خانه انجمن کجای زندگیت حضور خدا رو پررنگ تر دیدی!؟
٦٩٤
٥٤
سلما

کجای زندگیت حضور خدا رو پررنگ تر دیدی!؟

کجای زندگیت حضور خدا رو پررنگ تر دیدی!؟

واسه همه ما یه زمانهایی هست که خدا رو از اعماق وجودمون حس می کنیم 
فیلم رنگ خدارو دیدید؟مثل سکانس آخر اون فیلم، تا به حال حضور خدا رو کجای زندگیتون خیلی پررنگ تر دیدین؟

٩٢/٠٩/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٢٤
١
٠
یه زمانی که همه از خوب شدن پای بابام قطع امید کرن وگفتن باید قطع بشه بخاطر دیابت منو خانوادم چتد روز رو با چشمای پراز اشک فقط دعا کردیم یکی مارو به دکتری معرفی کرد که با توصیه های ایشون پای بابام رو به بهبودی رفت و الان کاملا خوب شده راستش هممون فقط میگفتیم خواست خدا بوده : ) اون موقع خیلی حضور خدا رو نزدیک خودمون احساس کردم
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
خدا رو شکر *:)
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
خداروشکر انشاالله همیشه سلامت باشن
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
قربونتون برم ممنون :)
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٤
١
٠
راستش چندجا بود که خیلی پررنگ دیدم..خصوصا دراوج ناامیدی بودم...خصوصی یه نمیشه گفت دقیق
ghazale
ghazale
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
منم !
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
منم گاهی شدیدتر از همیشه حس کردم...ولی همیشه در کنارم بوده! اون مواقع هم دقیق نمیتونم بگم....موقع هایی که با تمام وجودم داد گریه می کردم...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
سلام ... اينقدر خدا براي من پرنگ حضور داشته كه نميتوانم هيچ يك را تفكيك نمايم . يك دليل ديگر هم من كور رنگ هستم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
وقتی که احساس تنهایی می کنم یا زیاد ناراحتم
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٤
١
٠
وقتی که نفس می کشم!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
سلام ... مگر مثل من كور رنگي داشته باشيد وگرنه از اينهمه رنگ چيزي را نخواهيد ديد
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
:)...........
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
در ی سری مسائل خصوصی....فقط خدا بود که کمکم کرد.....تو اون لحظات به وضوح حضور خدا رو حس کردم تو زندگیم......
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
بعضی وقتا وجد خدا آرومم میکنه فقط..همون وقتاس که وجودش از همیشه پر رنگ تره...اصولا هم تو مسائل کمی تا قسمتی خصوصی هستش..:)
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٩/٢٤
١
٠
فقط همون شب برفی ای که بی اراده رفتم سمت حرم .. بی چادر ! یه زواری چادرشو بهم هدیه داد :) ..
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
حالا چرا بدون چادر
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
اصلا تصمیمی به حرم رفتن نداشتم ! مسیرم اون ور دنیا بود اصن ! پاهام منو بردن اونجا .. شاید هم دلم :)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
همیشه خدا رو نزدیک خودم میدونم
سهره
سهره
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
هر وقت احساس می کنم بی کس ترین فرد دنیا هستم ....این خداست که در دریایی طوفانی دستم را می گیرد........
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
خیلیییییی پیش اومده حضور خدا رو درک کردم ...خیلی.... شاید هر روز سر هر موضوعی میینمشو حضورشو حس میکنم
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
وقتی که ناراحتم و کسی پیشم نیست............خدایا منو تنها نذار:))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
خدا همیشه ، هست ...*:)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
تو اتاقم زیاد معجزه دیدم ازش...جدی میگم :)
میشناسیم!
میشناسیم!
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
من باورمیکنم چون خودمم تجربه کردم!!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
:|:|...لطا خودتون رو معرفی کنین... :)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
همه جای زندگیم ...
faride
faride
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
تازگیا خیلی خیلی حضورشو احساس میکنم.یعنی تو هر کاری.امیدوارم همینطوری بمونم...
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
همیشه و همه جا..
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
نمیگم همیشه چون یه وقتایی ازش غافل شدم و حواسم نبوده که هست!وگرنه یه سری حرفا رو نمیزدم و ناامید نمیشدم!اما کلن وقتی یه چیزیو از ته دل میخوام که بشه و اون اتفاق میفته..وقتایی که میرم سراغش و میگم یه موقع دستمو ول نکنه........
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٢٥
١
١
هیچ وقت و هیچ کجا...یعنی در واقع توی 30 سال زندگی فقط 2 تا از دعاهام بر آورده شده/فقط همونجاها حضورشو حس کردم/فقط همین
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
:|||||||||||| واقعـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا که چقدر شما بد هستین!!!!!!!!!!!!!!!!! کوچکترین تشکری که میشه از خدا داشته باشین همینه که الان تنتون سالمه و..........
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
واقعا که....
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٢٥
