خانه انجمن عطر خوش بو ، چی سراغ دارین؟
٥٠٢٨
١٧٦
mr_khas

عطر خوش بو ، چی سراغ دارین؟

عطر خوش بو ، چی سراغ دارین؟

یه چند وقتی بحث عطرها و ادکلن ها شده،عطرویا ادکلن مخصوص و مورد علاقه ی شما کدوم هست ؟ 
ماندگاری اون چند ساعته و این عطر چه نوع رایحه ای دارد؟ (تلخ، شیرین ،سرد،گرم ویا ترکیب)اگر تجربه ای هم در این رابطه دارید برای ما بگید

٩٢/٠٩/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٢
٠
من عطر ورسوز میزنم...............اسپری اکو هم میزنم....................سرد دوس دارم...............مرسی مصطفی جان!!!!!!!!
admin
admin
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
سلیقه پاپ داری!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٢
٠
قربانه شما علی جان !!!! ورسوز یه عطره خیلی ریشه دار و قدیمی هست ... بهت پیشنهاد میدم سراغ رایحه های جدید هم بری... مثلا عطرهایی با قیمت مناسب اگه بخوای میتونم بهت Tommy Hilfiger رو معرفی کنم که هم سرده و هم ماندگاری بالایی داره... عطر کییرید آیرشم امتحان کن بوی باکلاسی داره .. سپاس
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
١
مرسی از معرفیت:))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
خواهش اگه دوس داری واست بازم معرفی کنم خخخخخخ :))))))))).. علاقتو بده اسم تحویل بگیر خخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
١
خخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
١
تعارف؟؟؟ هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییع!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢٠
٠
١
من عاشق بو های شیرین استم:))))ورساچه صورتی دوس دارم...اووومممم....دیگه پرنسس دایانا هم خیلی دوس دارم که اصلشو من تو ایران ندیدم!یه ادکلن هم دوس دارم بوشو که الان هرچی فک میکنم یادم نمیاد اسمشو....:):|
admin
admin
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
بوهای شیرین بد نیست ولی ورساچی سورمه ای حتمن بهتره
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
جناب نادری هم نظره خوبی داشتن منم بهتون Mademoiselle (مادمازل) رو اپیشنهاد میدم و البته که لالیک آمتیس رو هم مد نظر داشته باشید. این دوتا از بهترین و خوش بو ترین رایحه ها هست برای خانومها . البته نام هایی هم که مطرح کردید اسم های خوبی هستن :))))
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
:))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
:)))) یعنی چی الان؟؟؟؟ خخخخخخخخ
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
دووووس دااااارم:)))))))))))))))))))))))))))))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
کامنت من باس آخر باشه خخخخخخخخخخخخخ
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
نــــــــــــــــــــع!عمرا!:)))))))))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
ببینیم !!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
:))))ینی هیچ جوره راه نداااااارررررررره!!!!:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
آخه سره صبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــحم شانس ما شما هستیدددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخ... یعنی شانسه ما داریم خدا!!!!!!!!!!!!!خخخخخخ
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
ااااییییششششش:))))))))))))از خداتونم باشه!:)
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
اصن خودم کامنت اخرمممممممممممممممممممممممم... حرف نباوشه
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
مگه من مردم؟؟؟؟؟؟:))))))))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
بله عجب بحثه عطری هم هست واقعا خخخخخخ
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
:)))))))))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
داشتم رد میشدم ها !!!!! اصلن نمیخوام کامنتم آخر باشه :))))))))))))))))))))))))
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
:| خودم ..!!
