خانه انجمن خودمحوری را به چالش بکشید!
٥٥٨
٢٧
خورشید بانو

خودمحوری را به چالش بکشید!

خودمحوری را به چالش بکشید!

خود محوری یعنی چه؟تعریفتون از آدم خودمحور چیه؟
کلا از نظر خودتون یه ادم خود محور چه جوریه؟.چه صفاتی مثبت یا منفی در یک ادم خود محورموجود می باشد؟

٩٢/٠٩/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١٨
٢
٠
دقیق نمی دونم شاید یک ادمی است که خود رای ،فقط حرف خودش واسش مهمه نظر دیگران رو نمی پرسه در مورد کاری که می خواد انجام بده و به کار گروهی هم علاقه ای نداره شاید........
خورشید بانو
خورشید بانو
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
☻ جواب کاملا خوبی بود☻ممنون☻
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
سلام ... آدم خود بزرگ بين اينگونه است
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/١٨
١
١
خود محوری یعنی محور مال خودشه دیگه ... یعنی یه جورایی حرف ، حرف خود ادم باشه و همش به فکر منفعت خودش باشه که یه نوع بیماری هم به حساب میاد
خورشید بانو
خورشید بانو
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
☻ اولش خوب بود...........ولی.....عایا واقعا بیماری حساب میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
بعله یه نوع بیماریه که دکتر روانشناس میتونه برطرفش کنه :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
سلام ... چه دليلي داريد
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
سلام ... جمله اول لايك شد
samaneh
samaneh
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
عالی...
سمانه
سمانه
٩٢/٠٩/١٨
١
٠
بنظرم (میدونی که این حرف خودم نیست)خود محوری با اعتماد به نفس داشتن متفاوته این یک... دو این که خود محوری تو ذات انسانه...واین حیوانات وجانوران هستن که خود محوری ندارن... اما خب مثل هرچیزه دیگه ای اگه از حد بگذره قطعا ضرر داره... ولی در کل مثل یه چاشنی واسه رسیدن به موفقیته...
خورشید بانو
خورشید بانو
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
:) حرف جالبی بود:)))))))) خب.....اگه مال خودتون نیس پس مال کیه؟؟؟؟؟؟؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
سلام ... لايك
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/١٨
٠
١
خود محور کسیه که فقط خودشو میبینه و به نظرات بقیه توجهی نشون نمیده...حرف حرفه خودشه فقط...فک میکنم نکات منفیش بیشتر باشه تا مثبت.....از مثبتااااااااااش مثلااااااا اعتماد بنفس بالاشونه
خورشید بانو
خورشید بانو
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
......:) اقا....یکی بیاد تکلیف ما رو روشن کنه....من با این دو تا چشای خودم دیدم یه ادمی رو که خود مهور هست اما اندازه ی نخود هم اعتماد به نفس نداره.........:| خب....البته ....شاید هم باشن کسایی که واقعا اعتماد به نفس بالاشون باعث خود مهوزیشون شده:))))))) ممنون
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٨
٠
١
خود محور=کسی که فقطبه خودش اهمیت میده........به دیگران هیچ توجهی نداره و نظرات اونا براش اصلا مهم نیست!!!!!!!!!!!!!!نکات منفیش هم اینه که منزوی خواهد شد!!!!!!!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
سلام ... من يك ادم خود محور هستم . چرا همه دوستان فقط بعد منفي خود محور را مي‌بينند ./// كي گفته خود محور فقط به خودش اهميت مي دهد///كي گفته فقط خودش را ميبيند/// كي گفته به نظرات ديگران توجه نميكند ///
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
خود محوری درد داره ؟
adib
adib
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
خود محوری یعنی هر کس خودش را بر حق و دیگران را بر باطل بداند
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
خود محوری درد داره ؟!!؟؟؟!
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
آره برای همین شما سعی کن بهش نزدیک نشی!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
بحثش طولانیه.... معنی لغویش اینه که یک شخص خودشو محور و مرکز همه چی میبینه ... ینی خوخواه... خیلی بحث داره الانم سرم درد میکنه نمیتونم توضیح بدم
Paeez
Paeez
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
آدم خود محور خودرای و زورگو و خود خواه می تونه باشه گمونم!البته معنی منفیش!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
یک آدم خودش یفته...و از خودراضی...از این آدما خوشم نمیاد....همش تو یک جمع ساز منفی رو اول میزنن یا ساز مخالف
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
بدم میا داز آدمای خود محور...اونایی که همش فک میکنن از همه بهترن و حرفشون درست تره....
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
فکر میکنم به کسایی گفته میشه که در هر صورت به عقیده و نظر خودشون پایبندن و طبق اصول خودشون رفتار میکنن.همممم تا حدودی هستم خخخخ
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
خود محوری به نظر من در شرایطی خیلی به کار آدم میاد / اون وقتایی که کسی کاری رو که شما میخوای نمیتونه انجام بده یا نیست که انجام بده خودت بتونی انجامش بدی
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
خود محوری یعنی طبیعت و روان انسان به نحوی است که، حتی اگر هم خودش بخواهد نمی تواند کاری انجام دهد که به نفع شخصی خودش نباشد.لذا هر کاری را که انسان انجام می دهد برای نفع شخصی خودش است. حتی در آنجایی که انسان فداکاری می کند و یا به دیگران کمک می کند از منافع خودش غافل نیست. تابلو بود نه :))))))))) خخخخخخخخخخخخخخخخ