خانه انجمن عجب شانسی ، من برنده شدم!
٨٠٣
٥٣
sjalal

عجب شانسی ، من برنده شدم!

عجب شانسی ، من برنده شدم!

فرض کنین امروز به شما خبر بدن توی قرعه کشی بزرگی برنده شدین، چه حسی بهتون دست می ه؟

تاحالا قرعه کشی و جایزه ای تا حالا برنده شدین؟چی بوده؟

٩٢/٠٩/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/٠٩/١٧
٠
١
وای اقا جلال الان کلی خندیدم ...آخه چند سال پیش فکر کنم سال 85 یا 86 بود ...بعد من و وخونواده م به همراه اقای همسر (تو عقد بودیم ) رفتیم فرهگنسرای غدیر جشن بود .... تولد حضرت زهرا بود ..اطلاس ی تلویزیون 24 اینچ گذاشته بود قرعه کشیمیکرد واسه اونایی که قبلا تلویزیون یا مانیتورشو خریده بودن ...خیلی هم شلوغ بود جشنه .... بعد من هی ب بغل دستی ممیگفتم ببین این تلویزیون به کدوم خر شانس بیفته باورتون میشد به من افتاد اون ماول 6 نفر وبردن بالا شن ...بهشون شماره میدادن...بعد از بقیه میپرسیدن کدوم شماره و هر کی شمارش خونده میشد مینشست .... پنج تا شماره ها خونده شد و نشستن و فقط من موندم ....شمار ه میک بود و برنده شدم واییییییییییییییییییییییییییییییییی خیلی خوشحال شدم ... البته تلویزیون و دادیم به مامان جانمان : )))
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/٠٩/١٧
٠
١
با این همه غلط املایی و بد تایپ کردن من از دوستان معذرت میخوام ...آخه این قده تند تایپ میکنم اینجوری میشه خخخخخخخخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خررررررر شانس..خخخخخخخخخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
میدونی یادم خودم افتادم......تو دانشگاه واسه اردو تهران شمال ازرشته ما فقط یه نفر میخواست.من موقع ثبت نام بادوستام رفتم..گفتم من که شانس ندارم حالا چون اصرار دارین می نویسم..هیچی دیگه اسما رو زدن اسم من نفر اول بود.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
عمرا ازاین شانسا ندارم..شک نکن دوربین مخفی یه .بعدش میگن به دوربین لبخند بزن این شوخی بود
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
:)))))))))))))))))))))))))
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
حسشس خیلی خوبه ....الانم چای محسن خریدم میگم خداکنه بهمون تویوتا بیفته ...این قده دوست دارم بهم بیفته ...میخوام بدم ب اقای همسر ....الهی ...........جان
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
عزیزم یک موقع خسته نشی...تویتا دوست داری؟؟؟؟......به من سفر بیوفته من خوشحالم چه برسه ماشین.....
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
یه دلستر بدم؟خخ
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
اره اتی جون....بی زحمت میوه های استواییش باشه یا لیمویی....بقیه طعماش حال نمیده خخخخخخخخخخخخخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
سلام ... انشاالله برنده میشوید و به بچه های بهزیستی هم شیرینی میدهید
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
وایییییییییییییییییییییییییییییییییییی..از خوشحالی همه جا رو پر میکنم...اخه تا حالا هیچ جا برنده نشدم....من اصن شامنس ندارم....:(((((((((((((((((((((((((((((
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
من توی اینطور مواقع اصلا شانس ندارم تا حالا اصلا جایی برنده نشدم حتی نمیشه فرض کنم!!
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
تو قرعه کشی که برنده شدم..بزرگ نبوده..ولی ...3بار برنده شدم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
نــــــه ! اصلا ها ! :| ینی اصن استعدادش نیس تو من ! ی سری آدما استن کلا استعداد دارن در این زمینه خخخ تو خونشونه ! :))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
نه بابا...اگه یه قرعه کشی بین 101 نفر برگذار بشه و 100 نفر برنده داشته باشه بازم من توشون نیستم :))))
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
آخی دلم سوخت ..بیاین من همین جوری بهتون ی کادو برم ....
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
به منم میدین سلما بانو جوووووووووووووووووووووووووووووون؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
سلما بانو کادو هم خوبه...ولی خوب تو قرعه کشی برنده شدن یه حال دیگه داره :)))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
من بین دو نفر قرعه کشی کنن ، اسمم در نمیاد ولی همیشه دوست داشتم هر وقت چیزی رو برنده شدم بدمش به بابام و در عوض همونقدر پولش رو از بابام بگیرم و لواشک بخرم *:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
:|
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
خب کتاب می خرم *:) حالا برای چی ایکون نارحتی ؟؟؟
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
اگه من خودم با خودم قرعه کشی کنم بازم به من نمیفته خخخخ ولی در کل حس جالبیه مخصوصا اگه اون جایزه خیلی بزرگ باشه مثلا یه پنت هوس برج باران ... هعیییی :دی
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
تعارف نکن عزیزم دیگه چی؟
Paeez
Paeez
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
تا جایی که یادم میاد ،قرعه کشی جایی برنده نشدم،یعنی هیچی ها!حس مطمئنا خیلی خوبی داره جیغ ارغوانی می کشم!:)
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
ما هم تو کیش خرید کردیم و داشتیم برمیگشتیم گفتن واستین قرعه کشی دقیقا منم از اول مراسم داشتم به کادو بزرگه نگاه میکردمو میگفتم کدوم خرشانسی اینو ببره آخر مراسم شدو داشتم به شوهرم میگفتم که بریم ییهو اسم مارو خوندن کادو یه پاستا پز بود :-) جاتون خالی عین چی کیف کردم
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خوش به حالت:((
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