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
فقط خودمـــــــــــــــــــــ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
اهم اهم
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢٣
٠
١
اهــــم اهـــم:)))))ســــرفــــه:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
ای بابا !!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢٣
١
٠
:)))))))))من گفته باشم:)کوتاه نمیام:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
یوهاها ها ها ... ساعت 12:03 دقیقه !!!!!!!!!!! فک کنم الان همه خوابند خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
یوها ها هاااا.....خو الان که بیدارم:))))))))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
من عطرای بازار رو دوست ندارم همشون یه بورو میدن اما ادکلن با بوی تلخ دوست دارم ماندگاریشم بستگی به مانی که میدی داره هرچه بیشتر زیاد تر البته اینکه میگم زیاد تر در ازای هر ده هزار تومان یک دقیقه : )
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
عطرهم در صورتی که اورجینال باشه و داخلش چیزی نزنن موندگاریش معرکه هست . البته عطر داریم تا عطر !!! من برای شما ادکلن opium و DSQUARED و گوچي فلورا رو پیشنهاد میدم ! البته چون گفتید اهل رایحه های سرد و تلخید اینارو گفتم البته رایح های vip هم خوبه ......در عین حال اورجینال بودن محصولم مد نظر باشه .. سپاس
admin
admin
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
کلن به نظرم باید شما ذیل یکی از بوهای اصلی و پایه چهارگانه باشید. توی این بوها من حتمن گروه «جیونچی» بخصوص دو مدل زنانه اش رو انتخاب می کنم// در مورد برندهای دیگه مثل دیور یا شنل به دلیل قیمت زیاد معمولن نمی تونم بخرم... اما تجربه های خوبی که دوسشون دارم. یکی یوفوریا هست.. یکی سری کامل بربری هست که سعی کردم حداقل سه الی چهارتاش رو داشته باشم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
ممنون جناب نادری ...وقتتون رو گذاشتین برا انجمن .. سپاس
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
خخخخ....عاقا ما به این کاراش کار نداریم ! از بوش خوشمون بیاد می خریمش :))ولی در کل سرد دوس میداریم !
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
سرد حتی تو فصل گرم ؟ نه که نشه ها ولی بیتره گرم باشه تو سرد :)))
admin
admin
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
اگر می خواین ادکلن خوب بخرید سه تا نکته مد نظرتون باشه: 1- بدونید بوی گرم دوست دارید یا سرد؟ پایه گل دوست دارید یا میوه // 2- سعی کنید پول داشته باشید. بدون پول نمیشه ادکلن خوبی بخرید. مثلن اگر حدود 150 به بالا داشته باشید می تونید ادکلن های خوبی (البته نه برند) بخرید. /// 3- سعی کنید اگر از بویی خوشتون میاد خیلی تکرارش نکنید. این کار باعث میشه بعد از یک مدت دیگه از ادکلن زدن فاصله بگیرید.
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
والبته برای فصل سرد بوی سرد بهتره نخرید . چون حس بویایی ما در هوای سرد به خوبی قادر به تشخیص بویی که اون هم سرده نیست . این یعنی بوی ادکلان یا عطر سردتون تو هوای بیرون پخش نمیشه و فقط داخل محیط های بسته پخش میشه... اما اگه گرم باشه تو هوای آزاد هم پخش خواهد شد.. من یه اتوبوسو مثال میزنم: وقتی تو تابستون درش باز میشه این سرمایه کولره رو کامل احساس میکنید اما اگه تابستون باشه و تو اتوبوس بخاری روشن کنه وقتی درو باز کنه چیزی به اون شکل احساس نمیکنید :)))))))))
admin
admin
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
راستی ماندگاری ادکلن و پخش بو همیشه دو عامل متضاد هستند. مهم ترین نکته در انتخاب باید این باشه که شما «خودتون» از اون بو خوشتون بیاد
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
عطر: دانهیل قهوه ای و بار بــِری لندن . ادکلن هم network و Blue مردانش :) >> ماندگاری بالاااااا ..
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
دانهیل قهوه ای خیلی عالیه !!!! باربری لندنم رایحش خوبه . البته نت اولش یکم ضعیفه بوش
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
اره تبلیغش رو زیاد دیدم.........
