خانه انجمن هر چه نقد دارد دل تنگت بگو
١٠١٤
٨٧
sm.asadi

هر چه نقد دارد دل تنگت بگو

هر چه نقد دارد دل تنگت بگو

تولد هفت سالگی جیم و تقارن تقریبی آن با شروع دوباره تبلیغات در نشریه مکتوب بهانه ای شد تا برخی کاربران انتقاداتی نسب به مجموع عملکرد این نشریه داشته باشند

در مطلب چه بلایی دارید سر جیم ما می‌آورید!؟ که توسط یکی از کاربران سایت نوشته شده بود به دو موضوع پرداخته شد و دیگر عزیزان نیز با کامنت انتقاداتی را مطرح کردند

این اتفاق بهانه خوبی بود تا پای انتقادات و پیشنهادات شما پیرامون محتوا و عملکرد جیم بنشینیم و پذیرای صحبت های شما باشیم

پس اگر به جیم علاقه دارید خجالت نکشید و صحبت های خود را مطرح کنید ، این شما و این هم جیم 

٩٢/٠٩/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
سلام اول از همه انتقاد پذیری تون و پاسخگوییتون رو تحسین میکنم ممنون
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٠
٠
١
سلام ... ميشود مثال بزنيد
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٩/٢٠
٢
٠
یکی از انتقاداتی که وارد هست همانطور که در مطلب هم اشاره شد جیم ظاهرا اون جسارت گذاشته رو در نقد کردن دولت نداره و این کاملا در هفته نامه مشهوده و غیر قابل انکار..دلیلش رو نمی دونم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٢٠
٣
٢
خوب دولت قبل یه اقا جالب داشت به اسم اسفندیار / ولی این دولت هنوز از این اقا جالبا رو نکرده
sm.asadi
sm.asadi
٩٢/٠٩/٢٤
١
٠
سلام. اگر منظورتون دولت آقای روحانی است که هنوز چیزی از این دولت نگذشته که بخواهیم نقد کنیم. البته در همین ۴ ماهی که گذشته راحت هم نگذاشتیم دولت جدید را، بد نیست نگاهی به صفحات جارچی بیاندازید
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
سلام و خسته نباشید..............بعضی از ادمین های تخته اینقد کندن که ادم خوابش میبره.....................اگه میشه اون مشکلو حل کنین!!!!!!!!!!!!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
سلام ... اولين انتقاد جواب بود بعدي 1- رويكرد انتقادي برسايت جيم يا بر هفته نامه جيم
admin
admin
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
ظاهرا اینجا منظور هفته نامه است
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
سلام ... ادمين عزيز بقول مشهدي ها خيلي جَلَب هستي. تا حالا بيش از 20 بار مستقيم به سايت نقد كردم اصلا به روي مبارك نياوردي حالا خوب توپ را انداختي توي ميدون هفته نامه . ياد مبارك باشد اولين باري است كه به نظرهاي من پاسخ داده ايد.
admin
admin
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
جلب بودن از ویژگی ها یک ادمین خوب است :))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
سلام ... ادمين باهوش
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
سلام آقای اسدی ما نقد نداریم ، میشه با ما نسیه حساب کنید؟:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
سلام ... بيا پيش خودم كلا توي كار نسيه هستم .
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
خخخخخخخخخ آقای روشناوند اون عکس های عاقبت نسیه فروش و نفد فروش رو دیدین؟ جی می فروشین؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
سلام ... از شير مرغ تا جان ... ميفروشيم
admin
admin
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
تشکر از اینکه در حال نقد جیم هستید :|
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
آقای بهمنی جای این کارها تخته است!!دهه!
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ادمین مچرکریم! آقای اسدی هفته نامتون خیلی جذابه فقط بگین صفحه 15 رو اضافه کنن !
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
سلام ... بابت تذكر ماده‌اي كه داده‌ايد سپاسگذارم ... و هفته نامه شما هم عاليه خخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
دهع !!! نقد کنید دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
خوب وقتی پول نداریم ، چی رو نقد کنیم مصطفی! ما نسیه (حساب )می کنیم!
