خانه انجمن فانتزی ابراز علاقه کنیم!
٨١١
٧٩
اشکمهر آتشروان

فانتزی ابراز علاقه کنیم!

فانتزی ابراز علاقه کنیم!

به نظر شما چه روشهای جالب و فانتزی که در عین حال تاثیر گذار و غیر تکراری باشه؛ برای ابراز عشق و علاقه نسبت به کسی که دوستش داریم وجود داره؟
(ایده های جالب و فانتزی خودتون رو برای ابراز عشق بگید)

٩٢/٠٩/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
تا حالا این احساس بهم دست نداده نمی دونم
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
آرررررررررررررررررررررررررررررررررره
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٧
١
٠
الهههههههههههههههههههي بگردم پسر گل گلاب رو . سلام يادم رفت
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
کسی هم نسبت به شما بهش دست نداده؟خ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
هر هر هر...............خنده نداره که ......................دوستام تو خوابگاه زیاد بهم ابراز علاقه می کنن تا اونجا که برای اینکه صبح بیدارم کنن با یه بطری اب میان بالا سرم خخخ از شدت علاقه ی زیادشونه فک کنم خخخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خخخخخخخخخ من کلا زیاد عشقولانه نیستم شرمنده دور من یکی خط قرمز بکشید : )
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
هووووووووووووووووووووووووم؟دوشواری داره!!! به نظر من مهم نیست که همیشه به زبون بیاریم که شخصی رو دوست داریم با اعمال و رفتار هم میشه ابراز علاقه کرد:))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
میدونم...خب یک دونه خاصش رو بگو...
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
حرف یباشکی:رو آئینه توالت با یه چیزایی که رنگش قرررررررررررررررمزه جمله مورد نظرت رو بنویسی(ایکون بیتلبیتی)خخخخخخخخ
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خخخخ
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
یبار رو کاغذ ساندویچی که برا همسرم پیچیده بودم و سفید بود درشت نوشتم دوست تدارم و گذاشتم تو کیفش سر کار ک رفته بود بچه م خیلی ذوق کرده بود و از ساندویچش عکس گرفته بود اینم لینک شواهدش : http://yekibood1.blogfa.com/post/29
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
چه جااااااااااالب:)
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
چی رمانتیک : )
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
الهیییییییییییی چکار قشنگی بانووووووووووو
tanha
tanha
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
دیدم..حسودیم شد |:
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
سلام ... خدا قبول كنه / فقط نگفتيد ماشين كه سالم است
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
سلام ... بابت ساندويچ هم 1 عدد لايك
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
دوستان خجالت زده شدم مرسی از لطفتون (آیکون سرخ شدن گونه هام ) ماشین چی اقای روشناوند ؟؟؟؟
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
واااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سخته خب.........برین روبروش واستین و بهش بگین دوستت دارم که بهتره.........طرف یا میزنه لهتون میکنه یا در میره یا ذوق مرگ میشه دیگه
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
احتمالا جفت پا میره تو شکمش : )
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خخ ...یاد این جمله افتادم :باید جفت پا رفت...یا در دل کسی ...یا توی صورت کسی!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
سلام ... كلا خشونت طلب هستيد . خخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خیلی سخته....اوووووووووومممممممم باید خیلی فک کنم!!!!!!!!!!
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
یه عالمه کارای لوس تو ذهنم بودااااااااا ولی نمیدونم چرا یادم نمیاد هیچی الان)))):....همش تقصیر محمدآقاست):
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
یادتون بیارین/کارای لوس خوبه!مخصوصا اگه از نوع عشقولانش باشه! خخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٧
١
٠
راستش من خییییییلی تو احساسات عجیب و غریبم و سعی میکنم به کسی نگم دوسش دارم چون میترسم یه روز از دستش بدم *:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
این من هم *:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
یه زمانی میگفتن عشقمون رو اگه به طرف نگیم و نگیم دوسش داریم از دستش میدیم...حالا چی شده بر عکس شده مگه .و من خبر ندارم؟ ؟! (ایکون تفکر)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
قشنگی دوست داشتن به همین که ندونه ، طرف خودش باید بگرده و بگرده تا اون رو پیدا کنه و حس کنه *:) خیییییییل سخته کسی رو دوست داشته باشم که روحش هم خبر نداشته باشه اما خیلی شیرینه وقتی نگاهش میکنم و زیر لب میگم : دوست دارم عشق من *:) یکی هست تو قلبم که هر شب واسه اون می نویسم و اون خوابه نمی خوام بدونه واسه اونه که قلب من این همه بی تابه *:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
شما خیلی روحیه عشقولا نه ای دارین انگار (:
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
شاید هعییییییییی باهش لج کنم شاید هم براش کپسول دوستی درست کردم(خریدنی دوست ندارم !!!!) *:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
کپسول دوستی!!کپسول دوستی چیه باز!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
لج کردن برای شما خانوما یک نوع ابراز عشقه فکر میکنم...؟درسته>!>؟!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
هیچی دیگه کپسول های سرما خوردگی قسمت سفیدش رو با یه نوع کپسول دیگه که یه سرش قرمزه رو بهم وصل میکنیم و توش هم یه جمله کوچولو عشقولانه میذاریم *:) دیگه بسته به سلیقه ی فرد کلی کار دیگه هم میشه کرد ...*:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٧
١
٠
سلام ... من كسي را عاشقانه دوست ندارم. كلاً سر و خنك هستم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
چی بگم |: اینم میشه دیگه.
