خانه انجمن پیش به سوی جام جهانی!
٥٥٢
٥٤
Dokhtare Mashreghi

پیش به سوی جام جهانی!

پیش به سوی جام جهانی!

نظرتون درباره قرعه ی ایران تو جام جهانی چیه؟؟چند درصد احتمال میدین ایران به دور بعدی صعود کنه؟؟
به نظرتون بهتر بودش ایران تو کدوم گروه می افتادش؟؟؟

٩٢/٠٩/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/١٦
٠
١
خیلی خوشحالم که با مسی هم گروهیم خخخخخ همین گروه خوبه : )
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
١
یعنی شوما فقط به خاطر مسی خوشحالی؟؟؟خخخخخ..دلیل بس قانع کننده ایست..خخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
سلام ... روزنامه قدس نوشته بود ايرانيها 45 هزار كامنت زشت براي ليونل مسي در فيسبوك گذاشته اند
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
یکی از کامنتها این بود منو به فرزند خوندگی قبول میکنی ؟ : )
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
نمردیم باارژانتین هم گروه شدیم.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
بـــعله...تازه قرار آرژانتین رو 6 تایی کنیم..خخخخخ
s_a
s_a
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
واللا من هر چی حساب میکنم منفی در میاد! البته من از قدیمم آمار احتمالم خوب نبوده! :| ////////////// البته از یه لحاظ خوبه اینجاییم هاااااا...... اگه همش ببازیم میتونیم بگیم گروهمون سخت بود و اینا :)))))))))))) ////////////// مهم کسب تجربس!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
مهم که کسب تجربه استش...ولی اگه یه ذره به خودمون بیایم و بازی های تدارکاتی خوبی برگزار کنیم...احتمال صعودمون هستش..:)
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
سلام بازم فوتبال....نمدونم والا به ما گفتن هنوز زوده برا تشویق هر وقت موقش شد خبرم میکنن((((:
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
ایشالله سال دیگه تابستون باهم میریم ریو تشویقشون میکنیم مهتاب جوووونم..:))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
من فکر میکنم اگه تو گروه قبلیش بود که فرانسه الان هست بهتر بود...................باز خوبه گره بعدی نیوفتادیم...پرتغال و امریکا و المان...گروه مرگن تقریبا...................... اگه خودشونو نبازن..یا مغرور نشن میتونیم بریم بالا با احتساب باخت به آرژانتین
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
آره واقعا...پرتغال و آمریکا و آلمان گروه سختیه...ولی من دوس میداشتم سرگروهمون آلمان میشدش....:)
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
من اصا از هیچی خبر ندارم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
تو موفق میشی..:))
faeze
faeze
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
:دی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
سلام ... لايك
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
شانس صعود که نه ولی اگه به جای بوسنی پرتغال می بود که عالی می بود
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
مگه هاشم بیک زاده چقد توانایی داره هم مسی رو بگیره هم رونالدو رو؟؟؟خخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
هاشم بیگ زاده اصن توانایی نداره خخخخ
نگارا
نگارا
٩٢/٠٩/١٦
١
٠
گروه ک خوبه هم مىتونه صعود کنه نکنه خم بهانه جوره ديگه شانس اوردىم تازه برتغالم نيومد تو گروهمون... به نظر من 30% شانس دارىم....هاشم بىک زاده رو دارىم غم نداريم مسى لوله ميشه :)))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
آورین روحیه..:))...امیرحسین صادقی هم قول دادش مسی رو بزنه تو زمین..دوشواری نداریم که...خخخ
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
فقط میتونم بگم خوش میگذره..میخندیم :)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
هاع؟؟؟میخندی؟؟؟پاشو وسایلت رو جمع کن از الآن پیاده بریم برزیل..D:
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
کلا همه می دونیم ایران شانسی برای صعود نداره و فقط می تونیم آرزو کنیم بازیهای خوبی بکنه و از آبرومون دفاع. طوری که اسباب خنده نشیم / فرصت بازی مقابل آرژانتین، به این آسونیا بدست نمیاد / بنظرم تو آسیایی ها قرعه ما سخت تر شد از بقیه . ژاپن خوش شانس ترین آسیایی بود/ بازی اسپانیا-هلند قطعا جذاب میشه و همین طور آلمان پرتغال
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
واقعن ژاپن خیلی خوش شانسه...فقط دلم میخواد از گروهش صعود نکنه...:|...اسپانیا هلند که صد درصد...دوتا قطب...ایشالله که غیرتمندانه بازی میکنن بازیکنانمون...رو کاغذ که شانس صعود داریم...:)
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
:))))))))))) تلاش می کنیم یه پولی دستمون بیاد بریم ریودوژانیرو آب و هوا هم عوض کنیم :))))))))))))))))))))))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
بازیه اول تو کوريتيبا استش...شما میخواید برید ريودوژانيرو بازی آرژانتین و بوسنی رو ببینید عایا؟؟؟
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
