خانه انجمن بُکش بُکش بُکش
٩٧٨
١٩٥
Murphinist

بُکش بُکش بُکش

بُکش بُکش بُکش

بهتون میگن می تونی یه نفر رو به هر طریقی که دوست داری بکش! شما کیو می کشین؟ اصلا کسی هست که یخواین بکشینش؟ چجوری طرفو می کشین؟

٩٢/١٠/٠٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/٠٦
١
٠
نه بوا...ولی اگر بخام به بدترین وضع میکشمش.... یه بار تو دبیرستان نقشه قتل یکیو کشیدم... اول میخاستم ببرم با چاقو ی کننند پوستشو زنده زنده بکنم بد با میل داغ شکنجش بدم... چشاشو کور کنم بد میخااستم ببرم زنده زنده بسوزونمش.... البته این خوبش بودا یادمه اون موقع ها برنامه های بیشتری هم داشتم که دیگه نمیشه بگم :)))
khan
khan
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
خیلی خشنی مهدیس خانوووووووووووووووووووووم...
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
شمام خطرناک بودی ها:)) اخ چشمم
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
(ه_0)!
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
مهدیس؟؟ این همه خشونت چرااا؟؟ خخخ بت نمیاد انقد خشن باشی :)
Niva
Niva
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
چه انجمن خچنی .. بچه های مردم رو از راه به در کرد :)) خخخخخخخخخخخ همه دارن خود واقعیچون رو نچون میدن خخخخخخخخخ
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
اره برقی هم وسیله بدی نیستا!....خخخخخخ کشتار با اره برقی در مشهد!!!!!!!
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
بله من از اول دارم میگم اره برقی جز بهترین روش هاست... دردناک... سریع... خشن...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخ چی خشن :)))))))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
هیییییییییییییییییییی :(
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
نکنه به تعداد (ی) هایی که توی "هی" گفتین مد نظر دارید :خخخخخخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
نه بابا مادلمون نمیاد مورچه بکشیم :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
خخخخخ...کسی تا حالا به ما هیزم تری نفروخته :))....واقعا نمیخوام کسی رو بکشم....:)
khan
khan
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
از بس که شما گلی....
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
:))
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٦
١
٠
یکی کمه:(( من 4،5نفر رو خیلی دوست دارم بکشم.................1.سلمان رشدی 2.شاهین نجفی 3.نتانیاهو 4.ناخدای اون کشتی امریکاییه که هواپیمای مسافر بری رو زد
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
شماره دو هم؟؟؟؟؟؟
khan
khan
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
احیانا رقیب عشقی نداری؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٧
١
٠
رقیب عشقی رو که نباید کشت..................باید کنارش زد
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
به به اقاي م.نص
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
اگه این قتل ها انجام بشه شما به یک اسطوره ملی تبدیل میشین!!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
بله/واقعا یک نفر هست.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/٠٦
١
٠
بدون سلام لايك
saiideh70
saiideh70
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
من دوس ندارم کسیرو بکشم خب
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
گشتین/خبر ندارین...
khan
khan
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
سعیده خانم یعنی چی دوس ندارم؟؟؟؟ خوب فکر کن............... ها دیدی یه کسی هست...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٦
٢
٠
آره من یه نفرو ناجور دوس دارم بکشم .... هر شب فکر اینم بکشمش ولی خیلی زرنگه ... هر شب نقشه میکشم بگیرمش با چاقو تیکه تیکش کنم.... اعدامش کنم... بهش برق وصل کنم ....... با آجر ، با سنگ ، با تفنگ ... نمیدونم دیگه خسته شدم ازش.. هر شب اذیتم میکنه خوب.. امشب میخوام اومد با دمپایی بکشمش...... بی شعور سوسکه همش در میره زیر تخت نمیتونم بگیرمش خوب خخخ :((!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
تله موش بذار داداش:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
سلام ... متشكرم كه سوسك را با واحد نفر ميشماريد
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٦
١
٠
تشکر لازم نیست .... یه درصدم بهش فکر نکنید ..من تنها وظیفمو انجام دادم ..کاره خاصی نکردم ...( این افق کجایه من برم محو شم )
khan
khan
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
دوستان منظور ما هرگونه ذی حیات که نبود ... فقط انسان... حالا بگو چند نفر...
