خانه انجمن اونجا پول مِدن!
٨٠٦
٨١
بهمن بهمنی

اونجا پول مِدن!

اونجا پول مِدن!

پول چرک کف دسته؟اگه نیست بیاین با لهجه غلیظ مشهدی درمورد پول حرف بزنیم!

آرزومندای پول !یک ،دو ، سه ، شروع مُکُنُم!

٩٢/٠٩/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
سلام آقای بهمنی ...شما مث ایکه لهجه مشهدی ر خیلی دوست درن ...خوب مو الان چی بوگوم در مورد پول .... همی قد مگومو اگه دوباره بگن موضوع انشا : علم بیتره یا ثروت موگوم علم بیتره بــــــــــــــــــــــــــــــا ثروت ها برار! آخ الان کارمان لنگ 30 میلیونه ....اگه همی 30 ملیونه مداشتم چی موشود....خخخخخخخخخخ
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
اگه دخو برن و 30 ملیون گیرتا امد، خوب بِگِن چی کار مِکِنن؟ حتما مِدِن به چهار تا جوون عزب بِرَن زَن بِستونن!:)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
به نظر مویوم که ثروت بیتره بریچی؟؟؟ برکه مو موگوم اگه پول دشته بشی درسم مخونی بی درد سر ها.............
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
هاااااا مو هم موافقم! از راه پول به علم مِرِسی! میری پنج تِمَن می دی مدرک مِخری!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
آررررررررررررررررررره
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
آرررررره چیه دیگه!!!! تو ادبیاته ما واردش نکنن دیگه!!! بوگو هااااااااااااااا :)))))))))))))))))))))) خخخخخخخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
یره تیتر زدن اونجا پول مدن....................تنها خوری ممنوع ..................بگین کجا مدن که مویوم برورم
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
خوب دِ بانک ،پول مِدَن! هووو یَره ، باید از قریبه ها بفهمم که شُله دَرن؟ بِرچی نگفتی مایم بیم شله؟
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
پول چیزی هست که در زندگی مکمل اکسیژن میتونه باشه چون خیلی لازمه
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
اوه مگن مشهدی بگن اونوخت شما تهرونی میشکونی : )
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
من لهجه مشهدی بلد نیستم/ حیف لهجه هست که من خرابش کنم
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
هااا راستی موهم مشهدی رو به طرقبگی مگم ! کمی غلیذ تره!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
شما به رب مگن ربعععععععع نِه ؟:))))))))))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
از نظر مو یم کجا پول مدن آدرس ره بدن خو معلومه (واقعا شرمنده) یره پول بیتره
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ههههههه....... مِگن اگه خواسته شمعم بخری باید،پول بدی! :) !
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
سِلام ... مو اگه پول دِشتم هيچ كه رِ آدم حساب نِمِكردّم .... خخخخخ
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
ههههه.......... شما که چهرتا به آدمای "بزِنم به تخته، صد قرآن دمیون"( ضرب المثل)پولدار مخوره!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
١
٠
آقا روشناوند پولاتانه به مو هم مدادن ؟؟؟ خخخخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
سلام ... قِرار نرفت پولامه به كسي بِدِم
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
سلام................مو اگه پول دشتم باهاش خیلی کارا مکردم مثه ماشین مخریدم.......بلد نیستم زیاد!!!!!!!!!!
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ای بابا ! ادم د مشهد زندگی کنه! تهرونی بیشکینه! نچ نچ نچ :)))))))))))
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
خوب من یهرگ دیگه غیر مشهدی دارم..........برام سخته مشهدی صحبت کنم:))))))))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
دورگه ؟؟؟؟ به کیروش اس ام اس بدم یه دورگه برا تیم ملی از زیره دستت در رفته !!!!اعلی باب اسفنجگه
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ.........دستت درد نکنه!!!!!!!!!!!!
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
هاااااااااااااا پیم بده بوگو بابم دورگه یه!
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
!!!!!!!!!!
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
کیروش بهم زنگ زد!!!!!!خخخخخخ
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
باور مکنن خودم شک دارم کی ای انجمن رو گذاشتم!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخ.. دداش برت انجمن دوختن یعنی؟؟؟ اَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَ!!!!! خخخخخخخ