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
تبلیغش کجایه ؟؟؟ هاع؟
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
مصطفی مثه اینکه عطرا رو خوب میشناسی!!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
هیییییییی ... خخخخخ ...کجایی جوانی که یادت بخیر خخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
شکست نفسی میکنی!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
نه بابا !!! اسم این کار شکسته بندیه خخخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
oooooooooo
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
تو ........
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
من ؟؟؟؟ من چی؟؟؟؟ میخوام بمیرم؟؟؟؟ من مُردم حواسم نیست ؟؟؟ بوگو من طاقت شنیدنشو دارم :(((((((((((((((((((((
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
من که دیزایر عشقمه...کلا بوهای گرمو تندو دوس دارم... اکثرا اسپری ها و ادکلنای مردونه رو ترجیح میدم...و بیشتر اسپری هام مردونست به خاطر بوی تندش همین دیزایرو وقتی میزنم سرم از بوش درد میگیره اما بوش محشره..... یه ادکلن توپ ورساچیم دارم که اصله.... بوش شیرینه اما اونم یه وقتایی استفاده میکنم..... کلا فقط دیزایر... همه منو به این عطر میشناسن...... از وقتی عطر میزنم تغریبا 5_6 سال که دارم دیزار میزنم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
رایحه ی خوبی داره دیزایر. اما من اگه بهترین عطرم داشته باشم باز تنوع رو دوس دارم!! :)))))
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
آدم عطربازی نیستم....ولی کلا بوهای تند و تلخ رو دوس دارم....من و مهدیس دیزایر خیلی دوس میداریم.....و چون کلا خیلی خاطره دارم یا این عطر.حس خوبی بهم میده :)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
تند و تلخ که ادم حالش بد میشه!!!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
دسته گلتون درد نکنه :)))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
البته من ایفوریا هم پیشنهاد میدم بوش تو سبکه همون دیزایر بلو هست !!!! جوپ هم خوبه تو اون سبک!البته ناگفته نماند ایفوریا نت اولش خیلی عجیبه!!!! نت دومش واقعا عالی میشه!!!!!!!!!!
سهره
سهره
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
tea rose.....!
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
.........
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
تی رز!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعنی ؟؟؟؟ !!! جالبه
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٠
٢
٠
سلام ... ادكلن من RC است ماندگاريش براي من 5 ثانيه ولي براي ديگران چند ساعتي هست
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ریو آر سی ؟؟؟ گرمه اگه اشتباه نکنم!!! و البته یه بوی خاص !! دیگه چی استفاده میکردید؟
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢٠
٠
١
عطر capitan blach هم دوس دارم:)))))))هم شیرینه هم گرمه:)))))))))خواستین برام عطر بخرین لدفن همینو بخرین:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
کاپتان بلک تقریبا یه رایحه ی بوی شکلات شدید یا مثلا بوی پیپ داره ... سبکش خیلی عجیبه اینم!! شما که تو این سبکید عطره اپن هم مث همین هست دقیقا ..
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢٠
٠
١
شرمنده black بوده اون!اشتباهه تایپیه دیگه:))))خو منکه گفتم بوی شیرین و گرمو دوس دارم....میشه اسمه این عطری که گفتینو انگلیش بنویسین؟ممنون
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
open عایا؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
عطر هایی که پایین معرفی کردم همش خوبند اما عطر open دقیقا تو سبکه کاپتان بلکه
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
من خودم بو گل میدم احتیاجی به عطر نیس :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
من واقعن حرفی برای گفتن ندارم :))))))
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
حرف حق بود
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
نمیدونم چی بگم واقعا .... اما اعتماد به نفس چیزه خوبیه :)))))).. خخخخخخخ
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
کلا خانما بو گل میدن
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
هر جا که می خوام برم باید جنیفر لوپز و دانهیل قرمز فرانسه رو استفاده کنم ، مخلوطشون با هم خییییییلی بامزه میشه *:) البته زیاد تو خط عطر نیستم ، ما را چه به این لوس بازی هااااا ، کلا هر چی خوشبو باشه قشنگه ...هار هاار هاااار *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
خوب هم دانهیل قرمز و هم جنیفر تو یه سبکه و مخلوط کردنش هم یه عطره خوب میشه ... دانهیل فرش ( یا آبی سرد) و دانهیل قهوه ای هم بوهاش خوبه
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
212 انواعش...بيشتر رايحه گرم داره ماندگاري بالا....