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
دوستان این همه تشویقم کردید اگه اینو ببینید چی میگید .....کلا ما خیلی لاو میترکانیم هموجور ادامه مطلبشم ببینید : http://yekzanminevisad.blogfa.com/post/34
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
اقا از اینا نزارین دیگه..ما مجردها دلمون قیلی ویلی میره ): راستش من که آدم حسودیم راستش نتونستم بخونم! یهنی یک خوندم دیگه نخوندم!!
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
خب سلما بانو بیزحمت دست راستتون رو به سر اینجانب بکشید مگر خدا دلش به رحم آید ما را نیز اینگونه ذوق مرگ کند...............خخخ
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
برف جان الان دست راستم اماده است کله تو بیار جلو ...خخخخخخخخخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
یه زمانی وقتی میرفتم خونشون .میرفتم تو اتاقش و یک شکلات بزرگ زیر تختش میزاشتم/خ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
آخیییییییییی چی باحال من یادم ِ نمکدون درست کردم براش، که هر ورش رو یه شکل عشقولانه خوشگل کشیدم اما هیچ وقت بهش ندادم من حتی بهش نگاه هم نمیکردم چه برسه به اینکه بخوام بهش بدم ....
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
ولی من این عشقای که شما میگین رو درک نمیکنم که طرفش نمیدونه و نمیفهمه یا چیزی بهش نمیگیم و این چیزا...نمیدونم بین آقایون که اینمدلی فکر نکنم باشه بیشتر بین خانومها هست/نمیدونم
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
دیگه دیگه ... هر کسی یه احساساتی داره من اینجوری دوست دارم و فک نکنم به خانم یا آقا بودنش ربطی داشته باشه ...
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
براش یک شعر عشقولانه می سرایم :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
بله دیگه مثل روشی که حافظ و سعدی و ...برای ابراز عشق به معشوقشون داشتن/خیلیم خوب
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
مثلا از این شعرای یا جملات خاص و کلیدی چاپ کنی تو ابعاد کوچیک ...هر سری که میبینیش..بذاری تو کیفش یواشکی...یا تو ماشین..جای سکرتش...........دادن یک رمان عاشقانه............خریدن هدیه هر چند وقت یک بار...نه خیلی بزرگ.......یا حتی یک شاخه گل.....یا مثلا کوچیکترین چیزها میتونه یکی رو شاد کنه......حتی مثلا یک بسته آدامس با طعمی که اون دوست داری........باید طرفتو بشناسی...و وقتی دوست داشته باشه هرچیزی شادش میکنه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
ممنون از ایدهاتون
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
براش یک شعر عشقولانه می سرایم :)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
تا به حال کسی رو دوست نداشتم که بخوام ابراز علاقه کنم چه برسه به را های فانتزی ابراز علاقه!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
والا ما هم الان کسی رو نداریم/ولی خب الان این ایده هارو از دوستان میگیریم/شاید بعدا کسی رو دوست داشتیم یا دوستمان داشتند بعدا به کار بستیم/خ
maede
maede
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
من که خودم ایده خاصی به ذهنم نرسید البت اگه فکر کنم حتمن میرسه:)!ولی تو هیس دخترها فریاد نمیزنن اینکه اون پسره حلقه رو گذاشت وسط سیب داد به دختره خیلیییی قشنگ بود!کلن کارایی که غیرمنتظره باشه جذابه حتی اگه کلی ساده باشه...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
اره غیر منتظره باشه/حالا هر چه باشه جذاب میشه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٧
٠
٠
یه زمانی هم یگ دسته گل و نوشته عشقولا نه ای رو گذاشتم روی برف پاک کن ماشینش////خ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١٧
٣
١
من از این کارا زیاد کردم واسه یکی....با ترسوندنش ،با زدنش خخخخخخ....یه بار بهش مشت زدم وقتی خوب دردش گرفت بعد بهش گفتم :)...خیلی دوران قشنگی بود...یادش بخیر...