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
فکر کنم آقای اسدی پاسخ بدن : بهمنی برو رو خودت آگهی چاپ کن:)))
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
یعنی کامنتهایی که پای اون مطلب نوشتم دوباره بنویسم"؟!میشود حالا برید بخوانید!بسم الله رحمان رحیم شروع میکنیم!بروید کامنت بعدی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
سلام ... ما هم يك متر وجب كرديم مجدد للبنيد خالي از لطف نيست
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
1.تبلیغات حجم زیاد تبلیغات بل شما جوابیه هایی پای صحبتم دایدید دلی قانعم نکرد و ارجاعمان دادید به آرشیو متنم شما را ارجاع میدهم به آرشیو دوباره کامنت بعدی!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
منم موافقم....جیم این هفته خیلی خیلی تبلیغات داشت.و این به نظرم خوب نبود اصلا !
sm.asadi
sm.asadi
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
من در اون ماجرا دو تا دلیل عمده آوردم: یکی از حیث حرفه‌ روزنامه‌نگاری و دیگری از حیث اقتصادی. این که با استدلال بنده ناراحتی شما بر طرف شود دور از انتظار است. چرا که استدلال بنده به عقل و منطق بر می‌گردد ولی ناراحتی شما مقدار زیادی حسی و عاطفی است. نه این که حسی و علاقه عاطفی چیز بدی باشد، می‌خواهم بگویم این دو از دو سنخ متفاوتند و نمی‌شود کاری‌اش کرد. این که چرا به نظر بنده حرف‌های شما حسی است را می‌توانم با تحلیل محتوای گفته‌های‌تان ثابت کنم ولی باور بفرمایید وقتش را ندارم.
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
در پی نوصیه اقای دبیر سراغ ارشیو رفتیم تا باز هم بگم این اولین بار بود که هشت صفحه جیم و نصف یک صفحه اش تبلیغ میخورد و رد این صحبت که شما فرمودید به غیر از جلد در اکثر صفحات تبلیغ داشتیم. صفحه ۱۵ هم کلا تبلیغ این عین جکله شماست حالا من با همین ارشیو صحبتتان را رد میکنم کامنت بعدی!
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
دوسال پیش یعنی سال 90 خب سراغ ارشیو میرویم اول ار همه جلد شما گفتید روی جلد هیچ کدام از شماره های جیم تبلیغی روی جلد ندارد!مگر اینکه من ندیده باشم اسفند 90 شماره های245-244-243-246 دی 90 شماره های239-238-237-236-235-234 این شماره ها پایین صفحه 16 و 15 تبلیغ دارند/ اذر90/شماره های233-231-229/این شماره ها پایین صفحه 16 تیلیغ دارند ابان90/شماره های228-227/دوباره پایین صفحه15و16 تیلیغ دارند/ اردیبهشت 90/شماره های203-206/پایین صفحه 16 تیلیغ دارد حتی در همین اردیبهشت ماه شماره 205 هیچ تبلیغی ندارد خرداد90 شماره 210/تیر 90 شماره 211/هنوزم فقط پایین صفحه 16 تبلیغ دارد مرداد90/شماره های 215-217-216/پایین صفحه 16/شهرویور 90 شاره فقط پایین صفحه 16 219/مهرماه 90 شماره 225/پایین صفحه 16 و 15/ خب میرویم یکیال عقبت تر یعنی سه سال پیش/بهمن89/شماره196/تبلیغ پایین صفحه 16/ یکسال عقبتر/اردیبهشت 88/شماره های110-109-107-111/صفحه 15 به طور کامل و پایین صفحه 16 تبلیغات است میرویم یکسال قبلتر/اسفند87/تازه رسیدیم به صحبت شما بل بازم صحبت شما نیست/پایین صفحات10-12-13-16 و صفحه 15 تبلیغات است در خرداد 88 هم اتفاقی شبیه اسفند 87 برای جیم افتاده شماره های 114-115/تبلیغات پایین صفحات10-12-13-16 و صفحه 15 است اما شماره بعد یعنی 116 تبلیغات فقط پایین صفحات 15-10-16 است یعنی کاهش تبلیغات/اما در شماره های 117-119-121 دوباره تبلیغات شروع میشود از پایین صفحات 10-12-13-15 بخش جالب توجه اینجاست که در چیزی حدود همان دوسال پیش یعنی قبل سال 91 از شماره 140 تا حدودا164 هیچ تبلیغی در جیم وجود ندارد این نگاهی گذرا به ارشیو بود
sm.asadi
sm.asadi
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
برای پاسخ به این ادعا وقت زیادی لازم است و ممکن است بر خلاف ادعای بنده حرف شما درست باشد. به هر حال بنده به خاطر قولی که دادم بین کارهایم حتما این ماجرا را دنبال می‌کنم. الان از اول تا شماره ۲۴ جیم را نگاه می‌کنم. یعنی همه شماره‌هایی که جیم ۸ صفحه‌ای بوده است: در این شمارگان به غیر از ۳-۲ شماره که هیچ تبلیغی نداشت سایر شماره‌ها بین ۵ تا ۷ کادر تبلیغ داشتند. یعنی ۵ از ۸ صفحه یا ۷ از ۸ صفحه. انشالله اگر وقت شد سایر شماره‌ها را هم نگاه می‌کنم و خدمت شما گزارش می‌دهم
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
اقای اسدی شما گفتید دوسال پیش منم دوسال پیش برای شما شرح دادم حتی قبلتر از ان را!!اینکه شما صحبتتان تغییر دادید و الان میگید جیم هشت صفحه ای به نظرم فقط پریدن از این شاخه به اون شاخه است!!!صحبتتان منطقی نیست!!
