خانه انجمن خاطرات من کارت کشون!!
٧٧١
١٣٨
mr_khas

خاطرات من کارت کشون!!

خاطرات من کارت کشون!!

از روز اول پیدایش من کارت در کره ی خاکی تا به امروز مشکلات ناشی از آن نیز زیاد خودنمایی کرده است.

به نظر شما میشود روش بهتری را برای پرداخت کرایه ی اتوبوس به کار بست ؟ اگر خاطره یا قضیه ای ناشی از من کارت زدن یا نزدن در اتوبوس برایتان رخ داده آن را برای ما هم بگویید.

٩٢/٠٩/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٩/١٥
١
٠
یه بار من کارتم تو جیب چپم بود اتوبوسم شلوغ!هیچی دیگه هلم دادن یه دونه اضافی خورد!هیچکیم به حرفم گوش نداد:( ///خوبه همینطوری به نظرم فقط 6000 تومن واسه من کارت زیاده:(
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
١
٠
مرسی اما این شیوه که داخل اتوبوس پرداخت شکل میگیره کمی زمانبر نیست ؟( اشاره به این بحث که بعضی راننده ها جون مسافرارو میگیرن به خاطر 200 تومن تا بعد من کارت راه بیوفتند)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٩/١٥
١
٠
آره خب اونا واقن کارشون درست نیست.
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
شیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش تومن هزینه خوده کارته آیا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من 700 گرفتم که !! یا شایدم هزار :))))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
منم 1000 گرفتم.تازه قراره بشه 7000تومن.
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
یا خدا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پس بازار خرید فروش من کارتم پول توشه ها !!!!!!!!!!! الان سیم کارت ایرانسل پس ارزون تره که !!! تاز یکیه ، یکی دیگم جایزشه!!!!!!!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
واقعا.با من کارت که نمیشه پیام و زنگ بزنی.تو کار ملت موندم به خدا!پول توشه آره:)///تازه از 6000 تومنی که الان هست،5500 پول کارته 500 شارژ داره توش:|
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/١٥
٢
٠
آی خدا اون روز رو نیاره که یا من کارت یاد آدم رفته باشه یا شارژ نداشته باشه از همه بدتر این که تو همین شرایط، یک 200 تومنی خورده هم نداشته باشی...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
٢
٠
آی گفتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی!!!! یعنی آدم پیاده بره ولی بدون من کارت سوار اتوبوس نشه !!!!!!!!!!!!!! رارنده آدمو زجر کش میکنه خخخخخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
سلام ... در سايت ايده پردازان ايده‌اي داده بودند كه در صورتي كه مبلغ كارت كم شد نوع بوغ دستگاه متفاوت باشد /// يك ايده ديگر هم اين بود كه در صورتي كه كارت فعال است بتواند شارژ منفي بگيرد . اجراي دومي خيلي عالي خواهد بود
faeze
faeze
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
مثل امروز من پیاده اومدم تا خونه:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
ایده های قشنگیه جناب روشناوند !!!!! یکم فرجه برای هر کارت !!! خیلی خوبه ... البته بازم راه زیاده واسه رشد
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
فائزه خانوم!!به نظرم باید قبل از اینکه مبلغ داخل کارت به 600 تومن برسه برید شارژ کنید !!!!وگرنه اون سه تا کارت مانده سریع تموم میشه!!!و البته از شانس بده ما بدترین راننده ی اتوبوس ممکن به پست ما میخوره خخخخخخخخخخخخ
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
بعدشم یه هزاری بدی و راننده باقی پولتو بهت نده
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
اوه این که بدیهیه کاملا !!!!!!!اگه من کارت نزنی چهل سال بعدم ببینت میشناسه ها!!!!!! آمما!!!!!!! آما اگه بهش 1000 بدی !!! میگه باقیشو موقع پیاده شدن بیا بگیر !!! موقع پیاده شدنم اصلا نمیشناسه نامرد خخخخخخخخخخ... تازه یه جوری رفتار میکنه باید 5000 هزار دیگه هم نقدا تقدیمش کنیم و بریم :)))))))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/١٥
١
٠