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
رایحه هاش خوبه اونم
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
عطر حرم بهترین است!!!!خخخخخخخ...شوخی کردم بابا!! من نمیدونم چرا عطر مردونه دوس دارم!!! لالیک/وود/فراری بلک هم از همشون بیشتر دوس دارم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
این عطرایی که گفتین هر کدوم ده نوع مختلف دارند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هم مردانه هست هم زنانه!!!! مثلا لالیک یه نوعش بوی چوب سوخته و درخت میده ، یه مدلش بوی شاتوت میده که زنانست واقعا خیلی خوش بو و شاده که اونو به نام لالیک آمیتس میشناسند...
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
منم مردونه بیشتر دوست دارم..
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
اهم اهم ....
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
راستی ماندگاری فراری بلک خیلی بااااااالااااست....diorهم خیلی دوس دارم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
کریستین دیور ؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
این کریستین دیور اگه منظورتونه بیش از 18 نوع داره !!!! نام ببرم ؟؟؟ خخخخخ....
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
من جدیدا با عطر بلک افغان که ساخت هلندهست آشنا شدم خیلی بوش سنگینو عجیبه !!!! یعنی واقعا هر نُتش یه بویی میشه !!! اصلا وحشتناکه!!!!! خیلی باحاله من خوشم میاد .. موندگاریش فوق العاده بالاست یعنی قشنگ یه بار بزنی 3 روز تا 5 روز میمونه .. تا چند وقتم پیراهن بوی عطرو میگیره .. فقط قیمته اورجینالش یکم گرونه ... ( خطاب به علیرضا: وااااااااااااااااااااای کوچه پس کوچه های آفریقا خخخخخ)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٢
٠
نت بالایی: بویی است که به محض استفاده از یک عطر به مشام می‌رسد. نت‌های بالایی شامل ملکولهای کوچک و سبکی هستند که به سرعت تبخیر می‌شوند. آنها در شکل گیری احساس اولیه یک فرد نسبت به آن عطر نقش مهمی ایفا کرده و در نتیجه در فروش آن عطر بسیار حیاتی می‌باشند. نت میانی: بویی است که درست زمانی که نت بالایی در حال محو شدن می‌باشد خود را نشان می‌دهد. ترکیبات نت میانی قلب یا بدنه اصلی یک عطر را تشکیل می‌دهند و به عنوان یک پوشش برای عدم احساس بوی نامطبوع اولیه نت پایه عمل می‌کنند. این بوی ناخوشایند ابتدایی در نت‌های پایه با گذشت زمان مطبوع و دل انگیز می‌شوند. نت پایه: هنگام محو شدن بوی نت میانی، نت پایه شروع به آشکار شدن می‌کند. نت‌های پایه و میانی یک عطر با یکدیگر اساس عطر را تشکیل می‌دهند. نت‌های پایه عمق و استحکام هر عطر را به وجود می‌آورند. ترکیبات این گروه از بوها غنی و عمیق بوده و معمولا تا ۳۰ دقیقه بعد از استفاده به مشام نمی‌رسند.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢١
١
٠
ایوللللللللللللل خیلی خوب بود این
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
قابل نداشت :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
دوستان باز من یه سری رایحه و اسمو اینجا میگم واقعا کارای محشری هستندی: مادمازل، لالیک آمیتیس، کییریید آیرش ، بلک افغان ؛ ایترنتی( فوق العاده خوشبو)، تامی ، کریستال ورساچی ، دانهیل های مختلف ، بولگاری های مختلف،کریستین دیور،کنزو،آزارو،ورساچی آبی،میس دیورچری ، ایفوریا ، کیریید های مختلف ،پرنسس .. وای دارم فکر میکنم چقدر عطر خوب زیاد داریم ها خخخخخخخخخخخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
کنزو اصلش هرجا پیدا کردی آمار بده.اصله اصل
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
چشم ! حتما از دوستان پرس و جو میکنم براتون :) البته همینطور که میدونید تو این چند سال اخیر اصل ادکلن ها بســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیار کم یاب شده ! البته پریفورم و عطرش هم فوق العادس که اون ها رو میشه اصلشو برای همه رایحه ها پیدا کرد :)