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
من در مطلبم گفتم این اولین بار است گه چنین بلایی سر جیم می اید هنوزم سر صحبتم هستم این اولین بار است که هشت صفحه از جیم تبلیغ میخورد مگر اینکه شماره هایی نشانم دهید که دقیقا این حجم زیاد تبلیغ داشته باشند ان وقت صحبت شما قانعم میکند!
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
١
١
من نمیخواهم با به سخره گرفتن جوابهای شما پای ان مطلب صحبتم را شروع کنم که بعضی همین کار را کردند و من هم بی نهایت ناراحت شدم!فقط برایتان میگویم ان بعضی از ضحبتها را که قبول نداشتید لطفا دقیقا بگویید کدامهاست!یعنی با جزئیات بیشتر صحبت کنید یا شما ما را قانع میکنید یا ما شما را دیگر!!پس خواهش میکنم هم جواب همه صحبتها را بدید هم کلی صحبت نکنید!!با تشکر از خودمان!خخخخخخخخخخخخخ!!!
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
مورد دوم از دست دادن جسارت جیم!!!والا در دلمان ماند یکبار عین قدیم تند و تیز باشد سرش را زیر انداخته و بعید نیست طرفی هم برود!
admincheh
admincheh
٩٢/٠٩/٢٠
٤
٠
جیم شاید تنها هفته نامه ای باشه که اکثر جوونای مشهد می شناسنش ایجاد باشگاه خوانندگان هم عالی ، اما به نظر من این باشگاه حقیقی نشد یا تعریف باشگاه خوانندگان اون چیزی نیست که فکر می کنیم، تبلیغات اگه لازم و ملزوم نشریه اس حداقل نباید 1/2 یا 1/3 نشریه رو بگیرن!وقتی صفحه آخر تبلیغ فلاش تانک !دیدم چند وقت پیش خیلی جا خوردم !آخه تبلیغ می گیرید تبلیغ فرهنگی باشه که حداقل هم با جیم سنخیت داشته باشه!!!یادمه قبل ترها جیم خیلی جسور بود به موضوعاتی می پرداخت که تقریبا خط قرمز بودن اما چون جوون پسند بود بهشون می پرداخت اینا بود که جیمو جیم کرده !و مرسی که این فرصتو دادین ما حرفامونو بزنیم!
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
مورد سوم جیم این روزها فقط داره سر گرم میکنه!نشریه جوان مردم مشهد نشریه ای که مال جوانهاست فقط و فقط داره سرشون گرم میکنه نه چالشی نه بحثی نه سیاستی نه هیچی!!!نباید از بهترین نشریه جوانمان بخواهیم یکم گستاخ تر باشه!اینقد محافظه کارانه همیشه برخورد نکنه!؟
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
مورد چهارم گزارشهایی که گاهی خط قرمز میشکست الان شده سلام شما خوبی فلانی هستی خب منم خوبم فلانی هستم تین خوبش است یک مدت یک تبی بین گزارشها راه افتاده بود که مثلن یک کیف پیدا کردن اقا این مال شماست یک مدت بعدترش هم نه سر گزارش معلوم بود نه تهش!!شما خودتان بیایید برسی کنید کجا رفت ان گزارشهای گستاخانه خط قرمز شکن سعید برند!؟گروه جیم در شهر فکر کنم کلا نابود شدند!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
سلام ... اقاي اسدي عزيز چرا صفحه 15 را كه نصف كرده‌ايد (ناخودا آگاه با خودم گفتم خير نبينن - نفرين را هم عموضرغامي يادمون داده)را به صفحه وسط منتقل ننموديد تا در مجموع ما چيزي را از دست ندهيم
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
مورد پنجم که تقریبا ادامه اون موردهای قبلی است من این محتاطانه عمل کردن نویسنده ها را این خودسانسوری که گریبان نویسنده ها را گرفته فقط و فقط مقصرش را شما میدانم دلیلم پایان نامه های حذف شده ای هست که چندباری در سایت نمایش داده شد و شاید اگه پای صحبت بقیه شان بنشینیم محتاطانه عمل کردن شما را میگویند شما با این کار فقط جسارت جیم ازش گرفتید اونو یکنواخت کردید!
