خانه انجمن ضعف و قوت های یک دولت 100 روزه!
٥٠٧
٦٦
ali007

ضعف و قوت های یک دولت 100 روزه!

ضعف و قوت های یک دولت 100 روزه!

ازروی کار امدن دکتر روحانی 100روز گذشت..توی این 100روز شما چه نقاط مثبت و منفی درباره ایشون دیدید؟نقطه پررنگ قوت و ضعف شون کجاست؟

٩٢/٠٩/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١١
١
٠
اول اول خخخخخ.............. واللا الان معلوم نمیشود که!!!! اما بیشتر مثبت بوده تا منفی :)))))
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
اره مثبت بوده.........مرسی:)))))
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٩/١١
١
١
نقاط قوتشون : ادبیات سیاسی فرهیخته/سیاست خارجی بسیار قوی....نقاط ضعف: فعلا برای پیدا کردن نقاط ضعف به نظر من زوده هنوز ایشون دارن کم کاری ها و کمبود های دولت قبلی رو جبران میکنن
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
مرسی قوام جان........منم موافقم!!!!!!!!!!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
سلام ... سپاس
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/١١
١
٠
100روز كمه، نميشه اظهار نظر كرد! خيلي از اتفاقات مثبت منفي كه افتاد ربطي به عملكرد ايشون نداشت! دركل ما جو رو مساعد پيش بيني ميكنيم، به هر حال دولت تدبير واميد هست، مام اميدوار كه همه چيز خوب پيش بره :)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
مرسی:)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
مثبت بودندی درست میگمی؟
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
اره از نظر من هم مثبت بوده!!!!!!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/١١
٤
٠
سیاست خارجی بسیار قوی ! تیپ و شخصیت بسیار عالی :) که مناسب یک رئیس جمهور و وزیر امور خارجه اس... و مخصوصا شیوه ی سخنرانی و صحبت کردنشون ... کلا نقاط مثبتشون خیلی زیاده انشالله بیشتر هم میشه و نقاط منفی که هنوز من ندیدم :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١١
١
٤
قیافه و صحبت کردن و شاید یک کارگر سرگذر هم داشته باشه....................منطقی بگین
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
بله......
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
خخخخخخخ
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/١١
٣
١
اینی که گفتم چون یکی از مشخصه های یک رئیس جمهوره درست حسابیه که باید رئیس جمهور میشده !! نه یک کارگر سر گذر !!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٢
١
١
قیافه مهم نیست.....قیافه رو میشه با یکم خرج درست کرد...................مهم تفکره،مهم سیاسته،مهم قدرته،مهم شعوره،مهم علمه و خیلی چیزهای دیگه
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
بله......
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١١
٢
٥
نقاط ضعیف..................سیاه نمایی در کارهای دولت قبلی.......دروغ گفتن درباره قهرمانی فوتبال ساحلی و درخشش والیبال.............بیان اظهارات بانک کمرکزی که مانع سیر نزولی قیمت دلار شد.............حرفای دوپهلو ومتناقض اون سخنگوی نمی دونم چی چیک زنان.............خلاف وعده درباره استفاده از جوانان در کابینه ها و پست های مدیریتی......مکالمه تلفنی با اوبامابدون مشورت با مقام معظم رهبری و بوجود امدن بحث هایی که نباید بوجود می امد.........نقض کردن هلوکاست به طور غیر مستقیم..............
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
چه دروغی؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/١٢
٠
١
مکالمه تلفنیش خیلی هم خوب بوده....خودش میدونه داره چکار میکنه.......دلار هم پایین اومده بهتر.............
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٢
٢
١
مکالمه تلفنیس باعث شد اوباما بیاد بگه ایران کم اورده و ایران به ما زنگ زده...............دروغ هم درباره ورزش گفتن و موفقیتهای فوتبال ساحلی و والیبال رو به خودشون نسبت دادن در صورتی که این کار از قبل انجام شده بود
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٢
١
١
قیمت دلار داشت میومد پایین که رئیس بانک مرکزی گفت نباید بیاد پایین و اینا که دوباره قیمت دلار رفت بالا..................اگر اون حرف رو نمیزد الان قمیت دلار با سرعت بیشتری کم میشد
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٣
٠
١
مکالمه با اوباما که بد نیست!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١١
٣
١
نقاط مثبت.............دیدار با خانواده شهدا..............مشورتهای پیاپی با مقام معظم رهبری..............پر کار بودن در مسائل بین المللی..........کاهش دادن تورم...............برای اولین بار یکی از وزرای ایشان نسبت به ریخت و پاش های وزارت خانه خود اعتراض کرد............پیروزی درمسائل بین المللی..........در کل 60%مثبت بوده 40%منفی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
یک چیز مهم.................یکم دل مردم و شاد کردن با کاهش قیمت ها و پیروزی در مذاکرات ...............ولی هنوز خیلی راه درازه.............مشکلات توی 100روز و 200روز حل بشو نیست................باید بیشتر تلاش کنن و مثل روزهای گذشته تابع مقام معظم رهبری باشن
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
چه عجب ما شما رو دیدیم............با نقاط مثبت کاملا موافقم!!!!!!!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/١٢
١
٠
