خانه انجمن چرا نمی خوایم از جنگ بدونیم؟
٥٧٩
٢٩
Shazdehpesar

چرا نمی خوایم از جنگ بدونیم؟

چرا نمی خوایم از جنگ بدونیم؟

به نظر شما چرا ما و بچه های نسل امروزی،به خصوص آن هایی که بعد از جنگ به دنیا آمده اند،خیلی به دانستن واقعیات و اتفاقاتی که در این مدت افتاده است،تمایلی ندارند؟؟ 

٩٢/٠٩/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
korosh
korosh
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
نفهمیدم چی گفتی ؟!!! منظورت چیه ینی ؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
هیچی بابا بنده خدا منظوری نداشت:))فعلا اولی رو بچسب
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
اوهم اوهم! اینجاست که باید پرچم پایگاه بره بالا!روی اسمم کلیک کنید،به سمت پایگاه هدایت می شوید!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
سلام ... بروم ببينم پايگاه چي دارد
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
:) مرسی آقای روشناوند:)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
من که همیشه گتم مخلط شهدا هم هستیم :))))))....فدای خاک پاشون
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
مخلص منظورشونه:)) دمت گرم داداش
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
نمیشه گفت همه اینجوری هستند ولی خب یکی از دلایل اصلیش ندانستن عظمت کاریه که مردان و زنان بزرگی برای آسودگی امروز ما انجام دادند...
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
چرا تمایل داریم که....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
دقیقا
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
چرا من فیلمای دفاع مقدس رو خیلی دوس دارم و به شهیدان ارادت خاصی دارم
maede
maede
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
شاید چون اکثر مواقع یک روایت تکراری رو زیاد تکرار کردن!شاید مشکل نوع روایت جنگه...
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
نه.اتفاقا بیشتر دنبالشن..و پای خاطرات جنگ می شینن..حسرت میخورن چرا نبودن برن جنگ..
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
چون کم تر از واقعیت ها بهمون گفتن
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟چه دروغی به شما گفتن؟؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
بسمه الله .... خوب به نظر من همه این طور نیستند.. یعنی گاهی به این درک رسیده اند و گاهی نه . درک اینکه کاره شهدا چه بود و آنها از چه گرمو نرم ها و راحتی ها گذشتند و جانشان را در دست گرفتند و به دفاع از ارزشهایشان و دینو کشورشان پرداختنئ. کسی که این موضوع را درک کند یقیناً به سمت شناخت بیشتر شهدا پیش میرود . اما تفکرم در باره ی برخی از ما جوونها که تمایلی به شنیدن قصه های جنگ ندارند این است که در مواردی شهدا را از ابتدا خیلی آسمانی نشان داده اند . آری آنها آسمانی اند اما از همین زمین به آسمان رفته اند ! و این موضوع باعث فاصله بین جوان و شهید میشود .
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
کی گفته؟؟؟؟؟؟من که دوست دارم بدونم حتی دلم می خواهد جنگ بشه تا خودمم برم جنگ
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
بعضی از جوانها دنبال چیزهای به درد نخور و چرت و پرت هستند تا چیزهای مفید و ارزشمند البته (بچه های جیم استثنا هستند )
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
من خیلی تمایل دارم...مخصوصا یه مدتی خیلی تو فازش بودم...کتاب دا رو خوردمااااااااا....خیلی همین کتاب بهم تو فهمیدن خیلی چیزا کمک کرد... یا فیلم روز سوم...عالی بود... من واقا اگه فیلم خوب یا کتاب خوبی درباره جنگ تحمیلی منتشر بشه با خوجحالی استقبال میکنم :))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
سلام ... چون احساس مي‌كنند جنگ را آدمهاي خاصي به نفع خود بنام زده‌اند
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
من واقعا تمایلی ندارم بدونم!!!!!!!!!!!!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/١٤
٠
٠
نمیدونم ولی این یه چیز طبیعی و ذاتیه که بچه های نسل بعد جنگ به نسل خودشون فک کنن و به گذشته ای که حضور نداشتن زیاد مشغول نشن ولی مطمئنا هممون به اون زمان افتخار میکنیم چون زندگی امروز ما بابت دلاوری های اونا بوده ...
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
ولی من خییییییلی کیف میکنم وقتی میبینم چه قدر اون موقع همدلی ، مهربونی و صداقت و فداکاری بوده *:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
شاید چون بعضی از فیلم ها خیییییییییلی اغراق آمیزه و بچه های حالا شاید نتونن اونجور که باید باهش کنار بیاین ... وضعیت این جامعه و رفتار مردمش خب وقتی یه بچه ای الان می بینه بعضی از مردم از روی هم دیگه رد میشن تا خودشون یه جایی برسن چه جوری می خواد باور کنه اون موقع ها سر این که کی اول بره رو مین تا از شهید شدن یکی دیگه جلوگیری کنه ، دعوا بوده ؟؟؟ ما که عاشق این کاراییم و مخلص شهیدها مون هم هستیم *:)
s_nayeb
s_nayeb
٩٢/١١/١٢
٠
٠
چون ذهن جوینده نداریم. چون فکر و ذهن مارو چیزهای کاملا پوج پر کرده. و در آخر چون خانواده ها مقصرند.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٢/١٢/٢٣
٠
٠
سلام: من فکرمیکنم یکی از علتها خود بچه های جنگ هستند که نتونستندبا نسل امروز ارتباط برقرارکنند.اگه لحظه ای از اون زمان یادمون بیاد که چگونه باهم ارتباط داشتیم،چقدرساده و بی ریا بودیم و.....راحت میشه همه چیز را منتقل کرد.علت دیگرهم دولته که کاررا به عده ای سپرده که یا درک درستی از موقعیت آن زمان ونوع ارتباطها ندارند ویا تمایلی برای اینکارندارند.علتها خیلی زیادند که دراین مجال نمی گنجد.از طرح این موضوع مهم ازطرف شما سپاسگزارم.
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠١/٢٨
٠
٠
ادم یاد دعوا های خانوادگی میفته وقتی کلمه ی جنگ می شنوه
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
من خودم به شخصا علاقه ی زیادی به دانستن ازحوادث جنگ دارم
w_ebeight
w_ebeight
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
ما عاشق جنگ عاشق رهبر و عاشق دانستن درباره آن زمان هستیم و آن هایی که تمایل ندارند افکارشان منحرف شده