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
مورد ششم!!سایت!!سایت هیچ جایگاهی در جیم کاغذی ندارد گلویمان پاره شد بس که هی گفتیم بابا حداقل اون مصاحبه صفحه 15 را حذف کنید بگذارید هر هفنه همین یک صفحه لا القل برای سایت باشد ولی کسی گوش نکرد که هیچ زدید نصفش هم کردید صفحه 15 را!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
دقیقا دقیقا دقیقا !
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
فافا جان نقش تکبیر گوی من شدی!خخخخخخخخخخخ!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
خخخخ...ماشالله اینقدر جامع و کامله که فقط میشه همین کار رو کرد :))
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
مورد بعدی وای فوتبال فوتبال فوتبال اقا شما اینقد که به فوتبال اهمیت میدهید به هیچ چیز دیگزی اهمیت نمیدهید دو صفحه مال ورزش است که هفته در میانم موضوع ویزه ورزشی است یک دهم این به فرهنگ اهمیت نمیدهید صفحه فرهنگ و هنر فقط شده سینما جاکتابی هم هی کوچک و کوچیک تر میشه گاهی که حذفم میشه اگه جا نباشه من از شما یک سوال دارم دبیر فرهنگ شما فقط در سینما میبیند فرهنگ را!؟؟ روز بزرگداشت خیام یک کلمه برایش کار نکردید ان وقت برای لیونل مسی دو صفحه کار کردید که مادرش چی گفته چقدرم گزارش مسخره ای بود!! جیم گاهی میشود عین مجله های ورزشی!!دقیقا عین انها!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
اینو کاملا موافقم.صفحه جام و جنجال رو که میاری کلا شده فوتبال.چه اتفاقی بیفته تا از ورزش های دیگه هم اسمی برده بشه! مسلما اتفاقات مهم تری در ورزش میفتن که میشه به جای این گزارش های جام و جنجال نوشت!
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
مورد بعدی سبک زندگی تان هست!!یادم هست یکبار دقیقا مطلب ان عینا کپی بود عینا کپی حالا دقیق یادم نیست کدام مطلب بود یا کدام شماره اما همین سبک زندگی قبلتر ها چقدر بهتر کار میکرد یادم هست صفحه 14 بود گمانم هر هفته به یکی از موضوعات روانشناسی میپرداختید چقدر اون مطالب خوب بودند و کاربردی ولی بعد یک مدت حذف شدند!گروه خشن یادتان هست که حذف شد!؟یا ناویاب را!؟یادتان هست کامنت دونی نابود شد بعد ساناز السادات سعادتی!؟
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
مورد بعدی!!ببخشید اینو میگم ولی واقعن یک نگاهی بیندازید مخاطب شما بچه پنج ساله که نیست هست!؟وقتی چند سال هر هفته ستون یک نویسنده را بخوانی قلمش را نمیشناسی!؟خب این چه معنی میدهد که همین نویسنده با دو اسم بنویسد به خودش هم متلک بیندازد و از تکه کلامهایش در دو ستون استفاده کند!بل به توانا بودن ان نویسنده واقفیم و توانایی اش را می ستاییم ولی خب دیگر معلوم است دیگر!این مورد برای یکنفر نیست ها میخواهید اسمهای مستعار جیم را برایتان بگویم!؟
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
خب شما جوابهایمان را بدهید تا بریم بقیه نقدهایمان را هم بنویسیم!!با تشکر!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
یه نقدم من دارم که البته دوستان گفتن ولی سایت دیگه هیچ جایگاهی تو جیم نداره!ما داریم میگیم سایت باشگاه خوانندگان هفته نامه جیم در صورتی که همین سایت که به تازگی یک صفحه بهش اختصاص داده شده بود،جایگاهش به نصف صفحه کاهش یافت!!همیشه سعی میشه از طریق هفته نامه،سایتی رو تبلیغ کنن ولی تو جیم دقیقا برعکسه!و یکی دیگه این که جیم اصلا جذابیت قبل رو نداره.آرشیوم که خیلیم زیاد نیست رو نگاه می کردم جیم های قبلی خیلی جذاب تر بودن و مشکلاتی رو مطرح می کردن ک جذابیت داشت.جیم در شهر هم که کاملا تغییر کرده و بهتر نشده که هیچ،بدتر هم شده.پایان نامه هم اون جذابیت قبلی رو نداره!//تشکر !