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخ یک دمپایی لازمه همش انقد تلاش نمیخاد کهه
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
خان من تا حالا یه مورچه نکشتم !!!!! خخخخ آدم که دیگه .... حتی فکرشم نکن .. مگر خدایی نکرده غیر عمد یا از رو عصبانیت پیش بیاد خخخ
Niva
Niva
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخخ چما به همه موزوعات اینقدر فکر میکنید ؟ خخخخخ
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/١٠/٠٦
٠
١
:) کشتن! اگه طوری باشه که از نظر شرعی حلال باشه مثلا آدمی که از اسلام خروج کرده! !!! با یه تیر خلاصش کنی برا دو طرف عذاب وجدانش کمتره!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٦
١
٠
خخخخخخخخ ...فکر کن اون یه درصد عذاب وجدان بگیره !!!!
khan
khan
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
شما باز پرانتز باز کردی... از نظر شرعی هیچ کس هیچ کس رو حق نداره بکشه مگر به حکم حاکم شرعی...(مثل جهاد-اعدام مجرم-قتل خروج کرده و...) من دارم از یه فانتزی و از منظر تخیل با شما صحبت می کنم نه شرع و شریعت...
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
منظورتون رو گرفتم ولی محض اطلاع آقای خان از نظر شرع مواردی هست که بدون حکم قاضی شرع هم مجاز به کشتن هستیم، مثال: کسی که بدون اذن صاحب ملک، یا بدون اجازه وارد خونه ی شما بشه و قصد جون شما و ناموس شما رو داشته باشه، اگر کشته بشه خونش حدر هست!
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/١٠/٠٦
٠
١
ولی خوب اگه از کسی هم بدم بیاد به هیچ عنوان فکر این امر که بسیار منفور هست و در اسلام قتل نفس شمرده میشه ، اصلا و ابدا!:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
اوووووووووووووووووووووووووووف چه ربطی داشت؟؟؟ اییییییشششششششششششش
khan
khan
٩٢/١٠/٠٧
١
٠
والا که چه ربطی داشت... صرف متفاوت بودن زیبا نیست آقای بهمنی... زیبا متفاوت باش تا مورد قبول خواننده ات واقع بشی...
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/١٠/٠٨
٠
١
خان جان الان زیبایی رو تو تخیلات می بینی؟ خوب انجمن ازین تخیلی تر می زاشتی دوستان راحتر باشن ، بلا نسبت ناراحت نشن ، بگن ایشششششش ! :))))))))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
:|
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
روم به تیفال این اییییششششش فکر نمی کنم زیر نظر من باشه... واسه نظر یکی دیگه است...
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
قناری....
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
نه سوت بلبلی.....
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
با آقای بهمنی بودم......................بهمنی :| :|
مهتاب
مهتاب
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
آرهههههههههههههههه.....دوست دارم با دستای خودم خفش کنم اینقد گردنشو فشار بدم تا کبود شه و بمیره بعدم رو جنازش جشن بگیرم.....ولی نمیشه بگم کیه!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
اصلا معلومه کیه :))...خخخخ
khan
khan
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
یا قمر بنی هاشم این ملت خونخوارن!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
مغولا بودن..................یک سوم اینا جنایت نکردن:))خخخخخخخخخخ
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
جنازشو بعدش تحویل من میدی ؟؟ :))
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
پریسا هم که میخاد از آب گل آلود ماهی بگیره!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
خیلی دوس دارم یه نفرو بکشم اونم به بدترین شکل ممکن که در یک لحظه از روی زمین پاک بشه اصن :) حالا هنوز خیلی دقیق رو نحوه ی کشتنش فک نکردم خخخخ
khan
khan
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
رو ما هم حساب کن دادا
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
آقا من فیفا نمیام خخخخخ ... قراره اون روز مریض شم .... من اگه ازت ببرم میکشیم خخخخخخخ
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
هست کسی که بخوام یک فصل به صورت فیزیکی باهاش صوحبت کنم ولی خب اصلا به جاهای باریک نمیکشه :)))
khan
khan
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
خو حالا بذار بکشه ... هم تو یه دعوایی می کنی هم انجمن ما پر بازدید میشه...