سلام ... مبارکتون باشد
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
حالا کو تا ما قرعه کش برنده بشیم ! :)))
maede
maede
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خیلی حس قشنگیه!همینکه از بین یه جمعی اسم تو درمیاد اینه که خیلی جالبه حالا جایزه اش کوچیک باشه یا بزرگ...آره تا حالا برنده شدم!دوبار تو همین جیم یه بارم تو برنامه سمت خدا..موقع طرح اهدای قرآن ها..واقعن خیلی اتفاق خوبی بود:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
سلام.وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای عالیه....من 2بار تو بانک برنده شدم 1بار هم سال اول کاریم(پارسال)جشن روز معلم کارت هدیه بردم نمی دونید که در حال ذوق مرگی بودم:))))راستی چند بار دیگه هم کارت هدیه برنده شدم(از نتایج انتخواب شغل خوب:)))))))))))))))))))))))))))))))
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
من اصلا شانس خوبی ندارم.............خیلی بد شانسم تا حالا هم برنده نشدم...............اگه برنده شم اول یه سکته میزنم!!!!!!!!!!!!!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
توی قرعه کشی و این صوبتا زیاد برنده شدمممم! :| :| :| حوصله ندارم بنویسم.... فقط بدونین زیاده!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
من قبلا از این شانسیا بودش بچه ها رو من سرمایه گزاری میکردن واسشون شانسی بزنم خخخخخخخخ.. نه که خوش شانس باشم منتها یکم تابلو بود که چی به چیه و من میدیدم بچه ها متوجه نمیشدن کلا بعدشم میزدمو جوایز بزرگش درو میشد خخخخ:)))))) نه واللا جایزه نبردیم تاحالا .. البته باعث یک قرعه کشی شرکت بکنیم که اسمم در آد ؟؟؟ خود به خود که در نمیاد خخخخخ :)))))اگه برنده شم خوش حال میشم دیگه قطعا !!! مورد داریم ناراحت بشه ؟؟؟ خخخخ
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
نه بابا من یه دونه انبات چوبیم نبردم تا بحال....نمیدونم دیگه حس خوبیه دور شادمانی میزنم به سبک ورزشکارا دیهههه فک کنم شاید اگه جایزش خیلی خوب باشه سکته کنم بمیرم خخخخخخ
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
اولش باورم نمیشه اما خب بعدش باور میکنم . آخرین باری که برنده شدم همین 1 ماه قبل بود . یه مسابقه بود تو بابا خراسان منم صرف اینکه ماله شیراز بود شرکت کردم و برنده شدم :)))
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
نع بابا شانسمون کجا بود....اگه برنده شم به احتمال زیاد گریم میگریه....کلا شاد باشم ناراحت باشم عصبی باشم ذوق بزنم هیجانی شم گریم میگیره خخخخخخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٧
١
٠
سلام ... برنده شدن را یادم نیست ولی هروقت قرعه کشی بوده و باید خودم انجام می دادم اسم خودم را حذف نموده ام .( با توجه به شغلم سالی چند بار قرعه کشی انجام میدهم )
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٨
١
٠
بیزحمت شغلتون چیه؟؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
سلام ... يكي از كارهام برگزاري قرعه‌كشي براي چند شركت است كه با اعضاء سركار دارند
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
آفرین (یکی از کارها)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خب همین شما چند شغله ها هستین که.....................:||||||||:||||||:||||||
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
نه تو هیج جایی برنده نشدم با اینکه خیلی جاها شرکت کردم ولی با این حال میگم خیلی خوش شانسم
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
عاورین شما خوبی
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
آررررررررررررررررررررررررررررررره
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
نه تاحالا پیش نیومده اصا شرکت کنم چه برسه بخام برنده شم...چون میدونم برنده نمیشم
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
تا حالا جایزه بزرگی برنده نشدم شانس من در حد یه لوح یادگاری یا یه جاسویچی بوده و بس :)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
هیچی دیگه:)))فقط خیـــــــــــــــــــــــــــــلی خوش حال می شم:)))!!
sin germany
sin germany
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
تا حالا هیچی برنده نشدم..ذوق مرگ میشدم احتمالا..همون جا سکته میکردم..پس حتما یه حکمتی داشته که تا حالا چیزی نبردم..خخخخخخخخخ
نسیم
نسیم
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
مسلما چنین چیزی اتفاق نمی‌افته!! تو قرعه کشی‌های ماهانه بهم زنگ می‌زنن می‌گن بیا پولت و بردار ببر! فقط تو مونده بودی که نیازی به قرعه کشی نبود!! چه برسه به اینکه یه چیزی برنده بشم!!! ولی اگه یک در هزار من برنده بشم مطمئنن از خوشحالی سکته رو می‌زنم!! البته این سکته زدن هم بستگی به اون چیزی که برنده می‌شم داره!!!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
بلهههههههههههههههه.با افتخار میگم من تو قرعه کشیا اصولا خوش شانسم.یه بار تو قرعه کشی پیاده روی خانوادگی یه ربع سکه بردم.تو کیشم یه بار یه دوچرخه بردم خخخخخخخخخ . دیگه براتوووووووووون بگمممممممممم تو قرعه کشیاااااااااا خونوادگی هم همیشه قرعه اول ماله من میشهههههههههههه :)))))))))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
حسی که بهم دست میده اینه که طرف داره دروغ میگه/ از من بد شانس تر تو این دنیا فکر نکنم باشه:)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
اگر 100 تا اسم خودمو بریزم تو یه جام هم بزنم اسم خودم در نمیاد بازم !!!! مارکه گلدونه در میاد :))))) باور کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن !!!!!!خخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
*:)