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
منم از تبلیغات زیاد شاکیم اونم تو صفحه 15 : )
raaahil
raaahil
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
سلام.من این هفته جیم رو که دیدم کاملا شوکه شدم.تبلیغات خیلی خیلی زیاد بود.من از خصوصیات یه نشریه خوب ازدیدگاه افراد ی که توش سر رشته دارن خبر ندارم اما میدونم تبلیغات برای یه خواننده اصلن چیز جالب نیست.درمورد جیم درشهر وگزارش ها هم که دوستان گفتن قبلن خیلی بهتربود من هم کاملا موافقم.ضمن این که من خودم ازبین همه ی دوستام فقط من هستم که خواننده ی جیم ودوستدار جیم باقی موندم بقیه همه معتقدن که جیم دیگه مث اون اولا قوی وطنز و جوان پسند نیست.شاید اینکه من موندم هم بخاطر این باشه که اون اول اولاش بنده جیم رو زیاد نمی شناختم.
raaahil
raaahil
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
یک مورد دیگه هم هست و اینکه بیشترپیامک ها درباره فوتبال و کل کل بین هواداران هست که اززمان تشکیل این تیم ها تا زمانی که باشند هست و اصلا جاش بین پیامک ها نیست و هیچ فایده خاصی هم نداره حتی طنز،و ضمنا با این که این همه افراد درخواست چاپ پیامکون رو دارند در اکثر شماره ها یک پیامک هم درکامنتدونی و هم در ستون پیامک ها چاپ شده که نیاز به دقت بیشتری داره.
raaahil
raaahil
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
فعلن چیز بیشتری یادم نمیاد.اما همون تبلیغات شوک بزرگی بهم وارد کردن.ممنون که انتقاداتمون رو می خونید.
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
به نظرم به کل جیم افت کرده!!! اما من اومدم اینجا فقط یه مطلب بگم!!!! و اون اینکه صفحه ی 15 رو بذارید برا ما 2175 کاربر سایت !!!!! دیگه همونم نصفشو درو پنجره نزنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فکر میکنم این خواسته چیزه زیادی نباشه !! سپاس
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
بعله قبول داریم که شما باید پول چاپ و .... دربیارین اما حداقل به صفحه 15 کاری نداشته باشین یا حداقل تبلیغات به درد بخوری بذارین ...*:)
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
اره والا....قبلا جیم جذابتر بود..الان بعضی وقتا اصلا نم یخونمش یه ورق میزنم..می بینم حیف وقت بذارم پاش..میندازم یه گوشه.........اون روزم ماشالا اگهی نامه بود نه هفته نامه جیم.........کم مونده پوستر بازیگرم بزنن وسطش مث این نشریه ها ی زرد به قول مریم جان..........خب ازاونور پول ندارن...اما می تونن مث بعضی نشریه ها اگهی هارو تو یکی دوصفحه اضافه منسجم کنن..اینجوری ازمطالبشونم نمی زنن
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
چرا زورتون به صفحه 15می رسه ...تاحا ندارین این صفحه رو حذف می کنین...بزرگترین اگهی رو هم تو همین صفحه می زنین...یعنی مطالب ما اینقدر بی ارزشن..میگین حیف کاغذ ..بذار اگهی بذاریم جاش بهتره؟عایا
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
اگر تبلیغ خیلی دوست دارند یک صفحه به جیم اضافه کنند و توش تبلیغ چاپ کنند
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
هعیییییییییییییی
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
جیم !!! یا واقعا مطالبشون مفید و ارزشمند هست و یا اینکه موجبات شادیمون رو فراهم میکنن.....!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
جیم.................جیم ترسو................جیم جدی...............جیم سرد......................جیم دیگه جسارت قبل و نداره، جیم جدی شده دیگه طنز نیست،جیم سرد شده،جیم دیگه گرمای گذشته را ندارد..................الان به هر کس بگی جیم رو خریدی می گه برو بابا جیم خونک شده.................قدیما سر کلاس جیم می خوندیم ولی الان دیگه ارزش تذکر استاد و از درس افتادن رو نداره.......................کاش دوباره طنز بشی،کاش دوباره با جسارت بشی
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
وصیت ناممو دارم تنظیم میکنم بدم دست ادمین پدر با این موجی که راه انداختم!!اورین اورین انتقاد کنید نذارید چیزی که دوستش داریم خراب بشه!!