دیدار با خانواده شهدا مثبته؟؟؟نیست که بقیه این کارو انجام نمیدادن تا حالا....یک حرفا میزنید ها....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
اقا بحث دارو رو یادم رفت................اوایلش یکم منفی بود چون بدون تدبیر یک کارایی کردن که یکی دو هفته ای قیمت دارو خیلی گرون شد ولی بعدش تدبیرشون قیمت و خیلی اورد پایین و مشکلات خیلی ها رفع شد
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
بله مثبته.............دیدار با خانواده شهدا باعث میشه از مشکلات اونا با خبر بشن..............در دولتهای قبلی این دیدارها شاید هر 5یا 6ماه اتفاق میافتاد که در دولت اقا روحانی تقریبا در هر ماه یکی یا دو بار این اتفاق داره می افتد
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
حالا دعوا نکنین!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١١
١
٢
بچه ها یه چیز میگم ناراحت نشین ها.....................ولی خیلی سطحی دارین حرف میزنین
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
......
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
نارحت که نمی شیم ولی شاید بیشتر بچه ها از سیاست اطلاعات کافی نداشته باشن مثلا یکیش خود خود کله گنده ام *:)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
بله
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
فعلا که همش مثبت بوده حالا تا بعد ببینیم چی میشه
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
مرسی جواد اقا!!!!!!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/١١
١
٠
روحانی مچکریم ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
روحانی هم از شما مچکره:))
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
روحانی مچکریم!!!!!!
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
من از سیاست چیزی حالیم نمیره *:) اما تا اینجای کار که بیشتر مثبت بوده تا منفی *:)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
بله درسته!!!!!!!!
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
امممممممم نمیدونم الان اصلا حس سیاست ندارم(:
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
:(
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
دمش گرم بخدا.......خدا بهمون رحم کرد :))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
وجدانی کاندیدا های این دوره 4تا شون خیلی خوب بودن...............هر کدومشون که می اومدن نقاط مثبتشون زیاد بود..روحانی هم مثبت بوده دستش درد نکنه
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
خدا بهمون خیلی رحم کرد.....مرسی که نظر دادی!!!!!!!!!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٢
٢
٠
من در هر صورت میگم روحانی مچکریم... با آقای قوام موافق بودم......و با آقای نص مخالف :)) روحانی مچکرییییییییییم :)))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
چرا با من مخالفین؟؟
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
روحانی خیلی مچکریم!!!!!!!!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
آروم کردن جو متشنج بازار و کم کردم تورم هر روزه. به ثمر رسوندن کاری که دولت قبلی 8 سال نتونست انجامش بده و اینا تو100 روز انجام دادن.رسیدگی به وضع نا به سامان دارو.ساسیت خارجی قوی و محبوب تر و سازشکارانه تر ظاهر شدن در جوامع بین المللی. در مورد نقاط ضعفش فعلا نمیخوام نظر بدم
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
ممنون بابت نظر!!!!!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/١٢
٣
٠
فعلا که تو این 100روز خیلی مثبت داشتن....اونقدر که منفیش به چشمم نمیاد...طلا..دلار...کار...روابط سیاست خارجه.....نفت.....یک سری تحریم ها.....همه چیز داره خوب پیش میره
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٢
١
٠
کار؟؟؟؟؟؟؟ کجا بازار کار زیاد شده؟؟؟
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/١٢
١
١
نکنه توقع دارید معجزه کنه اونم در کمتر از 1سال؟؟؟..چه حرفا...مردم 8سال تو این مملکت هیچ ....نکردن حالا از این بیچاره معجزه میخوان..والا
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٣
١
٠
شما تو کارهای مثبت گفتین کار..................خوب اغراق کردین دیگه.........هر موقع کار درست شد و بیکاری حداقل 5%کم شد بعد اون موقع بگین کار
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
الهی شکر:))
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
فعلا که همه چی ارومه...تا ببینیم بعدا چی میشه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
یا اروم تر میشه یا داغونتر...................سیاست ایران حد وسط نداره
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
همه چی ارومه ////من چقدر خوشحالم:))))))))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
سلام ... آرامش خيال
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
سلام...مرسی:)
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٩/١٤
٠
٠
سیاسی نیستم ،ولی خب از نظر سیاست خارجی خوب بودند
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٤
٠
٠
ممنون:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٤
٠
٠
امید وارم دولت حسن روحانی هم مثل احمدی نژاد نشه..................غرور خیلی بد چیزیه..............
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٤
٠
٠
بله...........اورین.......اورین!!
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
مرسی از همه:))))))