خانه انجمن یک بیت شعر بی نقطه!
١٤٧٩
٧٢
sjalal

یک بیت شعر بی نقطه!

یک بیت شعر بی نقطه!

همیشه استثنائاتی وجود دارند، برای تنوع،یک بیت شعر بی نقطه بنویسید!

٩٢/٠٩/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
ترو جان ما ..باید برم کل کتابارو بگردم......
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
محمود مسلم ملائک امار مطاع در ممالک هم سالک و هم سلوک و مسلوک او مالک و ماسواه مملوک هر حکم که داد هر دل آگاه سر لوحه حکم اسم الله اسمی که در او دوای هر درد اسمی که روای مرئه و مرد اسمی که مراد آدم آمد اسمی که سرود عالم آمد سوداگر اگر در او دل آسود سودا همه سود دارد و سود مر همدم کردگار عالم کی هول و هراس دارد و همّ دل در حرم مطهر او گل گردد و هم معطّر او هر دل که ولای وصل دارد همواره هوای وصل دارد موسی که هوای طور دارد کی دل سر وصل حور دارد ای وای مر آدم هوس را دل داده کام سگ مگس را در وصل صمد رسد رصدگر در اسم احد رود سراسر درگاه سحر مراد سالک دادار دهد علی مسالک لوح دل آملی اوّاه دارد صور ملائک الله‬
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
:دی
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
عجب دمتون گرم : )
Z_M
Z_M
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٠٩
١
٠
خدا خيرت بده، اين بنده خدا كه گفته يك بيت!! به همون قناعت ميكردي تا به بقيه هم يك چيزي برسه (-_-)
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٠٨
١
٠
عطر گل كرد معطر همه عالم را گل ما هم همه عطر سما را دارد
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٠٨
٢
٠
دلارامــي گـــل آلالـــه مـــــا ... مـه مـا لالــه روي عالــم آرا ...گهي در صلح و گه در داد و دعوا ..... مرا آواره كردي كوي و صحرا
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٨
١
٠
قبول نیست وسط شعراتون با نقطه جدا شده:))
t.m
t.m
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
اومممممم ... آی دنت نو!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
همین که اینا میگن:))
neyosha
neyosha
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
سرای سعی درداروی مــــاهی هوای مهر در هـر مهر و ماهی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
به به:)
Niva
Niva
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
..دل ما گم کرده راه آه و آه و آه و آه...................به به
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
چی شده؟؟؟
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
چه انجمن سختی
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
چه انجمن سختی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
دیگه گذشت اون دوران:))
سهره
سهره
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
لا اله الّا الله ....................محمد رسول الله................!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
:))
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
خیلی سخته چشم خورد به همچین شعری میام میگم :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
فقط مراقب باشید محکم به چشمتون نخوره که ممکنه مور بشین:)
maede
maede
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
مجید جان اون کوره کور!!! :))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
خو منم دارم به خارجی می گم دیگه...................مو به خارجی میشه کور:))
maede
maede
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
بیا!بازم اشتباه گفتین که!مجید جان اون موره نه مو:)))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
اقا من خارجیه خارجیش و گفتم به جای مور گفتم م:))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
agar Joz be kam man ayad Javab//////////man o gorzo mIydan o afrasiyab چیه مگه ......خوب انگلیسیش نقطه نداره دیگه:)))
faeze
faeze
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخ وای خدا:))))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
السّلام ای هادی دلها علی اول طومار هر املا علی در سرای دل سهی سرور علی ای امام اوّل و مولا علی وی عوالم را عمادِ داد و عدل سالک سرمد گل گلها علی آمر مهر ومه و حور و ملک دوم آل کسا والا علی هم طلوع مهر و هم ماه مسا هم سحر ها را سرور آرا علی ای امم را هم مراد و هم مدد راح روح و لولو لالا علی محرم اسرار الله الصّمد اسوه اسلامی و سلمی علی لوح و کرسی را مُمِدّ و داوری حامی دارا گدا اعمی علی هم ولیّ و هم وصیّ اعلمی صهر احمد همدم طاها علی همسر امّ الائمّه طاهره والد دو گوهر اعلا علی هم دوای درد هر اهل دلی هم علوم وحی را دارا علی مولد وی در سرای کردگار در مصلّی کرده سر سودا علی رادمردی رهروی عُلوی مرام در دوعالم عالی و اولا علی عالمی عمّار در علم وعمل داد هود و صالح و موسی علی راس کلّ ماسَوَالله ما حصل اول احمد دوّمی امّا علی هم صدای احمد و رام احد سلّمو صلّی علی مهما علی واله مهر علیّ اعلمم کرده در دلهای ما ماوا علی در سروده اسم را محروم دار کرد لاادری کلام ما علی مدح مولا کرده دل آسودهام در لحد عالی دهد اعطا علی هر کسی دارد گلی ما سروری ها علیٌ ها علیٌ ها علی
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