عه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راس می گی!
t.m
t.m
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
خداییش سکته کردم من دیشب:| :| خعلی ایستیریس داشدم:| :| خوبه بنظرم .. اگه خودمون باوشیم میشه صعود کرد:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
منم داشتم بالشتم رو گاز میزدم از استرس...:|...اره...اگه خودمون باشیم صعود مینمائیم...:)
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
هاع؟؟؟؟از چی حرف می زنین؟؟؟ :|...منو هم در جریان بذارین :|
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
از جام جهانی سحر جووونم...اون جامه هستش هر 4 سال یه بار مسابقه میزارن واسش...:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
10 درصد احتمال میدم صعود کنیم....زیاده دیگه !//تو گروه سوئیس میفتادیم.ای چی میشد خدا
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
سوئیس هم تیم خوبیه...به همون 10 درصد هم راضی استیم لواشکم...:)
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
احتمالی به صعود نیست کلا....فرق نمیکرد تو هر گروهی که بیفتیم چون سطح آمادگی و تمرینات و وقتی رو که اونها میگزارن رو با خودمون در نظر بگیرین ؟!نمیدونم بازم
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
اگه تو گروه آخر بودیم خیلی بهتر بود ... ولی با این وجود بوسنی و نیجریه رو می زنیم ... مسی هم که تا هاشم هست غمش نیست !!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
ما که با دوستان دانشگاه یک سری تفاسیر کردیم که به این نتیجه رسیدیم که:ایران اگر بخواد میتونه از این گروه سعود کنه حالا سدرنشین که نه ولی خب میتونه دوم بشه و بازم نکتش اینجاست که اگر بخواد، گروه هم خوبه چه تیمی بهتر از آرژانتین :)))
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
*صدر نشین:p
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
:خخخخ امان از دست این سوتی های لفظی ... حامد جان شما ببخش :دی
faeze
faeze
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
صعود دیگه!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
همین گروه خوبه با خوشبینی زیاد به نظرم میتونیم صعود کنیم یه جا خوندم هافبک بوسنی گفته برای دوم شدن با نیجریه رقابت میکنیم یعنی اصلا ایران و به حساب نیاوردن!!!واقعا که!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
١
٠
به نظرم گروهمون خوبه!!!!!!!!! خوب شرایط ایده آل تر هم میتونست باشه .. مثلا گروه کره و ژاپن خوبند اما خوب بدتر هم میتوانست باشد مثل گروه استرالیا که واقعا سختههههههه!!!!!!!!! خدا رو شکر گروه ما خوبه و در برابر آرژانتین بازی کردن خیلی خوبه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
همین گروه عالیه:))ینی متعادله،بازی با آرژانتین هم میشه تجربه واسه جوونا ، انگیزه واسه با تجربه ها:))در کل خوبه اگه بازی دوستانه خوب 3.4 تا برگذار کنن:)))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
حالا اینارو ولش ! من شنیدم مسی شب کابوس میبینه چیجوری از دس بیگ زاده خلاص شه :)))))))))))))))))))))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
به نظر من همین با گروههای مرگ نیفتادیم باید کلاهمون رو بندازیم بالا.............ازینکه با مسی بازی داریم خووووووووووووووووشحالم. فکرکنید اینقدر که این بازی حاشیه ساز شده وقتش که برسه اصلا مسی تو بازی نیاد:(((((((((
faeze
faeze
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
تجربه نشون داده که ایران با تیمای بزرگ خیلی خوب بازی میکنه ممکنه نبره ولی خیلی غیرت مندانه همیشه بازی میکنه به هر حال باید توکل به خدا کنیم دیگه هرچی شد:)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
قرعمون سخته......همین!!!!!!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
فوتبااااااال ؟؟؟ اییییییییییییییی خودم که نمی دونم فقط این که بچه ها گفتن بدبخت شدیم و اینکه با مسی هستیم خییییییییلی بده *:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
سلام ... هرچه زودتر برگردند بهتر است دلتنگ مي‌شويم
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
به قول کی روش همه میرن با مسی عکس یادگاری بگیرن :))) خخخخخخ....
sin germany
sin germany
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
احتمالش همون10 درصده..فقط باید زیاد گل نخوریم ابرومون بره..صعود دیگه پیشکش
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
خیلی تیم و دسته کم گرفتین
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ایران قهرمان جام جهانی میشه.....................صعود که سهله....................اصلا ارژانتین و 8تایی می کنیم.........برزیل و 10 تایی می کنیم...........اسپانیا رو 6تایی می کنیم.........فک کردین کم الکی هستیم................فقط احتمالا از بوسنی ونیجریه می بازیم(تمام چیزایی رو که گفتم و بر عکس کنین) :))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
حالاخارج از شوخی صعود می کنیم...............