خانه انجمن همگی جیم جیم جیم!
٨١٣
٥٣
اکرم انتصاری

همگی جیم جیم جیم!

همگی جیم جیم جیم!

حتما می دونین امروز تولد جیمه!بیاین یک متن تمام جیم دار بنویسیم!واج آرایی جیم بیشتر، بهتر!

با این شروع کنیم و هرکسی به تناسب متن با کلمات جیم دار ادامه بده

جیم جزیره ی جادویی جسارت جوانی...

٩٢/٠٩/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جبم جعبه مات کننده ، جیم شور جوانی
admincheh
admincheh
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
دوستان به جمله ای که من نوشتم نیگا کنین نفر بعدی یه اون جمله اضافه می کنه و نفر بعد با جمله ی آخری که تکمیل شده،جملاتتون هم معنی دار باشه یه چی از توش دربیاد:)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم جزیره ی جادویی جسارت حوانی و جاذبه ی جمیل جامانده از جذاب ترین روزهای زندگی ....
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم جزیره ی جادویی جسارت حوانی و جاذبه ی جمیل جامانده از جذاب ترین روزهای زندگیِ یک جوجه...خخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ایبل پریسا
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جوجه خبرنجار! جوجه جکجر! خخخ :))))))))))))))
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٩/١٩
١
٠
جیم جزیره ی جادویی جسارت حوانی و جاذبه ی جمیل جامانده از جذاب ترین روزهای زندگی جاده جوهر جانماز جلاي روح جستجو جبروت
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
اوووووووووووه عجب سنگین سخن گفتی ..
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم جزیره ی جادویی جسارت جوانی،با همین جسارت جوانی که دارم به کشف جزیره ناشناخته و جادوی جوانی میروم...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم جزیره ی جادویی جسارت حوانی و جاذبه ی جمیل جامانده از جذاب ترین روزهای زندگی .جیم همراه یک ساله من ..جیم شاید ..یادم تورا فراموش....
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم جزیره ی جادویی جسارت حوانی و جاذبه ی جمیل جامانده از جذاب ترین روزهای زندگی جاده جوهر جانماز جلاي روح جستجو جبروت دراوج جاودانگی و در روزهای جنجالی و جذاب جوانی
admincheh
admincheh
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم جزیره ی جادویی جسارت حوانی و جاذبه ی جمیل جامانده از جذاب ترین روزهای زندگی جاده جوهر جانماز جلاي روح جستجو جبروت دراوج جاودانگی و در روزهای جنجالی و جذاب جوانی،جرات بروز ِ جبران درجمیع عمر!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جوجه من کو؟؟ خخخ
s_a
s_a
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
" و جینگیلی" =)) تنها چیزی که به ذهنم رسید بود الان! حالا بعدا باز مغزمو به کار میندازم! :| در پاسخ به نظرت زدم که انجمن داغون نشه :دی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
داینا ترکوند! خخخ
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم جاذبه ی روز های جا مانده از اوج جوانی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم جزیره ی جادویی جسارت حوانی و جاذبه ی جمیل جامانده از جذاب ترین روزهای زندگی ، جاده جوهر جانماز جلاي روح جستجو جبروت دراوج جاودانگی و در روزهای جنجالی و جذاب جوانی،جرات بروز ِ جبران درجمیع عمر! جیم یعنی جفنگیات یک ذهن جست و جوگر!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
اون جوجه من کوووووووووووووووو؟؟؟خخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
خخخ باوشه بابا! :)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
اصلاح می کنم : جیم جزیره ی جادویی جسارت حوانی و جاذبه ی جمیل جامانده از جذاب ترین روزهای زندگی یک جــــــــــــــــوجه ، جاده جوهر جانماز جلاي روح جستجو جبروت دراوج جاودانگی و در روزهای جنجالی و جذاب جوانی،جرات بروز ِ جبران درجمیع عمر! جیم یعنی جفنگیات یک ذهن جست و جوگر!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
آفرین :))))))) دخدر خوب و نازنین..خخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم جزیره ی جادویی جسارت جوانی ... جیم جبروت جنگ جهانی جامائیکا جنوبی ... جیم جنون جویدن جیگر جلو جمع جوجه جنگولکای جسد ... جیم جلوه ی جوشش جمیع جوانان جیمبویی ... و ... ( هنوز ادامه داره خخخخ )
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
ایبل ..خخخ
admincheh
admincheh
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم جلوس جیمبو بر باند جیمستان خخخ
پارمیس
پارمیس
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم جزیره ی جادویی جسارت جوانی ... جیم جبروت جنگ جهانی جامائیکا جنوبی ... جیم جنون جویدن جیگر جلو جمع جوجه جنگولکای جسد ... جیم جلوه ی جوشش جمیع جوانان جیمبویی ... جیم جلوس جیمبو بر باند جیمستان...جیم جستجو جانکاه جسورانه...جیم جاده جاليز جان...جیم جانماز جگرگوشه جهان...