دارم اول حمـد دادار ودود او کـه دارد در دل عالـم ورود ورد ما حمد دعای احمدی در سرم سودای حال سرمدی ای که ما را واصل دل کرده ای روح ما را در سلاسل کرده ای عهـد اول هـم ره او آمـدم در هـوای لا الا هـو آمــدم کوی ما در وادی دار السلام درس ما در مدرسی والا کلام سرد و گرم دهر او را کی رسد هر کسی آوای دلداری دهد دارم اما صد گله دل دارما ای همـاره محـرم اسـرار مـا *** ای که دل ها در هراس آورده ای سوی اهل دل همی رو کرده ای هر که در آلودگی گردد مدام کی درآرد روی در دار السلام راه دل دار ای که دل را محرمی در هوای او سر آور هم دمی سعی والا دار در سلک مراد واره دل ها را مـدام ای مرد راد اسم احمد مطلع الهام دار راه احمد راه و رسم گام دار عبدالرضا انصاری
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
در هوای لاله صحرائی ام در سر هر کو رسد رسوائی ام واله و آواره ام ای ماهرو کی رود دردم مرا آرائی ام
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
سپاس
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
ساحره ای اهل دل و ماهره روی ملک دارد و هم طائره هاله مو کرده رها گرد رو کرد مرا سحری و هم هاکره
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
افسانه بانو مچکریم : )
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
من هرچی گشتم پیدا نکردم :(((((((((((((((((((((
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
چه سخت هرچی فکرمیکنم شعری یادم نمیاد
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
شاعر میفرماید که : گشتم نبود! تگرد نیست ! (البته در جای دیگر میفرماید که: گشتم نبود ! بگرد شاید پیدا کنی!)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
*نگرد
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
همین که شما می گین:)
neyosha
neyosha
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
نه خیر هست من گشتم بود شما بگرد پیدا میکنی
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
شاعرم شاعراي قديم، اين جديديا كه يك چيز ياد گرفتن هي همونو ميكوبن تو مخ آدم!!! ميدوني چي ميگن ديگه؟؟؟ خواســــــــتن، توانســـــــــتن است (^_^) پيرو اين مثل، مابيشتر تر گشتيم، پيدام كرديم ;)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
دلم هر سحر می رود سوی کوی او ..... کوی که ماه آن دارد طرحی ار روی او (فل بداهه الان از خودم گفتم!)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
به به....................ببخشید راز شادابی موهاتون چیه:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
راز شادابی شخصیتی تو چیه محمد جان؟ اون که خیلی مهمتره... من دوست داشتم مثل تو همش شاد و شنگول بودم///رازشو بگو
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
داداش من دلم خونه...................ولی سعی می کنم با بیخیالی از فکرش بیام بیرون:((
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
تصیح میکنم دلم هر سحر می رود سوی کوی او ..... کوی که ماه دارد طرحی ار روی او (آن باید حذف میشد)
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
خودتون گفتین به به
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
هاع؟؟؟یعنی این انجمن فکریه؟؟؟؟نیدونم خو..از دوستان بهره مند گشتیم..
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
شما خودتو نارحت نکن...نه فکری نیست راحت باش
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
ســــــــــــــــــــــــــــــــــلام
neyosha
neyosha
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
علیک
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
امر اگر کردی مطاعم ای که آمر در دلی درد دل دارم الهی کو دوائی همدلی ؟
neyosha
neyosha
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
دلارامــي گـــل آلالـــه مـــــا مـه مـا لالــه روي عالــم آرا گهي در صلح و گه در داد و دعوا مرا آواره كردي كوي و صحر
neyosha
neyosha
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
دلم كرده هــواي كـــوي او را هـوس دارد گــل مـهروي او را اگـر صَـرصَـر مرا هــمراه گردد دهــد مـا را عـطـرِ مـوي او را
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/٠٩
١
٠
دلــــــــم را گر دلارام واله کرده وصال در کام دل صد لاله کرده طـــــــمع دارم که آرم کـام دل را هـمــــــه کارم ســحر آلاله کرده
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/٠٩
١
٠
اااا ببخشید دو بیت شد(((:.....خدا پدر گوگل رو بیامرزه(:
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
گهي در صلح و گه در داد و دعوا (^_^) مــرا آواره كـردي سـوي صـحرا.....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
واویلا....نمیدونم !
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
مهلا *:) چیه چرا اینجوری نگاه میکنین باید مفهوم رو درک کنین *:)
mhv
mhv
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
شعر با نقطه:در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم//لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
ایووووووووووووووووووووووول داداش محمدحسین ، کشته مرده ی ذهن خلّاقت هستم *:)
mhv
mhv
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
شعر بی نقطه:من زنده بودم اما انگار مرده بودم/ از بس که روزها را با شب شمرده بودم/ یک عمر دور و تنها تنها بجرم این که/ او سرسپرده می خواست ‚ من دل سپرده بودم
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
:|
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
من در نماز نوح/اوای بیت العلاقه را می شنوم/ارامتر ای حلول همهمه!/پیراهنم را/گلی بر مناره ماه/به تماشای فرشته می برد
نوشا
نوشا
٩٢/٠٩/١٠
٠
٠
اندازه ی سر سوزن استعداد شعر گفتن ندارم چه برسه به بی نقطه
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
خخخخخ.......مث من!!!!!