یادمه یک بار تو اتوبوس بودم یادم نیست چه خطی بود ولی فکنم مسیر بود بعد یک پیرمردی وارد اتوبوس شد یکی از این برادران صندلی جلو نشسته بود بلند شد گفت بیا حاج آقا بشین بعد که اون بنده خدا نشست اون جوونه از چوون دیروز (پیرمرده) پرسید: آقا من کارتتون شارژ داره بدید من بزنم؟ پیرمرده هم گفت بعله که داره،این جوونه هم میخواست پولشو بده که پیر مرده گفت نه دیگه شما به من لطف کردی من ازت پول نمی گیرم هی از طرف جوون اصرار و از طرف پیرمرد انکار، تا اینکه آخرش جوونه بی خیال پول دادن شد و گفت دست شما درد نکنه ما 5 نفر دعاتون می کنیم!!!! اصلا از تمام وجود احساس کردم اون بنده خدا پیرمرده داشت با خودش میگفت " ای کاش سوار این اتوبوس خراب شده نمیشدم" :خخخخخخخخخ «وبخشید اگر طولانی شد»
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
جوون دیروز*
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
وااااااااااااای 5 نفر؟؟ نفری 200 تومن... وااااااااااااااای قلبم درد گرفت !!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
:)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
آره بابا زیاده ازاین موارد !!!!!!!!!!!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٦
٠
١
سلام ... يعني هزار تومان كمك به هم زياده
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
درسته هزار تومان چیزی نیست اما این رویه اگر باعث بشه برای بعضی یه عادت بشه دیکه اونو نمیشه درست کرد!! که البته من چنین مواردی رو هم زیاد دیدم!!!!!!!!!!!!!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٥
١
٠
من اونروز یک تکنولوژی جدید دیدم... سوار اتوبوس که شدم یه آقاهه اومد یکی یکی من کارت همه رو گرفت بعد یه دستگاهی داشت میزد به اون ببینه کارت زدیم یا نه!! خیلی بنظرم توهین بود!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
١
٠
این تکنولوژی همانا پس از انقراض داییناصر ها پا به عرصه وجود نهادیدند !!! یحتمل جدید نمیباشد .. دستگاه قمپز سنجه اسمش ... :))) اکثرندم جای بانوان میرن !!! نه که خیلی میپیچونند واسه همین خخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٥
١
٠
علم پیشرفت کرده ...*:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
١
٠
زمان ما که از ای چیزا نبود مهلا خانوم !!! استفاده کنن شما جوونا :))))) خخخخخ .. یادش به خیر بلیط کاغذی میدادی راننده پاره میکرد میریخت تو اون پلاستیکه ... :)))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
سلام ... اعتراض شديدي از طرف ايده پردازان شده بود كه بخاطر يك نفر كه كارت نكشيده به همه توهين مي‌كنند. و در جلسه شهرداري مطرح گرديد البته بعدش شهردار تغيير كرد . شد خخخخخخخ
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
نعخیرم اتفاقن از قسمت اقایون شروع کرد بعد اومد عقب!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
عه!!!!!!!!! جالبه !!!!!! جناب روشناوند این که یه سر سوزن به فکره مردم هم هستند واسم جالبه واقعا!!!!!!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
عه :))))) پریسا بانو من هیچ نظری ندارم .. تو برنامه نود همه چی مشخص میشه :))))))))))))))))))))))))))
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/١٥
١
١
یه خانومه پیاده شد من کارتشو نزد بعد وسط خیابون رارنده اتوبوس پیاده شد رفت خانومه رو اورد گف من کارتتو بزن تا بذارم بری:|
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
:|
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
چی وحشی بوده...:(((
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
خخخخخخ!!!!!!!!!!! خداااااااایییییییییییییییییشششششششششششششش؟؟؟؟؟؟!!!!!! راننده رو ولش نمیکردید خوب!!!! معرفی میکردیدش به سازمان میراث فرهنگی !!! عتیقه بوده ها!!!!!! نوووووووووووچ ای بابا وجدانم درد گیریفت !!!!! نکنید این کارو دیگه !!!!! البته بعضی مسافران هم مقصر هستندی و باعث بدبین شدن رانندگان به مسافران و مسافرات شده اند همه عمر .. البته این حرفای که زدم بی شائبه بود :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
واااااااااااااااقعا ؟؟؟!!!! *:) شخصیتش رو زیر سوال برده با یه من کارت نزدن !!!