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
یک فصل میشه سه ماه ها....................حواست باشه نمیره طرف:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
همون انگشتتو بکن تو چشش خخخخخخخخ
یه آدم
یه آدم
٩٢/١٠/٠٦
١
٠
ارهههه اول با چنگال چشماشون در میارم بعد میندازمش تو حمام آب سردو باز می کنم بعد بلافاصله رو بدنش اتو داغ میزارم بعد موهاشو میگیرم رو هوا می چرخونمش و در آخر با بالشت در حد مرگ میزنمش
faeze
faeze
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
وااای...چه خشن:|
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ ایول :))
khan
khan
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
خدا بخیر کنه با این روند نظرات تا دو روز دیگه به کجاها می رسیم...
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
خدایا....خدای مهربونم..................الان که دارم فکر می کنم میبینم خدا چقدر مهربونی که ،تو همچین فضایی من و سالم نگه داشتی!!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
١
٠
این کارو نکنید .. از ما گفتن بود .. وقتی بدنش خیسه اتو بکشین ، اتوتون خراب میشه پس ولش کنید ارزش نداره خخخخ
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
با بالش در حد مرگ میزنیش ؟؟؟فک نکنم جواب بده......با چوب دستی ای چیزی بزنش به صرفه تره
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
كشتن كه نه...ولي خب كسي هست كه خيلي ازش بدم بياد...فقط دعا مي كنم كه نتيجه كارشو ببينه...زياد اهل بكش بكش نيستم...
khan
khan
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
چه لطیف...
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
اهل شکنجه کردن هستین یا نه
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
کسی نیست که بخوام بکشم ولی کشتن کسی با تفنگ و خیلی دوست دارم:)
khan
khan
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
تفنگ حال نمیده خواهر ... کشتن با اره برقی یه صفای دیگه داره...
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٧
١
٠
بچه های جیم پتانسیل خلاف تو خونشونه اصلا:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
با وینچستر مخصوصا خخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
بعـــــــــــــــــــــله هستن کسانی که بخواهم آنها را بکشم هوووووووووووووم ولی اگه بخوام اسم ببرم یه تومار میشه اشکال نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخ
khan
khan
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
نه دادا اسم ببر تا دشمنات بدونن که به خونشون تشنه ایییییییییییییییییییی
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
(شکلک اب دهن قورت دادن)
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/١٠/٠٧
٠
٢
دادا کیه! خواهرن !
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
٢
٠
( آیکن فراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار ) میگ میــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــگ خخخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
مستر خان من دخملم :|
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٧
١
١
باشه حالا که اصرار دارین فقط سه تاشونو میگم.................ایناها همین 3 نفری که قبل من کامنت گذاشتن..... آییییییییییییییییییییییییی تــــــــــــــــــبـــــــــــــــــــــــــــــــــــرم کوووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یو ها ها ها ها
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/١٠/٠٨
٠
٢
ما سه تا یه تیم هستیم خانوم برف، صرف اون 12 برابر شما قدمت داریم ، مراعات سنمون رو بکنید، همسناتون بهترین گزینه هستن!:)))
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
آخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ شرمنده باجم ...
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
آقای بهمنی :| :| :|..............
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
آره یه نفر هست بکشمش ولی نمیگم کیه دوس دارم یه جوری بکشمش دردش نگیره گناه داره آخه........شما بگین چه جوری بکشمش؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
با دمپای یبزنین تو سرش:))
khan
khan
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
بالش بذار روی صورتش خفش کن... یه شعله ی اجاق گاز خونه شو باز کن و بی سر و صدا بزن بیرون... روش بی درد دیگه ای تو خاطرم نیست ... یادم اومد حتما عرض می کنم...
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
م.نص جان سوسک که نیست آدمه ها :)))
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
آخه خان خفه میشه گناه داره خو:)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
آموزشم میدن ظاهرا !!! خخخخخخخخخ .... به نظر من زیر پاش موز بذار تو دانشگاه با مخ بخوره زمین ..خخخخخخخ از صد بار مردن براش بد تره( آیکن اثرات تام و جری ) خخ
ف-گ
ف-گ
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
شما پرستارین مثلا! روش های خاص بدون درد بلد نیستین؟!! از اون روشها زیاده که! نمیگم که بدآموزی نشه! :)))))
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
با دریل استوخوانهاش و انقدر سوراخ کنید تا بمیره:))
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
میگم مستر خاص میگم کسی که می خوام بکشم کی میگه تو دانشگاهه مگه؟؟؟
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
میگم م.نص جان عزیزم می خوای تو نظر نده هان:)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
١
٠
خوب به هر شکل جواد باید طرفو بکشی دانشگاه !!!!بگو خوب!!!!!! نیاریش دانشگاه یه گوله تو مغزت خالی میکنم ... خخخخخخخخخخ تاثیرات انجمنه خخخ
javad agha
javad agha
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
اوه اوه اوه این تفنگ داره چشم هر چی شما بگین؟؟؟
Niva
Niva
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخ جناب م_نص مچخصه فیلم ترسناک زیاد میبینین :))))
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
من پیشنهاد میکنم با فن انگشت موشی بکشینش!!!!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
بعله.هست.این عوضی رو اگه بخوام بکشمش زجر کشش میکنم.بعد تیکه تیکش میکنم تا عبرت بقیه بشه :|
khan
khan
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
عجب دل خونی داری خواهر.... هععععععععععی...