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ها باور کن! فکر کنم دیدن موضوعام تخیلیه! گوفتن ایم یک انجم دشته بشه!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
خودشم بالا سره ما بوووووووووود ... خخخخخخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٢
٠
صدام میه ؟؟؟ مِشنُفِن ؟؟؟؟ خوب به دداش گولوم آرنواد بوگوم که که مو پول ره دوس درُم ولی او مو ره دوس ندره نامرد!!!!سره فِلِکه یه یارو لِمَشته دیدم یه ماشین خارجی از ای شاصتی کولونا داشتش !!! یعنی یارو ره دیدم داشتم خودمه ناخن جله مکندم انقد که ای ناشاقول بود !!!یه آهنگم گذشته بود تو ماشین همش جُل جُل مکرد !!!! مو هم پول مخوام برم یک پیکان جوانان بخرم مثل او یرگه لمشت مویم یه خوردو خودمه تکون بدم :))))))))))) البته موروم از ای شلوارا تنگو تنگولم میگیرم اونا که ای سوسولنگا پاشا مکنن :))))
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ناخن جلهههه ...خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ایول..............مشهدی!!!!!!!!!!!!!!!
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
* منظورش نخونجیله هست! خایلخوب ! یادم بشه اگه دختر پولدار د مسیر به پستم خورد، بگم بری واسه عرض خاستگاری با یک تیر دو نیشون بزنی! مصطفی!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
نِ دداش عروس پولدار آرزونیتا ///پسر نمدم بهتا !!!! دختر پولدار مخوام بریه کجا ؟؟؟؟ مو هر روز باید ده مین مغازه بِشُم برش چیزی بخروم.... آخرشم مخم دلنگون مره تموم!!!!مو مخوام شخله از رو همه مشکلات با خِندِه رد رم تو بری مو مشکل متراشی برار؟؟؟؟
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
یره خوب دوتا میگیری! یک پولدار بری خرجی! یک بی پول بری زندگی! ای چطوره؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ماست سالاد نوشابه ؟؟؟؟؟ خخخخ چیزه دیگم مخی بوگو دداش خجالت نکش :)))) مخی اصلا به تعداد فصول بشه ؟؟ یا نه ؟؟ ماه ها خوبه ؟؟؟خخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
راستی تارف نِکِردُم تا بین جا ما ... بِیِن .. انجمن ما ام یه سر بِزِن دداش... بین جا ما .. اشکنه گوجه درم با تخمرغ :))))))))))))))))))))))))...
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
هااااا میوم الان!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
هاااا یره ای چی انجمنیه... ینی مویوم باید مشهدی بحرفووووم... اول از همه او پلخمونه مورو بدن بروم چندتا چغک شکار کنم ...چغک خونم رفته پایین خخخخخخخخخ مو موگوم پول خیلی خوبه.... ولی علم نِ... با پول مشه به همه چی رسید اما با علم نِ.... البته ایم بوگوم...پول همه چی نیستااا. پول قسمتی از خوشبختیه.... ینی پول همه خوشبختی نیستا...او نصفه دیه هم باید خود آدم به دست بیاره .... حالا متونه با علم باشه... یا خیلی چیزای دیگه اینم میدونوم اخلاق خیلی مهم تر از علمه... بهلههههه.....
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
لایک به مشهدی چی مشه ؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ماشالله..........
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
هاا خانوم مهدیس بین بقیه ی دخترای سایت غلذت لهجه ی شوما از همه بیتره! مِدَنن پِلخمون از چی دُرُس مِره؟ پلخمون رَ از دوشخلیگی های سر خَده ها مِسازن!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ایم بوگو ... ای که مگن پول چرک کف دسته ینی .... دستاتنه الپچ میکنه خخخخخخخخخخخخخخ..( خدا کنه درس گفته باشم )
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
نه ............! :)
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ای 'نه' مال اینجه نبود! هاااااااااااا درست گفتن پول کلا کثیفه! هرچی کثیفیه از خودتا دور کنن! بیرزن دمیون جو! :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
کجا مدن که مویوم برورم ؟؟؟ *:) به نظر موخو هم ثروت و هم علم یره اما ثروت بیتره *:) چون علم سه حرف و كلمه ي ثروت پنج حرفِ و پنج از سه بزرگتر پس ثروت بیتر از علمِ (1-0 بُر ثروت، شيره!) چون ثروت پنج نقطه ای ِ ولي علم نقطه نداره باز ثروت بیتر ِ (دو گل داريم دوستش داريم منتظر سوميشيم،طرفداران ثروت) چون ثروت از دو بخش(ثر-وت)تشكيل شده ولي علم يك بخشِ باز هم ثروت بیتره (مثل اینکه یره باد بر خلاف جهت زمين علم مِوزه!)
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
هاااااااااااااااا ایم نظریه خوبیه ! کلا برچی درم درس مخنم؟ بین برم دونبال مال!:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ای مویوم *:)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