١
٠
از کجا میدونید تنم سالمه؟من دیابت دارم (احتمالا چن وقت دیگه باید یکی از پام قطع بشه) /سالهاست کلیم سنگ ساز و کلا خرابه/دو تا از دیسکهای کمرم صاف هستن و دیسک کمر دارم و مایع بین زانو هام از بین رفتن و هر شب با درد زانو میخوابم....تازه از بیماری های روحی مختلف که کلا بگذریم...... حالا چیرو شکر کنم به نظر شما؟!؟!
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٥
٠
١
اینکه هنوز زنده هستین و نفس می کشید(خیلیا حتی با تن سالم ازین دنیا رفتن و حتی یه لحظه هم به یاد خدا نبودند.......مگه نشنیدین خدا هر کسی رو بیشتر دوست داره کاری می کنه که بیشتر بیادش باشه.........شما بهتر از هر کسی میتونید به خدا نزدیک باشید البته اگه خودتون بخواین..........)
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
به قول آقای شرکت اول:گر نروی به سوی او راست بگو کجا روی/هر طرفی که رو کنی ملک وی است و کوی او....
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
بابا این اشکمهر رو تو نمایشگاه من دیددم! خوشتیپ و باحال!:)))))))))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
واقعــــــــــــــــــــــــــــــا آقای بهمنی؟؟؟؟؟؟؟ نچ نچ نچ نچ نچ................................................................بر آقای آتشروان
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/٠٩/٢٥
٠
١
سلام دوستان اصلا متوجه سئال اینجانب نشدید ...بله که خداوند همه جا حضور دارند و نمود دارند ولی ان زمانی که خود را در آغوش گرم خداوند دیدید ...ان زمان ک غیر خدا چیزی نبوده مثال بگید این که همه جا نشد جواب ... به عنوان مثال بنده حقیر وقتی داشتم فرزندم را بدنیا می آوردم ! اونجا خودمو در آغوش خدا میدیدم.... تمثیلی عرض کنید بهتره
Niva
Niva
٩٢/٠٩/٢٥
٠
١
در هر لحزه... در هر جا.....اگر حزور خدا پر رنگ نباچد حتما چیطان در آن لحزات جولان میدهد.. >>>>برای من که اینطور بوده
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
راستش من وقتی به یه مشکل خیلی بزرگی بر میخورم اونوقته که واقعا با تمام وجودم خدا رو احساس میکنم و ازش کمک میخوام ... خیلی وقتا پیش اومده و خدا هم کمکم کرده ...
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
همه زندگیم لحظه لحظه اش بود!!
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
مگه دیگه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
r_ariats
r_ariats
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
خوب مطمئنا تو زندگی هممون خدا همیشه هست اما یه لحظه هایی واقعا حس میکنی خدا 100% داره به تو توجه میکنه!نمیدونم چطوری توضیح بدم ...با تمام وجودت احساس امنیت و آرامش میکنی!!//اما فکر کنم منظور سلما بانو یه موقع های خاص باشه ،مثلا من شب کنکورم به دلایلی با تمام تار و پودم خدا رو حس کردم،لحظه نابی بود و فراوانند از ان لحظه ها!!!:))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
خیلی جاها....مخصوصا زمانی که یک چیز مهمی گم میکنم...یا اتفاق بد قراره بیوفته و نمی افته
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
خدا رو همیشه احساس میکنم .....گاهی اوقات بوده که اگر لحظه ای از یادش غافل میشدم سریع عذاب وجدان میگرفتم و.....خدا خیلی بزرگه که من حقیر و کوچیک رو بین این همه بنده ی دیگه اش تنها نمیزاره ....که اگه خدای نکرده اینطور باشه وای به حالم................ و این بدترین چیزی هست که ازش باید ترسید!!!!
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
فکر میکنم نزدیکترین حالتم به خدا از ماه رمضون امسال شروع شده.....بیشتر دوسش دارم و البته خیلی راحت باهاش حرف میزنم و گاهی باهاش شوخی می کنم.....ناراحت که نمیشه؟؟؟؟؟؟؟میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
فکر میکنم نزدیکترین حالتم به خدا از ماه رمضون امسال شروع شده.....بیشتر دوسش دارم و البته خیلی راحت باهاش حرف میزنم و گاهی باهاش شوخی می کنم.....ناراحت که نمیشه؟؟؟؟؟؟؟میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
چرا همه ی نظرام دوبار اومد؟؟؟؟؟؟؟؟
sm-mousavi
sm-mousavi
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
سعی می کنم در تمام لحظات زندگی ام حضور خدا را درک کنم...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
نمودونم.تقریبا همه جا
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
به نظرم خدا تو همه ی نفس های ما جاریست .... تو راحتی ها و سختی ها پیشمونه .... اما به نظرم ما تو خوشحالیمون خدا رو فراموش میکنیم و فقط تو سختی ها درکش میکنیم در حالی که خدا همیشه با ماست در سختی و آسانی .... سپاس
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
شاعر از قديم ميگه : هيچ تقصير كسي نيست اگر رنجوريم/ روشني هست خدا هست فقط ما كوريم. خدا توي تك تك لحظات همراه ماست. اين ماييم كه نه ميبينيمش ونه ميشنويمش :(
سهره
سهره
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
زیبا بود
s_nayeb
s_nayeb
٩٢/١١/١٥
٠
٠
با سلام خدمت سلما خانم. باید بگم که حضور خدا همیشه واسه بنده هاش پررنگه و این ما هستیم که حضور خدا رو کمرنگ میکنیم. به جرات میتونم بگم که خدا همیشه و در هر حال واسه ما پررنگه مگه خوندین که تو قرآن میگه : نحن اقرب من حبل الورید :ما از رگ گردن به شما نزدیکتریم. خدا رو با تمام وجود همیشه احساس کردن، خیلی سخته و راه این سختی هم کاملا مشخصه.