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
اصلا جیم خیلی ناامنه ها:))
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
سرشو هم بزن سر نیزه تو شهر بچرخون یا از دروازه شهر آویزونش کن تا بیشتر اثر عبرت دهی داشته باشه!!!!
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
بله این نکته آخر قسمت بشر دوستانه قتل و کشتار است...
maede
maede
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
در حد کشتن نه!ولی آدمای زیادی هستن که دلم میخواد یه ذره کتکشون بزنم:))
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
بین خودمان بمانه... ما هم از این آرزوها زیاد داشتیم... رفتیم آرزوها را عملی کنیم دماغ خودمان نیاز به عمل پیدا کرد... میگن مرگ یکبار شیون هم یکبار... بکش طرفو هم خودتو خلاص کن هم اون رو...
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
نُچ.. کسی نیس که بخوام بکشمش... ولی اگه بود اره برقی رو دوس دارم:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
میگم فیلم ارّه زیاد نگاه میکنید میگید نه !!!!خخخخ ..
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
شما تیغ اره رو زورتون نمیرسه بلند کنید بعد می خواییم اره برقی بگیرین دستتون:))خخخخخخخ
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٠٧
١
٠
اتفاقن فیلمشو ندیدم ... فقط علاقه دارم بهش... // مستر نص من خون جلو چشامو بگیره دیگه اره واسم سنگینی نداره خخخ
Niva
Niva
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
خدا مرگم چی خچن خخخخخخخخ
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
یا خدا...
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/١٠/٠٧
٠
٢
مورد بالا با قید شرایط خاص هست،
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
١
٠
معلم ریاضیمون رو.....................چون که منو از اول سال تا الان صد بار کشته و زنده کرده.................میسوزونمش!!!!!!!!!!خخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
٢
٠
!!!!!!!!!!!!! یا خدا !!! زمان ما پامانه جلو پدر مادر دراز نمکردم خخخخخخخخخخ
ف-گ
ف-گ
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
مستر خاص! خخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
ز مان شما!!!!!!!!!!!!خخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
ما جرعت نداشتیم به معلممون بگیم بالا چشت ابرویه ولی بهش فحش میدادیم:))
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
خخخخخ!!!!!!
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
١
ها ایی معلما رو باید قیمه قیمه کرد به خداااااااا من که دلم خونههههههههههه ....دسته زنجانی من کوووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
١
برای سوزوندنش پیشنهاد میکنم که ماشینشو دست کاری کنی،طوری که تو جاده منفجر بشه البته یکم ریسکش بالاس شاید بقیه وسایل نقلیه هم گرفتار حریق بشن!!!
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
ای خواهر میم چی روش های جالب انگیزناکی بلده... دمت گرم خواهر...
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
خواهش میکنم نظر لطفتونه.....اگه روش های نوین و بروز بازارو میخاییید با منشیم تماس بگیرید تا برا مشاوره بهتون وقت بده!!!!
