خانه انجمن وقتی سیگار مد می شود!!
٧٦٨
٦٦
افسانه بانو

وقتی سیگار مد می شود!!

وقتی سیگار مد می شود!!

این روزهاعلاوه بر پسرای جوان، شاهد به دست گرفتن سیگار در دست دختران جامعه هستیم به نظرتون چرا این کار مد شده ؟ اصلا میشه این کار رو مد گذاشت ؟ 
چی میشه که یک انسان اون هم  دختر دست به این کار می زند ؟ 

٩٢/٠٩/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
با دوستان ناباب گشتن این کار هارو میکنن فکر میکنن کلاس داره بیچاره ها
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
سلام ... من هم اگر همسرم نبود تا حالا يك سيگاري توپ بودم . دليلش را نميدانم ولي خيلي دوست دارم سيگار بكشم خيلي خيلي خيلي
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
خودمونیم...خیلی باحاله :)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
اغا با این نچرخینا شما رو سیگاری میکنه خودش سیگار نمیکشه خخخخخخخخخخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
سلام ... اين اغا خطاب به كدام يكيمون بود
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
من؟؟...یا این خانومه؟؟؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
فک کنم خطاب به خود شما بود :)....
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
به همین شما
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
آقا منممممممممممممم.خیلیم خوبه
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
شاید احساس بزرگی بهشون دست میده ...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
سلام ... ولي هيچ كس اينرا تاييد نكرده ولي احساس راحتي را همه سيگاريها عنوان مي‌نمايند
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
مهدی؟؟؟ :|...
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
اره خوب سیگار ارامش میده اقای روشناوند ولی من منظورم افرادی بود که هنوز سنی ازشون نگذشته سیگار به لبشون میگیرن و فک میکنن الان کلی جبروت دارن ... محمد چرا اخه من که چیزی نگفتم ... میدونی محمد جان اعصابم از ادمایی به هم میریزه که دم به دقیقه سیگار روشن میکنن و میگن نمیتونیم بیخیالش شیم باید حتما روزی یه پاکتو تموم کنن دور و برم از این ادما زیاده ... قشنگ رو اعصاب ادم راه میدن با این کاراشون :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
البته اینو راس میگی....سیگار خوبه ولی به موقع و به اندازش :)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
بعله داداش منظور منم همین بود دیگه :)
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
موقعش و اندازشو میشه با رسم شکل توضیح بدین ؟؟ :| :| :| چیزی ک بده بدهههه... استثنا نداره
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
:| :| میخوام صد سال دیگه هم بزرگ نشن اصلنم:|
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٣
١
کسی به چشم مد به این کار نگاه نمیکنه....تا حالا از کسی پرسیدین چرا سیگار میکشه و اون گفته باشه چون مده؟؟...خوب سیگار واقعا چیز بدیه ولی خیلی وقتا از چیزایی که خیلی بدتر از اونه نجاتت میده...واقعا آرامبخش خوبیه :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
سلام ... لايك
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
از قدیم گفتن حرف دل را با اهل دل باید گفت...ممنون :)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
قیلون هم جزوش میشه؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
قلیون دوست ندارم :|
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
من عاشقشم با طعم هلو
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
هلو؟؟!! حالا دو سیب میگفتی یه چیزی....
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
فرزندم خوشحالم که پسذی مثه تو دارم خخخخخخ. کاملا با جملاتت موافقم
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
:| :| :|
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٣
١
٠
رویا خانوم به مامان بزرگمون رفتیم :))) خخخخخخخ....
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
سیگار کشیدن ژست مردانه ایست ! اما بی سروصدا سوختنش کاملا زنانه است :) وقتی یه زن سیگار کشید یعنی دیگه گریه جواب نمیده .. من دیدم زنی رو که دردهاشو مردانه دوود میکرد ..