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
:))))))به جونه خودم اصلا فک نمیکردم بخواد همچین کاری بکنه رارنده :)))))))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٦
٠
١
سلام ... رانندگان هم ميگويند مجبور مي ‌شويم اين كار را بكنيم چون بعد از چند بار مي‌شناسيمش و كار هميشگي آنها شده است. از طرفي تعدادي از اتوبوسها شخصي است
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
بله حرف شما نیز کاملا صحیح میباشد :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
ببینید اگه منطقی فکر کنیم مقصر هر دو طرفند!!!! البته آن مسافری که با نیت قبلی این کار را میکند اقدامش خیلی بدتر از راننده هست. چرا ؟ چونکه اون مسافر شخصیت و ظاهر یه مسافر که نماینده ی عده ی زیادی از مردم هست رو خراب کرده جلوی اون راننده و در نتیجه راننده بدبین شده در حالی که راننده های اتوبوس عده ای کمتر هستند .. البته از قضاوت یک طرفه باید پرهیز کبرد. اما در این قسمت گاهی راننده و گاهی مسافر مقصر است که البته معمولا مسافر مظلوم تر واقع میشه به نظرم
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
شما خودتونو ناراحت نکنین عاقا مصطفی:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
منو ناراحتی ؟؟؟ خخخخ .... ما که دوشواری و سشواری ندارین :))))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
******نداریم ************
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
:))))))))))))چرا دیگه دارین....الان معلومه چقد دوشواری دارین!سه چارشواری هم دارین تازه:)))خخخخخخ....
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
من طکزیب میکنم !! تکذیب و تکزیب هم هم
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
من؟من کارت؟اتوبوس؟مگه نمیدونید جزو اقشار بالای جامعه هستم؟؟؟؟؟؟.......چطور تا حالا نمیدونستین هااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخ ای بابا نگو که دلم خوونه منه معلم مگه چقدر حقوق میگیرم که باز بخوام علاوه بر پرداختی های دیگه پول به شارژ من کارت بدم:(((((تازه مترو هم گرون شده:(((((((((((((((((((((
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
الهی بگردم...تو که نمونه یک انسان بیچاره ای اصن...خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
آره همه ی ما جزو اقشاره بالاییم .. فقط گاهی !!! گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاهی سوار اتوبوس میشیم .. گاهی ها !!! فقط فقط فقط گاهی !!!! اما لامصب هر بار سوار میشی هزار تا خاطره من کارتی رخ میده!!! یعنی یه دوریبین بذاره شبکه نسیم تو اتوبوسا برنامش تامینه :)))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
من خیلی وقته اوتوبوس سوار نشدم:))خدا قسمت هیچکی نکنه
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
خخخخخخخ . قشر مرفه و بیدرد که میگن شومایی ها !!!!!!!!! البته موتور سواری هم یه جرات و جان فشانی لازم داره که واقعا بهت تبریک میگم اینقدر شجاعی خخخخخخخخ/////// البته به ضرس قاطع میگم مواظب خودت نباشی .......
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
اینقدر در مورد من صوبت کن تا چشم بخورم برم زیر تریلی:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
١
٠
خدا نکنه داداش!!!!!!!! ایشالا زندگی سرشار از شله باشه این حرفا چیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
adib
adib
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
به نظرم بهترین روش همین من کارت هست
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
١
٠
بله با تشکر از نظر شما :))))))))))))))))
adib
adib
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
خاطره ای ندارم تا حالا بری من اتفاق خاصی رخ نداده
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
من که از اتوبوس استفاده نمیکنم!! هرجا بخوام برم بابام میبره!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
چی باحال...من خودمو بکشم بابام میگه خودت بیا :(((
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
بله !!!!! من حرفی برای گفتن ندارم خخخخخخخخخخخخ
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
هعـــــــــــــــــی... یاد گذشته خودم افتادم..خخخ
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
یه نظریه هست که می گه، اگه برا کسی که من کارت نداشت کارت کشیدی ، مثل همون که ایزد در بیابانت دهت باز می مونه !:) یکی یه جا برات کارت می کشه!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