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
١
اگر من بخوام ای معلم دیفرانسیلمونه اول بکشم بعد بسوزونم بعد هم خاکسترشو بریزم تو جوب آبی که میرسه به دریاچه ی خشکیده ی ارومیه و رد پایی از خویش برجا نذارم چگونه عمل کنم... برا ما رفاقتی حساب کن ای پول ویزیت شما زیاد بود ما نداریم اینقدر که منشی تان گفت... راستی... منشی تان مجرد تشریف داره؟؟؟
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
١
منشی ما مرد میباشد(برای مسائل امنیتی!) و متاهل هم استند برادر ینی شما نفهمیدی؟؟؟؟؟بعدشم من کمتر از یه قرن تجربه خودمو که نمتونم مفت و مجانی در اختیار شما بذارم که!!!!البته شما برای سر به نیست کردن دبیرتون اول باید بکشیدش بعد بسوزونیدش بعد خاکسترشو بریزین تو جوبی که میرسه به دریاچه خشکیده ارومیه طوری که ردی از خودتون به جا نگذارید....در ضمن این کارا آخرو عاقبت نداره برین درستونو بخونین از قدیم گفتن چوب معلم گل است هرکی نخورد....است!!!
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
١
دستت درد نکنه دیگه آبجی حالا ما شدیم....! ولی خیلی ناخن خشکی می کنی ها... فی رو یکم پایین بگیر مشتری شیم... بعدشم اگه منشی شما مرده چرا صداش عینهون زنها ممانه؟؟؟
khan
khan
٩٢/١٠/١٠
٠
١
این کیه به همه منفی داده...؟؟؟
ف-گ
ف-گ
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
سلام. کتک کاری فقط! بزنی شَل و پَلش کنی! آآآآی حااااالی میده! خخخخخ بمیره که حال نداره! خخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
آفرین !!!! خوشمان آمد !!! روش خوبیه .. بگیره یه جا آویزونش کنی کف پاشو قلقلک بدی با نخ یعنی یک ساعت اینکارو بکنی طرف ذوق مرگ میشه و میمیره خخخخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
من روش شله رو ترجیح میدم ! :)))
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
اینام خوبن ها ولی اره یه چیز دیگه اس... تا نکشی نمی فهمی چی میگم...
ف-گ
ف-گ
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
حالا خودمونیم جناب خان! چند نفر رو با این روش شقّه کردین؟؟!! خخخخخ
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
چیز... چیزه... بچه ها پیاز چقدر گرون شده...
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
پیاز گرون شده دیگه؟؟؟من میگم این جا مشکوکه شماها میگین نه ....وگرنه چرا آدم باید انجمن کشت و کشتار راه بندازه ....والا
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
١
٠
برای شناسایی سردسته گانگسترهای شهر که روشها نوین قتل رو توی شهر رواج دادند و سبب بی نظمی و اخلال شده اند... البته دور از جون شما خواهر
میم
میم
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
عه راس میگینا پیاز تازگیا گرون شده!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
ن بابا ! ما سوسک رو هم نوازش میکنیم!خخخخ....نه ولی واقعا کسی رو نمیخوام بکشم ! :)
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
ولی حتما یه کسایی هستند که به خونتان تشنه اند...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
این یکی رو دیگه نمیدونم !
سهره
سهره
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
نه من روحیم این قدر خشن نیست!
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
:| بورو بیرون تو از ما نیستی.....................خخخخخ
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
اتفاقا من هم اصلا روحیه خشنی ندارم... آروووووم...
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
ایناهم مثل شما بودن......................یهو عوض شدن:))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
خخخ نص :)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
اگه بشه که حتما میرم سروقت معلم فیزیک:) نه شوخی کردم من دل دیدن پرپر شدن شکوفه(!)رو ندارم باز بیام آدم بکشم؟؟؟؟؟
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
١
شما تا حالا سر بریدن دیدی؟ من دیدم تو فیلم... طرف سر پدر زنشو برید گذاشت رو طاقچه خونش... چقدر صحنه دراماتیکی بود...
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
عـــــاقا اصلا روش های من در برابر شما به چشم نمیاد ، کسی هست که ازش بدم نمیاد ولی دوسش ندارم آخه نامردی رو در حقّم تموم کرد اما نه نمی تونم براش دعای بد کنم چه برسه به این که بخوام بکشمش *:) ... اما اگه یه روزی خعیلی مجبور شدم خودم نمیکشمش میدم یکی دیگه بکشتش اون هم جوری که درد نکشه طفلک *:) ...
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
:|
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
اههههم اهههههم... به گزینه های حرفه ای برای قتل فکر کنید... دور و برتون رو هم خوب نگاه کنید... اههههم اههههم ... فی رو هم رفاقتی حساب می کنه مشتری شید... اههههم اههههههم...
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
من..........من...........منوچه به كشدن...................فعلن كه نه ولي بعدن اگه كسي روخاستم بكشم اطلاع ميدم.................فقط بخاطر امتيازش نظر وگفتم..........