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
آقا چی سخت.....یکی بیاد ترجمه کنه...........
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم جزیزه ی حسارت جوانی.........جیم ...
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم جزیره ی جادویی جسارت جوانی ... جیم جبروت جنگ جهانی جامائیکا جنوبی ... جیم جنون جویدن جیگر جلو جمع جوجه جنگولکای جسد ... جیم جلوه ی جوشش جمیع جوانان جیمبویی ... جیم جلوس جیمبو بر باند جیمستان...جیم جستجو جانکاه جسورانه...جیم جاده جاليز جان...جیم جانماز جگرگوشه جهان...جیم جای جفنگیات جوانان :)))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
مستر کلدبوی؟؟؟ واو :))
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
با این که باهاتون قهرم... ولی جای جفنگیات جوانان ..خعلی خوب بود :)
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
هرکی از جوجه من استفاده نکنه ایشالا کچل شه! خخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم یعنی جیییییییییییییییییییییمبببببببو جییییییییییمبو...تتتتتتتتتتتتتق تو شیشه برج مراقبت .احتمالا مریم ادیمن بود ..خخخخخخخخخخخخخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
ادمین
سهره
سهره
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
جیمبو که اسم مستعار جیمی نوترونه..........!!!
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
جیمبو اون چت قرمزس
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
سلام ... خدايش امروز روز تولد جيم بوده و اينقدر بي‌معرفتي كردند / // توي يك سايت ديگر عضو هستم روز تولدش شهردار كيك يكسالگي را با آرزوي موفقيت براي همه ايده‌پردازان تقسيم كرد ---- خيلي خسيس هستيد خيلي خيلي خيلي
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
بودجه ندارن ...پول نیست .اوکی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم جزیره ی جادویی جسارت جوانی ... جیم جبروت جنگ جهانی جامائیکا جنوبی ... جیم جنون جویدن جیگر جلو جمع جوجه جنگولکای جسد ... جیم جلوه ی جوشش جمیع جوانان جیمبویی ... جیم جلوس جیمبو بر باند جیمستان...جیم جستجو جانکاه جسورانه...جیم جاده جاليز جان...جیم جانماز جگرگوشه جهان...جیم جای جفنگیات جوانان....جیم جزوه ی جامعه ی جوانی..
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
خخخخخ....ایول فآطمه :)))
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
جیم یعنی لحظه های تنهایی...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
ماشالله ماشالله ابتکار دوستان رو که می بینم کلا ...خخخخ :)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
:||
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
جیم یعنی جیم تولدش مبارک ... خو ب مگه چیه ؟
m_sana
m_sana
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
جیم جزیره ی جادویی جسارت جوانی ... جیم جبروت جنگ جهانی جامائیکا جنوبی ... جیم جنون جویدن جیگر جلو جمع جوجه جنگولکای جسد ... جیم جلوه ی جوشش جمیع جوانان جیمبویی ... جیم جلوس جیمبو بر باند جیمستان...جیم جستجو جانکاه جسورانه...جیم جاده جاليز جان...جیم جانماز جگرگوشه جهان...جیم جای جفنگیات جوانان....جیم جزوه ی جامعه ی جوانی.. جیم جاده جملات جذاب جوانی...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
جیم 16 ورق تبلیغ...................جیم ای سایت کم تبلیغ...............جیم بی پول واقعی............جیم شله ندادین ها.........چقدر پول جم موکونی...........خسیس بازیا چیه..یه دیگ شله مگه چقدر خرجشه...............هاااا
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
همیشه اخرش گند زده میشه به اولش :)))))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
جیم جزیره ی جادویی جسارت جوانی ... جیم جبروت جنگ جهانی جامائیکا جنوبی ... جیم جنون جویدن جیگر جلو جمع جوجه جنگولکای جسد ... جیم جلوه ی جوشش جمیع جوانان جیمبویی ... جیم جلوس جیمبو بر باند جیمستان...جیم جستجو جانکاه جسورانه...جیم جاده جاليز جان...جیم جانماز جگرگوشه جهان...جیم جای جفنگیات جوانان....جیم جزوه ی جامعه ی جوانی.. جیم جاده جملات جذاب جوانی..جیم جارو جیرجیرک جیمولوژی جیماییسم جیم آباد....
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
اول از همه سیستم من 3شنبه و 4شنبه خراب بود ویندوزش نتونستم بیام ببخشید دیگه ولی خب خودت میدونی جیم دیگه که دوست داریم یه عالمه :)))
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
جيييييييييييييييم.....جيمه ديگه........خخخخخخخ.....جون به لب رساندن جيمي ها بدليل ندادن شله.......
w_ebeight
w_ebeight
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
جیم