خانه انجمن سنگ صبور زندگیت کیه؟
٦٠٥
٣٦
اشکمهر آتشروان

سنگ صبور زندگیت کیه؟

سنگ صبور زندگیت کیه؟

آیا شما سنگ صبور خوبی برای آرام کردن و دلداری دهنده نزدیکانتان هستید؟

کدامیک از نزدیکان شما،در مواقع غم و اندوه شما را سنگ صبور خود میداند و با شما صحبت می کند؟غیر از آن سنگ صبور خود شما در مواقع مشکلات و ناراحتی ها چه کسی است؟

٩٢/٠٩/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
زیاد اینکارو. میکنم...کلا شنونده خوبی هستم....سحـــــــــــــــــر سنگ صبور خوبیه چی انجمن سخیفی بود ولی خدایی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
برای من دونستن این سوال مهم بود (حالا کاری به سخیف بودن یا نبودنش ندارم) مهم اینکه برای من مهم بوده و انجمنش کردم تا به جواب سوالم برسم/همین
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
آررررررررررره دیگران میتونن رو من حساب کنن و میکنن ............اوممممممممممم سنگ صبور من یکی از دوستامه با پسر عمم
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
یه دوستی دارم از اول دبستان باهاش رو یه نیمکت میشستم تا همین الان که چارم دبیرستانم....سنگ صبور اون منم و همینطور سنگ صبور من اونه:))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
من نه سنگ صبور کسیم نه کسی سنگ صبورم.....................دوست دارم خدا سنگ صبورم باشه،برا همین با خدا درد و دل می کنم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
فقط مامانم...اون بهترین دوستمه....هرچیزی که باشه بهش میگم...و خلی مهربانانه مثل دوست باهام حرف میزنه...راهنماییم میکنه........
آبان
آبان
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
خودم و فقط خودم با هیچ کی دردو دل نمیکنم البته خدا هست همیشه هست ولی در کل بهترین کس واسه درد و دل کردن باشه واسه خودم فقط خودمم/البته خیلی از دوستام میان حرف دلشون رو بهم میزنن و با من دردودل میکنن
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
اون شمشیره چی:))
آبان
آبان
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
آره همیشه قبل مسابقات باهش حرف میزدم خب دلبستگی هست دیگه از نوع خوبش :) اما دردو دل اونجوری نیست
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
اها منم همینجوریم
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
من سنگ صبور خوبی نیستم چون در حال حاضر هیچ کس با من دردودل نمی کنه ، سنگ صبور من هم خدا است
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
من سنگ صبور خیلی ها هستم... از مامانم بگیر تا دوستان و برخی آشناها و... / به لحاظ ماهیت رشته ام "باید" سنگ صبور غریبه ها هم باشم و گاهی غریبه ها هم میان مارو سنگ صبور قرار میدن... / خودم سنگ صبوری ندارم.
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
فک میکنم هستم.....بیشتر دوستای صمیمیم و تو فامیل هم هم سنام....سنگ صبور خودم هم دوستای نزدیکم هستن بعضی وقتا هم مامانم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
سنگ صبور هستم...اکثر دخترای فامیل مثل نوه عمم و دختر خالم...دوستام...سعی میکنم بتونم سنگ صبور خوبی باشم...ولی حیف که دریغ از یه سنگ صبور...یه زمانی مامانم بود ولی دوست ندارم ناراحتش کنم.حالا سنگ صبورم شدم خودم.دردایی که میریزه تو خودم و هرروز این تن واسه همدردی یه جاش درد میگیره.یه روز قلب،یه روز سر...یه روزیم با خاک یکی میشم و سنگ صبورم میشه خدا...
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
منم بیشتر سنگ صبور بودم...خیلی کم دردامو به کسی میگم... همیشه نارحتم... اما نمیگم دردم چیه خیلی سخته
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
پس حس منو کمی تا قسمتی متوجه میشی...
آسمانه
آسمانه
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
سنگ صبور هستم در مواقعی.. دوستان خانواده اشنایان!! ولی سنگ صبورم گاهی یک دوست صمیمی و اکثر وقت ها خدای مهربون:)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
نه کسی نیست چون موقعی که ناراحتن این قدره چرت و پرت میگم که فراموشش کنه دوس ندارم بشینم خاطرات غمگین یک نفر رو گوش کنم ......شما دوس دارین؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
اشکالی نداره شما دوست ندارین ... ولی اسم اونا چرت و پرت نیست به خدا |:
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
مهلا یعنی صبور و آرام و برای همین سنگ صبور که هستم ولی نمی دونم چرا نمی تونم به کسی دردودل هام رو بگم *:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
دردودل هایت را به کسی نگو چون روزی یاد میگیرن چگونه دلت را به درد بیاورند *:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
دوستان میتونن شعری کوتاه که در همین باره به نام (سنگ صبور از جنس نور) گفتم و قبلا در جیم چاپ شده ببینند آدرسش: http://jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=4&id=8515
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
http://jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=4&id=8515
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
معمولا آدمهای که برای دیگران سنگ صبور خوبی هستند و همه برای آرام شدن با اونا صحبت میکنند خودشون معمولا تنها هستند و سنگ صبوری ندارند یا کمتر شده کسی پای حرف خود این آدما بشینن |:
faeze
faeze
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
دقیقا مثل من:|
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
می فهمم...ولی همین که بتونی سنگ صبور خوبی باشی حس بهتری به آدم میده...ما که دلمون به همینش خوشه:)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
حرف همرو گوش میدم.سعی میکنم واسه همه مشکل گشا باشم.اما معمولا حرفای خودمو به کسی نمیگم.مینویسمشون
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/١١
١
٠
آفرین بهترین کارم میکنی عزیزم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
با این اسم یاد یه فیلم افتاد/ سنگ صبور من کس خاصی نیست چون من مشکل حادی ندارم که نیاز به صحبت در مورد باشم تا آروم بشم
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
من سعی میکنم حرفامو واسه خودم نگه دارم اینجوری بهتره
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
اره بودم.........دوستانم...........مامانم!!!!!!!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
اي بگي نگي (^_^) خيلي ها(-_-) اووووم آقا، آقا ، بازم آقا... بعدش شايد يكي از دوستان و2تا از دختر خاله هام...
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
خودم....رفیقم....خودم....رفیقم.....:)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
من معمولا همه دوستام هر مشکلی داشته باشن بهم میگن
maede
maede
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
فکر میکنم شنونده خوبی واسه اطرافیان هستم.ولی چون خیلی تودار و درونگرام زیاد با کسی حرف نمیزنم.مینویسم واسه خودم...