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
چه ابراز عشق های رمانتیکی خخخخخخ
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
:| همینه دیگه میذاره میره//خخخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
خخخخ...باور کنین من آخر با احساسا ام :)))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
شوخی شهرستانی شنیده بودم ولی تا حالا ابراز علاقه شهرستانی نشنیده بودم:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٧
١
٠
من چند روش ساده و کاربردی پیشنهاد میدم !!!! اول نوشتن یه متن عشقولانه و اشک در آرو دو آتیشه و بعدش این نامرو داخل تیرها ی سقف جاسازی کنیم .. بعد وختی زلزله میاد در حالی که من در حال جون دادن هستم بنده خدای مورد نظر نامرو میخونه و میگه نهههههههه را جو نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه.. بعد کارگردان کات بده و من سس هارو پاک کنم و سپس بدل از آن شماره ی محصول روی سس تبرک رو بفرستم و هم وزن خودما همه ی اجدادم سکه 25 تمونی بهم بدن :))) :))) ... راه دوم اینه که رویه چاقو حکاکی کنی و به طرف فرد مورد نظر پرتاب کنی... راه سوم روی دانه های برنج نامه بنویسیم و سپس فرد مورد نظر سالها در پی خواندن نامه باشد.. راه زیادده ولی سگم هست خخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٨
١
٠
هم ساده بود هم کاربردی واقعا! (:
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٨
١
٠
=)) =)) عاااااااااااااالی بود..خخخ
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
حالا مگه خبریه؟؟؟؟؟؟؟عروسی داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
نه والا هیچ خبری نیست
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
خب راستش هنوز که کسیو دوس ندارم ولی کلا زیاد علاقمو ابراز نمی کنم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
عه! چه تو دار ):
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
دوست داشتن حتما عشق نیست..................گاهی علاقه است.................مثلا ادم پدر و مادرش رو دوست داره
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
خخخخخخخخ....چه سوالایی می پرسین ها:))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
شما خودتو نارحت نکن محمد جان///مثل عشق تو به متورت میدونی چطوری فانتزی عشقتو بهش نشون بدی؟ نمیدونی دیگه. برو پمپ بنزین یه روز بعد در آخرین لحظه برو سمت جایگاه پمپ بنزینهای سوپر! بعد بهش بنزین سوپر بزن.همچین حال بیاد سوپاپ موپاپهاش و تخته کنه واست که فلکه پارک تا دوراهی طرقهبه رو تو 10 دقیقه برات بره! (:
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
داداش خیلی بهش بنزین سوپر زدم:))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
ببرش بالای کوه.با یه تیریپ افسرده و خفن و عصبانیوپشتتو بکنی بهش زل بزنی به افق بگی ببییین.این مدت که با هم بودیم همه چی خوب بود.تو از همش بهتر.اما...اما..من نمیتونم دیگه دوست تو باشم.ازین وضع خسته شدم.بعد یهو با یه لبخند پتو پهن بچرخی سمتش بگی میخوام عشقمممممم باشی.میشه لدفن :)))))))))) اییییییییی چه حال بهم زن شد.اگه جفت پا رفت تو صورتت با خودت.من فانتزیمو گفتم :))))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
ممنون جالب بود...ولی راستش کیو ببرم!!؟ کسی نیست والا به خدا الان |: (این انجمن رو همینطوری دادم)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٩
١
٠
هن بچرخی سمتش بگی میخوام عشقمممممم باشی.میشه لدفن :)))))))))) از این تیکش واقعه خوشم امد (تنها ایده ای بود که برام جالب امد توی این انجمن حتما بعدها اگه کسی امد تو زندگیم به کارش میبندم (((((:
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
فکر کنم پاسخگو باشه اشکمهر ;)
khan
khan
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
اوه اوه اوه رویا بانو خیلی خیلی عذر میخوام قضیه رو چرا ...تیک می کنین... این کار بایستی رومانتیک باشه نه ...تیک
khan
khan
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
بهترین راه برای ابراز عشق اینه که برا طرف سوت بزنی... حالا اگه کسی دیگه نسبت به تو علاقه داره میگه: شما بودی سوت زدی...!!!!!