خانه انجمن رمز پربازدیدترین شدن چیه؟!
٦٦٨
٣٨
Niva

رمز پربازدیدترین شدن چیه؟!

رمز پربازدیدترین شدن چیه؟!

چه طوری میشه که بعضی مطالب بازدید بالایی داره؟

پر بازدیدترین مطلبتون چی بوده و چه تعداد؟ 

٩٢/٠٩/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٦
٢
١
مطالبی که توششله مدن خیلی بازدیدش بالاییه.......................بعدشم من فکر می کنم علت بازدید بالا شناخت کاربرها از قلم یکیست..............هر موقع اسم اون رو می بینن نا خوداگاه می خواهن ببینن که طرف چی نوشته و به همین علت بازدید بالا میره
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١٧
١
٠
مثلا اسم من یکی از اون اسم هاست :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
مطالبی که در مورد جیم...کاربران و نویسندگان باشن....من تا الان فقط یکبار مطلبم جز پربازدیدترین ها شد...اونم درمورد جیم بود...واینکه دلم برای جیم قبل تر ها تنگ شده بود...
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/١٦
٢
٠
تو جیم بعضیا قلمشون معرکست بعضیا شعراشون و بعضیا هم دوربینشون(:....گاهی اوقات هم موضوعات جنجالی(:
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
موافقم : )
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
بلیا بسیار موافقم
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
ماکه هیچکدومو نداریم چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
پربازدید ترین مطلبم نیدونم خب..بذار برم تقلب کنم الان میگم
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٦
٠
٣
خب برگشتم همشون پربازدید بودن..پربازدید ترین..تشیع پیکر مرحوم عسل بدیعی بود.438.و بعد داستان های که نوشتم و عکسایی که فرستادم..همه بالای 200نظر دارن..و حتی بالای300ویکی دوتام بالای 180
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٦
٠
١
منفی واسه چی یه الان
faeze
faeze
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خخخخخ ببخشید اتی جون یکیش من بودم:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خوشابه حالت *:)
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
چرا یکی ش تو بودی؟
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
موضوع تولیدی ..باشه جدید و جذاب..ازاین موضوعا نباشه با یه سرچ تو گوگل هزاران صفحه بیاد
s_a
s_a
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
فکر کنم ازین موضوعهای جنجالی مخصوصا اگه منفی باشه، خیلی پربازدید شه هاااااااااا........... ازینا که توش دعوا میشه خخخخ (یاد و خاطره ی دعواهای گذشته را گرامی میداریمممممممممممم)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٦
١
٢
سلام ... با توجه به باگهاي زيادي كه سايت دارد پر بازديد بودن يك صفحه بي‌معناست /// از طرفي در اين مدت كوتاه متوجه شده‌ام كاربراني كه نظرهاي مثبت ميدهند و يا از شكلك و !!!! ؟؟؟؟ خخخخخ هاهاهاها و كلا كساني كه از مطالب دوستان خود چيزي برداشت نميكنند پر بازديد ترينها هستند البته اگر F5 چاره كار آنها نباشد
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
نیدونم....من خودم اکثرا متنای ادبی و طنز رو میپسندم... از گزارشو مطالب علمی زیاد استقبال نمیکنم.... پر بازدید ترین مطلب خودمم اون مطلبم لود که در باره دوستم...و دوستی های نادرست بود...بود....
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
قبلنا یک انجمن درباره ی پرسپولیس نوشتم که پر بازدید شد
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/١٦
٢
٠
و طولانی نبودنه مطلب هم میتونه به پر بازدید بودنه اون کمک کنه:))))))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
نکته بسیار بسیار ظریفی بود الهه :))
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
فدامدات:)
faride
faride
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
به نظر من مطلبی که نویسنده اون مطلب میاد و واسه نظرات بچه ها وقت میذاره و جوابشونو میده باعث میشه تا بچه ها بیان در جواب اون نظر میدن و همینطور بازدید میره بالا که خیلی خوبه به نظر من!و اینکه کوتاه باشه.عکسم داشته باشه:)))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
بهله یکی از دلایلش به نظر من هم همینه
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
رمزش رو که نمیدونم اگه میدونستم که الان جز اون دسته از افراد بودم دیگه...اما بعضی از متنا خیلی هوشمندانه است بخ نظر خیلی بکر میان با اینکه شاید بارها دربارش شنیده باشی اما میبینی یه طور دیگه بهش نگاه شده و این با عث اون پر مخاطب بودنه میشه....فک کنم
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
مطب هم باید همه پسند باشه ، هم نه زیاد بلند ،هم جوونانه ... ، عنوان هم باید خوب باشه // پربازدیدترین مطلب من " موضوع انشا : فس بوق " بود با 796 بازدید ... البته فکر کنم " حرف های یک رد صلاحیت شده " هم به خاطر عنوانش 409 تا بازدید داشته ...
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
یکی از موارد اصلی هم همینطور که دوستان اشاره کردن جنجالی بودن و دغدغه بودن یک موضوع هستش که میتونه مخاطب رو جلب کنه و این که به نحوی باشه که هرکسی دیدگاه خودش رو بگه و بقیه افراد هم در موردش نظر بدن.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٦
٠
٣
هر مطلب یا انجمنی که در مورد ازدواج و شرایط و مشکلاتش باشه یا در مورد دوستیها و عشقهای ناموفق جوانی و نوجوانی از پر بازدید ترینها میشه...همین
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٩/١٦
١
٠
تیتر ، کوتاهی ، محتوا:)
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
منم فکر کنم بکر بودن موضوع و جوا دادن به کامنتها دلیل اصلیش باشه مطلب نویسنده ها هم پر بازدید میشه چون بچه ها میشناسنشون و اینا دیگه...همینا به ذهنم رسید
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
زیبابودن..........همین انجمنم که در مورد 100روز روحانی بود!!!!!!!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
هااااااااااااا؟؟؟ پر بازدید ؟؟؟ من می تونم براتون رمز کم بازدید بودن رو بگم ولی پر بازدید بودن چون خودم تجربه ندارم نمی دانم *:) البته فک کنم اگه مطلب کوتاه باشه و طنز خیییییییلی خوبه !
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١٧
٠
١
آقا اصلا مطالب از مطالب من قشنگ تر هم داریم؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخ :)))))))))))))))))))))))))))))
maede
maede
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
طرف خودش نوشته باشه-ملموس باشه-از معضلای اجتماعی باشه-جنجالی و بحث برانگیز باشه و.......
adib
adib
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
مطالبی که به بیان اتفاقات روزمره و عامیانه بپردازد به عبارت دیگر مخاطب عام داشته باشد
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/١٩
٢
١
دوستای گلم که منفی میدین به نظر بچه ها بگین چرا خب
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
رمزه 12345 رو تست کنید ببینید نیست اگه نبود شیش تا صفرو بزنید :)))))
w_ebeight
w_ebeight
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
تبلیغات زیاد عضویت در تمام شبکه های اجتماعی