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ایییییییییییییییی بابااااااااااااااااا..........ماهمه فهمیدیم شما استادی...بسه مسترخاص خاص
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
پس انجمن گذاشتم که بیشینم هیچی نگم ؟؟؟؟ هوممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم؟؟؟؟ نع!!! انجمن هدفش اینه یه چیزی به اطلاعاتت بیافزایه .. منم اون چیزایی که میدونمو گفتم !!! زیاد نیستن اما تجربه هستن بالاخره !!! من دوست اینکاره زیاد دارم !!!! حالا چون میخوام بهتون اطلاعات بدم شدم آدم بد ؟؟؟؟ :(((((( اصلا من قهرم :((((((((((((((((((((( (خخخخخخخخخخخخخ)
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
:) ما گلاب می زنیم!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخ .. خیلیم خوب!!!!!!!!! مواظب باش فقط عرق چهل گیاه نزنی یه وخت :))))))
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
دمت گرم مصطفی ! :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
قربونه شما !!!!!!!!!!!!!!!!! شکسته بندی میفرمایید :)))))))))))))
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
مناسبه...خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
نه بابا بهمن ادکلن زیر 400 هزار تومن نمیزنه !!! گلابو اینا همش قمپزه خخخخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
چهههههههههههه انجمن خوبی! ..... مرسی دوســــــــــــــــــتان! خخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
این الان تیکه بود ؟؟؟ چیستان بود ؟ حکایت بود؟ نکته بود ؟ ظریف بود ؟ مطلع بود ؟ غزل بود ؟ یا نع واقعنی بود ؟؟ خخخخخخخخخخخخخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٠
٢
٠
فــــــــــــقـــــــــــط 212 :))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
اینم میششششششششششششششششششششششه:)))))))))
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
:|
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
پریسا خانوم باز چی شد؟؟؟ :))
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
لایک!بوش عالیه:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
عطر تی روز tea rose (بوی گل روز هستش)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
آره دیگه از اسمشم معلومه :))))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
من عطر nomeni استفاده میکنم.بوش عالیه.اسپری هم maxim مردانه.وقتایی هم که میخوام برم باشگاه body spray nivea استفاده میکنم. واسه یه مدت طولانی حدود 7 8 سال هم قپrain drop استفاده میکردم اما دیگه زیاد شده بود همه می زدن عوضش کردم. تو ادکلانای مردانه هم عاشق بوی lively و cold و givenchi هستم.اصن عالین ایناااااااااااااااا
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
١
٠
بسیار عالی!!!!! اسم های خوبی هم آوردید که واقعا هر کدوشون یه دنیا رایحه هستند!!!!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
مستر خاص آورین بعد از مدت ها با یه انجمن حال کردم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
خواهش میکنم. خوش حالم که راضی هستید از این انجمن
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
اول سلام دوم هر عطری که از بوش خوشم بیاد میزنم دی...................اصلا دایی خودمون مغازه عطر و ادکلن فروشی داره(البته کلی فروشی)دوستانی که مایلند مراجعه نمایند اعلام آمادگی کنند.....الان یعنی تبلیغ شد؟؟؟؟؟؟؟تازه اینم بگم تا حالا هرچی خواستم واسم آورده(الان اعماق تهتون سوخت آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟)خخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