البته این موضوع از چند منظر قابل بررسی هست ... دانشمندان کوکولوژی و پپسیو لوژی نظرشون عکس شماست :)))) البته من خودم هروقت کارت میخوان میدم بزنند.. ( آیکونه ریا با شیب ملایم )
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
ریا با شیب ملایم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
تاثیرات ریاضیه دیگه !!!!!!! همش شیب شیب شیب !!!منم باهاش دوس شدم تیکه کلامش کردم خخخ
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
من کلا خیلی اوتو بوس سوار میشم...کلی خاطره دارم..... خیلی وقتا شده من کارتم شارژ نداشته...پول خوردم نداشتم... آدم شرمنده میشه.... بدترین شرمندگی موقعی پیش اومد که با عجله داشتم میرفتم خونه خواهرم کیف پولمو یادم رفت ببرم...:(( نیمیدونین که چقدر نقشه کشیدم... چقدر تمام راه تا ایستگاه تمرین کردم به یه نفر چیجوری بگم برام من کارت بزنه :((( اما اینم بگم خودم هرکس ازم من کارت خواسته براش زدم به چون درکش میکنم یک بدی داره که تازه دیروز فهمیدم... تو اتوبوس دوتا گدای سیریش ریختن سر ما.... گیر دادن پول بده... گفتم ندارم...گفتن من کارت بزن...منم فک کردم حتما یه جوری من کارتو میخان پول توشو در یارن...گفتم باشه... چیجوری بهتون پولشو بدم؟؟؟ سحر گفت مهدیس جون منظورش اینه که خود من کارتو بدی.... ینی میخاستم با دستام گداهه رو خفه کنم من کارت از بیلیت خیلی بهتره...با وجود سختیاش اما خوبه
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
سپاس !!!!!!!! عجب گداهایی!!!!! یا خودا !!!!!!!! پر رو هاااااااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!! ایییییییییییییششششششششش ..خخخخخخخخخ
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
من کارت به اون گرونی رو بدیییییییییی؟؟؟ پررو شدن این گداها!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
گدا که نیستن !!!!!!! سنگ پا قزوینن خخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
آخ آخ من یه بار با 2 تا من کارت در جیب ، رفتم از حرم خط 62 رو سوار شم ، فک نمیکردم هیچکدومشون هم شارژ نداشته باشن ، هیچی دیگه با اعتماد به نفس تمام رفتم سوار شم تازه یه خانم ای ازم خواست براش بزنم ، قبول کردم واااااای رفتم سوار شم ، هیچکدومشون شارژ نداشت ،کیف پولمم جا گذاشته بودم ! هیچی دیگه آخر مجبور شدم دستبند عزیزتر از جانم رو به یه خانم ای بدم تا برام بزنه ، یعنی بی عدالتی تا چه حد ، یه دستبند دوستی در مقابل 200 تومن ؟؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
اون کی بوده باااااااااااااااااااااااااز!!!!!!!! دستبند گرفته !!!!!!!!!!! اه اه اه !!!!!!!! معمولا همه میگن قابل نداره و فیلم هندی بازی میشه!!!!! !! خوب قطعا شومام به یکی میگفتین میداد دیگه!!!!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
:| خدایااااا... خب اصن نمیزدی بعدا که کارتو شارژیدی میزدی...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
وااااااااااللللللللللللاااااااااااااا
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
نامرد هفته ای خدا تومن شارژش می کنی باز وقتی میخای سوار شی بوق می زنه خالیه! خخخ :) کلا من باش مشکل دارمممم :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
والللللللللا!!!! جدیدا نمیدونم چی جوریه فرٌار شده پولای منکارت!!!! خخخخخخخخخ .... البته جالبه بعضیا کارت میزنن میدونن خالیه ها!!!!!! میرن جلو بعدشم طبیعیش میکنند بیتلبیتا خخخخخخخ
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
به نظرم بهترین روش من کارته ..فکر کنم جدیدا میرن میشمارن ببینن کی نزده چون یه بارراننده اتوبوس با یه لحن تهدیدکنده گفت هرکی من کارت نزده خیلی سریع بزنه وگرنه میرم چک میکنم ببینم کی نزده!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
خوب برخی از ما مسافران هم واقعا مقصر هستیم در این موضوع .. خیلیا نمیخوان پرداخت کنند این کرایرو !!!!!! تو همین نظراتو تا آخر بخونید مسلما برخی عقیده دارن نباید منکارت بزنیم اصلا!!!!!!!!!!!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
خخخخخ...همیشه تو اتوبوسا دعواست...خداییش مردم رعایت نمیکنن و بعضی راننده ها هم خیلی لنجه ان.....ولی خوب راه خوبیه اگه همه رعایت کنن :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
مرسی محمد حسین جان .....خوب آره دیگه مقصر هردو طرفند !!!!برخی مردم که نمیخواهند کرایه را پرداخت کنند ... برخی راننده ها که طرز برخورد با مسافر را نمیدانند!!!!!