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
این قسمت آخر جملتون عالی بود :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
سلام .... «بی سروصدا سوختنش کاملا زنانه است» تا حالا كه براي زنان بود چي شد تغيير داده‌ايد /// مردان مداد هستند و زنان خودكار
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
واقعا عجیبه !!!! اکثر پسرای جوون حد اقل قلیون رو تجربه میکنند.. من چیزی نمیگم چون میترسم منم زدن تو این مورد منم به سمت این چیزا ببره ..البته من از دود بدم میاد کلا سرفه میگیرم در حد بندس لیگا
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
آهان به نظرم کسایی که میکشن احساس بزرگی بهشون دست میده !! و یک اعتماد به نفس کاذب .. البته بعضیا که پز روشنفکریشون آدمو خفه میکنه سیگارو برای اثبات این کار بر میگزنیند
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
آی اگری ویت هیم!!!!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
البته قسمت دومش اَگری ترم !!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
اوه اوه اوه چی خارجیگینی !!!!!!!!!!!!!!! شما ای دی اس ال دارین ؟؟؟ چیییییییییییششششش ... آی آگری دیگه چیه باز؟؟؟ ها فک کنم چند بار رفتم اینجایی که گفتِن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٢
٢
٠
یکی از دوستای خود من.....یه اتفاقی افتاده بود که خیلی اعصابشو بهم ریخته بود و در واقعا داغونش کرده بود...داشت فحش خواهر و مادر یارو رو میداد...چاقو هم داشت...میگفت اگه بهش برسم میکشمش...واقعا خون جلوی چشماشو گرفته بود...خلاصه یکم با بچه ها کنترلش کردیم و نذاشتیم بره....وقتی یه نخ سیگار کشید خیلی آروم شد....بعد از یکم تحقیق فهمید که اون یارو تقصیری نداشته و مشکل حل شد....خوب اون روز اگه اینطور نمیشد اتاق خیلی بدی میفتاد...سیگار دوستمو نجات داد :)
ghazale
ghazale
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
به نظرتون خوبه با یه جیز بد جلوی یه اتفاق بدو گرفت ؟ :| سیگار و قلیون به هیچ وجه خوب نیست و در هیچ حالتی ! :|
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
منم تجربه داشتم.تو اوج عصبانیت آرومت میکنه.چراشو نمیدونم
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
اهان .. ینی بین و بدتر؟؟ ادم با یه لیوان ابم اروم میشههه... این گارارو نمیخاد که!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٣
١
٠
بد و بدتر کجا بود؟؟....بین یه چیز نسبتا بد و یه فاجعه :)....
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
خودکارم رو دستم سیگارم رو لبم
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
کاهش اعقاداتِ معنوی .... غرب گرایی ...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
هیچ ربطی ندارخ شکفته جان.من هم نماز میخونم هم سیگارمو میکشم.غرب گرا هم نیستم
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/٢٣
١
٠
خب ربطش اینه که وقتی واسه آروم کردن خودشون به جایِ روی آوردن به معنویات؛ به این چیزها روی میارن...ینی تو اعتقاداتشون یه چیزی لنگ میزنه ( شما رو نمیگم ها اون بد بداشو میگم)
ghazale
ghazale
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
سیگار و اینا حتی کمش هم خوب نیس :| یه چیز بد به اندازه کشیدن و اینا نداره ! نمیدونم یه جور احساس با کلاسی و روشنفکر بودن بهشون دست میده ! یه احساس سر کش بودن ! نمی دونم چ انگیزه ای دارن :|
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
سیگار اه اه اه حرفشو نزن اینقده بدم میاد از بوش که حتی حرف زدنشم منو بیاد بوی بدش میندازه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢٣
١
٠
به عنوان یه دختر که سیگار میکشه میگم: اولین دفه که سیگار دستم گرفتم این کار نه تنها مد نبود بلکه خیلیم بد بود.اما به جایی رسیده بودم که هیچی آرومم نمی کرد.نه جیغ نه گریه نه دعا و ... خیلیا واسه ژستش بضی جاها دستشون میگیرن.اما به اینا نمیگن سیگاری.سیگاریه واقعی سیگارو واسه آراشش دود میکنه.واسه اینکه بهش وابسته شده. من هم نماز میخونم هم عقاید مذهبی دارم.غرب گرا و این چرت و پرتا هم نیستم.اما اشک چشمم خشک شده.به جاش دود میکنم.پاکت پاکت. هرکی هم میگه زشته بگه.مهم نیس واسم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
من دكتر نيستم ولي راه حل شما چيز ديگه اي هست/ نه سيگار/ يه مشاور برين شايد بتونه كمكتون كنه
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
رویا خانوم.........................LIKE :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
خیلیم خوبه/خوب کاری میکنن /اگه شما دود نکنین دنیارو دنیا شمارو دود میکنه
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
وای که چقدر از سیگار بدم میاد..حالا دختر سیگار بکشه که دیگه اصن یک وضعی...نمیشه تحول کرد.....مد چیه؟؟..بخوره تو سرشون..مگه سیگار مدم میشه....اه اه
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
آره موافقم خیلی بده دختر سیگار بکشه:|
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
تازه مد نشده.زمانی که ما می رفتیم دانشگاه..دختر سیگاری زیاد دیدیم..علتشم نمی دونم...تازه زنان بیشتر ازمردان قلیون می کشن ...