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
منتظر خبرهای خوش شما هستیم...
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
همین چیزاس که جوونا ی مارو به کام فساد میکشه دیگه....
Niva
Niva
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
نه بابا کچتن چه کاریه باز.... چاید کسی باچه که ازچ بدم بیاد ولی دیگه نه در این حد... من اهل دیدن فیلمای بکچ بکچ نیستم چه برسه خودم بخوام بکچم... واقعا کچتن دل میخواد که من ندارم :)
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
١
دل نداری... جیگر که داری... بکش دشمنتو تا اون تو رو نکشته...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
كشتن كه نه! دل وجرات ميخواد كه من ندارم. من همين حشره مشره هارو هم دلم نمياد بكشم، ولي بعضي اوقات كه مجبور ميشم، يا اتر يام فريزر(ه_ه) مرگ آسان.... اگه يكي باشه كه بخوام نباشه (كه از خداكه پنهون نيست از شما چه پنهون، هم هست) هرجورم كه باشه بازم نميتونم بكشمش شايد مثلا به قصد كشت بزنمش دلم خنك بشه ولي راضي به مردن هيچ كس نيستم....
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
احسنت!!! احسنت!!! از دیروزه این جیمی ها رو هر چی نصیحت می کنم که بابا کشتن فعل بدیه کار زشتیه چرا اینقدر خوخوارید شماها کسی به خرجش نمی ره...
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
پس من دارای خلاف سنگین ترین اعضای جیمم با این حساب....انقد حشره انداختم تو بخاری برقی ...انقا با خلال دندون سوسک سوراخ کردم البته دسکش داشتم اونموقع که بهداشتی باشه....موجودات زیادی رو هم تا بحال زندانی کردم!!!!!
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
الان نه باید خوب فکرامو بکنم:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
منتظریم :))
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
ما را با خبرهای شیرین خوشحال کنید...
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
١
٠
این انجمن بوی خون میده ....من باید با رئیس اداره آگاهی محل یه صوبتی داشته باشم !
ف-گ
ف-گ
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
لااایک! :))
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
خواهر تو این نظرات از تنها دستی که خون می چکه دست شماست...
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
عه نه چیزه انار خوردم ایتا آب اناره خون نیست که من کارامو تمیز انجام میدم....
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
سلام یگان ویژه جیم در خدمت شماست.................چی شده؟؟؟؟؟؟؟؟:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخ
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
""""اگه میخاید کسی رو بکشید فقط کافیه روحشو بکشید جسمش خود به خود رو به زوال میره"""....اهم اهم....الان که قصد قتل کسیو ندارم ولی اگر در آینده موقعیتش پیش اومد باید کارو خیلی تمیز انجام بدم طوری که دستام به خونش آلوده نشه البته به جنسیت فرد مورد نظر هم بستگی داره ......بر فرض مثال اگر مذکر باشه باید کاری کنم که ورشکست بشه میگن تو این مواقع آدم افسردگی میگیره...افسرده که بشه بچه هاش ترکش میکنن زنشم ولش میکنه وبعد یه مدت درخواست طلاق میفرسته و مهریه اش رو میذاره اجرا ....مهریه از یه طرف پول طلب کارا هم از یه طرف دیگه باعث میشه که خونه شو مصادره کنن.قابل ذکره که این فرد اون وسطا معتادم میشه که عاقبت دماغشم خشک میشه و میوفته ....بگذریم در نهایت یه بار که تو پارک مشغول خریدن مواده با ساقی دعواش میشه و اونو هل میده به طرف درخت و اینجاست که قتل هم به جرماش اضافه میشه و پا به فرار میذاره...درنهایت یه روز بارونی و تاریک من با ماشین باکلاسم جلو خرابه ای که توشه می ایستم و چترمو باز میکنم و از ماشین میام بیرون و بهش میگم که اینجا آخره خطه و شیشه مورفینو میذارم رو کاپوت ماشین اونم بر میداره و..... اور دوز میکنه و در نهایت حقارت میمیره و من دلم خنک میشه.......دیگه ببخشید سرتونو به درد آوردم ولی خداییش خیلی سبک شدم....از مسببان این انجمن کمال سپاسگذاری رو دارم(^_^)
ف-گ
ف-گ
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
این سناریو فیلم بود؟!؟! خخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
چرا اینقدر طولانی !! بیاید این کُلت منو بگیرید یه گوله تو دماغش بزنید خخخخخ
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
خوشحالیم که مسبب تصفیه و تزکیه روح و عقدات شما شدیم...