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
روش خوبیه فقط اگه بعضی افراد سو استفاده نکنن....البته خیلی زود شارژش تموم میشه(:....آره یبار حواسم خیلی پرت بود فک کردم کارتمو نزدم یبار موقع سوار شدن زده بودم یبارم موقع پیاده شدن(((:
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
خخخخخخخخخ...... یعنی چی عذاب وجدانی داشتین ها خخخخخخخخخ .. نه از شوخی گذشته این زیاد بد نیست خخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
من اون زمان که بیلط اتوبوس 10 تومن بود! اهل اتوبوس سواری بودم/لان دیگه سرو کارم باهاش نیست دقیقا نمیدونم این جریان من کارت و مشکلاتش چیه
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
مرسی که تشریف آوردی :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
من کارت بلیت پیشرفته ی....(بقیش و نمیشه گفت چون بد اموزی داره)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
خخخخخخخ... کوجاش بد آموزی ناکه خخخخخ؟
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
خخخخخ از من کارت نگو قبلا که مسیرم اتوبوس خور بود آبرو ریزی بود اصلا هی یادم میرفت هی راننده شرمنده میکر د اما الان نزدیک 9 ماهه که با متر و میرم میا م به مشکل برنخوردم الحمد الله . : )
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
خدا رو شکر :)))))))))))) مترو هم خوبه کلاس داره خخخخخخخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
نوچ هیچ نظری ندارررررررررررررررررررررررررررررررررررررم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
شما مانتوی پرستاریت و از کجا خریدی:)))خخخخخخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
دست شما درد ننه دیگه این لباس حرمت داره روپوشه مانتو نیست خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
١
٠
!!!!!!!!!! آقا آقا آقا !!!! آیا مسخره کردن یکدیگر کاره خوبیست ؟؟؟ نه من از شما میپرسم کاره خوبیست!!!!!! یعنی اینقد که تو لقد به بختت زدی بروسلی به رقیباش نزده :))))))
m_sana
m_sana
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
به نظرم خیلی از بلیط و پول گرفتن بهتره قبلا که پول گرفته میشد کلی باید معطل میشدی تا پولت خرد بشه یا 200تومنی پیدا کنی ولی خوب اینکه همه جا دستگاه شارژش نیست بده
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
آره .. البته الان هم میزان اشتغالش خوب بوده و هم تعداد ایستگاه های شارژش هم زیاد شده !!!!و البته نگه داری 15000 تومان شارژ تا 15000 تومن بلیط کاره ساده تریه دیگه
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خب گاهی وقتام اصلا پولت خرد نمیشد
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
گاهی هم در روش قدیمی باید خودتو به راننده معرفی میکردی : (( من پسر آق سید ملک الدین شرفی بودم یادته ؟؟ نوه ی خاله ی مادریه ممد آقا قصاب سره کوچه خانتان نونوایی داشتن ... نشناختی؟؟؟ پسره پسرعمه ی عموی عمه ی کامبیز ترمز ساز که طلا فروشی داشت ... آقا راننده تو رو خدا 50 تومانه مارو بده دیگه خستم کردی)) این در حالی بود که کلی زمان مردم تلف و طلف و حتی طتلف میشد :)))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
سلام ... خوش بحال شما من كه خاطره من كارتي ندارم(قشر مرفه بیدرد)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
ووووووووووااااااااااااای کوچه پس کوچه های آفریقــــــــــــــــــــــــــــــــــــا ..... بابا پول دار !!!!!!!!! ما گفتیم کامنت بذاریم کنار کامنتتون بلکم ما هم مرفه بی دردی بشیم :)))))))))) یعنی له شدم زیره این اختلاف طبقاتی ... شوما طبقه چندمین؟؟؟ تو پنط موس زندگی مکنن ؟؟ خخخخخ
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
من خودم همیشه دو تا من کارت حمل میکنم .. اینجوری بهتره حداقل تو یکیش یه 200 تومن پیدا میشه... ولی بازم شده بعضی وختا ک جفتش صفر باشه...هــــــــــــــــــی
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی محکم کاری تا چه حد !!!!!! انقدر پشتیبانی و پدافنده عاملو ویتنام تو جنگ جهانی میداشت ساعت 12 جنگ تموم بود خخخخ:)))))
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
من کارتی شده بهتر ..در مصرف کاغذ صرفه جویی میشه.جالبه باوجود گذشت زمان ازاین مطلب..هنوز جا نیفتاده و خیلی ها من کارت ندارن ...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
دقیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــقا !!!!!!!!!! یعنی من موندم تو اون بعضیا که هنوز منکارت واسشون یه واژه ی خارجیگینیه :))))
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
و جالب تر اونکه واسه 200تومان هزینه ..یه پول درشت می گیرن دستشون ..که طرف من کارت بزنه براشون..و بااین کاربگن میخواستیم پولشو بدیم خودت خرد نداشتی ....یکی یه 5000گرفته بود دستش میگفت برام من کارت می زنین ..هیچکی نزد.خخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
آره خوبه !!!!!!!!!!!! البته بر عکسشم هست ها خخخخخخ.. یه بار به راننده گفتم منکارتم همین الان شارژش تموم شد میرم ایستگاه بوووووووق شارژ میکنم .. آقا هیچی دیگه نامرد گفت پولت چندیه گفتم 1000گفت بده بهم خوبه !!!!!! گرفت دیگه هیچی گفت الان خورد ندارم!!!!!! خلاصه هیچی دیگه طبیعی شد .. رانندش جوون بود بهش گفتم شوما راحت باش کلا ... فقط مسواک بزنین کثیف بود خخخخخخخخخخخ:))
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
خدارو شكر امسال تازه با اتوبوس ميرم مدرسه كه هنوز اتفاق خاصي نيافتاده فقط همه (دوستان)به من ميگن من كارت ميزني برام منم تو رودربايسي ميمونم ميزنم .دوستاي صميمي ميگن تو داغي تعارف نداشته باش با بچه ها بگو نميزنم :))) ولي گناه دارن ديگه ما هم ي وقت محتاجه همين من كارت اونا ميشيم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
آفرین به شوما !!!!!!!! هم خوبه هم نه!!!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
اوفففف...تا دلتون بخواد با این من کارت خاطره ها دارم بسی...ی بار داشتم میرفتم حرم با دوستام...یه خانوم مسن بودش من کارت نداشت...به آقایی که مسئول بودش نگاه کنه کی کارت میزنه...پول دادش...اون آقاهه هم گفت پول قبول نمیکنیم خانوم...حتما باید کارت بزنی...منم که این رو دیدم رفتم به خانومه گفتم بیاین با کارت من بزنید...خانومه هم زدش..اومد بشینه...آقاهه گفت نمیشه..با کارت خودتون باید بزنید...گفتم چه فرقی داره..با کارت من زدن دیگه..گفت نع..نمیشه...آخرشم خانومه رو ایستگاه دانشجو به زور پیاده کردش تا بره من کارت بخره...واقعا نمیدونم آقاهه چش بودش...:|
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
:| اینجوریشو دیگه ندیده بودیم!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
یعنی به ضرس قاطع میگم یارو مریض بوده !!!!! کاش من بودم اونجا !!!!!! کاااااااااااااااااااش!!!!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
یه بارم تو اتوبوس بودیم با دوستم...داشتیم میرفتیم مدرسه...هعی دیدیم این صدایی که من کارت رو میزنن به دستگاه..اون صدائه میآدش...اهمیت ندادیم...یهو دیدیم صدائه تغییر پیدا کرد به صدای بـــــــــــوق که میگه شارژ من کارتتون تموم شده...یهو یه پسره به دوستش گفت...امیر نگا کن بغل دستگاه واستادی...کل شارژت رفت...هیچی دیگه...پسره داشت دستگاه من کارت رو گاز میزدش...اونجور که ما فهمیدیم بیچاره تو کارتش 4000 تومان داشته که کلش رو از دست داد دیگه سر صبحی...خخخخخ
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
خخخخ... اره منم اینو دیدم..خعلی ناجوره..ادم دچار ایست قلبی میشه!! خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخ...چی دله فرخنده ای داشته اون!!!!!!!!!!!! معلوم نیست حواسش کجا بوده بنده خدا خخخخخخ( امیر خان ).......عجب شکسته بزرگی خورده سر صبحی !!!! من جاش بودم فقط ترک تحصیل بعدشم خودکشی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
اولا من کارت نه ، باید به جاش گفت مو کارت(نا سلامتی مشهدی هستیما) دوما یه بار من کارتمو با 5000 شارژ گم کردم هییییییی چقد دردناک
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
نوچ نوچ نوچ .. خدا بهتون صبر بده .. واقعا سخته خخخخخخخ :))))))))))))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
غم آخرتون باشه *:)
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ هئاسم نبود دستم خورده این اومده
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
میدونم:)))))))))))))))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
خاطره که از خودم ندارم اما امروز تو اتوبوس راننده گفت حاج خانم ها کارتتون رو بزنید سر ظهری خودتون رو مدیون نکنید قربون برم هم یه نفر گوش نکرد .