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
ميخوان بگم متفاوتن/ ميخوان بگن كاري رو كه بقيه نميكنن ميتونن انجام بدن / ميخوان بگن به ما هم نگاه كنين/ ميخوان بگن كمبود دارن/ ميخوان بگن تفريح ديگه اي ندارن/ ميخوان بگن با كلاسن/ ميخوان بگن از افراد خاص جامعه هستن/ ميخوان بگن هنوز بزرگ نشدن كه تفائت رو تو سيگار كشيدن ميدونن
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
نه!
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
بعضیا به خاطر اون ژست سیگار میخوانش!!!ولی واقعن سیگار دست گرفتن و قلیون کشیدن اصلن در شان یک دختر نیست و خیلی بده!واقعن جلوه زشتی داره!حالا باز واسه پسرا طبیعی تره!هر چند که اونم خوب نیست خیلی راه ها هست که آدم واسه آروم شدن سیگار نکشه!این همه ضرر به بدنت برسونی به چه قیمتی نمیدونم واقعن........
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
شاید میخوان جلب توجه کنن..................یا شاید هم کمبود دارن!!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
شایدم :)))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٣
١
٠
اینی که میگین سیگار آرامش میده ، خب فرض بر اینکه قبول کنیم اما نمیشه با یه چیز که خرابه خودمون رو آروم کنیم باید به دنبال یه چیز دیگه بگردیم ، یه چیزی که ضرر نداشته باشه ... سیگار حتی کمش هم خوب نیست به هیچ وجه ، هر دلیلی هم که بیارین فقط توجیه ِ ! چیزی که بده اندازه نمی شناسه ، بده . شاید احساس با کلاس بودن و روشنفکر بودن بهشون دست میده (طفلکی ها تو توهّم هستند! ) ، شاید هم می خوان جلب توجه کنن . شاید هم واقعا چیز دیگه ای برای آروم شدن ندارند که در این صورت باید یه فکر اساسی بکنند *:)
A_K
A_K
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
منه بدبخت از هرچی سیگاره بیزار شدم اینقد که تو اتاقم بوی سیگار میاد:(((((((از ی طرف دیگه بخاطر بیماریم به بوی سیگار حساسم و بخاطر همین در حد مرگ ازش تنفر دارم:(((
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
سگار میکشم ولی فقط مواقع ناراحتی و عصبانیت / این هم که میگین بعضیا برای مد و این چیزا میکشن والا نمیدونم.فکر نکنم کلاس یا مد داشته باشه/غیر نوجونا که شاید به این دید نگاه کنن بهش/برعکس من دوست ندارم کسی ببینه میشکم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
فاجعه ست!! من كه به شدت ازش بيزارم. توي خيابونم يكي از 100 كيلومتريم رد شه سيگار بكشه من تا يه ساعت دستمو جلو روم تكون ميدم ميگم پيف پيف. اه چه بوي بدي. اوف خفه شدم. اييييي ...
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
هـــــــــــــــــــــــــــــــــعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــعـــعـــعـــی نکنید از این کار ها!!!سیگار میکشین تا آروم بشین!!!!!!واقعا فاجعه هست........بابا چرا به فکر خودتون نیستین...حداقل ب فکر اون کسانی باشین که از اون دود و آلودگی و سیگار کشیدن شماها نمیتونن یک نـــــــــــــفــــــــــــــــــــــــــس راحت بکشن!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
کمبود اعتماد به نفس و دوستای ناباب(مخصوصا از نوع مخالفش)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
خب حالاااااااااااااااا