هی وای .. دلمان کبابید الان!!!!! الان اشکمان در آمد و کمرمان زیره این حرفتان شیکست !!! یوها ها ها ها !!!! بستونه ؟ در ضمن در حین خرید به برچسب اصالت محصول دقت فرمائید.. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ( دیجـــــــــــــــــیتااااااال )
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
خخخخ بههههله دایی خودمونه... ادکلن میاره چجوووووووووووورم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
از همو چجوووووووووورم معلومه !!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
راستی از شما هم ممنونم آقا مصطفی(وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای کوچه پس کوچه های آفریقا)خخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخ... هییییییی واااااااااااااااااااااااااااای کوچه پس کوچه های آفریقا !!!!!!! علیرضا کجـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــایی !!! این تیکه اصیل در حال جهانی شدنه !!!! تو یونس کو ؟ ثبتش کنیم... خخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
یه سپاس ویژه هم از همین تریبون از شما داشته باشم که تو این مدت کوتاه جزو خخ گویان و نظر دهندگان بودید... ادامه دهید تا رستگار شوید :))))
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
اگه با شما باشم که هیچ امیدی به رستگار شدنم نیست خخخخخخخخ.من نیز تشکرات ویجه از شوما را دارم:))))))))
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
به دخدر خاله من تیکه میندازین؟؟ نچ نچ نچ... خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
نخیرم !!!! من راه رو نشون دادم تا هدایت بشن خخخخ :)))))
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
من قبلا عطر اگزریوس میزدم خیلی باحال بود ... من اکومن رو هم خیلی دوست دارم بوش عالی بود :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
اکسریوس یه سه گرمی دارم اما من بوی شاد دوس دارم بیشتر .. اکسریوس یکم سنگینه بوش :))) مخسی .. منتظر نبرد پیس هستم .. یوها ها ها ها
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢١
٠
١
من ادکلنم و خیلی دوس دارم..بوشم عالی یه .همه میگن خیلی خوشبوئه .اسمشم tendre jasmin
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
خوبه اما تا حالا ندیدم !خخخخخخخخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
واا..اسمش و یه سرچ تو سایت ا بزنن ببین
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
چشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
اینم عکسشه .....بوش حرف ندارهhttp://fimgs.net/images/secundar/o.6798.jpg
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
رایحش چه جوریاست ؟ از چیه ؟
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
Tendre Jasmin عطری شاداب کننده با رایحه ای دل انگیز از عصاره گل یاس. این عطر زنانه اغوا کننده و با رایحه ای لطیف، احساسات شما را بیان خواهد کرد.
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
قیمت 157تومان
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
خوب است خوب است !!!!نیکوست .. ماله کدامین بلاد است ؟؟؟
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
بلاد فراننننننننننننننس..محصول ایوروشه
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
پس دارای رایحه ای دل انگیز میباشد !!!! برای مانیز یکی به ارمغان بیاورید خخخخخخخخخخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
تشریف برده هتل هما شماره 2از انجا تهیه بفرمائید...ما ازهمانجا تهیه نمودیم ..........خخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
بگذارید بوگاتیمان را از نمایندگی بستانیم آن موقع به آن جا عزیمت مینماییم .. یو ها ها ها ها
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
دیده بودمش/ولی بازم رفتم دیدم.