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخ.. واااااااالا !!!!!!! من موندم از کار بعضی مسافرا !!!!!! اصلن انگار با دسته راهنما داره حرف میزنه راننده :)))))))))))))))))))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/١٦
١
٠
من کارت تو کیفم بود منم نزدیک دستگاه.میدیدم هی صدای بوقش داره میاد توجه نشون ندادم....برگشت دیدم نصف شارژم رفته ! همینجوری داشته واسه خودش میزده !!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
وای خدای من !!!!!!!! البته خوب خانوما چون تو کیفشون میذارن باید دقت کنند و این یه چیزه طبیعیه :))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
١
٠
یه روز واسه این ونای خط 100 پارک که میبره میدان جمهوری واستادم 5 تا اومد نشد سوار شم !!!!!! ششمی به زور سوار شدم .. از اتوبوس پیاده شدم زنگ زدم به این 137بود فک کنم !!! گفت صداتون ضبط میشه واسه مسئولین میدیم !!!شروع کردم به حرف زدن!!!!!! گفتم من یه دانشجویم !!! 5 تا ون خط 100 به این شلوغی اومده و من نتونستم سوار شم !!!! آخه خط به این شلوغیو کسی میره ون میذاره ؟؟؟؟؟؟؟!!!! دوما مگه ما مسلمون نیستیم ؟؟؟ مگه ادعای دین و آرمان نداریم؟ به چه حقی زنو مردو اینجوری تو ونا میکنین؟؟؟؟ کاش یه درصدم فکر میکردین وختی اتوبوس ها رو تبدیل به ون کردید چی میخواد پیش بیاد !!! و خیلی حرفای دیگه که کاملا محترمانه گفتم ... خانومه گفت بهتون زنگ میزنم خبرشو میدم !!!! دو روز بعد بود زنگ زد گفت آقا شما بودید که درباره ی خط 100 با من صحبت کردید گفتم بله.. گفت بررسی کردیم گفتن درستش میکنیم ..!!! حالا نظرتون راجع به سامانه ی ما چیه؟؟؟ گفتم تا وقتی عینا نتیجشو نبینم هیچ نظری ندارم !!! گفت باعشه خدافظ... خلاصه بعد از چند وقت ونا رو برداشتن و اتوبوسا برگشتن سر جاشون .. ظاهرا مردم زیاد اعتراض کردندی:))))))))))))))))))))))))!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٧
١
٠
خخخخ بازم دست شما گرم دانشجو *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٦
١
٠
البته من رو منکارتم نوشتم (( ای شکمو )) خخخخخخخخخخخخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خخخخ خخخخ خخخخخخخخ خخخخخخخخ ممنونم که همچنان مارا میخندانیدندی اقا مصطفی:))))))))))))))):))))))))))))):))))))))))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٧
١
٠
واقعا این جوانانه ما این افعال رو به کار میبرند یه شوره وصف ناشدنی در ضمیره وجودم میشینه ( آیکونه حرف خارجیگینی نمیدونمم یعنی چی )... شما همچنان خخ گویان ادامه دهید تا رستگار شوید :))))
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خاره که ندارم.........فقط سر من کارت یه بتر نزدیک بود دعوا کنم!!!!!!!!!!!!!!من یه بار کارت زدم بعد راننده گفت نزدی و منم گفتم زدم و...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٧
١
٠
اون گفت نزدی تو گفتی زدی .. اون گفت نزدی !!! گفتی زدی ..گفت نزدی !!! گفتی زدی ....گفت نزدی !!! گفتی زدی ....گفت نزدی !!! گفتی زدی ....!!! آخرش کار به گیسو گیس کشی میرسه و موهای یکی بود یکی نبود راننده ی مورد نظر به حالت غیر از خدا هیچ کس نبود تغییر حالت می یابد ( پیشبینی اختاپوسی)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خخخخخخخ......اره دقیقا!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
قابل نداشت !!! حسه شیشمه دیگه به هر حال کاریه که از دستمون بر میاد دیگه خخخخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
داداشم کارتشو یبار 10000 تومن شارژ کرده بود بعد نمیدونم چیکار کرده بود که من کارتش سوخته بود!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
آره گاها پیش میاد !!!! من کارت به اصطلاح مردمی و رایج (( آندرذهب افتر گو تو اسکول ))شد و به زبان مهندسی و علمی ذوق مرگ شده همه عمر .. البته به ضرس قاطع 10000 تومان برای یک من کارت ذوق مرگی هم داره :))) ...
