// (مس کرمان - پرسپولیس ) /// (نفت تهران - داماش گیلان ) //// (ملوان – راه آهن) /// (تراکتورسازی - ذوب‌آهن ) //// ( فولاد - صبای قم ) ///(استقلال - فجر سپاسی)
t.m
t.m
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
:| :| کامنت قبل رو فقط کپی کردم:| نتیجشو نذاشتم:|
t.m
t.m
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
(سپاهان2 – گسترش1 ) //// (سایپا 1- استقلال خوزستان0) //// (مس کرمان0 - پرسپولیس1 ) /// (نفت تهران1 - داماش گیلان 1) //// (ملوان1 – راه آهن1) /// (تراکتورسازی2 - ذوب‌آهن0 ) //// ( فولاد2 - صبای قم1 ) ///(استقلال3 - فجر سپاسی1)
admin
admin
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
(سپاهان 1 – گسترش 0) //// (سایپا 0 - استقلال خوزستان 0) //// (مس کرمان 1 - پرسپولیس 2) /// (نفت تهران 1 - داماش گیلان 0 ) //// (ملوان 2 – راه آهن 1) /// (تراکتورسازی 1 - ذوب‌آهن 0) //// ( فولاد 1 - صبای قم 1 ) ///(استقلال 2 - فجر سپاسی 1)
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
(سپاهان 1 – گسترش 0) //// (سایپا 0 - استقلال خوزستان 0) //// (مس کرمان 1 - پرسپولیس 2) /// (نفت تهران 1 - داماش گیلان 0 ) //// (ملوان 2 – راه آهن 1) /// (تراکتورسازی 1 - ذوب‌آهن 0) //// ( فولاد 1 - صبای قم 1 ) ///(استقلال 2 - فجر سپاسی 1)
mhv
mhv
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
(سپاهان 2– 1گسترش ) //// (سایپا 1-0استقلال خوزستان) //// (مس کرمان 0 - 1پرسپولیس ) /// (نفت تهران0 - 0داماش گیلان ) //// (ملوان 0– 0راه آهن) /// (تراکتورسازی 2 -1 ذوب‌آهن ) //// ( فولاد 1- 0صبای قم ) ///(استقلال 1- 0 فجر سپاسی)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
(مس کرمان 0 - پرسپولیس 1 ) /// (نفت تهران 1 - 0 داماش گیلان ) //// (ملوان 0 – 0 راه آهن) /// (تراکتورسازی 2 - 0 ذوب‌آهن ) //// ( فولاد 1 - 0 صبای قم ) ///(استقلال 1 -0 فجر سپاسی)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
(سپاهان 2–0 گسترش ) //// (سایپا 0-0 استقلال خوزستان) //// (مس کرمان 0- 2 پرسپولیس ) /// (نفت تهران2 - 0داماش گیلان ) //// (ملوان2 – 1راه آهن) /// (تراکتورسازی 2- 0ذوب‌آهن ) //// ( فولاد1 - 1صبای قم ) ///(استقلال 1- 0 فجر سپاسی)