وصال
وصال
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
من از عطر های بابام میزنم خخخخخیییییلی خوش بو تر از عطرهای زنانه است من کلا عطرها با بوی سرد رو ترجیح میدم ..... همین دیگه
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
خخخخخخ ... خسته نباشید جدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخ
وصال
وصال
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
آها راستی یکی از آرزوهامه که برم از خانه ی عطر، عطر بخرم حالا فعلا فقط از مقابلش رد میشیم کلی دلمون میسوزه با این قیمتای نجومی
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
واقعـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا هم نجومیه !!!!!!!! یه ته شیشه عطر 160 تومان !!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخ ( آقا وکیلی کلاسای آمارو برو !!! انقد منو نچزون )
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
خانه عطر ...من نرفتم..یادم باشه برم..ببینم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
آره آتنا بانو !!!!!! ارزش رفتن داره 100 درصد .. عطرای عجیب ناکی داره !!!!خخ ( آقا وکیلی تو رو خدا برو آمارارو خخخخخخخ )
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
پس حتما میرم..........ازجلوش فقط ردشدم بااتوبوس..خسته نباشم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
همینم خیلی خوبه خیلیام از جلوشم رد نشدندی خخخخخ
سهره
سهره
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
:)))
adib
adib
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
عطر بیک عطر جوانی
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
عطره بیک ؟؟؟شماره چندش؟؟؟؟ 4 و 6 و 1 رو داشتم همش خوش بو هستندی
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
مصطفی من عاشق بوی این تامی شدم یعنی :))) خیلی بوی خوبی داره :)))))) خطاب به همه اون کوچه پس کوچه هایی که گفتی میگم :خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
وایییییییییییییی تامی هیل فینگر :))))))))))) خخخخخخخ ... بوش خوبه واقعا .... فقط تو هوا سرد پخشش کمه که همه عطرا سرد این خاصیت دارندی :))))))))
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
من اصلن عطر استفاده نمیکنم چون از بوشون سردرد میگیرم!حتی کسی که نزدیکم باشه زده باشه هم بوش اذیتم میکنه چه برسه به اینکه خودم بخوام بزنم!!!من ادکلن Art خیلی دوست دارم واقعن بوش عالیه و ماندگاریشم خوبه.به نظرم کلن اکثر ادکلن ها مردانشون خوبه چون بوی ادکلن های زنانه تنده!بوهای شیرینو اصلن دوست ندارم و عاشق بوهای سردم!ادکلن Real هم خوبه ملایمه:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
این art بیشتر مدلاش گرمند که؟؟؟ شما مدل سردشو ینی دارید؟؟
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
نه سرد نبود!استثنا این بوی گرمو دوست دارم!البته الان دیگه ندارمش..2بار پشت سر هم خریدم استفاده کردم دیگه فعلن دلم هواشو نمیکنه:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
آهان.. درسته ... اما رایحه ی خوبیه .. سلیقتون خوبه :)
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
طبق انجمن های قبلی اینجا از همه تشکر میکنم .. ممنون که با نظراتتون این انجمنو زینت دادید :))))))))))))))))))))))))))))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
خوهش میشه :))))))))
l_vahid
l_vahid
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
اسپری فقط چی چی آبی.... بخر اگه بد بود من پولشو میدم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
خیلی بوش لایتو سبکو شاده!!!!!!!!! مرسی از پیشنهاده قشنگتون
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
ماشالله (ه_ه) اينجانب كه اصلا توي فاز اين چيزا نيستم. به عمرم از هيچ عطرو ادكلني استفاده نكردم. اصلا از بوي هيچ عطري خوشم نمياد سردرد ميگيرم. من حتي از كرم هاي مرطوب كنند هم چون اكثرا معطر هستن استفاده نميكنم. البته از بوي مشك خوشم مياد :)
عسب
عسب
٩٢/١٢/١٢
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم من یه سوالی داشتم دئودرانت آبی سورمه ای اسپورت نیو آ بوی چه عطریو میده این بوش برام آشناس و یکی میزنه ک نمیتونم ازش اسمشو بپرسم ممنون
حميد
حميد
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
عطر بلك افغانو فوق العادست . ادكلنش 30 ميليش 800000 تو مان پولشه
٩٤/٠٦/١٧
٠
٠
ورسوز,f2,دانهیل قهوه ای
الیکا
الیکا
٩٥/٠٦/٠٦
٠
٠
من بهترین عطری که خریدم برند creed بوده ، اخیرا aventuse برای دوستم گرفتم که واقعا راضیه