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
خانم ف.گ:هه هه هه سلام!....شما روانشناسی؟؟؟من از بچگی از روانشناسا میترسیدم و خواهم ترسید!!!چون فک میکنم میتونن فکرمو بخونن....خخخ... به طور مثال مدیرمون روانشناسی و من ازینکه باهاش رو برو بشم خیلی واهمه دارم حس میکنم تمام تقلبا و توطئه هارو برا پیچوندن کلاسا میفهمه!!!!البته تقصیر خودم نیستا ما یه روانشناس تو فامیل داشتیم هر وقت گل یا پوچ بازی میکردیم میفهمید گل دست کیه!!!!!
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
مستر خاص:نه ممنون اونجوری ممکنه خونش بپاشه رو سرو صورتم که کثیف کاری داره.....درضمن این یه مرگ تدریجی و شکنجه نفس و روحه که بیشتر حال میده با کلت که بمیره فوقش پنج شیش دقه درد میکشه....کیفیت مهمه نه کمیت...بعله!!!!
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
جناب سید حسن خان:تا باشه ازین انجمنا باشه!!
ف-گ
ف-گ
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
آره میم جان! جسارتا، روم به دیفال ، گلاب به روتون، روانشناسی خوندم!خخخخخخ دم اون فامیلتونم گرم! آدم باهوشی بوده! دی: .... راستی مواظب باش با من رو در رو نشی! من فکرت رو میخونم! یوها ها ها!!! خخخخخ
ف-گ
ف-گ
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
یادم رفت جواب سلام تون رو بدم! علیکم السلام و رحمه الله! :)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
نه كسي نيست/ روش هاي دارويي و تزريقي استفاده ميكنم تا به مرگ اروم بميره
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
ینی شما اصلن وجدان کاری ندارید!!!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
وجدان كاري دارم كه يه باركي ميكشمش وگرنه اروم اروم ميكشتمش
پری سا
پری سا
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
چیقد خشن.............!!!!!!!!!ن کسی و نمیکشم.......اصن کشتن چیه؟؟؟؟(البته دوس دارم بعضیا رو در حد مرگ بزنم(خخخخخخخخ))
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
کشتن یک فعل بسیار خشن و در عین حال دراماتیک است که به شما این اجازه را می دهد جان یک را بستانید...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخخ خوب میمیره دیگه !!:))))))))))
M_sanati
M_sanati
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
من که دلم نمیاد....آزارم به یه مورچه هم نمیرسه چه برسه به...!!! امــــــــــــــــا وقتی با بقیه درمورد اینکه یک خواهر دوقلو داشتم و زمان تولد فوت کرده صحبت میکنم...به من میگن جلو بدنیا اومدن خواهر دوقلو رو من گرفتم... هعیییییییییی:((
میم
میم
٩٢/١٠/٠٨
٠
١
ای قاتل......
khan
khan
٩٢/١٠/٠٨
٠
١
حتما به والده گرامی به هنگام بارداری گوجه سبز ندادی... ای قاتل...
M_sanati
M_sanati
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
:|مرسی واقعا دیگه حرفی ندارم
م-نص
م-نص
٩٢/١٠/٠٩
٠
١
همه ارزوهای کشتن و می گن اینا خاطراتش و:))خخخخخخخخ
M_sanati
M_sanati
٩٢/١٠/١٠
١
٠
مستر نص با اون موتور قشنگتون الهی ........................................................ بیب بیب ..............بعله!!! خوبه ؟؟؟
s_nayeb
s_nayeb
٩٢/١١/١٤
٠
٠
چند نفرهستند : رابرت مرداخ(غول رسانه غرب) نتانیاهو (وزیر ملعون اسرائیل) بندر بن سلطان (وزیر اطلاعات عربستان)-- همشون رو با یک تیر خلاص تو مخ کوچکشون میکشم.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
سلام:دوست ندارم کسی را بکشم.بااینکه از مار میترسم.اون راهم دوست ندارم بکشم.متشکرم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/١٤
٠
٠
من آقا میلاد رو..........تو آبش مرگ موش بریزم.بله...............