برو یره
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
کوجا؟
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
هیچی بو خودا یک چیزیی پروندوم
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
فقط پول...هرچی میگی از همی پول بوگو....:)
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ها بابا ! مخی بری زن بیگیری باس پول دیشته بشی! هیییییییییی
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
کجا؟!
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ابنجه!
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
جان ما؟آدرسش کوجایه؟نگا سرکاری که نیست ها؟ازی شوخیا با ما نکنی که بد میبینیا...............اگه خالیبندی بشه هم موروم بچهای محلمان جم موکنوم میم سر کوچتان بس میشینم هااااااااااااااااااا گفته بشم
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
اوه .... واز دونبال آمارن! اینجه پول مِدَن، فقط بِگن اگه پول گیرتا امد چی کار باهاش مِکِنن؟:)
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
خخخخخخخخ.پول گیرمان بیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اسن درم ؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخ خب مرم د بانک پس ان داز منم خخخخخ
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
بِنِظَر مو بِدِن به دو تا جوون ! نسبت جمعیتی عزاب!(مجردها!) کم روه!:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
اصالتا مشهدی نیست برای همین لهجه مشهدی رو زیاد بلد نیستم/ولی گفتم این جک رو اینجا بگم: (نوکوشیمورو) نام جزیره نیست، نام دختری ژاپنی نیست، نام همسر پادشاه چین هم نیست، این ندای مضطرب یک جوان مشهدی سوار بر پشت موتورسیکلت دوستش می باشد و منظورش این است که من را به کشتن ندهى! (قابل توجه م.ص)خ
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
هههههههههههههههههههههه راس میگی کلیاماکو هم جز کلمه های کلیدی د لهجه ی مشهدیه ! ای رَ فقط یک مشهدی مِفهمه!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
شما اگه یه پولدار رو مسخره کنی عمرا پولدار نمی شی، ولی فقط کافیه به یک فرد کچل لبخند بزنی...!
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخ
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ:)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخ!!!!!!!!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
وااااااااااااااااااااااای خدا مردم از خنده/// خخخ // دست شوما درد نکنه// خخخخ
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
ها قربونتا خوب نگفتن اگه پول دستتا بیه چی کار مکنن؟
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
من تو زندگی خیلی پول لازمم ارزوی یه چیزایی دارم که فقط با پول میشه به دستشون اورد ... پول خیلی چیز خوبیه خو :)
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
:) چی قدر پول مخی مهدی جان؟
Z_M
Z_M
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
اونایی که مشدی نیستن چی؟(من از ترکای جوینم )
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
:) خوب بهتون یاد می دیم! اول: بجای من باید بگید: مو! آب : او.. :))
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
ناسوس!: تلمبه! کمر!: دره!کوه سنگی!:) فلکه: میدون!
Z_M
Z_M
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
الان دقیق حالم شد !!!!!!!!!!!!
r_ariats
r_ariats
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
منم اصن مشدی بلد نیستم...فقط اومدم که اومده باشم!!خخخخخخ/البته مو ،یَره و پلخمون و همینا رو فعلا یاد گرفتم!!استعداد بالاست تا چند وقت دیگه میزنم رو دست همتون!!!!خخخخخخخخخ
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٢
١
٠
مِدِنِن اگه مشهدی نباشن،تو کل ایرانم بِگردِن،تو کل لُغت نامه ها! یره "رو نمتنن معنی کنن!:)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
ای که مگن پول چرک کف دسته راسته ها! مُ خودم دِستام ر شبون د روز با اُو و صابون موشوروم بری همی هم هیچی از ای چِرکا که مگن ندره،خیالُم راحته دگه....
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
هااااااااا بابا مو هم از ای چرکا نا امید رفتم! ایشتو که مگن پول خوبه!ولی واز مگن عینوهو چرک ممنه! باید پول رَ دلنگون کنی به چخت خنه و شب راحت دخور روی ! غیر او محاله!:))
M_sanati
M_sanati
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ قش کردم:)