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خب من الان خاطره ندارم چیکار باید بکنم عایا ؟! :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
اومدین آب بخورید پس ؟ خخخخخخخخخ
maede
maede
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
همین تازگیا عجله داشتم زودتر به امتحانم برسم شانس ما راننده هم وقتی کسی سوار میشد راه نمیفتاد تا من کارت بزنه!میگفت کارت بزن تا برم!انقدر این کارو کرد که بلاخره آقایون اعتراض کردن و هرکدومشون یه چیزی گفتن یکی گفت برو دیگه امتحان دارم یکی گفت میخوام برم سر کار و.........خلاصه من از یه طرف استرس داشتم یه موقع دیر نرسم از یه طرف به این کار راننده میخندیدم!من همین الان متوجه شدم این خاطره تکراری بود و تو مطلبتون گفته بودم ولی دیگه دلم نیومد پاکش کنم!!!حالا عیب نداره این مفصلش بود!:)))))))))یه بارم یه خانومی نشست کنار من گفت کارت دارین یکی واسه من بزنین؟!منم گفتم آره بعد دیگه اونم نه تشکری نه هیچی حتی یه تعارف نزد اینم پولش!حالا 200تومن ارزشی نداره ولی چیزی که بده این طرز برخورد و سو استفادهه هست! :|
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
خخخخخخ .. اینو راست گفتن که کارها همیشه برعکسه !!!! یه روز که اصلا دیرت نیست دو ساعت از خونه زودتر میزنی بیرون هم میای دمه ایستگاه اتوبوس مورد نظره خالی و با راننده ای مهربان میاد !!! حالا خدا نکنه امتحان داشته باشیم!!!! یعنی کل ناوگان اتوبوس رانی از جلومو رد میشه اما اتوبوس مورد نظر ما نمیاد !!!! وختی هم میاد با 500 تا مسافره سواره میرسه با یه راننده با موهای بلند ناخونه دراز واه واه واه :)))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
عاقا این مسوولای مترو خعلی لفت میدن ! هم شانس مایم تا میریم میرسیم همون موقع مترو میاد ، هیچی دیگه ! بعد این پولای من کارت اصن نمدونم کی تمووم میشن .. ب صورت خودجوش خالی میشن ییهویی !
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
خخخخخخخخ..... آره بابا !!!! منکارتا هوشمنده !!!! موقعی که عجله داری و ضربان قلب از 100 بیشتره خودکار مبلغ شارژ صفر میشه خخخ... در نتیجه با گرفتانیدنه کارت جلوی دستگاه مورد نظر پول در کارت موجود نمیباشد :))))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
بعد یه چیز دیگه :)))))))))) همیشه یکی از فانتزیام این بوده که من کارتمو بذارم تو کیف پول از رو کیف بزنم ! اصن خیلی کلاس دارههه ! :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
خخخخخخخخ... عین پسره اومد سوار شد !!!! جیب چپشو گرفت جلو دستگاه صداش در نیومد!!! جیپ راستشو گرفت !!بازم خبری نشد!!! جیب پشتشو گرفت به دستگاه بازم نه!!!! از آخر از تو جیب کاپشنش در آورد و خیلی شیکو مجلسی منکارت زد و رفت تو افق گمو گور شد !!!!خخخخ