s_a
s_a
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
گفتنی ها رو بچه ها گفتن دیگه...... منم با بچه ها موافقم!!!!!!!!!!!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
با بچه ها موافقم...و خیلی ممنون از شما که پیگیرید :)
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
ادمین پدر چرا کسی نمیاد جواب ماها را بده!!!تازه جواب سوالهایی که توی مطلبم شده بود ندادند!!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
همه اون چیزایی که مد نظرم بود رو بقیه گفتن ... امیدوارم از کنار این مسائل به سادگی عبور نکنید ... موفق باشید :)
قضاله
قضاله
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
خوبه فقد وقت صفه پونزده شو یکم بیشدر کنین :|
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
ببخشید چن وقت که تو پروفایلم نمیرم.بعد یه مدتی میخوام وارد بشم.هر چی تیک گزینه مرا به یاد بیاور رو میزنم قبول نمیکنه میگه رمزتون اشتباست.ولی جالب اینجاست وقتی اون گزینه رو تیک نمیزنم میره تو پروفایل کاربریم.به برنامه نویس بگین درستش کنن لطفا.ممنون:)
m_razmi
m_razmi
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
دو نقد.یکی به سایت و دیگری هم به هته نامه.اولیش به هفته نامه:چرا من رو دعوت نمیکنید با من مصاحبه کنید؟دومیش به سایت:چرا مطالب و نظرات جنجال برانگیز و نظراتی که میتونه یا خودش دعوا بیاره رو منتشر نمیکنید؟
adib
adib
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
به نظرم مطالب به لحاظ محتوا و مضمون دچار افت کیفیت شده اندو فاقد جذابیت های حداقلی هستند
Niva
Niva
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
بعله طبق نظرات دوستان.. مطالب جذابیت سابق رو نداره و میزان طنز که مد نظر دوستان هست به چدت کاهچ پیدا کرده... آگهی ها هم که دیگه جای خود داره... فکر میکردم برای تولد جیم طرح جذاب تری حداقل برای روی جلد مد نزر گرفته چه.. ممنون
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
از پاسخگويي شما متشکرم جناب اسدي.حرف شما هم متاين است.فقط يک مسئله؟ صفحه 15 به نوعي تنها نماينده دو هزار و خورده اي کاربر و حد اقل نماينده دويست کاربر فعال هست و چاپ مطالب کاربران انگيزه شان را براي نويسندگي و متعاقبا ايجاد مطالب زيبا و مناسب دو چندان مي کند..با توجه به اينکه اين صفحه يک هفته در ميان به چاپ گزارش و مصاحبه اختصاص مي يابد و به اين معناست که مطالب منتخب کاربران هر دو هفته يک بار منتشر ميشود...نصف شدن اين صفحه با تبليغات ظلم بزرگيست در حق کاربران ... خواهشمند است اگر امکان دارد تبليغات را از صفحه 15 حذف کنيد يا حد اقل اگر مصلحت هست و امکان دارد مطالب منتخب هر هفته منتشر شود و مصاحبه و گزارش به صفحه ديگري منتقل يا حذف شود/البته اين پيشنهاد شخصي من هست و مطمئنا نظر جمع نبوده و تصميمي گيري نهايي با شماست/از صبر و حوصله اي که داشتيد سپاسگزاريم
w_ebeight
w_ebeight
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
دنیا داره به کجا میره. من کجام؟ وای